woensdag 17 oktober 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator eindtijd | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
12-10: Het zwarte gat na de marathon.
10-10: Flandrien Willem van Schuerbeeck kwam, zag en overwon in 16e Kustmarathon
08-10: Belg Van Schuerbeeck soleert naar zege in Kustmarathon
05-10: Te hard van stapel lopen, vooral in de marathon, resulteert vaak in een domper
03-10: Poolse Kustmarathonwinnaar komt weer op vakantie
27-09: De “reactieterreur” van JaRo
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 20-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen
za 20-10: 57e Singelloop Middelburg
zo 21-10: 43e Amsterdam Marathon
vr 26-10: 3e Halloween Run Middelburg
za 27-10: 17e Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil
za 27-10: 7e Stelleplascross Heinkenszand
zo 28-10: 36e Marathon Brabant Etten-Leur
za 03-11: Appelloop Axel
za 03-11: 33e Moerschanscross Hulst
zo 04-11: 8e Trail By The Sea Renesse
za 10-11: Jeff Thuy Memorial Heikant
za 10-11: 51e Mosselloop Westenschouwen
za 17-11: Juul Van De Walleloop Kieldrecht
za 17-11: 18e Hobbeldebobbelloop Zoutelande
Recente uitslagen meer uitslagen
za 06-10: 16e Kustmarathon Zoutelande
vr 05-10: 11e Ladiesrun Zoutelande
za 29-09: 10 Miles Philippine (101)
vr 28-09: Pump-up Run 10k Middelburg (47)
zo 23-09: 2e Kraaieloop Lewedorp (51)
za 22-09: Bamisrun Kloosterzande (127)
vr 21-09: Vaart van Vlissingen (166)
za 15-09: 2e Bosse Pielenloop Vogelwaarde (79)
za 15-09: 15e Tielemanloop Middelharnis
vr 14-09: 23e Stadsloop Goes (188)
za 08-09: 5e d'Ossekoppenloop Ossenisse (133)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
30e Deltacross
Westenschouwen, zaterdag 12 januari 2002 - Organisatie: Delta Sport
Heren Senioren afstand: 10 km

     naam              geb stn  club          tijd
001  Tilburg Alex          887  Spado         34:19
002  Padmos Wim            883  Voorne        34:52
003  Vermeulen Alwin   70  535  AV'56         35:34
004  Beye Arjan        71  587  Delta Sport   36:00
005  Boschker Bastiaa      891  Rotterdam     36:11
006  Hederik Bert          876  Energie       36:34
007  Goossen Erik      71  418  Scheldesport  36:43
008  Kuzee Jochem          882  Ceasar        36:57
009  Koole Floris J    70  287  Dynamica      37:01
010  Koole Niels       71  541  Dynamica      37:03
011  Vos Wim           62  536  Dynamica      38:06
012  Geldof Marco          812  Dynamica      38:35
013  Helbers Joop          869  Voorne        38:52
014  Vos Wilko de      63  491  AV'56         39:04
015  Melisant Andre    72  349  Flakkee       39:44
016  Dasilva A         78  890  Rotterdam     40:06
017  Boer Johan den        897  Spado         40:10
018  Ruysink Anne      82  635  AV'56         40:25
019  Poppe Erik        67  360  Dynamica      40:56
020  Klem Pieter           811  Flakkee       40:58
021  Pruysers          68  728  Dynamica      41:00
022  Barendregt Hendr      875  Energie       41:36
023  Ramsteyn Peter    65  443  Dynamica      41:38
024  Borsboom Patrick      872  Voorne        41:41
025  Schipper Wilco    62  435  Dynamica      41:47
026  Yahyaoui              889  Rotterdam     41:56
027  Jonge Tom de          898  Spado         42:08
028  Haven Laurens vd      783  AV'56         42:12
029  Verhage Arjo      69  607  Dynamica      42:24
030  Meulmeester M     69  392  Dynamica      42:49
031  Maurik Bram           810  Flakkee       44:24
032  Witte Rinus           870  Middelburg    44:41
033  Rijke Ronald de   71  318  Dynamica      46:18
034  Kapteyn Remco     72  707  AV'56         46:24
035  Glopper Gert Jan  71  517  Delta Sport   48:18

Heren Korte Cross afstand: 5000 m

     naam              geb stn  club          tijd
001  Hoek Daan             885  Rott Atl      17:37
002  Stolk Edwin       75  479  Flakkee       17:46
003  Planting Robert   81  719  Dynamica      17:56
004  Vonck Sebastian   82  630  RKHAV         18:05
005  Rietveld Aart     62  711  AV'56         18:18
006  Fioole Pieter J   79  595  Delta Sport   18:23
007  Meulen Marco vd   66  317  Wielingen     18:54
008  Franken Mike          999  Spado         19:28
009  Westerweele H     80  400  Dynamica      19:39
010  Staal Archie      64  723  Delta Sport   19:50
011  Jansen Maarten    84  618  Dynamica      22:05
012  Engelaar Jan          736  Wielingen     22:09
013  Belzen Jeroen v   83  619  Dynamica      22:24
014  Pluylaar J        63  742  Dynamica      24:03

Heren Veteranen 40 - 49 jaar afstand: 10 km

     naam              geb stn  club          tijd
001  Luteyn Sjaak      57  427  Wielingen     36:26
002  Straaten Johan v      877  Energie       37:08
003  Zanten Rob van        892  Vlaardinge    37:36
004  Guiljam Jan       58  508  AV'56         37:55
005  Wilde Jan de      57  354  AV'56         37:57
006  Achterberg Han    60  453  Delta Sport   38:04
007  Luyk Lion v       59  548  Dynamica      38:33
008  Besuyen Marius    62  481  Dynamica      39:16
009  Leeuwen Marco va      873  Flakkee       39:25
010  Vader Peter       61  391  Delta Sport   40:00
011  Vlieger Johan de  58  589  Dynamica      40:20
012  Knops Wim         41  884  Voorne        40:23
013  Romeijn Ton           881  Spirit        40:42
014  Eversdyk Ko       57  374  AV'56         41:08
015  Stolk Armand          878  Spirit        41:21
016  Luitwieler Jacky  61  351  Dynamica      41:29
017  Dalebout Leo      59  662  Dynamica      42:00
018  Bostelaar Rens    59  532  Dynamica      42:34
019  Rosmolen John         879  Spirit        42:45
020  Lans Loek vd          874  Voorne        42:57
021  Herder Theo den       205  AV'56         43:16
022  Vermaas Henk          880  Spirit        43:27
023  Huisman Wiebe     52  592  Flakkee       43:39
024  Tempelaar Wim     52  211  Dynamica      43:44
025  Rijnhoud Kees         807  Delta Sport   43:53
026  Dellebeke Ron     58  370  Dynamica      44:12
027  Visser Wout       52  562  Flakkee       44:44
028  Zunderd Giel van      899  Spado         45:02
029  Goossens Jan      53  414  RKHAV         45:15
030  Matulessy Max     53  554  Dynamica      46:21
031  Corbijn Hans      60  395  Dynamica      46:50
032  Lensen Dignus     56  369  Dynamica      48:12
033  Kortlever Henk    60  585  Delta Sport   56:31

Heren Veteranen 50 - 59 jaar afstand: 7500 m

     naam              geb stn  club          tijd
001  Waesberghe Jo v   46  415  RKHAV         28:50
002  Dijk Arie van         809  Flakkee       29:08
003  Horssen Pieter v  49  322  Dynamica      29:28
004  Besuyen Wim       51  447  Dynamica      29:45
005  Pol Kees vd       46  383  AV'56         30:54
006  VermeulenCharles  49  069  AV'56         31:00
007  Lasseur Joop      42  338  Delta Sport   31:20
008  Roose Wim         51  468  AV'56         31:23
009  Verbist Willy     49  399  Dynamica      31:36
010  Jonge Wim de      49  068  AV'56         31:47
011  Pekaar Eddie      50  281  AV'56         32:13
012  Rouw Henk         46  538  Vet.Ned. z    32:21
013  Constant Jaap     50  685  Vet.Ned. z    32:26
014  Guequierre John   51  397  Dynamica      32:34
015  Dyk Rini van      52  509  Delta Sport   32:41
016  Gruiter Karel de  45  403  Dynamica      33:06
017  Beyer Piet        48  407  Dynamica      33:16
018  Marcusse Kees     44  405  Dynamica      34:00
019  Bostelaar Jan     49  564  Dynamica      34:13
020  Putten Jan v      51  808  Flakkee       34:18
021  Duinhouwer Cor    44  346  Delta Sport   34:26
022  Oele Jaap         50  378  AV'56         34:32
023  Botman Kobus      51  313  Dynamica      34:48
024  Poortvliet Hugo   44  404  Dynamica      35:06
025  Landegent Piet    50  565  Delta Sport   35:09
026  Ruyter Tonny de   48  365  Dynamica      35:26
027  Koole Adri        51  401  Dynamica      36:02
028  Waal Kees de      46  386  AV'56         36:33
029  Sluys Hans v      49  658  Dynamica      37:10
030  Wijnsema Piet         893  Energie       37:56
031  Roose Jan         50  467  AV'56         38:28
032  Scheijbeler Joop  46  500  Delta Sport   38:32
033  Resort Koos       47  452  Delta Sport   44:47

Heren Veteranen 60 jaar en ouder afstand: 7500 m

     naam              geb stn  club          tijd
001  Joosse Rinus      39  066  AV'56         31:49
002  Swint Rein        39  594  Vet.Ned. z    33:38
003  Boer Herman den       900  Spado         35:49
004  Noordijke Adri    41  518  Vet.Ned. z    35:53
005  Muller Cor        38  332  Delta Sport   35:56
006  Bostelaar Hans    35  584  Dynamica      36:29
007  SchoenmakerAnton  40  470  Dynamica      36:55
008  Kloet Jan         36  438  Vet.Ned. z    39:43
009  Ryke Bram de      33  409  Dynamica      41:11
010  Witte Gilles de       224  AV'56         44:40
011  Berg Wim vd       34  388  AV'56         48:20

Heren Veteranen Korte Cross

     naam              geb stn  club          tijd
001  GonzalesMauricio      803  Dynamica      17:26
002  Faes Adrie        58  296  Dynamica      18:16
003  Smit Eddy         48  530  Delta Sport   18:42
004  Wilde Rien de     60  430  AV'56         20:02
005  Schoenmaker Rob   58  748  Dynamica      20:07
006  Geluk Jos         58  339  Delta Sport   20:52
007  Paauw John de     58  572  Dynamica      21:43

Dames Senioren

     naam              geb stn  club          tijd
001  Kort Marlies      72  079  AV'56         18:31
002  Wullems Iris          886  Rotterdam     19:25
003  Bastian Karin     74  031  Dynamica      19:43
004  Verbeek Christel  67  073  Dynamica      20:39
005  Gerards Edith     71  726  Dynamica      21:10
006  Zijlstra Haytske      888  Parthenon     21:32
007  Polderdijk Wilma  68  047  Dynamica      25:19

Dames Veteranen 35 jaar en ouder

     naam              geb stn  club          tijd
001  Gonzales Lia          712  Vet.Ned. z    21:30
002  Maaertense Sjaan  55  446  AV'56         21:46
003  Westerweele E     51  034  Dynamica      21:58
004  Declercq Huquett  45  003  Dynamica      24:48
005  Geschiere Suzann      871  Middelburg    27:11

Dames Korte Cross

     naam              geb stn  club          tijd
001  Versluys Frederi  69  015  Wielingen     12:19
002  Moerman Rachida   82  186  Wielingen     14:29

Dames Veteranen Korte Cross

     naam              geb stn  club          tijd
001  Nijs Margot de    63  050  RKHAV         13:32
002  Aper Ellen        60  703  RKHAV         15:21
003  Poppel J van          806  Delta Sport   16:45
004  Schoenmaker Olga  62  781  Dynamica      18:08
005  Donk Wilma        60  009  Delta Sport   18:15
006  Botman Roelie     53  785  Dynamica      18:48

Jongens Junioren A afstand: 7500 m

     naam              geb stn  club          tijd
001  Cock Maarten de   84  295  RKHAV         30:57

Jongens Junioren B afstand: 5000 m

     naam              geb stn  club          tijd
001  Caspel Wouter v   85  788  Dynamica      18:26
002  Bergen Ruud van   85  670  RKHAV         18:57
003  Reynhout Richard  85  724  AV'56         19:00
004  Luteyn Jack       86  699  Wielingen     20:30
005  Strydonk Quinten  86  721  RKHAV         21:35
006  Doef Benjamin vd  86  610  Dynamica      21:41
007  Landegent Tony    86  644  Delta Sport   22:01

Jongens Junioren C afstand: 3300 m

     naam              geb stn  club          tijd
001  Vlaming Andres    87  608  Dynamica      12:17
002  Jansen Wouter     87  606  Dynamica      12:41
003  Zwolle Caesar     87  753  AV'56         12:43
004  Abbink Pim        88  756  AV'56         12:46
005  Tanis Menno       88  078  AV'56         13:10
006  Faes Rene         87  605  Dynamica      13:18
007  Veeken Davey vd   87  609  RKHAV         13:36
008  Kingsma Paul      88  784  Scheldesport  13:47
009  Bout Erik             241  Dynamica      14:04
010  Boog Bas vd       88  686  AV'56         14:41
011  Beuger Bart       88  077  AV'56         14:47
012  Jongejan Gerben       123  Flakkee       15:38
013  Huysse Tim            113  Flakkee       15:47
014  Brouwers Ivo      88  602  Dynamica      16:28
015  Elfrink Raymond   88  255  Delta Sport   17:15

Jongens Junioren D afstand: 2200 m

     naam              geb stn  club          tijd
001  Henderix Ryan         895  Spark         08:13
002  Tournois Tyl      89  767  Wielingen     08:22
003  Henderix Mitchel      896  Spark         08:27
004  Boidin Brian      90  749  RKHAV         08:54
005  Zwolle Alex       90  754  AV'56         09:03
006  Borghouts Maurit  92  503  Delta Sport   09:10
007  Lavooy Harry          226  Scheldesport  09:24
008  Dieleman Tim      90  090  Scheldesport  09:31
009  Danschutter Coen  90  769  Delta Sport   09:38
010  Remeijn Wout      89  603  AV'56         09:53
011  Kok Wim de        90  746  Dynamica      10:15
012  Schraaf Niels vd  90  789  AV'56         10:43
013  HogenbirkMerijn   90  678  Dynamica      10:48
014  Mans Michel       90  659  AV'56         11:44
015  Linden Robert vd  89  688  Wielingen     12:43

Jongens Pupillen A 2e jaars

     naam              geb stn  club          tijd
001  Nuytinck Steven   91  720  AV'56         05:45
002  Mabelis Edwin     91  434  Wielingen     05:54
003  Jong Ferdi de         805  AV'56         06:09
004  Vos Robin de      91  643  AV'56         06:12
005  SchoenmakerStefa  91  029  Dynamica      06:21
006  Maljaars Maurits  91  210  Dynamica      06:22
007  Brouwer Jeffrey   91  797  RKHAV         06:24
008  Botman Robin      91  023  Dynamica      06:25
009  Rijnberg Joey     79  623  Delta Sport   06:29
010  Engelaar Jordy    91  633  Wielingen     06:44
011  Voncken Martin    91  089  Scheldesport  06:46
012  Mol Mark          91  799  Delta Sport   06:53
013  Vos Robert Jan d      804  Delta Sport   07:06
014  Osta Jean Paul v  91  626  AV'56         07:09
015  Hooven Victor vd  91  087  Scheldesport  07:12
016  Meel Angelo van   91  616  AV'56         07:16
017  Werry Davy        91  773  Delta Sport   07:19
018  Dorst Mischa          106  AV'56         07:21

Jongens Pupillen A 1e jaars

     naam              geb stn  club          tijd
001  Adan Erwin        92  449  Dynamica      05:58
002  Exter Niek den    92  093  Scheldesport  06:02
003  Inghels Daniel    92  624  RKHAV         06:05
004  Broekman Tim      92  080  RKHAV         06:23
005  Roelse Jan W          237  Dynamica      06:28
006  Brouwer Job de    92  512  RKHAV         06:42
007  Weert Erik de     11  779  Flakkee       07:10
008  Boot Tom          92  708  Delta Sport   07:31

Jongens Pupillen B

     naam              geb stn  club          tijd
001  Calje Yordy       93  664  Dynamica      06:08
002  Sandee Django     93  099  Dynamica      06:29
003  Geluk Joost       93  526  Delta Sport   06:35
004  Sprenkels Robert  93  253  Scheldesport  06:49
005  Berlo David van   93  215  Dynamica      06:56
006  Peeters Luca          229  Dynamica      07:00
007  Jong Guus de      93  155  AV'56         07:08
008  Burger Bas        93  689  Dynamica      07:12

Jongens Pupillen C

     naam              geb stn  club          tijd
001  Staal Tommy       93  523  Delta Sport   04:21
002  Nuytinck Erwin        021  AV'56         04:28
003  Brouwer Davey de      244  RKHAV         04:49
004  Boot Pim          94  280  Delta Sport   05:02
005  Elferink Patrick      282  Delta Sport   05:08
006  Meel Gianni           038  AV'56         05:10
007  Krijger Jurrien       125  Wielingen     05:19
008  Weide Matthijs v  94  798  Flakkee       06:19
009  Luteyn Arjen          156  Wielingen     07:01
  
Meisjes Junioren B

     naam              geb stn  club          tijd
001  Herder Astrid d   85  129  AV'56         13:29
002  Doedee Renske     86  160  RKHAV         14:49
003  Sonke Ilona       86  127  AV'56         14:54
004  Baukema Deborah   86  701  Dynamica      15:42
005  Rykhoek Linda     86  202  Dynamica      16:33
006  VerdonckMarianne  86  251  Scheldesport  16:43
007  Ivens Rianne      85  207  AV'56         17:44
008  Lensen Claudia    86  107  Dynamica      18:36

Meisjes Junioren C

     naam              geb stn  club          tijd
001  Leest Norah van   88  082  RKHAV         08:33
002  Nynatten Kim      88  101  Dynamica      08:46
003  Heyden Marianne   87  150  Dynamica      09:07
004  Wilde Nadine      88  120  AV'56         09:13
005  Reynhout Sylvia   88  300  AV'56         09:44
006  Vries Cathy de    87  188  Wielingen     09:56
007  Kam Lotte de      88  147  Dynamica      09:58
008  Bellen Annemiek   88  277  RKHAV         10:01
009  Sallet Natasja    87  213  Dynamica      10:06
010  LeendertseHenrik  87  274  AV'56         10:10
011  Seghers Daphne    88  234  RKHAV         10:18
012  ValkenburgTalasa      429  Dynamica      10:29
013  Paauw Christa de  87  143  Dynamica      10:31
014  Inghels Anique    88  634  RKHAV         10:45
015  Brand Judith      87  149  Dynamica      11:29
016  DanschutterHanne  88  142  Delta Sport   11:39

Meisjes Junioren D

     naam              geb stn  club          tijd
001  Hondt Marjolein   90  227  RKHAV         05:48
002  Hoeve Evelien     90  236  Scheldesport  05:50
003  Hey Laurey        89  297  Flakkee       05:54
004  Wilde Renate de   89  119  AV'56         06:03
005  Zande Evianne vd  90  168  Delta Sport   06:12
006  Aper Aniek        89  111  RKHAV         06:18
007  Dekker Lieke          379  Delta Sport   06:21
008  Jeras Kirsten         894  Sprint        06:26
009  Schot Willianne   90  118  Delta Sport   06:28
010  Boogert Anjelica      796  Delta Sport   06:30
011  Elferink Daniell  90  170  Delta Sport   06:32
012  Veer Yavanne          402  Delta Sport   06:34
013  Velde Margot de   90  653  Delta Sport   06:47
014  Baauw Lotte       90  124  RKHAV         06:50
015  Keulen Mariska    90  492  Delta Sport   06:52
016  Meel Nikki van    89  194  AV'56         06:57
017  Kroon Janneke     90  323  Flakkee       07:00
018  Nooyer Rachelle   90  637  Dynamica      07:23
019  Inghels Femke     90  629  RKHAV         07:26
020  Dekker Eveline    90  257  Delta Sport   07:47
021  Peeters Fleur     90  671  Dynamica      07:58
022  Baauw Annelies    90  193  RKHAV         08:11
023  Brand Lianne      90  235  Dynamica      08:29
024  Galaudie Hannah   90  375  Delta Sport   08:45
025  SchoenmakerMaris  89  350  Dynamica      08:48

Meisjes Pupillen A 2e jaars

     naam              geb stn  club          tijd
001  Maassen Hanna     91  032  Delta Sport   06:17
002  Looze Nicky de    91  646  Delta Sport   06:19
003  PluijlaarCirelle  91  134  Dynamica      06:35
004  LernhoutSamantha  91  081  RKHAV         06:42
005  Jeras Emma        91  355  Dynamica      06:48
006  Meer Anne v.d.    91  203  RKHAV         06:57
007  Doeleman Evelien  91  463  Delta Sport   07:00
008  Kayser Liselot    91  175  Scheldesport  07:03
009  Manders Brett     91  058  Wielingen     07:23
010  Bruggeman Eva     91  024  Delta Sport   07:28

Meisjes Pupillen A 1e jaars

     naam              geb stn  club          tijd
001  Platteeuw Esther  92  085  Scheldesport  06:27
002  Luteyn Bianca     92  059  Wielingen     06:39
003  Blommaert Kristy  92  504  Delta Sport   06:48
004  Fase Vera             777  Flakkee       07:05
005  Schipper Sharona  92  790  Wielingen     07:37
006  Maurik Juliet     92  487  Flakkee       08:23
007  Janssen Annouck       371  Delta Sport   08:43

Meisjes Pupillen B

     naam              geb stn  club          tijd
001  Pieters Iris      93  148  AV'56         06:41
002  Seitte Djhemila   93  666  Dynamica      06:51
003  VeldeAnnemiek vd      358  Delta Sport   07:04
004  Mol Annejet           330  Delta Sport   07:05
005  Schot Paula       93  506  Delta Sport   07:15
006  Boevere Kirsten       138  Wielingen     07:34
007  BlommaertAnnelie  93  795  Delta Sport   07:35
008  Maenhout Suraya   93  046  Wielingen     08:23
009  Schot Mariske     93  710  Delta Sport   08:32
010  RentmeesterEveli  82  044  AV'56         08:48
011  VosAnnemarie d    93  802  Delta Sport   10:10

Meisjes Pupillen C

     naam              geb stn  club          tijd
001  Doeleman Hilde        304  Delta Sport   05:11
002  Durinck Gerlinde  94  201  Scheldesport  05:15
003  Gonzales Angelic  94  521  Dynamica      05:17
004  Es Teuntje v      94  672  Dynamica      05:27
005  WaterschootFranc      258  RKHAV         05:31
006  Engelaar Demi         117  Wielingen     06:25
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
13-01-2018 46e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport0
14-01-2017 45e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport0
16-01-2016 44e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport1530
10-01-2015 43e DeltacrossBurgh-HaamstedeDelta Sport2204
18-01-2014 42e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport2703
19-01-2013 41 DeltacrossWestenschouwenDelta Sport2201
14-01-2012 40e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport2719
15-01-2011 39e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport2522
16-01-2010 38e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport2707
10-01-2009 37e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport1973
12-01-2008 36e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport2026
13-01-2007 35e DeltacrossBurgh-HaamstedeDelta Sport2004
14-01-2006 34e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport1407
15-01-2005 33e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport1163
10-01-2004 32e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport1030
11-01-2003 31e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport953
13-01-2001 29e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport932
15-01-2000 28e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport927
09-01-1999 27e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport876
10-01-1998 26e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport933

 
Laatste reactie:
Jan Roose: Het Zwarte Gat Na De Marathon...
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
14-10: 35e Marathon Eindhoven (10)
14-10: Linker Oevert marathon Antwerpen (5)
10 km Maurice Steketee (PR 41.35)47.07  M35
halve Rinus van de Woestijne (PR 1.28.50)1.40.19  M35
halve Marije Besuijen (PR 1.45.31)1.56.12  V40
marath Crum van der Linden (PR 2.56.12)3.16.57  Mse
marath Ingrid IJsebaert (PR 3.10.27)3.44.08  V50
07-10: 33e Singelloop Breda (41)
23-09: Berenloop Beernem (5)
23-09: 34e Dam tot Damloop Amsterdam (24)
23-09: Vestingloop Willemstad (21)
16-09: Berlin marathon Berlijn (4)
09-09: Quikrun Roosendaal (7)
09-09: Halve Marathon Oostland Pijnacker (5)
09-09: Flanders Field Marathon Ieper (4)
09-09: Münster marathon (4)
08-09: 43e Run Winschoten (3)
08-09: WK 100 km Sveti Martin na Muri (2)
02-09: 30e Tilburg Ten Miles (30)
01-09: Halve Marathon Evergem (6)
01-09: Memorial Polspoel Vilvoorde (1)
31-08: Track Meeting Utrecht (4)
28-08: 10km van Groot Steenbergen (3)
23-08: 3000m Meeting Rotterdam (3)
Recente video(s)
Atletiek Zeeland © 2018