dinsdag 21 augustus 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator eindtijd | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
20-08: Strijd verwacht bij Stratenloop Kapelle
07-08: Verwarring over wedstrijden
28-07: Jullie lopen te snel ( of te langzaam )? Vervolg.
20-07: Jullie lopen te snel?
12-07: De gehoorzame volgzame hardloper
26-06: Veranderingen stratenloopcircuit
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 24-08: Hardloop3Daagse Ritthem
vr 24-08: 9e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge
za 25-08: Potatorun Axel
za 25-08: 32e Halve Marathon Westenschouwen
wo 29-08: Kreekloop Terneuzen
vr 31-08: Track Meeting Utrecht
za 01-09: 12e Kustloop Vrouwenpolder
zo 02-09: 30e Tilburg Ten Miles
za 08-09: d'Ossekoppenloop Ossenisse
za 08-09: 43e Run Winschoten
za 08-09: Avondbaanwedstrijd Hulst
vr 14-09: 23e Stadsloop Goes
za 15-09: Bosse Pielenloop Vogelwaarde
za 15-09: 15e Tielemanloop Middelharnis
vr 21-09: Vaart van Vlissingen
za 22-09: Bamisrun Kloosterzande
zo 23-09: 2e Kraaieloop Lewedorp
zo 23-09: 34e Dam tot Damloop Amsterdam
Recente uitslagen meer uitslagen
za 11-08: 15 van Wolphaartsdijk (111)
di 07-08: 6e Zomerloop Zuidzande
vr 03-08: 34e Strandloop Ouddorp
wo 01-08: 81e Boulevardloop Vlissingen (277)
di 31-07: 5e Zomerloop Nieuwvliet (144)
wo 25-07: 35e Bokaalloop Burgh-Haamstede (140)
di 24-07: 4e Zomerloop Groede (110)
wo 18-07: 39e Stratenloop Westkapelle (161)
di 17-07: 3e Zomerloop Retranchement (102)
wo 11-07: 8e Sportvissersloop Yerseke (236)
di 10-07: 2e Zomerloop Cadzand-Bad (46)
za 07-07: Ronde van Sint Kruis (25)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
18e Kustcross
Vlissingen, zaterdag 17 februari 2007 - Organisatie: Dynamica
Heren 20  10 km
    naam                   geb stn club       tijd
001 Pleijte      Tim        85 110 Dynamica   40:26
002 Beije        Arjan      85 153 DeltaSport 40:38
003 Pagter       Kevin de   87 164 Dynamica   40:44
004 Schrier      Michel        112 Dynamica   41:42
005 Goossen      Erik       71 136 Scheldespo 42:14
006 Driedijk     Quierien      255 trimmer    44:51
007 Kramer       Hannuel    79 160 Dynamica   45:32
008 Maldegem     Andre v       224 Dynamica   45:59
009 Limbergen    Peter van  73 903 AV'56      46:08
010 Bax          Paul          276 Orion      46:26
011 Kok          Martijn    82 251 Trimmer    46:43
012 Verhage      Peter      81 250 Dynamica   47:09
013 Schrier      David      86 911 Vlissingen 47:16
014 Nieuwenhuyze Coen          284 Middelburg 48:59
015 Jonge        Mario de      280 Goes       50:23
016 Francke      Geert      86 909 Vlissingen 50:57
017 Rijke        Ronald de  71 161 Dynamica   51:10
018 Blaas        Freddy     79 916 Oostkapell 51:45
019 Bostelaar    Benito     74 910 Dynamica   51:59
020 Hooseman     Ruud          277 Vlissingen 53:45
021 Simonse      Elbert        285 Aagtekerke 57:05
022 Maas         Erwin v d     279 Goes       59:45
023 Bostelaar    Jarno         283 Vlissingen 1.01:26
   
Heren 35  10 km
    naam                   geb stn club       tijd
001 Sparrentak   Wim           282 Dynamica   42:06
002 Quekelberghe Patrick    66 184 Wielingen  42:35
003 Hofland      Robin      67 114 Dynamica   42:44
004 Riemens      Marc       69 111 Dynamica   43:12
005 Verhage      Arjo       69 904 Dynamica   45:04
006 Witte        Rinus      62 149 Dynamica   45:07
007 Bos          Michel v d 64 140 DeltaSport 45:16
008 Vaardegem    Jan van    68 163 Dynamica   45:43
009 Dijke        Wim van    63 133 Dynamica   47:02
010 Kok          Erik          229 Dynamica   47:24
011 Male         Gerard vd     929 Westkapell 47:31
012 Mourik       Piet van   63 143 DeltaSport 47:43
013 Bouwens      Fer        60 141 DeltaSport 47:59
014 Dalebout     Leo           223 Dynamica   48:54
015 Luitwieler   Jacky         100 Dynamica   49:02
016 Bruyn        Leo de        278 Oostkapell 49:20
017 Janse        Jos        71 918 Dynamica   49:40
018 Swiers       Jurjen     67 914 Vlissingen 49:51
019 Lous         Henk       58 158 VetNed zld 50:20
020 Dijkstra     Seth       71 117 LPK        50:41
021 Wisse        Piet          931 Dynamica   50:54
022 Beelen       Huub       59 125 AV'56      51:05
023 Caspel       Jon van    57 132 LPK Vlissi 51:22
024 Vogel        Robin      69 917 Vlissingen 51:55
025 Remortel     Eric van   56 173 AV'56      53:24
026 Korstanje    Maurice    68 905 Vlissingen 53:54
027 Dellebeke    Ron        58 109 Dynamica   54:59
028 Visser       Richard de 69 908 Souburg    55:09
029 Wouters      Hans       62 148 AV'56      55:35
030 Laarschot    Albert        924 Unitas     56:01
031 Boxtel       Frank van  58 270 Dynamica   56:08
032 Oskam        Eric       60 168 Dynamica   57:49
033 Konings      Aswin      66 271 Dynamica   59:50
034 Ocke         Frank      65 907 Vlissingen 1.01:52
035 Vos          Ronny de      281 Dynamica   1.02:23
   
Heren 50  8000m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Horssen      Pieter van 49 324 Dynamica   36:31
002 Herder       Theo den   52 307 AV'56      38:08
003 Tempelaar    Wim        52 303 Dynamica   40:03
004 Jonge        Wim de     49 309 AV'56      40:35
005 Linde        Jan vd     53 494 trimmer    41:30
006 Botman       Kobus      51 313 Dynamica   42:47
007 Beijer       Piet       48 302 Dynamica   45:10
008 Landegent    Piet Jan   50 027 DeltaSport 46:07
009 Kempenaers   Dirk          487 Aarschot   46:16
010 Francke      Jos        64 352 Vlissingen 46:47
011 Bostelaar    S          51 354 Dynamica   47:11
012 Pekaar       Eddie      50 350 Koudekerke 52:44
   
Heren 60  8000m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Waesberghe   Jo van     46 312 RKHAV      37:34
002 Joosse       Rinus      39 330 AV'56      42:30
003 Verhage      Piet       44 317 Dynamica   44:28
004 Poortvliet   Hugo       44 320 Dynamica   47:36
005 Klaaysen     Henk          486 Vlissingen 49:25
006 Kortleve     Cees       33 306 AV'56      49:44
007 Rijke        Bram de    33 301 Dynamica   49:55
008 Karelse      Jannis     42 325 Kamperland 52:26
009 Linde        Wim vd        488 Goes       52:29
   
Heren Kc  4000m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Veerman      Rutger        275 Wielingen  13:20
002 Jansen       Wouter        927 Atilla     13:25
003 Stolk        Edwin      75 156 Flakkee    13:48
004 Smit         Gert Jan   77 127 AV'56      14:05
005 Kingma       Paul       80 120 Scheldespo 14:32
006 Luitwieler   Jermaine      839 Dynamica   14:40
007 Reijnhout    Richard    85 123 AV'56      14:43
008 Goethem      Maarten v  76 101 RKHAV      15:08
009 Verheijen    Miel       72 129 AV'56      15:33
010 Boog         Bas v der  88 124 AV'56      16:28
011 Block        Stefan de  74 104 RKHAV      16:52
012 Akershoek    Kees       69 274 Stellerunn 17:01
   
Heren kcV 4000m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Cappon       Erik          925 Flakkee    13:36
002 Vos          Wilko de   63 128 AV'56      13:53
003 Bruggeman    Rini       63 121 AV'56      13:57
004 Verstraate   Wibo       64 843 Trimmer    14:56
005 Volleman     Roland     61 137 Scheldespo 15:18
006 Leeftink     Henk       64 272 Dynamica   15:24
007 Wilde        Rien de    60 130 AV'56      15:46
008 Platteeuw    Albert     65 134 Scheldespo 15:59
009 Pluijlaar    Joost      63 113 Dynamica   16:15
010 Murre        Walther    67 139 Scheldespo 16:35
011 Kaijser      Leo        60 138 Scheldespo 18:10
012 Bruin        Marcel de  66 106 RKHAV      18:46
013 Markenhof    Jan Willem 61 150 RKHAV      19:45
014 Bijman       John       58 194 trim       21:04
   
Dames 20  6000m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Ton          Leonie        086 DeltaSport 29:10
002 Block        Sandra de  82 041 RKHAV      30:25
003 Koole Maat   Chantal       299 Dynamica   32:47
   
Dames 35  6000m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Linde        Annet vd   70 045 AV'56      29:41
002 Maartense    Sjaan      55 050 AV'56      30:57
003 Vogel        Anja       61 095 Middelburg 32:55
004 Polderdijk   Wilma         090 Dynamica   33:27
005 Westerweele  Elly       51 096 Vlissingen 34:19
006 Kleven       Lenie v    53 061 VetNed zld 36:16
007 Verhage      Regina     63 098 Meliskerke 43:40
   
Dames Kc  2000m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Aper         Aniek         060 RKHAV      09:18
002 Herder       Astrid den 85 046 AV'56      09:36
003 Reijnhout    Sylvia     88 047 AV'56      10:39
   
Dames kcV 2000m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Nijs         Margot de  63 042 RKHAV      09:50
002 Anrooy       Marietta v 67 048 AV'56      10:28
003 Smit         Greetje    50 056 DeltaSport 10:58
004 Bouterse     Tina       62 052 Scheldespo 14:30
005 Ruiter       Leonoor    62 066 Scheldespo 14:32
   
Jongens A   6000m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Francke      Jesper     88 022 Dynamica   25:15
002 Wisse        Peter         930 Aagtekerke 32:40
   
Jongens B   4000m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Voncken      Martin     91 014 Scheldespo 17:39
002 Vos          Robin de   91 004 AV'56      18:08
003 Schoenmaker  Stefan     91 008 Dynamica   18:09
004 Beelen       Viktor     90 001 AV'56      18:11
005 Botman       Robin      91 011 Dynamica   19:33
006 Volleman     Quinten    90 010 Scheldespo 19:51
007 Beije        Peter      91 005 AV'56      21:53
   
Jongens C   4000m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Paardekooper Lars       92 544 AV'56      13:15
002 Exter        Niek den   92 589 Scheldespo 13:33
003 Bakker       Frits      92 537 AV'56      14:36
004 Brouwer      Job de     92 532 RKHAV      15:13
005 Oosterhuis   Johan      92 913 Dynamica   15:40
006 Akershoek    Marco      93 923 Stellerunn 15:53
007 Looy         Patrick    92 868 AV'56      16:24
008 Beelen       Thomas     93 540 AV'56      16:38
009 Vogel        Jurriaan   93 583 Dynamica   16:39
010 Thomaes      Jurgen     93 502 Wielingen  16:47
011 Colpaert     Lars       92 547 AV'56      18:02
012 Berlo        David van  93 584 Dynamica   19:29
   
Jongens D   2000m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Staal        Tommy      94 828 DeltaSport 08:21
002 Roelofs      Milan      94 663 DeltaSport 08:25
003 Vriendt      Xavier     94 682 Scheldespo 08:46
004 Bouterse     Sebastiaan 94 591 Scheldespo 09:11
005 Balkenende   Luuk       95 551 AV'56      09:13
006 Witte        Dennis     94 581 Dynamica   09:15
007 Geijs        Joel       94 550 AV'56      09:23
008 Berg         Tom van de 95 659 DeltaSport 09:25
009 Thomaes      Wouter     95 501 Wielingen  09:28
010 Bos          Emiel v d  95 661 DeltaSport 09:33
011 Ceuster      Isaac         860 Wielingen  09:40
012 Heijnen      Noah       95 662 DeltaSport 09:44
013 Flikweert    Stefan     95 660 DeltaSport 09:46
014 Elferink     Patrick    94 658 DeltaSport 10:05
015 Leestemaker  Wouter     95 685 AV'56      10:19
016 Suij         Joris      95 592 Scheldespo 10:26
017 Pluijlaar    Dion       95 577 Dynamica   10:36
018 Belzen       Corne van  94 582 Dynamica   10:46
019 Couteren     Jordy van  95 531 RKHAV      11:03
020 Lange        Thijs de   94 543 AV'56      11:07
021 Ruiter       Stijn      95 687 Scheldespo 12:01
022 Luteyn       Arjen      94 504 Wielingen  12:16
023 Ponnuthurai  David      95 576 Dynamica   12:55
   
Jongens PA2 1200m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Vos          Sven de    96 647 DeltaSport 06:37
002 Marinissen   Coenraad   96 704 Dynamica   06:44
003 Berlo        Yannick v  96 571 Dynamica   06:46
004 Meer         Max van de 96 921 Dynamica   06:49
005 Vos          Patrick de 96 667 AV'56      06:51
006 Leeftink     Wouter     96 703 Dynamica   07:09
007 Westdorp     Nuno       96 558 AV'56      07:10
008 Schot        Juri       96 649 DeltaSport 07:13
009 Janse        Rubin      96 616 Dynamica   07:15
010 Hart         Corne 't   96 573 Dynamica   07:32
011 Fabry        Maurice    96 593 Scheldespo 07:37
012 Roest        Sam        96 627 Flakkee    07:41
013 Louter       Rob        96 523 RKHAV      07:43
014 Moor         Roy de     96 521 RKHAV      07:48
015 Markenhof    Jorn       96 522 RKHAV      07:57
016 Bakker       Tomas      96 572 Dynamica   08:01
017 Moor         Colin de   96 520 RKHAV      09:00
   
Jongens PA1 1200m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Verstraate   Wouter     97 673 Dynamica   06:09
002 Velde        Tjeerd v d 97 643 DeltaSport 06:11
003 Kreek        Kris de    97 594 Scheldespo 06:30
004 Wolff        Joost de   97 568 Dynamica   06:42
005 Heupperman   Mike       97 615 Dynamica   06:52
006 Wekken       Joep v d   97 784 DeltaSport 06:55
007 Biswane      Genaro     97 675 Dynamica   06:57
008 Tremonti     Joseph     97 569 Dynamica   07:16
009 Hillebrand   Joel       97 642 DeltaSport 07:30
010 Leng         Finn de    97 567 Dynamica   07:34
011 Voorde       Sven van d 97 515 RKHAV      07:39
012 Bijman       Eric       96 834 Wielingen  07:45
013 Vreeze       Niek de    97 672 Flakkee    07:59
   
Jongens PB  1200m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Bos          Nout van d 98 636 DeltaSport 06:38
002 Flikweert    Martijn    98 637 DeltaSport 06:40
003 Slabbekoorn  Tim        98 564 Dynamica   06:50
004 Houtzager    Mathias    98 677 DeltaSport 07:05
005 Huigh        Floris     98 505 Wielingen  07:16
006 Gelderblom   Pelle         857 DeltaSport 07:43
007 Balkenende   Bart       98 555 AV'56      07:49
008 Malcontent   Jordi      98 718 RKHAV      08:00
009 Berlo        Jesper van 98 563 Dynamica   08:11
010 Ponnuthurai  Timo       98 566 Dynamica   08:33
   
Jongens PC  1200m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Doel         Joost v d  99 634 DeltaSport 07:36
002 Nederpelt    Niels van  99 669 Flakkee    07:39
003 Vader        Damy       00 674 Vliss trim 08:05
004 Janse        Dennis     00 614 Vlissingen 08:37
005 Fabry        Dominic    99 595 Scheldespo 08:48
   
Meisjes A   4000m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Hey          Laurey     89 624 Flakkee    16:58
002 Wilde        Nadine de  88 553 AV'56      17:47
003 Wilde        Renate de  89 554 AV'56      18:15
   
Meisjes B   2000m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Klaassen     Bo         91 538 AV'56      09:17
002 Hoeve        Evelien v  90 596 Scheldespo 09:42
003 Cauteren     Marissa v  91 533 RKHAV      10:22
004 Kaijser      Liselot    91 597 Scheldespo 10:23
005 Arends       Mirjam     91 588 Dynamica   10:51
006 Troost       Manon      91 621 Flakkee    11:19
   
Meisjes C   2000m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Velde        Annemiek v 93 664 DeltaSport 09:31
002 Pieters      Iris       93 738 AV'56      09:48
003 Platteeuw    Esther     92 598 Scheldespo 09:52
004 Murre        Anniek     93 601 Scheldespo 10:07
005 Luteyn       Bianca     92 503 Wielingen  10:17
006 Verhage      Christa    93 618 Dynamica   10:30
007 Volleman     Claire     92 599 Scheldespo 10:32
008 Dreu         Rosanne de 93 546 AV'56      10:49
009 Zandee       Hannah     92 552 AV'56      11:00
   
Meisjes D   1200m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Paszkowska   Alexandra  94 745 AV'56      06:14
002 Gastel       Meike van  95 653 DeltaSport 06:18
003 Vlieger      Linda de   94 654 DeltaSport 06:19
004 Mourik       Sanne van  94 650 DeltaSport 06:30
005 Flipse       Danielle   94 542 AV'56      06:33
006 Es           Teuntje va 94 741 Dynamica   06:37
007 Blommaert    Aileen     95 651 DeltaSport 06:45
008 Troost       Marloes    94 620 Flakkee    06:55
009 Murre        Joyce      94 602 Scheldespo 07:05
010 Grutter      Marloes    95 548 AV'56      07:11
011 Freijzer     Elke       95 525 RKHAV      07:13
012 Pieters      Dionne     95 744 AV'56      07:16
013 Waterschoot  Francoise  94 529 RKHAV      07:18
014 Zandee       Jeannet       926 AV'56      07:22
015 Bun          Mariska    94 527 RKHAV      07:40
016 Colpaert     Noortje    95 549 AV'56      07:43
017 Oppeneer     Naomi      94 679 Scheldespo 07:50
018 Leuven       Ellen      94 750 RKHAV      07:53
019 IJsebaert    Maaike     94 526 RKHAV      08:03
020 Troost       Sanne      94 619 Flakkee    08:05
021 Bracke       Katrien    94 528 RKHAV      08:07
022 Wielen       Natalie v  94 749 RKHAV      08:13
023 Harding      Chayenne   95 506 Wielingen  08:16
   
Meisjes PA2 1200m
    naam                   geb stn club       tijd
001 IJsebaert    Sara       96 519 RKHAV      06:29
002 Volleman     Valerie    96 604 Scheldespo 06:41
003 Anrooy       Lindy van  96 560 AV'56      06:46
004 Ruiter       Evelien    96 788 Scheldespo 06:50
005 Jansen       Esmee      96 915 Spado      06:53
006 Slabbekoorn  Anouk      96 561 AV'56      06:57
007 Nijsse       Sanne      96 559 AV'56      07:10
008 Mourik       Emma van   96 646 DeltaSport 07:13
009 Ponnuthurai  Esther     96 575 Dynamica   07:22
010 IJsebaert    Renee      96 518 RKHAV      07:32
011 Lambregts    Lisa       96 628 Flakkee    07:36
012 Nederpelt    Sanne van  96 668 Flakkee    08:12
013 Prins        Eva           883 Flakkee    08:54
   
Meisjes PA1 1200m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Mendonca     Britt de   97 639 DeltaSport 06:22
002 Brink        Tessa v d  97 607 Scheldespo 06:32
003 Werf         Sanne vd      859 Dynamica   07:04
004 Vliet        Sarah v d  97 753 DeltaSport 07:15
005 Gastel       Mirthe van 97 641 DeltaSport 07:17
006 Murre        Luca       97 606 Scheldespo 08:00
007 Jobse        Danique    97 676 Dynamica   08:08
008 Bouterse     Mariska    97 605 Scheldespo 08:15
009 Bruin        Nathalie d 97 513 RKHAV      08:17
   
Meisjes PB  1200m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Akershoek    Jobine     98 889 Flakkee    07:17
002 Weijers      Simone     98 767 AV'56      07:23
003 Murre        Caya       98 609 Scheldespo 07:30
004 Bruin        Manon de   98 512 RKHAV      08:03
005 Wegman       Maroussie  98 769 Scheldespo 08:14
006 Lauwers      Romy       98 510 RKHAV      08:31
007 Es           Fraukje v  98 626 Flakkee    08:35
008 Bun          Femke      98 511 RKHAV      08:39
009 Bijl         Naomi      98 812 DeltaSport 08:41
010 Bakker       Rosanne de    922 Flakkee    08:43
   
Meisjes PC  1200m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Boutens      Amber      99 611 Scheldespo 07:55
002 Kreek        Maaike de  99 610 Scheldespo 08:25
003 Waterschoot  Sharon van 99 770 RKHAV      08:29 
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
03-03-2018 29e KustcrossVlissingenDynamica0
04-03-2017 28e KustcrossVlissingenDynamica0
27-02-2016 27e KustcrossVlissingenDynamica1341
07-03-2015 26e KustcrossVlissingenDynamica1684
01-03-2014 25e KustcrossVlissingenDynamica2028
02-03-2013 24e KustcrossVlissingenDynamica1614
03-03-2012 23e KustcrossVlissingenDynamica2000
11-12-2010 22e KustcrossVlissingenDynamica1932
12-12-2009 21e KustcrossVlissingenDynamica1815
13-12-2008 20e KustcrossVlissingenDynamica939
15-12-2007 19e KustcrossVlissingenDynamica1406
25-02-2006 17e KustcrossVlissingenDynamica1192
19-02-2005 16e KustcrossVlissingenDynamica724
14-02-2004 15e KustcrossVlissingenDynamica783
15-02-2003 14e KustcrossVlissingenDynamica759
23-02-2002 13e KustcrossVlissingenDynamica847
24-02-2001 12e KustcrossVlissingenDynamica702
26-02-2000 11e KustcrossVlissingenDynamica762
20-02-1999 10e KustcrossVlissingenDynamica785

 
Laatste reactie:
Danny Meeus: Verwarring Over Wedstrijden..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
18-08: Memorial Jos Verstockt Lier (2)
5000 m Job de Feijter (PR)15.23.36  Mse
800 m Paavo de Leng (PR 2.03.76)2.04.95  JoB
17-08: 4e Goes on Track (45)
15-08: We All Love Running Zomergem (4)
30 km Leonie Ton (PR)2.07.25  V40
30 km Hans Minnaard (PR)3.00.18  M55
20 km John Guequierre (PR 1.11.47)1.46.17  M65
10 km Maurice Steketee (PR 41.35)42.29  M35
08-08: Internationale meeting Sint-Niklaas (3)
04-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo (2)
03-08: Track Meeting Utrecht (7)
28-07: Memorial Rasschaert Ninove (2)
14-07: Guldensporenmeeting Kortrijk (2)
13-07: Track Meeting Utrecht (2)
11-07: Gouden 3000m Ertvelde (2)
07-07: Chaamloop (2)
07-07: Arena Games Hilversum (3)
05-07: Track Meeting Rotterdam (3)
01-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem (5)
30-06: Brussels Grand Prix (1)
24-06: 35e Halve Marathon Roosendaal (104)
24-06: NK baan Senioren Utrecht (10)
24-06: Grote Prijs Lokeren (4)
23-06: Marathon Rond Sneek en Meer (6)
Atletiek Zeeland © 2018