dinsdag 19 november 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
14-11: JARO crossen 2011 – 2021
31-10: De handrem
09-10: Tim Pleijte beste in Zeeuws onderonsje in 17e Kustmarathon
07-10: Zeeuws veldloopseizoen van start op Stelleplas
03-10: Hardlopen als een dressuurpaard
23-09: Veldloopbijeenkomst
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 23-11: 34e Elderschanscross Aardenburg
zo 24-11: Warandeloop Tilburg
zo 24-11: 20e Zakloop Nisse
za 30-11: Grand Slam Vlissingen
za 30-11: Scheldesportloop Terneuzen
zo 01-12: Jules Unlimitedloop Breskens
za 07-12: Aflossingsmarathon Terneuzen
za 07-12: 27e Inkelcross Kruiningen
za 14-12: Steense Rattenloop Sint Jansteen
zo 15-12: 14e Spark marathon Spijkenisse
za 21-12: 20e Aagtekerke Run
za 21-12: 2e IGA Natuurloop Axel
Recente uitslagen meer uitslagen
za 16-11: Juul Van De Walleloop Nieuw-Namen (95)
za 16-11: 19e Hobbeldebobbelloop Zoutelande
zo 10-11: Natuurloop Cadzand-Bad
za 09-11: Jeff Thuy Memorial Heikant (105)
za 09-11: 52e Mosselloop Westenschouwen (324)
za 02-11: Appelloop Axel (94)
za 02-11: 34e Moerschanscross Hulst (109)
za 26-10: 8e Stelleplascross Heinkenszand (76)
za 26-10: Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil (78)
za 19-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen (121)
za 19-10: 58e Singelloop Middelburg (108)
za 05-10: Clingse Bosloop Clinge
za 05-10: 17e Kustmarathon Zoutelande (1421)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

5e Kustloop

Vrouwenpolder, zaterdag 3 september 2011 - Organisatie: Kustloop
Halve marathon >>> Zeeuws record staat met 1.01.54 vanaf 03-04-1993 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Michel Schrier (PR 1.07.37) Vlissingen1.18.37minMSe   16.102  3:444.47541
2  Adriaan van Keulen (PR 1.17.58) Middelburg1.22.26minMSe   15.356  3:544.27438
3  Erik Kok (PR 1.18.16) Arnemuiden1.22.49minMSe   15.285  3:564.25429
4  Alwin Vermeulen (PR 1.12.37) Kwadendamme1.23.05minM40   15.236  3:564.23422
5  Wim van Sparrentak (PR 1.14.32) Sint Laurens1.24.08minM40   15.046  3:594.18396
6  John Ravia (PR 1.20.14) Zierikzee1.24.22minM40   15.004  4:004.17391
7  Tjitte van den Buys (PR 1.17.09) Middelburg1.25.09minMSe   14.866  4:024.13372
8  Rob MustersOud Gastel1.27.44minMSe   14.428  4:104.01314
9  Sjacco Joziasse (PR 1.18.06) Koudekerke1.28.16minM40   14.341  4:113.98303
10  Rian van den Broeke (PR 1.09.21) Vlissingen1.28.51minM50   14.247  4:133.96291
11  David Schrier (PR 1.16.21) Vlissingen1.29.01minMSe   14.220  4:133.95287
12  Adriaan Walhout (PR 1.14.57) Middelburg1.29.15minMSe   14.183  4:143.94283
13  Anjolie Engels (PR 1.18.58) Middelburg1.29.18minVse   14.175  4:143.94510
14  Peter van Limbergen (PR 1.18.02) Goes1.30.03minMSe   14.057  4:163.90267
15  Leen Meijers (PR)Veere1.30.23minM50   14.005  4:173.89260
16  Erik Poppe (PR 1.19.42) Biggekerke1.30.49minM40   13.939  4:183.87252
17  Jos den Hollander (PR 1.23.56) Goes1.31.50minM40   13.784  4:213.83232
18  Frank van der Want (PR 1.29.21) Middelburg1.32.03minMSe   13.752  4:223.82228
19  Marianne de Kok (PR 1.22.13) Lewedorp1.32.16minV40   13.719  4:223.81440
20  Maikel BestGoes1.32.57minMSe   13.619  4:243.78212
21  Aart Joziasse (PR 1.29.45) Middelburg1.33.30minM40   13.539  4:263.76203
22  Leo Janse (PR 1.27.43) Middelburg1.34.09minM40   13.445  4:283.73192
23  Laurens van der Haven (PR 1.23.48) Wissenkerke1.34.14minM40   13.433  4:283.73190
24  Arjo Verhage (PR 1.22.07) Aagtekerke1.34.58minM40   13.329  4:303.70178
25  Edwin van Alphen (PR 1.21.30) Vlissingen1.35.17minM40   13.285  4:313.69173
26  Joeri Versluis (PR 1.19.00) Vlissingen1.36.13minMSe   13.156  4:343.65158
27  Bram Verhage (PR 1.26.01) Aagtekerke1.36.34minM40   13.109  4:353.64153
28  Peter KaljouwLeiderdorp1.36.46minM50   13.081  4:353.63150
29  Jan MullerSprundel1.36.49minM40   13.075  4:353.63149
30  John van TilburgHoogerheide1.37.10minM40   13.028  4:363.62144
31  John Slabbekoorn (PR 1.24.14) Kapelle-Biezelinge1.37.20minM40   13.005  4:373.61142
32  Jozias Marijs (PR 1.33.58) Arnemuiden1.37.21minMSe   13.003  4:373.61142
33  Gilles Geschiere (PR 1.22.49) Meliskerke1.37.45minM40   12.950  4:383.60136
34  Jos Meeuwse (PR 1.30.56) Arnemuiden1.37.47minM40   12.945  4:383.60135
35  Rob HirsNieuwerkerk ad Y1.38.44minM40   12.821  4:413.56122
36  Johan Joziasse (PR 1.38.01) Middelburg1.39.03minM40   12.780  4:423.55118
37  Olof Hoogesteger (PR 1.25.15) Vlissingen1.39.08minMSe   12.769  4:423.55117
38  Yves KellerBergen op Zoom1.39.17minMSe   12.750  4:423.54115
39  Andres de Witte (PR 1.23.39) Terneuzen1.39.29minMSe   12.724  4:433.53113
40  Erik de Kraker (PR 1.24.48) Oost-Souburg1.39.33minMSe   12.716  4:433.53112
41  Ruud Grim (PR 1.35.39) Lewedorp1.39.36minM50   12.709  4:433.53111
42  Jan Willem PoppeBaiersdorf1.39.48minM40   12.684  4:443.52109
43  Remi Louwerse (PR 1.33.15) Middelburg1.40.04minMSe   12.650  4:453.51105
44  Michel Bekink (PR 1.26.19) Goes1.40.09minMSe   12.640  4:453.51104
45  Geert-Jan Jobse (PR 1.33.31) Vlissingen1.40.27minM40   12.602  4:463.50100
46  Lieven van Belzen (PR 1.38.54) Middelburg1.40.30minM40   12.596  4:463.50100
47  Jan Willem Rietberg (PR 1.26.40) Oost-Souburg1.40.45minMSe   12.564  4:473.4997
48  Frans Bos (PR 1.29.53) Vlissingen1.41.08minM60   12.517  4:483.4892
49  Vital Timmermans (PR 1.35.50) Yerseke1.41.14minM40   12.504  4:483.4791
50  Leo de Rijke (PR 1.36.11) Vlissingen1.41.17minM40   12.498  4:483.4791
51  Silvia VerhoevenEtten-Leur1.41.21minV40   12.490  4:483.47258
52  Carel Schott (PR 1.37.15) Dreischor1.41.25minM40   12.482  4:483.4789
53  John Langerak (PR 1.35.10) Meliskerke1.41.30minM40   12.471  4:493.4688
54  Wim Wouters (PR 1.17.00) Kruiningen1.41.50minM50   12.431  4:503.4584
55  Dennis Plessius (PR 1.35.21) S-Heer Arendskerke1.41.52minM40   12.427  4:503.4584
56  Kees Geuze (PR 1.34.27) Middelburg1.42.00minM50   12.410  4:503.4582
57  Leen Cornelisse (PR 1.40.44) Middelburg1.42.06minM60   12.398  4:503.4481
58  Anton van Daalen (PR 1.26.59) Koudekerke1.42.10minM40   12.390  4:513.4481
59  Tonny van EekelenWouw1.42.13minM40   12.384  4:513.4480
60  Robert Carol (PR 1.27.05) Middelburg1.42.16minM40   12.378  4:513.4480
61  Jeroen Franssen (PR 1.36.47) Vlissingen1.42.18minMSe   12.374  4:513.4479
62  Leonie Ton (PR 1.25.45) Zierikzee1.42.23minVse   12.364  4:513.43240
63  Wim van Dijke (PR 1.23.24) Vlissingen1.42.26minM40   12.358  4:513.4378
64  Bart van Noorden (PR 1.33.00) Yerseke1.42.32minM40   12.346  4:523.4377
65  Simon van BovenNijkerk1.42.48minM50   12.314  4:523.4274
66  Adrie Janse (PR 1.31.59) Arnemuiden1.43.03minM40   12.284  4:533.4171
67  Jon van Caspel (PR 1.27.41) Vlissingen1.43.21minM50   12.248  4:543.4068
68  Pieter KoddeKrimpen ad Lek1.43.46minMSe   12.199  4:553.3964
69  Bert LemmensRijen1.43.50minM50   12.191  4:553.3964
70  Henri BinkWaalwijk1.43.53minM40   12.185  4:553.3863
71  Arthur van Aartsen (PR 1.32.57) Middelburg1.44.07minMSe   12.158  4:563.3861
72  Michel Ridderhof (PR 1.27.23) Middelburg1.44.12minM40   12.148  4:563.3760
73  Conno Francke (PR 1.39.42) Gapinge1.44.16minM50   12.141  4:573.3759
74  Jeroen van Dommelen (PR 1.40.52) Vlissingen1.44.21minMSe   12.131  4:573.3759
75  Henk van der Poel (PR 1.33.58) Westkapelle1.44.26minM50   12.121  4:573.3758
76  Jan Louisse (PR 1.15.45) Middelburg1.44.40minM40   12.094  4:583.3656
77  Bart Pouwer (PR 1.36.16) Vlissingen1.44.45minM40   12.084  4:583.3655
78  Guus MijnliefVlissingen1.44.52minM40   12.071  4:583.3554
79  Ruud Fredriks (PR 1.35.59) s-Heerenhoek1.45.02minM50   12.052  4:593.3552
80  Martin Wilken (PR)Vlissingen1.45.04minMSe   12.048  4:593.3552
81  Jos Grootjans (PR 1.32.18) Westkapelle1.45.35minM50   11.989  5:003.3348
82  Rinus van de Woestijne (PR 1.28.50) Middelburg1.45.43minMSe   11.974  5:013.3347
83  Boy Saija (PR 1.37.05) Middelburg1.45.50minM50   11.961  5:013.3246
84  Pieter Poortvliet (PR 1.28.39) Veere1.46.00minMSe   11.942  5:013.3244
85  Rutger Wondergem (PR 1.35.49) Middelburg1.46.02minMSe   11.938  5:023.3244
86  Hanco van Keulen (PR 1.22.45) Ritthem1.46.08minMSe   11.927  5:023.3143
87  Lourens-Jan Hengst (PR 1.28.03) Aagtekerke1.46.20minM40   11.905  5:023.3142
88  Klaas Houterman (PR 1.36.54) Westkapelle1.46.23minMSe   11.899  5:033.3141
89  Hans HouwelingStrijen1.46.34minM40   11.878  5:033.3040
90  Frank Houweling (PR 1.28.43) Goes1.46.40minMSe   11.867  5:033.3039
91  Bart KoddeKrimpen aan de Lek1.46.43minMSe   11.862  5:033.2939
92  Berry Simonse (PR 1.26.54) Goes1.46.52minMSe   11.845  5:043.2938
93  Jos Put (PR 1.37.17) Vlissingen1.46.56minM40   11.838  5:043.2937
94  Jaco Pleijte (PR 1.42.02) Koudekerke1.47.11minMSe   11.810  5:053.2835
95  Arthur Pouwelse (PR 1.31.53) Middelburg1.47.43minM50   11.752  5:063.2632
96  Frans Geijs (PR 1.47.05) Wolphaartsdijk1.47.58minM40   11.724  5:073.2630
97  Geert Francke (debuut) Vlissingen1.48.13minMSe   11.697  5:083.2528
98  Alexander Dekker (PR 1.28.21) Oostkapelle1.48.17minMSe   11.690  5:083.2528
99  Lia Gonzalez (PR 1.24.56) Vrouwenpolder1.48.19minV50   11.687  5:083.25151
100  Adrie van den Bosse (PR 1.40.14) Oostkapelle1.48.22minM50   11.681  5:083.2427
101  John Guequierre (PR 1.17.01) Middelburg1.48.25minM50   11.676  5:083.2427
102  Wim Dingemanse (PR 1.36.54) Grijpskerke1.48.27minM50   11.672  5:083.2427
103  Mark Geuze (PR 1.35.33) Middelburg1.48.29minM40   11.669  5:093.2427
104  Ron Timmermans (PR 1.29.42) Middelburg1.48.32minM40   11.663  5:093.2426
105  Kees Joosse (PR 1.23.27) Middelburg1.48.38minM40   11.653  5:093.2426
106  Cor Geluk (PR 1.37.01) Middelburg1.49.01minM50   11.612  5:103.2323
107  Leendert van de Ven (PR 1.33.38) Zoutelande1.49.06minM40   11.603  5:103.2223
108  Edith Koole (debuut) Oostkapelle1.49.08minVse   11.599  5:103.22140
109  Piet Moes (PR 1.32.12) Koudekerke1.49.25minM50   11.569  5:113.2121
110  Marco DielemanSommelsdijk1.49.33minM40   11.555  5:123.2120
111  Koen de Vries (PR 1.36.56) Vlissingen1.49.41minM50   11.541  5:123.2120
112  Kees Vreke (PR 1.49.32) Middelburg1.50.01minM50   11.506  5:133.2018
113  Reinco Geschiere (PR 1.39.19) Serooskerke1.50.03minM40   11.502  5:133.2018
114  Leo Zuidweg (PR 1.41.52) Middelburg1.50.17minM40   11.478  5:143.1916
115  Jan Koen de Graaf (PR 1.43.37) Middelburg1.50.33minM40   11.450  5:143.1815
116  Leon Hage (PR 1.37.10) Vlissingen1.50.41minMSe   11.437  5:153.1815
117  Anne Kwist (PR 1.40.14) Tholen1.50.51minVse   11.419  5:153.17119
118  Jan Theune (PR 1.42.28) Zoutelande1.50.54minM50   11.414  5:153.1714
119  Colin Harmsen van der Vliet (PR 1.37.43) Tholen1.50.57minMSe   11.409  5:163.1713
120  Sander Janse (PR 1.49.54) Middelburg1.50.59minM40   11.406  5:163.1713
121  Harry Aarnoudse (PR 1.40.31) Kerkwerve1.51.02minM50   11.401  5:163.1713
122  Harrie Smeekens (PR 1.48.08) Goes1.51.19minM50   11.372  5:173.1612
123  Frans Lemson (PR 1.44.34) Vlissingen1.51.21minM40   11.368  5:173.1612
124  Bert Aalbers (PR 1.41.33) Vlissingen1.51.25minM40   11.361  5:173.1611
125  Dirk WisseKrimpen aan den IJssel1.51.27minMSe   11.358  5:173.1611
126  Marcel van Delden (PR 1.33.11) Middelburg1.51.33minM40   11.348  5:173.1511
127  Johan Ovaa (PR 1.36.30) Koudekerke1.51.41minMSe   11.334  5:183.1510
128  Rob Polak (PR 1.45.34) Vlissingen1.51.43minM50   11.331  5:183.1510
129  Volker HartmanAsperg1.51.48minM40   11.322  5:183.1510
130  Marc Wagenaar (PR)Grijpskerke1.51.51minMSe   11.317  5:183.1410
131  Jacko de Ridder (PR 1.49.48) Arnemuiden1.52.01minMSe   11.301  5:193.149
132  Rian Flikweert (PR 1.40.41) Middelburg1.52.04minV40   11.296  5:193.14105
133  Wilbert Koole (PR 1.37.42) Serooskerke1.52.10minMSe   11.285  5:193.139
134  John Sieling (PR 1.40.01) Middelburg1.52.18minM50   11.272  5:193.138
135  Sjaak Portegies (PR 1.33.02) Middelburg1.52.22minM50   11.265  5:203.138
136  Paul van der WalBaarn1.52.29minM40   11.254  5:203.137
137  Bill Stegers (PR 1.45.21) Vlissingen1.52.41minM40   11.234  5:203.127
138  Stefan de JongeScharendijk1.52.53minMSe   11.214  5:213.116
139  Bram van Keulen (PR 1.38.11) Meliskerke1.52.58minM40   11.206  5:213.116
140  Sven Vermeulen (PR 1.22.37) Vlissingen1.53.34minMSe   11.146  5:233.104
141  Gert Jan Marinisse (PR 1.44.26) Oost-Souburg1.53.39minM40   11.138  5:233.094
142  Hans Steenblok (PR 1.37.57) Heinkenszand1.53.45minM40   11.128  5:233.094
143  Jan Donze (PR 1.44.32) Middelburg1.53.57minM40   11.109  5:243.093
144  Ron de Wolf (PR)Vlissingen1.54.31minM40   11.054  5:263.072
145  Enrico Kraak (PR 1.43.11) Goes1.54.34minM40   11.049  5:263.072
146  Kees de Visser (PR 1.38.13) Aagtekerke1.54.55minM40   11.015  5:273.062
147  Johan de Wolf (PR 1.39.21) Vlissingen1.55.04minM40   11.001  5:273.061
148  Evelien van Sparrentak (PR 1.42.49) Sint Laurens1.55.24minVse   10.969  5:283.0571
149  Paola van Gilst (PR 1.30.07) Goes1.55.32minVse   10.957  5:293.0470
150  Peter Noordijke (PR 1.37.52) Goes1.55.38minM40   10.947  5:293.041
151  Ben Kempen?1.55.40minM50   10.944  5:293.041
152  Kees Siereveld (PR 1.47.49) Arnemuiden1.55.43minM50   10.939  5:293.041
153  Arthur Priem (PR 1.46.44) Koudekerke1.55.54minM50   10.922  5:303.03-
154  Marco Walhout (PR 1.38.29) Vlissingen1.55.57minM40   10.917  5:303.03-
155  Rian Basting (PR 1.51.55) Middelburg1.56.00minVse   10.913  5:303.0366
156  Christiaan Hage (PR 1.45.48) Vlissingen1.56.32minMSe   10.863  5:313.02-
157  Edgar van Weelden (PR 1.55.05) S-Heer Arendskerke1.56.34minM40   10.859  5:323.02-
158  Hans Minnaard (PR 1.39.20) Yerseke1.56.37minM50   10.855  5:323.02-
159  John Kommer (PR 1.33.56) Zierikzee1.57.06minM40   10.810  5:333.00-
160  Martin de Visser (PR 1.41.24) Middelburg1.57.11minM40   10.802  5:333.00-
161  Ashok JodhaAmsterdam1.57.32minM50   10.770  5:342.99-
162  Michiel SchrijverBaarn1.57.40minM50   10.758  5:352.99-
163  Joost Liefbroer (PR 1.39.29) Oost-Souburg1.57.43minMSe   10.753  5:352.99-
164  Jeffrey Geerse (PR 1.37.32) Vlissingen1.57.44minMSe   10.752  5:352.99-
165  Johan Treurniet (PR 1.50.14) Middelburg1.57.46minM40   10.749  5:352.99-
166  Willem de Leeuw (PR 1.50.21) Goes1.58.01minM50   10.726  5:362.98-
167  Ger de Kraker (PR 1.53.53) Oost-Souburg1.58.23minM50   10.693  5:372.97-
168  Jannie de Vries (PR 1.43.38) Vlissingen1.58.25minV50   10.690  5:372.9747
169  Jan Hogeweg (PR 1.52.44) Oostkapelle1.58.37minM40   10.672  5:372.96-
170  Cees de Leeuw?1.58.40minM60   10.667  5:372.96-
171  Peter Stroo (PR 1.45.22) Serooskerke1.58.44minM50   10.661  5:382.96-
172  Jaap Flikweert (PR 1.39.05) Nieuwerkerk1.58.48minM50   10.655  5:382.96-
173  Ard de Later (PR 1.46.41) Serooskerke1.58.53minMSe   10.648  5:382.96-
174  Joost Polderdijk (PR 1.37.33) Goes1.58.57minMSe   10.642  5:382.96-
175  Jacco Willemse (PR 1.51.01) Middelburg1.58.59minMSe   10.639  5:382.96-
176  Matthijs NoteboomErmelo1.59.02minMSe   10.634  5:392.95-
177  Maup Lindenberg?1.59.04minMSe   10.631  5:392.95-
178  Jos SnijdersHelmond1.59.07minM40   10.627  5:392.95-
179  Miel Verheijen (debuut) Kortgene1.59.15minMSe   10.615  5:392.95-
180  Petra PolspoelBergen op Zoom1.59.19minV40   10.609  5:392.9540
181  Sjaak van der LeerBarendrecht1.59.25minMSe   10.600  5:402.94-
182  Raymond Arratoon (PR 1.44.17) Vlissingen1.59.28minM40   10.596  5:402.94-
183  Pieter-Jan de Baar (PR 1.39.24) Wolphaartsdijk1.59.31minMSe   10.591  5:402.94-
184  Jeroen HooijerBaarn1.59.34minM40   10.587  5:402.94-
185  Ronald Dees (PR 1.44.45) Vlissingen1.59.57minMSe   10.553  5:412.93-
186  Ronald Ridderbos (PR 1.50.15) Serooskerke2.00.31minMSe   10.504  5:432.92-
187  Erno Tramper (PR 1.57.33) Middelburg2.00.33minMSe   10.501  5:432.92-
188  Leo Hage (PR 1.54.00) Middelburg2.00.39minM40   10.492  5:432.91-
189  Pieter JobseAmersfoort2.00.43minMSe   10.486  5:432.91-
190  Leontien BarendsNieuwerkerk ad Y2.00.45minVse   10.483  5:432.9131
191  Reinier van Wouwe (PR 1.45.28) Serooskerke2.00.48minM50   10.479  5:442.91-
192  Christian Jobse (PR 1.43.01) Middelburg2.00.50minMSe   10.476  5:442.91-
193  Alwin OerlemansWoerden2.00.54minM40   10.470  5:442.91-
194  Marcel Schoon (PR 1.49.22) Vlissingen2.00.57minM40   10.466  5:442.91-
195  Tonny Janse (PR 1.48.27) Aagtekerke2.01.00minMSe   10.462  5:442.91-
196  Jan van der MaaleHalsteren2.01.07minM40   10.451  5:442.90-
197  John van Beek (PR 1.50.20) Arnemuiden2.01.12minMSe   10.444  5:452.90-
198  Ronald Hercules (PR 1.52.28) Serooskerke2.01.25minM50   10.426  5:452.90-
199  Jan Kaan (PR 1.47.57) Rilland2.01.37minM50   10.409  5:462.89-
200  John Provoost (PR 1.39.41) Domburg2.01.40minM40   10.404  5:462.89-
201  Ronald NuijtenDordrecht2.01.43minMSe   10.400  5:462.89-
202  Adrie van Dalen (PR 1.40.23) Lewedorp2.02.14minM40   10.356  5:482.88-
203  Imo Jongepier (PR 1.49.50) Nieuw- en Sint Joosland2.02.31minM60   10.332  5:482.87-
204  Edward Bank (debuut) Kruiningen2.02.47minM40   10.310  5:492.86-
205  Gerard Rommers (PR 1.48.34) Vlissingen2.02.52minM60   10.303  5:492.86-
206  Claus UellendallAachen2.02.55minM40   10.298  5:502.86-
207  Marleen Huson (PR 1.53.07) Oost-Souburg2.02.57minV50   10.296  5:502.8619
208  Ad Tres (PR 1.58.32) Wilhelminadorp2.03.03minM50   10.287  5:502.86-
209  Marco van 't Westeinde (PR 1.43.39) Arnemuiden2.03.18minM40   10.266  5:512.85-
210  Franklin Nieuwdorp (PR 1.47.05) Middelburg2.03.23minMSe   10.259  5:512.85-
211  Rob Boogaard (PR 1.43.18) Oostkapelle2.03.47minM50   10.226  5:522.84-
212  Arjen Griep (PR 1.51.24) Goes2.04.01minMSe   10.207  5:532.84-
213  Ron FrederiksMaurik2.04.08minM50   10.198  5:532.83-
214  Albert Jan Vlierman (PR 1.46.35) Koudekerke2.04.11minM40   10.193  5:532.83-
215  Jaap Luitwieler (PR 1.46.56) Middelburg2.04.16minM60   10.187  5:532.83-
216  Jan de VriesMiddelburg2.04.27minM50   10.172  5:542.83-
217  Marcel van de Ketterij (PR 1.44.44) Vlissingen2.04.29minM40   10.169  5:542.82-
218  Adrie de Kraker (PR 1.45.32) Kapelle-Biezelinge2.04.37minM40   10.158  5:542.82-
219  Sivia SiegersVlissingen2.04.42minV40   10.151  5:552.8212
220  Ko Berrevoets (PR 1.53.44) Ouwerkerk2.04.44minM40   10.148  5:552.82-
221  Onno Mondeel (PR 1.58.44) Middelburg2.04.47minM40   10.144  5:552.82-
222  Wim Joosse (PR 1.48.41) Middelburg2.05.07minM50   10.117  5:562.81-
223  Reijer Leestemaker (PR 1.50.27) Kapelle-Biezelinge2.05.10minM40   10.113  5:562.81-
224  Peter Buursema (PR 1.51.15) Koudekerke2.05.12minM40   10.111  5:562.81-
225  Floor GroeneveldZwijndrecht2.05.33minM40   10.082  5:572.80-
226  Jan Neels (PR 1.49.28) Yerseke2.05.40minM40   10.073  5:572.80-
227  Freddy Roose (PR 1.47.28) Oostkapelle2.05.57minMSe   10.050  5:582.79-
228  Christl Rozendaal (PR 1.46.22) Kapelle-Biezelinge2.06.02minV40   10.044  5:582.797
229  Wim van den Nobelen (PR 1.41.11) Middelburg2.06.06minM40   10.038  5:592.79-
230  Steffen Humer (PR 1.41.03) Kattendijke2.06.10minM40   10.033  5:592.79-
231  Jan Verburg (PR 1.51.45) Koudekerke2.06.12minM60   10.031  5:592.79-
232  Marco van der Knaap (PR 1.47.11) Vlissingen2.06.15minM40   10.027  5:592.79-
233  Jaap Rentier (PR 1.47.23) Koudekerke2.06.16minM50   10.025  5:592.78-
234  Piet de Rijke (PR 1.59.08) Sint-Annaland2.06.19minM60   10.021  5:592.78-
235  Martin van Overloop (PR 1.52.41) Kapelle-Biezelinge2.06.30minM50   10.007  6:002.78-
236  Jacco Duvekot (PR 1.57.57) Vrouwenpolder2.06.34minMSe   10.001  6:002.78-
237  Marianne Knijff (PR 1.48.24) Philippine2.06.43minV40   9.990  6:002.775
238  Peter Groenenberg (PR 1.42.38) Middelburg2.06.45minMSe   9.987  6:002.77-
239  Marcel Adriaanse (PR 1.20.52) Middelburg2.06.48minMSe   9.983  6:012.77-
240  Eric de Visser (PR 1.41.54) Domburg2.06.51minMSe   9.979  6:012.77-
241  Kees Capelle (PR 2.05.09) Oostkapelle2.06.57minM40   9.971  6:012.77-
242  Adrie van Belzen (PR 1.44.34) Westkapelle2.07.09minM40   9.956  6:022.77-
243  Suzanne Geschiere (PR 1.41.09) Sint Laurens2.07.13minV40   9.950  6:022.764
244  Wolfgang Krug?2.07.16minMSe   9.946  6:022.76-
245  Nevzat Altikulaç (PR 2.01.32) Middelburg2.07.18minM40   9.944  6:022.76-
246  Martin van de Doe (PR 1.55.48) Waarde2.07.21minM60   9.940  6:022.76-
247  Andre de Koning (PR 1.55.21) Goes2.07.24minM50   9.936  6:022.76-
248  Edwin van de Ven (PR 1.49.38) Serooskerke2.07.34minM40   9.923  6:032.76-
249  Peter Bollebakker (PR 1.57.08) Koudekerke2.07.37minM60   9.919  6:032.76-
250  Jan Piet Schoonakker (PR 1.40.01) Terneuzen2.07.47minM50   9.906  6:032.75-
251  Guido OlbertzAachen2.07.51minM40   9.901  6:042.75-
252  Jan Schot (PR 1.49.40) Middelburg2.07.58minMSe   9.892  6:042.75-
253  Dave GroenlandLeideredorp2.08.21minMSe   9.862  6:052.74-
254  Katja Huibregtse (debuut) Westkapelle2.08.37minVse   9.842  6:062.732
255  Rinus Paardekooper (PR 1.37.50) Goes2.08.40minM50   9.838  6:062.73-
256  Theo Zoontjes (PR 1.49.57) Koudekerke2.08.55minM60   9.819  6:072.73-
257  Daan Zandijk (PR 1.59.30) Arnemuiden2.09.08minMSe   9.803  6:072.72-
258  Christiaan Hiensch (PR 1.49.38) Terneuzen2.09.12minM40   9.798  6:072.72-
259  Morien Janse (PR 1.54.33) Westkapelle2.09.17minVse   9.791  6:082.721
260  Martin Voshol (PR 1.52.12) Tholen2.09.25minM40   9.781  6:082.72-
261  Sjoerd Reijne (PR 1.47.36) Goes2.09.28minM50   9.777  6:082.72-
262  Carlo de Neve (PR 1.58.52) Vlissingen2.09.30minM40   9.775  6:082.72-
263  Marike Brusket (PR 1.44.33) Wilhelminadorp2.09.33minV40   9.771  6:082.711
264  Ron Brusket (PR 1.51.57) Wilhelminadorp2.09.35minM40   9.769  6:092.71-
265  Erwin Houmes (PR 1.50.35) Vlissingen2.09.38minMSe   9.765  6:092.71-
266  Emy Terwiel (PR 1.59.28) Heinkenszand2.10.02minM50   9.735  6:102.70-
267  Bert Jeras (PR 1.44.23) Middelburg2.10.04minM40   9.732  6:102.70-
268  Laus de Ridder (PR 1.38.27) Vlissingen2.10.07minM50   9.729  6:102.70-
269  Marjo Hamelink (PR 1.41.04) Oost-Souburg2.10.10minM40   9.725  6:102.70-
270  Theo WubsAmsterdam2.10.24minM50   9.707  6:112.70-
271  Krista Voorham (PR 1.46.45) Burgh-Haamstede2.11.05minVse   9.657  6:132.68-
272  Caio de Graaf (PR 1.34.07) Burgh-Haamstede2.11.07minM40   9.654  6:132.68-
273  Ruben Boutens (PR 1.26.50) Middelburg2.11.13minMSe   9.647  6:132.68-
274  Jan Sipma (PR 1.46.53) Meliskerke2.11.18minM50   9.641  6:132.68-
275  Richard Marcel (debuut) Zoutelande2.11.24minM50   9.634  6:142.68-
276  Nico KoemanYerseke2.11.31minM40   9.625  6:142.67-
277  Ton Luteijn (PR 2.02.40) Vlissingen2.11.41minM40   9.613  6:142.67-
278  Burry van Nugteren (PR 1.52.08) Vlissingen2.11.44minM40   9.609  6:152.67-
279  Marco de Smit (PR 1.53.41) Oost-Souburg2.11.46minM40   9.607  6:152.67-
280  Marielle Berkenbosch (PR 1.53.29) Grijpskerke2.11.50minV40   9.602  6:152.67-
281  Ab Delzenne (PR 1.53.12) Terneuzen2.12.05minM40   9.584  6:162.66-
282  Jan Minderhoud (PR 1.55.57) Oostkapelle2.12.17minM60   9.569  6:162.66-
283  Kees van Belzen (PR 1.53.45) Ritthem2.12.19minM50   9.567  6:162.66-
284  Peter Verhoef (debuut) Oost-Souburg2.12.31minM50   9.552  6:172.65-
285  Wilbert Verbeek (PR 1.59.32) Middelburg2.12.52minM40   9.527  6:182.65-
286  Joland in 't Anker (PR 1.52.03) Koudekerke2.12.54minVse   9.525  6:182.65-
287  Martje Wisse (PR 1.38.02) Koudekerke2.12.57minV40   9.521  6:182.64-
288  Peter van Kempen (debuut) Koudekerke2.13.11minM40   9.505  6:192.64-
289  Wilbert van de BoomgaardMiddelburg2.13.37minM40   9.474  6:202.63-
290  Jeroen Hage (PR 1.39.32) Middelburg2.13.41minM40   9.469  6:202.63-
291  Rob Kosters (PR 2.12.40) Middelburg2.13.50minM50   9.458  6:212.63-
292  Caroline Veringa (PR 1.46.33) Middelburg2.13.52minVse   9.456  6:212.63-
293  Simon van Wouwe (PR 2.05.39) Serooskerke2.13.55minM50   9.453  6:212.63-
294  Jan Jobse (PR 1.52.19) Serooskerke2.13.57minM60   9.450  6:212.63-
295  Hans Tramper (PR 1.49.09) Goes2.14.03minM40   9.443  6:212.62-
296  Wim-Pieter Dijkers (PR 1.40.35) Zoutelande2.14.07minMSe   9.438  6:212.62-
297  Ciska Dijkers (PR 1.54.28) Zoutelande2.14.09minVse   9.436  6:222.62-
298  Jan de Reu (PR 1.49.41) Middelburg2.14.11minM50   9.434  6:222.62-
299  Benny van Belzen (PR 1.52.33) Oost-Souburg2.14.13minM40   9.431  6:222.62-
300  Sjoerd Meijerss-Hertogenbosch2.14.15minM40   9.429  6:222.62-
301  Jolanda Kraamer (PR 2.06.59) Aagtekerke2.14.39minV50   9.401  6:232.61-
302  Ralph Gillissen (PR 2.09.24) Middelburg2.14.42minM40   9.398  6:232.61-
303  Dirk Poortvliet (PR 1.51.25) Middelburg2.14.44minMSe   9.395  6:232.61-
304  Paul Dieleman (debuut) Terneuzen2.14.46minMSe   9.393  6:232.61-
305  Ben Bommelje (PR)Grijpskerke2.14.56minM50   9.381  6:242.61-
306  Aarnoud Schout (PR 2.09.43) Middelburg2.14.59minM60   9.378  6:242.60-
307  Jacco Riemens (PR 1.51.03) Vrouwenpolder2.15.02minMSe   9.374  6:242.60-
308  Rob Joosse (PR 1.52.58) Veere2.15.10minMSe   9.365  6:242.60-
309  Gert Kruitbosch (PR 1.46.13) Goes2.15.15minM50   9.359  6:252.60-
310  Willeke den DikkenAmersfoort2.15.18minVse   9.356  6:252.60-
311  Emile de Die (PR 1.46.03) Kortgene2.15.31minM40   9.341  6:252.59-
312  Herman GroeneveltDordrecht2.15.42minM60   9.328  6:262.59-
313  Saskia Bertijn (PR 1.49.11) Oost-Souburg2.15.45minVse   9.325  6:262.59-
314  Leen GeschiereVught2.15.48minM40   9.321  6:262.59-
315  Guus Mix (PR 1.59.56) Middelburg2.16.09minM40   9.297  6:272.58-
316  Eline Aerts (PR 1.57.17) Middelburg2.16.12minVse   9.294  6:272.58-
317  Jacco de Leeuw (PR 1.55.47) Kapelle-Biezelinge2.16.15minMSe   9.291  6:272.58-
318  Arjan van Schaik (PR 2.03.02) Goes2.16.52minM40   9.249  6:292.57-
319  Marga de BreeBergen op Zoom2.17.03minV40   9.236  6:302.57-
320  Corina Lievense (PR 1.47.54) Middelburg2.17.06minVse   9.233  6:302.56-
321  Koos Bierings (PR 1.55.12) Vlissingen2.17.09minM50   9.230  6:302.56-
322  Arno Willemse (PR 1.51.48) Zoutelande2.17.31minM40   9.205  6:312.56-
323  Leo ArensmanOude Tonge2.18.05minM50   9.167  6:332.55-
324  Bonnie Visser (PR 2.05.25) Middelburg2.18.24minV40   9.146  6:342.54-
325  Bennie DanielseMiddelburg2.18.28minVse   9.142  6:342.54-
326  Esther van Sluijs (PR 1.48.04) Kloetinge2.18.33minVse   9.136  6:342.54-
327  Ineke Tempelaar (PR 1.45.15) Vlissingen2.18.42minV50   9.127  6:342.54-
328  Freddy NieuwenhuizeHellevoetsluis2.18.49minM40   9.119  6:352.53-
329  Mariska Moens?2.18.52minVse   9.116  6:352.53-
330  Jaap de Ridder (PR 1.58.31) Arnemuiden2.19.15minM60   9.090  6:362.53-
331  Marco Mandemaker (PR 1.47.58) s-Gravenpolder2.19.54minM40   9.048  6:382.51-
332  Riet Pouwelse (PR 2.04.29) Vrouwenpolder2.19.58minV60   9.044  6:382.51-
333  Henk Barentsen (PR 1.43.45) Oost-Souburg2.20.06minM50   9.035  6:382.51-
334  Leo KlootwijkNumansdorp2.20.32minM40   9.007  6:402.50-
335  Nancy Burger (PR 1.50.35) Vlissingen2.20.38minV40   9.001  6:402.50-
336  Marion Leenpoel (PR 2.05.05) kamperland2.20.44minV40   8.995  6:402.50-
337  Ad Duvekot (PR 2.01.39) Tholen2.21.12minM40   8.965  6:422.49-
338  Etien de Kam (PR 2.13.30) Koudekerke2.21.40minMSe   8.935  6:432.48-
339  Marcel van Ommeren (PR 1.50.23) Middelburg2.21.54minMSe   8.921  6:442.48-
340  Raphael Spaeter (PR 2.20.27) Middelburg2.21.59minMSe   8.915  6:442.48-
341  Martijn Hermsen (PR 1.38.03) Koudekerke2.22.02minMSe   8.912  6:442.48-
342  Jack Castenmiller?2.22.04minMSe   8.910  6:442.48-
343  Karel Konings (PR 1.49.51) Vrouwenpolder2.22.06minMSe   8.908  6:442.47-
344  Liesbeth Huls (PR 2.02.00) Middelburg2.22.23minVse   8.890  6:452.47-
345  Yvonne KlompmakerErmelo2.22.33minVse   8.880  6:452.47-
346  Walter OuwehandLeidschendam2.22.40minMSe   8.873  6:462.46-
347  Annelies Meerman (PR 2.10.43) Arnemuiden2.22.46minV40   8.867  6:462.46-
348  Lianne Wijsman (PR 1.56.15) Zierikzee2.22.49minV40   8.863  6:462.46-
349  Willem LugtenburgBrielle2.22.55minM50   8.857  6:462.46-
350  Eric Giesbertz (PR 2.06.57) Middelburg2.22.57minM40   8.855  6:472.46-
351  Jacqueline de Bree (PR 1.50.39) Middelburg2.22.59minV40   8.853  6:472.46-
352  Dian LigtendagFijnaart2.23.02minV40   8.850  6:472.46-
353  Marco VoorthuisHilversum2.23.04minM40   8.848  6:472.46-
354  Kees Rommers (PR 2.13.16) Goes2.24.02minMSe   8.789  6:502.44-
355  Michael SuchodollAachen2.24.06minM40   8.785  6:502.44-
356  Sico Poortvliet (PR 1.48.58) Middelburg2.24.27minM40   8.763  6:512.43-
357  Lex van Zuilen (PR 2.00.15) Vlissingen2.24.30minM50   8.760  6:512.43-
358  Matty de Jong (PR 1.57.59) Oost-Souburg2.24.52minV50   8.738  6:522.43-
359  Edwin Dorrepaal (PR 1.43.52) Schore2.24.56minM40   8.734  6:522.43-
360  Hanna AertsBreda2.25.23minVse   8.707  6:532.42-
361  Coby Coppoolse (PR 2.02.59) Grijpskerke2.26.13minV50   8.657  6:562.40-
362  Lenie de VisserSchiedam2.26.34minV50   8.637  6:572.40-
363  Jos Davidse (PR 2.22.12) Ovezande2.26.48minM50   8.623  6:572.40-
364  Kees Blankenburgh (PR 2.00.51) Middelburg2.27.09minM40   8.602  6:582.39-
365  Jan Davidse (PR 1.54.43) Oost-Souburg2.27.12minM50   8.600  6:592.39-
366  Toon de Kam (PR 2.00.24) Wolphaartsdijk2.27.16minM40   8.596  6:592.39-
367  Sarijke Aerts (PR 2.04.59) Middelburg2.27.17minV50   8.595  6:592.39-
368  Mariska Thorenaar (PR 2.11.45) Middelburg2.27.19minV40   8.593  6:592.39-
369  Wilma Schroevers (PR 2.02.44) Arnemuiden2.27.21minV40   8.591  6:592.39-
370  Sjaak CastelVlissingen2.27.23minM40   8.589  6:592.39-
371  Rutger van de Male?2.28.26minMSe   8.528  7:022.37-
372  Boris Klopmeijer (PR 1.55.08) Domburg2.28.41minMSe   8.514  7:032.36-
373  Trees Blaauw-KramNijkerk2.28.49minV60   8.506  7:032.36-
374  Aleida Alfrink-GoettscNijkerk2.29.05minV50   8.491  7:042.36-
375  Carolien Wisse (PR 2.09.55) Grijpskerke2.29.24minV40   8.473  7:052.35-
376  John Kodde (PR 2.25.11) Vrouwenpolder2.29.27minM40   8.470  7:052.35-
377  Frank de Kok (PR 1.57.51) Middelburg2.29.31minM40   8.466  7:052.35-
378  Harrold KapaanOost-Souburg2.29.42minM40   8.456  7:062.35-
379  Regina Verhage (PR 1.57.15) Aagtekerke2.29.56minV40   8.443  7:062.35-
380  Sung van 't Veer (PR 2.05.25) Middelburg2.30.08minVse   8.432  7:072.34-
381  Ana Lokerse (PR 2.12.16) Domburg2.30.14minVse   8.426  7:072.34-
382  Mariska Filius (debuut) Serooskerke2.30.17minVse   8.423  7:072.34-
383  Monique de Visser (debuut) Middelburg2.30.32minVse   8.409  7:082.34-
384  Ingrid Jense (debuut) Middelburg2.30.55minV40   8.388  7:092.33-
385  Eveline Scheers (PR 2.02.53) Vlissingen2.31.00minV50   8.383  7:092.33-
386  Ingrid Hildenbrant (PR 2.00.00) Middelburg2.31.03minVse   8.380  7:102.33-
387  Sylvia Berrevoets (PR 2.01.35) Zonnemaire2.32.36minV40   8.295  7:142.30-
388  Joost Thorenaar (debuut) Middelburg2.32.43minM40   8.289  7:142.30-
389  Carlien Nijdam (PR 2.12.35) Westkapelle2.33.22minV40   8.254  7:162.29-
390  Rinus Riemens (PR 1.44.10) Biggekerke2.33.34minM50   8.243  7:172.29-
391  Anda Passenier (PR 2.07.34) Domburg2.34.52minV40   8.174  7:202.27-
392  Marjon Stokman (PR 2.07.32) Vlissingen2.35.40minVse   8.132  7:232.26-
393  Trudi Belt (PR 2.19.34) Vlissingen2.36.33minV60   8.086  7:252.25-
394  Willy Lastdrager (PR 2.09.00) Middelburg2.37.42minV50   8.027  7:282.23-
395  Hannie Peene (debuut) Zoutelande2.39.30minV40   7.936  7:342.20-
396  Peter van der Maale (PR 2.12.26) Koudekerke2.40.45minM60   7.875  7:372.19-
397  Dick Hilberdink (PR 1.52.44) Middelburg2.40.46minM40   7.874  7:372.19-
398  Rink Sipma (PR 2.08.22) Vrouwenpolder2.40.48minM40   7.872  7:372.19-
399  Marjan Bruin-CorbijnSchiedam2.42.00minV50   7.814  7:412.17-
Mannen: 325 (81.45%) => M40=144 - M50=72 - M60=17 - MSe=92
Vrouwen: 74 (18.55%) => V40=28 - V50=13 - V60=3 - Vse=30

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

halve marathon

2019Tim Pleijte1:14:58Erwin Adan1:15:11Huub van Noorden1:16:36Samantha Luitwieler1:23:48502
2018Tim Pleijte1:12:26Huub van Noorden1:14:07Erwin Harmes1:15:12Monica Sanderse1:32:37486
2017Erwin Harmes1:15:27Tim van den Broeke1:19:39Ralph Wiessner1:19:45Anjolie Engels1:36:55477
2016Erwin Harmes1:13:58Huub van Noorden1:15:31Tim Pleijte1:21:28Anjolie Engels1:35:32482
2015Erwin Harmes1:15:17Remy Vasseur1:18:16Huub van Noorden1:18:24Agnes Schipper1:27:26524
2014Erwin Harmes1:14:38Sebastien Schletterer1:15:24Tim Pleijte1:19:02Anjolie Engels1:28:32556
2013Sebastien Schletterer1:13:12Tim Pleijte1:13:30Erwin Harmes1:13:48Anjolie Engels1:28:18490
2012Neals Strik1:15:52Erwin Harmes1:15:57Michel Schrier1:16:13Ilonka van den Hengel1:29:24557
2011Michel Schrier1:18:37Adriaan van Keulen1:22:26Erik Kok1:22:49Anjolie Engels1:29:18399
2010Remy Vasseur1:17:50Alwin Vermeulen1:21:32Erik Kok1:22:28Martine Lust1:35:42397
2009Wim Padmos1:18:13Michel Schrier1:18:18Miquel van Tongeren1:22:01Anjolie Engels1:30:15385
2008Huub Maas1:19:28Wim Padmos1:20:22Niels Koole1:21:35Irma Heeren1:30:20319
2007Theo Rabout1:23:22Miquel van Tongeren1:23:57Wim van Sparrentak1:25:21Lia Gonzalez1:50:31128

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 4.118 seconden nodig om deze lijst met 399 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jan Roose: De Belangrijkste Kilometer..
Jan Roose: De Belangrijkste Kilometer..
Jos den Hollander: De Belangrijkste Kilometer..
Jan Heshof: De Belangrijkste Kilometer..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
17-11: Marathon Kasterlee  (3)
marath Erwin Harmes (PR 2.29.50)2.38.55  M35
marath Johan van de Woestijne (PR 3.05.00)3.24.59  Mse
marath Marcel Adriaanse (PR 2.57.46)3.31.35  M45
17-11: 36e Zevenheuvelenloop Nijmegen (108)
11-11: Halve Marathon Deinze-Aalter  (5)
halve Wim van Sparrentak (PR 1.14.32)1.20.47  M50
halve Maurice Steketee (PR 1.36.11)1.41.40  M35
halve John Guequierre (PR 1.17.01)1.51.07  M65
halve Hans Minnaard (PR 1.39.20)1.52.34  M55
halve Piet Beijer (PR 1.46.43)2.02.23  M70
03-11: 14e Drechtstadloop Dordrecht (11)
03-11: New York City Marathon  (7)
03-11: Marathon Nice (1)
03-11: Marathon Porto (1)
27-10: 37e Marathon Brabant Etten-Leur (83)
27-10: Frankfurt Marathon  (1)
20-10: 44e Amsterdam Marathon  (24)
14-10: Kermisloop Putte (4)
13-10: Rondje Seppe Bosschenhoofd (5)
13-10: Marathon Chicago (1)
13-10: 36e Marathon Eindhoven  (14)
13-10: 4 Mijl van Groningen  (2)
13-10: Marathon Köln  (2)
06-10: 34e Singelloop Breda  (35)
06-10: Loch Ness Marathon Inverness (5)
06-10: Marathon Perth (1)
06-10: Singelloop Utrecht (3)
28-09: Halve van Katwijk  (2)
22-09: 35e Dam tot Damloop Amsterdam (1)
22-09: Berenloop Beernem (10)
Atletiek Zeeland © 2019