zondag 22 juli 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator eindtijd | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
20-07: Jullie lopen te snel?
12-07: De gehoorzame volgzame hardloper
26-06: Veranderingen stratenloopcircuit
13-06: De levensduur van hardloopwedstrijden
08-06: De laatste Lepraloop!
28-05: Organiseren met de nieuwe privacywet
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
di 24-07: 4e Zomerloop Groede
wo 25-07: 35e Bokaalloop Burgh-Haamstede
vr 27-07: 45e Noormannenloop Westkapelle
za 28-07: Memorial Rasschaert Ninove
di 31-07: 5e Zomerloop Nieuwvliet
wo 01-08: 81e Boulevardloop Vlissingen
vr 03-08: 34e Strandloop Ouddorp
vr 03-08: Track Meeting Utrecht
za 04-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo
di 07-08: 6e Zomerloop Zuidzande
za 11-08: 15 van Wolphaartsdijk
vr 17-08: 4e Goes on Track
vr 24-08: Hardloop3Daagse Ritthem
vr 24-08: 9e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge
za 25-08: Potatorun Axel
za 25-08: 32e Halve Marathon Westenschouwen
Recente uitslagen meer uitslagen
wo 18-07: 39e Stratenloop Westkapelle
di 17-07: 3e Zomerloop Retranchement
wo 11-07: 8e Sportvissersloop Yerseke (236)
di 10-07: 2e Zomerloop Cadzand-Bad (46)
za 07-07: Ronde van Sint Kruis (25)
wo 04-07: 29e Stratenloop Zoutelande (192)
di 03-07: 1e Zomerloop IJzendijke (74)
vr 15-06: 10e Lepraloop Oostkapelle (95)
vr 08-06: 10e Griffioenloop Middelburg (149)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
35e Deltacross
Burgh-Haamstede, zaterdag 13 januari 2007 - Organisatie: Delta Sport
Heren 20  10 km
    naam                   geb stn club       tijd
001 Klein        Michel vd  74 237 Rotterdam  33:52
002 Nieuwkerk    Wim           216 ??         34:40
003 Aalst        Bart van      219 P Hendrik  35:44
004 Boschker     Bert          232 Rotterdam  36:08
005 Pagter       Kevin de   87 164 Dynamica   36:47
006 Beije        Arjan      85 153 DeltaSport 36:49
007 Schrier      Michel        112 Dynamica   37:17
008 Rabout       Theo       73 196 Wielingen  37:19
009 Goossen      Erik       71 136 Scheldespo 37:37
010 Klem         Pieter        231 Flakkee    38:39
011 Schoote      Marijn van    233 Rotterdam  38:59
012 Verhage      Arjo       69 245 Aagtekerke 39:47
013 Enthoven     Jelle      85 235 Lgr Vierpo 39:51
014 Fioole       Pieter Jan 79 238 PAC        40:30
015 Robart       Robin         227 Passaat    41:34
016 Kramer       Hannual    79 160 Dynamica   42:04
017 Maldegem     Andre v       224 Dynamica   42:32
018 Barendregt   Henrik     75 239 Energie    42:34
019 Rijke        Ronald de  71 161 Dynamica   44:58
020 Gueqierre    John          206 Dynamica   45:53
   
Heren 35  10 km
    naam                   geb stn club       tijd
001 Hopmans      Jack          228 Spado      35:47
002 Woord        Ruud          220 Thor       37:23
003 Hofland      Robin      67 114 Dynamica   38:09
004 Quekelberghe Patrick    66 184 Wielingen  38:10
005 Heteren      Jan van       226 Passaat    38:24
006 Brouwer      Sjaak      64 236 Dynamica   38:45
007 Beljaars     Franky     64 234 Dynamica   38:54
008 Riemens      Marc       69 111 Dynamica   38:57
009 Bok          Jaap vd    61 241 Flakkee    39:10
010 Wilde        Jan de        217 AV'56      39:42
011 Bos          Michel v d 64 140 DeltaSport 39:56
012 Vaardegem    Jan van    68 163 Dynamica   40:35
013 Cappon       Eric       66 203 Wielingen  40:45
014 Heikoop      Sebastiaan    225 DeltaSport 41:13
015 Kok          Erik          229 Dynamica   41:22
016 Witte        Rinus      62 149 Dynamica   41:25
017 Besuyen      Marius     62 244 Dynamica   41:38
018 Haven        Laurens J  65 243 AV'56      41:44
019 Dijke        Wim van    63 133 Dynamica   42:06
020 Staal        Archie     64 246 DeltaSport 42:41
021 Bouwens      Fer        60 141 DeltaSport 43:05
022 Eversdijk    Ko         57 116 AV'56      43:12
023 Dalebout     Leo           223 Dynamica   44:00
024 Beelen       Huub       59 125 AV'56      44:32
025 Mourik       Piet van   63 143 DeltaSport 44:37
026 Munnik       Leon de    69 142 DeltaSport 45:35
027 Luitwieler   Jacky      61 100 Dynamica   46:03
028 Remortel     Eric van   56 173 AV'56      46:33
029 Dellebeke    Ron        58 109 Dynamica   47:05
030 Loeve        Piet       59 242 DeltaSport 47:16
031 Lous         Henk       58 158 VetNed zld 47:41
032 Wouters      Hans       62 148 AV'56      48:55
033 Abbink       Herman     57 157 AV'56      49:17
034 Feijter      Co de         215 DeltaSport 51:16
035 Heijnen      Alex          212 DeltaSport 51:59
   
Heren 50  7500m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Horssen      Pieter van 49 324 Dynamica   29:48
002 Herder       Theo ten   52 307 AV'56      31:45
003 Marel        John van d    343 Vet Ned    32:17
004 Polder       Kor van de    339 Vet Ned    32:22
005 Wouters      Wim           340 AV'56      32:27
006 Jonge        Wim de     49 309 AV'56      33:23
007 Slagter      Jan        54 026 Dordrecht  33:39
008 Tempelaar    Wim        52 303 Dynamica   33:47
009 Aspert       Jack van      342 Dynamica   34:08
010 Lievense     Lein       50 318 Dynamica   34:50
011 Bostelaar    Jan           336 Dynamica   35:14
012 Geluk        Jan           331 DeltaSport 36:34
013 Putten       Jan van    51 348 Flakkee    36:42
014 NN           John          333 ???        37:44
015 Leendertse   Marius     51 305 AV'56      38:05
016 Stins        Sytze         335 DeltaSport 38:22
017 Landegent    Piet Jan   50 027 DeltaSport 39:02
018 Meijde       Andre v d  54 311 Flakkee    39:18
019 Wijnsema     Piet          345 Energie    43:20
   
Heren 60  7500m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Lasseur      Joop       42 493 DeltaSport 31:53
002 Joosse       Rinus      39 330 AV'56      34:31
003 Verhage      Piet       44 317 Dynamica   37:08
004 Haartsema    Cor           346 Vet Ned    37:21
005 Kreeke       Wim van de    341 AV'56      38:33
006 Noordijke    Adrie      41 315 VetNed zld 38:47
007 Pluijlaar    Hans       36 326 Dynamica   39:08
008 Poortvliet   Hugo       44 320 Dynamica   39:53
009 Schejbeler J Joop          332 DeltaSport 41:05
010 Sies         Wim        46 347 Dynamica   41:07
011 Maranus      Jan        46 327 Dynamica   43:40
012 Rijke        Bram de    33 301 Dynamica   44:17
   
Heren Kc  3300m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Troost       Pascal van 85 230 Haag tleti 10:34
002 Jansen       Wouter        222 Atilla     11:17
003 Smit         Gert Jan   77 127 AV'56      11:25
004 Kingma       Paul       80 120 Scheldespo 11:58
005 Rodrigo      Marino     84 102 RKHAV      12:29
006 Spaan        Heero         221 Passaat    12:35
007 Goethem      Maarten v  76 101 RKHAV      12:47
008 Verheijen    Miel       72 129 AV'56      12:58
009 Meyer        Arjan      80 204 DeltaSport 13:15
010 Block        Stefan de  74 104 RKHAV      13:23
011 Boog         Bas v der  88 124 AV'56      14:00
   
Heren kcV 3300m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Gonzalez     Mauricio      865 Dynamica   11:29
002 Vos          Wilko de   63 128 AV'56      11:51
003 Bruggeman    Rini       63 121 AV'56      11:54
004 Verstraate   Wibo       64 843 Trimmer    12:33
005 Geluk        Jos        58 147 DeltaSport 12:56
006 Leeftink     Henk       64 272 Dynamica   13:01
007 Schoenmaker  Rob        58 202 Dynamica   13:22
008 Platteeuw    Albert     65 134 Scheldespo 13:31
009 Pluijlaar    Joost      63 113 Dynamica   13:40
010 Jong         Ruud de    66 122 AV'56      13:43
011 Zaman        Jacques    61 135 Scheldespo 14:12
012 Murre        Walther    67 139 Scheldespo 14:21
013 Kaijser      Leo        60 138 Scheldespo 14:59
014 Bruin        Marcel de  66 106 RKHAV      15:04
015 Markenhof    Jan Willem 61 150 RKHAV      15:25
   
Dames 20  5000m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Hopmans      Marissa       091 Spado      19:22
002 Bil          Marinka    87 075 Dynamica   21:09
003 Ton          Leonie        086 DeltaSport 21:25
004 Block        Sandra de  82 041 RKHAV      21:43
005 Constandse   Nicole     79 074 Dynamica   24:01
006 Antheunisse  Lisette    87 051 Dynamica   25:03
   
Dames 35  5000m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Linde        Annet vd   70 045 AV'56      21:07
002 Tilburg      Renate v   64 092 Spado      21:46
003 Overveld     Jeanine v     089 Thor       22:17
004 Maartense    Sjaan      55 050 AV'56      22:38
005 Reek         Hannie van    085 Flakkee    23:25
006 Geschiere    Suzanne    64 058 Dynamica   24:02
007 Vogel        Anja       61 059 trim       24:05
008 Linde        Janneke vd 66 055 DeltaSport 24:12
009 Polderdijk   Wilma         090 Dynamica   24:38
010 Kleven       Lenie v    53 061 VetNed zld 26:11
011 Jonge        Hennie de     083 DeltaSport 29:41
   
Dames Kc  2200m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Vermue       Esther     88 840 Rottterdam 08:11
002 Herder       Astrid den 85 046 AV'56      08:51
003 Reijnhout    Sylvia     88 047 AV'56      09:49
   
Dames kcV 2200m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Nijs         Margot de  63 042 RKHAV      08:47
002 Smit         Greetje    50 056 DeltaSport 09:58
003 Anrooy       Marietta v 67 048 AV'56      10:27
   
Jongens A   7500m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Francke      Jesper     88 022 Dynamica   28:39
002 Luitwieler   Jermaine   89 021 Dynamica   32:05
003 Sandee       Jordy      89 024 Dynamica   32:47
   
Jongens B   4400m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Nuytinck Ste Steven        018 AV'56      16:09
002 Voncken      Martin     91 014 Scheldespo 16:20
003 Beelen       Viktor     90 001 AV'56      16:46
004 Vos          Robin de   91 004 AV'56      17:45
005 Schoenmaker  Stefan     91 008 Dynamica   18:06
006 Volleman     Quinten    90 010 Scheldespo 18:11
007 Beije        Peter      91 005 AV'56      21:08
008 Mans         Michel     90 006 AV'56      21:20
   
Jongens C   3300m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Exter        Niek den   92 589 Scheldespo 11:13
002 Paardekooper Lars       92 544 AV'56      11:46
003 Bakker       Frits      92 537 AV'56      12:02
004 Boot         Tom        92 632 DeltaSport 12:19
005 Brouwer      Job de     92 532 RKHAV      12:44
006 Sandee       Django     Sa 684 Dynamica   13:04
007 Geluk        Joost      93 666 DeltaSport 13:30
008 Beelen       Thomas     93 540 AV'56      14:00
009 Vogel        Jurriaan   93 583 Dynamica   14:03
010 Thomaes      Jurgen     93 502 Wielingen  14:29
011 Berlo        David van  93 584 Dynamica   15:58
   
Jongens D   2200m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Staal        Tommy      94 828 DeltaSport 07:33
002 Roelofs      Milan      94 663 DeltaSport 08:00
003 Witte        Dennis     94 581 Dynamica   08:23
004 Broeke       Tim van de 95 578 Dynamica   08:29
005 Bouterse     Sebastiaan 94 591 Scheldespo 08:40
006 Thomaes      Wouter     95 501 Wielingen  08:42
007 Balkenende   Luuk       95 551 AV'56      08:46
008 Geijs        Joel       94 550 AV'56      08:51
009 Ceuster      Isaac         860 Dynamica   09:00
010 Berg         Tom van de 95 659 DeltaSport 09:11
011 Bout         Remco      95 837 Dynamica   09:13
012 Elferink     Patrick    94 658 DeltaSport 09:15
013 Vriendt      Xavier     94 682 Scheldespo 09:19
014 Leestemaker  Wouter     95 685 AV'56      09:22
015 Heijnen      Noah       95 662 DeltaSport 09:25
016 Geevaert     Joost      95 779 AV'56      09:36
017 Flikweert    Stefan     95 660 DeltaSport 09:39
018 Ponnuthurai  David      95 576 Dynamica   09:41
019 Bemden       Edwin van     854 DeltaSport 09:47
020 Pluijlaar    Dion       95 577 Dynamica   09:48
021 Bijl         Arjen         851 DeltaSport 09:59
022 Lange        Thijs de   94 543 AV'56      10:01
023 Klompe       Bas        95 562 AV'56      10:04
024 Bin          Dennis     94 862 DeltaSport 10:13
025 Suij         Joris      95 592 Scheldespo 10:20
026 Belzen       Corne van  94 582 Dynamica   10:24
027 Doel         Derk v d   95 657 DeltaSport 10:27
028 Faasse       Brass      94 829 DeltaSport 10:58
029 Ruiter       Stijn      95 687 Scheldespo 11:01
030 Harmelen     Mike van   95 866 DeltaSport 11:08
031 Luteyn       Arjen      94 504 Wielingen  11:13
032 Maassen      Ruben      94 678 DeltaSport 13:56
   
Jongens PA2 1100m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Geluk        Tijs       96 648 DeltaSport 04:02
002 Vos          Sven de    96 647 DeltaSport 04:11
003 Marinissen   Coenraad   96 704 Dynamica   04:26
004 Vaate        Chiel bij     855 Trimmer    04:35
005 Westdorp     Nuno       96 558 AV'56      04:38
006 Berlo        Yannick v  96 571 Dynamica   04:42
007 Vos          Patrick de 96 667 AV'56      04:44
008 Wekken       Niels vd   96 792 DeltaSport 04:47
009 Ruff         Liam       96 863 DeltaSport 04:49
010 Leeftink     Wouter     96 703 Dynamica   04:56
011 Schot        Juri       96 649 DeltaSport 05:00
012 Hart         Corne 't   96 573 Dynamica   05:02
013 Houten       Martijn v     850 DeltaSport 05:04
014 Fabry        Maurice    96 593 Scheldespo 05:09
015 Bakker       Tomas      96 572 Dynamica   05:12
016 Markenhof    Jorn       96 522 RKHAV      05:14
017 Jong         Sammy de   96 612 AV'56      05:16
018 Bruijn       Remco de   96 524 RKHAV      05:26
019 Verkaaik     Fabian     96 864 DeltaSport 05:28
020 Bijl         Len           849 DeltaSport 05:31
021 Houten       Lennart v     847 DeltaSport 05:38
   
Jongens PA1 1100m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Verstraate   Wouter     97 673 Dynamica   03:58
002 Kreek        Kris de    97 594 Scheldespo 04:08
003 Velde        Tjeerd v d 97 643 DeltaSport 04:13
004 Anrooy       Franklin v 97 556 AV'56      04:29
005 Heupperman   Mike       97 615 Dynamica   04:32
006 Wolff        Joost de   97 568 Dynamica   04:40
007 Wekken       Joep v d   97 784 DeltaSport 04:51
008 Biswane      Gennaro    97 675 Dynamica   04:53
009 Tremonti     Joseph     97 569 Dynamica   04:55
010 Voorde       Sven van d 97 515 RKHAV      04:58
011 Leng         Finn de    97 567 Dynamica   05:06
012 Hillebrand   Joel       97 642 DeltaSport 05:08
013 Vreeze       Niek de    97 672 Flakkee    05:23
   
Jongens PB  1100m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Bos          Nout van d 98 636 DeltaSport 04:15
002 Flikweert    Martijn    98 637 DeltaSport 04:27
003 Slabbekoorn  Tim        98 564 Dynamica   04:32
004 Fouw         Bas           858 DeltaSport 04:35
005 Vlieger      Dani       98 638 DeltaSport 04:37
006 Houtzager    Mathias    98 677 DeltaSport 04:43
007 Huigh        Floris     98 505 Wielingen  04:46
008 Balkenende   Bart       98 555 AV'56      04:48
009 Malcontent   Jordi      98 718 RKHAV      04:54
010 Gelderblom   Pelle         857 DeltaSport 05:19
011 Ponnuthurai  Timo       98 566 Dynamica   05:27
012 Berlo        Jesper van 98 563 Dynamica   05:43
   
Jongens PC  1100m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Doel         Joost v d  99 634 DeltaSport 04:53
002 Nederpelt    Niels van  99 669 Flakkee    05:00
003 Bos          Toine v d  00 633 Delta Spor 05:08
004 Dorselaer    Arjan van  99 508 RKHAV      05:11
005 Vader        Damy       00 674 Dynamica   05:14
006 Fabry        Dominic    99 595 Scheldespo 05:31
007 Heijnen      Ruben      00 631 trimDeltas 06:10
   
Meisjes A   3300m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Hey          Laurey     89 624 Flakkee    13:56
   
Meisjes B   2200m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Tegelaar     Marit         861 ?          08:17
002 Klaassen     Bo         91 538 AV'56      08:24
003 Hoeve        Evelien v  90 596 Scheldespo 08:44
004 Cauteren     Marissa v  91 533 RKHAV      09:44
005 Kaijser      Liselot    91 597 Scheldespo 09:47
006 Arends       Mirjam     91 588 Dynamica   10:06
007 Troost       Manon      91 621 Flakkee    10:23
   
Meisjes C   2200m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Platteeuw    Esther     92 598 Scheldespo 09:03
002 Pieters      Iris       93 738 AV'56      09:07
003 Velde        Annemiek v 93 664 DeltaSport 09:09
004 Verhage      Christa    93 618 Dynamica   09:27
005 Luteyn       Bianca     92 503 Wielingen  09:43
006 Seitte       Jhemila    93 585 Dynamica   09:45
007 Murre        Anniek     93 601 Scheldespo 09:50
008 Jong         Jolanda 't    853 DeltaSport 10:06
009 Blommaert    Annelies      852 DeltaSport 10:09
010 IJsebaert    Eva        92 735 RKHAV      10:31
011 Bostelaar    Michelle   92 587 Dynamica   12:02
   
Meisjes D   1500m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Mourik       Sanne van  94 650 DeltaSport 05:38
002 Gastel       Meike van  95 653 DeltaSport 05:40
003 Paszkowska   Alexandra  94 745 AV'56      05:45
004 Vlieger      Linda de   94 654 DeltaSport 05:54
005 Flipse       Danielle   94 542 AV'56      05:57
006 Blommaert    Aileen     95 651 DeltaSport 06:09
007 Es           Teuntje va 94 741 Dynamica   06:18
008 Grutter      Marloes    95 548 AV'56      06:25
009 Murre        Joyce      94 602 Scheldespo 06:28
010 Troost       Marloes    94 620 Flakkee    06:30
011 Duerink      Gerlinde   94 603 Scheldespo 06:32
012 Gonzalez     Angelica   94 740 Dynamica   06:35
013 Freijzer     Elke       95 525 RKHAV      06:38
014 Waterschoot  Francoise  94 529 RKHAV      06:41
015 Heupperman   Marissa    95 617 Dynamica   06:43
016 Pieters      Dionne     95 744 AV'56      06:49
017 Bun          Mariska    94 527 RKHAV      06:54
018 Colpaert     Noortje    95 549 AV'56      06:56
019 Pannekoek    Jeanitha   94 655 DeltaSport 06:59
020 Hillebrand   Denise     95 580 Dynamica   07:01
021 Beule        Kylie de   94 530 RKHAV      07:04
022 IJsebaert    Maaike     94 526 RKHAV      07:06
023 Vlieger      Amy        95 652 DeltaSport 07:18
024 Bracke       Katrien    94 528 RKHAV      07:49
   
Meisjes PA2 1100m
    naam                   geb stn club       tijd
001 IJsebaert    Sara       96 519 RKHAV      04:19
002 Mourik       Emma van   96 646 DeltaSport 04:27
003 Gonzalez     Mareen     96 574 Dynamica   04:35
004 Anrooy       Lindy van  96 560 AV'56      04:39
005 Liere        Maud van      848 DeltaSport 04:52
006 Ruiter       Evelien    96 788 Scheldespo 04:53
007 Ponnuthurai  Esther     96 575 Dynamica   04:55
008 Nijsse       Sanne      96 559 AV'56      04:58
009 IJsebaert    Renee      96 518 RKHAV      05:00
010 Slabbekoorn  Anouk      96 561 AV'56      05:07
011 Lambregts    Lisa       96 628 Flakkee    05:14
012 Nederpelt    Sanne van  96 668 Flakkee    05:19
   
Meisjes PA1 1100m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Brink        Tessa v d  97 607 Scheldespo 04:16
002 Mendonca     Britt de   97 639 DeltaSport 04:23
003 Hillebrand   Esther     97 570 Dynamica   04:42
004 Vliet        Sarah v d  97 753 DeltaSport 04:45
005 Brouwer      Fieke de   97 535 RKHAV      04:47
006 Dorsselaer   Romy van   97 514 RKHAV      04:49
007 Gastel       Mirthe van 97 641 DeltaSport 05:02
008 Werff        Sanne vd      859 Dynamica   05:04
009 Murre        Luca       97 606 Scheldespo 05:12
010 Bruin        Nathalie d 97 513 RKHAV      05:33
   
Meisjes PB  1100m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Bun          Femke      98 511 RKHAV      04:50
002 Murre        Caya       98 609 Scheldespo 04:51
003 Broeck       Annemijn   98 765 RKHAV      05:09
004 Bruin        Manon de   98 512 RKHAV      05:12
005 Mendonca     Tess de    98 635 DeltaSport 05:24
006 Es           Fraukje v  98 626 Flakkee    05:34
007 Lauwers      Romy       98 510 RKHAV      05:50
008 Bijl         Naomi      98 812 DeltaSport 05:59
   
Meisjes PC  1100m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Boutens      Amber      99 611 Scheldespo 04:50
002 Kreek        Maaike de  99 610 Scheldespo 04:58
003 Vlieger      Noa de        845 DeltaSport 05:06
004 Bruijn       Anouk de   99 507 RKHAV      05:16
005 Liere        Britt van     846 DeltaSport 05:20
006 Waterschoot  Sharon van 99 770 RKHAV      05:27

TRIMLOPEN

Naam			Geb.datum	M/V	Afst	Tijd	Plaats

Bram Theune		09-10-1961	M	10km	22:18	1
René de Haan		17-10-1963	M	10km	22:52	2
Daan Fonteine		27-12-1937	M	10km	27:11	3
Sjef Verbeek		05-06-1953	M	10km	37:15	4
Jan Guiljam		29-09-1958	M	10km	39:32	5
Marten Westerweele	13-12-1948	M	10km	39:47	6
Fi van der Want		01-12-1973	M	10km	40:22	7
Quierien Driedijk	09-07-1972	M	10km	40:48	8
Gerard vd Male		0-04-1960	M	10km	41:17	9
Lourens-Jan Hengst	08-04-1966	M	10km	41:20	10
R. Nagelkerke		28-11-1954	M	10km	41:29	11
George Cobé		02-10-1961	M	10km	42:31	12
Jarno Bostelaar		3-04-1979	M	10km	42:40	13
Peter Verhage				M	10km	43:37	14
Ronnie Krocke				M	10km	43:38	15
Coen Nieuwenhuyzen	30-09-1982	M	10km	43:43	16
Wim van der Linde	05-09-1946	M	10km	44:02	17
Joke van de Pol				V	10km	44:04	18
Jurjen Swiers		31-01-1967	M	10km	44:09	19
Harmen Buften				M	10km	44:30	20
Martijn van der Want	10-02-1971	M	10km	44:37	21
Cor de Ridder		06-12-1970	M	10km	44:54	22
Quinten Meulblok	06-12-1988	M	10km	44:55	23
Thomas Lang		17-09-1985	M	10km	44:59	24
Eddie Pekaar				M	10km	45:10	25
Hanco Adriaanse		07-07-1971	M	10km	45:39	26
Danny Breen		22-05-1964	M	10km	45:50	27
Kees de Nooijer				M	10km	46:15	28
Hans van der Welle	23-02-1958	M	10km	47:32	29
Willian Boot		03-07-1965	M	10km	47:38	30
Peter Dijkwel		25-08-1962	M	10km	47:59	31
Henk Kortlever				M	10km	48:16	32
Steef Berrevoets			M	10km	49:07	33
G.A. Monster		26-10-1956	M	10km	51:16	34
Hennie Ravestein	27-09-1940	M	10km	51:20	35
Ellie Westerweele	16-03-1951	V	10km	51:50	36
Jacob Muller		21-08-1966	M	10km	52:31	37
Leo de Jong		04-02-1951	M	10km	52:35	38
Sjacco van Maldegem	06-12-1969	M	10km	52:43	39
Pim van Meegen		08-02-1964	M	10km	52:45	40
Rowan Timmermans	25-03-1975	M	10km	52:49	41
Kees den Hollander	26-04-1968	M	10km	52:50	42
Elbert Simonse		28-01-1980	M	10km	54:23	43
Dick Boone		09-05-1943	M	10km	54:26	44
Marcel Richard				M	10km	54:27	45
Arjan de Vos			M	10km	54:41	46
H. Verkaart		20-11-1957	M	10km	55:55	47
Hans Lang		05-06-1955	M	10km	56:02	48
Bernard Ruysink		30-01-1955	M	10km	56:08	49
Rien Scherpenisse	19-12-1956	M	10km	57:01	50
Dik de Boer		24-05-1957	M	10km	57:20	51
Jaco Fluyt		29-04-1970	M	10km	58:57	52
Koen Hartigh		24-03-1958	M	10km	59:34	53
Janus Karelse		00-00-1942	M	10km	59:35	54
Hannie de Nooijer			V	10km	59:49	55
Theo Kootstra		15-07-1944	M	10km	1:00:16	56
Joost Nathan		16-06-1989	M	2,5km	13:19	1
J. Oonk					M	2,5km	15:12	2
Leny Ton		30-04-1953	V	2,5km	16:34	3
Koos Resoort				M	2,5km	17:15	4
Louis Olivier		24-05-1962	M	5km	13:07	1
Quincy Hofland		03-02-1996	M	5km	13:50	2
Gert vd Linden		18-04-1964	M	5km	20:40	3
Anne Kwist		24-04-1987	V	5km	22:21	4
G. Hoogervorst		19-06-1952	M	5km	23:51	5
Wim van Dijk		11-12-1950	M	5km	24:42	6
Joke de Koster				V	5km	26:04	7
Mentine Schot		17-08-1965	V	5km	29:23	8
Kees Zuydervelt		25-01-1940	M	5km	30:02	9
Heidi Bontius				V	5km	30:42	10
Petra van Mourik			V	5km	31:49	11
Rien van Harmelen	14-09-1962	M	5km	32:05	12
Erna van Harmelen	29-06-1967	V	5km	32:46	13
G.R. vd Meer		19-07-1975	M	5km	43:58	14
A. Visbeen		12-12-1949	M	7,5km	35:57	1
Adrie van Bavel		24-06-1962	M	7,5km	39:06	2
William Kik		12-03-1992	M	7,5km	40:42	3
Mart Vogelzang		05-11-1958	M	7,5km	40:59	4
Nehemia Paardekooper	24-10-1980	V	7,5km	41:12	5
Sandra Simons		04-07-1957	V	7,5km	44:13	6
Sandra Priemis		27-11-1965	V	7,5km	44:52	7
Krista Voorham		17-08-1972	V	7,5km	45:30	8
Maurice Theune		16-08-1993	M	7,5km	45:45	9

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
13-01-2018 46e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport0
14-01-2017 45e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport0
16-01-2016 44e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport1530
10-01-2015 43e DeltacrossBurgh-HaamstedeDelta Sport2204
18-01-2014 42e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport2703
19-01-2013 41 DeltacrossWestenschouwenDelta Sport2201
14-01-2012 40e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport2719
15-01-2011 39e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport2522
16-01-2010 38e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport2707
10-01-2009 37e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport1973
12-01-2008 36e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport2026
14-01-2006 34e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport1407
15-01-2005 33e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport1163
10-01-2004 32e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport1030
11-01-2003 31e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport953
12-01-2002 30e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport964
13-01-2001 29e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport932
15-01-2000 28e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport927
09-01-1999 27e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport876
10-01-1998 26e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport933

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
14-07: Guldensporenmeeting Kortrijk (2)
13-07: Track Meeting Utrecht (2)
11-07: Gouden 3000m Ertvelde (2)
07-07: Arena Games Hilversum (3)
07-07: Chaamloop (2)
05-07: Track Meeting Rotterdam (3)
01-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem (5)
30-06: Brussels Grand Prix (1)
24-06: 35e Halve Marathon Roosendaal (104)
24-06: NK baan Senioren Utrecht (10)
24-06: Grote Prijs Lokeren (4)
23-06: Marathon Rond Sneek en Meer (6)
21-06: 19e Molenloop Stellendam (4)
20-06: Avondbaanwedstrijd Vlissingen (25)
17-06: Dwars door Geel (1)
16-06: 31e Bavoloop Rijsbergen (9)
16-06: NK A/B-junioren Emmeloord (7)
14-06: Track Meeting Dordrecht (2)
13-06: Hardloopgala Gilze (9)
12-06: Avondbaanwedstrijd Terneuzen (24)
09-06: 36e Nationale Lenteloop Papendrecht (2)
09-06: Baanwedstrijd Zierikzee (14)
09-06: 47e Gouden Spike Leiden (1)
08-06: Nijmegen Global Athletics (3)
06-06: Pagnevaartloop Oudenbosch (4)
03-06: 8e Brabantse Wal Marathon Bergen op Zoom (43)
03-06: NK Masters Gouda (1)
02-06: Putbosmeeting Oordegem (10)
02-06: Van Goghloop Zundert (3)
01-06: Track Meeting Utrecht (5)
27-05: 28e Leiden Marathon (25)
27-05: Halve Marathon Hoogvliet (1)
26-05: 9e IFAM Outdoor Oordegem (5)
Atletiek Zeeland © 2018