zaterdag 16 december 2017 Home | Bestenlijsten | Nieuws | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
11-12: De ene crosser is de andere niet
29-11: Komen sportorganisaties onder druk te staan?
21-11: Verspringer Steven Nuytinck moet stoppen vanwege achillespeesblessure
20-11: Hamid El Mouaziz speelt met tegenstanders in jubilerende 50e Mosselloop
11-11: 50e Mosselloop is prooi voor El Mouaziz
05-11: Erwin Harmes en Tim van den Broeke winnen Trail by the Sea
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 16-12: Kriekeloop Clinge
za 16-12: Stratenloop Menheerse Middelharnis
za 16-12: 18e Aagtekerke Run
zo 17-12: 12e Spark marathon Spijkenisse
di 26-12: Kerstloop Dishoek
za 30-12: Eindejaarscross Axel
zo 31-12: 37e Sylvestercross Soest
zo 31-12: Tankloop Westkapelle
zo 31-12: 2e Natuurloop Aardenburg
vr 05-01: Ondoloop Sint Laurens
za 06-01: Jeff Thuy Memorial Heikant
za 06-01: Sportdorploop Oostkapelle
za 06-01: 57e Wallenloop Goes
zo 07-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen
za 13-01: 20e Steense Rattenloop Sint Jansteen
za 13-01: 46e Deltacross Westenschouwen
zo 14-01: 46e Halve van Egmond
za 20-01: 1e Dow trimloop Terneuzen
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 10-12: Jules Unlimitedloop Breskens
za 09-12: Halve Marathon Terneuzen (142)
za 02-12: 25e Inkelcross Kruiningen (154)
zo 26-11: 18e Zakloop Nisse (668)
za 25-11: 32e Elderschanscross Aardenburg (115)
za 18-11: 17e Hobbeldebobbelloop Zoutelande (293)
zo 12-11: 1e Natuurloop Retranchement (73)
za 11-11: 50e Mosselloop Westenschouwen (363)
za 11-11: Jeff Thuy Memorial Heikant (134)
zo 05-11: 7e Trail By The Sea Renesse (405)
za 04-11: 32e Moerschanscross Hulst (126)
za 04-11: Appelloop Axel (172)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
17e Moerschanscross
Hulst, zaterdag 9 november 2002 - Organisatie: RKHAV
H20    9360m
    naam                stn club       tijd
001 Laarhoven Rik       245 RKHAV      30:45
002 Klerk Joost de      801 Phanos'80  31:04
003 Vermeulen Alwin     001 AV'56      31:18
004 Rabout Theo         004 Wielingen  31:32
005 Francke Sebastia    259 Achilles   32:53
006 Beljaars Franky     206 Dynamica   33:59
007 Cappon Eric         018 Wielingen  34:10
008 Pruissers Martin    199 Dynamica   34:21
009 Hiel Harold         223 RKHAV      34:32
010 Boevere Patrick     020 Wielingen  34:40
011 Sparretak Wim v     010 Dynamica   34:42
012 Janse Micha         014 Dynamica   35:14
013 MeulmeesterManfr    006 Dynamica   35:17
014 Ruijsink Anne       015 AV'56      35:53
015 Vaardegem Jan v     013 Dynamica   36:10
016 Cock Maarten de     222 RKHAV      36:22
017 Boonman Arnold      246 RKHAV      37:39
018 Bertijn Coen        011 Dynamica   38:09
019 Dijkstra Seth       260 LPK zld    39:31
   
                
H40    9360m
       naam             stn club  	tijd
001 Wilde Jan de        409 AV'56      33:06
002 Vos Wim             404 Dynamica   33:36
003 Guiljan Jan         413 AV'56      33:54
004 Picavet Peter       850 Brugge     35:01
005 Besuyen Marius      405 Dynamica   35:34
006 Vader Peter         420 DeltaSport 35:41
007 Remortel Patrick    414 RKHAV      36:07
008 Luitwieler Jacky    406 Dynamica   36:30
009 Dalebout Leo        407 Dynamica   36:44
010 Dellebeke Ron       408 Dynamica   37:20
011 Remortel Eric       411 AV'56      41:44
012 Abbink Herman       412 AV'56      44:25
   
                
H50    7020m
       naam             stn club  	tijd
001 Besuyen Wim         533 Dynamica   24:58
002 Smit Eddy           501 DeltaSport 25:29
003 Herder Theo den     514 AV'56      26:28
004 VermeulenCharles    513 AV'56      27:16
005 Pekaar Eddy         504 Dynamica   27:22
006 Jonge Wim de        518 AV'56      27:46
007 Verbist Willy       506 Dynamica   28:23
008 Boogaard Jos        512 Dynamica   28:43
009 Constant Jaap       520 VetNed zld 29:08
010 Geuqierre John      531 Dynamica   29:25
011 Beijer Piet         507 Dynamica   30:13
012 Hagenaars Peter     851 Volharding 30:38
013 Poortvliet Hugo     509 Dynamica   31:42
014 Waal Kees de        515 AV'56      31:51
   
                
H60    7020m
       naam             stn club       tijd
001 Lasseur Joop        607 DeltaSport 27:19
002 Houten Harvy v      608 RKHAV      27:50
003 Mol Rob             606 VetNed zld 30:25
004 Pluylaar Hans       609 Dynamica   32:13
005 SchoenmakersAnto    603 Dynamica   33:00
006 Rijke Bram de       604 Dynamica   33:26
007 MettropChristian    807 Spark      33:34
008 Berg Wim vd         602 AV'56      42:26
   
                
HKc    3000m
       naam             stn club       tijd
001 Lauret Gert Jan     221 RKHAV      08:24
002 FranckeSebastian    849 Achilles   08:27
003 Veerman Rutger      034 Wielingen  08:32
004 Planting Robert     025 Dynamica   08:41
005 Fioole Pieter J     196 DeltaSport 08:50
006 Caspel Wouter v     022 Dynamica   08:53
007 Stolk Edwin         030 Flakkee    08:56
008 Bergen Ruud v d     201 RKHAV      09:07
009 Reijnhout Richar    028 AV'56      09:10
010 Kock Jos de         258 RKHAV      09:18
011 Geense Paul         027 AV'56      09:24
012 Klem Pieter         195 Flakkee    09:31
013 Potter Kristof d    843 Volharding 09:43
014 Staal Archie        021 DeltaSport 09:46
015 Franken Mike        803 Spado      10:06
016 GoossensWilliam     530 RKHAV      10:20
017 Platteeuw Albert    032 Scheldespo 10:39
018 Engelaar Jan        033 Wielingen  10:52
019 Jansen Maarten      023 Dynamica   10:53
020 Bracke Henk         529 RKHAV      10:58
021 Hage Jeroen         012 Dynamica   12:17
   
                
HkcV   3000m
       naam             stn club       tijd
001 Faes Adrie          401 Dynamica   09:27
002 Wilde Rien de       402 AV'56      09:34
003 Geluk Jos           418 DeltaSport 10:00
004 Vervaet Frits       423 RKHAV      10:11
005 Schoenmaker Rob     400 Dynamica   10:29
006 Gerritsen Han       527 RKHAV      10:35
007 Rodrigo Jacques     424 RKHAV      10:41
008 Boevere Frans de    425 Wielingen  11:06
009 Caspel John van     419 Vet Ned    11:22
   
                
D20    4500m
       naam             stn club       tijd
001 VersluysFrederiq    706 Wielingen  15:22
002 Gerards Edith       711 Dynamica   15:37
003 Verbeek Christel    704 Dynamica   16:29
   
                
D35    4500m
       naam             stn club       tijd
001 Ysebaart Ingrid     710 RKHAV      16:12
002 Maartense Sjaan     709 AV'56      16:56
003 Laet Martine de     844 Volharding 20:43
   
                
DKc    1900m
       naam             stn club       tijd
001 Colsen Dineke       714 RKHAV      09:17
002 Ivens Rianne        701 AV'56      09:37
   
                
DkcV   1900m
       naam             stn club       tijd
001 Nijs Margot de      713 RKHAV      07:53
002 Aper Ellen          702 RKHAV      08:50
003 Smit Greetje        716 DeltaSport 09:21
004 VerdonkWillemien    703 Scheldespo 09:32
005 Schoenmaker Olga    708 Dynamica   10:38
006 Botman Roelie       715 Dynamica   11:28
   
                
                
JB     3950m
       naam             stn club       tijd
001 Schout Luc          810 Gen Michae 12:32
002 Luteyn Jack         177 Wielingen  13:12
003 Aper Tim            176 RKHAV      13:56
004 Strijdonck Quint    226 RKHAV      14:13
005 Faes Rene           173 Dynamica   14:25
006 Veeken Davy vd      225 RKHAV      14:56
007 Bout Erik           229 Dynamica   16:02
   
                
JC     2450m
       naam             stn club       tijd
001 Abbink Pim          153 AV'56      08:24
002 Kingma Paul         157 Scheldespo 08:36
003 Tanis Menno         152 AV'56      08:47
004 Vermeulen Kurt      837 Volharding 09:04
005 Pieters Rinse       156 AV'56      09:12
006 Lavooy Harry        155 AV'56      09:15
007 LuitwielerJermai    150 Dynamica   09:30
008 Elferink Raymond    148 DeltaSport 09:42
009 Brouwers Ivo        149 Dynamica   09:47
010 Beuger Bart         151 AV'56      09:49
011 Remijn Wout         154 AV'56      09:51
012 Jongejan Gerben     242 Flakkee    09:54
013 AkkermanSebastia    191 Flakkee    10:33
014 Boog Bas vd         198 AV'56      12:04
015 Linde Robert vd     241 Wielingen  12:40
   
                
JD     1900m
       naam             stn club       tijd
001 Nuytinck Steven     113 AV'56      07:16
002 Mabelis Edwin       124 Wielingen  07:24
003 FraeijenhoveMart    121 Scheldespo 07:25
004 Zwolle Alex         112 AV'56      07:31
005 Boidin Brian        118 RKHAV      07:37
006 Dieleman Tim        119 Scheldespo 07:47
007 Luitwieler Glenn    107 Dynamica   07:54
008 SchoenmakerStefa    115 Dynamica   07:56
009 Vos Robin de        114 AV'56      08:01
010 Maljaars Maurits    116 Dynamica   08:15
011 Botman Robin        183 Dynamica   08:21
012 Mol Mark            104 DeltaSport 08:25
013 Huigh Edwin         123 Wielingen  08:26
014 Engelaar Jordi      122 Wielingen  08:27
015 Voncken Martin      120 Scheldespo 08:42
016 Meel Angelo van     111 AV'56      09:10
017 Rijnberg Joey       251 DeltaSport 09:20
018 Hemelaar Niels      228 Dynamica   09:23
019 Vos Robert Jan d    105 DeltaSport 09:52
020 Werry Dave          252 DeltaSport 09:54
021 Mans Michel         110 AV'56      10:16
022 Vis Leroy           204 Flakkee    10:29
   
                
JPA2    950m
       naam             stn club       tijd
001 Exter Niek den      072 Scheldespo 03:26
002 Adan Erwin          077 Dynamica   03:29
003 Broekman Tim        073 RKHAV      03:35
004 Inghels Daniel      074 RKHAV      03:39
005 Bakker Frits        079 AV'56      03:40
006 Roelse JanWillem    076 Dynamica   03:48
007 Brouwer Job de      075 RKHAV      03:52
008 Vroegop Waldemar    188 AV'56      03:53
009 Lingen Samuel       187 Flakkee    03:58
010 Boot Tom            255 DeltaSport 04:03
011 Toonder Lex den     194 Scheldespo 04:10
012 Raemdonck Filip     827 Volharding 04:22
013 Abbink Tom          078 AV'56      04:37
   
                
JPA1    950m
       naam             stn club       tijd
001 Calje Jordy         069 Dynamica   03:38
002 Sandee Django       068 Dynamica   03:50
003 Geluk Joost         065 DeltaSport 03:55
004 Thomaes Jurgen      236 Wielingen  04:01
005 Burger Bas          070 Dynamica   04:06
006 Celie Daan          821 Volharding 04:12
007 Hoeksema Joost      064 DeltaSport 04:17
008 Jong Guus de        067 AV'56      04:40
   
                
JPB     950m
       naam             stn club       tijd
001 Staal Tommy         047 DeltaSport 03:24
002 Nuytinck Erwin      049 AV'56      03:44
003 BouterseSebastia    051 Scheldespo 03:57
004 Raemdonck Wim va    815 Volharding 04:04
005 Koeyer Ewout de     054 Wielingen  04:21
006 Elferink Patrick    043 DeltaSport 04:27
007 Meel Gianni van     048 AV'56      04:29
008 Kryger Jurrien      052 Wielingen  04:35
009 Faasse Bras         044 DeltaSport 04:43
010 Maassen Ruben       046 DeltaSport 04:47
011 Lange Thijs de      230 AV'56      04:50
012 Haese Yannick d'    814 Volharding 04:52
013 Eenige Dekreck      185 Flakkee    04:54
014 Bostelaar Melvin    050 Dynamica   05:29
015 Doef Benjamin vd    257 Dynamica   15:20
   
                
JPC     950m
       naam             stn club       tijd
001 Berg Tom van den    042 Dynamica   04:16
002 Thomaes Wouter      234 Wielingen  04:18
003 Veerman Sietse      035 DeltaSport 04:49
   
                
MA     3000m
       naam             stn club       tijd
001 Ruyck Brechje d     243 RKHAV      10:01
002 Duyse Els v         842 Volharding 10:42
   
                
MB     1900m
       naam             stn club       tijd
001 Merckx Marijke      839 Volharding 07:26
002 Verbeeck Lisz       838 Volharding 07:31
003 Doedee Renske       179 RKHAV      07:40
004 Camp Nathalie v     840 Volharding 07:52
005 Heyden Marianne     192 Dynamica   08:25
006 Vereecken Tina      841 Volharding 08:42
007 Verdonk Marianne    178 Scheldespo 08:53
   
                
MC     1900m
       naam             stn club       tijd
001 Lauwaert Nina       835 Volharding 07:02
002 Merckx Els          836 Volharding 07:17
003 Nijnatten Kim v     169 Dynamica   07:20
004 Wilde Nadine de     167 AV'56      07:26
005 Vermeu Esther       164 AV'56      07:33
006 Baert Kimberley     832 Volharding 07:39
007 Hey Laurey          190 Flakkee    07:41
008 Verbeeck Ine        834 Volharding 07:55
009 Wilde Renate de     168 AV'56      07:57
010 Leest Norah van     219 RKHAV      07:59
011 Aper Aniek          159 RKHAV      08:09
012 Bellen Annemiek     160 RKHAV      08:12
013 Vroegop Evelien     161 AV'56      08:14
014 Dekker Lieke        171 DeltaSport 08:21
015 Kam Lotte de        197 Dynamica   08:23
016 Reynhout Sylvia     162 AV'56      08:26
017 Meel Nikki van      163 AV'56      08:31
018 Vereecken Wendy     833 Volharding 08:33
019 Zetten Willemijn    232 Dynamica   08:35
020 Inghels Anique      220 RKHAV      08:38
021 RemortelSamantha    218 RKHAV      08:52
022 Veer Yavanne vd     172 DeltaSport 08:58
023 Oppeneer Manja      158 Scheldespo 09:03
024 SchoenmakersMari    253 Dynamica   10:45
   
                
MD     1500m
       naam             stn club       tijd
001 d'Hondt Marjolei    130 RKHAV      04:54
002 Maassen Hanna       139 DeltaSport 05:01
003 LernhoutSamantha    129 RKHAV      05:08
004 Looze Nicky de      250 DeltaSport 05:26
005 Kayser Liselot      128 Scheldespo 05:29
006 Meer Anne v d       202 RKHAV      05:33
007 ElferinkDanielle    145 DeltaSport 05:35
008 Schot Willianne     147 DeltaSport 05:37
009 Cauteren Marissa    131 RKHAV      05:39
010 Haak Arlette        254 Scheldespo 05:44
011 Doeleman Evelien    140 DeltaSport 05:46
012 Hecke Els van       830 Volharding 05:48
013 Schout Marinelle    809 Gen Michae 05:50
014 Wagenaer Bianca     216 RKHAV      05:52
015 PluijlaarCirelle    134 Dynamica   05:54
016 Bordui Maxime       831 Volharding 05:56
017 Celie Elke          829 Volharding 05:58
018 Keulen Mariska      144 DeltaSport 06:00
019 Velde Margot v d    146 DeltaSport 06:02
020 Inghels Femke       217 RKHAV      06:04
021 Dulst Denise v      189 Flakkee    06:06
022 Bruggeman Eva       249 DeltaSport 06:09
023 Raemdonck Veerle    828 Volharding 06:11
024 Manders Brett       125 Wielingen  06:12
025 Hoeksema Maartje    142 DeltaSport 06:15
026 Krijger Michelle    126 Wielingen  07:19
027 Jansen Ilse         207 Dynamica   07:21
   
                
MPA2    950m
       naam             stn club       tijd
001 Soumaya Sharishi    808 Belgie     03:33
002 Blommaert Kristy    103 DeltaSport 03:43
003 Luteyn Bianca       094 Wielingen  03:50
004 Jager Sindy de      100 AV'56      04:04
005 Leybaert Vere       826 Volharding 04:16
006 Syrier Linda        239 Wielingen  04:19
007 Schipper Sharona    238 Wielingen  04:22
008 Ysebaert Eva        096 RKHAV      04:23
009 BostelaarMichele    097 Dynamica   04:30
010 Burm Evelien        214 RKHAV      04:31
011 Puymbroek Joyce     824 Volharding 04:40
012 Fleumer Rosanna     101 Dynamica   04:42
013 Celie Renske        825 Volharding 04:57
014 Driel Iris van      099 AV'56      05:06
015 Bouwman Stephani    240 Wielingen  05:28
   
                
MPA1    950m
       naam             stn club       tijd
001 Pieters Iris        086 AV'56      03:52
002 Seitte Jhemila      089 Dynamica   04:02
003 Vries Layla de      092 Scheldespo 04:07
004 Bakker Madelon      090 RKHAV      04:18
005 Mol Annejet         080 DeltaSport 04:27
006 Hout Dascha v d     235 Wielingen  04:28
007 Maaght Annelies     848 Volharding 04:33
008 Velde Annemiek v    081 DeltaSport 04:35
009 VerwilligenRobin    213 RKHAV      04:36
010 PuymbroekNaomie     818 Volharding 04:38
011 Vlyminck Silke      819 Volharding 04:44
012 Boever  Kirsten     237 Wielingen  04:46
013 Knijf Marthe        256 Scheldespo 04:48
014 Murre Anick         244 Scheldespo 04:50
015 Stappen Elien v     820 Volharding 04:52
016 BlommaertAnnelie    248 DeltaSport 04:54
017 Schot Paula         082 DeltaSport 04:56
018 Rietveld Ciska      087 AV'56      04:59
019 Vries Ramona de     091 Scheldespo 05:08
020 RentmeesterEveli    088 AV'56      05:22
021 Schot Mariska       083 DeltaSport 05:31
022 Janssen Deane       208 Dynamica   05:32
023 Vos Annemarie de    084 DeltaSport 06:15
   
                
MPB     950m
       naam             stn club       tijd
001 Mourik Sanne v      063 DeltaSport 04:00
002 Doeleman Hilde      062 DeltaSport 04:03
003 WaterschootFranc    059 RKHAV      04:18
004 Ysebaert Maaike     058 RKHAV      04:30
005 Kokx Valerie        822 Volharding 04:44
006 Es Teuntje van      227 Dynamica   04:46
007 Reale Dominique     057 Scheldespo 04:52
008 Maeyer Pauline d    847 Volharding 04:56
009 Hoogesteger Iris    231 AV'56      05:00
010 Engelaar Demi       055 Wielingen  05:07
011 Leuven Ellen v      211 RKHAV      05:22
012 Merckx Melissa      816 Volharding 05:24
013 Lefevere Olga       212 RKHAV      05:29
   
                
MPC     950m
       naam             stn club       tijd
001 Vervaet Lies        846 Volharding 04:28
002 Boehle Evelien      210 RKHAV      04:48
003 Blommaert Kom       813 Volharding 04:50
004 Raemdonck Sofie     812 Volharding 04:54
005 Groot Ylana         205 Scheldespo 04:58
006 Blommaert Aileen    039 DeltaSport 05:03
007 Wouters Jennifer    224 RKHAV      05:09
008 Maeyer Aisla        811 Volharding 05:12
009 Mullem Joni v       845 Volharding 05:16
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
04-11-2017 32e MoerschanscrossHulstRKHAV0
05-11-2016 31e MoerschanscrossHulstRKHAV1249
07-11-2015 30e MoerschanscrossHulstRKHAV1907
01-11-2014 29e MoerschanscrossHulstRKHAV2386
02-11-2013 28e MoerschanscrossHulstRKHAV3244
03-11-2012 27e MoerschanscrossHulstRKHAV2390
05-11-2011 26e MoerschanscrossHulstRKHAV2065
06-11-2010 25e MoerschanscrossHulstRKHAV2180
07-11-2009 24e MoerschanscrossHulstRKHAV1642
01-11-2008 23e MoerschanscrossHulstRKHAV983
03-11-2007 22e MoerschanscrossHulstRKHAV1488
04-11-2006 21e MoerschanscrossHulstRKHAV1249
05-11-2005 20e MoerschanscrossHulstRKHAV912
13-11-2004 19e MoerschanscrossHulstRKHAV878
08-11-2003 18e MoerschanscrossHulstRKHAV815
10-11-2001 16e MoerschanscrossHulstRKHAV854
11-11-2000 15e MoerschanscrossHulstRKHAV805
13-11-1999 14e MoerschanscrossHulstRKHAV916
14-11-1998 13e MoerschanscrossHulstRKHAV752
08-11-1997 12e MoerschanscrossHulstRKHAV721

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
26-11: Halve Marathon Tarragona (1)
26-11: Firenze Marathon Florence (4)
19-11: 34e Zevenheuvelenloop Nijmegen (72)
19-11: Ronde Venen Marathon Abcoude (2)
18-11: Juul Van De Walleloop Kieldrecht (149)
12-11: Marathon Tenerife (7)
05-11: Marathon Porto (3)
05-11: 21e Berenloop Terschelling (5)
05-11: Herbstlauf Bottrop (2)
29-10: 35e Marathon Brabant Etten-Leur (76)
29-10: 12e Drechtstadloop Dordrecht (10)
28-10: Marathon van Gent (8)
22-10: 10 van AVR Rucphen (6)
21-10: Typhoonloop Gorinchem (1)
15-10: Linker Oevert 1/2 marathon Antwerpen (12)
15-10: 42e Amsterdam Marathon (11)
08-10: Rondje Seppe Bosschenhoofd (5)
08-10: 34e Marathon Eindhoven (11)
08-10: 31e 4 Mijl van Groningen (1)
01-10: 32e Singelloop Breda (40)
Atletiek Zeeland © 2017