woensdag 24 januari 2018 | Home | Bestenlijsten | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
22-01: 7e Kapelse bosloop/cross in nieuw jasje
31-12: Erwin Harmes en Marlies Kort domineren Tankloop
30-12: Yunis Stitan verrassende winnaar van 47e Kerstloop
23-12: Oegandees Aggrey Agaba wint 18e Aagtekerkerun
22-12: De beste stuurlui staan aan wal
21-12: Verslag van de 18e Aagtekerkerun
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 27-01: 4e Scheldesport cross Westdorpe
za 27-01: Eugene Vink Memorial Westdorpe
za 03-02: 20e Rammekensloop Ritthem
za 03-02: Berlaerloop Koewacht
zo 04-02: Midwinter Marathon Apeldoorn
zo 04-02: 27e Midwinter Halve Marathon Cadzand
za 10-02: Erpelkappersloop Axel
za 10-02: 24e Grevelingen cross Bruinisse
zo 11-02: 41e Groet uit Schoorl Run
za 17-02: 13e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen
za 17-02: 25 km Scheldeloop Terneuzen
zo 18-02: 7e Kapellecross Kapelle-Biezelinge
za 24-02: Halve van Axel
zo 25-02: 3e Natuurloop Cadzand
Recente uitslagen meer uitslagen
za 20-01: 1e Dow trimloop Terneuzen (111)
za 13-01: 20e Steense Rattenloop Sint Jansteen (123)
za 13-01: 46e Deltacross Westenschouwen (247)
zo 07-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen (98)
za 06-01: 57e Wallenloop Goes (134)
za 06-01: Jeff Thuy Memorial Heikant (211)
vr 05-01: Ondoloop Sint Laurens (56)
zo 31-12: Tankloop Westkapelle (418)
zo 31-12: 2e Natuurloop Nieuwvliet (103)
za 30-12: Eindejaarscross Axel (217)
di 26-12: Kerstloop Dishoek (606)
za 16-12: Kriekeloop Clinge (110)
za 16-12: Stratenloop Menheerse Middelharnis
za 16-12: 18e Aagtekerke Run (458)
zo 10-12: Jules Unlimitedloop Breskens (50)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
41 Deltacross
Westenschouwen, zaterdag 19 januari 2013 - Organisatie: Delta Sport
Jongens A/Mannen/M35/M45/M55/M65 7200m
1 Schrier David 104 Dynamica 29:03 1eHse
2 Nieuwenhuyze Laurens v 93 AV'56 29:06 2eHse
3 Harthoorn Maarten 100 Kapelle 29:10 3eHse
4 Cappon Erik 32 Wielingen 29:38 1eH45
5 Melissant Andre 214 Flakkee 29:47 1eH35
6 Hoosemans Ruud 45 Dynamica 29:52 4eHse
7 Swagemakers Gustav 28 Steenbergen 30:02 2eH35
8 Bos Michel v d 37 DeltaSport 30:10 2eH45
9 Korte Willem de 210 Dynamica 30:18 5eHse
10 Boks Jorim de 209 Dynamica 30:26 6eHse
11 Balkenende Peter 34 AV'56 30:29 3eH45
12 Verhage Arjo 58 Dynamica 30:40 3eH35
13 Wolfert Eric 8 Flakkee 30:42 7eHse
14 Kool Pascal 117 Scheldesport 30:59 4eH35
15 Joziasse Sjacco 55 Dynamica 31:27 5eH35
16 Staal Archie 85 DeltaSport 31:32 4eH45
17 Pruissers Martin 59 Dynamica 31:43 5eH45
18 Louws Kees 189 Middelburg 31:46 6eH35
19 Broeke Rian v d 66 Dynamica 31:56 6eH45
20 Alphen Edwin van 54 Dynamica 31:59 7eH35
21 Smit Chris de 13 RKHAV 32:04 8eHse
22 Karelse Peter 203 AVVN 32:08 7eH45
23 Lange Marcel de 53 Dynamica 32:10 8eH35
24 Vinden Gert v d 201 Gonzalez Run 32:12 8eH45
25 Goossen Erik 176 Scheldesport 32:18 9eH35
26 Wilde Jan de 206 AV'56 32:26 1eH55
27 Jonker Wilco 17 AV'56 32:43 9eHse
28 Karelse John 200 Heinkenszand 32:45 10eH35
29 Velkers Michel 90 AV'56 32:55 11eH35
30 Mourik Piet van 38 DeltaSport 33:07 9eH45
31 Zeeuw Alwin de 56 Scheldesport 33:13 12eH35
32 Meeuwse Jos 222 Dynamica 33:20 10eH45
33 Graaf Martin de 2 Wemeldinge 33:24 13eH35
34 Peeman Erik 204 Flakkee 33:31 14eH35
35 Dekker Alexander 51 Dynamica 33:35 10eHse
36 Beije Arjan 219 DeltaSport 33:44 15eH35
37 Leefink Henk 63 Dynamica 33:49 11eH45
38 Berrevoets Steef 186 DeltaSport 33:52 16eH35
39 Veen Jaap v d 60 Scheldesport 33:56 12eH45
40 Staal Kees 188 Aagtekerke 33:59 13eH45
41 Kort Marlies 400 Curacao 34:14 11eHse
42 Verwijs Robert 185 DeltaSport 34:17 17eH35
43 Platteeuw Albert 87 Scheldesport 34:28 14eH45
44 Pluijlaar Dion 43 Dynamica 34:40 1eJA
45 Tempelaar Wim 70 Dynamica 34:42 2eH55
46 Kapteijn Remco 202 Kapelle 34:45 18eH35
47 Lasseur Joop 97 DeltaSport 34:49 1eH65
48 Hoepen Steven van 31 Heinkenszand 34:54 19eH35
49 Dekker Peter 223 Dynamica 34:56 20eH35
50 Dellebeke Ron 69 Dynamica 35:03 15eH45
51 Dalebout Leo 220 Dynamica 35:07 16eH45
52 Besuijen Wim 190 Dynamica 35:12 3eH55
53 Touissaint Marco 208 AV'56 35:18 17eH45
54 Dijk Arie van 218 Flakkee 35:24 4eH55
55 Lauwers Peter 36 RKHAV 35:52 18eH45
56 Murre Walther 61 Scheldesport 36:05 19eH45
57 Krocke Ronnie 213 Souburg 36:11 5eH55
58 Horssen Jan van 74 Dynamica 36:28 2eH65
59 Horssen Pieter van 193 Dynamica 36:31 6eH55
60 Dijkstra Seth 24 LPK Middelbu 36:38 21eH35
61 Steketee Maurice 160 Middelburg 36:59 12eHse
62 Splunder Lennard v 207 AV'56 37:09 22eH35
63 Marco 216 Sommelsdijk 37:30 23eH35
64 Ringelberg Jacco 224 Colijnsplaat 37:33 13eHse
65 Moerland Ronald 192 DeltaSport 37:42 20eH45
66 Marie Stephane 1 Vlissingen 37:47 24eH35
67 Bostelaar Jan 221 Dynamica 37:50 7eH55
68 Botman Kobus 72 Dynamica 38:04 8eH55
69 Wilde Rien de 40 AV'56 38:18 21eH45
70 Guequierre John 71 Dynamica 38:59 9eH55
71 Beijer Piet 73 Dynamica 39:07 10eH55
72 Zwaan Bas 205 Curacau 39:10 22eH45
73 Simonse Elbert 135 AAgtekerke 39:17 14eHse
74 Feijter Co de 198 DeltaSport 39:48 23eH45
75 Bavel Adrie van 211 DeltaSport 40:32 24eH45
76 Welle Hans vd 212 Middelburg 41:15 11eH55
77 Francke Leo 217 Oostkapelle 41:34 12eH55
78 Lelie Martin 111 RKHAV 42:29 25eH35
79 Sipma Jan 187 Meliskerke 42:37 13eH55
80 Konings Aswin 62 Dynamica 44:05 25eH45
81 Straten Andreas 215 Domburg 44:17 15eHse
82 Poortvliet Hugo 76 Dynamica 44:53 3eH65
83 Luteyn Arjen 6 Wielingen 45:13 2eJA
84 Pluijlaar Hans 77 Dynamica 46:58 4eH65
85 Schanck George 16 Oostburg 53:06 16eHse
Jongens B/Meisjes A/Vrouwen/V35/V45 4800m
1 Lelie Michiel 391 RKHAV 19:41 1eJB
2 Kort Marlies 324 Curacao 19:45 1eV35
3 Kreek Kris de 362 Scheldesport 19:48 2eJB
4 Harinck Gino 361 Dynamica 20:21 3eJB
5 Berge Laurey v d 385 Flakkee 20:28 1eVse
6 Vos Patrick de 394 AV'56 20:34 4eJB
7 Leeftink Wouter 349 Dynamica 21:53 5eJB
8 Herder Astrid den 383 AV'56 22:04 2eVse
9 Wilde Nadine de 384 AV'56 22:44 3eVse
10 Verstraate Wouter 715 Dynamica 22:48 6eJB
11 Linde Annet v d 319 AV'56 23:23 2eV35
12 Gilst Paola van 380 AV'56 23:30 3eV35
13 Priemis Marloes 335 DeltaSport 23:38 4eVse
14 Goole Saskia 373 AV'56 24:21 4eV35
15 Wondergem Jelle 363 Dynamica 25:00 7eJB
16 Allefs Monique 369 RKHAV 25:37 1eV45
17 Margadant Edith 347 DeltaSport 26:11 2eV45
18 Balkenende Christine 368 AV'56 26:33 3eV45
19 Rijk Marloes 332 Heinkenszand 26:43 5eVse
20 Sluijs-Kole Esther van 318 AV'56 26:46 5eV35
21 Mourik Sanne van 397 DeltaSport 27:19 1ema
22 Tempelaar Ineke 356 Dynamica 27:52 4eV45
23 Kleven Lenie van 344 avvnVlissing 32:45 5eV45
24 Zwieten Els van 325 DeltaSport 34:50 6eV45
25 Creemers Marilou 323 DeltaSport 36:38 7eV45
Heren se  7200m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Schrier      David      85 104 Dynamica     29:03
002 Nieuwenhuyze Laurens v     093 AV'56        29:06
003 Harthoorn    Maarten       100 Kapelle      29:10
004 Hoosemans    Ruud       83 045 Dynamica     29:52
005 Korte        Willem de  92 210 Dynamica     30:18
006 Boks         Jorim de   87 209 Dynamica     30:26
007 Wolfert      Eric       90 008 Flakkee      30:42
008 Smit         Chris de   79 013 RKHAV        32:04
009 Jonker       Wilco         017 AV'56        32:43
010 Dekker       Alexander  80 051 Dynamica     33:35
011 Kort         Marlies    72 400 Curacao      34:14
012 Steketee     Maurice    1  160 Middelburg   36:59
013 Ringelberg   Jacco      61 224 Colijnsplaat 37:33
014 Simonse      Elbert     80 135 AAgtekerke   39:17
015 Straten      Andreas    79 215 Domburg      44:17
016 Schanck      George     82 016 Oostburg     53:06
 
Heren 35  7200m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Melissant    Andre      72 214 Flakkee      29:47
002 Swagemakers  Gustav     73 028 Steenbergen  30:02
003 Verhage      Arjo       69 058 Dynamica     30:40
004 Kool         Pascal     69 117 Scheldesport 30:59
005 Joziasse     Sjacco     70 055 Dynamica     31:27
006 Louws        Kees          189 Middelburg   31:46
007 Alphen       Edwin van  71 054 Dynamica     31:59
008 Lange        Marcel de  71 053 Dynamica     32:10
009 Goossen      Erik       94 176 Scheldesport 32:18
010 Karelse      John          200 Heinkenszand 32:45
011 Velkers      Michel     73 090 AV'56        32:55
012 Zeeuw        Alwin de   70 056 Scheldesport 33:13
013 Graaf        Martin de  70 002 Wemeldinge   33:24
014 Peeman       Erik       69 204 Flakkee      33:31
015 Beije        Arjan      71 219 DeltaSport   33:44
016 Berrevoets   Steef      68 186 DeltaSport   33:52
017 Verwijs      Robert     77 185 DeltaSport   34:17
018 Kapteijn     Remco      3  202 Kapelle      34:45
019 Hoepen       Steven van 69 031 Heinkenszand 34:54
020 Dekker       Peter      73 223 Dynamica     34:56
021 Dijkstra     Seth       71 024 LPK Middelbu 36:38
022 Splunder     Lennard v  76 207 AV'56        37:09
023 Marco                      216 Sommelsdijk  37:30
024 Marie        Stephane   71 001 Vlissingen   37:47
025 Lelie        Martin     69 111 RKHAV        42:29
 
Heren 45  7200m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Cappon       Erik       66 032 Wielingen    29:38
002 Bos          Michel v d 64 037 DeltaSport   30:10
003 Balkenende   Peter      66 034 AV'56        30:29
004 Staal        Archie     64 085 DeltaSport   31:32
005 Pruissers    Martin     68 059 Dynamica     31:43
006 Broeke       Rian v d   61 066 Dynamica     31:56
007 Karelse      Peter      60 203 AVVN         32:08
008 Vinden       Gert v d   64 201 Gonzalez Run 32:12
009 Mourik       Piet van   63 038 DeltaSport   33:07
010 Meeuwse      Jos        63 222 Dynamica     33:20
011 Leefink      Henk       64 063 Dynamica     33:49
012 Veen         Jaap v d   67 060 Scheldesport 33:56
013 Staal        Kees       3  188 Aagtekerke   33:59
014 Platteeuw    Albert     65 087 Scheldesport 34:28
015 Dellebeke    Ron        58 069 Dynamica     35:03
016 Dalebout     Leo        59 220 Dynamica     35:07
017 Touissaint   Marco      63 208 AV'56        35:18
018 Lauwers      Peter      65 036 RKHAV        35:52
019 Murre        Walther    67 061 Scheldesport 36:05
020 Moerland     Ronald     68 192 DeltaSport   37:42
021 Wilde        Rien de    60 040 AV'56        38:18
022 Zwaan        Bas        58 205 Curacau      39:10
023 Feijter      Co de      63 198 DeltaSport   39:48
024 Bavel        Adrie van  62 211 DeltaSport   40:32
025 Konings      Aswin      66 062 Dynamica     44:05
 
Heren 55  7200m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Wilde        Jan de     57 206 AV'56        32:26
002 Tempelaar    Wim        52 070 Dynamica     34:42
003 Besuijen     Wim        51 190 Dynamica     35:12
004 Dijk         Arie van   51 218 Flakkee      35:24
005 Krocke       Ronnie        213 Souburg      36:11
006 Horssen      Pieter van 49 193 Dynamica     36:31
007 Bostelaar    Jan        49 221 Dynamica     37:50
008 Botman       Kobus      51 072 Dynamica     38:04
009 Guequierre   John       51 071 Dynamica     38:59
010 Beijer       Piet       48 073 Dynamica     39:07
011 Welle        Hans vd       212 Middelburg   41:15
012 Francke      Leo        58 217 Oostkapelle  41:34
013 Sipma        Jan        56 187 Meliskerke   42:37
 
Heren 65  7200m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Lasseur      Joop       42 097 DeltaSport   34:49
002 Horssen      Jan van    47 074 Dynamica     36:28
003 Poortvliet   Hugo       44 076 Dynamica     44:53
004 Pluijlaar    Hans       36 077 Dynamica     46:58
 
Jongens A   7200m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Pluijlaar    Dion       95 043 Dynamica     34:40
002 Luteyn       Arjen      94 006 Wielingen    45:13
 
Meisjes A   4800m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Mourik       Sanne van  94 397 DeltaSport   27:19
 
Vrouwen se  4800m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Berge        Laurey v d 89 385 Flakkee      20:28
002 Herder       Astrid den 85 383 AV'56        22:04
003 Wilde        Nadine de  88 384 AV'56        22:44
004 Priemis      Marloes       335 DeltaSport   23:38
005 Rijk         Marloes    90 332 Heinkenszand 26:43
 
Vrouwen 35  4800m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Kort         Marlies    72 324 Curacao      19:45
002 Linde        Annet v d  70 319 AV'56        23:23
003 Gilst        Paola van     380 AV'56        23:30
004 Goole        Saskia     70 373 AV'56        24:21
005 Sluijs-Kole  Esther van 74 318 AV'56        26:46
 
Vrouwen 45  4800m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Allefs       Monique    67 369 RKHAV        25:37
002 Margadant    Edith      55 347 DeltaSport   26:11
003 Balkenende   Christine  65 368 AV'56        26:33
004 Tempelaar    Ineke      57 356 Dynamica     27:52
005 Kleven       Lenie van  10 344 avvnVlissing 32:45
006 Zwieten      Els van    46 325 DeltaSport   34:50
007 Creemers     Marilou    50 323 DeltaSport   36:38
 
Jongens B   4800m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Lelie        Michiel    96 391 RKHAV        19:41
002 Kreek        Kris de    97 362 Scheldesport 19:48
003 Harinck      Gino       96 361 Dynamica     20:21
004 Vos          Patrick de 96 394 AV'56        20:34
005 Leeftink     Wouter        349 Dynamica     21:53
006 Verstraate   Wouter     97 715 Dynamica     22:48
007 Wondergem    Jelle      97 363 Dynamica     25:00
 
Jongens C   2400m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Ridder       Rens de    99 789 Dynamica     10:00
002 Peeman       Maikel     99 716 Flakkee      10:13
003 Slabbekoorn  Tim        98 762 Dynamica     10:16
004 Verhage      Joram      99 759 Dynamica     10:27
005 Harinck      Sergio     99 788 Dynamica     10:34
006 Bos          Nout v d   98 819 DeltaSport   10:38
007 Balkenende   Bart       98 821 AV'56        10:44
008 Huigh        Floris     98 824 Wielingen    10:58
009 Vries        Jorick de     741 AV'56        11:04
010 Tolhoek      Ezra       99 830 DeltaSport   11:06
011 Houtzager    Matthias   98 817 DeltaSport   11:16
012 Dierkx       Mike       99 787 Scheldesport 11:37
013 Heemst       Jop van    99 831 Flakkee      12:03
014 Minderhoud   Lukas      99 790 Dynamica     12:05
015 Berger       Jurriaan   98 820 DeltaSport   13:19
 
Jongens D   2200m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Putten       Axl van    00 718 Wemeldinge   09:35
002 Damme        Teun van   00 837 Wielingen    09:45
003 Boogaart     Bart       00 794 Dynamica     09:50
004 Berger       Rutger        731 DeltaSport   09:59
005 Houwelingen  Paul van   01 798 Dynamica     10:15
006 Nefs         Emiel      01 799 Dynamica     10:21
007 Konings      Sylvan     00 792 Dynamica     10:31
008 Landa        Tycho      00 760 AV'56        11:07
009 Lindhout     Siem       00 778 DeltaSport   11:12
010 Kruisifkx    Thomas     01 795 Scheldesport 11:16
011 Nieulande    Thomas van 01 797 Dynamica     11:19
 
Jongens pA2 1100m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Schets       Wouter     02 855 AV'56        04:18
002 Graaf        Robert de  02 856 AV'56        04:23
003 Verbrugge    Mees       02 737 AV'56        05:00
004 Louisse      David      02 801 Dynamica     05:20
005 Laere        Matthijn v 02 763 Scheldesport 05:29
006 Zeeuw        Nathan de  02 800 Scheldesport 05:39
 
Jongens PA1 1100m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Baas         Ivo        03 728 DeltaSport   05:11
002 Cladder      Emanuel       730 AV'56        05:25
003 Karelse      Ryan       15 725 AV'56        05:31
004 Westen       Luc van    03 870 AV'56        05:34
005 Os           Martijn va 03 869 RKHAV        05:36
006 Kramer       Sven       03 871 AV'56        05:41
007 Vierbergen   Mats       14 761 RKHAV        05:52
 
Jongens pB  1100m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Dikkenberg   Jesse v d  04 881 AV'56        05:03
002 Hoogenes     Pepijn     04 717 Vlissingen   05:07
003 Hartog       Benjamin d 04 720 Energie      05:38
004 Zeeuw        Tobias de  04 802 Scheldesport 05:45
005 Herwegh      Karsten    04 880 RKHAV        05:49
006 Hartog       Sebastiaan 04 721 Energie      06:14
 
Jongens pC  1100m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Houwelingen  Tom van    05 804 Dynamica     05:09
002 Goethem      Maxim van  05 892 RKHAV        05:44
003 Kapteijn     Mart       05 766 AV'56        05:47
004 Verschuren   Niels      06 724 Scheldesport 06:18
005 Mairie       Matthias   06 780 Dynamica     06:34
006 Westen       Menno van  06 896 AV'56        07:36
 
Meisjes B   2400m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Baas         Kristin    97 729 DeltaSport   11:22
002 Damme        Julie van  97 903 RKHAV        11:30
 
Meisjes C   2400m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Kreek        Maaike de  99 807 Scheldesport 10:48
002 Jones        Waeoby     99 808 Scheldesport 10:53
003 Boutens      Amber      99 806 Scheldesport 11:26
004 Sies         Leannah    99 921 Flakkee      11:54
005 Slabbekoorn  Femke      98 906 AV'56        12:01
006 Waard        Annemarie  98 917 DeltaSport   13:13
007 Lodder       Judith     99 922 Flakkee      13:23
008 Thuy         Margot     99 913 RKHAV        14:01
009 Francke      Suzie      99 918 DeltaSport   16:09
 
Meisjes D   2200m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Zeeuw        Mirthe de  00 809 Scheldesport 09:47
002 Dekker       Nicole     00 929 DeltaSport   10:23
003 Graaf        Brigitte d 00 930 AV'56        10:25
004 Heikoop      Iris       01 942 DeltaSport   10:59
005 Daalen       Evy van    01 943 AV'56        11:09
006 Lange        Nikita de  01 810 Dynamica     11:14
007 Hartog       Corinda de 99 722 Energie      12:38
 
Meisjes pA2 1100m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Klinken      Anique van 02 954 DeltaSport   04:40
002 Putten       Shelby van 02 956 AV'56        04:50
003 Pellaers     Maud       02 765 AV'56        05:04
004 Geldof       Jasmijn    02 813 Dynamica     05:09
005 Smits        Veerle     02 955 AV'56        05:13
006 Lelie        Fien       02 948 RKHAV        05:15
007 Hemelaar     Maaike     02 952 RKHAV        05:50
008 Wiskerke     Kim           744 Dynamica     05:57
009 Mairie       Alice      02 812 Dynamica     05:59
 
Meisjes pA1 1100m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Houtzager    Ruchama    03 968 DeltaSport   04:46
002 Fertoute     Elaine     03 970 DeltaSport   05:18
003 Daalen       Tamar van  03 971 AV'56        05:22
004 Goudswaard   Ilse       03 969 DeltaSport   05:43
005 Damme        Iza van    03 972 Wielingen    05:45
006 Exter        Eva den    03 965 RKHAV        05:48
007 Slabbekoorn  Marith        732 Dynamica     05:54
008 Stevels      Marit      03 815 Dynamica     06:01
009 Kapteijn     Lisa       03 719 Kapelle      06:04
 
Meisjes pB 1100m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Schets       Tessa      04 982 AV'56        05:15
002 Eetvelt      Katja van  04 980 RKHAV        05:29
003 Haar         Dana ter   04 816 Dynamica     05:31
004 Coppieters   Jenna      04 981 RKHAV        05:57
005 Verschuren   Suzanne    04 723 Scheldesport 06:16
006 Burg         Yara       04 755 AV'56        06:44
 
Meisjes pC 1100m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Graaf        Amy de     05 994 AV'56        05:42
002 Fertoute     Lilian     05 993 DeltaSport   05:51
003 Lorier       Lisanne       743 Dynamica     05:53
004 Keijmel      Myrthe     05 772 Scheldesport 06:05
005 Karelse      Yara       01 726 AV'56        06:41
006 Luijk        Zoe van       757 AV'56        06:46
007 Dikkenberg   Inke v d   06 999 AV'56        06:48
008 Sluijs       Femke van  00 727 Kloetinge    07:06
009 Kramer       Mila       06 998 AV'56        07:47
     finishers: ,212

  Reacties o.v.v. startnummer binnen een week naar aeromad@zeelandnet.nl
  Hse    H4A-crosscompetitie             Moe Eld Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
 1 Nieuwenhuyze Laurens v  093 AV'56       200 194 191 241             60 0886  4
 2 Harthoorn    Maarten    100 Kapelle     174 207 207 233             60 0881  4
 3 Hoosemans    Ruud       045 Dynamica    164 215 203 215             60 0857  4
 4 Dekker       Alexander  051 Dynamica    152 158 155 155             60 0680  4
 5 Jonker       Wilco      017 AV'56       139 157 153 163             60 0672  4
 6 Wolfert      Eric       008 Flakkee     170     184 191             45 0590  3
 7 Smit         Chris de   013 RKHAV       141 164     174             45 0524  3
 8 Kok          Martijn de 011 Dynamica    226     250                 30 0506  2
 9 Brouwer      Job de     007 RKHAV       211     233                 30 0474  2
10 Schrier      David      104 Dynamica        188     250             30 0468  2
11 Schanck      George     016 Oostburg    099 104 094 106             60 0463  4
12 Wisse        Pieter     047 Dynamica    191     215                 30 0436  2
13 Vogel        Jurriaan   138 Dynamica        191 200                 30 0421  2
14 Vos          Robin de   113 AV'56           176 186                 30 0392  2
15 Aafjes       Joel       121 Kortgene        172 160                 30 0362  2
16 Steketee     Maurice    160 Middelburg          131 130             30 0291  2
17 Simonse      Elbert     135 AAgtekerke      125     118             30 0273  2
18 Hoey         Olivier de 010 Waasland    250                         15 0265  1
19 Bleyaert     Bart       125 ABAV Knessel    250                     15 0265  1
20 Bouterse     Neal       083 Dynamica    241                         15 0256  1
21 Guyse Jordi             079 Waasland    233                         15 0248  1
22 Buysse       Matti      130 Assenede        233                     15 0248  1
23 Exter        Niek den   173 Scheldesport        226                 15 0241  1
24 Adan         Erwin      048 Dynamica    220                         15 0235  1
25 Noorden      Huub van   180 AV'56               220                 15 0235  1
26 Doe          John       098             203                         15 0218  1
27 Korte        Willem de  210 Dynamica                203             15 0218  1
28 Boks         Jorim de   209 Dynamica                200             15 0215  1
29 Dobbelaer    Dimintri   020 Waasland    194                         15 0209  1
30 Verhulst     Pieter     168 Rotterdam At        182                 15 0197  1
31 Linden       Crum v d   170 Dynamica            180                 15 0195  1
32 Trigt        Bart van   162 Phanos              172                 15 0187  1
33 Hollander    Rene den   161 Meliskerke          170                 15 0185  1
34 Nevel        Angelo van 142 Brugge          156                     15 0171  1
35 Feijter      Tim        082 Sint Janstee153                         15 0168  1
36 Visser       Bart de    178 Serooskerke         152                 15 0167  1
37 Moerland     Marcel     167 Krabbendijke        139                 15 0154  1
38 Rutjes       Dwayn      163 Goes                133                 15 0148  1
39 Meeuwsen     Peter      169 Krabbendijk         132                 15 0147  1
40 Ringelberg   Jacco      224 Colijnsplaat            127             15 0142  1
41 Hamelink     Michael    015 Axel        124                         15 0139  1
42 Ieperen      Martin v   181 Kapelle             115                 15 0130  1
43 Lievense     Tom        165 Westkapelle         111                 15 0126  1
44 Straten      Andreas    215 Domburg                 110             15 0125  1
45 Moerland     Marc-Jan   166 Krabbendijke        102                 15 0117  1
starts  76 
  H35    H4A-crosscompetitie             Moe Eld Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
 1 Swagemakers  Gustav     028 Steenbergen 160 200 197 211             60 0828  4
 2 Verhage      Arjo       058 Dynamica    162 182 178 194             60 0776  4
 3 Joziasse     Sjacco     055 Dynamica    159 174 176 186             60 0755  4
 4 Zeeuw        Alwin de   056 Scheldesport146 160 156 159             60 0681  4
 5 Lange        Marcel de  053 Dynamica    127 162 158 170             60 0677  4
 6 Thuy         Benny      026 RKHAV       182 197 188                 45 0612  3
 7 Hoepen       Steven van 031 Heinkenszand129 148 126 143             60 0606  4
 8 Jaeger       Edwin de   021 RKHAV       172 184 166                 45 0567  3
 9 Kool         Pascal     117 Scheldesport    161 164 188             45 0558  3
10 Velkers      Michel     090 AV'56       143     137 161             45 0486  3
11 Goudswaard   Niels      107 Zierikzee       220 211                 30 0461  2
12 Rabout       Theo       019 Wielingen   188 203                     30 0421  2
13 Vierbergen   Tristan    103 Hulst       102 126 123                 45 0396  3
14 Lelie        Martin     111 RKHAV           111 103 113             45 0372  3
15 Janse        Micha      052 Dynamica    166     168                 30 0364  2
16 Fertoute     J          126 Zierikzee       170 159                 30 0359  2
17 Goossen      Erik       176 Scheldesport        163 166             30 0359  2
18 Graaf        Martin de  002 Wemeldinge          143 157             30 0330  2
19 Wieland      Niek       018 Wielingen   148     150                 30 0328  2
20 Broecke      Francois v 136 Wielingen       149 145                 30 0324  2
21 Berge        Perry v d  029 Flakkee     135 147                     30 0312  2
22 Dijkstra     Seth       024 LPK Middelbu117         131             30 0278  2
23 Marie        Stephane   001 Vlissingen          113 125             30 0268  2
24 Depoorter    Yves       131 Knokke          226                     15 0241  1
25 Melissant    Andre      214 Flakkee                 220             15 0235  1
26 Limbergen    Peter van  164 AV'56               194                 15 0209  1
27 Louws        Kees       189 Middelburg              180             15 0195  1
28 Heikoop      Sebastiaan 025 DeltaSport  178                         15 0193  1
29 Alphen       Edwin van  054 Dynamica                176             15 0191  1
30 Arens        Edwin      172 Kruiningen          174                 15 0189  1
31 Govaert      David      023 Waasland    168                         15 0183  1
32 Vermeulen    Sven       133 Vlissingen      163                     15 0178  1
33 Karelse      John       200 Heinkenszand            162             15 0177  1
34 Goethem      Maarten    119 RKHAV           159                     15 0174  1
35 Peeman       Erik       204 Flakkee                 156             15 0171  1
36 Vervaet      Patrick    022 RKHAV       155                         15 0170  1
37 Beije        Arjan      219 DeltaSport              154             15 0169  1
38 Berrevoets   Steef      186 DeltaSport              152             15 0167  1
39 Ridder       Cor de     086 Dynamica    150                         15 0165  1
40 Ottjes       Marco      102 RKHAV       149                         15 0164  1
41 Verwijs      Robert     185 DeltaSport              149             15 0164  1
42 Kapteijn     Remco      202 Kapelle                 145             15 0160  1
43 Abeele       Aschwin v  092 Zuiddorpe   144                         15 0159  1
44 Dekker       Peter      223 Dynamica                142             15 0157  1
45 Stas         Pieter     089 Sint Niklaas138                         15 0153  1
46 Coq          Ronny le   110 Wielingen       129                     15 0144  1
47 Splunder     Lennard v  207 AV'56                   129             15 0144  1
48 Marco                   216 Sommelsdijk             128             15 0143  1
49 Meulmeester  Manfred    057 Dynamica    121                         15 0136  1
50 Splunter     Lennard v  158 Hoedekensker        120                 15 0135  1
51 Versluijs    Ronny      122 Wielingen       117                     15 0132  1
52 Vercouteren  Iwan       080 ACW         111                         15 0126  1
53 Govers       Jeroen     156 AV'56               109                 15 0124  1
54 Maire        Stephane   030 Vlissingen  107                         15 0122  1
55 Delzenne     Mart-Jan   152 Karbbendijke        098                 15 0113  1
starts  96 
  H45    H4A-crosscompetitie             Moe Eld Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
 1 Pruissers    Martin     059 Dynamica    156 168 161 182             60 0727  4
 2 Mourik       Piet van   038 DeltaSport  151 166 162 160             60 0699  4
 3 Cappon       Erik       032 Wielingen   184 211     226             45 0666  3
 4 Veen         Jaap v d   060 Scheldesport140 151 151 151             60 0653  4
 5 Platteeuw    Albert     087 Scheldesport132 153 149 148             60 0642  4
 6 Dellebeke    Ron        069 Dynamica    128 141 134 141             60 0604  4
 7 Lauwers      Peter      036 RKHAV       126 143 136 136             60 0601  4
 8 Murre        Walther    061 Scheldesport125 142 135 135             60 0597  4
 9 Balkenende   Peter      034 AV'56       157 178     197             45 0577  3
10 Konings      Aswin      062 Dynamica    113 134 119 111             60 0537  4
11 Broeke       Rian v d   066 Dynamica    147     157 178             45 0527  3
12 Leefink      Henk       063 Dynamica    145 154     153             45 0497  3
13 Dalen        Adrie van  088 Lewedorp    115 140 130                 45 0430  3
14 Bos          Michel v d 037 DeltaSport  163         207             30 0400  2
15 Pluijlaar    Joost      064 Dynamica    108 120 110                 45 0383  3
16 Quekelberghe Patrick va 033 Wielingen   161 180                     30 0371  2
17 Huigh        Johan      081 Wielingen   116 139                     30 0285  2
18 Berge        Cor v d    106 Goes            133 118                 30 0281  2
19 Kraayenbrink Robert     035 DeltaSport  120     129                 30 0279  2
20 Louter       Willem     039 RKHAV       109 132                     30 0271  2
21 Wilde        Rien de    040 AV'56       119         122             30 0271  2
22 Zaman        Jaques     067 Scheldesport122     117                 30 0269  2
23 Knibbeler    Berry      068 Scheldesport104 121                     30 0255  2
24 Steketee     Pieter     123 Dynamica        112 104                 30 0246  2
25 Staal        Archie     085 DeltaSport  001         184             30 0215  2
26 Velde        Herman vd  112                 186                     15 0201  1
27 Karelse      Peter      203 AVVN                    172             15 0187  1
28 Vinden       Gert v d   201 Gonzalez Run            168             15 0183  1
29 Leng         Edward de  065 Dynamica    158                         15 0173  1
30 Meeuwse      Jos        222 Dynamica                158             15 0173  1
31 Slits        Peter      116 Wielingen       155                     15 0170  1
32 Keeken       Rick van   014 AV'56       154                         15 0169  1
33 Meeuwse      Jos        159 Dynamica            154                 15 0169  1
34 Staal        Kees       188 Aagtekerke              150             15 0165  1
35 Noorden      Bart van   182 Yerseke             146                 15 0161  1
36 Dalebout     Leo        220 Dynamica                140             15 0155  1
37 Touissaint   Marco      208 AV'56                   138             15 0153  1
38 Rijnberg     Niek       124 Wielingen       137                     15 0152  1
39 Geluk        Jos        084 DeltaSport  134                         15 0149  1
40 Schell       Erwin      096 DeltaSport  133                         15 0148  1
41 Feyter       Simon de   137 Wielingen       131                     15 0146  1
42 Keukeleire   Dicky      144 Brugge          130                     15 0145  1
43 Moerland     Ronald     192 DeltaSport              126             15 0141  1
44 Zondervan    Gerwin     154 Kapelle             124                 15 0139  1
45 Cuyck        Jacky van  127 Retranchemen    119                     15 0134  1
46 Zwaan        Bas        205 Curacau                 119             15 0134  1
47 Feijter      Co de      198 DeltaSport              117             15 0132  1
48 Bavel        Adrie van  211 DeltaSport              116             15 0131  1
49 Vermeire     Fred       134 Breskens        115                     15 0130  1
50 Groote       Hans de    120 Aardenburg      113                     15 0128  1
51 Waterschoot  Ron van    041 RKHAV       112                         15 0127  1
52 Rasenberg    Ronald     115 Scheldesport    110                     15 0125  1
53 Ruiter       Dirk de    141                 108                     15 0123  1
54 Huigh        Wim        118 Wielingen       107                     15 0122  1
starts  101 
  H55    H4A-crosscompetitie             Moe Eld Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
 1 Guequierre   John       071 Dynamica    114 135 128 121             60 0558  4
 2 Botman       Kobus      072 Dynamica    106 123 112 123             60 0524  4
 3 Beijer       Piet       073 Dynamica    105 116 114 120             60 0515  4
 4 Tempelaar    Wim        070 Dynamica    136 001 141 146             60 0484  4
 5 Jonge        Wim de     099 AV'56       131 150 144                 45 0470  3
 6 Vermeulen    Charles    129 avvn            146 138                 30 0314  2
 7 Caspel       Jon van    128 Dynamica        136 116                 30 0282  2
 8 Visser       Piet de    101 Oostburg    110 127                     30 0267  2
 9 Luteyn       Sjaak      091 Wielingen   176                         15 0191  1
10 Wilde        Jan de     206 AV'56                   164             15 0179  1
11 Hoeve        Jan van    139 Oostburg        145                     15 0160  1
12 Nevel        Eric van   143 Koolkerke       144                     15 0159  1
13 Patoor       Dirk       078 Lokeren     142                         15 0157  1
14 Hopmans      Piet       175 Spado               142                 15 0157  1
15 Besuijen     Wim        190 Dynamica                139             15 0154  1
16 Dijk         Arie van   218 Flakkee                 137             15 0152  1
17 Krocke       Ronnie     213 Souburg                 134             15 0149  1
18 Horssen      Pieter van 193 Dynamica                132             15 0147  1
19 Blaauw       Ebe        140 Terneuzen       128                     15 0143  1
20 Roose        Wim        146 Lgr AS              127                 15 0142  1
21 Frederiks    Ruud       155 AVVN                125                 15 0140  1
22 Linde        Jan v d    108 Wielingen       124                     15 0139  1
23 Bostelaar    Jan        221 Dynamica                124             15 0139  1
24 Spaans       Gerrit     157 Goes                122                 15 0137  1
25 Kramer       Acronius   171 AV'56               121                 15 0136  1
26 Welle        Hans vd    212 Middelburg              115             15 0130  1
27 Mulken       Tonnie van 132 Breskens        114                     15 0129  1
28 Francke      Leo        217 Oostkapelle             114             15 0129  1
29 Sipma        Jan        187 Meliskerke              112             15 0127  1
30 Sighem       Han van    179 DeltaSport          107                 15 0122  1
31 Ars          Danny      183 Ovezande            105                 15 0120  1
32 Dalebout     Jan        153 Biezelinge          100                 15 0115  1
33 Roose        Jan        147 Lgr AS              097                 15 0112  1
starts  50 
  H65    H4A-crosscompetitie             Moe Eld Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
 1 Horssen      Jan van    074 Dynamica    123 138 140 133             60 0594  4
 2 Lasseur      Joop       097 DeltaSport  137     147 144             45 0473  3
 3 Pluijlaar    Hans       077 Dynamica    100 105 096 107             60 0468  4
 4 Poortvliet   Hugo       076 Dynamica        109 101 109             45 0364  3
 5 Gruijter     Karel v d  075 Dynamica    101     108                 30 0239  2
 6 Verbeek      Piet       114 AV'56           106 099                 30 0235  2
 7 Joosse       Rinus      109 AV'56           122                     15 0137  1
 8 Bastemeijer  Fred       095 DeltaSport  118                         15 0133  1
 9 Mosselman               151 AV'56               095                 15 0110  1
starts  21 
  JA     H4A-crosscompetitie             Moe Eld Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
 1 Pluijlaar    Dion       043 Dynamica    130 152 148 147             60 0637  4
 2 Luteyn       Arjen      006 Wielingen   103 118 106 108             60 0495  4
 3 Broeke       Tim v d    044 Dynamica    215     241                 30 0486  2
 4 Balkenende   Luuk       005 AV'56       197 241                     30 0468  2
 5 Lombergen    Bram van   094 Waasland    207                         15 0222  1
 6 Dobbelaar    Dieter     003 Waasland    186                         15 0201  1
 7 Patoor       Jeroen     004 Lokeren     180                         15 0195  1
 8 Roos         Joris      105                 001                     15 0016  1
starts  16 
  MA     H4A-crosscompetitie             Moe Eld Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
 1 Mourik       Sanne van  397 DeltaSport  157 186 182 176             60 0761  4
 2 Weinans      Saskia     379 Atletico'73 215                         15 0230  1
 3 Hese         Charlotte  399 Lokeren     207                         15 0222  1
 4 Vandenbulcke Caroline   398 Waasland    174                         15 0189  1
 5 Cerpentier   Mieke      365 Volharding S155                         15 0170  1
starts  8 
  Vse    H4A-crosscompetitie             Moe Eld Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
 1 Berge        Laurey v d 385 Flakkee     211 233 220 220             60 0944  4
 2 Herder       Astrid den 383 AV'56       188 220 203 207             60 0878  4
 3 Pluijlaar    Cirelle    359 Dynamica    143 166 164                 45 0518  3
 4 Vlieger      Anne de    382 AV'56       194 211                     30 0435  2
 5 Priemis      Marloes    335 DeltaSport          188 194             30 0412  2
 6 Wilde        Nadine de  384 AV'56       178         203             30 0411  2
 7 Velde        Annemiek v 346 DeltaSport  168     197                 30 0395  2
 8 Aper         Aniek      351 RKHAV       164 197                     30 0391  2
 9 Wondergem    Nicole     327 Lgr Gonzales146     168                 30 0344  2
10 Visser       Marijke    333 Phoenix             226                 15 0241  1
11 Mercier      Elien      386 Hermes Ooste197                         15 0212  1
12 Hersschens   Veronique  340                 184                     15 0199  1
13 Claes        Lotte      388 ATAC        182                         15 0197  1
14 Eckhardt     Marlou     330 Kruiningen          180                 15 0195  1
15 Rijk         Marloes    332 Heinkenszand            180             15 0195  1
16 Bogaert      Niki       374 Waasland    180                         15 0195  1
17 Visser       Evelien de 338 IJzendijke      176                     15 0191  1
18 Depoorter    Axelle     337 Knokke          174                     15 0189  1
19 Leysen       Jessie     341 RKHAV           168                     15 0183  1
20 Bijlsma      Femke      329 Goes                166                 15 0181  1
21 Vlieger      Charlotte  387 ATAC        166                         15 0181  1
22 Stevens      Lot        381 Lokeren     163                         15 0178  1
23 Geertsom     Katrien v  375 Waasland    159                         15 0174  1
24 ??                      350             152                         15 0167  1
starts  38 
  V35    H4A-crosscompetitie             Moe Eld Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
 1 Gilst        Paola van  380 AV'56       156 188 184 197             60 0785  4
 2 Goole        Saskia     373 AV'56       170     186 191             45 0592  3
 3 Thuy         Marjan     372 RKHAV       148 178 172                 45 0543  3
 4 Beule        Karin de   371 RKHAV       144 172                     30 0346  2
 5 Kort         Marlies    324 Curacao                 241             15 0256  1
 6 Linde        Annet v d  319 AV'56                   200             15 0215  1
 7 Hul          Iasabel va 376 Waasland    184                         15 0199  1
 8 Sluijs-Kole  Esther van 318 AV'56                   178             15 0193  1
 9 Stel         Michela v  334 AV'56               163                 15 0178  1
10 Bruyssel     Jessica v  377 Lokeren     160                         15 0175  1
11 Zaman        Els        378 Lokeren     158                         15 0173  1
starts  19 
  V45    H4A-crosscompetitie             Moe Eld Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
 1 Allefs       Monique    369 RKHAV       161 194 194 186             60 0795  4
 2 Balkenende   Christine  368 AV'56       154 182 178 182             60 0756  4
 3 Margadant    Edith      347 DeltaSport  147     170 184             45 0546  3
 4 Tempelaar    Ineke      356 Dynamica    151     174 174             45 0544  3
 5 Kleven       Lenie van  344 avvnVlissing    164 162 172             45 0543  3
 6 Damme        Marian van 367 RKHAV       150 180                     30 0360  2
 7 Bruijn       Marja de   366 RKHAV       141 163                     30 0334  2
 8 Rasenberg    Petra      339 Scheldesport    191                     15 0206  1
 9 Boer         Digna de   328 DeltaSport          176                 15 0191  1
10 Zwieten      Els van    325 DeltaSport              170             15 0185  1
11 Iwaarden     Inge van   343 Wielingen       170                     15 0185  1
12 Creemers     Marilou    323 DeltaSport              168             15 0183  1
13 Kamps        Ilona      358 Dynamica    153                         15 0168  1
14 Debilloez    Pascale    352 Volharding B149                         15 0164  1
15 Tazelaar     Tea        357 Dynamica    145                         15 0160  1
16 Vermeire     Lutgard    353 AC Zele     142                         15 0157  1
starts  30 
  JB     H4A-crosscompetitie             Moe Eld Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
 1 Leeftink     Wouter     349 Dynamica    186 215 207 211             60 0879  4
 2 Lelie        Michiel    391 RKHAV       241     241 250             45 0777  3
 3 Harinck      Gino       361 Dynamica    226 250     226             45 0747  3
 4 Kreek        Kris de    362 Scheldesport233     233 233             45 0744  3
 5 Vos          Patrick de 394 AV'56       220 241     215             45 0721  3
 6 Wondergem    Jelle      363 Dynamica    162     191 188             45 0586  3
 7 Feijter      Job de     389 RKHAV       250     250                 30 0530  2
 8 Vos          Sven de    336 DeltaSport      207 211                 30 0448  2
 9 Ruff         Liam       392 DeltaSport      203 215                 30 0448  2
10 Thuy         Dennis     396 RKHAV       191     200                 30 0421  2
11 Geluk        Tijs       393 DeltaSport  176 200                     30 0406  2
12 Greef        Marijn de  342 Wielingen       226                     15 0241  1
13 Rop          Pieter de  354 Waasland    203                         15 0218  1
14 D'hooghe     Robin      355 Waasland    200                         15 0215  1
15 Thijs        Jasper     390 RKHAV       172                         15 0187  1
starts  33 
  JC     H4A-crosscompetitie             Moe Eld Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
 1 Huigh        Floris     824 Wielingen   203 233 215 207             60 0918  4
 2 Bos          Nout v d   819 DeltaSport  191 220 203 215             60 0889  4
 3 Balkenende   Bart       821 AV'56       200 211 197 211             60 0879  4
 4 Dierkx       Mike       787 Scheldesport197 215 211 194             60 0877  4
 5 Heemst       Jop van    831 Flakkee     182 207 194 191             60 0834  4
 6 Berger       Jurriaan   820 DeltaSport  178 200 182 186             60 0806  4
 7 Verhage      Joram      759 Dynamica        250 250 226             45 0771  3
 8 Ridder       Rens de    789 Dynamica    211     233 250             45 0739  3
 9 Harinck      Sergio     788 Dynamica    207     220 220             45 0692  3
10 Houtzager    Matthias   817 DeltaSport      226 207 197             45 0675  3
11 Tolhoek      Ezra       830 DeltaSport  194     200 200             45 0639  3
12 Heikoop      Jasper     818 DeltaSport  180 203 191                 45 0619  3
13 Minderhoud   Lukas      790 Dynamica    186     186 188             45 0605  3
14 Slabbekoorn  Tim        762 Dynamica        241     233             30 0504  2
15 Bot          Jordi      822 AV'56       215     241                 30 0486  2
16 Vries        Jorick de  741 AV'56               226 203             30 0459  2
17 Vercauteren  Sander     826 ATAC        250                         15 0265  1
18 Peeman       Maikel     716 Flakkee                 241             15 0256  1
19 Rop          Michel de  827 Waasland    241                         15 0256  1
20 Assche       Sander van 823 Lokeren     233                         15 0248  1
21 Blevi        Bavo       825 ATAC        226                         15 0241  1
22 Colman       Thibeau    783 Waasland    220                         15 0235  1
23 Wege         Ivar v d   771 Scheldesport        188                 15 0203  1
24 Wiele        Robin van  828 Volharding S188                         15 0203  1
25 Krombeen     Kelvin     746 AV'56               184                 15 0199  1
26 Verhofste    Thomas     829 Volharding S184                         15 0199  1
27 Vader        Gijs       758 AV'56               180                 15 0195  1
starts  62 
  JD     H4A-crosscompetitie             Moe Eld Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
 1 Damme        Teun van   837 Wielingen   215 250 241 241             60 1007  4
 2 Boogaart     Bart       794 Dynamica    207 226 226 233             60 0952  4
 3 Nefs         Emiel      799 Dynamica    184 215 207 215             60 0881  4
 4 Konings      Sylvan     792 Dynamica    182 200 200 211             60 0853  4
 5 Kruisifkx    Thomas     795 Scheldesport168 203 191 200             60 0822  4
 6 Brouwers     Mart       847 RKHAV       194 241 220                 45 0700  3
 7 Houwelingen  Paul van   798 Dynamica    197     215 220             45 0677  3
 8 Heijmans     Nick       834 RKHAV       191 220 203                 45 0659  3
 9 Jaeger       Jori de    836 RKHAV       180 211 211                 45 0647  3
10 Nieulande    Thomas van 797 Dynamica    172     194 197             45 0608  3
11 Leng         Paavo de   796 Dynamica    250     250                 30 0530  2
12 Noppe        Arne       843 Volharding B203 233                     30 0466  2
13 Landa        Tycho      760 AV'56               188 207             30 0425  2
14 Lindhout     Siem       778 DeltaSport  176         203             30 0409  2
15 Janse        Dennis     793 Dynamica    170 207                     30 0407  2
16 Putten       Axl van    718 Wemeldinge              250             15 0265  1
17 Despeels     Michel     833 Volharding B241                         15 0256  1
18 Lavooij      Stijn      745 AV'56               233                 15 0248  1
19 ChiouaLekhli Yasseen    838 Waasland    233                         15 0248  1
20 Berger       Rutger     731 DeltaSport              226             15 0241  1
21 Govaert      Arno       849 Waasland    226                         15 0241  1
22 Vercauteren  Robbe      840 Waasland    220                         15 0235  1
23 Prycker      Pieterjan  848 Waasland    211                         15 0226  1
24 Porteman     Daan       832 Volharding B200                         15 0215  1
25 Pilon        Maarten    738 Wemeldinge          197                 15 0212  1
26 Stas         Karel      839 Waasland    188                         15 0203  1
27 Kik          Jacob      733 DeltaSport          186                 15 0201  1
28 Vos          Frederik d 842 Volharding S186                         15 0201  1
29 Schilling    Felix      774 Dynamica    178                         15 0193  1
30 Block        Ward de    850 Waasland    174                         15 0189  1
31 Pamelen      Jochem van 846 RKHAV       166                         15 0181  1
starts  61 
  JpA2   H4A-crosscompetitie             Moe Eld Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
 1 Louisse      David      801 Dynamica    200 226 203 226             60 0915  4
 2 Zeeuw        Nathan de  800 Scheldesport194 220 197 215             60 0886  4
 3 Graaf        Robert de  856 AV'56       250     250 241             45 0786  3
 4 Schets       Wouter     855 AV'56       241     233 250             45 0769  3
 5 Roos         Matthijs   854 AV'56       226 241 226                 45 0738  3
 6 Kapteijn     Stef       764 AV'56           250 241                 30 0521  2
 7 Verbrugge    Mees       737 AV'56               215 233             30 0478  2
 8 Jansen       Thijs      853 AV'56       211     211                 30 0452  2
 9 Laere        Matthijn v 763 Scheldesport        200 220             30 0450  2
10 Herwegh      Sanne      769 RKHAV           233                     15 0248  1
11 Tuyls        Storm      862 Waasland    233                         15 0248  1
12 Akbay        Baris      748 AV'56               220                 15 0235  1
13 Colman       Mathisse   784 Waasland    220                         15 0235  1
14 Andries      Mathijs    859 Waasland    215                         15 0230  1
15 Hofland      David      770 Wielingen       211                     15 0226  1
16 Lindenbergh  Tijn       742 AV'56               207                 15 0222  1
17 Naudts       Michiel    860 Waasland    207                         15 0222  1
18 Cock         Cederick d 861 Waasland    203                         15 0218  1
19 Uytenhouwen  Nick       851 Volharding S197                         15 0212  1
20 Beer         Coen de    739 Dynamica            194                 15 0209  1
starts  36 
  JPA1   H4A-crosscompetitie             Moe Eld Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
 1 Os           Martijn va 869 RKHAV       215 241 226 220             60 0962  4
 2 Kramer       Sven       871 AV'56       211 226 250 215             60 0962  4
 3 Westen       Luc van    870 AV'56       203 220 215 226             60 0924  4
 4 Graeffinger  Paul       868 RKHAV       197 233 241                 45 0716  3
 5 Vierbergen   Mats       761 RKHAV           215 233 211             45 0704  3
 6 Hiel         Karsten    867 RKHAV       188 215 203                 45 0651  3
 7 Noppe        Wouter     866 Volharding B233 250                     30 0513  2
 8 Baas         Ivo        728 DeltaSport              250             15 0265  1
 9 Schrijver    Torben de  865 Volharding S250                         15 0265  1
10 Cladder      Emanuel    730 AV'56                   241             15 0256  1
11 Hertsens     Rune       874 Waasland    241                         15 0256  1
12 Karelse      Ryan       725 AV'56                   233             15 0248  1
13 Rechter      Dax de     876 Waasland    226                         15 0241  1
14 Ottersberg   Derk       753 AV'56               220                 15 0235  1
15 Stas         Kasper     872 Waasland    220                         15 0235  1
16 Pekaar       Guus       751 AV'56               211                 15 0226  1
17 Hekkers      Roan       750 AV'56               207                 15 0222  1
18 Verhaeghe    Xander     873 Waasland    207                         15 0222  1
19 Dorleyn      Tristan    740 AV'56               200                 15 0215  1
20 Syvertsen    Yenthe     875 Waasland    200                         15 0215  1
21 Thys         Tom        864 Volharding S194                         15 0209  1
22 Vos          Olivier de 863 Volharding S191                         15 0206  1
starts  38 
  JpB    H4A-crosscompetitie             Moe Eld Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
 1 Dikkenberg   Jesse v d  881 AV'56       226 250 250 250             60 1036  4
 2 Herwegh      Karsten    880 RKHAV       215 241 241 220             60 0977  4
 3 Zeeuw        Tobias de  802 Scheldesport211 233 233 226             60 0963  4
 4 Bruijn       Tim de     879 RKHAV       200 226 226                 45 0697  3
 5 Tuyls        Indy       887 Waasland    250                         15 0265  1
 6 Hoogenes     Pepijn     717 Vlissingen              241             15 0256  1
 7 Andries      Xander     882 Waasland    241                         15 0256  1
 8 Hartog       Benjamin d 720 Energie                 233             15 0248  1
 9 Velde        Lennert vd 877 Volharding S233                         15 0248  1
10 Gilst        Sem van    754 AV'56               220                 15 0235  1
11 Smet         Lukas      885 Waasland    220                         15 0235  1
12 Hartog       Sebastiaan 721 Energie                 215             15 0230  1
13 Wuytack      Robin      883 Waasland    207                         15 0222  1
14 Wisse        Thom       803 Dynamica    203                         15 0218  1
15 Thierens     Ralph      884 Waasland    197                         15 0212  1
starts  26 
  JpC    H4A-crosscompetitie             Moe Eld Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
 1 Westen       Menno van  896 AV'56       191 233 220 215             60 0919  4
 2 Houwelingen  Tom van    804 Dynamica    250     250 250             45 0795  3
 3 Kapteijn     Mart       766 AV'56           250 241 233             45 0769  3
 4 Goethem      Maxim van  892 RKHAV       241 241     241             45 0768  3
 5 Mairie       Matthias   780 Dynamica    200     226 220             45 0691  3
 6 Arens        Firn       735 Kruiningen          233                 15 0248  1
 7 Velde        Tijs v d   890 Volharding B233                         15 0248  1
 8 Verschuren   Niels      724 Scheldesport            226             15 0241  1
 9 Pauwels      Milan      894 Waasland    226                         15 0241  1
10 Verhoeven    Alessandro 776 Volharding B220                         15 0235  1
11 Kieffer      Jules      782 Volharding S215                         15 0230  1
12 Bonten       Victor     893 Waasland    211                         15 0226  1
13 Levrano      Lucca di   888 Volharding B207                         15 0222  1
14 Hebbinckuys  Abi        895 Waasland    203                         15 0218  1
15 Neels        Beau       889 Volharding B197                         15 0212  1
16 Ancar        Arne       891 Volharding B194                         15 0209  1
starts  27 
  MB     H4A-crosscompetitie             Moe Eld Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
 1 Damme        Julie van  903 RKHAV       220 241 250 241             60 1012  4
 2 Brouwers     Fieke de   767 RKHAV           250 241                 30 0521  2
 3 Mourik       Emma van   897 DeltaSport  215 233                     30 0478  2
 4 Dorsselaer   Romy van   902 RKHAV       211 226                     30 0467  2
 5 Baas         Kristin    729 DeltaSport              250             15 0265  1
 6 Eyck         Sofie van  899 ATAC        250                         15 0265  1
 7 Keulenaer    Tina de    900 ACW         241                         15 0256  1
 8 Vanderbulcke Sarah      901 Waasland    233                         15 0248  1
 9 Audenaert    Kendra     898 Lokeren     226                         15 0241  1
starts  15 
  MC     H4A-crosscompetitie             Moe Eld Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
 1 Sies         Leannah    921 Flakkee     211 233 220 226             60 0950  4
 2 Waard        Annemarie  917 DeltaSport  200 241 226 215             60 0942  4
 3 Lodder       Judith     922 Flakkee     194 220 203 211             60 0888  4
 4 Thuy         Margot     913 RKHAV       182 203 197 207             60 0849  4
 5 Francke      Suzie      918 DeltaSport  178 200 191 203             60 0832  4
 6 Jones        Waeoby     808 Scheldesport241     250 241             45 0777  3
 7 Boutens      Amber      806 Scheldesport    250 233 233             45 0761  3
 8 Kreek        Maaike de  807 Scheldesport215     241 250             45 0751  3
 9 Dirkzwager   Ilse       919 DeltaSport  207 215 215                 45 0682  3
10 Slabbekoorn  Femke      906 AV'56       191     207 220             45 0663  3
11 Bruijn       Anouk de   915 RKHAV       184 211 200                 45 0640  3
12 Brouwers     Floortje   768 RKHAV           226 211                 30 0467  2
13 Ferket       Eva        914 RKHAV       188 207                     30 0425  2
14 Speelman     Femke      924 ATAC        250                         15 0265  1
15 Lenaerts     Lorane     923 ATAC        233                         15 0248  1
16 Coster       Elke de    907 Lokeren     226                         15 0241  1
17 Raemdonck    Elise van  920 Lokeren     220                         15 0235  1
18 Kemseke      Jodie van  910 Volharding S203                         15 0218  1
19 Torbijn      Willemijn  805 Scheldesport197                         15 0212  1
20 Akershoek    Jobine     734 Flakkee             194                 15 0209  1
21 Levecke      Luana      916 Hermes Ooste186                         15 0201  1
22 Porteman     Sam        909 ZWAT        180                         15 0195  1
starts  51 
  MD     H4A-crosscompetitie             Moe Eld Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
 1 Zeeuw        Mirthe de  809 Scheldesport241 250 250 250             60 1051  4
 2 Lange        Nikita de  810 Dynamica    194 233 215 215             60 0917  4
 3 Daalen       Evy van    943 AV'56       184 226 211 220             60 0901  4
 4 Graaf        Brigitte d 930 AV'56       211     241 233             45 0730  3
 5 Dekker       Nicole     929 DeltaSport  207     233 241             45 0726  3
 6 Heikoop      Iris       942 DeltaSport  203     226 226             45 0700  3
 7 Waard        Eveline de 928 DeltaSport  182 241 220                 45 0688  3
 8 Wisse        Maria      811 Dynamica    176     207                 30 0413  2
 9 Dhanis       Stephanie  941 RKHAV       162     203                 30 0395  2
10 Niemantsverd Amy        785 RKHAV       163     200                 30 0393  2
11 Dieleman     Fleur      775 Schoondijk  164     197                 30 0391  2
12 Stevens      Nanouk     931 Waasland    250                         15 0265  1
13 Thyssen      Lisse      938 Volharding S233                         15 0248  1
14 Cerpentier   Femke      927 Volharding S226                         15 0241  1
15 ChiouaLekhli Moena      944 Waasland    220                         15 0235  1
16 Caeldries    Christine  946 Waasland    215                         15 0230  1
17 Hartog       Corinda de 722 Energie                 211             15 0226  1
18 Loir         Celine     933 Waasland    200                         15 0215  1
19 Brusseel     Rune       773 Volharding B197                         15 0212  1
20 Fertache     Rana       945 Waasland    191                         15 0206  1
21 Beelen       Tine       781 Volharding S188                         15 0203  1
22 Burm         Antje      932 Waasland    186                         15 0201  1
23 Houtzager    Naomi      925 Zierikzee   180                         15 0195  1
24 Noppe        Leonie     940 Volharding B178                         15 0193  1
25 Lokeren      Cloe van   779 AVLO        174                         15 0189  1
26 Naudts       Anke       934 Volharding S172                         15 0187  1
27 Cornu        Yara       936 Volharding S170                         15 0185  1
28 Renders      Hannelore  935 Volharding S168                         15 0183  1
29 Verwilligen  Aline      926 Volharding S166                         15 0181  1
starts  50 
  MpA2   H4A-crosscompetitie             Moe Eld Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
 1 Klinken      Anique van 954 DeltaSport  250 250 250 250             60 1060  4
 2 Smits        Veerle     955 AV'56       197 233 233 220             60 0943  4
 3 Hemelaar     Maaike     952 RKHAV       188 215 211 211             60 0885  4
 4 Putten       Shelby van 956 AV'56       233     241 241             45 0760  3
 5 Pellaers     Maud       765 AV'56           226 226 233             45 0730  3
 6 Bruijn       Amber de   950 RKHAV       215 241 215                 45 0716  3
 7 Lelie        Fien       948 RKHAV       194 220     215             45 0674  3
 8 Bun          Parel      814 Dynamica    191 211 203                 45 0650  3
 9 Mairie       Alice      812 Dynamica    186     200 203             45 0634  3
10 Hiel         Silke      951 RKHAV       182 203 197                 45 0627  3
11 Geldof       Jasmijn    813 Dynamica    220         226             30 0476  2
12 Coq          Louise le  957 Wielingen   203     220                 30 0453  2
13 Wiskerke     Kim        744 Dynamica            207 207             30 0444  2
14 Weyenberg    Cobie      949 RKHAV       184 207                     30 0421  2
15 Meese        Paulien    960 Waasland    241                         15 0256  1
16 Buys         Thalia     947 Volharding S226                         15 0241  1
17 Smet         Emma       959 Waasland    211                         15 0226  1
18 Stas         Marie      958 Waasland    207                         15 0222  1
19 Maes         Anouk      953 RKHAV       200                         15 0215  1
starts  46 
  MpA1   H4A-crosscompetitie             Moe Eld Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
 1 Daalen       Tamar van  971 AV'56       226 250 241 233             60 1010  4
 2 Fertoute     Elaine     970 DeltaSport  215 241 226 241             60 0983  4
 3 Exter        Eva den    965 RKHAV       211 215 220 215             60 0921  4
 4 Goudswaard   Ilse       969 DeltaSport  191 220 215 226             60 0912  4
 5 Damme        Iza van    972 Wielingen   194 211 207 220             60 0892  4
 6 Houtzager    Ruchama    968 DeltaSport  250     250 250             45 0795  3
 7 Dieleman     Romy       973 Wielingen   220 233 233                 45 0731  3
 8 Stevels      Marit      815 Dynamica    200 207     207             45 0659  3
 9 Acker        Emma van   966 RKHAV       203 226                     30 0459  2
10 Block        Veerel de  974 Waasland    241                         15 0256  1
11 Hoyweghe     Sara van   962 Volharding S233                         15 0248  1
12 Slabbekoorn  Marith     732 Dynamica                211             15 0226  1
13 Arens        Maureen    736 Kruiningen          211                 15 0226  1
14 Noppe        Louise     963 Volharding B207                         15 0222  1
15 Kapteijn     Lisa       719 Kapelle                 203             15 0218  1
16 Baar         Sanne      752 AV'56               203                 15 0218  1
17 Malfliet     Line       964 Volharding B197                         15 0212  1
18 Kaagman      Rosanne    777 Dynamica    188                         15 0203  1
19 Brande       Sanne v d  786 RKHAV       186                         15 0201  1
20 Steijaart    Fenna      967 RKHAV       184                         15 0199  1
starts  42 
  MpB   H4A-crosscompetitie             Moe Eld Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
 1 Eetvelt      Katja van  980 RKHAV       226 233 241 241             60 1001  4
 2 Coppieters   Jenna      981 RKHAV       215 241 233 226             60 0975  4
 3 Haar         Dana ter   816 Dynamica        250 250 233             45 0778  3
 4 Schets       Tessa      982 AV'56       220         250             30 0500  2
 5 Burg         Yara       755 AV'56               226 215             30 0471  2
 6 Jonghe       Limme de   977 Volharding S250                         15 0265  1
 7 Verleysen    Caitlin    985 Waasland    241                         15 0256  1
 8 Rooms        Ara        986 Waasland    233                         15 0248  1
 9 Verschuren   Suzanne    723 Scheldesport            220             15 0235  1
10 Roelandt     Ine        983 Waasland    211                         15 0226  1
11 Mullem       Laura van  978 Volharding B207                         15 0222  1
12 Emmaneel     Femke      976 Volharding S203                         15 0218  1
starts  22 
  MpC   H4A-crosscompetitie             Moe Eld Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
 1 Fertoute     Lilian     993 DeltaSport  241 250 233 241             60 1025  4
 2 Dikkenberg   Inke v d   999 AV'56       191 241 220 211             60 0923  4
 3 Kramer       Mila       998 AV'56       188 233 215 203             60 0899  4
 4 Graaf        Amy de     994 AV'56       250     250 250             45 0795  3
 5 Keijmel      Myrthe     772 Scheldesport197     226 226             45 0694  3
 6 Lorier       Lisanne    743 Dynamica            241 233             30 0504  2
 7 Vermeulen    Nele       995 Waasland    233                         15 0248  1
 8 Herremans    Helena     992 Volharding B226                         15 0241  1
 9 Karelse      Yara       726 AV'56                   220             15 0235  1
10 Loir         Elise      997 Waasland    220                         15 0235  1
11 Luijk        Zoe van    757 AV'56                   215             15 0230  1
12 Thys         Sofie      987 Volharding S215                         15 0230  1
13 Maere        Julie de   990 Volharding B211                         15 0226  1
14 Sluijs       Femke van  727 Kloetinge               207             15 0222  1
15 Bruers       Kiara      989 Volharding B207                         15 0222  1
16 Heynderickx  Hayley     991 Volharding B203                         15 0218  1
17 Tuyls        Zowie      996 Waasland    200                         15 0215  1
18 Vriesacker   Lena       988 Volharding B194                         15 0209  1
starts  32 
totaal  996 starts
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
13-01-2018 46e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport0
14-01-2017 45e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport0
16-01-2016 44e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport1530
10-01-2015 43e DeltacrossBurgh-HaamstedeDelta Sport2204
18-01-2014 42e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport2703
14-01-2012 40e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport2719
15-01-2011 39e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport2522
16-01-2010 38e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport2707
10-01-2009 37e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport1973
12-01-2008 36e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport2026
13-01-2007 35e DeltacrossBurgh-HaamstedeDelta Sport2004
14-01-2006 34e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport1407
15-01-2005 33e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport1163
10-01-2004 32e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport1030
11-01-2003 31e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport953
12-01-2002 30e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport964
13-01-2001 29e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport932
15-01-2000 28e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport927
09-01-1999 27e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport876
10-01-1998 26e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport933

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
14-01: 46e Halve van Egmond (14)
17-12: 12e Spark marathon Spijkenisse (11)
26-11: Halve Marathon Tarragona (1)
26-11: Firenze Marathon Florence (4)
Recente video(s)
Atletiek Zeeland © 2018