donderdag 26 april 2018 | Home | Bestenlijsten | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
26-04: Ropakustrun in Dishoek gaat zaterdag niet door
21-04: Erwin Harmes wint Marathon Zeeuws-Vlaanderen
09-04: Gezocht: gunstige dag voor marathon
19-03: Progressie boeken als hardloper
18-03: Jubileumeditie Zwinstedenloop prooi voor Diaz Rodriguez
10-03: Leonie Ton pakt Nederlands record op 100 km terug
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 27-04: 43e Omloop van Menheerse Middelharnis
za 05-05: Vrijgezellenloop Vlissingen
zo 06-05: Worstel en kom boven loop Wolphaartsdijk
wo 09-05: 10e Stadsloop Biervliet
vr 11-05: Track Meeting Utrecht
za 12-05: 22e Meidoornloop Nisse
vr 18-05: 18e Stadsloop Middelburg
za 19-05: Ter Specke Bokaal Lisse
ma 21-05: Pinksterwedstrijd Hulst
vr 25-05: 7e Schellachloop Middelburg
za 26-05: 9e IFAM Outdoor Oordegem
zo 27-05: 28e Leiden Marathon
zo 27-05: 8e Halve van Renesse
wo 30-05: Hoek Run
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 22-04: 7e Zwaakse Weel loop Kwadendamme
za 21-04: 10e Marathon Zeeuws-Vlaanderen Hulst
vr 20-04: 7e Oranjemuidenloop Arnemuiden
za 07-04: Sluitingsprijs SSP Westdorpe (84)
za 07-04: 12e Oosterscheldeloop Goes (185)
ma 02-04: Paas Kustloop Breskens (77)
za 31-03: 25 km van Hulst (186)
za 31-03: Vrijburgloop Vlissingen (85)
za 24-03: 7e Ronde van BRU Bruinisse (127)
za 24-03: 2e Dow trimloop Terneuzen (62)
zo 18-03: 25e Zwinstedenloop Sluis (307)
za 17-03: 51e Massaloop Oostkapelle (95)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
2e Vrijburgloop
Vlissingen, zaterdag 20 april 2013 - Organisatie: Dynamica
001 Harmes Erwin              Dynamica         0:35:28   1eHSe             
002 Vos Willem de             Amsterdam        0:36:26   2eHSe             
003 Verhage Arjo              Dynamica         0:36:46   1eH35             
004 Louw Kees                 Middelburg       0:37:01   2eH35             
005 Brouwer Sjaak             Dynamica         0:37:09   1eH45             
006 Koole Niels               Dynamica         0:37:18   3eH35             
007 Wisse Pieter HA           Rotterdam        0:37:56   3eHSe             
008 Wisse Pieter AC           Biggekerke       0:37:57   2eH45             
009 Schaap Rob                Vlissingen       0:38:45   1eH55             
010 Tiethof Cas               Wielingen        0:38:54   3eH45             
011 Nood Jeroen de            Dynamica         0:39:04   4eHSe             
012 Steenpoorte Iljan         Kruiningen       0:39:05   5eHSe             
013 Boogaard Wilco            Middelburg       0:39:18   4eH35             
014 Visser Bart de            Serooskerke      0:39:22   6eHSe             
015 Kok Erik                  Dynamica         0:39:24   5eH35             
016 Horssen Pieter van        Dynamica         0:39:40   2eH55             
017 Pruijsers Martin          Dynamica         0:39:41   4eH45             
018 Buijck Michel             Biervliet        0:40:01   6eH35             
019 Bos Frans                 Dynamica         0:40:29   1eH65             
020 Wondergem Ard             Middelburg       0:40:41   7eH35             
021 Oostdijk Harry            Kruiningen       0:41:24   5eH45             
022 Krocke Ronnie             Souburg          0:41:35   3eH55             
023 Melse Jos                 Vlissingen       0:41:40   8eH35             
024 Boon Jonathan             Souburg          0:41:42   7eHSe             
025 Poortvliet Rinus          Dynamica         0:41:45   4eH55             
026 Rijke Leo de              Dynamica         0:42:05   6eH45             
027 Luitwieler Jacky          Dynamica         0:42:08   7eH45             
028 Dellebeke Ron             Dynamica         0:42:10   8eH45             
029 Liefbroer Joost           Souburg          0:42:38   8eHSe             
030 Lous Henk                 Dynamica         0:42:51   5eH55             
031 Meeuwsen Laurens          Krabbendijke     0:43:14   9eH45             
032 Rijke Ronald de           Dynamica         0:43:20   9eH35             
033 Stevels Wim                                0:43:25  10eH35             
034 Horssen Jan van           Dynamica         0:43:28   2eH65             
035 Bostelaar Benita          Dynamica         0:43:58  11eH35             
036 Resovsky Joseph           Middelburg       0:44:25  10eH45             
037 Smits Jack                Souburg          0:44:30  11eH45             
038 Tabak Wim                 Dynamica         0:44:48  12eH45             
039 Heeger Daniel             Vlissingen       0:45:22   9eHSe             
040 Berge Cor van den         Goes             0:45:32  13eH45             
041 Koole Adri                Dynamica         0:45:38   6eH55             
042 Tempelaar Wim             Dynamica         0:45:47   7eH55             
043 Harinck Joos              Veere            0:45:50  10eHSe             
044 Idora Omid                Vlissingen       0:45:51  12eH35             
045 Voorham Krista            DeltaSport       0:47:54   1eD35             
046 Jongman Sicco             Middelburg       0:47:55  14eH45             
047 Belzen Marieke van        Dynamica         0:48:38   2eD35             
048 Koster Joke de            DeltaSport       0:49:37   1eD45             
049 Pas Arenda v d            Nieuwdorp        0:49:50   3eD35             
050 Welle Hans van der        Middelburg       0:49:51   8eH55             
051 Belzen Kees van           Ritthem          0:49:53   9eH55             
052 Kersten Peter             Middelburg       0:50:20  10eH55             
053 Rommers Gerard            Dynamica         0:50:38   3eH65             
054 Ruijter Tonny de          Dynamica         0:50:38   4eH65             
055 Moes Nicolaas             Souburg          0:50:48   5eH65             
056 Wondergem Nicole          Middelburg       0:51:13   1eDse             
057 Filius Rijk               Dynamica         0:51:40  11eH55             
058 Priem Arthur              Oriental Garden  0:51:43  12eH55             
059 Harinck Angelique         Souburg          0:52:03   4eD35             
060 Lensen Dignus             Dynamica         0:52:05  13eH55             
061 Gruiter Karel v d         Dynamica         0:52:22   6eH65             
062 Brasser Bram              Vlissingen       0:53:10  15eH45             
063 Noordijk Adri             Zierikzee        0:54:47   7eH65             
064 Wiedenhoff Jan            Dynamica         0:55:37   8eH65             
065 Kersten Ankie             Middelburg       0:56:03   2eD45             
066 Poortvliet Hugo           Dynamica         0:56:12   9eH65             
067 Kleven Lenie van          avvn Vlissingen  0:57:18   3eD45             
068 Heykamp Pippi             Vlissingen       0:59:18   2eDse             
069 Scheiberlich Chantal      Vlissingen       0:59:59   5eD35             
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
31-03-2018 VrijburgloopVlissingenDynamica0
21-04-2012 1e VrijburgloopVlissingenDynamica1615

 
Laatste reactie:
Danny Meeus: Erwin Harmes Wint Marathon Zee..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
22-04: Antwerp 10 Miles & Marathon Antwerpen (11)
19-04: 3000m Meeting Oud-Beijerland (7)
15-04: Bergse Monumentenloop Bergen op Zoom (11)
14-04: 9e Wolvenloop Wachtebeke (7)
08-04: 38e Marathon Rotterdam (98)
08-04: Marathon Rome (1)
25-03: Halve marathon Lier (1)
25-03: 10 van Halsteren (13)
25-03: 13e Venloop (45)
18-03: Utrecht Marathon (2)
18-03: 30e Parelloop Brunssum (9)
18-03: 4e Stevensloop Nijmegen (4)
18-03: Scheveningen/Zandvoort strand marathon (3)
11-03: 44e CPC Loop Den Haag (85)
11-03: AttilaRun Tilburg (1)
10-03: Wegwedstrijd Rheine (1)
10-03: Dordtse Biesbosch halve marathon Dordrecht (5)
04-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (2)
Atletiek Zeeland © 2018