woensdag 12 december 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
05-12: Hardloopsprokkels
23-11: Warmathon
16-11: Aggrey Agaba oppermachtig in 51e Mosselloop
13-11: Kustmarathon kan volgend jaar weer terug naar oud parcours
12-11: Levensduur van sporthorloges
10-11: Aggrey Agaba klopt Pleijte en Harmes in Mosselloop
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 14-12: Kanjerloop Goes
zo 16-12: 13e Spark marathon Spijkenisse
za 22-12: Natuurloop Axel
za 22-12: 19e Aagtekerke Run
wo 26-12: Kerstloop Dishoek
do 27-12: Snertloop Arnemuiden
za 29-12: Eindejaarscross Axel
za 29-12: Stratenloop Menheerse Middelharnis
ma 31-12: Tankloop Westkapelle
ma 31-12: 2e Natuurloop Nieuwvliet
vr 04-01: Ondoloop Sint Laurens
za 05-01: Jeff Thuy Memorial Heikant
za 05-01: 58e Wallenloop Goes
zo 06-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen
za 12-01: Steense Rattenloop Sint Jansteen
za 12-01: 47e Deltacross Westenschouwen
Recente uitslagen meer uitslagen
za 08-12: Halve Marathon Terneuzen (112)
za 01-12: 26e Inkelcross Kruiningen (149)
zo 25-11: 19e Zakloop Nisse (588)
za 24-11: 33e Elderschanscross Aardenburg (138)
za 17-11: 18e Hobbeldebobbelloop Zoutelande (314)
zo 11-11: 1e Natuurloop Retranchement (60)
za 10-11: 51e Mosselloop Westenschouwen (286)
za 10-11: Jeff Thuy Memorial Heikant (100)
zo 04-11: 8e Trail By The Sea Renesse (416)
za 03-11: 33e Moerschanscross Hulst (138)
za 03-11: Appelloop Axel (168)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
1e Vrijburgloop
Vlissingen, zaterdag 21 april 2012 - Organisatie: Dynamica
001 Harmes Erwin              Dynamica         0:33:06   1eHSe             
002 Sparrentak Wim van        Dynamica         0:35:10   1eH35             
003 Nieuwenhuijse Laurent     AV'56            0:35:37   2eHSe             
004 Maldegem Andre van        Gapinge          0:35:53   3eHSe             
005 Boks Jorim de             Middelburg       0:36:17   4eHSe             
006 Lous Paco                 Dynamica         0:36:26   5eHSe             
007 Verhage Arjo              Dynamica         0:37:53   2eH35             
008 Berge Jeroen vd           Kruiningen       0:38:17   6eHSe             
009 Wojciechowski Marcin      Goes             0:38:39   7eHSe             
010 Leeuw Danny de            AV'56            0:38:42   8eHSe             
011 Horssen Pieter van        Dynamica         0:38:55   1eH55             
012 Nood Jeroen de            Dynamica         0:39:08   9eHSe             
013 Dekker Peter              Dynamica         0:39:23   3eH35             
014 Lange Marcel de           Dynamica         0:39:50   4eH35             
015 Dellebeke Ron             Dynamica         0:39:57   1eH45             
016 Verhage Bram              Aagtekerke       0:39:59   2eH45             
017 Bruijn Leo de             Dynamica         0:40:01   5eH35             
018 Bos Frans                 Dynamica         0:40:02   2eH55             
019 Lous Henk                 Dynamica         0:40:13   3eH45             
020 Hollander Kees den        Aagtekerke       0:40:54   6eH35             
021 Vaardegem Jan van         Dynamica         0:41:09   7eH35             
022 Oostdijk Harry            Kruiningen       0:41:32   4eH45             
023 Dijkstra Seth             LPK Middelburg   0:41:40   8eH35             
024 Steketee Maurice          Middelburg       0:41:52  10eHSe             
025 Engels Anton              Dynamica         0:42:03   5eH45             
026 Luijk Lion van            Dynamica         0:42:09   6eH45             
027 Pagter Rob de             Ritthem          0:42:20   9eH35             
028 Liefbroer Joost           Souburg          0:42:23  11eHSe             
029 Vlieger Johan de          Dynamica         0:42:25   7eH45             
030 Steenpoorte Iljan         Kruiningen       0:42:28  12eHSe             
031 Tempelaar Wim             Dynamica         0:42:30   3eH55             
032 Guequierre John           Dynamica         0:42:39   4eH55             
033 Smits Jack                Dynamica         0:43:00   8eH45             
034 Stevels Wim               Dynamica         0:43:20  10eH35             
035 Berge Cor van den         Goes             0:43:44   9eH45             
036 Toutenhoofd Vincent       Westkapelle      0:43:51  11eH35             
037 Meulmeester Manfred       Dynamica         0:43:59  12eH35             
038 Meeuwsen Laurens          Krabbendijke     0:44:07  10eH45             
039 Karstanje Albert          St Laurens       0:44:14   5eH55             
040 Wever Mario de            Dynamica         0:44:25  13eH35             
041 Broos Frits               Middelburg       0:44:39  11eH45             
042 Koole Wilbert             Dynamica         0:44:42  14eH35             
043 Meeuwsen Peter            Krabbendijke     0:45:08  13eHSe             
044 Koole Adri                Dynamica         0:45:28   6eH55             
045 Horssen Jan van           Dynamica         0:45:41   7eH55             
046 Nieulande Martin v        Nw St Joosland   0:45:53  12eH45             
047 Corbijn Hans              Dynamica         0:45:56  13eH45             
048 Ven Edwin van de          Serooskerke      0:45:59  15eH35             
049 Geschiere Suzanne         Dynamica         0:47:22   1eD45             
050 Resovsky Joseph           Middelburg       0:47:39  16eH35             
051 Heul Andrea van der       Middelburg       0:47:42   1eD35             
052 Joosse Rinus              AV'56            0:47:48   1eH65             
053 Besuijen Jan                               0:47:51   8eH55             
054 Saczynski Simon           Goes             0:47:56  14eHSe             
055 Geldof Ruud               Middelburg       0:48:05  14eH45             
056 Moes Nicolaas             Souburg          0:48:15   2eH65             
057 Boogaard Rob              Oostkapelle      0:48:19  15eH45             
058 Taal George               Oostkapelle      0:48:21   9eH55             
059 Beijer Piet               Dynamica         0:48:29  10eH55             
060 Botman Kobus              Dynamica         0:48:34  11eH55             
061 Bun Ronald                Middelburg       0:48:40  16eH45             
062 Tempelaar Ineke           Dynamica         0:48:42   2eD45             
063 Luitwieler Jaap           Dynamica         0:48:44  12eH55             
064 Sorber Rick               Goes             0:49:11  17eH35             
065 Berge Katinka v d         Serooskerke      0:49:44   2eD35             
066 Geschiere Reinco          Serooskerke      0:49:47  17eH45             
067 Verhoef Peter             Souburg          0:49:53  18eH45             
068 Coppoolse Coby            Grijpskerke      0:50:02   3eD45             
069 Westerweele Ellie         Vlissingen       0:50:23   4eD45             
070 Tax Marco                 Kamperland       0:50:26  18eH35             
071 Priem Arthur              Koudekerke       0:50:34  19eH45             
072 Lensen Dignus             Dynamica         0:50:45  13eH55             
073 Portvliet Hugo            Dynamica         0:50:50   3eH65             
074 Verhoeven Nel             Dynamica         0:50:56   5eD45             
075 Koole Joeri               Serooskerke      0:51:09  19eH35             
076 Sinke Natalie             Vlissingen       0:51:35   3eD35             
077 Luijk Leo                 Dynamica         0:52:13   4eH65             
078 Wiedenhoff Jan            Middelburg       0:52:34   5eH65             
079 Michielsen Erik           Vlissingen       0:54:55  20eH35             
080 Peeters Cathrien          Domburg          0:55:44   6eD45             
081 Seuss Lucille             Vlissingen       0:56:00   7eD45             
082 Vermeirsen Nick           Philippine       0:56:31  15eHSe             
083 Tilroe Anita              Middelburg       0:56:50   4eD35             
084 Lockefeer Cornelis        Middelburg       0:58:10  14eH55             
085 Huibregtse Eva            Middelburg       0:58:13   1eDse             
086 Meertens Rian             Vlissingen       1:01:00   8eD45             
087 Corbijn Hannie            Oostkapelle      1:03:22   9eD45

2.7 km
001 Geldof Jasmijn            Dynamica         0:12:45   1eMA1             
002 Boogaart Bart             Dynamica         0:12:51   1eJD              
003 Lange Nikita de           Dynamica         0:13:00   1eMA2             
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
31-03-2018 VrijburgloopVlissingenDynamica0
20-04-2013 2e VrijburgloopVlissingenDynamica1321

 
Laatste reacties:
Jan Roose: Warmathon..
Jan Roose: Warmathon..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
09-12: 30e Bruggenloop Rotterdam (81)
02-12: Surpriseloop Halsteren (6)
25-11: Halve Marathon Tarragona (1)
25-11: Tis (voor) Niks Loop Geldrop (2)
18-11: 35e Zevenheuvelenloop Nijmegen (79)
18-11: Marathon Kasterlee (3)
18-11: Kievitloop Bergen op Zoom (6)
17-11: Juul Van De Walleloop Kieldrecht (140)
11-11: Istanbul Marathon (3)
04-11: 13e Drechtstadloop Dordrecht (10)
04-11: New York City Marathon (2)
28-10: Brussels Marathon (1)
28-10: 36e Marathon Brabant Etten-Leur (61)
28-10: Ghent Marathon Gent (5)
28-10: Marathon Ljubljana (7)
21-10: 10 van AVR Rucphen (6)
21-10: Kievitloop Bergen op Zoom (4)
21-10: 43e Amsterdam Marathon (26)
14-10: 35e Marathon Eindhoven (10)
14-10: Linker Oevert marathon Antwerpen (5)
Recente video(s)
26e Inkelcross
26e Inkelcross in Evenement van de week
Tim van den Broeke na 26e Inkelcross
Atletiek Zeeland © 2018