zondag 22 juli 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator eindtijd | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
20-07: Jullie lopen te snel?
12-07: De gehoorzame volgzame hardloper
26-06: Veranderingen stratenloopcircuit
13-06: De levensduur van hardloopwedstrijden
08-06: De laatste Lepraloop!
28-05: Organiseren met de nieuwe privacywet
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
di 24-07: 4e Zomerloop Groede
wo 25-07: 35e Bokaalloop Burgh-Haamstede
vr 27-07: 45e Noormannenloop Westkapelle
za 28-07: Memorial Rasschaert Ninove
di 31-07: 5e Zomerloop Nieuwvliet
wo 01-08: 81e Boulevardloop Vlissingen
vr 03-08: 34e Strandloop Ouddorp
vr 03-08: Track Meeting Utrecht
za 04-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo
di 07-08: 6e Zomerloop Zuidzande
za 11-08: 15 van Wolphaartsdijk
vr 17-08: 4e Goes on Track
vr 24-08: Hardloop3Daagse Ritthem
vr 24-08: 9e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge
za 25-08: Potatorun Axel
za 25-08: 32e Halve Marathon Westenschouwen
Recente uitslagen meer uitslagen
wo 18-07: 39e Stratenloop Westkapelle
di 17-07: 3e Zomerloop Retranchement
wo 11-07: 8e Sportvissersloop Yerseke (236)
di 10-07: 2e Zomerloop Cadzand-Bad (46)
za 07-07: Ronde van Sint Kruis (25)
wo 04-07: 29e Stratenloop Zoutelande (192)
di 03-07: 1e Zomerloop IJzendijke (74)
vr 15-06: 10e Lepraloop Oostkapelle (95)
vr 08-06: 10e Griffioenloop Middelburg (149)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
25 km van Hulst
Hulst, zaterdag 26 maart 2011 - Organisatie: RKHAV
25 km >> Zeeuws record staat met 1.16.01 uur vanaf 20-08-1988 op naam van John Vermeule <<
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Remy Vasseur (PR)Vlissingen1.31.53Mse   16.325  3:41
2  Luc NolemansTernat1.32.07M45   16.284  3:41
3  Kris MeganckKerksken1.33.29M40   16.046  3:44
4  Filip van GoethemSint-Gillis-Waas1.33.30M40   16.043  3:44
5  Frederic LesdanonNieuwkerken Waas1.35.34M45   15.696  3:49
6  Philip ViermoensEssen1.36.02M40   15.620  3:50
7  Buggu RamazanKruibeke1.36.17Mse   15.579  3:51
8  Edwin de Jaeger (PR)Zuiddorpe1.36.55Mse   15.477  3:53
9  Patrick HembrechtSint-Gillis-Waas1.37.13M40   15.429  3:53
10  Gustav SwagemakersSteenbergen1.37.38Mse   15.364  3:54
11  Peter GeertsDendermonde1.38.32M40   15.223  3:56
12  Dirk HooybergsStekene1.40.31M45   14.923  4:01
13  Jos den Hollander (PR)AV'561.40.35M45   14.913  4:01
14  Sepp Vermeulen (PR 1.24.25)Koewacht1.40.43M50   14.893  4:02
15  Joos PauwelsKleit1.41.23M55   14.795  4:03
16  Sander VerminckEeklo1.42.11Mse   14.679  4:05
17  Erik NoelsBrasschaat1.42.37M50   14.618  4:06
18  Benny Thuy (PR 1.40.46)Sint Jansteen1.42.54M40   14.577  4:07
19  David GovaertBelsele1.43.30M40   14.493  4:08
20  Rudy van DaikSint-Niklaas1.44.06M45   14.409  4:10
21  Peter de WaeleGent1.44.23M40   14.370  4:11
22  Patrick MoensHamme1.45.25Mse   14.229  4:13
23  Erik Goossen (PR 1.36.47)Terneuzen1.46.36M40   14.071  4:16
24  Robby MaesBeveren1.46.57M40   14.025  4:17
25  Danny VersluysSint-Laureins1.46.59M40   14.021  4:17
26  Leo Janse (PR)Middelburg1.47.12M45   13.993  4:17
27  Tom de Koster (PR)Hulst1.47.26Mse   13.962  4:18
28  Wilfried van der PoelSerskamp1.47.40Mse   13.932  4:18
29  Bart DeckersZonhoven1.48.10M40   13.867  4:20
30  Jimmy KelchtermansHouthalen1.48.10Mse   13.867  4:20
31  Arthur van Aartsen (PR)Middelburg1.48.50Mse   13.783  4:21
32  Patrick TemmermanKaprijke1.48.54M45   13.774  4:21
33  Fons de Rijcke (PR 1.48.09)Kloosterzande1.49.00M45   13.761  4:22
34  Luc GerloHamme1.49.35M55   13.688  4:23
35  Jan Vermeulen (PR 1.43.37)Clinge1.50.21M45   13.593  4:25
36  Adrie Janse (PR 1.48.47)Arnemuiden1.51.00M50   13.514  4:26
37  Andy HuybensBeveren1.52.06Mse   13.381  4:29
38  Geert Waelput (PR)Beveren1.52.07Mse   13.379  4:29
39  Giel Joziasse (PR 1.42.10)Goes1.52.13Mse   13.367  4:29
40  Peter de BorgerMechelen1.52.46M40   13.302  4:31
41  Bjorn van de VeireBassevelde1.53.09Mse   13.257  4:32
42  Christophe RoossensNieuwpoort1.53.42Mse   13.193  4:33
43  Ronny d'HontStekene1.53.42Mse   13.193  4:33
44  Kees den Hollander (debuut)Aagtekerke1.54.33M40   13.095  4:35
45  Andres de Witte (PR 1.47.35)Terneuzen1.55.21Mse   13.004  4:37
46  Niek van Belzen (PR 1.51.35)Axel1.56.11M45   12.911  4:39
47  Kurt TaghonZomergem1.56.32Mse   12.872  4:40
48  Niek Wieland (PR 1.45.48)Axel1.57.06Mse   12.810  4:41
49  Ingrid Ijsebaert (PR 1.46.20)Hulst1.57.06V45   12.810  4:41
50  Anita Joziasse (PR 1.51.31)Goes1.57.07Vse   12.808  4:41
51  Theo de Bot (debuut)Koewacht1.57.09M50   12.804  4:41
52  Theo Roels (PR 1.54.12)Kloosterzande1.57.47M50   12.735  4:43
53  Ely CornelisLokeren1.57.48Mse   12.733  4:43
54  Jos Janse (PR 1.55.06)Middelburg1.58.25Mse   12.667  4:44
55  Marie-Christiane MarchLokeren1.58.59Vse   12.607  4:46
56  Jo TangheWaarschoot1.59.24Mse   12.563  4:47
57  Rudy NeveSint Jansteen1.59.48M55   12.521  4:48
58  Denis Gerritsen (debuut)Hulst1.59.52Mse   12.514  4:48
59  Wilco Franken (PR)Kapellebrug2.00.00M40   12.500  4:48
60  Marcel de CanckBottelare2.00.20M60   12.465  4:49
61  Wies Koekkoek (PR)Hulst2.00.28Mse   12.452  4:49
62  Adrie van Dalen (PR)Lewedorp2.00.35M45   12.440  4:49
63  Frank van den Branden (PR 1.47.38)Sint Jansteen2.00.52Mse   12.410  4:50
64  Han Gerritsen (PR 1.52.28)Hulst2.00.53M65   12.409  4:50
65  Jose de Pooter (debuut)Terneuzen2.01.20M40   12.363  4:51
66  Johan Dekker (PR)Middelburg2.01.22M50   12.359  4:51
67  Bart TimmermanLovendegem2.02.30Mse   12.245  4:54
68  Kristof BroeckaertKieldrecht2.03.00Mse   12.195  4:55
69  Willem van der HeydenKieldrecht2.03.13M60   12.174  4:56
70  Ron van Waterschoot (PR 2.00.25)RKHAV2.03.18M50   12.165  4:56
71  Kurt SchelfhoutHulst2.03.42Mse   12.126  4:57
72  Sara JanssensMechelen2.04.23V35   12.059  4:59
73  Jeroen van GorpAntwerpen2.05.11Mse   11.982  5:00
74  Hans AleweijnseVlissingen2.05.38M40   11.940  5:02
75  Jos van Gremberghe (PR 1.58.53)Koewacht2.07.44M55   11.743  5:07
76  Rolf Luteijn (debuut)Heikant2.08.03M40   11.714  5:07
77  Selena TemmermanStekene2.08.28Vse   11.676  5:08
78  Tony RiekeErtvelde2.08.29M40   11.675  5:08
79  √ílivier VerhaegeZomergem2.08.30Mse   11.673  5:08
80  Astrid Verhage (PR 2.01.25)Zuiddorpe2.08.58Vse   11.631  5:10
81  Ronald Willemsen (debuut)Kamperland2.09.00M45   11.628  5:10
82  Eddy van BovenSchoonaerde2.09.46Mse   11.559  5:11
83  Tonny VerwerSint-Jansteen2.10.42M55   11.477  5:14
84  Leo Hage (PR)Middelburg2.12.20Mse   11.335  5:18
85  Peter Erpelinck (PR 2.10.19)Hulst2.13.27Mse   11.240  5:20
86  Antoine van HoveKLP2.14.55M60   11.118  5:24
87  Marjan Thuy (PR 2.09.20)RKHAV2.15.42M40   11.054  5:26
88  Rene Loos (debuut)Clinge2.15.42Mse   11.054  5:26
89  Pascal Duerinck (debuut)Kloosterzande2.15.42Mse   11.054  5:26
90  Franck van Dorsselaer (PR 2.13.55)Hulst2.15.56Mse   11.035  5:26
91  Burry Nugteren (debuut)Vlissingen2.16.01M40   11.028  5:26
92  Eli VermeulenSint-Niklaas2.16.27M50   10.993  5:27
93  Els Zweistra (PR 2.16.18)Terneuzen2.16.27M50   10.993  5:27
94  Paul de SchrijverSint-Niklaas2.16.27M55   10.993  5:27
95  Chantal DEboomSint-Niklaas2.16.27V45   10.993  5:27
96  William VerdonckBeveren2.16.53M65   10.958  5:29
97  Tonie Hoogstraate?2.16.56M45   10.954  5:29
98  Jacqueline van de Voorde (debuut)Hulst2.17.00Vse   10.949  5:29
99  Marc RomanSint-Pauwels2.18.00M50   10.870  5:31
100  Dick de Graaf (debuut)Vlissingen2.19.53M60   10.723  5:36
101  Jan Folkersma (PR)Axel2.29.34Mse   10.029  5:59
102  Marianne van GuyseStekene2.31.37Vse   9.893  6:04
103  Sigrid van PouckeStekene2.31.37Vse   9.893  6:04
104  Marion Goossen (PR 2.19.14)Terneuzen2.35.39V35   9.637  6:14
105  Nicole Niemantsverdriet (debuut)Sint Jansteen2.36.12Vse   9.603  6:15
106  Sandra van Dorsselaer (debuut)RKHAV2.36.53V40   9.561  6:17
107  Sjaak Vroonland (PR 1.59.59)Lamswaarde2.36.54M50   9.560  6:17
108  Cor Zegers (PR 2.13.41)Terneuzen2.36.54Mse   9.560  6:17
109  Chantal Nachtegael (PR 2.35.52)Heikant2.36.54V45   9.560  6:17
110  Alex van LeuvenSint-Jansteen2.36.55M50   9.559  6:17
111  Frans Verwilligen (PR 1.53.59)Hulst2.36.55M55   9.559  6:17
112  Paul van SantNijlen2.36.55M60   9.559  6:17
113  Nick Deekens (PR 2.23.39)Hulst2.36.56M55   9.558  6:17
Mannen: 99 (87.61%) => M40=21 - M45=13 - M50=12 - M55=8 - M60=5 - M65=2 - Mse=38
Vrouwen: 14 (12.39%) => V35=2 - V40=1 - V45=3 - Vse=8

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Sorini Kinerayl1:27:55Frederik Christiaens1:32:25Tommy Kinders1:33:37Adinda Vetsuypene1:56:35133
2017Joris de Schepper1:30:32Kristof de Rycke1:35:07Erwin van den Broeke1:38:35Cathy Poppe2:07:14109
2016Erwin Harmes1:27:22Wouter Decock1:30:11Sander Post1:35:12Veerle Hofman1:59:11125
2015Erwin van den Broeke1:35:40Maarten Dhollander1:35:48Francesco de Grootte1:36:05Elke Heirman1:46:46116
2014Remy Vasseur1:33:48Maarten van der Donck1:33:55Erwin van de Broeke1:36:44Leonie Ton1:49:56118
2012Sjaak Luteijn1:34:56Filip van Goethem1:36:26Patrck Hembrecht1:36:57Monique Allefs1:56:09109
2011Remy Vasseur1:31:53Luc Nolemans1:32:07Kris Meganck1:33:29Ingrid Ijsebaert1:57:06113
2010Rik van Laarhoven1:30:41Chris Verbeeck1:31:51Wim van Sparrentak1:31:59Monique Allefs1:51:09118
2009Bart Bleyaert1:27:45Wilko de Vos1:33:30Guy Houben1:33:53Ely Cornelis1:59:2694

12.8 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Yves VercammenSint-Niklaas45.24Mse   16.916  3:33
2  Kurt SaerensLokeren47.29M40   16.174  3:43
3  Filip MortierSint-Niklaas48.35Mse   15.808  3:48
4  Marc VershevrenLokeren48.56M45   15.695  3:49
5  Dony VergouwenSint-Niklaas49.24Mse   15.547  3:52
6  Mieke de WildeAcme51.06V35   15.029  4:00
7  Wim SchelfhoutSint-Pauwels51.39Mse   14.869  4:02
8  Chris de SmitHulst52.25Mse   14.652  4:06
9  Martin NoensKemzeke52.42M45   14.573  4:07
10  Tony DemaretSint Kruis-Winkel53.00M45   14.491  4:08
11  Maarten van GoethemHulst53.20Mse   14.400  4:10
12  NathalieSinaai54.20Vse   14.135  4:15
13  De MaeyerBeveren54.44Mse   14.032  4:17
14  Mark VerhageZaamslag55.56Mse   13.731  4:22
15  Dimitri CuyversStekene56.28Mse   13.601  4:25
16  Paul KoutstaalHulst56.56M40   13.489  4:27
17  Irina PietersSint-Niklaas57.06V40   13.450  4:28
18  Jurgen VerstraetenSint Jansteen57.42M45   13.310  4:30
19  Jeus-Uwe SaeckLeipzig58.04M40   13.226  4:32
20  Eric DeMeulenaereSint-Gillis-Waas58.16M50   13.181  4:33
21  Douwe WortmanAxel58.25M40   13.147  4:34
22  Hans BliekTerneuzen58.33M50   13.117  4:34
23  Natascha HerweghHeikant58.36V35   13.106  4:35
24  Ronny WagenaerMelsele58.39M40   13.095  4:35
25  Lennart PiekHulst58.56Mse   13.032  4:36
26  Cor LeunisTerneuzen59.50M50   12.836  4:40
27  Koen KoutstaalHulst59.52M40   12.829  4:41
28  Berry KnibbelerWestdorpe1.00.33M50   12.684  4:44
29  Leo BrackeAxel1.00.55M45   12.607  4:46
30  Harvey HautenSint Jansteen1.00.56M65   12.604  4:46
31  Erik NuytsEeklo1.01.08M45   12.563  4:47
32  Tristan VierbergenHulst1.01.34Mse   12.474  4:49
33  Paul DielemanTerneuzen1.03.10Mse   12.158  4:56
34  Gerard KlapwijkAxel1.03.14M60   12.145  4:56
35  Aureel LippensWaarschoot1.03.30Mse   12.094  4:58
36  Karel VerbekeEeklo1.04.22Mse   11.932  5:02
37  Stefan ProvoostStekene1.04.23M40   11.929  5:02
38  Marianne van DammeClinge1.04.26V45   11.919  5:02
39  Sonja van HulNieuwkerken Waas1.05.08V40   11.791  5:05
40  Rony De CaluweHaasdonck1.05.22M50   11.749  5:06
41  Conny van CauterenHaasdonck1.05.22V50   11.749  5:06
42  Pascal HerweghKemzeke1.06.03M40   11.628  5:10
43  Patrick BlommaertHulst1.06.03Mse   11.628  5:10
44  Peter de PundertHulst1.06.09M55   11.610  5:10
45  Annemie DullaertBeveren1.06.20Vse   11.578  5:11
46  Caay van CauterenSint-Niklaas1.07.08V50   11.440  5:15
47  Jurgen SegersHulst1.07.49M40   11.325  5:18
48  Jurgen Van HimstStekene1.08.20M40   11.239  5:20
49  Jan van DorsselaerHulst1.09.05M50   11.117  5:24
50  Joke Poppe?1.09.09V40   11.106  5:24
51  Willem-Jan de KoeyerAxel1.10.00M65   10.971  5:28
52  Mary BlommaertHulst1.10.26Mse   10.904  5:30
53  Romain BolssensKieldrecht1.10.33M55   10.886  5:31
54  Jos van BellenHulst1.10.44M55   10.858  5:32
55  Carlos de WillemackerPoeke1.10.51M55   10.840  5:32
56  Marie-Jeanne de KeyserBellem1.12.00V60   10.667  5:38
57  Guido AndriesSint-Niklaas1.12.47M60   10.552  5:41
58  Maurice DhaeneLokeren1.12.57M60   10.528  5:42
59  Antoine MathysDe Pinte1.12.58M60   10.525  5:42
60  Nancy MaertenEeklo1.13.59M40   10.381  5:47
61  Rene de MaagtSint-Jansteen1.16.38M45   10.022  5:59
62  Ellen van LeuvenSint-Jansteen1.17.03Vse   9.968  6:01
63  Eugene de MaagtSint-Jansteen1.19.27M45   9.666  6:12
Mannen: 51 (80.95%) => M40=11 - M45=8 - M50=6 - M55=4 - M60=4 - M65=2 - Mse=16
Vrouwen: 12 (19.05%) => V35=2 - V40=3 - V45=1 - V50=2 - V60=1 - Vse=3

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Jarne Verhaegen46:05Filip Mortier46:16Chris de Smit48:15Cathy Poppe57:5053
2017Job de Feijter44:16Rik van Laarhoven46:06Liam de Mey46:42Katrien van Geertsom56:5358
2016Thijs Verbeeck44:06Job de Feijter44:34Liam de Mey46:56Inge de Booij1:02:4546
2015Job de Feijter44:21Liam de Mey46:44Chris de Smit49:38Katrien van Geertsom1:03:2554
2014Rik van Laarhoven46:05Job de Feijter46:22Edwin de la Ruelle46:30Martine Boute57:4162
2012Patrick van Petegem43:02Bjorn Willems44:12Edwin de la Ruelle45:21Wendy Jonkheijm1:04:0855
2011Yves Vercammen45:24Kurt Saerens47:29Filip Mortier48:35Mieke de Wilde51:0663
2010Wannes Hendriks47:07Eric Leers47:38Kurt Saerens48:34Niki Bogaert1:00:4548


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.236 seconden nodig om deze lijst met 176 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
31-03-2018 25 km van HulstHulstRKHAV0
25-03-2017 25 km van HulstHulstRKHAV0
26-03-2016 25 km van HulstHulstRKHAV1112
28-03-2015 25 km van HulstHulstRKHAV1592
29-03-2014 25 km van HulstHulstRKHAV2045
31-03-2012 25 km van HulstHulstRKHAV622
27-03-2010 25 km van HulstHulstRKHAV780
28-03-2009 25 km van HulstHulstRKHAV459
24-03-2007 25 km van HulstHulstRKHAV1305
25-03-2006 25 km van HulstHulstRKHAV1144
27-03-2004 25 km van HulstHulstRKHAV548

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
14-07: Guldensporenmeeting Kortrijk (2)
13-07: Track Meeting Utrecht (2)
11-07: Gouden 3000m Ertvelde (2)
07-07: Chaamloop (2)
07-07: Arena Games Hilversum (3)
05-07: Track Meeting Rotterdam (3)
01-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem (5)
30-06: Brussels Grand Prix (1)
24-06: Grote Prijs Lokeren (4)
24-06: 35e Halve Marathon Roosendaal (104)
24-06: NK baan Senioren Utrecht (10)
23-06: Marathon Rond Sneek en Meer (6)
21-06: 19e Molenloop Stellendam (4)
20-06: Avondbaanwedstrijd Vlissingen (25)
17-06: Dwars door Geel (1)
16-06: NK A/B-junioren Emmeloord (7)
16-06: 31e Bavoloop Rijsbergen (9)
14-06: Track Meeting Dordrecht (2)
13-06: Hardloopgala Gilze (9)
12-06: Avondbaanwedstrijd Terneuzen (24)
09-06: 47e Gouden Spike Leiden (1)
09-06: Baanwedstrijd Zierikzee (14)
09-06: 36e Nationale Lenteloop Papendrecht (2)
08-06: Nijmegen Global Athletics (3)
06-06: Pagnevaartloop Oudenbosch (4)
03-06: 8e Brabantse Wal Marathon Bergen op Zoom (43)
03-06: NK Masters Gouda (1)
02-06: Putbosmeeting Oordegem (10)
02-06: Van Goghloop Zundert (3)
01-06: Track Meeting Utrecht (5)
27-05: 28e Leiden Marathon (25)
27-05: Halve Marathon Hoogvliet (1)
26-05: 9e IFAM Outdoor Oordegem (5)
Atletiek Zeeland © 2018