zondag 22 april 2018 | Home | Bestenlijsten | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
21-04: Erwin Harmes wint Marathon Zeeuws-Vlaanderen
09-04: Gezocht: gunstige dag voor marathon
19-03: Progressie boeken als hardloper
18-03: Jubileumeditie Zwinstedenloop prooi voor Diaz Rodriguez
10-03: Leonie Ton pakt Nederlands record op 100 km terug
05-03: Yunis Stitan en Monica Sanderse de sterksten in Kustcross
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
zo 22-04: Antwerp 10 Miles & Marathon Antwerpen
zo 22-04: 7e Zwaakse Weel loop Kwadendamme
vr 27-04: 43e Omloop van Menheerse Middelharnis
za 28-04: 13e Ropakustrun Dishoek
za 05-05: Vrijgezellenloop Vlissingen
zo 06-05: Worstel en kom boven loop Wolphaartsdijk
vr 11-05: Track Meeting Utrecht
za 12-05: 22e Meidoornloop Nisse
vr 18-05: 18e Stadsloop Middelburg
za 19-05: Ter Specke Bokaal Lisse
ma 21-05: Pinksterwedstrijd Hulst
vr 25-05: 7e Schellachloop Middelburg
za 26-05: 9e IFAM Outdoor Oordegem
zo 27-05: 28e Leiden Marathon
zo 27-05: 8e Halve van Renesse
Recente uitslagen meer uitslagen
za 21-04: 10e Marathon Zeeuws-Vlaanderen Hulst
vr 20-04: 7e Oranjemuidenloop Arnemuiden
za 07-04: Sluitingsprijs SSP Westdorpe (84)
za 07-04: 12e Oosterscheldeloop Goes (185)
ma 02-04: Paas Kustloop Breskens (77)
za 31-03: 25 km van Hulst (186)
za 31-03: Vrijburgloop Vlissingen (85)
za 24-03: 7e Ronde van BRU Bruinisse (127)
za 24-03: 2e Dow trimloop Terneuzen (62)
zo 18-03: 25e Zwinstedenloop Sluis (307)
za 17-03: 51e Massaloop Oostkapelle (95)
zo 11-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (55)
za 10-03: Corn Boys Loop Sas van Gent (91)
za 10-03: 46e Pannekoekloop Westenschouwen (240)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
14e Inkelcross
Kruiningen, zaterdag 21 oktober 2006 - Organisatie: AV'56
H20  9030m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Pagter       Kevin de   87 164 Dynamica   31:41
002 Beije        Arjan      85 153 DeltaSport 31:47
003 Pleijte      Tim        85 110 Dynamica   32:08
004 Schrier      Michel        112 Dynamica   32:26
005 Koole        Floris Jan 70 174 Dynamica   32:41
006 Kramer       Hanual     79 160 Dynamica   36:12
007 Bulten       Harmen     77 166 Aagtekerke 38:32
008 Rijke        Ronald de  71 161 Dynamica   38:40
009 Polfiet      Andre      85 154 Souburg    40:26
010 Bessems      Norbert    72 169 Amsterdam  48:16
011 Boer         Bram       72 170 Goes       48:29
   
H35  9030m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Goossen      Erik       71 136 Scheldespo 31:49
002 Hofland      Robin      62 114 Dynamica   32:13
003 Vermeulen    Sjacco     69 171 Heinkensza 33:30
004 Riemens      Marc       69 111 Dynamica   33:39
005 Bos          Michel v d 64 140 DeltaSport 34:10
006 Vaardegem    Jan van    68 163 Dynamica   34:23
007 Koeveringe   Kees van   62 119 VetNed zld 34:42
008 Achterberg   Han van    60 146 DeltaSport 34:49
009 Witte        Rinus      62 149 Dynamica   34:55
010 Verkaart     Bart       69 145 DeltaSport 34:58
011 Kock         Jos de     69 105 RKHAV      35:34
012 Bouwens      Fer        60 141 DeltaSport 36:06
013 Dijke        Wim van    63 133 Dynamica   36:15
014 Mourik       Piet van   63 143 DeltaSport 37:13
015 Augustijn    Marc       63 126 AV'56      38:00
016 Beelen       Huub       59 125 AV'56      38:05
017 Voorde       Lucas v d  60 107 RKHAV      38:07
018 Lous         Henk       58 158 VetNed zld 38:10
019 Munnik       Leon de    69 142 DeltaSport 38:27
020 Dijkstra     Seth       71 117 LPK        38:49
021 Caspel       Jon van    57 132 LPK Vlissi 39:48
022 Looze        Ed de      65 144 DeltaSport 40:29
023 Karelse      Jack       70 118 AV'56      40:32
024 Wouters      Hans       62 148 AV'56      40:34
025 Abbink       Herman     57 157 AV'56      41:16
026 Oskam        Eric       60 168 Dynamica   41:44
027 Remortel     Eric van   56 173 AV'56      41:54
028 Wisse        Piet       64 159 Dynamica   43:03
029 Koole        Chris      65 162 Yerseke    43:08
030 Meyer        Robbie     59 165 Putte      44:30
   
H50  7325m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Horssen      Pieter van 49 324 Dynamica   28:30
002 Herder       Theo ten   52 307 AV'56      29:43
003 Provoost     Wim        55 310 DeltaSport 29:57
004 Schrier      Hans       55 316 Vlissingen 30:05
005 Jonge        Wim de     49 309 AV'56      30:31
006 Eekelen      Roel van   54 319 Ossendrech 31:05
007 Lievense     Lein       50 318 Dynamica   31:39
008 Kramer       Acronius   52 308 AV'56      33:02
009 Botman       Kobus      51 313 Dynamica   33:18
010 Beijer       Piet       48 302 Dynamica   34:12
011 Meijde       Andre v d  54 311 Flakkee    35:52
012 Leendertse   Marius     51 305 AV'56      36:18
013 Sinke        Giel       47 314 VetNed zld 48:51
   
H60  7325m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Waesberghe   Jo van     46 312 RKHAV      29:28
002 Gruiter      Karel vd   45 321 Dynamica   31:59
003 Verhage      Piet       44 317 Dynamica   33:25
004 Poortvliet   Hugo       44 320 Dynamica   33:41
005 Maranus      Jan        46 327 Dynamica   35:57
006 Noordijke    Adrie      41 315 VetNed zld 36:32
007 Kortleve     Cees       33 306 AV'56      37:08
008 Schoenmaker  Anton      40 323 Dynamica   37:24
009 Pluijlaar    Hans       36 326 Dynamica   37:27
010 Rijke        Bram de    33 301 Dynamica   38:36
011 Karelse      Jannis     42 325 Kamperland 39:46
012 Kootstra     Theo       44 328 Waarde     42:54
   
HKc  2905m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Jansen       Wouter     87 131 Dynamica   09:36
002 Stolk        Edwin      75 156 Flakkee    09:49
003 Smit         Gert Jan   77 127 AV'56      09:55
004 Hoeboer      JeanPierre 72 151 SPADO      10:02
005 Kingma       Paul       80 120 Scheldespo 10:10
006 Beilo        Cesar      85 155 Breda      10:22
007 Rodrigo      Marino     84 102 RKHAV      10:23
008 Reijnhout    Richard    85 123 AV'56      10:32
009 Aper         Tim        87 152 RKHAV      10:40
010 Goethem      Maarten v  76 101 RKHAV      11:09
011 Magnus       Marcel     86 103 RKHAV      11:16
012 Verheijen    Miel       72 129 AV'56      11:34
013 Block        Stefan de  74 104 RKHAV      11:38
014 Boog         Bas v der  88 124 AV'56      11:47
   
HkcV 2905
    naam                   geb stn club       tijd
001 Vos          Wilko de   63 128 AV'56      10:07
002 Bruggeman    Rini       63 121 AV'56      10:24
003 Engels       Anton      62 115 Dynamica   10:49
004 Volleman     Roland     61 137 Scheldespo 10:52
005 Geluk        Jos        58 147 DeltaSport 11:12
006 Wilde        Rien de    60 130 AV'56      11:21
007 Platteeuw    Albert     65 134 Scheldespo 11:23
008 Jong         Ruud de    66 122 AV'56      11:26
009 Pluijlaar    Joost      63 113 Dynamica   11:53
010 Zaman        Jacques    61 135 Scheldespo 12:25
011 Murre        Walther    67 139 Scheldespo 12:26
012 Markenhof    Jan Willem 61 150 RKHAV      13:00
013 Kaijser      Leo        60 138 Scheldespo 13:06
014 Bruin        Marcel de  66 106 RKHAV      14:09
   
D20  5620m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Engels-Wisse Anjolie    74 044 Dynamica   21:42
002 Block        Sandra de  82 041 RKHAV      22:47
003 Sloots       Petra      71 062 Voorn Atl  23:21
   
D35  5620m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Linde        Annet vd   70 045 AV'56      23:00
002 Maartense    Sjaan      55 050 AV'56      24:20
003 Eekelen      Corina van 70 063 Ossendrech 26:12
004 Linde        Janneke vd 66 055 DeltaSport 26:32
005 Declercq     Huquette   45 043 Dynamica   26:58
006 Vogel        Anja       61 059 trim       27:06
007 Geschiere    Suzanne    64 058 Dynamica   27:37
008 Kleven       Lenie v    53 061 VetNed zld 28:06
   
DKc  1945
    naam                   geb stn club       tijd
001 Aper         Aniek         060 RKHAV      07:11
002 Herder       Astrid den 85 046 AV'56      07:37
003 Verdonk      Marianne   90 053 Scheldespo 08:05
004 Reijnhout    Sylvia     88 047 AV'56      08:30
005 Sonke        Ilona      86 049 AV'56      09:03
006 Becker       Joyce      77 054 Flakkee    11:56
   
DkcV 1945m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Nijs         Margot de  63 042 RKHAV      07:45
002 Anrooy       Marietta v 67 048 AV'56      08:33
003 Smit         Greetje    50 056 DeltaSport 08:57
004 Bouterse     Tina       62 052 Scheldespo 10:58
   
JA   5620m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Francke      Jesper     88 022 Dynamica   20:28
002 Sandee       Jordy      89 024 Dynamica   22:43
003 Luitwieler   Jermaine   89 021 Dynamica   22:51
   
JB   3910m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Tangerman    Robert     91 002 Spado      12:57
002 Looy                       013 Duffel     13:45
003 Cranback     Daan       91 003 AVGM       14:47
004 Schoenmaker  Stefan     91 008 Dynamica   15:05
005 Beelen       Viktor     90 001 AV'56      15:13
006 Berge        Maurice vd 90 012 Goes       15:26
007 Volleman     Quinten    90 010 Scheldespo 15:29
008 Seitte       Noes       90 009 Dynamica   15:35
009 Botman       Robin      91 011 Dynamica   15:54
010 Luitwieler   Glenn      91 007 Dynamica   16:34
011 Vos          Robin de   91 004 AV'56      16:35
012 Beije        Peter      91 005 AV'56      17:27
013 Mans         Michel     90 006 AV'56      19:51
   
JC   2905m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Ven          Jesse v d  93 536 Spado      10:00
002 Exter        Niek den   92 589 Scheldespo 10:05
003 Paardekooper Lars       92 544 AV'56      10:12
004 Adan         Erwin      92 586 Dynamica   10:13
005 Bakker       Frits      92 537 AV'56      10:36
006 Boot         Tom        92 632 DeltaSport 10:54
007 Brouwer      Job de     92 532 RKHAV      10:56
008 Geluk        Joost      93 666 DeltaSport 11:19
009              Django     Sa 684 Dynamica   11:30
010 Vogel        Jurriaan   93 583 Dynamica   11:40
011 Thomaes      Jurgen     93 502 Wielingen  12:13
012 Jong         Guus de    93 539 AV'56      12:22
013 Beelen       Thomas     93 540 AV'56      12:24
014 Colpaert     Lars       92 547 AV'56      12:45
015 Berlo        David van  93 584 Dynamica   13:02
016 Rijke        Marijn de  93 665 DeltaSport 13:08
   
JD   1945m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Roelofs      Milan      94 663 DeltaSport 06:57
002 Vriendt      Xavier     94 682 Toekomst B 07:07
003 Broeke       Tim van de 95 578 Dynamica   07:18
004 Bouterse     Sebastiaan 94 591 Scheldespo 07:24
005 Witte        Dennis     94 581 Dynamica   07:27
006 Thomaes      Wouter     95 501 Wielingen  07:31
007 Berg         Tom van de 95 659 DeltaSport 07:39
008 Elferink     Patrick    94 658 DeltaSport 07:41
009 Bos          Emiel v d  95 661 DeltaSport 07:43
010 Balkenende   Luuk       95 551 AV'56      07:47
011 Flikweert    Stefan     95 660 DeltaSport 07:59
012 Leestemaker  Wouter     95 685 AV'56      08:12
013 Heijnen      Noah       95 662 DeltaSport 08:14
014 Ponnuthurai  David      95 576 Dynamica   08:27
015 Pluijlaar    Dion       95 577 Dynamica   08:28
016 Suij         Joris      95 592 Scheldespo 08:32
017 Belzen       Corne van  94 582 Dynamica   08:46
018 Doel         Derk v d   95 657 DeltaSport 08:55
019 Lange        Thijs de   94 543 AV'56      08:56
020 Couteren     Jordy van  95 531 RKHAV      09:01
021 Klompe       Bas        95 562 AV'56      09:06
022 Luteyn       Arjen      94 504 Wielingen  09:59
023 Joziasse     Bram       95 579 Dynamica   11:08
024 Maassen      Ruben      94 678 DeltaSport 11:33
   
JPA2  980m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Geluk        Tijs       96 648 DeltaSport 03:34
002 Vos          Sven de    96 647 DeltaSport 03:42
003 Vos          Patrick de 96 667 AV'56      03:50
004 Westdorp     Nuno       96 558 AV'56      04:01
005 Schot        Juri       96 649 DeltaSport 04:11
006 Berlo        Yannick v  96 571 Dynamica   04:17
007 Roest        Sam        96 627 Flakkee    04:18
008 Hart         Corne 't   96 573 Dynamica   04:20
009 Janse        Robin      96 616 Dynamica   04:26
010 Jong         Sammy de   96 612 AV'56      04:28
011 Bakker       Tomas      96 572 Dynamica   04:29
012 Fabry        Maurice    96 593 Scheldespo 04:31
013 Louter       Rob        96 523 RKHAV      04:32
014 Moor         Roy de     96 521 RKHAV      04:36
015 Bruijn       Remco de   96 524 RKHAV      04:41
016 Markenhof    Jorn       96 522 RKHAV      04:42
017 Linde        Tim van de 96 613 AV'56      04:53
018 Moor         Colin de   96 520 RKHAV      04:57
019 Steens       Bas        96 671 Flakkee    05:31
   
JPA1  980m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Verstraate   Wouter     97 673 Dynamica   03:38
002 Velde        Tjeerd v d 97 643 DeltaSport 03:44
003 Anrooy       Franklin v 97 556 AV'56      03:46
004 Kreek        Kris de    97 594 Scheldespo 03:54
005 Heupperman   Mike       97 615 Dynamica   03:59
006 Waterschoot  Nigel van  97 516 RKHAV      04:06
007 Westdorp     Niels      97 629 AV'56      04:08
008 Schot        Arne       97 644 DeltaSport 04:10
009 Leng         Finn de    97 567 Dynamica   04:13
010 Tremonti     Joseph     97 569 Dynamica   04:15
011 Biswane      Gennardo   97 675 Dynamica   04:23
012 Voorde       Sven van d 97 515 RKHAV      04:33
013 Hillebrand   Joel       97 642 DeltaSport 04:38
014 Dijkers      Luuk       97 557 AV'56      04:39
015 Voorde       Stijn v d  97 517 RKHAV      05:06
016 Vreeze       Niek de    97 672 Flakkee    05:10
   
JPB   980m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Flikweert    Martijn    98 637 DeltaSport 04:00
002 Bos          Nout van d 98 636 DeltaSport 04:01
003 Slabbekoorn  Tim        98 564 Dynamica   04:03
004 Maas         Mika       98 565 Dynamica   04:07
005 Vlieger      Dani       98 638 DeltaSport 04:11
006 Houtzager    Mathias    98 677 DeltaSport 04:15
007 Balkenende   Bart       98 555 AV'56      04:27
008 Kouijzer     Giel       98 509 RKHAV      04:28
009 Huigh        Floris     98 505 Wielingen  04:29
010 Ponnuthurai  Timo       98 566 Dynamica   04:40
011 Steens       Ruben      98 670 Flakkee    04:42
012 Berlo        Jesper van 98 563 Dynamica   04:47
   
JPC   980m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Doel         Joost v d  99 634 DeltaSport 04:35
002 Dorsselaar   Arjan van  99 508 RKHAV      04:38
003 Nederpelt    Niels van  99 669 Flakkee    04:49
004 Vader        Danny      00 674 Vliss trim 05:03
005 Fabry        Dominic    99 595 Scheldespo 05:07
006 Janse        Dennis     00 614 Vlissingen 05:09
007 Bos          Toine v d  00 633 Delta Spor 05:25
008 Heijnen      Ruben      00 631 trimDeltas 05:27
   
MA   2905m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Hey          Laurey     89 624 Flakkee    12:03
002 Wilde        Nadine de  88 553 AV'56      12:16
003 Wilde        Renate de  89 554 AV'56      12:50
   
MB   1945m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Tegelaar     Marit      90 681 Energie    07:15
002 Klaassen     Bo         91 538 AV'56      07:22
003 Hoeve        Evelien v  90 596 Scheldespo 07:29
004 Cauteren     Marissa v  91 533 RKHAV      07:55
005 Kaijser      Liselot    91 597 Scheldespo 08:48
006 Troost       Manon      91 621 Flakkee    08:51
007 Arends       Mirjam     91 588 Dynamica   09:19
   
MC   1945m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Platteeuw    Esther     92 598 Scheldespo 07:32
002 Volleman     Claire     92 599 Scheldespo 07:34
003 Murre        Anniek     93 601 Scheldespo 08:09
004 Zandee       Hannah     92 552 AV'56      08:17
005 Verhage      Christa    93 618 Dynamica   08:22
006 Dreu         Rosanne de 93 546 AV'56      08:24
007 Luteyn       Bianca     92 503 Wielingen  08:42
008 Knijff       Marthe     93 600 Scheldespo 08:52
009 Gorp         Iris van   92 541 AV'56      09:42
010 Bostelaar    Michelle   92 587 Dynamica   09:44
011 Danielse     Michelle   93 545 AV'56      10:20
   
MD   1465m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Mourik       Sanne van  94 650 DeltaSport 05:25
002 Gastel       Meike van  95 653 DeltaSport 05:34
003 Vlieger      Linda de   94 654 DeltaSport 05:46
004 Flipse       Danielle   94 542 AV'56      05:57
005 Doeleman     Hilde      94 656 DeltaSport 06:05
006 Murre        Joyce      94 602 Scheldespo 06:07
007 Troost       Marloes    94 620 Flakkee    06:14
008 Oppeneer     Naomi      94 679 Scheldespo 06:19
009 Grutter      Marloes    95 548 AV'56      06:21
010 Duerink      Gerlinde   94 603 Scheldespo 06:23
011 Blommaert    Aileen     95 651 DeltaSport 06:25
012 Heupperman   Marissa    95 617 Dynamica   06:26
013 Hillebrand   Denise     95 580 Dynamica   06:27
014 Waterschoot  Francoise  94 529 RKHAV      06:31
015 Bun          Mariska    94 527 RKHAV      06:38
016 IJsebaert    Maaike     94 526 RKHAV      06:40
017 Colpaert     Noortje    95 549 AV'56      06:44
018 Freijzer     Elke       95 525 RKHAV      06:48
019 Pannekoek    Jeanitha   94 655 DeltaSport 06:50
020 Beule        Kylie de   94 530 RKHAV      06:52
021 Troost       Sanne      94 619 Flakkee    06:55
022 Bracke       Katrien    94 528 RKHAV      06:58
023 Harding      Chayenne   95 506 Wielingen  07:02
024 Vlieger      Amy        95 652 DeltaSport 07:09
   
MPA2  980m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Gonzalez     Mareen     96 574 Dynamica   03:52
002 IJsebaert    Sara       96 519 RKHAV      03:54
003 Anrooy       Lindy van  96 560 AV'56      03:58
004 Volleman     Valerie    96 604 Scheldespo 04:00
005 Mourik       Emma van   96 646 DeltaSport 04:05
006 Nijsse       Sanne      96 559 AV'56      04:18
007 Slabbekoorn  Anouk      96 561 AV'56      04:20
008 Rijke        Nadine de  96 645 DeltaSport 04:25
009 Lambregts    Lisa       96 628 Flakkee    04:26
010 Ponnuthurai  Esther     96 575 Dynamica   04:30
011 Nederpelt    Sanne van  96 668 Flakkee    04:39
012 IJsebaert    Rene       96 518 RKHAV      04:41
   
MPA1  980m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Brink        Tessa v d  97 607 Scheldespo 03:47
002 Mendoca      Britt de   97 639 DeltaSport 04:15
003 Brouwer      Fieke de   97 535 RKHAV      04:22
004 Dorsselaer   Romy van   97 514 RKHAV      04:24
005 Hillebrand   Esther     97 570 Dynamica   04:28
006 Jobse        Danique    97 676 Dynamica   04:33
007 Murre        Luca       97 606 Scheldespo 04:34
008 Gastel       Mirthe van 97 641 DeltaSport 04:38
009 Bouterse     Mariska    97 605 Scheldespo 04:42
010 Roodzant     Aafke      97 608 Scheldespo 04:49
011 Ravia        Kim        97 640 DeltaSport 04:59
012 Bruin        Nathalie d 97 513 RKHAV      05:12
   
MPB   980m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Murre        Caya       98 609 Scheldespo 04:24
002 Es           Fraukje v  98 626 Flakkee    04:44
003 Bun          Femke      98 511 RKHAV      04:46
004 Lauwers      Romy       98 510 RKHAV      04:50
005 Bruin        Manon de   98 512 RKHAV      04:56
006 Mendoca      Tess de    98 635 DeltaSport 04:58
007 Valk         Anouk      98 680 AV'56      05:00
   
MPC   980m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Boutens      Amber      99 611 Scheldespo 04:21
002 Kreek        Maaike de  99 610 Scheldespo 04:32
003 Bruijn       Anouk de   99 507 RKHAV      05:05
004 Es           Anne Fleur 99 625 Flakkee    05:17
005 Verkaart     Isa        00 630 Delta Spor 05:20
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
02-12-2017 25e InkelcrossKruiningenAV'560
03-12-2016 24e InkelcrossKruiningenAV'561231
05-12-2015 23e InkelcrossKruiningenAV'561664
06-12-2014 22e InkelcrossKruiningenAV'562119
14-12-2013 21e InkelcrossKruiningenAV'562306
28-01-2012 19e InkelcrossKruiningenAV'561862
08-12-2012 20e InkelcrossKruiningenAV'562238
23-10-2010 18e InkelcrossKruiningenAV'562032
24-10-2009 17e InkelcrossKruiningenAV'561696
15-11-2008 16e InkelcrossKruiningenAV'56901
17-11-2007 15e InkelcrossKruiningenAV'561273
22-10-2005 13e InkelcrossKruiningenAV'56815
30-10-2004 12e InkelcrossKruiningenAV'56806
25-10-2003 11e InkelcrossKruiningenAV'56620
26-10-2002 10e InkelcrossKruiningenAV'56693
27-09-2001 9e InkelcrossKruiningenAV'56680
28-10-2000 8e InkelcrossKruiningenAV'56753
30-10-1999 7e InkelcrossKruiningenAV'56671
31-10-1998 6e InkelcrossKruiningenAV'56775

 
Laatste reacties:
Danny Meeus: Erwin Harmes Wint Marathon Zee..
Jan Roose: Gezocht: Gunstige Dag Voor Mar..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
19-04: 3000m Meeting Oud-Beijerland (7)
3000 m Tim van den Broeke (PR 8.23.79)8.26.86  Mse
3000 m Yunis Stitan (PR)8.45.42  Mse
3000 m Ronnie Overgaauw (PR 8.30.14)8.57.40  Mse
3000 m Hassan Mahamed (PR)9.05.52  JoA
3000 m Franklin van Anrooij (PR)9.08.43  Mse
3000 m Robert de Graaf (PR)9.41.69  JoB
3000 m Shirin van Anrooij (PR 9.50.09)9.54.76  MeB
15-04: Bergse Monumentenloop Bergen op Zoom (11)
14-04: 9e Wolvenloop Wachtebeke (7)
08-04: 38e Marathon Rotterdam (98)
08-04: Marathon Rome (1)
25-03: 10 van Halsteren (13)
25-03: Halve marathon Lier (1)
25-03: 13e Venloop (45)
18-03: 30e Parelloop Brunssum (9)
18-03: 4e Stevensloop Nijmegen (4)
18-03: Scheveningen/Zandvoort strand marathon (3)
18-03: Utrecht Marathon (2)
11-03: AttilaRun Tilburg (1)
11-03: 44e CPC Loop Den Haag (85)
10-03: Dordtse Biesbosch halve marathon Dordrecht (5)
10-03: Wegwedstrijd Rheine (1)
04-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (2)
25-02: Two Rivers Marathon Zaltbommel (6)
24-02: Halve Marathon Maasland (1)
Atletiek Zeeland © 2018