zaterdag 17 augustus 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
09-08: Voor de 10e keer Kapelsedagloop
01-08: Train eens mee met de M.R.T.
17-07: Mijn naam is haas en ik weet…..
08-07: Hanteer eens limieten
02-07: From Dusk Till Dawn - Rondje Veerse Meer
21-06: Was het nu eigenlijk wel een marathon?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 17-08: Sabbinge Loop Oud-Sabbinge
za 17-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo
zo 18-08: 3e Saeftinghe Run Paal
di 20-08: Avondbaanwedstrijd Terneuzen
vr 23-08: Hardloop3Daagse Groot-Valkenisse
za 24-08: Allonsius Sport Meeting Huizingen
za 24-08: 33e Halve Marathon Westenschouwen
wo 28-08: Kreekloop Terneuzen
vr 30-08: 10e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge
vr 30-08: Track Meeting Utrecht
zo 01-09: 31e Tilburg Ten Miles
za 07-09: Baanwedstrijd Hulst
za 07-09: Bosse Pielenloop Vogelwaarde
za 07-09: 13e Kustloop Vrouwenpolder
vr 13-09: Avondbaanwedstrijd Vlissingen
vr 13-09: 24e Stadsloop Goes
za 14-09: d'Ossekoppenloop Ossenisse
zo 15-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad
vr 20-09: Wemeldingeloop
za 21-09: Halve Marathon van Tholen
za 21-09: Bamisrun Kloosterzande
Recente uitslagen meer uitslagen
za 10-08: 15 van Wolphaartsdijk (154)
vr 09-08: 35e Strandloop Ouddorp
di 06-08: 6e Zomerloop Zuidzande (103)
wo 31-07: 82e Boulevardloop Vlissingen (290)
di 30-07: 5e Zomerloop Cadzand-Bad (104)
wo 24-07: 36e Bokaalloop Burgh-Haamstede (109)
di 23-07: 4e Zomerloop Groede (102)
wo 17-07: 40e Stratenloop Westkapelle (192)
di 16-07: 3e Zomerloop Retranchement (87)
za 13-07: Ronde van Sint Kruis (37)
wo 10-07: 9e Sportvissersloop Yerseke (250)
di 09-07: 2e Zomerloop Nieuwvliet (158)
wo 03-07: 30e Stratenloop Zoutelande (200)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

5e Oosterscheldeloop

Goes, zaterdag 2 april 2011 - Organisatie: AV'56
20 km
001 Pullens Carlo        Prins Hendrik    102 1:12:12    1eMsen  
002 Kok Martijn de       Dynamica         073 1:15:06    2eMsen  
003 Hage Nap             Poortvliet       095 1:15:40    1eM45   
004 Vermeulen Alwin      AV'56            056 1:15:59    3eMsen  
005 Vos Wilko de         AV'56            020 1:18:54    2eM45   
006 Keulen Adriaan van   Middelburg       007 1:18:57    4eMsen  
007 Balkenende Peter     AV'56            062 1:19:17    5eMsen  
008 NieuwenhuijzeLaurent AV'56            026 1:20:58    6eMsen  
009 Tissink Martijn      Attila           057 1:23:36    7eMsen  
010 Geschiere Gilles     Dynamica         093 1:24:25    8eMsen  
011 Besuijen Marius      Dynamica         077 1:25:38    3eM45   
012 Kok Marianne de      Dynamica         066 1:25:53    1eVsen  
013 Bekink Michel        AV'56            009 1:26:34    9eMsen  
014 Bouwens Fer          AV'56            028 1:27:26    4eM45   
015 Geerts Dirk          Bilsen B         004 1:27:59   10eMsen  
016 Slabbekoorn John     Kapelle          042 1:28:47   11eMsen  
017 Herselman Jon        Kapelle          092 1:29:27   12eMsen  
018 Haven Laurens v d    AV'56            046 1:29:33    5eM45   
019 Ceuppens Johan       Muizen B         104 1:30:17    6eM45   
020 Traas Rene           Kapelle          103 1:30:38    7eM45   
021 Marijs Jozias        Arnemuiden       035 1:31:30   13eMsen  
022 Besuijen Wim         Dynamica         076 1:32:02    8eM45   
023 Nood Jeroen de       Middelburg       143 1:32:05   14eMsen  
024 Lange Marcel de      Middelburg       041 1:32:08   15eMsen  
025 Lous Henk            Dynamica         071 1:32:39    9eM45   
026 Putten Gerry van     Wemeldinge       123 1:32:44    2eVsen  
027 Verbrugge Gert Jan   AV'56            130 1:33:03   16eMsen  
028 Verhaagen Hans       AV'56            132 1:33:05   17eMsen  
029 Noorden Bart van     Yerseke          040 1:33:31   10eM45   
030 Vader Peter          Deltasport       110 1:33:53   11eM45   
031 Nieuwenhuize John    AV'56            050 1:34:49   18eMsen  
032 Witte Andres de      Terneuzen        086 1:34:55   19eMsen  
033 Guequierre John      Dynamica         078 1:35:09   12eM45   
034 Schelfhout Fons      LPK Goes         085 1:35:33   13eM45   
035 Verhoeven Silvia     Achilles         054 1:35:49    1eV45   
036 Fase Rien            St Annaland      147 1:36:04   14eM45   
037 Remortel Eric van    AV'56            023 1:36:07   15eM45   
038 Krocke Ronnie        Souburg          139 1:36:16   16eM45   
039 Timmermans Vital     Yerseke          114 1:36:22   20eMsen  
040 Tatenhove H van      Kapelle          097 1:36:40   17eM45   
041 Karelse Wim          Schore           137 1:37:40   18eM45   
042 Pouwelse Arthur      Middelburg       148 1:37:50   19eM45   
043 Swiers Jurjen        Vlissingen       149 1:37:58   21eMsen  
044 Tolhoek Johnny       Yerseke          069 1:38:39   22eMsen  
045 Berge Katinka v d    Serooskerke      107 1:38:57    3eVsen  
046 Delden Marcel van    Middelburg       037 1:39:20   20eM45   
047 Wolf Johan de        Vlissingen       043 1:39:21   21eM45   
048 Geschiere Reinco     Serooskerke      111 1:39:28   22eM45   
049 Luitwieler Jacky     Dynamica         072 1:39:32   23eM45   
050 Steenblok Hans       AV'56            008 1:39:35   23eMsen  
051 Jansen v Roosendaal  AV'56            014 1:39:37   24eM45   
052 Dagevos Hans         Leidschendam     136 1:39:43   25eM45   
053 Janse Jaap           Middelburg       118 1:40:08   26eM45   
054 Snijders Jos         Helmond          146 1:40:27   24eMsen  
055 Zuijdweg Kees        Yerseke          060 1:40:31   27eM45   
056 Aafjes Joel          Kortgene         049 1:40:44   25eMsen  
057 Ridder Kacko de      Arnemuiden       126 1:41:03   26eMsen  
058 Liere Ad van         Goes             099 1:41:08   28eM45   
059 Plessius Dennis      AV'56            065 1:41:14   27eMsen  
060 Koole Wilbert        Dynamica         087 1:41:35   28eMsen  
061 Toussaint Marco      AV'56            058 1:41:38   29eM45   
062 Rijke Ronald de      Dynamica         001 1:41:43   29eMsen  
063 Mechielsen Jack      Terneuzen        109 1:42:40   30eM45   
064 Koene Ingrid         AV'56            131 1:42:42    2eV45   
065 Groote Marc de       Middelburg       113 1:43:01   30eMsen  
066 Steur Kees           Middelburg       068 1:43:06   31eM45   
067 Wielhouwer Pieter    Wilhelminadorp   150 1:44:08   31eMsen  
068 Smeekes Harrie       Goes             138 1:44:47   32eM45   
069 Leestemaker Reijer   Kapelle          047 1:44:51   32eMsen  
070 Joosse Rinus         AV'56            015 1:44:53   33eM45   
071 Siereveld Kees       Arnemuiden       127 1:44:59   34eM45   
072 Boonman Joost        Yerseke          053 1:45:03   35eM45   
073 Pooter Jose          Terneuzen        108 1:45:05   33eMsen  
074 Tuin Tonnis van der  AV'56            080 1:45:07   36eM45   
075 Hage Connie          Poortvliet       096 1:45:11    3eV45   
076 Hoepen Steven van    Heinkenszand     029 1:45:16   34eMsen  
077 Rentmeester Peter    Yerseke          088 1:45:20   35eMsen  
078 Feijter Co de        Zierikzee        064 1:45:22   37eM45   
079 Hamelink Peter       Terneuzen        105 1:45:39   38eM45   
080 Gruiter Karel v d    Dynamica         074 1:46:05   39eM45   
081 Verhoef Etienne      Goes             100 1:46:32   36eMsen  
082 Moerland Ad          St Maartensdijk  090 1:46:35   37eMsen  
083 Grutter Peter        Heinkenszand     091 1:47:17   40eM45   
084 Goosen Kees          Goes             151 1:47:19   41eM45   
085 Riele Willem van     AV'56            153 1:47:26   42eM45   
086 Beijer Piet          Dynamica         075 1:47:34   43eM45   
087 Halters Kees                          157 1:48:24   44eM45   
088 Rozendaal Christl    Kapelle          051 1:48:33    4eV45   
089 Dekker Eije          AV'56            012 1:49:20   45eM45   
090 Koks Patrick         Prinsenbeek      038 1:49:34   46eM45   
091 Kramer Andre         Yerseke          125 1:49:39   38eMsen  
092 Graaf Dick de        Vlissingen       115 1:49:51   47eM45   
093 As Tanny van         Tholen           084 1:49:56    4eVsen  
094 Overloop Martin van  Kapelle          145 1:50:03   48eM45   
095 Boelens Michael      Bergen op Zoom   152 1:50:27   49eM45   
096 Willemsen Ronald     Dynamica         089 1:51:24   50eM45   
097 Koole Adri           Dynamica         129 1:51:27   51eM45   
098 Kindts Ron           Souburg          094 1:52:20   39eMsen  
099 Luitwieler Jaap      Dynamica         036 1:53:30   52eM45   
100 Berg Han van de      Lewedorp         117 1:53:32   53eM45   
101 Jongmans Gino        Oudenbosch       010 1:53:37   54eM45   
102 Mathyssen Adrie      AV'56            016 1:54:13   55eM45   
103 Dorrepaal  Edwin     Schore           031 1:54:22   40eMsen  
104 Noordijke Peter      Goes             098 1:54:50   56eM45   
105 Neels Jan            AV'56            019 1:55:50   41eMsen  
106 Rommens John         Woensdrecht      059 1:55:53   57eM45   
107 Morcus Frank         Scheldesport     106 1:55:59   42eMsen  
108 Verdonk Antoine      Tholen           083 1:56:03   43eMsen  
109 Hoondert Theo        Heinkenszand     141 1:56:09   44eMsen  
110 Jongepier Imo        Nw St Joosland   124 1:56:12   58eM45   
111 Saya Ruud            Middelburg       140 1:56:57   59eM45   
112 Koning Andre de      Goes             133 1:57:57   60eM45   
113 Brusket Marike       Wilhelmindorp    048 1:58:01    5eVsen  
114 Jagt Johan van der   Yerseke          045 1:58:11   45eMsen  
115 Adriaanse Marcel     Middelburg       079 1:59:06   46eMsen  
116 Zuiderwijk Dianka                     081 1:59:11    6eVsen  
117 Overvelt Chantal v   Ekeren B         120 2:07:00   61eM45   
118 Weygaert Marc v d    Ekeren B         121 2:07:01   62eM45   
119 Janse Corine         Goes             142 2:08:11    7eVsen  
120 Bruijnes Nram        Goes             135 2:08:12   47eMsen  
121 Muller Ad            Goes             154 2:09:48   48eMsen  
122 CarpentierHanneke    Goes             155 2:11:29   63eM45   
123 Willemse Erik        Deltasport       156 2:11:30   49eMsen  
124 Zanden Thijs v d     Kapelle          116 2:12:08   50eMsen  
125 Zwiers Evelien       Merksem B        119 2:12:43    8eVsen  
126 Castel Sjaak         Souburg          134 2:15:39   51eMsen  
127 Witte Gilles de      AV'56            063 2:20:37   64eM45   

10 km
001 Brouwer Sjaak        Dynamica         598 0:37:16    1eM45   
002 Kok Erik             Dynamica         586 0:37:31    1eMsen  
003 Groof Kenneth de     Stabroek         647 0:37:42    2eMsen  
004 Woord Ruud           THOR             636 0:37:47    2eM45   
005 Adriaansen Marco     Spado            525 0:38:41    3eM45   
006 Limbergen Peter van  AV'56            618 0:38:53    3eMsen  
007 Schrier David        Dynamica         570 0:39:14    4eMsen  
008 Leeuw Leo de         Wolphaartsdijk   674 0:39:22    4eM45   
009 Albers Esther        Prins Hendrik    629 0:39:37    1eVsen  
010 Wolfert Eric         av Flakkee       520 0:39:48    5eMsen  
011 Salome Rick          Sprint Breda     573 0:39:53    6eMsen  
012 Keeken Rick van      AV'56            551 0:39:57    5eM45   
013 Guiljam Jan          LG A Stigter     601 0:40:01    6eM45   
014 Berge Jeroen vd      Kruiningen       678 0:40:07    7eMsen  
015 Mourik Piet van      Deltasport       581 0:40:43    7eM45   
016 Vader Rene           Nieuwdorp        677 0:41:00    8eM45   
017 Doorn Esra van       Goes             663 0:41:19    8eMsen  
018 Lous Paco            Vlissingen       596 0:41:46    9eMsen  
019 Beelen Thomas        AV'56            615 0:41:55   10eMsen  
020 Vos Patrick de       AV'56            556 0:42:04   11eMsen  
021 Sloots Petra         Pallas           604 0:42:07    2eVsen  
022 Strobos Ronald       Dynamica         602 0:42:09    9eM45   
023 Janse Jeroen         Kapelle          593 0:42:12   12eMsen  
024 Dek Marius           AV'56            539 0:42:15   10eM45   
025 Leeuw Danny de       Wolphaartsdijk   675 0:42:22   13eMsen  
026 Wolf Wijnand de      AV'56            577 0:42:36   14eMsen  
027 Meeuwissen Robbert   AV'56            549 0:42:39   15eMsen  
028 Jooss Jan-Joris      Delta            540 0:43:08   16eMsen  
029 Vlieger Johan de     Dynamica         591 0:43:19   11eM45   
030 Antheunisse Lisette  Dynamica         571 0:43:40    3eVsen  
031 Verheijen Miel       AV'56            564 0:43:45   17eMsen  
032 Raymond Kik                           643 0:43:52   12eM45   
033 Kraayenbrink Robert  Deltasport       603 0:44:08   13eM45   
034 Linde Annet van der  AV'56            563 0:44:13    4eVsen  
035 Moelker Geert        Gouda            670 0:44:19   18eMsen  
036 Rijkschroef Hess     Kapelle          667 0:44:24   19eMsen  
037 Verwijs Robert       Deltasport       579 0:44:34   20eMsen  
038 Wouters Wim          AV'56            589 0:44:44   14eM45   
039 Steenpoorte Iljan    Kruiningen       679 0:44:51   21eMsen  
040 Geluk Cor            Dynamica         661 0:44:59   15eM45   
041 Jonge Carlos de      Goes             673 0:45:02   22eMsen  
042 Bstemeijer Fred      Deltasport       669 0:45:16   16eM45   
043 Vos Arjan de         Deltasport       664 0:45:22   23eMsen  
044 Pietersma Geert      Goes             666 0:45:36   24eMsen  
045 Meeuwsen Laurens     Krabbendijke     622 0:45:38   17eM45   
046 Anrooy Franklin van  AV'56            533 0:45:44   25eMsen  
047 Poortvliet Martijn   Utrecht          566 0:45:57   26eMsen  
048 Kramer Acronius      AV'56            511 0:46:00   18eM45   
049 Joossens Wilfred     Middelburg       684 0:46:07   19eM45   
050 Goole Saskia         AV'56            646 0:46:11    5eVsen  
051 Simonse Berry        Goes             522 0:46:19   27eMsen  
052 Dellebeke Ron        Dynamica         584 0:46:31   20eM45   
053 Wilde Rien de        AV'56            580 0:46:37   21eM45   
054 Nieuwenhyzen Niels v Heinkenszand     665 0:46:58   28eMsen  
055 Spliet Otto          Goes             681 0:47:02   22eM45   
056 Stee Jos van         -Gravempolder    620 0:47:07   29eMsen  
057 Roose Wim            Lgr A Stigter    559 0:47:10   23eM45   
058 Remijn Eric          Kwadendamme      683 0:47:25   24eM45   
059 Vissenberg Peter     VD Peijl Techn   612 0:47:29   25eM45   
060 Sonke Rob            AV'56            565 0:47:39   30eMsen  
061 Kraak Enrico         Goes             621 0:47:51   31eMsen  
062 Elsacker Wim van     AV'56            514 0:48:00   26eM45   
063 Korstanje Ron        Bar Harbor       515 0:48:05   32eMsen  
064 Belzen Bjorn van     Kapelle          521 0:48:10   33eMsen  
065 Winter Kees de       AV'56            590 0:48:21   27eM45   
066 Bos Ivan van den     VD Peijl Techn   610 0:48:34   34eMsen  
067 Tolhoek Hans         Kapelle          594 0:48:40   35eMsen  
068 Degeeter Eric        Ekeken B         651 0:48:44   28eM45   
069 Margadant Edith      Deltasport       668 0:48:53    1eV45   
070 Die Emile van        AV'56            532 0:48:57   29eM45   
071 Rijssel Bram van     Waddinxveen      531 0:49:00   36eMsen  
072 Ottersberg Esther    s-Heer Abtskerke 560 0:49:02    6eVsen  
073 Prenger Roely        Dynamica         572 0:49:20    7eVsen  
074 Wilde Nadine de      Velp             648 0:49:25    8eVsen  
075 Vugt Sander van      Roosendaal       524 0:49:28   37eMsen  
076 Vries Jannie de      Delta            543 0:49:36    2eV45   
077 Simons Huibert       AV'56            616 0:49:41   30eM45   
078 Roeymans Greet       Ekeren B         650 0:49:57    9eVsen  
079 Mol Norbert de       Kapelle          682 0:50:13   38eMsen  
080 Leenhouts Bram       AV'56            506 0:50:30   31eM45   
081 Dagevos Rene         Rotterdam Atl    526 0:50:34   39eMsen  
082 Lous Isabel          Vlissingen       597 0:50:37   10eVsen  
083 Herder Astrid den    AV'56            517 0:50:56   11eVsen  
084 Veer Martin van 't   Zierikzee        529 0:51:05   40eMsen  
085 Sonke Cees           Kapelle          510 0:51:16   41eMsen  
086 Anrooij John van     VD Peijl Techn   609 0:51:41   32eM45   
087 Pundert Peter de     Hulst            654 0:52:04   33eM45   
088 Eversdijk Mia        AV'56            518 0:52:08    3eV45   
089 Grozema Marco        Vlissingen       631 0:52:28   42eMsen  
090 Groof Freddy de      Stabroek B       645 0:52:38   43eMsen  
091 Hendrickx Marc       Ekeren B         657 0:52:41   34eM45   
092 Geijs Peter          Goes             656 0:52:44   35eM45   
093 Tramper Ria          Dynamica         555 0:52:47   12eVsen  
094 Voorham Krista       Deltasport       583 0:52:50   13eVsen  
095 Bol Pierre           VD Peijl Techn   611 0:52:58   36eM45   
096 Kruitbosch Gert      AV'56            624 0:53:05   37eM45   
097 Zuidhof Leon         Oostkapelle      640 0:53:21   44eMsen  
098 Lukaart Karin                         562 0:53:29    4eV45   
099 Govers Jeroen        AV'56            534 0:53:43   45eMsen  
100 Pol kees van den     AV'56            502 0:53:56   38eM45   
101 Strating Henny       Kamperland       685 0:54:40   46eMsen  
102 Berks Steffi         AV'56            509 0:54:45   14eVsen  
103 Oosterveld Martin    Goes             676 0:54:52   39eM45   
104 Klijn Dick           Kapelle          605 0:54:57   47eMsen  
105 Crielaard Hans       Souburg          691 0:55:20   48eMsen  
106 Geleedst Ilona       AV'56            516 0:55:22   15eVsen  
107 Poortvliet Hugo      Dynamica         585 0:55:27   40eM45   
108 Leendertse Marius    AV'56            550 0:55:52   41eM45   
109 Sandee Henk          Kamperland       588 0:55:55   42eM45   
110 Sighem Marleen van   Deltasport       592 0:55:58    5eV45   
111 Meeuwse Jan Willem   Kwadendamme      548 0:56:03   43eM45   
112 Theune Wendy         Vlissingen       632 0:56:06   16eVsen  
113 Vermue Rinus         Lewedorp         637 0:56:08   44eM45   
114 Bokhove Petra        Zierikzee        528 0:56:25   17eVsen  
115 Kortleve Cees        AV'56            519 0:56:36   45eM45   
116 Luteyn Sjoerd        Ziereikzee       652 0:56:41   49eMsen  
117 Vissenberg Magda     VD Peijl Techn   613 0:56:44    6eV45   
118 Wiedenhoff Jan       Middelburg       634 0:56:51   46eM45   
119 Visser Juliet        AV'56            600 0:56:54    7eV45   
120 Bakker GertJan       Goes             658 0:56:57   50eMsen  
121 Zuilen Lex van       Delta            541 0:56:59   47eM45   
122 Huurman Geertje      AV'56            505 0:57:01    8eV45   
123 Roose Jan            Lgr A Stigter    558 0:57:11   48eM45   
124 Karelse Jack         AV'56            546 0:57:18   51eMsen  
125 Kruitbosch F         sh Arendskerke   690 0:57:31   49eM45   
126 Wiskerke Janneke     AV'56            617 0:57:38    9eV45   
127 Gladdines Ad                          006 0:57:53   52eMsen  
128 Hoeven Mirna van der Goes             523 0:57:55   18eVsen  
129 Herteringen Jo van   Ekeren B         653 0:58:01   50eM45   
130 Geluk Yva            Dynamica         662 0:58:03   19eVsen  
131 Muller Cor           Deltasport       027 0:58:18   51eM45   
132 Ribbens Martin       Kapelle          641 0:58:35   53eMsen  
133 Schout Arie          Kloetinge        680 0:58:45   52eM45   
134 Kraker Robert de     Kruiningen       644 0:58:49   54eMsen  
135 Harinck Rick         Kloetinge        642 0:58:51   55eMsen  
136 Sluijs Esther van    Kloetinge        538 0:59:10   20eVsen  
137 Jonge Eva de         Wageningen       553 0:59:14   21eVsen  
138 Jonge Ellen de       AV'56            552 0:59:20   10eV45   
139 Castel Peter         Goes             659 0:59:31   53eM45   
140 Boer Abraham         s-H Arendskerke  688 0:59:42   56eMsen  
141 Weele Pieter v d     Wolphaartsdijk   686 0:59:45   57eMsen  
142 Rijke Bram de        Dynamica         587 0:59:54   54eM45   
143 Doorn Jan van        AV'56            599 0:59:58   55eM45   
144 Steenbakker Jolanda  AV'56            547 1:00:03   11eV45   
145 Moerdijk Joost       Goes             628 1:00:08   58eMsen  
146 Rooij Diana de       AV'56            545 1:00:11   12eV45   
147 Timmermans Sylvia    Yerseke          655 1:00:21   22eVsen  
148 Goossen Cees         Wassenaar        633 1:00:54   56eM45   
149 Nagtegaal Arjan      Harderwijk       575 1:01:04   59eMsen  
150 Baalen Pim van       VD Peijl Techn   614 1:01:10   60eMsen  
151 Vermeulen Wendy      AV'56            623 1:01:13   23eVsen  
152 Sprinkhuizen Joost   AV'56            508 1:01:15   57eM45   
153 Reijnhout Erik       Vlissingen       576 1:01:26   58eM45   
154 Guyt Koos            Kapelle          689 1:01:44   59eM45   
155 Blaij Mathilde de    AV'56            504 1:01:49   13eV45   
156 Noord Tenno van      Colijnsplaat     672 1:01:52   60eM45   
157 Mol Peter            Wolphaartsdijk   025 1:01:57   61eMsen  
158 Jonge Iris de        AV'56            568 1:02:02   24eVsen  
159 Janse Marie Jose     AV'56            569 1:02:06   14eV45   
160 Jagt Annemarie vd    Yerseke          649 1:02:09   25eVsen  
161 Goedhart Jacob       Goes             537 1:02:11   62eMsen  
162 Schneider Hennie     Kapelle          630 1:02:14   61eM45   
163 Eversdijk Wilma      Kapelle          536 1:02:18   15eV45   
164 Davidse Jos          AV'56            574 1:03:08   62eM45   
165 Dreu rene de         Nisse            687 1:03:50   63eM45   
166 Feij Roger           Goes             527 1:03:56   64eM45   
167 Verschiere Liduine   Goes             627 1:04:02   26eVsen  
168 Bal Hans             VD Peijl Techn   607 1:04:42   65eM45   
169 Peijl Rene van der   VD Peijl Techn   501 1:05:29   66eM45   
170 Rijn Anita           s-HHendrikskinde 513 1:06:12   27eVsen  
171 Reins Andre          Goes             660 1:06:15   67eM45   
172 Lobbezoo Corine      Wemeldinge       512 1:06:20   28eVsen  
173 Horvath Richard      Goes             671 1:07:52   68eM45   
174 Verrijzer Francois   Goes             639 1:08:24   63eMsen  
175 Verrijzer Ingrid     Goes             638 1:08:26   29eVsen  
176 Munck Monica de      Kruiningen       554 1:08:33   30eVsen  
177 Kraker Monique de    AV'56            503 1:09:28   16eV45   
178 Veld Margo in 't     AV'56            578 1:18:35   17eV45   
179 Alblas Rogier        Waddinxveen      144 2:12:21   64eMsen 

3 km
001 Balkenende Luuk      AV'56            411 0:09:56    1eM12-17
002 Gerritsen Rico       Zierikzee        404 0:10:36    2eM12-17
003 Nefs Karsten         Achilles         417 0:10:41    3eM12-17
004 Verstraate Wouter    Dynamica         400 0:12:08    4eM12-17
005 Bot Jordi            Goes             415 0:12:22    5eM12-17
006 Balkenende Bart      AV'56            410 0:12:28    6eM12-17
007 Schets Wouter        AV'56            304 0:13:09    1eM07-11
008 Nefs Baukje          Achilles         416 0:13:39    1eV12-17
009 Koole Jimmy          Kamperland       302 0:13:52    2eM07-11
010 Mourik Emma van      Deltasport       402 0:14:00    2eV12-17
011 Akbay Baris          AV'56            303 0:14:05    3eM07-11
012 Slabbekoorn Nathalie Kapelle          405 0:14:16    3eV12-17
013 Rozinga Jochem       AV'56            412 0:14:19    7eM12-17
014 Bilderdijk Jolanda                    401 0:14:30    1eVsen  
015 Meeuwsen Robert Jan  Krabbendijke     307 0:15:11    4eM07-11
016 Nefs Sietse          Achilles         300 0:16:12    5eM07-11
017 Vermeule Demi        AV'56            306 0:16:59    1eV07-11
018 Padmos Marieke       Goes             414 0:17:09    2eVsen  
019 Westdorp Nuno        AV'56            406 0:17:58    8eM12-17
020 Meijer Steffanie     Goes             409 0:18:17    4eV12-17
021 Bickelmeijer Wilma   Delta            408 0:19:38    5eV12-17
022 Rozinga Robin        AV'56            305 0:20:01    6eM07-11
023 Jansen Trudy         VD Peijl Techn   403 0:20:11    3eVsen  
024 Schelde Baukje v d                    413 0:20:16    4eVsen
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging
06-04-2019 13e OosterscheldeloopGoesAV'56
07-04-2018 12e OosterscheldeloopGoesAV'56
01-04-2017 11e OosterscheldeloopGoesAV'56
09-04-2016 10e OosterscheldeloopGoesAV'56
11-04-2015 9e OosterscheldeloopGoesAV'56
12-04-2014 8e OosterscheldeloopGoesAV'56
06-04-2013 7e OosterscheldeloopGoesAV'56

 
Laatste reactie:
Jan Roose: Train Eens Mee Met De M.R.T...
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
09-08: Track Meeting Utrecht ( 2)
1500 m Marijke de Visser (PR 4.15.55)4.25.51  Vse
800 m Bezuayehu Petersen (PR 1.57.99)1.59.99  JoA
03-08: Memorial Rasschaert Ninove ( 1)
27-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem ( 4)
26-07: NK baan Senioren Den Haag ( 8)
21-07: Gentse Feesten Meeting 2)
13-07: Guldensporenmeeting Kortrijk ( 2)
12-07: Track Meeting Utrecht ( 2)
07-07: Gouden 3000m Ertvelde ( 4)
07-07: Gletscher Marathon Imst ( 1)
04-07: Track Meeting Rotterdam ( 3)
23-06: Grote Prijs Lokeren 6)
23-06: 36e Halve Marathon Roosendaal 34)
21-06: Track Meeting Utrecht ( 3)
19-06: Hardloopgala Gilze ( 2)
Atletiek Zeeland © 2019