zaterdag 7 december 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
27-11: Concurrentie bij het hardlopen
14-11: JARO crossen 2011 – 2021
31-10: De handrem
09-10: Tim Pleijte beste in Zeeuws onderonsje in 17e Kustmarathon
07-10: Zeeuws veldloopseizoen van start op Stelleplas
03-10: Hardlopen als een dressuurpaard
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 07-12: Aflossingsmarathon Terneuzen
za 07-12: 27e Inkelcross Kruiningen
zo 08-12: 31e Bruggenloop Rotterdam
za 14-12: Steense Rattenloop Sint Jansteen
zo 15-12: 14e Spark marathon Spijkenisse
za 21-12: 20e Aagtekerke Run
za 21-12: 2e IGA Natuurloop Axel
do 26-12: 18e Kerstloop Dishoek
vr 27-12: Snertloop Arnemuiden
za 28-12: Eindejaarscross Axel
di 31-12: 39e Sylvestercross Soest
di 31-12: Tankloop Westkapelle
di 31-12: 2e Natuurloop Nieuwvliet
za 04-01: Jeff Thuy Memorial Heikant
za 04-01: 59e Wallenloop Goes
zo 05-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen
za 11-01: Berlaerloop Koewacht
za 11-01: 48e Deltacross Westenschouwen
Recente uitslagen meer uitslagen
za 07-12: 27e Inkelcross Kruiningen
zo 01-12: Jules Unlimitedloop Breskens
za 30-11: Scheldesportloop Terneuzen (105)
za 30-11: Grand Slam Vlissingen
zo 24-11: 20e Zakloop Nisse (527)
za 23-11: 34e Elderschanscross Aardenburg (107)
za 16-11: Juul Van De Walleloop Nieuw-Namen (95)
za 16-11: 19e Hobbeldebobbelloop Zoutelande (345)
zo 10-11: Natuurloop Cadzand-Bad (73)
za 09-11: Jeff Thuy Memorial Heikant (105)
za 09-11: 52e Mosselloop Westenschouwen (324)
za 02-11: 34e Moerschanscross Hulst (109)
za 02-11: Appelloop Axel (94)
za 26-10: 8e Stelleplascross Heinkenszand (76)
za 26-10: Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil (78)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Notice: Undefined variable: winnaar in /srv/home/atletiekzeelandnl/domains/atletiekzeeland.nl/htdocs/www/tempokmu19.php on line 242

Notice: Undefined variable: winnaar in /srv/home/atletiekzeelandnl/domains/atletiekzeeland.nl/htdocs/www/tempokmu19.php on line 242

Notice: Undefined variable: winnaar in /srv/home/atletiekzeelandnl/domains/atletiekzeeland.nl/htdocs/www/tempokmu19.php on line 242

Notice: Undefined variable: winnaar in /srv/home/atletiekzeelandnl/domains/atletiekzeeland.nl/htdocs/www/tempokmu19.php on line 242

Notice: Undefined variable: winnaar in /srv/home/atletiekzeelandnl/domains/atletiekzeeland.nl/htdocs/www/tempokmu19.php on line 242

Notice: Undefined variable: winnaar in /srv/home/atletiekzeelandnl/domains/atletiekzeeland.nl/htdocs/www/tempokmu19.php on line 242

7e Oosterscheldeloop

Goes, zaterdag 6 april 2013 - Organisatie: AV'56
20 km >>> Zeeuws record staat met 58.14 vanaf 11-03-1989 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Huub van Noorden (PR 1.08.14) AV'561.13.18minMse   16.371  3:404.55570
2  Maarten Harthoorn (PR 1.13.27) Kapelle-Biezelinge1.16.04minMse   15.776  3:484.38489
3  Wilko de Vos (PR 1.08.29) AV'561.16.27minM45   15.697  3:494.36478
4  Peter Balkenende (PR 1.17.25) AV'561.17.29minM45   15.487  3:524.30449
5  Edwin Arens (debuut) Kruiningen1.18.28minMse   15.293  3:554.25423
6  Robin de Vos (PR)AV'561.19.22minMse   15.120  3:584.20399
7  Rene Traas (PR 1.18.03) Kapelle-Biezelinge1.20.37minM45   14.885  4:024.13368
8  Gert-Jan Verbrugge (PR)AV'561.20.56minM45   14.827  4:034.12360
9  Rob Schaap (PR 1.21.22) Vlissingen1.21.59minM45   14.637  4:064.07335
10  John Slabbekoorn (debuut) Kapelle-Biezelinge1.22.27minM45   14.554  4:074.04324
11  Marianne de Kok (PR 1.18.57) Dynamica1.23.14minVse   14.417  4:104.00540
12  Jos den Hollander (PR 1.15.04) AV'561.23.36minM45   14.354  4:113.99298
13  Leo Janse (PR 1.20.28) González Running1.23.49minM45   14.317  4:113.98293
14  Wim Wouters (PR 1.14.57) AV'561.24.37minM45   14.182  4:143.94276
15  Frans Bos (ZR M65 + PR)Dynamica1.25.26minM65   14.046  4:163.90259
16  Johan de Vlieger (PR 1.06.30) Dynamica1.25.41minM45   14.005  4:173.89254
17  Maurice van de Berge (debuut) Goes1.27.08minMse   13.772  4:213.83225
18  Martin VerhageSpark1.27.33minMse   13.706  4:233.81217
19  Johan CeuppensMuizen1.27.52minM45   13.657  4:243.79211
20  Jeroen de Nood (PR 1.25.48) Dynamica1.28.18minMse   13.590  4:253.78203
21  Rinus Witte (PR 1.19.11) Middelburg1.29.01minM45   13.481  4:273.74190
22  Robby MeijerPutte1.29.06minM45   13.468  4:273.74189
23  Ronnie Krocke (debuut) Oost-Souburg1.29.18minM45   13.438  4:283.73185
24  Marcel HassinkDuatlon1.29.50minM45   13.358  4:303.71176
25  Pascal Eltink (PR 1.26.11) Dynamica1.29.52minMse   13.353  4:303.71175
26  PietJan Reijnierse (PR)Dynamica1.29.58minM45   13.338  4:303.71174
27  Kees Staal (PR)Aagtekerke1.30.24minMse   13.274  4:313.69166
28  Co de Feijter (PR)Delta Sport1.30.35minM45   13.247  4:323.68163
29  Marco Toussaint (PR 1.26.23) AV'561.31.13minM45   13.155  4:343.65153
30  Leo de Baan (PR 1.26.37) Vlissingen1.31.21minMse   13.136  4:343.65151
31  Nadine de Wilde (PR 1.30.46) AV'561.31.30minVse   13.115  4:353.64342
32  Jan Joris Jooss (debuut) Goes1.31.43minMse   13.084  4:353.63145
33  Danny Breen (PR 1.31.43) AV'561.31.49minM45   13.070  4:353.63144
34  Lennaert van de Berge (debuut) Kloetinge1.32.02minMse   13.039  4:363.62140
35  Michel Ridderhof (PR 1.25.39) Middelburg1.32.33minMse   12.966  4:383.60133
36  Herman van OostHalsteren1.33.29minM45   12.837  4:403.57119
37  David MestdaghBrugge1.34.01minMse   12.764  4:423.55112
38  Dennis Plessius (PR 1.27.15) AV'561.34.12minMse   12.739  4:433.54109
39  Peter Meeuwsen (PR 1.24.27) Krabbendijke1.34.17minMse   12.728  4:433.54108
40  Pieter-Jan de Baar (debuut) Wolphaartsdijk1.34.20minMse   12.721  4:433.53108
41  Ronald de Rijke (PR 1.30.06) Dynamica1.34.38minMse   12.681  4:443.52104
42  Kees de Winter (PR 1.18.13) AV'561.34.44minM45   12.667  4:443.52102
43  Berry Simonse (PR 1.30.53) AV'561.34.46minMse   12.663  4:443.52102
44  Edwin Dorrepaal (PR)AV'561.34.57minMse   12.638  4:453.5199
45  H van TatenhoveKapelle-Biezelinge1.34.59minM45   12.634  4:453.5199
46  Gerwin Zondervan (PR 1.31.42) Kapelle-Biezelinge1.35.01minM45   12.629  4:453.5199
47  Dirk van Zweden (debuut) Kapelle-Biezelinge1.35.03minM45   12.625  4:453.5198
48  Cees KoomanSPADO1.35.07minM45   12.616  4:453.5097
49  Eric van Remortel (PR 1.29.07) AV'561.35.11minM45   12.607  4:463.5097
50  John Guequierre (PR 1.11.47) Dynamica1.35.15minM45   12.598  4:463.5096
51  Martin de Graaf (PR)Wemeldinge1.36.27minMse   12.442  4:493.4681
52  Rob Sonke (debuut) AV'561.36.41minMse   12.412  4:503.4579
53  Corina van EekelenOssendrecht1.37.03minVse   12.365  4:513.43234
54  Gino JongmansAVO'831.37.05minM45   12.361  4:513.4374
55  Wim Dingemanse (PR 1.34.44) Grijpskerke1.37.39minM45   12.289  4:533.4168
56  Herman Abbink (PR)AV'561.37.51minM45   12.264  4:543.4166
57  Marc-Jan Moerland (PR 1.33.22) Krabbendijke1.38.06minMse   12.232  4:543.4063
58  Ad Moerland (PR)Sint-Maartensdijk1.38.48minMse   12.146  4:563.3756
59  Enrico Kraak (debuut) Goes1.39.08minMse   12.105  4:573.3653
60  Reynold van Iperen (PR 1.34.48) AV'561.39.48minMse   12.024  4:593.3447
61  Acronius Kramer (PR 1.12.54) AV'561.40.04minM45   11.992  5:003.3345
62  Ruud Geldof (PR 1.36.46) Dynamica1.40.12minM45   11.976  5:013.3344
63  Rinus PaardekoperAV'561.40.17minM45   11.966  5:013.3243
64  Lennard van Splunter (debuut) Hoedekenskerke1.40.31minMse   11.938  5:023.3241
65  Jan-Kees Duvekot (PR)Vrouwenpolder1.40.33minM45   11.934  5:023.3241
66  Johan Spijk (PR 1.33.41) Goes1.40.35minMse   11.930  5:023.3140
67  Isto Knaap (PR)Goes1.40.37minM45   11.926  5:023.3140
68  Richard van Ast (PR 1.33.23) AV'561.40.50minM45   11.901  5:033.3138
69  Peter Rentmeester (PR)Yerseke1.41.08minM45   11.866  5:033.3036
70  Michel de Wee (PR 1.28.50) Yerseke1.41.10minMse   11.862  5:043.2936
71  Freddie Philipse (debuut) Yerseke1.42.06minMse   11.753  5:063.2629
72  Maurice Rentmeester (PR 1.39.46) Goes1.42.34minMse   11.700  5:083.2526
73  Kees Damenav Passaat1.43.05minM45   11.641  5:093.2323
74  Reinier Spijk (PR 1.26.35) Goes1.44.12minMse   11.516  5:133.2016
75  Carol van PuttenDelta Sport1.44.33minM45   11.478  5:143.1914
76  WalterZierikzee1.44.38minM45   11.469  5:143.1914
77  Petra Verhulst (PR 1.40.50) Westkapelle1.44.46minVse   11.454  5:143.18118
78  Rian de Vlieger (debuut) Lewedorp1.44.52minMse   11.443  5:153.1813
79  Ferdi Francke (debuut) Middelburg1.44.55minMse   11.438  5:153.1813
80  Maurice Snoek (debuut) Arnemuiden1.44.57minMse   11.434  5:153.1813
81  Arne de BeenOlympia Halstere1.45.12minMse   11.407  5:163.1711
82  Marike Brusket (PR)Wilhelminadorp1.46.08minVse   11.307  5:183.14102
83  Gert Kruitbosch (PR 1.43.19) AV'561.46.12minM45   11.299  5:193.148
84  Bernie DanielieMiddelburg1.46.20minM45   11.285  5:193.137
85  Piet Beijer (PR 1.28.54) Dynamica1.46.23minM45   11.280  5:193.137
86  John Jansen (PR)Lewedorp1.46.53minM45   11.227  5:213.125
87  Xantha Jansen (debuut) Goes1.47.21minVse   11.178  5:223.1188
88  Mirjam Suijk (PR)Middelburg1.47.51minV45   11.127  5:243.0983
89  Theo KortleveDordrecht1.48.06minM45   11.101  5:243.082
90  Rien de KoningDordrecht1.48.07minM45   11.099  5:243.082
91  Perry Harinck (debuut) AV'561.48.10minM45   11.094  5:253.082
92  Jeroen Govers (PR 1.44.14) AV'561.48.12minMse   11.091  5:253.082
93  Niels WilleboordseUtrecht1.48.28minMse   11.063  5:253.072
94  Etienne Verhoef (debuut) Goes1.48.30minMse   11.060  5:263.072
95  John Uitterhoeve (PR 1.38.46) Goes1.49.13minMse   10.987  5:283.051
96  Steffi Berks (PR 1.46.47) AV'561.49.15minVse   10.984  5:283.0569
97  Tea Tazelaar (PR)Dynamica1.49.22minV45   10.972  5:283.0568
98  Adrie de Kraker (PR 1.43.33) Kapelle-Biezelinge1.49.31minM45   10.957  5:293.04-
99  Jaap Luitwieler (PR 1.44.43) Dynamica1.49.41minM45   10.941  5:293.04-
100  Nico Westmaass-HHendrikskinde1.49.57minM45   10.914  5:303.03-
101  Jan Neels (PR)AV'561.50.00minM45   10.909  5:303.03-
102  Alex de JongDuatlon1.50.40minM45   10.843  5:323.01-
103  Hans RookGoes1.51.00minMse   10.811  5:333.00-
104  Peter Meijaard (debuut) Kloetinge1.51.02minM45   10.808  5:333.00-
105  Rien DykemaGoes1.51.52minM45   10.727  5:362.98-
106  Raoul Beuns (debuut) Goes1.51.55minMse   10.722  5:362.98-
107  Leo Francke (debuut) Oostkapelle1.52.28minM45   10.670  5:372.96-
108  Bonnie Oosterveld (debuut) Goes1.52.46minVse   10.641  5:382.9640
109  Niels Kreukniet (debuut) Goes1.53.18minMse   10.591  5:402.94-
110  Ilse Kraak (debuut) Goes1.53.19minVse   10.590  5:402.9436
111  Johnny Maljaars (debuut) Oostkapelle1.54.23minMse   10.491  5:432.91-
112  Janneke Kooman (debuut) Kapelle-Biezelinge1.55.01minMse   10.433  5:452.90-
113  Martin Oosterveld (PR 1.52.27) Goes1.55.26minM45   10.396  5:462.89-
114  Marie Jose LucassenPrinsenbeek1.55.56minVse   10.351  5:482.8820
115  Rogier AlblasWaddinxveen1.56.24minMse   10.309  5:492.86-
116  Andreas van Straten (debuut) Domburg1.57.45minMse   10.191  5:532.83-
117  Daaf Kooman (debuut) Kapelle-Biezelinge1.58.22minM45   10.138  5:552.82-
118  Corina Janse (debuut) Oost-Souburg1.59.02minV45   10.081  5:572.807
119  Martin MookSpirit1.59.08minM45   10.073  5:572.80-
120  Corine Janse (debuut) AV'561.59.12minVse   10.067  5:582.807
121  Marco Janse (debuut) Oost-Souburg1.59.14minMse   10.064  5:582.80-
122  Caro Kraak (debuut) Wolphaartsdijk2.04.09minVse   9.666  6:122.68-
123  Anneke van Maldegem (debuut) AV'562.07.49minVse   9.388  6:232.61-
Mannen: 107 (86.99%) => M45=58 - M65=1 - Mse=48
Vrouwen: 16 (13.01%) => V45=3 - Vse=13

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

Tien Mijl

2019Tim Pleijte53:52Erwin Harmes54:50Jeroen van Damme55:13Yvonne Moerland1:05:13122
2018Tim Pleijte56:46Martijn de Kok58:03Jeroen Janse1:00:36Carolien van de Kreeke1:07:27126
2017Patrick de Vos55:44Remy Vasseur59:13Edwin de la Ruelle59:17Monica Sanderse1:13:51146

20 km

2016Huub van Noorden1:08:14Marius Besuijen1:18:12Rob Schaap1:21:22Ingrid Koene1:32:4671
2015Davy Stieperaere1:08:10Remy Vasseur1:10:16Maarten Harthoorn1:14:29Paola van Gilst1:29:57103
2014Huub van Noorden1:08:39Martijn de Kok1:10:08Maarten van den Donck1:12:42Anjolie Engels1:20:1095
2013Huub van Noorden1:13:18Maarten Harthoorn1:16:04Wilko de Vos1:16:27Marianne de Kok1:23:14123
10 km >>> Zeeuws record staat met 28.20 vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  David Schrier (PR 34.39) Dynamica36.04minMse   16.636  3:364.62513
2  Nap Hage (PR 35.53) Spado36.18minM45   16.529  3:384.59499
3  Sjacco Joziasse (PR 35.45) Dynamica36.43minMse   16.341  3:404.54473
4  Peter van Limbergen (PR 35.27) AV'5636.46minMse   16.319  3:414.53470
5  Anjolie Engels (PR 35.42) Dynamica36.49minVse   16.297  3:414.53733
6  Ruud WoordTHOR37.05minM45   16.180  3:434.49452
7  Arjo Verhage (PR 35.52) Dynamica37.31minMse   15.993  3:454.44427
8  Leo de Leeuw (PR)AV'5637.39minM45   15.936  3:464.43419
9  Jeroen van de Berge (PR 36.12) Kruiningen38.01minMse   15.783  3:484.38399
10  Sjaak Brouwer (PR 35.39) Dynamica38.05minM45   15.755  3:494.38395
11  Gerben van der Bliek (PR)Goes38.22minMse   15.639  3:504.34379
12  Kees Louws (PR 37.19) Middelburg38.51minMse   15.444  3:534.29354
13  Rini Bruggeman (PR 32.58) AV'5639.08minM45   15.332  3:554.26339
14  Edwin van Alphen (PR 35.38) Dynamica39.18minMse   15.267  3:564.24331
15  Patrick de Vos (PR 32.14) Kattendijke39.47minMse   15.082  3:594.19307
16  Wilco Jonker (PR)AV'5639.52minMse   15.050  3:594.18303
17  Ivar van den Bos (PR 39.49) v d Peijl Techni39.59minM45   15.006  4:004.17298
18  Joel Aafjes (PR 38.39) Kortgene40.12minMse   14.925  4:014.15287
19  Mike Oldenmenger (debuut) Goes40.34minMse   14.790  4:034.11270
20  John Nieuwenhuize (PR 37.26) AV'5640.43minMse   14.736  4:044.09264
21  Laurens van der Haven (PR 38.14) Wissenkerke40.48minM45   14.706  4:054.08260
22  Martin Pruijsers (PR 37.08) Dynamica41.02minM45   14.622  4:064.06250
23  Iljan Steenpoorte?41.08minMse   14.587  4:074.05245
24  Fer Bouwens (PR 38.17) Zierikzee41.11minM45   14.569  4:074.05243
25  Jeroen Janse (PR 37.53) Kapelle-Biezelinge41.17minMse   14.534  4:084.04239
26  Peter Vader (PR 36.23) Delta Sport41.21minM45   14.510  4:084.03236
27  Erik Kok (PR 35.35) Dynamica41.27minMse   14.475  4:094.02232
28  Astrid den Herder (PR 40.52) AV'5641.37minVse   14.417  4:104.00448
29  Monique Verschuure (PR 36.43) Yerseke41.51minVse   14.337  4:113.98435
30  Robert Verwijs (PR)Delta Sport42.14minMse   14.207  4:133.95200
31  Harry Oostdijk (PR 40.46) Kruiningen42.35minM45   14.090  4:163.91187
32  Jozias Marijs (PR 40.36) Arnemuiden42.40minMse   14.063  4:163.91183
33  Kees den Hollander (PR 39.25) Aagtekerke42.54minMse   13.986  4:173.89175
34  Ron Dellebeke (PR 33.54) Dynamica42.57minM45   13.970  4:183.88173
35  Leon Zuidhof (PR)Oostkapelle43.00minMse   13.953  4:183.88171
36  Annet van der Linde (PR 41.25) AV'5643.03minVse   13.937  4:183.87376
37  Jos Melse (PR)Vlissingen43.06minMse   13.921  4:193.87168
38  Maurice Steketee (PR 41.35) Middelburg43.09minMse   13.905  4:193.86166
39  Peter van ElsackerPAC43.33minMse   13.777  4:213.83152
40  Ton Feddes (PR 43.11) Kapelle-Biezelinge44.05minM45   13.611  4:253.78134
41  Arthur Pouwelse (PR 43.13) Middelburg44.12minM45   13.575  4:253.77131
42  Frans Geijs (PR)AV'5644.16minMse   13.554  4:263.77128
43  Laurens Meeuwsen (PR 43.25) Krabbendijke44.27minM45   13.498  4:273.75123
44  Erik Vermeulenwilhelmindorp44.30minMse   13.483  4:273.75121
45  Remie Openeer (PR 41.10) AV'5644.50minMse   13.383  4:293.72111
46  Axl van Putten (PR)Wemeldinge45.33minMse   13.172  4:333.6692
47  Martin van Nieulande (PR 38.05) Nieuw- en Sint Joosland45.38minM45   13.148  4:343.6589
48  Mark Boonman (debuut) Yerseke45.43minMse   13.124  4:343.6587
49  Richard de Vlieger (PR 40.27) AV'5645.46minMse   13.110  4:353.6486
50  Jan Willem Meeuwse (PR 39.30) Kwadendamme46.00minM45   13.043  4:363.6280
51  Ralf ElsnerDuitsland46.06minM45   13.015  4:373.6278
52  Johan Dekker (PR 42.17) Middelburg46.16minM45   12.968  4:383.6074
53  Paul de MeyerZierikzee46.25minMse   12.926  4:393.5970
54  Cor van den BergGoes46.28minM45   12.912  4:393.5969
55  Peter GeysGoes46.32minM45   12.894  4:393.5867
56  Wim Roose (PR 37.22) Aart Stigter46.39minM45   12.862  4:403.5765
57  Arco van de Berge (debuut) Goes46.43minMse   12.843  4:403.5763
58  Peter Guiljam (debuut) Ermelo46.46minMse   12.830  4:413.5662
59  Arjan Boot (PR 40.42) Kloetinge46.48minMse   12.821  4:413.5662
60  Jan Guiljam (PR 33.55) lgr A Stichter46.51minM45   12.807  4:413.5661
61  Connie Hage (debuut) Poortvliet46.53minV45   12.798  4:413.55215
62  Henny Strating (PR 46.14) Kamperland46.55minV45   12.789  4:423.55214
63  Jeanine van Overveld (PR 44.23) THOR47.10minV45   12.721  4:433.53205
64  Ko van Damme (PR 44.55) AV'5647.18minM45   12.685  4:443.5251
65  John Kommer (PR 43.03) Delta Sport47.21minMse   12.672  4:443.5250
66  Mieke Valk (PR 44.44) AV'5647.31minVse   12.627  4:453.51193
67  Ilonka SonkeAV'5647.35minVse   12.609  4:463.50190
68  Marius Boonman (PR 41.45) Heinkenszand47.37minMse   12.601  4:463.5045
69  Marco van 't Westeinde (PR 43.26) AV'5647.47minMse   12.557  4:473.4942
70  Richard Polderdijk (PR 45.07) AV'5647.51minM45   12.539  4:473.4841
71  Wim Karelse (PR 45.49) AV'5647.57minM45   12.513  4:483.4839
72  Jack Smits (PR 42.43) Oost-Souburg48.13minM45   12.444  4:493.4635
73  Gertrud van Noorden (PR 42.09) AV'5648.15minVse   12.435  4:503.45169
74  Carina MichielsACSS48.22minV45   12.405  4:503.45165
75  Joost Boonman (PR 47.18) Yerseke48.29minM45   12.375  4:513.4430
76  Christine Balkenende (PR)AV'5648.33minV45   12.358  4:513.43159
77  Jaap Oele (PR 43.04) Kapelle-Biezelinge48.37minM45   12.341  4:523.4328
78  Hendrik SchuurmanGoes48.40minMse   12.329  4:523.4228
79  Joost Moerdijk (PR 47.32) Goes48.43minMse   12.316  4:523.4227
80  Lex Luteijn (PR 43.52) Kapelle-Biezelinge48.45minMse   12.308  4:533.4227
81  Sjaan Maartense (PR 40.30) AV'5648.48minV45   12.295  4:533.42151
82  Nani Wouter (debuut) AV'5648.58minM45   12.253  4:543.4024
83  Bram Leenhouts (PR 47.46) AV'5649.27minM45   12.133  4:573.3718
84  Willem-Jan Manten (PR 46.53) s-Gravenpolder49.30minMse   12.121  4:573.3717
85  John van Anrooij (PR 48.06) Kapelle-Biezelinge49.38minM45   12.089  4:583.3615
86  Gertjan Bakker (PR 45.10) AV'5649.45minMse   12.060  4:593.3514
87  Steffen Humer (PR 46.34) Kattendijke49.49minM45   12.044  4:593.3514
88  Elize Bac (PR)AV'5650.09minVse   11.964  5:013.32113
89  Denise van Weelden (PR 43.15) Goes50.15minVse   11.940  5:023.32111
90  Sammy KempenaersStabroek50.55minMse   11.784  5:063.275
91  Jacob Goedhart (PR 48.17) Goes51.02minMse   11.757  5:063.274
92  Wendy Theune (PR 49.38) Vlissingen51.06minVse   11.742  5:073.2690
93  Martijn van de Bos (PR 39.53) Heinkenszand51.25minMse   11.669  5:093.242
94  Tommy KempenaarsPutte51.39minMse   11.617  5:103.231
95  Marieke Padmoes (PR 50.27) Goes51.41minVse   11.609  5:103.2277
96  Tanita van Belzen (PR 48.33) Kamperland51.45minVse   11.594  5:113.2275
97  John RommensWoensdrecht51.48minM45   11.583  5:113.221
98  Marlou Eckhardt (PR 48.55) AV'5651.52minVse   11.568  5:113.2173
99  Kees van den Pol (PR 36.38) AV'5652.15minM45   11.483  5:143.19-
100  Mart-Jan Delzenne (PR 48.40) Krabbendijke52.18minMse   11.472  5:143.19-
101  Aart van Luijk (PR 46.28) Dynamica52.43minM45   11.382  5:163.16-
102  Karin van Noorden (PR 48.36) Vlissingen52.47minVse   11.367  5:173.1655
103  Karel van de Gruiter (PR 41.23) Dynamica52.53minM45   11.346  5:173.15-
104  Christl Rozendaal (PR 50.51) AV'5653.17minV45   11.261  5:203.1346
105  Jelmer Geluk (PR)Goes53.20minMse   11.250  5:203.13-
106  Marijn Traas (PR 45.39) Heinkenszand53.24minMse   11.236  5:203.12-
107  Nel van der Steen (PR 51.45) Oost-Souburg54.11minV45   11.074  5:253.0832
108  Lex van Zuilen (PR 51.04) Dynamica54.13minM45   11.067  5:253.07-
109  Corina Lievense (PR 48.36) Middelburg54.16minVse   11.057  5:263.0731
110  Rhodee van ZuilenDuatlon54.21minVse   11.040  5:263.0730
111  Ziko JagurdzijaDuatlon54.30minMse   11.009  5:273.06-
112  Arie Schout (PR 50.27) Kloetinge54.39minM45   10.979  5:283.05-
113  Philip Luitwieler (PR)Goes54.43minM45   10.966  5:283.05-
114  Stefan van den Dries (PR 48.13) Heinkenszand54.49minMse   10.946  5:293.04-
115  Rianne Kok (PR 51.34) Wemeldinge54.55minVse   10.926  5:303.0323
116  Willeke PrevoostHeinkenszand55.03minMse   10.899  5:303.03-
117  Liduine Verschiere (PR 53.31) Goes55.05minVse   10.893  5:313.0321
118  Arthur Stijns (PR 50.53) Oudelande55.12minM45   10.870  5:313.02-
119  KlonoskiDomburg55.17minMse   10.853  5:323.01-
120  Rinus Joosse (PR 36.55) AV'5655.20minM45   10.843  5:323.01-
121  Janneke Wiskerke (PR)AV'5655.23minV45   10.834  5:323.0118
122  David van de PlasseGoes55.54minM45   10.733  5:352.98-
123  Ornella Landa (PR)Kwadendamme55.57minVse   10.724  5:362.9812
124  Ellen de Jonge (PR 55.26) AV'5656.00minV45   10.714  5:362.9812
125  Henk BoudewijnFysio Kapelle56.03minMse   10.705  5:362.97-
126  Richard van DiestGoes56.06minM45   10.695  5:372.97-
127  Anita Lukasse (PR)Wemeldinge56.11minVse   10.679  5:372.9710
128  Ton Groen (debuut) Kapelle-Biezelinge56.17minM45   10.660  5:382.96-
129  Thijs VerschiereGoes56.21minMse   10.648  5:382.96-
130  Peter Castel (PR 52.58) Goes56.31minM45   10.616  5:392.95-
131  Marjan de Graaf (PR)Goes56.36minVse   10.601  5:402.947
132  Sonja Poppe (PR 55.38) Kamperland56.42minV45   10.582  5:402.947
133  Kees Traas (PR 50.36) Kapelle-Biezelinge56.48minM45   10.563  5:412.93-
134  Chantal Kentin (debuut) Goes57.03minMse   10.517  5:422.92-
135  Eva de JongeWageningen57.13minVse   10.486  5:432.914
136  Dick van der Steenvd Peijl Technie57.16minM45   10.477  5:442.91-
137  Femke BijlsmaGoes57.18minMse   10.471  5:442.91-
138  Adrienne Jansen (PR 53.56) s-Heer Arendskerke57.22minVse   10.459  5:442.913
139  Hans Kleppe (debuut) Kapelle-Biezelinge57.33minMse   10.426  5:452.90-
140  Ella Neufeglise (PR 55.15) Grijpskerke57.35minV45   10.420  5:462.892
141  Martina ElsnerDuitsland57.38minV45   10.411  5:462.892
142  Franc Kruitboschs-Heer Arendskerke57.50minM45   10.375  5:472.88-
143  Erik Willemse (PR 52.33) Zierikzee57.52minMse   10.369  5:472.88-
144  Tanja Dohmen (debuut) Goes57.58minMse   10.351  5:482.88-
145  Pierre Bolv d Peijl Techni58.01minM45   10.342  5:482.87-
146  Marjolein van NoorloosUtrecht58.10minVse   10.315  5:492.871
147  Rianne OudshoornHazerswoude58.24minVse   10.274  5:502.851
148  Claudia Muller (debuut) Goes58.29minMse   10.259  5:512.85-
149  Peter de Broekert (PR 52.51) s-Heer Hendrikskinderen58.48minM45   10.204  5:532.83-
150  Esther Beelen (debuut) Goes59.09minV45   10.144  5:552.82-
151  Janneke van Belzen (PR)Arnemuiden59.20minV45   10.112  5:562.81-
152  Kees Kortleve (PR 47.07) AV'5659.22minM45   10.107  5:562.81-
153  Rien Quist (PR 58.54) Kapelle-Biezelinge59.25minM45   10.098  5:572.81-
154  Bram Tissink (PR 56.54) AV'561.00.01minM45   9.997  6:002.78-
155  Wilma Eversdijk (PR 58.21) Kapelle-Biezelinge1.00.04minV45   9.989  6:002.77-
156  Hans de Bie (debuut) Kapelle-Biezelinge1.00.33minM45   9.909  6:032.75-
157  Stefanie Oostdijk (PR)Goes1.01.08minVse   9.815  6:072.73-
158  Corien van Eekelen (PR 58.44) s-Heer Hendrikskinderen1.01.10minVse   9.809  6:072.72-
159  Simone van Eck (PR 57.49) Goes1.01.13minV45   9.801  6:072.72-
160  Marianne Petie (PR 58.32) Goes1.01.15minVse   9.796  6:082.72-
161  Svenja ElsnerDuitsland1.01.20minVse   9.783  6:082.72-
162  Tres MooymanGoes1.01.40minM45   9.730  6:102.70-
163  Sam Janse (PR 58.33) Nieuw- en Sint Joosland1.01.43minM45   9.722  6:102.70-
164  Karin de MeijAV'561.01.47minM45   9.711  6:112.70-
165  Hans Bal (PR)Goes1.02.05minM45   9.664  6:132.68-
166  Cor Muller (PR 43.50) Delta Sport1.02.22minM45   9.621  6:142.67-
167  Kim VentevogelSHHendrikskinder1.03.43minM45   9.417  6:222.62-
168  Gilles de Witte (PR 50.10) AV'561.03.53minM45   9.392  6:232.61-
169  Monique de Kraker (PR 1.02.03) AV'561.04.09minV45   9.353  6:252.60-
170  Andries EggebeenGoes1.09.48minMse   8.596  6:592.39-
171  Leonie van ZwedenWaarde1.15.31minVse   7.945  7:332.21-
172  Jacqueline SpringvloetDuatlon1.23.59minVse   7.144  8:241.98-
Mannen: 123 (71.51%) => M45=62 - Mse=61
Vrouwen: 49 (28.49%) => V45=18 - Vse=31
3 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
4  Shirin van AnrooijAV'5611.44minMeC   15.341  3:554.26 +11:44
14  Rob LandaKwadendamme13.02minMse   13.811  4:213.84 +13:02
22  Johan KarelseHeinkenszand14.52minMse   12.108  4:573.36 +14:52
23  Hanno JagerGoes15.44minMse   11.441  5:153.18 +15:44
31  Lexy WagenaarGoes17.44minVse   10.150  5:552.82 +17:44
34  Remco KapteijnAV'5618.38minMse   9.660  6:132.68 +18:38
Mannen: 14 (233.33%) => M07=8 - M12=2 - Mse=4
Div: 18 (300%) => 0J07=12 - J12=6

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 2.837 seconden nodig om deze lijst met 301 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
01-12: Surpriseloop Halsteren (4)
10 km Ronald Geertse (PR 39.02)40.25  Mse
10 km Colin Harmsen Van Der Vliet (PR 40.41)43.47  M35
10 km Sjef Goris (PR 40.53)43.59  M55
5 km Jaco Rip (PR 19.32)19.42  M40
01-12: Montferland Run s-Heerenberg (1)
15 km Wouter Jansen (PR 46.47)48.30  Mse
24-11: Marathon San Sebastian (9)
marath Arthur van Aartsen (PR 3.18.18)3.32.20  M45
marath Maurice Steketee (PR 3.51.31)3.53.03  M35
marath Hans Minnaard (PR 3.12.22)4.07.25  M55
halve Loura Kleinepier (debuut)1.33.55  Vse
halve Marije Besuijen (PR 1.45.31)1.49.05  V40
halve John Guequierre (PR 1.17.01)1.51.17  M65
halve Sebastian Nijssen (PR 2.06.22)2.06.27  M45
10 km Jos Janse (PR 40.27)49.41  M45
10 km Wim Jobse (PR 55.29)58.36  Mse
17-11: Kievitloop Bergen op Zoom (7)
17-11: Marathon Kasterlee  (3)
17-11: 36e Zevenheuvelenloop Nijmegen (109)
17-11: Marathon Palermo (3)
11-11: Halve Marathon Deinze-Aalter  (5)
03-11: 14e Drechtstadloop Dordrecht (11)
03-11: New York City Marathon  (7)
03-11: Marathon Nice (1)
03-11: Marathon Porto (1)
27-10: 37e Marathon Brabant Etten-Leur (83)
27-10: Frankfurt Marathon  (1)
20-10: 44e Amsterdam Marathon  (24)
14-10: Kermisloop Putte (4)
13-10: Rondje Seppe Bosschenhoofd (5)
13-10: Marathon Chicago (1)
13-10: 36e Marathon Eindhoven  (14)
13-10: 4 Mijl van Groningen  (2)
13-10: Marathon Köln  (2)
Atletiek Zeeland © 2019