dinsdag 21 augustus 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator eindtijd | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
20-08: Strijd verwacht bij Stratenloop Kapelle
07-08: Verwarring over wedstrijden
28-07: Jullie lopen te snel ( of te langzaam )? Vervolg.
20-07: Jullie lopen te snel?
12-07: De gehoorzame volgzame hardloper
26-06: Veranderingen stratenloopcircuit
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 24-08: Hardloop3Daagse Ritthem
vr 24-08: 9e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge
za 25-08: Potatorun Axel
za 25-08: 32e Halve Marathon Westenschouwen
wo 29-08: Kreekloop Terneuzen
vr 31-08: Track Meeting Utrecht
za 01-09: 12e Kustloop Vrouwenpolder
zo 02-09: 30e Tilburg Ten Miles
za 08-09: d'Ossekoppenloop Ossenisse
za 08-09: 43e Run Winschoten
za 08-09: Avondbaanwedstrijd Hulst
vr 14-09: 23e Stadsloop Goes
za 15-09: Bosse Pielenloop Vogelwaarde
za 15-09: 15e Tielemanloop Middelharnis
vr 21-09: Vaart van Vlissingen
za 22-09: Bamisrun Kloosterzande
zo 23-09: 2e Kraaieloop Lewedorp
zo 23-09: 34e Dam tot Damloop Amsterdam
Recente uitslagen meer uitslagen
za 11-08: 15 van Wolphaartsdijk (111)
di 07-08: 6e Zomerloop Zuidzande
vr 03-08: 34e Strandloop Ouddorp
wo 01-08: 81e Boulevardloop Vlissingen (277)
di 31-07: 5e Zomerloop Nieuwvliet (144)
wo 25-07: 35e Bokaalloop Burgh-Haamstede (140)
di 24-07: 4e Zomerloop Groede (110)
wo 18-07: 39e Stratenloop Westkapelle (161)
di 17-07: 3e Zomerloop Retranchement (102)
wo 11-07: 8e Sportvissersloop Yerseke (236)
di 10-07: 2e Zomerloop Cadzand-Bad (46)
za 07-07: Ronde van Sint Kruis (25)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
11e Kustcross
Vlissingen, zaterdag 26 februari 2000 - Organisatie: Dynamica
Heren Senioren
afstand: 10200 m
 nr  naam              gb  stn  club           tijd
001  Vermeule John     61  011  Dynamica      38:07 
002  Goossens Erik     71  418  Scheldesport  39:02 
003  Koeveringe Kees   62  423  Vet.Ned. z    39:11
004  Achterberg Han    60  453  Delta Sport   39:15
005  Quaak John        61  566  Delta Sport   39:18
006  Bruggeman Rini    63  373  AV'56         39:21
007  Beye Arjan        71  587  Delta Sport   39:25
008  Vos Wim           62  536  Dynamica      39:39
009  Rabout Theo       73  364  Dynamica      39:55
010  Schipper Wilco    62  435  Dynamica      40:09
011  Dehulster Carlo   65  412  RKHAV         41:39
012  Hiel Harold       68  558  RKHAV         41:47
013  Patrick de Boevere65  569  Scheldesport  42:02
014  Remortel Patrick  61  074  RKHAV         42:05
015  Vader Peter       61  391  Delta Sport   42:38
016  Leroy Ron         63  363  Dynamica      42:52
017  Broeke Rian vd    61  480  Dynamica      43:04
018  Ramsteyn Peter    65  443  Dynamica      43:12
019  Meulmeester M     69  392  Dynamica      43:19
020  Hollander Jos de  64  357  AV'56         43:38
021  Waes Peter v      62  540  Wielingen     43:41
022  Besuyen Marius    62  481  Dynamica      44:43
023  Rijke Ronald      71  318  Dynamica      48:21
024  Not Hans Pieter   61  018  Dynamica      48:23
025  Breeen John den       989  Sliedrecht    48:55
026  Dekker Wilfried   70  361  Dynamica      53:43

Heren Korte Cross

afstand: 5100 m
 nr  naam              gb  stn  club           tijd
001  Klerk Joost de    80  394  AV'56         19:33 
002  Vos Wilko de      63  311  AV'56         20:31
003  Quekelberghe P v  66  062  Scheldesport  20:41 
004  Fioole Pieter J   79  595  Delta Sport   21:08
005  Stolk Edwin       75  479  Flakkee       21:50
006  Westerweele H     80  400  Dynamica      22:22
007  Sonke Rob         82  063  AV'56         22:25
008  Lubbers Michel    82  657  Dynamica      22:39
009  Wilde Rien de     60  430  AV'56         22:50
010  Goossens Eimert   82  061  RKHAV         23:00
011  GerritsenDennis   78  560  RKHAV         23:07
012  Klapwyk Nintin    78  309  Scheldesport  23:23
013  Munck Erik de     85  064  Wielingen     24:16
014  Engelaar Jan      66  019  Wielingen     24:47

Heren Veteranen 40 - 49 jaar
afstand: 10200 m
 nr  naam              gb  stn  club           tijd
001  Luteyn Sjaak      57  427  Wielingen     38:43 
002  Guiljam Jan       58  508  AV'56         38:56
003  Luyk Lion v       59  548  Dynamica      40:45
004  Besuyen Wim       51  447  Dynamica      41:23
005  Simons Theo       54  568  Dynamica      41:50
006  Dellebeke Ron     58  370  Dynamica      43:56
007  Koole Adri        51  401  Dynamica      44:56
008  Kramer Wim        52  432  Dynamica      45:53
009  Winter Kees de    58  359  AV'56         46:56
010  Goossens Jan      53  414  RKHAV         47:17
011  Linde Jan vd      53  426  Wielingen     47:55
012  RodrigoJacques    53  413  RKHAV         48:55
013  Botman Ko         51  313  Dynamica      49:41
014  LeendertseMarius  51  576  AV'56         51:43

Heren Veteranen 50 - 59 jaar
afstand: 8500 m
 nr  naam              gb  stn  club           tijd
001  Waesberghe Jo v   46  415  RKHAV         34:08
002  Smit Eddy         48  475  Delta Sport   36:50
003  Pol Kees vd       46  383  AV'56         37:10
004  Verbist Willy     49  399  Dynamica      37:18
005  Vermeulen Hans    49  070  AV'56         37:49
006  Vermeulen Charle  49  069  AV'56         38:12
007  Marcusse Kees     44  405  Dynamica      39:04
008  Jonge Wim de      49  068  AV'56         39:29
009  Beyer Piet        48  407  Dynamica      39:51
010  Waal Kees de      46  386  AV'56         40:11
011  Gruiter Karel de  45  403  Dynamica      40:40
012  Ruyter Tonny de   48  365  Dynamica      41:13
013  Kreeke Wim vd     46  384  AV'56         41:49
014  Sies Willem       46  333  Dynamica      42:11
015  Heyboer Ab        49  440  Delta Sport   42:14
016  Poortvliet Hugo   44  404  Dynamica      42:31
017  SchoenmakerAnton  40  470  Dynamica      42:39
018  Verbeek Piet      43  520  AV'56         45:07

Heren Veteranen 60 jaar en ouder
afstand: 8500 m
 nr  naam              gb  stn  club           tijd
001  Joosse Rinus      39  066  AV'56         39:17 
002  Muller Cor        38  332  Delta Sport   43:49
003  Ryke Bram de      33  409  Dynamica      44:31
004  Kloet Jan         36  438  Delta Sport   46:23

Heren Veteranen Korte Cross
afstand: 5100 m
 nr  naam              gb  stn  club           tijd
001  Faes Adri         58  248  Dynamica      21:22
002  Lauret Heinz P    58  425  RKHAV         23:27

Dames Senioren
afstand: 6800 m
 nr  naam              gb  stn  club           tijd
001  Bastian Karin     74  031  Dynamica      30:11 foto
002  Kok Marianne de       006  LPK           33:42
003  Polderdijk Wilma  68  047  Dynamica      36:34

Dames Veteranen 35 jaar en ouder
afstand: 5100 m
 nr  naam              gb  stn  club           tijd
001  Ohlenroth Rita    50  037  Dynamica      25:55
002  Louwerse Coby     61  026  Dynamica      26:42
003  Zee Wilma van     58  043  AV'56         27:42
004  Jonge Mientje de  52  017  AV'56         30:04

Dames Korte Cross
afstand: 3400 m
 nr  naam              gb  stn  club           tijd
001  Moerman Rachida   82  044  Wielingen     16:31 foto
002  Vermaire Veerle   81  048  Dynamica      17:30
003  Constance Nicole  79  262  Dynamica      20:52

Dames Veteranen Korte Cross
afstand: 3400 m
 nr  naam              gb  stn  club           tijd
001  Nijs Margo de     63  050  RKHAV         16:17
002  Smit Greetje      50  007  Delta Sport   18:55

Jongens Junioren A
afstand: 8500 m
 nr  naam              gb  stn  club           tijd
001  Planting Robert   81  763  Dynamica      34:15 
002  Ruysink Anne      82  635  AV'56         35:42

Jongens Junioren B
afstand: 6800 m
 nr  naam              gb  stn  club           tijd
001  Weyland Marco     83  621  Dynamica      27:00 foto
002  Verdurmen Wouter  83  674  RKHAV         27:53
003  Lauret Gert Jan   84  693  RKHAV         28:45
004  Heyboer Harro     83  762  Delta Sport   29:33
005  Cock Maarten de   84  614  RKHAV         31:02
006  Rodrigo Marino    84  672  RKHAV         33:32
007  Belzen Jeroen v   83  619  Dynamica      33:52

Jongens Junioren C
afstand: 3400 m
 nr  naam              gb  stn  club           tijd
001  Bergen Ruud van   85  670  RKHAV         14:21
002  Caspel Wouter v   85  788  Dynamica      14:53
003  Overhand Rob      85  791  Scheldesport  15:17
004  Luteyn Jack       86  699  Wielingen     15:20
005  DuffenerWouter    86  766  Delta Sport   15:45
006  Landegent Tonny   86  644  Delta Sport   16:48
007  Strydonk Quinten  86  721  RKHAV         17:22
008  Sterrenburg Rob   85  625  Dynamica      18:40

Jongens Junioren D
afstand: 1700 m
 nr  naam              gb  stn  club           tijd
001  Vlaming Andres    87  608  Dynamica      07:23 foto
002  Jansen Wouter     87  606  Dynamica      07:37
003  Aper Tim          87  613  RKHAV         07:54
004  Pieters Rinse     88  758  AV'56         07:59
005  Boog Bas vd       88  686  AV'56         08:06
006  Faes Rene         87  605  Dynamica      08:10
007  Reijen Bram v d   88  717  RKHAV         08:14
008  Kingsma Paul      88  784  Scheldesport  08:23
009  Veeken Davey vd   87  609  RKHAV         08:26
010  Hollander Aris d  88  083  Wielingen     08:36
011  Zwolle Caesar     87  753  AV'56         08:41
012  Tanis Menno       88  078  AV'56         08:43
013  Achterberg Benni  87  133  Delta Sport   08:53
014  Kramer Rob        87  464  AV'56         08:58
015  Brouwers Ivo      88  602  Dynamica      09:00
016  Vermin Hein       88  790  AV'56         09:13
017  Offermans Kevin   87  734  Dynamica      09:22
018  Braem Thymen      88  704  Wielingen     09:25
019  Beuger Bart       88  077  AV'56         10:05
020  Vos Elmar         88  793  Dynamica      10:32
021  Smits Felix       88  099  Dynamica      12:19

Jongens Pupillen A 2e jaars
afstand: 1200 m
 nr  naam              gb  stn  club           tijd
001  Tournois Tyl      89  767  Wielingen     06:21
002  Haak Michel       89  764  AV'56         06:28
003  Cock Michiel de   89  226  RKHAV         06:39
004  Westeinde Marius  89  786  Dynamica      06:57
005  SchelfhoutJochem  89  685  Scheldesport  07:10
006  HemelsoetWesley   89  740  Scheldesport  07:16
007  Remeijn Wout      89  603  AV'56         07:22
008  Arendse Remco     89  752  AV'56         07:49
009  Vogel Anne        89  465  Dynamica      08:03
010  Linden Robert     89  688  Wielingen     08:27
011  Strydonck Guy     89  716  RKHAV         08:52
012  Boog Rick vd      89  677  AV'56         09:08
013  Jong Leo de       89  429  AV'56         09:43

Jongens Pupillen A 1e jaars
afstand: 1200 m
 nr  naam              gb  stn  club           tijd
001  Boidin Brian      90  749  RKHAV         06:19
002  Dieleman Tim      90  090  Scheldesport  06:24
003  Zwolle Alex       90  754  AV'56         06:45
004  Volleman Quint    90  744  Scheldesport  06:49
005  VlietVlieland L   90  800  Dynamica      06:53
006  Kok Wim de        90  746  Dynamica      06:55
007  Jasperse Johan    90  013  AV'56         07:32
008  Goulooze Danny    90  002  AV'56         07:37
009  Danschutter Coen  90  769  Delta Sport   07:39
010  Schraaf Niels vd  90  789  AV'56         07:59
011  Wattel Bas        90  454  Dynamica      08:22
012  Mans Michel       90  659  AV'56         08:30

Jongens Pupillen B
afstand: 1200 m
 nr  naam              gb  stn  club           tijd
001  Cock Arjen de     91  229  RKHAV         06:40
002  Nuytinck Steven   91  720  AV'56         06:44
003  Brouwer Jeffrey   91  797  RKHAV         06:49
004  Vos Robin de      91  643  AV'56         07:09
005  Botman Robin      91  023  Dynamica      07:21
006  Hooven Victor vd  91  087  Scheldesport  07:25
007  Engelaar Jordy    91  633  Wielingen     07:27
008  Osta Jean Paul v  91  626  AV'56         07:34
009  SchoenmakerStefa  91  029  Dynamica      07:36
010  Hoogenboom Yoran      027  Dynamica      07:44
011  Harn Bart van         020  AV'56         07:57
012  Diriye Jibriil    91  615  Dynamica      08:01
013  Peelen Evert Jan  91  631  AV'56         08:12
014  Strydonck Didier  91  601  RKHAV         08:24
015  Winter Robin      91  016  AV'56         08:26
016  Meel Angelo van   91  616  AV'56         08:28
017  Voncken Martin    91  089  Scheldesport  08:41
018  Jong Edwin de     91  088  Scheldesport  08:49

Jongens Pupillen C
afstand: 1200 m
 nr  naam              gb  stn  club           tijd
001  Adan Erwin        92  449  Dynamica      06:59
002  Broekman Tim      92  080  RKHAV         07:05
003  Exter Niek den    92  093  Scheldesport  07:11
004  Brouwers Erik     92  098  Dynamica      07:18
005  Heytink Steven    92  055  Scheldesport  07:42
006  Akuoko Maclean    92  542  AV'56         11:11
007  Hollander Julian  92  798  AV'56         12:06

Meisjes Junioren A
afstand: 3400 m
 nr  naam              gb  stn  club           tijd
001  Lernhout Jessica  82  165  RKHAV         17:00

Meisjes Junioren B
afstand: 3400 m
 nr  naam              gb  stn  club           tijd
001  Stok Paula        84  252  Dynamica      16:43
002  Botman Katja      84  190  Dynamica      17:03
003  Wakker Manon      84  176  Scheldesport  18:01

Meisjes Junioren C
afstand: 1700 m
 nr  naam              gb  stn  club           tijd
001  Doedee Renske     86  160  RKHAV         08:38 foto
002  RodrigoCarola     86  158  RKHAV         08:48
003  Koeyer Mireille   85  178  Scheldesport  08:50
004  RoodhuizenSophie  86  161  RKHAV         08:55
005  Sonke Ilona       86  127  AV'56         09:03
006  Ivens Rianne      85  207  AV'56         09:08
007  Koeyer Kristel    85  177  Scheldesport  09:18
008  Rykhoek Linda     86  202  Dynamica      09:27
009  Remortel Ilona v  86  162  RKHAV         09:51
010  Linde Judith vd   85  185  Wielingen     10:00
011  Feyter Anke de    86  243  Wielingen     10:09
012  Gastel Lieke v    86  114  Wielingen     10:50
013  Lensen Claudia    86  107  Dynamica      11:06

Meisjes Junioren D
afstand: 1200 m
 nr  naam              gb  stn  club           tijd
001  Leest Norah van   88  082  RKHAV         05:56
002  Nynatten Kim      88  101  Dynamica      06:10
003  Kam Lotte de      88  147  Dynamica      06:15
004  Heyden Marianne   87  150  Dynamica      06:20
005  Stams Pien        87  166  Scheldesport  06:30
006  Wilde Nadine      88  120  AV'56         06:35
007  Doens Carolein    88  173  Scheldesport  06:46
008  Mans Lindy        88  122  AV'56         06:54
009  Seghers Audrey    87  199  RKHAV         06:57
010  Lenzen Angela     88  103  Dynamica      07:01
011  Pooter Esther de  88  220  Scheldesport  07:04
012  Bellen Annemiek   88  277  RKHAV         07:08
013  Reynhout Sylvia   88  300  AV'56         07:11
014  Paauw Christa de  87  143  Dynamica      07:13
015  Seghers Daphne    88  234  RKHAV         07:15
016  Dekker Madelon    88  135  AV'56         07:17
017  Potter Marye de   88  171  Scheldesport  07:19
018  Thiebosch Carol   88  217  Dynamica      07:21
019  Maenhout Nena     88  299  Wielingen     07:24
020  Brand Judith      87  149  Dynamica      07:28
021  Oppeneer Manja    88  278  Scheldesport  07:32
022  Prot Marjolein    88  084  Wielingen     07:34
023  Kole Lilian       88  266  AV'56         07:36
024  DanschutterHanne  88  142  Delta Sport   07:51

Meisjes Pupillen A 2e jaars
afstand: 1200 m
 nr  naam              gb  stn  club           tijd
001  Stams Fleur       89  172  Scheldesport  06:40
002  Wilde Renate de   89  119  AV'56         06:48
003  Polkamp Merie     89  478  Dynamica      07:07
004  Herder Jasmyn d   89  216  AV'56         07:14
005  Meel Nikki v      89  194  AV'56         07:21
006  RemortelSamantha  89  196  RKHAV         07:31
007  Kampala Farline   89  209  Scheldesport  08:20
008  Peelen Liselotte  89  238  AV'56         08:22
009  Jong Lisanne de   89  092  Scheldesport  08:26
010  Aper Aniek        89  111  RKHAV         08:28
011  AntheunisseMilou  89  221  Dynamica      09:17

Meisjes Pupillen A 1e jaars
afstand: 1200 m
 nr  naam              gb  stn  club           tijd
001  Hoeve Evelien     90  236  Scheldesport  06:26
002  Hondt Marjolein   90  227  RKHAV         06:36
003  Zande Evianne vd  90  168  Delta Sport   06:54
004  Schot Willianne   90  118  Delta Sport   06:58
005  Elferink Daniell  90  170  Delta Sport   07:09
006  Phernambucq Lisa  90  121  AV'56         07:16
007  Rijk Silvia       90  419  AV'56         07:18
008  Wagenaar Bianca   90  218  RKHAV         07:22
009  Zandee Chantal    90  298  AV'56         07:28
010  Baauw Lotte       90  124  RKHAV         07:33
011  Gremberghe Megan  90  112  RKHAV         07:43
012  Achterberg Suze   90  163  Delta Sport   07:54
013  Damme Laura       90  450  AV'56         08:14
014  Brand Lianne      90  235  Dynamica      08:17
015  Rijk Jamie        90  408  AV'56         08:45
016  Baauw Annelies    90  193  RKHAV         08:57
017  Gelandie Hannah   90  375  Delta Sport   09:40

Meisjes Pupillen B
afstand: 1200 m
 nr  naam              gb  stn  club           tijd
001  Manders Brett     91  058  Wielingen     07:03
002  Meer Anne v.d.    91  203  RKHAV         07:07
003  PluijlaarCirelle  91  134  Dynamica      07:13
004  Kort Femke        91  159  Delta Sport   07:49
005  Roovers Annemiek  91  113  Dynamica      07:59
006  Zandee Monique    91  293  AV'56         08:08
007  LernhoutSamantha  91  081  RKHAV         08:17

Meisjes Pupillen C
afstand: 1200 m
 nr  naam              gb  stn  club           tijd
001  Platteeuw Esther  92  085  Scheldesport  07:22
002  Luteyn Bianca     92  059  Wielingen     07:32
003  Volleman Clair    92  086  Scheldesport  07:55
004  Vries Judith de   92  060  Wielingen     08:29
005  Bertram Jiska     92  336  Dynamica      08:55
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
03-03-2018 29e KustcrossVlissingenDynamica0
04-03-2017 28e KustcrossVlissingenDynamica0
27-02-2016 27e KustcrossVlissingenDynamica1341
07-03-2015 26e KustcrossVlissingenDynamica1684
01-03-2014 25e KustcrossVlissingenDynamica2028
02-03-2013 24e KustcrossVlissingenDynamica1614
03-03-2012 23e KustcrossVlissingenDynamica2000
11-12-2010 22e KustcrossVlissingenDynamica1932
12-12-2009 21e KustcrossVlissingenDynamica1815
13-12-2008 20e KustcrossVlissingenDynamica939
17-02-2007 18e KustcrossVlissingenDynamica1454
15-12-2007 19e KustcrossVlissingenDynamica1406
25-02-2006 17e KustcrossVlissingenDynamica1192
19-02-2005 16e KustcrossVlissingenDynamica724
14-02-2004 15e KustcrossVlissingenDynamica783
15-02-2003 14e KustcrossVlissingenDynamica759
23-02-2002 13e KustcrossVlissingenDynamica847
24-02-2001 12e KustcrossVlissingenDynamica702
20-02-1999 10e KustcrossVlissingenDynamica785

 
Laatste reactie:
Danny Meeus: Verwarring Over Wedstrijden..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
18-08: Memorial Jos Verstockt Lier (2)
5000 m Job de Feijter (PR)15.23.36  Mse
800 m Paavo de Leng (PR 2.03.76)2.04.95  JoB
17-08: 4e Goes on Track (45)
15-08: We All Love Running Zomergem (4)
30 km Leonie Ton (PR)2.07.25  V40
30 km Hans Minnaard (PR)3.00.18  M55
20 km John Guequierre (PR 1.11.47)1.46.17  M65
10 km Maurice Steketee (PR 41.35)42.29  M35
08-08: Internationale meeting Sint-Niklaas (3)
04-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo (2)
03-08: Track Meeting Utrecht (7)
28-07: Memorial Rasschaert Ninove (2)
14-07: Guldensporenmeeting Kortrijk (2)
13-07: Track Meeting Utrecht (2)
11-07: Gouden 3000m Ertvelde (2)
07-07: Chaamloop (2)
07-07: Arena Games Hilversum (3)
05-07: Track Meeting Rotterdam (3)
01-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem (5)
30-06: Brussels Grand Prix (1)
24-06: 35e Halve Marathon Roosendaal (104)
24-06: NK baan Senioren Utrecht (10)
24-06: Grote Prijs Lokeren (4)
23-06: Marathon Rond Sneek en Meer (6)
Atletiek Zeeland © 2018