vrijdag 24 mei 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
17-05: Nieuwe kampioenen dankzij ketonenbier
02-05: Weinig hardloopnieuws
11-04: De belangrijkste kilometer
04-04: Crossen in Zeeland
21-03: Komende jaren lopen we massaal de 5 km
18-03: KIKA-KWF Run
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 24-05: 4e Gaperloop Gapinge
vr 24-05: Track Meeting Utrecht
za 25-05: 10e IFAM Outdoor Oordegem
zo 26-05: 7e Worstel en kom boven loop Wolphaartsdijk
di 28-05: Avondbaanwedstrijd Terneuzen
wo 29-05: 11e Stadsloop Biervliet
do 30-05: Harry Schulting Games Vught
za 01-06: Putbosmeeting Oordegem
za 01-06: Baanwedstrijd Zierikzee
zo 02-06: 9e Brabantse Wal Marathon Bergen op Zoom
vr 07-06: 19e Stadsloop Middelburg
za 08-06: Memorial Jos Verstockt Lier
ma 10-06: Pinksterwedstrijd Hulst
wo 12-06: 3e Hoek Run
vr 14-06: 8e Schellachloop Middelburg
za 15-06: Baanwedstrijd Oostburg
za 15-06: Loop voor MS Westkapelle
vr 21-06: Track Meeting Utrecht
vr 21-06: 11e Griffioenloop Middelburg
za 22-06: Rondje Veerse Meer Middelburg
zo 23-06: Grote Prijs Lokeren
zo 23-06: 36e Halve Marathon Roosendaal
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 19-05: 9e Halve van Renesse
za 18-05: Lenteloop Terneuzen (93)
za 18-05: Krammer Run Bruinisse
za 11-05: 23e Meidoornloop Nisse (349)
zo 28-04: 8e Zwaakse Weel loop Kwadendamme (117)
za 27-04: Koningsloop Oostburg (24)
za 27-04: 44e Omloop van Menheerse Middelharnis
za 20-04: Sluitingsprijs SSP Westdorpe (95)
za 13-04: 11e Marathon Zeeuws-Vlaanderen Hulst (579)
vr 12-04: 8e Oranjemuidenloop Arnemuiden (79)
wo 10-04: Kika KWF Run Heinkenszand (123)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
7e Oosterscheldeloop
Goes, zaterdag 6 april 2013 - Organisatie: AV'56
20 km >> Zeeuws record staat met 58.14 min. vanaf 11-03-1989 op naam van John Vermeule <<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/sec
1  Huub van Noorden (PR 1.08.14)AV'561.13.18Mse   16.371  3:404.55
2  Maarten Harthoorn (PR 1.13.27)Kapelle-Biezelinge1.16.04Mse   15.776  3:484.38
3  Wilko de Vos (PR 1.08.29)AV'561.16.27M45   15.697  3:494.36
4  Peter Balkenende (PR 1.17.25)AV'561.17.29M45   15.487  3:524.30
5  Edwin Arens (debuut)Kruiningen1.18.28Mse   15.293  3:554.25
6  Robin de Vos (PR)AV'561.19.22Mse   15.120  3:584.20
7  Rene Traas (PR 1.18.03)Kapelle-Biezelinge1.20.37M45   14.885  4:024.13
8  Gert-Jan Verbrugge (PR)AV'561.20.56M45   14.827  4:034.12
9  Rob Schaap (PR 1.21.22)Vlissingen1.21.59M45   14.637  4:064.07
10  John Slabbekoorn (debuut)Kapelle-Biezelinge1.22.27M45   14.554  4:074.04
11  Marianne de Kok (PR 1.18.57)Dynamica1.23.14Vse   14.417  4:104.00
12  Jos den Hollander (PR 1.15.04)AV'561.23.36M45   14.354  4:113.99
13  Leo Janse (PR 1.20.28)Gonz├ílez Running1.23.49M45   14.317  4:113.98
14  Wim Wouters (PR 1.14.57)AV'561.24.37M45   14.182  4:143.94
15  Frans Bos (PR) + (ZR Mannen 65)Dynamica1.25.26M65   14.046  4:163.90
16  Johan de Vlieger (PR 1.06.30)Dynamica1.25.41M45   14.005  4:173.89
17  Maurice van de Berge (debuut)Goes1.27.08Mse   13.772  4:213.83
18  Martin VerhageSpark1.27.33Mse   13.706  4:233.81
19  Johan CeuppensMuizen1.27.52M45   13.657  4:243.79
20  Jeroen de Nood (PR 1.25.48)Dynamica1.28.18Mse   13.590  4:253.78
21  Rinus Witte (PR 1.19.11)Middelburg1.29.01M45   13.481  4:273.74
22  Robby MeijerPutte1.29.06M45   13.468  4:273.74
23  Ronnie Krocke (debuut)Oost-Souburg1.29.18M45   13.438  4:283.73
24  Marcel HassinkDuatlon1.29.50M45   13.358  4:303.71
25  Pascal Eltink (PR 1.26.11)Dynamica1.29.52Mse   13.353  4:303.71
26  Piet Jan Reijnierse (PR)Dynamica1.29.58M45   13.338  4:303.71
27  Kees Staal (PR)Aagtekerke1.30.24Mse   13.274  4:313.69
28  Co de Feijter (PR)Delta Sport1.30.35M45   13.247  4:323.68
29  Marco Toussaint (PR 1.26.23)AV'561.31.13M45   13.155  4:343.65
30  Leo de Baan (PR 1.26.37)Vlissingen1.31.21Mse   13.136  4:343.65
31  Nadine de Wilde (PR 1.30.46)AV'561.31.30Vse   13.115  4:353.64
32  Jan Joris Jooss (debuut)Goes1.31.43Mse   13.084  4:353.63
33  Danny Breen (PR 1.31.43)AV'561.31.49M45   13.070  4:353.63
34  Lennaert van de Berge (debuut)Kloetinge1.32.02Mse   13.039  4:363.62
35  Michel Ridderhof (PR 1.25.39)Middelburg1.32.33Mse   12.966  4:383.60
36  Herman van OostHalsteren1.33.29M45   12.837  4:403.57
37  David MestdaghBrugge1.34.01Mse   12.764  4:423.55
38  Dennis Plessius (PR 1.27.15)AV'561.34.12Mse   12.739  4:433.54
39  Peter Meeuwsen (PR 1.24.27)Krabbendijke1.34.17Mse   12.728  4:433.54
40  Pieter-Jan de Baar (debuut)Wolphaartsdijk1.34.20Mse   12.721  4:433.53
41  Ronald de Rijke (PR 1.30.06)Dynamica1.34.38Mse   12.681  4:443.52
42  Kees de Winter (PR 1.18.13)AV'561.34.44M45   12.667  4:443.52
43  Berry Simonse (PR 1.30.53)AV'561.34.46Mse   12.663  4:443.52
44  Edwin Dorrepaal (PR)AV'561.34.57Mse   12.638  4:453.51
45  H van TatenhoveKapelle-Biezelinge1.34.59M45   12.634  4:453.51
46  Gerwin Zondervan (PR 1.31.42)Kapelle-Biezelinge1.35.01M45   12.629  4:453.51
47  Dirk van Zweden (debuut)Kapelle-Biezelinge1.35.03M45   12.625  4:453.51
48  Cees KoomanSPADO1.35.07M45   12.616  4:453.50
49  Eric van Remortel (PR 1.29.07)AV'561.35.11M45   12.607  4:463.50
50  John Guequierre (PR 1.11.47)Dynamica1.35.15M45   12.598  4:463.50
51  Martin de Graaf (PR)Wemeldinge1.36.27Mse   12.442  4:493.46
52  Rob Sonke (debuut)AV'561.36.41Mse   12.412  4:503.45
53  Corina van EekelenOssendrecht1.37.03Vse   12.365  4:513.43
54  Gino JongmansAVO'831.37.05M45   12.361  4:513.43
55  Wim Dingemanse (PR 1.34.44)Grijpskerke1.37.39M45   12.289  4:533.41
56  Herman Abbink (PR)AV'561.37.51M45   12.264  4:543.41
57  Marc-Jan Moerland (PR 1.33.22)Krabbendijke1.38.06Mse   12.232  4:543.40
58  Ad Moerland (PR)Sint-Maartensdijk1.38.48Mse   12.146  4:563.37
59  Enrico Kraak (debuut)Goes1.39.08Mse   12.105  4:573.36
60  Reynold van Iperen (PR 1.34.48)AV'561.39.48Mse   12.024  4:593.34
61  Acronius Kramer (PR 1.12.54)AV'561.40.04M45   11.992  5:003.33
62  Ruud Geldof (PR 1.36.46)Dynamica1.40.12M45   11.976  5:013.33
63  Rinus PaardekoperAV'561.40.17M45   11.966  5:013.32
64  Lennard van Splunter (debuut)Hoedekenskerke1.40.31Mse   11.938  5:023.32
65  Jan-Kees Duvekot (PR)Vrouwenpolder1.40.33M45   11.934  5:023.32
66  Johan Spijk (PR 1.33.41)Goes1.40.35Mse   11.930  5:023.31
67  Isto Knaap (PR)Goes1.40.37M45   11.926  5:023.31
68  Richard van Ast (PR 1.33.23)AV'561.40.50M45   11.901  5:033.31
69  Peter Rentmeester (PR)Yerseke1.41.08M45   11.866  5:033.30
70  Michel de Wee (PR 1.28.50)Yerseke1.41.10Mse   11.862  5:043.29
71  Freddie Philipse (debuut)Yerseke1.42.06Mse   11.753  5:063.26
72  Maurice Rentmeester (PR 1.39.46)Goes1.42.34Mse   11.700  5:083.25
73  Kees Damenav Passaat1.43.05M45   11.641  5:093.23
74  Reinier Spijk (PR 1.26.35)Goes1.44.12Mse   11.516  5:133.20
75  Carol van PuttenDelta Sport1.44.33M45   11.478  5:143.19
76  WalterZierikzee1.44.38M45   11.469  5:143.19
77  Petra Verhulst (PR 1.40.50)Westkapelle1.44.46Vse   11.454  5:143.18
78  Rian de Vlieger (debuut)Lewedorp1.44.52Mse   11.443  5:153.18
79  Ferdi Francke (debuut)Middelburg1.44.55Mse   11.438  5:153.18
80  Maurice Snoek (debuut)Arnemuiden1.44.57Mse   11.434  5:153.18
81  Arne de BeenOlympia Halstere1.45.12Mse   11.407  5:163.17
82  Marike Brusket (PR)Wilhelminadorp1.46.08Vse   11.307  5:183.14
83  Gert Kruitbosch (PR 1.43.19)AV'561.46.12M45   11.299  5:193.14
84  Bernie DanielieMiddelburg1.46.20M45   11.285  5:193.13
85  Piet Beijer (PR 1.28.54)Dynamica1.46.23M45   11.280  5:193.13
86  John Jansen (PR)Lewedorp1.46.53M45   11.227  5:213.12
87  Xantha Jansen (debuut)Goes1.47.21Vse   11.178  5:223.11
88  Mirjam Suijk (PR)Middelburg1.47.51V45   11.127  5:243.09
89  Theo KortleveDordrecht1.48.06M45   11.101  5:243.08
90  Rien de KoningDordrecht1.48.07M45   11.099  5:243.08
91  Perry Harinck (debuut)AV'561.48.10M45   11.094  5:253.08
92  Jeroen Govers (PR 1.44.14)AV'561.48.12Mse   11.091  5:253.08
93  Niels WilleboordseUtrecht1.48.28Mse   11.063  5:253.07
94  Etienne Verhoef (debuut)Goes1.48.30Mse   11.060  5:263.07
95  John Uitterhoeve (PR 1.38.46)Goes1.49.13Mse   10.987  5:283.05
96  Steffi Berks (PR 1.46.47)AV'561.49.15Vse   10.984  5:283.05
97  Tea Tazelaar (PR)Dynamica1.49.22V45   10.972  5:283.05
98  Adrie de Kraker (PR 1.43.33)Kapelle-Biezelinge1.49.31M45   10.957  5:293.04
99  Jaap Luitwieler (PR 1.44.43)Dynamica1.49.41M45   10.941  5:293.04
100  Nico Westmaass-HHendrikskinde1.49.57M45   10.914  5:303.03
101  Jan Neels (PR)AV'561.50.00M45   10.909  5:303.03
102  Alex de JongDuatlon1.50.40M45   10.843  5:323.01
103  Hans RookGoes1.51.00Mse   10.811  5:333.00
104  Peter Meijaard (debuut)Kloetinge1.51.02M45   10.808  5:333.00
105  Rien DykemaGoes1.51.52M45   10.727  5:362.98
106  Raoul Beuns (debuut)Goes1.51.55Mse   10.722  5:362.98
107  Leo Francke (debuut)Oostkapelle1.52.28M45   10.670  5:372.96
108  Bonnie Oosterveld (debuut)Goes1.52.46Vse   10.641  5:382.96
109  Niels Kreukniet (debuut)Goes1.53.18Mse   10.591  5:402.94
110  Ilse Kraak (debuut)Goes1.53.19Vse   10.590  5:402.94
111  Johnny Maljaars (debuut)Oostkapelle1.54.23Mse   10.491  5:432.91
112  Janneke Kooman (debuut)Kapelle-Biezelinge1.55.01Mse   10.433  5:452.90
113  Martin Oosterveld (PR 1.52.27)Goes1.55.26M45   10.396  5:462.89
114  Marie Jose LucassenPrinsenbeek1.55.56Vse   10.351  5:482.88
115  Rogier AlblasWaddinxveen1.56.24Mse   10.309  5:492.86
116  Andreas van Straten (debuut)Domburg1.57.45Mse   10.191  5:532.83
117  Daaf Kooman (debuut)Kapelle-Biezelinge1.58.22M45   10.138  5:552.82
118  Corina Janse (debuut)Oost-Souburg1.59.02V45   10.081  5:572.80
119  Martin MookSpirit1.59.08M45   10.073  5:572.80
120  Corine Janse (debuut)AV'561.59.12Vse   10.067  5:582.80
121  Marco Janse (debuut)Oost-Souburg1.59.14Mse   10.064  5:582.80
122  Caro Kraak (debuut)Wolphaartsdijk2.04.09Vse   9.666  6:122.68
123  Anneke van Maldegem (debuut)AV'562.07.49Vse   9.388  6:232.61
Mannen: 107 (86.99%) => M45=58 - M65=1 - Mse=48
Vrouwen: 16 (13.01%) => V45=3 - Vse=13

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2016Huub van Noorden1:08:14Marius Besuijen1:18:12Rob Schaap1:21:22Ingrid Koene1:32:4671
2015Davy Stieperaere1:08:10Remy Vasseur1:10:16Maarten Harthoorn1:14:29Paola van Gilst1:29:57103
2014Huub van Noorden1:08:39Martijn de Kok1:10:08Maarten van den Donck1:12:42Anjolie Engels1:20:1095
2013Huub van Noorden1:13:18Maarten Harthoorn1:16:04Wilko de Vos1:16:27Marianne de Kok1:23:14123

10 km >> Zeeuws record staat met 28.20 min. vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/sec
1  David Schrier (PR 34.39)Dynamica36.04Mse   16.636  3:364.62
2  Nap Hage (PR 35.53)Spado36.18M45   16.529  3:384.59
3  Sjacco Joziasse (PR 35.45)Dynamica36.43Mse   16.341  3:404.54
4  Peter van Limbergen (PR 35.27)AV'5636.46Mse   16.319  3:414.53
5  Anjolie Engels (PR 35.42)Dynamica36.49Vse   16.297  3:414.53
6  Ruud WoordTHOR37.05M45   16.180  3:434.49
7  Arjo Verhage (PR 35.52)Dynamica37.31Mse   15.993  3:454.44
8  Leo de Leeuw (PR)AV'5637.39M45   15.936  3:464.43
9  Jeroen van de Berge (PR 36.12)Kruiningen38.01Mse   15.783  3:484.38
10  Sjaak Brouwer (PR 35.39)Dynamica38.05M45   15.755  3:494.38
11  Gerben van der Bliek (PR)Goes38.22Mse   15.639  3:504.34
12  Kees Louws (PR 37.19)Middelburg38.51Mse   15.444  3:534.29
13  Rini Bruggeman (PR 32.58)AV'5639.08M45   15.332  3:554.26
14  Edwin van Alphen (PR 35.38)Dynamica39.18Mse   15.267  3:564.24
15  Patrick de Vos (PR 32.14)Kattendijke39.47Mse   15.082  3:594.19
16  Wilco Jonker (PR)AV'5639.52Mse   15.050  3:594.18
17  Ivar van den Bos (PR 39.49)v d Peijl Techni39.59M45   15.006  4:004.17
18  Joel Aafjes (PR 38.39)Kortgene40.12Mse   14.925  4:014.15
19  Mike Oldenmenger (debuut)Goes40.34Mse   14.790  4:034.11
20  John Nieuwenhuize (PR 37.26)AV'5640.43Mse   14.736  4:044.09
21  Laurens van der Haven (PR 38.14)Wissenkerke40.48M45   14.706  4:054.08
22  Martin Pruijsers (PR 37.08)Dynamica41.02M45   14.622  4:064.06
23  Iljan Steenpoorte?41.08Mse   14.587  4:074.05
24  Fer Bouwens (PR 38.17)Zierikzee41.11M45   14.569  4:074.05
25  Jeroen Janse (PR 37.53)Kapelle-Biezelinge41.17Mse   14.534  4:084.04
26  Peter Vader (PR 36.23)Delta Sport41.21M45   14.510  4:084.03
27  Erik Kok (PR 35.35)Dynamica41.27Mse   14.475  4:094.02
28  Astrid den Herder (PR 40.52)AV'5641.37Vse   14.417  4:104.00
29  Monique Verschuure (PR 36.43)Yerseke41.51Vse   14.337  4:113.98
30  Robert Verwijs (PR)Delta Sport42.14Mse   14.207  4:133.95
31  Harry Oostdijk (PR 40.46)Kruiningen42.35M45   14.090  4:163.91
32  Jozias Marijs (PR 40.36)Arnemuiden42.40Mse   14.063  4:163.91
33  Kees den Hollander (PR 39.25)Aagtekerke42.54Mse   13.986  4:173.89
34  Ron Dellebeke (PR 33.54)Dynamica42.57M45   13.970  4:183.88
35  Leon Zuidhof (PR)Oostkapelle43.00Mse   13.953  4:183.88
36  Annet van der Linde (PR 41.25)AV'5643.03Vse   13.937  4:183.87
37  Jos Melse (PR)Vlissingen43.06Mse   13.921  4:193.87
38  Maurice Steketee (PR 41.35)Middelburg43.09Mse   13.905  4:193.86
39  Peter van ElsackerPAC43.33Mse   13.777  4:213.83
40  Ton Feddes (PR 43.11)Kapelle-Biezelinge44.05M45   13.611  4:253.78
41  Arthur Pouwelse (PR 43.13)Middelburg44.12M45   13.575  4:253.77
42  Frans Geijs (PR)AV'5644.16Mse   13.554  4:263.77
43  Laurens Meeuwsen (PR 43.25)Krabbendijke44.27M45   13.498  4:273.75
44  Erik Vermeulenwilhelmindorp44.30Mse   13.483  4:273.75
45  Remie Openeer (PR 41.10)AV'5644.50Mse   13.383  4:293.72
46  Axl van Putten (PR)Wemeldinge45.33Mse   13.172  4:333.66
47  Martin van Nieulande (PR 38.05)Nieuw- en Sint Joosland45.38M45   13.148  4:343.65
48  Mark Boonman (debuut)Yerseke45.43Mse   13.124  4:343.65
49  Richard de Vlieger (PR 40.27)AV'5645.46Mse   13.110  4:353.64
50  Jan Willem Meeuwse (PR 39.30)Kwadendamme46.00M45   13.043  4:363.62
51  Ralf ElsnerDuitsland46.06M45   13.015  4:373.62
52  Johan Dekker (PR 42.17)Middelburg46.16M45   12.968  4:383.60
53  Paul de MeyerZierikzee46.25Mse   12.926  4:393.59
54  Cor van den BergGoes46.28M45   12.912  4:393.59
55  Peter GeysGoes46.32M45   12.894  4:393.58
56  Wim Roose (PR 37.22)Aart Stigter46.39M45   12.862  4:403.57
57  Arco van de Berge (debuut)Goes46.43Mse   12.843  4:403.57
58  Peter Guiljam (debuut)Ermelo46.46Mse   12.830  4:413.56
59  Arjan Boot (PR 40.42)Kloetinge46.48Mse   12.821  4:413.56
60  Jan Guiljam (PR 33.55)lgr A Stichter46.51M45   12.807  4:413.56
61  Connie Hage (debuut)Poortvliet46.53V45   12.798  4:413.55
62  Henny Strating (PR 46.18)Kamperland46.55V45   12.789  4:423.55
63  Jeanine van Overveld (PR 44.23)THOR47.10V45   12.721  4:433.53
64  Ko van Damme (PR 44.55)AV'5647.18M45   12.685  4:443.52
65  John Kommer (PR 43.03)Delta Sport47.21Mse   12.672  4:443.52
66  Mieke Valk (PR 44.44)AV'5647.31Vse   12.627  4:453.51
67  Ilonka SonkeAV'5647.35Vse   12.609  4:463.50
68  Marius Boonman (PR 41.45)Heinkenszand47.37Mse   12.601  4:463.50
69  Marco van 't Westeinde (PR 43.26)AV'5647.47Mse   12.557  4:473.49
70  Richard Polderdijk (PR 45.07)AV'5647.51M45   12.539  4:473.48
71  Wim Karelse (PR 45.49)AV'5647.57M45   12.513  4:483.48
72  Jack Smits (PR 42.43)Oost-Souburg48.13M45   12.444  4:493.46
73  Gertrud van Noorden (PR 42.09)AV'5648.15Vse   12.435  4:503.45
74  Carina MichielsACSS48.22V45   12.405  4:503.45
75  Joost Boonman (PR 47.18)Yerseke48.29M45   12.375  4:513.44
76  Christine Balkenende (PR)AV'5648.33V45   12.358  4:513.43
77  Jaap Oele (PR 43.04)Kapelle-Biezelinge48.37M45   12.341  4:523.43
78  Hendrik SchuurmanGoes48.40Mse   12.329  4:523.42
79  Joost Moerdijk (PR 47.32)Goes48.43Mse   12.316  4:523.42
80  Lex Luteijn (PR 43.52)Kapelle-Biezelinge48.45Mse   12.308  4:533.42
81  Sjaan Maartense (PR 40.30)AV'5648.48V45   12.295  4:533.42
82  Nani Wouter (debuut)AV'5648.58M45   12.253  4:543.40
83  Bram Leenhouts (PR 47.46)AV'5649.27M45   12.133  4:573.37
84  Willem-Jan Manten (PR 46.53)s-Gravenpolder49.30Mse   12.121  4:573.37
85  John van Anrooij (PR 48.06)Kapelle-Biezelinge49.38M45   12.089  4:583.36
86  Gertjan Bakker (PR 45.10)AV'5649.45Mse   12.060  4:593.35
87  Steffen Humer (PR 46.34)Kattendijke49.49M45   12.044  4:593.35
88  Elize Bac (PR)AV'5650.09Vse   11.964  5:013.32
89  Denise van Weelden (PR 43.15)Goes50.15Vse   11.940  5:023.32
90  Sammy KempenaersStabroek50.55Mse   11.784  5:063.27
91  Jacob Goedhart (PR 48.17)Goes51.02Mse   11.757  5:063.27
92  Wendy Theune (PR 49.38)Vlissingen51.06Vse   11.742  5:073.26
93  Martijn van de Bos (PR 39.53)Heinkenszand51.25Mse   11.669  5:093.24
94  Tommy KempenaarsPutte51.39Mse   11.617  5:103.23
95  Marieke Padmoes (PR 50.27)Goes51.41Vse   11.609  5:103.22
96  Tanita van Belzen (PR 48.33)Kamperland51.45Vse   11.594  5:113.22
97  John RommensWoensdrecht51.48M45   11.583  5:113.22
98  Marlou Eckhardt (PR 48.55)AV'5651.52Vse   11.568  5:113.21
99  Kees van den Pol (PR 36.38)AV'5652.15M45   11.483  5:143.19
100  Mart-Jan Delzenne (PR 48.40)Krabbendijke52.18Mse   11.472  5:143.19
101  Aart van Luijk (PR 46.28)Dynamica52.43M45   11.382  5:163.16
102  Karin van Noorden (PR 48.36)Vlissingen52.47Vse   11.367  5:173.16
103  Karel van de Gruiter (PR 41.23)Dynamica52.53M45   11.346  5:173.15
104  Christl Rozendaal (PR 50.51)AV'5653.17V45   11.261  5:203.13
105  Jelmer Geluk (PR)Goes53.20Mse   11.250  5:203.13
106  Marijn Traas (PR 49.13)Heinkenszand53.24Mse   11.236  5:203.12
107  Nel van der Steen (PR 51.45)Oost-Souburg54.11V45   11.074  5:253.08
108  Lex van Zuilen (PR 51.04)Dynamica54.13M45   11.067  5:253.07
109  Corina Lievense (PR 48.36)Middelburg54.16Vse   11.057  5:263.07
110  Rhodee van ZuilenDuatlon54.21Vse   11.040  5:263.07
111  Ziko JagurdzijaDuatlon54.30Mse   11.009  5:273.06
112  Arie Schout (PR 50.27)Kloetinge54.39M45   10.979  5:283.05
113  Philip Luitwieler (PR)Goes54.43M45   10.966  5:283.05
114  Stefan van den Dries (PR 48.24)Heinkenszand54.49Mse   10.946  5:293.04
115  Rianne Kok (PR 51.34)Wemeldinge54.55Vse   10.926  5:303.03
116  Willeke PrevoostHeinkenszand55.03Mse   10.899  5:303.03
117  Liduine Verschiere (PR 53.31)Goes55.05Vse   10.893  5:313.03
118  Arthur Stijns (PR 50.53)Oudelande55.12M45   10.870  5:313.02
119  KlonoskiDomburg55.17Mse   10.853  5:323.01
120  Rinus Joosse (PR 36.55)AV'5655.20M45   10.843  5:323.01
121  Janneke Wiskerke (PR)AV'5655.23V45   10.834  5:323.01
122  David van de PlasseGoes55.54M45   10.733  5:352.98
123  Ornella Landa (PR)Kwadendamme55.57Vse   10.724  5:362.98
124  Ellen de Jonge (PR 55.26)AV'5656.00V45   10.714  5:362.98
125  Henk BoudewijnFysio Kapelle56.03Mse   10.705  5:362.97
126  Richard van DiestGoes56.06M45   10.695  5:372.97
127  Anita Lukasse (PR)Wemeldinge56.11Vse   10.679  5:372.97
128  Ton Groen (debuut)Kapelle-Biezelinge56.17M45   10.660  5:382.96
129  Thijs VerschiereGoes56.21Mse   10.648  5:382.96
130  Peter Castel (PR 52.58)Goes56.31M45   10.616  5:392.95
131  Marjan de Graaf (PR)Goes56.36Vse   10.601  5:402.94
132  Sonja Poppe (PR 55.38)Kamperland56.42V45   10.582  5:402.94
133  Kees Traas (PR 50.36)Kapelle-Biezelinge56.48M45   10.563  5:412.93
134  Chantal Kentin (debuut)Goes57.03Mse   10.517  5:422.92
135  Eva de JongeWageningen57.13Vse   10.486  5:432.91
136  Dick van der Steenvd Peijl Technie57.16M45   10.477  5:442.91
137  Femke BijlsmaGoes57.18Mse   10.471  5:442.91
138  Adrienne Jansen (PR 53.56)s-Heer Arendskerke57.22Vse   10.459  5:442.91
139  Hans Kleppe (debuut)Kapelle-Biezelinge57.33Mse   10.426  5:452.90
140  Ella Neufeglise (PR 55.15)Grijpskerke57.35V45   10.420  5:462.89
141  Martina ElsnerDuitsland57.38V45   10.411  5:462.89
142  Franc Kruitboschs-Heer Arendskerke57.50M45   10.375  5:472.88
143  Erik Willemse (PR 52.33)Zierikzee57.52Mse   10.369  5:472.88
144  Tanja Dohmen (debuut)Goes57.58Mse   10.351  5:482.88
145  Pierre Bolv d Peijl Techni58.01M45   10.342  5:482.87
146  Marjolein van NoorloosUtrecht58.10Vse   10.315  5:492.87
147  Rianne OudshoornHazerswoude58.24Vse   10.274  5:502.85
148  Claudia Muller (debuut)Goes58.29Mse   10.259  5:512.85
149  Peter de Broekert (PR 52.51)s-Heer Hendrikskinderen58.48M45   10.204  5:532.83
150  Esther Beelen (debuut)Goes59.09V45   10.144  5:552.82
151  Janneke van Belzen (PR)Arnemuiden59.20V45   10.112  5:562.81
152  Kees Kortleve (PR 47.07)AV'5659.22M45   10.107  5:562.81
153  Rien Quist (PR 58.54)Kapelle-Biezelinge59.25M45   10.098  5:572.81
154  Bram Tissink (PR 56.54)AV'561.00.01M45   9.997  6:002.78
155  Wilma Eversdijk (PR 58.21)Kapelle-Biezelinge1.00.04V45   9.989  6:002.77
156  Hans de Bie (debuut)Kapelle-Biezelinge1.00.33M45   9.909  6:032.75
157  Stefanie Oostdijk (PR)Goes1.01.08Vse   9.815  6:072.73
158  Corien van Eekelen (PR 58.44)s-Heer Hendrikskinderen1.01.10Vse   9.809  6:072.72
159  Simone van Eck (PR 57.49)Goes1.01.13V45   9.801  6:072.72
160  Marianne Petie (PR)Goes1.01.15Vse   9.796  6:082.72
161  Svenja ElsnerDuitsland1.01.20Vse   9.783  6:082.72
162  Tres MooymanGoes1.01.40M45   9.730  6:102.70
163  Sam Janse (PR 58.33)Nieuw- en Sint Joosland1.01.43M45   9.722  6:102.70
164  Karin de MeijAV'561.01.47M45   9.711  6:112.70
165  Hans Bal (PR)Goes1.02.05M45   9.664  6:132.68
166  Cor Muller (PR 43.50)Delta Sport1.02.22M45   9.621  6:142.67
167  Kim VentevogelSHHendrikskinder1.03.43M45   9.417  6:222.62
168  Gilles de Witte (PR 50.10)AV'561.03.53M45   9.392  6:232.61
169  Monique de Kraker (PR 1.02.03)AV'561.04.09V45   9.353  6:252.60
170  Andries EggebeenGoes1.09.48Mse   8.596  6:592.39
171  Leonie van ZwedenWaarde1.15.31Vse   7.945  7:332.21
172  Jacqueline SpringvloetDuatlon1.23.59Vse   7.144  8:241.98
Mannen: 123 (71.51%) => M45=62 - Mse=61
Vrouwen: 49 (28.49%) => V45=18 - Vse=31

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2016Erwin Adan34:08Bart van Trigt35:59Joost de Klerk36:44Marianne de Kok37:58193
2015Robbert Meeuwse36:06Arjo Verhage36:52Wilco Boogaard37:07Monique Verschuure39:57169
2014Remy Vasseur34:48Dave Boone35:11Erik Cappon35:32Marianne de Kok37:09167
2013David Schrier36:04Nap Hage36:18Sjacco Joziasse36:43Anjolie Engels36:49172

3 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/sec
1  Wouter VerstraateDynamica10.35J12   17.008  3:324.72
2  Robert de GraafAV'5611.19J07   15.906  3:464.42
3  Bart BalkenendeAV'5611.24J12   15.789  3:484.39
4  Shirin van AnrooijAV'5611.44MeC   15.341  3:554.26
5  Stef KapteijnAV'5612.07J07   14.856  4:024.13
6  Brigitte de GraafAV'5612.25M12   14.497  4:084.03
7  Stijn LavooijAV'5612.27J12   14.458  4:094.02
8  Matthijs RoosAV'5612.38J07   14.248  4:133.96
9  Mees VerbruggeAV'5612.47J07   14.081  4:163.91
10  Shelby van PuttenAV'5612.50M07   14.026  4:173.90
11  Martijn MeeuwseKrabbendijke12.53J12   13.972  4:183.88
12  Tycho LandaAV'5612.57J07   13.900  4:193.86
13  Nathalie SlabbekoornKapelle-Biezelinge13.00M12   13.846  4:203.85
14  Rob LandaKwadendamme13.02Mse   13.811  4:213.84
15  Veerle SmitsAV'5613.05M07   13.758  4:223.82
16  Evy van DaalenAV'5613.15M07   13.585  4:253.77
17  Jasmijn GeldofDynamica13.20M07   13.500  4:273.75
18  Hugo JagerAV'5614.06J12   12.766  4:423.55
19  Remco de BaarWolphaartsdijk14.20J07   12.558  4:473.49
20  Amy de GraafAV'5614.28M07   12.442  4:493.46
21  Yara KarelseAV'5614.49M07   12.148  4:563.37
22  Johan KarelseHeinkenszand14.52Mse   12.108  4:573.36
23  Hanno JagerGoes15.44Mse   11.441  5:153.18
24  Ryan KarelseHeinkenszand15.47J07   11.404  5:163.17
25  Ming Moerdijks-HHendrikskinde16.08J07   11.157  5:233.10
26  Gijs VaderAV'5616.11J12   11.123  5:243.09
27  Sem van GilstAV'5616.15J07   11.077  5:253.08
28  Jelmer WeezepoelAV'5616.28J07   10.931  5:293.04
29  Christian MeeuwsenKrabbendijke17.03J07   10.557  5:412.93
30  Sanne de BaarAV'5617.14M07   10.445  5:452.90
31  Lexy WagenaarGoes17.44Vse   10.150  5:552.82
32  Roan HekkersAV'5617.46J07   10.131  5:552.81
33  Lisa KapteijnKapelle-Biezelinge18.34M07   9.695  6:112.69
34  Remco KapteijnAV'5618.38Mse   9.660  6:132.68

Warning: A non-numeric value encountered in /home/vhosting/r/vhost0024451/domains/atletiekzeeland.nl/htdocs/www/weduitslag.php on line 764

Warning: A non-numeric value encountered in /home/vhosting/r/vhost0024451/domains/atletiekzeeland.nl/htdocs/www/weduitslag.php on line 744
Mannen: 14 (41.18%) => M07=8 - M12=2 - Mse=4
Div: 18 (52.94%) => J07=12 - J12=6

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 6.337 seconden nodig om deze lijst met 329 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
06-04-2019 13e OosterscheldeloopGoesAV'560
07-04-2018 12e OosterscheldeloopGoesAV'560
01-04-2017 11e OosterscheldeloopGoesAV'560
09-04-2016 10e OosterscheldeloopGoesAV'561563
11-04-2015 9e OosterscheldeloopGoesAV'562355
12-04-2014 8e OosterscheldeloopGoesAV'562705
31-03-2012 6e OosterscheldeloopGoesAV'563578
02-04-2011 5e OosterscheldeloopGoesAV'563374
24-04-2010 4e OosterscheldeloopGoesAV'562753
25-04-2009 3e OosterscheldeloopGoesAV'562623
26-04-2008 2e OosterscheldeloopGoesAV'562157
28-04-2007 1e OosterscheldeloopGoesAV'562045

 
Laatste reactie:
Jan Roose: Nieuwe Kampioenen Dankzij Keto..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
19-05: Leiden Marathon (9)
10 km Tim Kramer (PR 41.20)41.48  M35
10 km Jack Suijkerbuijk (PR 42.35)49.22  M60
halve Pieter Pladdet (PR 1.22.50)1.27.30  M50
halve Jos Gabrielse (PR)1.34.51  M55
halve Rudie Hogervorst (PR 1.43.29)1.48.50  M50
halve Hans Tramper (PR 1.49.09)1.58.30  M50
marath Lion Baas (PR 3.04.55)3.26.15  M40
marath Leendert van de Ven (PR 3.18.23)3.36.51  M55
marath Leon Bisschops (PR 3.31.40)4.01.56  M45
18-05: Marathon Helsinki (5)
halve Ingrid Koene (PR 1.38.21)1.50.17  V55
halve John Guequierre (PR 1.17.01)1.55.51  M65
halve Gerrit Spaans (PR 1.38.53)1.56.12  M65
halve Ellie Spaans (PR 1.53.12)2.02.57  V60
marath Marius Besuijen (PR 2.43.21)3.23.52  M55
18-05: Ter Specke Bokaal Lisse (1)
1000 m Yunis Stitan (PR)2.28.68  Mse
16-05: Avondbaanwedstrijd Naaldwijk (3)
15-05: Avondbaanwedstrijd Dongen (1)
12-05: Great Breweries Marathon Puurs (11)
11-05: Memorial Vertommen-Cuddy Duffel (3)
09-05: Track Meeting Barendrecht (5)
07-05: Avondbaanwedstrijd Terneuzen (12)
05-05: 2e Omloop van het Meetjesland Sint-Laureins (5)
03-05: Avondbaanwedstrijd Zierikzee (34)
03-05: Track Meeting Utrecht (3)
01-05: Tungri Run Tongeren (1)
01-05: Knokke 10 KM (8)
01-05: Belgisch Studenten Kampioenschap Oordegem (1)
28-04: Antwerp 10 Miles & Marathon Antwerpen (34)
28-04: London Marathon Londen (1)
18-04: 3000m Meeting Oud-Beijerland (10)
14-04: Enschede Marathon (9)
13-04: Parkloop Schoonhoven (1)
07-04: Marathon Bonn (1)
07-04: Marathon Rotterdam (67)
06-04: 10e Wolvenloop Wachtebeke (5)
31-03: 10 van Halsteren (20)
31-03: 14e Venloop (18)
Atletiek Zeeland © 2019