woensdag 18 september 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
13-09: Buuten Lope? Hoe mooi is Walcheren?
06-09: MRT training in de praktijk
04-09: Nieuwe hardloopwedstrijd….. 1e Wemeldingeloop
21-08: Hardlopen met bewuste wandelpauzes
09-08: Voor de 10e keer Kapelsedagloop
01-08: Train eens mee met de M.R.T.
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 20-09: Wemeldingeloop
za 21-09: Halve Marathon van Tholen
za 21-09: Bamisrun Kloosterzande
zo 22-09: 2e Vaart van Vlissingen
zo 22-09: 35e Dam tot Damloop Amsterdam
zo 22-09: 3e Kraaieloop Lewedorp
za 28-09: Ten Miles Philippine
za 28-09: 16e Tielemanloop Middelharnis
za 05-10: Clingse Bosloop Clinge
za 05-10: 17e Kustmarathon Zoutelande
zo 06-10: 34e Singelloop Breda
zo 13-10: 36e Marathon Eindhoven
za 19-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen
za 19-10: 58e Singelloop Middelburg
zo 20-10: 44e Amsterdam Marathon
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 15-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad
za 14-09: 6e d'Ossekoppenloop Ossenisse (103)
vr 13-09: 24e Stadsloop Goes
za 07-09: 13e Kustloop Vrouwenpolder (516)
za 07-09: Bosse Pielenloop Vogelwaarde (52)
vr 30-08: 10e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge (138)
wo 28-08: Kreekloop Terneuzen (77)
zo 25-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
za 24-08: 33e Halve Marathon Westenschouwen (489)
zo 18-08: 3e Saeftinghe Run Paal (129)
za 10-08: 15 van Wolphaartsdijk (154)
vr 09-08: 35e Strandloop Ouddorp
di 06-08: 6e Zomerloop Zuidzande (103)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

25e Halve Marathon

Westenschouwen, zaterdag 27 augustus 2011 - Organisatie: Delta Sport
Halve marathon >>> Zeeuws record staat met 1.01.54 vanaf 03-04-1993 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Martijn de Kok (PR 1.10.01) Dynamica1.15.53minMse   16.682  3:364.63620
2  Huub van Noorden (PR 1.13.56) Yerseke1.16.35minMse   16.529  3:384.59599
3  Alwin Vermeulen (PR 1.12.37) AV'561.16.48minM40   16.482  3:384.58593
4  Rodolphe BodartNAC Nivelles1.17.29minMse   16.337  3:404.54573
5  Arjan Beije (PR 1.13.48) Delta Sport1.17.45minM40   16.281  3:414.52565
6  Mathieu BenoitNAC Nivelles1.18.59minMse   16.027  3:454.45530
7  Niels Goudswaard (PR 1.18.06) Zierikzee1.19.39minM40   15.893  3:474.41512
8  Tom GrootSommelsdijk1.20.57minMse   15.637  3:504.34477
9  Bart Verkaart (PR)Delta Sport1.21.07minM40   15.605  3:514.33472
10  Guido GosselinkTION1.21.37minM40   15.510  3:524.31459
11  John Ravia (PR 1.20.14) Delta Sport1.21.52minM40   15.462  3:534.30453
12  Peter Balkenende (PR 1.21.35) AV'561.21.53minM45   15.459  3:534.29452
13  Niels KerdelHellevoetsluis1.22.00minMse   15.437  3:534.29449
14  Edwin de Jaeger (PR 1.17.34) RKHAV1.22.33minM35   15.334  3:554.26435
15  Jan ZuidwegSommelsdijk1.22.49minM55   15.285  3:564.25429
16  Marius Besuijen (PR 1.16.47) Dynamica1.23.57minM45   15.079  3:594.19401
17  Adriaan Walhout (PR 1.14.57) Middelburg1.24.35minMse   14.966  4:014.16386
18  Wilco de Schipper (PR 1.20.23) Dynamica1.24.45minM45   14.936  4:014.15382
19  Leonard NieuwenhuyseWaarde1.25.16minMse   14.846  4:024.12369
20  Rian van den Broeke (PR 1.09.21) Dynamica1.25.47minM50   14.756  4:044.10358
21  Benny Thuy (PR 1.18.58) RKHAV1.26.02minM40   14.713  4:054.09352
22  Jacco de Broekert (PR)Goes1.26.13minMse   14.682  4:054.08348
23  Anjolie Engels (PR 1.18.58) Dynamica1.26.25minV35   14.648  4:064.07384
24  Michel Buijck (PR 1.20.04) Dynamica1.26.26minM35   14.645  4:064.07343
25  Jorim de Boks (PR 1.22.31) Middelburg1.26.27minMse   14.643  4:064.07342
26  Crum van der Linden (PR 1.19.07) Vlissingen1.26.42minMse   14.600  4:074.06337
27  Ron NagtzaamMarathonPlus1.26.47minM45   14.586  4:074.05335
28  Jacco van der KuilRockanje1.26.53minM40   14.570  4:074.05333
29  Jan OskamAV '471.27.11minM55   14.519  4:084.03326
30  Rick van Keeken (PR 1.23.57) AV'561.27.56minM45   14.396  4:104.00310
31  Leen de VriesHeerjansdam1.27.59minM40   14.387  4:104.00309
32  Serge AlexandreNAC Nivelles1.28.02minM40   14.379  4:103.99308
33  Pascal BodsonStabroek1.28.04minM40   14.374  4:103.99307
34  Fer Bouwens (PR 1.26.21) AV'561.28.08minM50   14.363  4:113.99306
35  Laurens van der Haven (PR 1.23.48) AV'561.28.13minM45   14.349  4:113.99304
36  Jaap van der BokSommelsdijk1.28.21minM50   14.328  4:113.98301
37  Carel SlijkhuisSpirit1.28.32minM45   14.298  4:123.97297
38  Leo de Bruijn (PR)Dynamica1.28.38minM40   14.282  4:123.97295
39  Jos Geluk (PR 1.27.00) Delta Sport1.28.43minM50   14.268  4:123.96294
40  Peter KaljouwavVN1.28.48minM50   14.255  4:133.96292
41  José DierickxNAC Nivelles1.28.55minM55   14.236  4:133.95289
42  David Schrier (PR 1.16.21) Dynamica1.28.59minMse   14.226  4:133.95288
43  Jeroen de Nood (PR 1.25.50) Middelburg1.29.18minMse   14.175  4:143.94282
44  Gert-Jan Verbrugge (PR 1.21.33) AV'561.29.26minM40   14.154  4:143.93279
45  Chris Koole (PR)AV'561.29.28minM45   14.149  4:143.93278
46  Peter DiebelsLeiderdorp1.29.34minM50   14.133  4:153.93276
47  Bram Verhage (PR 1.26.01) Dynamica1.29.51minM45   14.088  4:163.91271
48  Leon Loeve (PR 1.29.49) Burgh-Haamstede1.29.59minM35   14.068  4:163.91268
49  Serge JacqminNAC Nivelles1.30.00minM55   14.065  4:163.91268
50  Bram Mourik (debuut) Sommelsdijk1.30.02minM45   14.060  4:163.91267
51  Lourens-Jan Hengst (PR 1.28.03) Aagtekerke1.30.03minM45   14.057  4:163.90267
52  Erik GroenewegOud-Beijerland1.30.04minMse   14.055  4:163.90266
53  Ewald Provoost (PR 1.26.53) Biggekerke1.30.08minM40   14.044  4:163.90265
54  Joeri Versluis (PR 1.19.00) Dynamica1.30.18minMse   14.018  4:173.89262
55  Rien van VossenSpado1.30.26minM50   13.998  4:173.89259
56  Wim Besuijen (PR 1.14.20) Dynamica1.30.31minM60   13.985  4:173.88257
57  Leon van ProoijenAV '471.30.40minMse   13.962  4:183.88254
58  Johan Karelse (PR 1.21.54) Heinkenszand1.30.57minM35   13.918  4:193.87249
59  Peter Dekker (PR)Dynamica1.31.14minM35   13.875  4:193.85244
60  Albert Schrijver (debuut) Kapelle-Biezelinge1.31.18minM45   13.865  4:203.85242
61  Philippe GysensNAC Nivelles1.31.23minMse   13.852  4:203.85241
62  Damien de VreeseNAC Nivelles1.31.30minMse   13.834  4:203.84239
63  Alex de LangenSpirit1.31.59minM45   13.762  4:223.82230
64  Chris de Smit (PR 1.27.39) RKHAV1.32.02minMse   13.754  4:223.82229
65  Leen HarkesAV '471.32.05minM60   13.747  4:223.82228
66  Maarten Pouwelse (PR)Westkapelle1.32.18minM50   13.715  4:223.81224
67  Jos Grootjans (PR)Westkapelle1.32.18minM55   13.715  4:223.81224
68  Yvan HuméNAC Nivelles1.32.20minM55   13.710  4:233.81223
69  Andres de Witte (PR 1.23.39) Scheldesport1.32.24minM35   13.700  4:233.81222
70  Pieter Wisse (PR 1.27.40) Dynamica1.32.26minM45   13.695  4:233.80221
71  Leonie Ton (PR 1.25.45) Delta Sport1.32.28minV35   13.690  4:233.80247
72  Jan van GentSpirit1.32.29minM50   13.687  4:233.80221
73  Wilse GravelandAmersfoort1.32.42minMse   13.655  4:243.79217
74  Armand StolkSpirit1.32.47minM50   13.643  4:243.79215
75  Christophe LambertNAC Nivelles1.32.59minM40   13.614  4:243.78212
76  Patrick ZoutendijkSpijkenisse1.33.02minMse   13.606  4:253.78211
77  Piet van Mourik (PR 1.26.15) Delta Sport1.33.05minM45   13.599  4:253.78210
78  Arie van DijkSommelsdijk1.33.09minM60   13.589  4:253.77209
79  Marc d'HerdeNAC Nivelles1.33.11minM45   13.585  4:253.77208
80  Edwin Ruppert (PR 1.30.50) Vlissingen1.33.18minM35   13.568  4:253.77206
81  Philippe VandeleeneNAC Nivelles1.33.22minM55   13.558  4:263.77205
82  Leon de Munnik (PR 1.32.25) Delta Sport1.33.24minM40   13.553  4:263.76204
83  Robert Verwijs (PR 1.32.14) Delta Sport1.34.05minMse   13.455  4:283.74193
84  Theo Peters (PR)Spijkenisse1.34.11minM50   13.440  4:283.73191
85  Hans Verhaagen (PR 1.26.56) Goes1.34.19minM45   13.421  4:283.73189
86  Henrik Westerweele (PR 1.25.02) Dynamica1.34.32minMse   13.391  4:293.72185
87  Peter BootSpirit1.34.48minM35   13.353  4:303.71181
88  Robert Kraaijenbrink (PR 1.27.41) Delta Sport1.34.51minM45   13.346  4:303.71180
89  Michel Bekink (PR 1.26.19) AV'561.34.54minM35   13.339  4:303.71179
90  Leo Dalebout (PR 1.28.20) Dynamica1.35.00minM50   13.325  4:303.70177
91  Hans Geus (PR 1.33.17) Heinkenszand1.35.03minM45   13.318  4:303.70177
92  Louise RenemaAntwerpen1.35.06minVse   13.311  4:303.70197
93  Alain TrgoNAC Nivelles1.35.19minM45   13.280  4:313.69172
94  Leen Hubregtse (debuut) Kapelle-Biezelinge1.35.26minMse   13.264  4:313.68171
95  Tom de RaadHellevoetsluis1.35.45minM55   13.220  4:323.67166
96  Stefan CroyweegsEkeren1.35.49minM35   13.211  4:323.67165
97  Vital Timmermans (PR)Yerseke1.35.50minM40   13.209  4:333.67164
98  Yves KellerSpado1.35.54minMse   13.200  4:333.67163
99  Jos Janse (PR 1.32.12) Dynamica1.36.06minM40   13.172  4:333.66160
100  Kees den Hollander (PR)Aagtekerke1.36.09minM40   13.165  4:333.66159
101  Berry Simonse (PR 1.26.54) Goes1.36.16minM40   13.149  4:343.65158
102  Ronnie Krocké (PR 1.32.30) Oost-Souburg1.36.20minM55   13.140  4:343.65157
103  Mateï GuttenbergSpirit1.36.21minM40   13.138  4:343.65156
104  Peter VerhagenOuddorp1.36.21minM45   13.138  4:343.65156
105  Jacco Schroevers (PR 1.25.56) Dynamica1.36.26minM40   13.127  4:343.65155
106  Josef LaufenbergNoordkop1.36.33minM45   13.111  4:353.64153
107  Leo de Rijke (PR 1.36.11) Vlissingen1.36.33minM45   13.111  4:353.64153
108  Ronald de JongeHendrik-Ido-Ambacht1.36.52minM35   13.068  4:353.63149
109  Andrea van der SluijsSommelsdijk1.36.55minV40   13.061  4:363.63165
110  Jean-Pierre KindermansNAC Nivelles1.36.57minM45   13.057  4:363.63147
111  Cor Geluk (PR)Dynamica1.37.01minM50   13.048  4:363.62146
112  Arthur van Aartsen (PR 1.32.57) Dynamica1.37.03minM35   13.043  4:363.62146
113  Martijn den Blijker (PR)Zoutelande1.37.06minMse   13.037  4:363.62145
114  Fatima Goncalves (PR 1.35.41) Middelburg1.37.12minV40   13.023  4:363.62161
115  Carel Schott (PR)Dreischor1.37.15minM45   13.016  4:373.62143
116  Wim Dingemanse (PR 1.36.54) Grijpskerke1.37.24minM50   12.996  4:373.61141
117  Olivier MagritteNAC Nivelles1.37.31minM45   12.981  4:373.61139
118  Arie KampsavVN1.38.08minM55   12.899  4:393.58131
119  Walter-Niels Luitwieler (PR 1.35.08) Goes1.38.13minMse   12.888  4:393.58129
120  Steven van de Veire (PR 1.33.49) Wielingen1.38.20minM35   12.873  4:403.58128
121  Rob SchutteLeiderdorp1.38.26minM50   12.860  4:403.57126
122  Olivier FaivreDelft1.38.27minMse   12.858  4:403.57126
123  Steef Berrevoets (PR 1.33.03) Bruinisse1.38.34minM40   12.843  4:403.57125
124  Bas Anemaet (PR 1.36.31) Delta Sport1.38.38minMse   12.834  4:413.56124
125  Vincianne LerateNAC Nivelles1.38.39minV40   12.832  4:413.56137
126  Wim Tempelaar (PR 1.32.05) Vlissingen1.38.40minM55   12.830  4:413.56123
127  Hans SuilenSommelsdijk1.38.43minM40   12.823  4:413.56123
128  Andre Crucq (PR 1.36.37) Dynamica1.38.46minM55   12.817  4:413.56122
129  Andre Kramer (PR)Yerseke1.38.54minM40   12.799  4:413.56120
130  Jos Boot (PR 1.34.55) Zoutelande1.39.01minM55   12.784  4:423.55119
131  Kees Geuze (PR 1.34.27) Middelburg1.39.06minM55   12.773  4:423.55117
132  Daniël den HollanderHendrik-Ido-Ambacht1.39.16minMse   12.752  4:423.54115
133  B. SterkenburgHendrik-Ido-Ambacht1.39.18minMse   12.748  4:423.54115
134  Michel Ridderhof (PR 1.27.23) Middelburg1.39.20minM40   12.743  4:423.54114
135  Jos Meeuwse (PR 1.30.56) Arnemuiden1.39.26minM45   12.731  4:433.54113
136  Bernard LacroixNAC Nivelles1.39.39minM60   12.703  4:433.53110
137  Adri Koole (PR 1.31.25) Dynamica1.39.58minM60   12.663  4:443.52106
138  John Sieling (PR)Middelburg1.40.01minM50   12.656  4:443.52106
139  Saskia Goole (PR 1.35.05) AV'561.40.01minV40   12.656  4:443.52118
140  Rudi Ravia (PR 1.30.28) Delta Sport1.40.20minM50   12.616  4:453.50102
141  Leonard G BoekestijnDe Lier1.40.26minM50   12.604  4:463.50101
142  Harry Aarnoudse (PR)Kerkwerve1.40.31minM50   12.593  4:463.50100
143  Jean-Jacques RysNAC Nivelles1.40.39minM50   12.577  4:463.4998
144  Harm Boer (PR 1.37.10) Goes1.40.50minM35   12.554  4:473.4996
145  Hans Minnaard (PR 1.39.20) Yerseke1.40.59minM50   12.535  4:473.4894
146  John Guequierre (PR 1.17.01) Dynamica1.41.00minM60   12.533  4:473.4894
147  Wim de Jonge (PR 1.38.13) AV'561.41.28minM60   12.476  4:493.4788
148  Anne Kwist (PR 1.40.14) Spado1.41.32minVse   12.467  4:493.4698
149  Rob Jongeneel (PR 1.38.58) Middelburg1.41.41minM45   12.449  4:493.4686
150  Jonathan Boon (PR 1.31.43) Oost-Souburg1.41.42minMse   12.447  4:493.4686
151  Rinus Paardekooper (PR 1.37.50) AV'561.41.47minM50   12.437  4:493.4585
152  Floris Blankenbergs-Gravenhage1.41.51minM55   12.429  4:503.4584
153  Ronald NuijtenDordrecht1.42.00minM35   12.410  4:503.4582
154  Marcel de Koning (PR)Goes1.42.07minM40   12.396  4:503.4481
155  Alexander Dekker (PR 1.28.21) Oostkapelle1.42.18minMse   12.374  4:513.4479
156  Ingrid RogmansNAC Nivelles1.42.26minV35   12.358  4:513.4387
157  Tonnis van der Tuin (PR 1.35.08) AV'561.42.29minM45   12.352  4:513.4377
158  Jaap Janse (PR 1.39.10) Middelburg1.42.35minM60   12.340  4:523.4376
159  René de Dreu (PR 1.18.49) Nisse1.42.48minM60   12.314  4:523.4274
160  Dirk de BockAntwerpen1.43.06minMse   12.278  4:533.4171
161  C van de BurgVeldhoek1.43.08minM50   12.274  4:533.4170
162  Theo Zoontjens (PR)Koudekerke1.43.15minM65   12.260  4:543.4169
163  Ronald Moerland (PR 1.36.06) Burgh-Haamstede1.43.17minM40   12.256  4:543.4069
164  Martin de Visser (PR 1.41.24) Middelburg1.43.26minM45   12.238  4:543.4067
165  Co de Feijter (PR 1.34.34) Delta Sport1.43.30minM45   12.230  4:543.4067
166  Kees Zuijdweg (PR 1.31.40) Yerseke1.43.31minM45   12.228  4:543.4067
167  Fons Schelfhout (PR 1.31.40) Goes1.43.34minM55   12.223  4:553.4066
168  Ingrid Koene (PR 1.38.21) AV'561.43.38minV45   12.215  4:553.3972
169  Marco van 't Westeinde (PR)Arnemuiden1.43.39minM40   12.213  4:553.3965
170  Régine RendersNAC Nivelles1.43.52minV50   12.187  4:553.3970
171  Carel van Putten (PR 1.42.44) Delta Sport1.43.55minM65   12.181  4:563.3863
172  Isto Knaap (PR)Goes1.44.00minM50   12.172  4:563.3862
173  Arjen de Vos (PR 1.42.49) Delta Sport1.44.03minM45   12.166  4:563.3861
174  Peter van NoortHeerjansdam1.44.06minM40   12.160  4:563.3861
175  Marjan Thuy (PR)RKHAV1.44.16minV40   12.141  4:573.3766
176  Bert Jeras (PR)Middelburg1.44.23minM40   12.127  4:573.3758
177  Anne GheleynsNAC Nivelles1.44.29minV50   12.115  4:573.3763
178  Hennie de Koster (PR 1.41.00) Zierikzee1.44.38minM50   12.098  4:583.3656
179  Erwin Schell (PR 1.39.14) Delta Sport1.45.06minM50   12.044  4:593.3552
180  Carline SchaadAmsterdam1.45.16minV35   12.025  4:593.3456
181  Mart van de KampGouda1.45.17minM45   12.023  4:593.3450
182  Dietmar BeckWuppertal1.45.26minM50   12.006  5:003.3449
183  Joost Liefbroer (PR 1.39.29) Oost-Souburg1.45.37minMse   11.985  5:003.3348
184  Niels Jongepier (PR 1.44.57) Middelburg1.45.41minMse   11.978  5:013.3347
185  Bas de Nooijer (PR 1.32.25) Koudekerke1.46.02minMse   11.938  5:023.3244
186  Hubert MagotteauxNAC Nivelles1.46.04minM45   11.934  5:023.3244
187  Jan Bostelaar (PR 1.35.00) Dynamica1.46.12minM60   11.919  5:023.3143
188  Caio de Graaf (PR 1.34.07) Delta Sport1.46.29minM35   11.888  5:033.3040
189  Arthur Priem (PR 1.46.44) Koudekerke1.46.46minM50   11.856  5:043.2938
190  Jan Sipma (PR)Meliskerke1.46.53minM55   11.843  5:043.2937
191  Adrian JurgensDuitsland1.46.56minMse   11.838  5:043.2937
192  Willem ZaadnoordijkRotterdam1.46.58minM50   11.834  5:043.2937
193  René Florussen (PR 1.33.59) Terneuzen1.47.03minM40   11.825  5:043.2836
194  Leo Rijnberg (PR 1.43.19) Oosterland1.47.09minM45   11.814  5:053.2836
195  Friederike Slupina-BecWuppertal1.47.10minV45   11.812  5:053.2839
196  Valérie TurlotNAC Nivelles1.47.19minV45   11.795  5:053.2838
197  Ad Moerland (PR 1.46.24) Sint-Maartensdijk1.47.29minMse   11.777  5:063.2733
198  Hans OsterholtEnergie1.47.38minM45   11.761  5:063.2732
199  Arjan JorasMiddelburg1.47.50minM45   11.739  5:073.2631
200  Jacques RozenblatNAC Nivelles1.47.51minM45   11.737  5:073.2631
201  Ronald Willemsen (PR 1.35.42) Kamperland1.47.56minM45   11.728  5:073.2630
202  Hans Vermeulen (PR 1.46.57) AV'561.47.57minM60   11.726  5:073.2630
203  Chris PaddingRotterdam1.48.01minM50   11.719  5:073.2630
204  Marco MellaardEnergie1.48.02minM35   11.717  5:073.2529
205  Rian Flikweert (PR 1.40.41) Dynamica1.48.12minV50   11.699  5:083.2531
206  Sjaak van de Berge (debuut) Yerseke1.48.17minM50   11.690  5:083.2528
207  Frans Vogel (PR 1.38.06) Middelburg1.48.19minM45   11.687  5:083.2528
208  Peter Rentmeester (PR 1.42.59) Yerseke1.48.22minM40   11.681  5:083.2427
209  Marco Mandemaker (PR 1.47.58) s-Gravenpolder1.48.23minM45   11.679  5:083.2427
210  Ron van Waterschoot (PR 1.37.46) RKHAV1.48.24minM50   11.678  5:083.2427
211  Fleur MuldersAmsterdam1.48.25minVse   11.676  5:083.2430
212  Boy Saija (PR 1.37.05) Dynamica1.48.31minM50   11.665  5:093.2426
213  Marcel Adriaanse (PR 1.20.52) Middelburg1.48.32minM35   11.663  5:093.2426
214  Wilbert Koole (PR 1.37.42) Serooskerke1.48.41minMse   11.647  5:093.2425
215  Suzanne Geschiere (PR 1.41.09) Dynamica1.48.45minV45   11.640  5:093.2328
216  Ivo BravenboerNieuw-Lekkerland1.48.47minMse   11.636  5:093.2325
217  Karlijn van der MeerUtrecht1.49.05minVse   11.604  5:103.2225
218  Johnny Tolhoek (PR)Yerseke1.49.12minM35   11.592  5:113.2222
219  Sven Vermeulen (PR 1.22.37) Vlissingen1.49.16minMse   11.585  5:113.2222
220  Peter Erpelinck (PR 1.46.51) Hulst1.49.29minM60   11.562  5:113.2121
221  Hans RosbergenVoorne Atletiek1.49.35minM60   11.551  5:123.2120
222  Mathieu SoulieHilversum1.49.38minMse   11.546  5:123.2120
223  Marc FuhringBarendrecht1.49.42minM45   11.539  5:123.2120
224  Teun NoordhoekSpirit1.49.44minM55   11.536  5:123.2019
225  Karel van de Gruiter (PR 1.32.11) Dynamica1.49.50minM65   11.525  5:123.2019
226  Jaap Flikweert (PR 1.39.05) Nieuwerkerk1.50.32minM50   11.452  5:143.1815
227  John van Beek (PR 1.50.20) Arnemuiden1.50.41minM35   11.437  5:153.1815
228  Marcel van Delden (PR 1.33.11) Middelburg1.50.44minM45   11.432  5:153.1814
229  Jeroen Hage (PR 1.39.32) Dynamica1.51.30minM40   11.353  5:173.1511
230  Ineke Tempelaar (PR 1.45.15) Dynamica1.51.33minV50   11.348  5:173.1512
231  Johan de Wolf (PR 1.39.21) Vlissingen1.51.51minM45   11.317  5:183.1410
232  Ron Brusket (PR)Wilhelminadorp1.51.57minM40   11.307  5:183.149
233  Marike Brusket (PR 1.44.33) Wilhelminadorp1.51.57minV40   11.307  5:183.1410
234  Burry van Nugteren (PR)Vlissingen1.52.08minM40   11.289  5:193.149
235  Ilse Verwijs (PR 1.42.51) Delta Sport1.52.21minVse   11.267  5:203.138
236  Ilse KoemanYerseke1.52.29minVse   11.254  5:203.137
237  Frans WijngaardenRotterdam1.52.33minM45   11.247  5:203.127
238  Rob BarendrechtHellevoetsluis1.52.36minM50   11.242  5:203.127
239  Joke de Koster (PR 1.52.14) Delta Sport1.52.36minV55   11.242  5:203.127
240  Carel KuhlmannEnergie1.52.42minM60   11.232  5:213.127
241  Marleen Huson (PR)Oost-Souburg1.53.07minV55   11.191  5:223.116
242  Joop Lasseur (PR 1.25.08) Delta Sport1.53.12minM65   11.182  5:223.115
243  Shirley de VriesEnergie1.53.15minV35   11.177  5:223.105
244  Emile de Die (PR 1.46.03) Kortgene1.53.16minM45   11.176  5:223.105
245  Jean VanpouckeNAC Nivelles1.53.36minM45   11.143  5:233.104
246  Christian PeningNAC Nivelles1.53.46minM60   11.127  5:243.094
247  Sergio Baecke (PR 1.38.57) Middelburg1.53.51minM35   11.119  5:243.094
248  Rob de Leeuw van WeeneZuidland1.53.56minM45   11.110  5:243.093
249  Jaap van ProoijenBoskoop1.54.25minM55   11.064  5:253.072
250  Eric van der LindenBergen op Zoom1.54.34minM45   11.049  5:263.072
251  Huub Koster (PR)Arnemuiden1.55.19minM50   10.977  5:283.051
252  Rob Joosse (PR 1.52.58) Veere1.55.26minMse   10.966  5:283.051
253  Krista Voorham (PR 1.46.45) Delta Sport1.55.27minV35   10.964  5:283.051
254  Jan jaap SchellingRotterdam1.56.53minM45   10.830  5:323.01-
255  Alex ArnoldAmsterdam1.57.06minMse   10.810  5:333.00-
256  Eric ArnoldRotterdam1.57.07minMse   10.808  5:333.00-
257  Piet Beijer (PR 1.46.43) Middelburg1.57.17minM60   10.793  5:343.00-
258  Michel JolyNAC Nivelles1.57.37minM40   10.763  5:342.99-
259  Lou Raas (PR 1.41.48) Lewedorp1.57.38minM50   10.761  5:352.99-
260  Hugo Poortvliet (PR 1.42.14) Dynamica1.57.41minM65   10.756  5:352.99-
261  Dick Geijs (PR)Nisse1.58.09minM45   10.714  5:362.98-
262  Sanne BlauwMiddelburg1.58.40minVse   10.667  5:372.96-
263  Hans KieboomCapelle aan den IJss1.58.45minM45   10.660  5:382.96-
264  Ed de Paauw (debuut) Middelburg1.59.11minM45   10.621  5:392.95-
265  Pieter BrinkmanSchiedam1.59.53minM35   10.559  5:412.93-
266  Mariska NijmanSchiedam1.59.53minV35   10.559  5:412.93-
267  Lena de Wilde (PR 1.47.45) avVN2.00.11minV55   10.533  5:422.93-
268  K KlerksWaalwijk2.01.21minM45   10.431  5:452.90-
269  Sylvia Berrevoets (PR)Zonnemaire2.01.35minV40   10.411  5:462.89-
270  John van Anrooij (PR 1.45.52) Kapelle-Biezelinge2.01.43minM45   10.400  5:462.89-
271  Govert BoonZwijndrecht2.01.46minM65   10.396  5:462.89-
272  Dianka Zuiderwijk (PR 1.50.26) Heinkenszand2.02.04minV40   10.370  5:472.88-
273  Marisa de Goey (PR)AV'562.02.13minVse   10.357  5:482.88-
274  Janneke de BesLeiderdorp2.02.21minV50   10.346  5:482.87-
275  Albert Heuvelman (PR 1.44.29) Scharendijke2.02.25minM50   10.341  5:482.87-
276  Caroline SoupartNAC Nivelles2.02.28minV40   10.336  5:482.87-
277  Hans StutvoetMijnsheerenland2.02.42minM45   10.317  5:492.87-
278  Esther StutvoetMijnsheerenland2.02.42minV40   10.317  5:492.87-
279  Henk Tennekes (PR)Utrecht2.02.58minM55   10.294  5:502.86-
280  Renate van LoonEnergie2.03.57minVse   10.213  5:532.84-
281  Vincent Barentsen (PR 1.41.10) Middelburg2.05.03minMse   10.123  5:562.81-
282  Wilco MachielseU-Track2.05.09minM60   10.115  5:562.81-
283  Arieke KnookBreda2.05.10minV40   10.113  5:562.81-
284  Joost Sanderse (PR 1.53.14) Goes2.05.26minMse   10.092  5:572.80-
285  Wilma PuntBreda2.05.49minV45   10.061  5:582.79-
286  PH MakopHellevoetsluis2.06.01minM40   10.045  5:582.79-
287  Nancy de RidderNieuwerkerk ad IJssel2.07.06minV35   9.959  6:012.77-
288  Gerrie Melse (PR 1.54.54) Middelburg2.07.09minM50   9.956  6:022.77-
289  Bram Bruijnes (PR)Goes2.07.41minM35   9.914  6:032.75-
290  Hans Holwerda (PR 1.43.50) Nieuwerkerk2.08.13minM60   9.873  6:052.74-
291  Hans de BruijnBruinisse2.08.14minM55   9.871  6:052.74-
292  Frederiek Huiszoon (PR)Middelburg2.09.37minV50   9.766  6:092.71-
293  Lianne Wijsman (PR 1.56.15) Delta Sport2.09.46minV40   9.755  6:092.71-
294  Roman Litzbarski?2.11.44minM60   9.609  6:152.67-
295  Arnoud KalLeiderdorp2.12.10minM40   9.578  6:162.66-
296  Els van Zwieten (PR)Zierikzee2.13.39minV65   9.471  6:202.63-
297  Lenie de VisserWaterweg2.14.21minV50   9.422  6:222.62-
298  Bram Steijn (PR 2.11.58) Burgh-Haamstede2.15.19minM70   9.355  6:252.60-
299  Christina Fuhring-BennBarendrecht2.15.32minV40   9.340  6:252.59-
300  Jacqueline ZilvertandMelissant2.15.35minV45   9.336  6:262.59-
301  Krista Bergsma (debuut) Burgh-Haamstede2.16.11minV35   9.295  6:272.58-
302  Jurre BlauwMiddelburg2.16.31minMse   9.272  6:282.58-
303  Nathalie GoemansZoeterwoude2.17.03minV35   9.236  6:302.57-
Mannen: 254 (83.83%) => M35=23 - M40=39 - M45=57 - M50=39 - M55=21 - M60=19 - M65=6 - M70=1 - Mse=49
Vrouwen: 49 (16.17%) => V35=10 - V40=13 - V45=6 - V50=7 - V55=3 - V65=1 - Vse=9

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

halve marathon

2019Tim Pleijte1:11:20Erwin Adan1:15:04Jozias Boone1:17:49Monica Sanderse1:25:48368
2018Erwin Harmes1:13:02Floris Willeboordse1:15:54Ricardo Sint Nicolaas1:17:04Monique Verschuure1:23:42352
2017Erwin Harmes1:11:31Tim van den Broeke1:15:10Eric Wolfert1:16:26Sabine van de Reijt1:23:42392
2016Tim Pleijte1:11:57Martijn de Kok1:13:31Paul Visser1:15:38Amy Van den Broek1:28:06366
2015Erwin Harmes1:11:18Remy Vasseur1:14:37Adriaan van Keulen1:19:29Monique Verschuure1:30:36192
2014Martijn de Kok1:13:43Dennis Postma1:19:06Remy Vasseur1:20:44Anjolie Engels1:23:37188
2013Tim Pleijte1:12:44Ronnie Overgaauw1:13:10Adriaan van Keulen1:18:22Anjolie Engels1:26:34293
2012Martijn de Kok1:15:21Michel Schrier1:16:45Tjitte van den Buys1:17:09Claudia van Rijn1:20:19223
2011Martijn de Kok1:15:53Huub van Noorden1:16:35Alwin Vermeulen1:16:48Anjolie Engels1:26:25303
2010Pascal van Troost1:12:13Arjan Beije1:16:26Remy Vasseur1:19:51Martine Lust1:33:21233
2009Alwin Vermeulen1:16:14Perry Vermeulen1:16:42Theo Stelling1:16:46Marlies Kort1:23:03255
2008Wim Padmos1:19:17Tim Pleijte1:19:53Arjan Beije1:21:21Ingrid IJsebaert1:34:14292
2007Wim Padmos1:12:07Sepp Thomas1:14:30Niels Koole1:15:57Leonie Ton1:32:14349
2006Ralf Preibisch1:13:29Niels Koole1:16:10Miquel van Tongeren1:17:14Daniella van Dulst1:32:33268
2005Arjan Beije1:14:36Alwin Vermeulen1:15:59Sepp Vermeulen1:17:41Willemien de Nooijer1:40:40202
2004Arjan Beije1:14:59Sepp Vermeulen1:18:25Philip Vermoens1:19:35Francien Mooijekind1:40:08191
2003Arjan Beije1:15:41Erik Goossen1:18:47Rachid Guigui1:18:58Marlies Kort1:23:57200
2002Alwin Vermeulen1:12:43Niels Koole1:14:07Erik Goossen1:15:15Marlies Kort1:20:14145
2001Arjan Beije1:21:22Sepp Vermeulen1:22:50Wim Vos1:23:47Marlies Kort1:24:3075
2000Alwin Vermeulen1:13:38Jan Willem Schaar1:15:41Patrick Snijders1:17:44Marlies Kort1:25:4729
1999Niels Koole1:11:56Miquel van Tongeren1:14:03John Matthijsse1:15:09Marlies Kort1:29:16152
1998Niels Koole1:12:45Jack Govers1:13:16Alwin Vermeulen1:13:23Ellie Westerweele1:36:4843
1997Niels Koole1:13:56Pieter Heggen1:14:30Alwin Vermeulen1:14:57Esther Schilt1:26:4544
1996Kees van Helmond1:16:00Han van de Weck1:16:28Wim Besuijen1:17:21Esther Schilt1:24:2957
1995Miquel van Tongeren1:15:33Hans van de Weck1:15:43Peter de Jongh1:16:17Carlien Harms1:31:5330
1994Jan de Wilde1:14:56Han van der Weck1:15:38Ron Jongeneel1:16:45Tony Versavel1:35:4959
1993René Evers1:13:31Jan Hoek1:13:38Jan de Wilde1:14:04Nellie van Horssen1:34:3263
1992Peter Jansen1:13:06Jan Hoek1:14:11Leo de Leeuw1:15:15Nellie van Horssen1:34:1661
1991Peter Jansen1:13:06Kees van Koeveringe1:14:57Ton van 't Veer1:15:53Nellie van Horssen1:33:3140
1990Rian van den Broeke1:12:26Jan de Wilde1:14:25Kees van Koeveringe1:15:50Lia Gonzalez1:29:3854
1989Peter Louwerse1:15:44Han van der Weck1:17:23Pieter van Horssen1:18:00Ellie Westerweele1:32:4350
1988Erwin Nederlof1:12:07Jan van Laarhoven1:14:43Johan de Vlieger1:15:29Ankie Rommens1:33:4337
1987Simon Blom1:17:18Robert Boer1:17:58Jaap Oele1:18:42Andere afstand3
12 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secachter
1  Aurélien LauwersNivelles41.22minMse   17.405  3:274.83-
2  Tjitte van den BuysMiddelburg43.18minMse   16.628  3:374.62+1:56
3  Martijn SchakelaarHattem44.21minM35   16.234  3:424.51+2:59
4  André MelissantSommelsdijk44.52minM35   16.048  3:444.46+3:30
5  Ruud WoordRoosendaal45.24minM50   15.859  3:474.41+4:02
6  Arjo VerhageAagtekerke45.51minM40   15.703  3:494.36+4:29
7  Danny de LeeuwWolphaartsdijk47.38minMse   15.115  3:584.20+6:16
8  Emily DevickNivelles48.19minV35   14.902  4:024.14+6:57
9  Jan van BennekomHeinenoord48.34minM45   14.825  4:034.12+7:12
10  Penny van de BrugaNieuwe Tonge51.26minM35   13.999  4:173.89+10:04
11  Linda BourquinNivelles53.15minV45   13.521  4:263.76+11:53
12  Koen de VriesVlissingen55.15minM50   13.032  4:363.62+13:53
13  Andy JanssensGistel56.40minM35   12.706  4:433.53+15:18
14  Paul van de VeireRotterdam57.09minMse   12.598  4:463.50+15:47
15  Peter Dijkwels-Heer Arendskerke57.24minM45   12.544  4:473.48+16:02
16  Laurey van den BergeNieuwe-Tonge57.29minVse   12.525  4:473.48+16:07
17  Nick PaulusseOost-Souburg58.18minM40   12.350  4:523.43+16:56
18  Nathalie EdriatNivelles58.29minV45   12.311  4:523.42+17:07
19  Benoit ColsonNivelles58.30minM45   12.308  4:533.42+17:08
20  Marloes PriemisRenesse59.10minVse   12.169  4:563.38+17:48
21  Kees StaalAagtekerke59.16minM35   12.148  4:563.37+17:54
22  Ton de Best?59.44minMse   12.054  4:593.35+18:22
23  Adrie van BavelOud-Gastel59.49minM45   12.037  4:593.34+18:27
24  Veronique de MunckNivelles1.00.43minV50   11.858  5:043.29+19:21
25  Frederic DenauwNivelles1.00.45minV40   11.852  5:043.29+19:23
26  Frank KlasenSneek1.01.27minM65   11.717  5:073.25+20:05
27  Sophie BeckWuppertal1.01.46minVse   11.657  5:093.24+20:24
28  Ronald WirjopranotoPapendrecht1.01.55minM35   11.629  5:103.23+20:33
29  Robert VranckenEindhoven1.03.08minMse   11.404  5:163.17+21:46
30  Ellie WesterweeleVlissingen1.03.33minV60   11.330  5:183.15+22:11
31  Jan WiedenhoffMiddelburg1.03.44minM65   11.297  5:193.14+22:22
32  Rob NagelkerkeHeinkenszand1.04.05minM55   11.235  5:203.12+22:43
33  Esther KlementKampen1.04.18minV35   11.198  5:223.11+22:56
34  Evert SnetselaarArnhem1.04.23minM55   11.183  5:223.11+23:01
35  Leon EmmenUtrecht1.04.57minMse   11.085  5:253.08+23:35
36  Bruno GrossmannNivelles1.05.06minM40   11.060  5:263.07+23:44
37  Isabelle HamaïdeNivelles1.05.26minV50   11.004  5:273.06+24:04
38  Sylvia TimmermansYerseke1.06.02minV35   10.904  5:303.03+24:40
39  Nancy BaeckeMiddelburg1.06.42minV35   10.795  5:343.00+25:20
40  Kathy HertveldtGistel1.07.11minVse   10.717  5:362.98+25:49
41  Bernard LauwersNivelles1.07.23minM50   10.685  5:372.97+26:01
42  Henny de JongeBurgh-Haamstede1.07.54minV55   10.604  5:402.95+26:32
43  Regina VerhageAagtekerke1.08.28minV45   10.516  5:422.92+27:06
44  Esther van SluijsKloetinge1.08.39minV35   10.488  5:432.91+27:17
45  Renee DuurinckUtrecht1.10.42minV35   10.184  5:542.83+29:20
46  Lenneke RuijsinkGoes1.10.50minVse   10.165  5:542.82+29:28
47  Evelinne HuigeBurgh-Haamstede1.11.41minV45   10.044  5:582.79+30:19
48  Dave VervenneDeurne1.11.45minM40   10.035  5:592.79+30:23
49  Patricia van de ZandeBurgh-Haamstede1.12.24minV35   9.945  6:022.76+31:02
50  Hans Houweling?1.12.52minMse   9.881  6:042.74+31:30
51  Eric Cramer?1.12.55minMse   9.874  6:052.74+31:33
52  Sylvie WautieNivelles1.13.29minV45   9.798  6:072.72+32:07
53  Michel JauniauNivelles1.13.31minM45   9.794  6:082.72+32:09
54  Yvonne HoftijzerUtrecht1.14.11minV35   9.706  6:112.70+32:49
55  Arjan de Leeuw van WeeSommelsdijk1.22.26minM60   8.734  6:522.43+41:04
Mannen: 32 (58.18%) => M35=6 - M40=4 - M45=5 - M50=3 - M55=2 - M60=1 - M65=2 - Mse=9
Vrouwen: 23 (41.82%) => V35=8 - V40=1 - V45=5 - V50=2 - V55=1 - V60=1 - Vse=5

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 5.444 seconden nodig om deze lijst met 358 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

MTR6, TRIMLOOP 6.5 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Alexander Bouten 92 Vlissingen 27:50  
2 Manfred Meulmeester 69 Vlissingen 28:43  
3 Dennis Thuy 97 Sint Jansteen 31:06  
4 Daniel Bovy 46 Nivelles (BEL) 31:40  
5 Rens de Ridder 99 Arnemuiden 33:28  
6 Herman Kreeft 47 Gilze 34:54  
7 Pier de Roos 61 Heerenveen 35:16  
8 Sjaak Verstraate 57 Oost-Souburg 38:38  
9 Rene Goudriaan 59 Rotterdam 40:03  
10 Jan vd Gijp Barendregt 49 Dordrecht 40:46  
11 Bart Hoogenboom 46 Noordwelle 1:08:24  
 
VTR6, TRIMLOOP 6.5 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Isabel Lons 92 Vlissingen 29:08  
2 Jeanine van Overveld 61 Roosendaal 30:26  
3 Ans van Veenendaal 53 Leersum 31:01  
4 Joanne de Ridder 92 Arnemuiden 34:03  
5 Judith Mol 89 Delft 34:44  
6 Huguette Declercq 42 Vlissingen 36:27  
7 Mieke van Velthoven 64 Kerkwerve 37:31  
8 Annemiek Paulusse 71 Oost-Souburg 37:46  
9 Silvia Philipse 72 Yerseke 38:16  
10 Carine Dekeyser 67 Nivelles (BEL) 41:56  
11 Veronique Carlier 66 Nivelles (BEL) 41:57  
12 Elleke Baecke 83 Eindhoven 42:24  
13 Madeleine Maus 58 Nivelles (BEL) 43:08  
14 Manon Lacroix 01 Nivelles (BEL) 43:24  
15 Conny Latooij 66 Heinenoord 43:46  

 
Laatste reacties:
Jan Roose: Nieuwe Hardloopwedstrijd….. 1e..
Jan Roose: Nieuwe Hardloopwedstrijd….. 1e..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
15-09: 40e Bikse Natuurmarathon Hilvarenbeek (6)
marath Ingrid IJsebaert (PR 3.10.27)3.48.23  V50
marath Guy van Driessche (PR 3.19.20)3.48.23  M50
marath Robert Carol (PR 3.15.57)3.53.05  M50
halve Bram Verhage (PR 1.26.01)1.34.12  M55
halve Maurice Steketee (PR 1.36.11)1.41.06  M35
10 km Jack Suijkerbuijk (PR 42.35)49.26  M60
15-09: Door Dik en Dun Steenbergen (4)
10 km Lion Baas (PR 38.59)39.49  M40
10 km Ronald Geertse (PR 39.02)44.36  M35
10 km Andre Meijers (PR 42.14)44.51  M45
10 km Jacqueline Meijers (PR 54.04)58.21  V45
08-09: Marathon Munster (1)
marath Marcel van Delden (PR 3.19.18)3.41.54  M50
08-09: Halve Marathon Oostland Pijnacker (1)
halve Heddie Nieuwdorp (PR 1.20.40)1.23.32  M60
08-09: Quikrun Roosendaal (6)
10 km Lion Baas (PR)38.59  M40
10 km Marco Olivier (PR)44.42  M45
10 km Nancy Koch (PR)48.12  Vse
10 km Rosette Verkaart (PR)50.09  V40
10 km Jacqueline Meijers (PR)54.04  V45
5 km Andre Meijers (PR)19.43  Mse
07-09: Halve Marathon Evergem (11)
07-09: Kramp Run Varsseveld (1)
5 km Tim van den Broeke (ZR + PR)14.37  Mse
03-09: Baanwedstrijd Vlissingen (11)
01-09: 31e Tilburg Ten Miles  (29)
30-08: Track Meeting Utrecht (5)
29-08: Seuterloop s-Gravendeel (1)
24-08: Allonsius Sport Meeting Huizingen (1)
22-08: Baanwedstrijd Rotterdam (2)
17-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo (3)
09-08: Track Meeting Utrecht (2)
03-08: Memorial Rasschaert Ninove (1)
27-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem (4)
26-07: NK baan Senioren Den Haag (8)
21-07: Gentse Feesten Meeting  (2)
Atletiek Zeeland © 2019