woensdag 24 oktober 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator eindtijd | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
23-10: Zorgt EK cross voor een nieuwe impuls?
12-10: Het zwarte gat na de marathon.
10-10: Flandrien Willem van Schuerbeeck kwam, zag en overwon in 16e Kustmarathon
08-10: Belg Van Schuerbeeck soleert naar zege in Kustmarathon
05-10: Te hard van stapel lopen, vooral in de marathon, resulteert vaak in een domper
03-10: Poolse Kustmarathonwinnaar komt weer op vakantie
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 26-10: 3e Halloween Run Middelburg
za 27-10: 17e Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil
za 27-10: 7e Stelleplascross Heinkenszand
zo 28-10: 36e Marathon Brabant Etten-Leur
za 03-11: Appelloop Axel
za 03-11: 33e Moerschanscross Hulst
zo 04-11: 8e Trail By The Sea Renesse
za 10-11: Jeff Thuy Memorial Heikant
za 10-11: 51e Mosselloop Westenschouwen
za 17-11: Juul Van De Walleloop Kieldrecht
za 17-11: 18e Hobbeldebobbelloop Zoutelande
za 24-11: 33e Elderschanscross Aardenburg
zo 25-11: 19e Zakloop Nisse
Recente uitslagen meer uitslagen
za 20-10: 57e Singelloop Middelburg
za 20-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen (107)
za 06-10: 16e Kustmarathon Zoutelande
vr 05-10: 11e Ladiesrun Zoutelande
za 29-09: 10 Miles Philippine (101)
vr 28-09: Pump-up Run 10k Middelburg (47)
zo 23-09: 2e Kraaieloop Lewedorp (51)
za 22-09: Bamisrun Kloosterzande (127)
vr 21-09: Vaart van Vlissingen (166)
za 15-09: 2e Bosse Pielenloop Vogelwaarde (79)
za 15-09: 15e Tielemanloop Middelharnis
vr 14-09: 23e Stadsloop Goes (188)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
3e Ladiesrun
Zoutelande, vrijdag 1 oktober 2010 - Organisatie: Kustmarathon
VROUW, 10 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Hanne Boogaard-Hofmans   Heerhugowaard 49:07 49:02
2 Fatima Goncalves 69 Dynamica 49:52 49:48
3 Annet de Ridder 88 Tilburg 50:23 50:21
4 Jeanette Vlenterie 59 Velden 51:26 51:24
5 Sandra Joziasse 77 Vlissingen 51:57 51:53
6 Digna de Boer   Burgh Haamstede 52:09 52:06
7 Debby Damen 69 Middelburg 52:49 52:33
8 Marije Besuijen 78 Dynamica 53:06 53:02
9 Corry Cevaal 71 Oost-Souburg 53:15 53:07
10 Katja Huibregtse 71 Westkapelle 53:16 53:13
11 Nicole Constandse   Middelburg 53:43 53:34
12 Angela van Alphen 72 Vlissingen 53:46 53:35
13 Marloes van Eijkelenbu 91 's-Gravenhage 54:15 54:05
14 Ans van Veenendaal 53 Leersum 54:18 54:11
15 Bianca de Regt 89 Koudekerke 54:49 54:47
16 Claudia Stroo 73 Halsteren 54:53 54:45
17 Harriëtte Houmes   Middelburg 54:59 54:57
18 Sylvia van der Weide   Vlissingen 55:13 54:45
19 Michela van Stel 69 AV '56 55:16 55:09
20 Irene Buijs 57 Oost-Souburg 55:30 55:26
21 Marloes Priemis-Bijl 85 Renesse 55:35 55:32
22 Maaike Louwerse 85 Middelburg 55:36 55:32
23 Ilona Harten 73 Oost-Souburg 55:43 55:38
24 Liesbeth Dorreman 68 Zierikzee 56:05 56:00
25 Ans Mastbooms 62 Middelburg 56:16 56:11
26 Corrie Baas-Hubregtsen 70 Middelburg 56:24 56:14
27 Charlotte Hamelink 85 Zaamslag 56:26 56:22
28 Marleen van Rooijen 65 Middelburg 56:29 56:25
29 Annet van de Kreke 68 Oost-Souburg 56:30 56:25
30 Corina van de Wege 64 Philippine 56:35 56:27
31 Roely Prenger 83 Dynamica 56:41 56:34
32 Saskia Geschiere 86 Oostkapelle 56:43 56:28
33 Annemarie Contant 81 Middelburg 56:43 56:40
34 Christina Peute 73 Domburg 57:05 57:03
35 Hennie Janse 62 Heinkenszand 57:09 56:46
36 Evelien Rodts 67 Lewedorp 57:16 57:14
37 Marijke van Peene 69 Grijpskerke 57:24 57:18
38 Linda Dietvorst 76 Rotterdam 57:34 57:19
39 Manella Lampert 66 Biggekerke 57:36 57:25
40 Jacqueline Baas 66 Oost-Souburg 57:38 57:33
41 Miranda Nienhuis 72 Vlissingen 57:40 57:26
42 Jeanne oerlemans 47 Wolphaartsdijk 57:41 57:23
43 Els Sinke 78 Middelburg 57:41 57:36
44 Helga Boone 70 Middelburg 57:43 57:29
45 Dorien van Boven 85 Nijkerk Gld 57:50 57:29
46 Sandra Cevaal 65 Nieuw en Sint Joosla 57:53 57:47
47 Lisanne Richard 89 Nijmegen 57:53 57:45
48 Jolanda Kraamer 61 Aagtekerke 57:56 57:48
49 Sylvia Siegers-van Waa 68 Vlissingen 57:58 57:51
50 Inge Marchand 74 Burgh Haamstede 58:04 57:48
51 Connie Huibregtse 68 Delta Sport 58:04 57:57
52 Natasja Jacobse 72 Middelburg 58:09 58:01
53 Ilona Borst-Scheurwate 78 Dynamica 58:11 57:59
54 Miranda Ridderhof 69 Middelburg 58:13 58:04
55 Katie Mol 89 Yerseke 58:16 57:58
56 Simone de Swart 71 Horst 58:18 58:14
57 Karin Lukaart 62 Kapelle 58:20 58:14
58 Coby Coppoolse 59 Grijpskerke 58:22 58:11
59 Jitske Kok 77 Arnemuiden 58:41 58:36
60 Miranda Slabber 80 Dynamica 58:46 58:39
61 Katinka Schotanus 62 Kloetinge 58:47 58:32
62 Marleen van Sighem 64 Delta Sport 58:58 58:52
63 Sonja van Eenennaam 72 Middelburg 58:58 58:53
64 Daphne Zerbib-Jasperse 74 Middelburg 59:10 58:59
65 Lies Netten - Veen 56 Hoevelaken 59:13 58:52
66 Kim Adriaanse 84 Zoutelande 59:13 59:03
67 Evelien Ligteringen 80 Vlissingen 59:15 59:01
68 Ineke Geertse 56 Domburg 59:26 59:21
69 Suzanne Brandsma 65 Venlo 59:29 59:24
70 Rachel Starkey 62 Burgh Haamstede 59:31 59:29
71 Karin Muntjewerf 64 Oost-Souburg 59:32 59:13
72 Esther Nieboer 70 Vrouwenpolder 59:34 59:23
73 Sanne Lastdrager 93 Middelburg 59:43 59:31
74 Henny de Jonge 55 Delta Sport 59:44 59:39
75 Geesje Helleman 77 Middelburg 59:45 59:34
76 Ilona Snoep 80 Oost-Souburg 59:46 59:41
77 Petra van Bleijswijk 69 Renesse 59:50 59:34
78 Anja de Witte-Hubregts 73 Zoutelande 59:51 59:48
79 Andrea van Lunssen 68 Vlissingen 59:52 59:36
80 Annemarie Simonse 70 Middelburg 1:00:11 1:00:09
81 Karin van der Schoor 69 Vlissingen 1:00:15 1:00:02
82 Hanny Ovaa 56 Oost-Souburg 1:00:28 1:00:20
83 Mariette van Vliet-Zou 63 Vlissingen 1:00:29 1:00:19
84 Dorien Poortvliet 86 Vlissingen 1:00:36 1:00:25
85 Mia Eversdijk 60 AV '56 1:00:37 1:00:15
86 Judith van Heusden   Vlissingen 1:00:39 1:00:34
87 Magda Leijten 84 Burgh-Haamstede 1:00:39 1:00:34
88 Wilma Tieman 69 Middelburg 1:00:41 1:00:24
89 Judith de Looff 83 Arnhem 1:00:49 1:00:29
90 Hilde Meulenberg 79 AV '56 1:00:52 1:00:34
91 Paulien de Klerk 53 Nieuw en Sint Joosla 1:00:54 1:00:45
92 Stien van Belzen 56 Middelburg 1:00:55 1:00:43
93 Marjolein Minderhoud 77 Domburg 1:00:56 1:00:35
94 Sandra Stoopen-Brandsm 66 Velden 1:01:01 1:00:56
95 Petra Hogenstein 69 Burgh Haamstede 1:01:02 1:00:56
96 Van der Weijde 95 Aagtekerke 1:01:07 1:01:02
97 Ilse Kuijpers 72 Middelburg 1:01:09 1:00:57
98 Renate van Belzen 71 Oost-Souburg 1:01:11 1:01:03
99 Marie-José Kroot 70 Burgh Haamstede 1:01:12 1:01:10
100 Eljo van Oeveren 64 Burgh Haamstede 1:01:13 1:01:11
101 Ciska Dijkers 71 Zoutelande 1:01:14 1:01:12
102 Laura Louws 79 Zoutelande 1:01:16 1:01:13
103 Dorien van Impelen 58 Middelburg 1:01:18 1:01:14
104 Sjoerdtje Bijlstra 66 VAV 1:01:18 1:01:02
105 Eveline Flipse 82 Vlissingen 1:01:19 1:01:06
106 Ria Gillissen- Oomen 61 Middelburg 1:01:22 1:01:10
107 Margriet de Ridder 68 Vlissingen 1:01:25 1:01:20
108 Sandra Passenier-Lous 73 Westkapelle 1:01:26 1:01:24
109 Anita Dalebout 73 Burgh Haamstede 1:01:29 1:01:27
110 Mariska de Meulmeester 75 Middelburg 1:01:31 1:01:03
111 Annemiek de Quelerij 81 Middelburg 1:01:31 1:01:03
112 Marlies Hulsteijn 77 Nederland 1:01:32 1:01:03
113 Alexandra van't Westei   Kapelle 1:01:33 1:01:25
114 Hannie de Nooijer 58 Aagtekerke 1:01:34 1:01:04
115 Mirelle Huiszoon-la Gr 74 Arnemuiden 1:01:35 1:01:17
116 Sylvia Simons 68 Middelburg 1:01:43 1:01:31
117 Jacqueline de Blaeij 61 Wolphaartsdijk 1:01:43 1:01:40
118 Leanne Snoep 83 Middelburg 1:01:56 1:01:36
119 Harriët Peene 94 Zoutelande 1:02:05 1:02:02
120 Ilonka van den Hengel 87 Triathlon 1:02:07 1:01:51
121 Chery den Exter 73 Vlissingen 1:02:15 1:02:00
122 Marjo Schillings 66 Vlissingen 1:02:17 1:02:05
123 Hannie Peene 67 Zoutelande 1:02:17 1:02:13
124 Nina Kuijsten 93 Middelburg 1:02:17 1:01:48
125 Leonie Goedbloed 83 Middelburg 1:02:19 1:02:11
126 Anja van Leerdam 64 Arnemuiden 1:02:21 1:02:15
127 Coline Coppoolse 67 Middelburg 1:02:28 1:02:25
128 Sylvia Maas 68 Middelburg 1:02:28 1:02:25
129 Thea van Schaik 68 Middelburg 1:02:28 1:02:25
130 Diane But 45 Middelburg 1:02:31 1:02:28
131 Caroline Davidse 65 Middelburg 1:02:34 1:02:14
132 Ans Assink 55 Aalten 1:02:34 1:02:11
133 Mariëtte van Kleven 66 Middelburg 1:02:34 1:02:18
134 Monika Tramper 73 Middelburg 1:02:35 1:02:23
135 Eleonora Puijpe 77 Heinkenszand 1:02:35 1:02:33
136 Mila Bouwense 83 's-Gravenhage 1:02:36 1:02:30
137 Mariëlle Ensing 72 Goes 1:02:37 1:02:30
138 Mariska Thorenaar 70 Middelburg 1:02:38 1:02:27
139 Lyla Kadri 76 Vlissingen 1:02:42 1:02:33
140 Jessica de Jong 67 Zoutelande 1:02:44 1:02:23
141 Monique de Hamer 77 Nieuwdorp Zld 1:02:49 1:02:47
142 Arianne Filius 72 Koudekerke 1:02:51 1:02:28
143 Claudia Fritz 71 Middelburg 1:02:53 1:02:47
144 Brigitte Melis 69 Zoutelande 1:02:56 1:02:45
145 Marieke Padmoes 76 Goes 1:02:57 1:02:51
146 Anja Schreijenberg 67 Biggekerke 1:02:58 1:02:48
147 Marga Jobse 66 Oostkapelle 1:03:00 1:02:33
148 Madelein Lampert 63 Koudekerke 1:03:03 1:03:00
149 Sylvia de Klerk 78 Vlissingen 1:03:04 1:02:51
150 Nadine Ovaa 83 Zoutelande 1:03:14 1:03:04
151 Annelies Meerman 63 Arnemuiden 1:03:19 1:03:13
152 Lia Hage 71 Middelburg 1:03:20 1:03:17
153 Danielle But 81 Middelburg 1:03:21 1:03:18
154 Esther Kole 74 Kloetinge 1:03:33 1:03:08
155 Corrie Treebusch de Lo 57 Biggekerke 1:03:40 1:03:35
156 Ellen Stroo 70 Vlissingen 1:03:41 1:03:29
157 Helma Minderhoud 65 Middelburg 1:03:42 1:03:26
158 Lindy hollebrandse 74 Middelburg 1:03:44 1:03:16
159 Geralda Jansen 75 Middelburg 1:03:44 1:03:16
160 Anda Passenier 63 Dynamica 1:03:50 1:03:45
161 Leenke van Haaften 80 Nijmegen 1:03:51 1:03:24
162 Ina Verheul 65 Dynamica 1:03:56 1:03:48
163 Joyce de Nooijer 73 Middelburg 1:03:58 1:03:46
164 Jacqueline Vos 80 Nieuw en Sint Joosla 1:03:59 1:03:52
165 Lisette van Sluijs 86 Nieuw- en Sint Joosl 1:03:59 1:03:53
166 Claudia van de Ketteri 71 Vlissingen 1:04:00 1:03:54
167 Rachel van Til 72 Middelburg 1:04:02 1:03:57
168 Marijke de Visser 63 Aagtekerke 1:04:02 1:03:31
169 Els van Zwieten-Bus 46 Delta Sport 1:04:04 1:04:02
170 Franny van Iersel 66 Goes 1:04:08 1:04:06
171 Debora van der Geugten 79 Vlissingen 1:04:18 1:04:05
172 Evelinne Huige 66 Burgh Haamstede 1:04:20 1:04:14
173 Joanne Quist 68 Burgh Haamstede 1:04:20 1:04:18
174 Alma Bossink 60 Aagtekerke 1:04:21 1:04:05
175 Patricia van de Zande 74 Burgh Haamstede 1:04:27 1:04:22
176 Lenneke Bruijnes-Ruijs 80 Goes 1:04:30 1:04:18
177 Ingrid Hildenbrant 75 Middelburg 1:04:34 1:04:07
178 Caroline Ploeg 76 Zierikzee 1:04:34 1:04:07
179 Anne Maas 68 Biggekerke 1:04:38 1:04:21
180 Rochelle de Gouveia 80 Middelburg 1:04:39 1:04:29
181 Carolien Wisse 66 Grijpskerke 1:04:41 1:04:16
182 Marianne Verhulst 69 Westkapelle 1:04:46 1:04:31
183 Petra Janse 73 Koudekerke 1:04:46 1:04:20
184 Debby Elstgeest 75 's-Heerenhoek 1:04:47 1:04:40
185 Marriël Peene 94 Zoutelande 1:04:47 1:04:33
186 Bruijne de 60 LOGO 1:05:05 1:04:48
187 Ilona Vermue 68 's-Heerenhoek 1:05:09 1:05:02
188 Caroliene Veringa 68 Vlissingen 1:05:09 1:04:39
189 Marian van Belzen 61 Vlissingen 1:05:12 1:05:07
190 Mirjam Soeting 79 Middelburg 1:05:15 1:05:06
191 Marjan Francke 68 Biggekerke 1:05:16 1:05:06
192 Marjon Stokman 73 Vlissingen 1:05:17 1:05:10
193 Gree van Belzen 67 Middelburg 1:05:19 1:05:05
194 Monique Rispens 68 Vlissingen 1:05:31 1:05:10
195 Sylvia Bosga 61 Vlissingen 1:05:31 1:05:17
196 Chantal Suur 72 Burgh Haamstede 1:05:37 1:05:33
197 Christine van der Meul 74 Vlissingen 1:05:42 1:05:29
198 Mireille Meijers 88 Veere 1:05:42 1:05:33
199 Marisca Kasse 65 Westkapelle 1:05:43 1:05:26
200 Wendela van Boekhout 70 Vlissingen 1:05:44 1:05:38
201 Rianne Houmes 80 Westkapelle 1:05:44 1:05:38
202 Digna van der Baan 67 Vlissingen 1:05:45 1:05:38
203 Cathrien van Reekum 57 Wilhelminadorp 1:05:55 1:05:28
204 Nicole Serrarens 71 Hulst 1:05:56 1:05:29
205 Anneke Heijning 57 Goes 1:05:56 1:05:28
206 Rianne Verspui-Hopmans 52 Ossendrecht 1:05:56 1:05:34
207 Angela Meeder 82 Middelburg 1:06:11 1:05:56
208 Jakolien Schreijenberg 86 Biggekerke 1:06:17 1:06:09
209 Inge van de Rijt 88 Maastricht 1:06:20 1:05:56
210 Alice Brasser 72 Biggekerke 1:06:26 1:06:15
211 Jessica Buijs 69 Middelburg 1:06:29 1:06:18
212 Anne de Kam 93 Wolphaartsdijk 1:06:30 1:06:11
213 Irene Tholenaars 66 Ridderkerk 1:06:35 1:06:25
214 Wilma Schroevers 65 Arnemuiden 1:06:44 1:06:37
215 Cathy den Beer 63 Vlissingen 1:06:49 1:06:41
216 Ria Mol   Puttershoek 1:06:51 1:06:41
217 Hetty Kerkhof 60 Goes 1:06:52 1:06:24
218 Esther van der Tak 74 Koudekerke 1:06:53 1:06:31
219 Esther Wisse 82 Middelburg 1:06:54 1:06:46
220 Maaike Doorenbos 68 Middelburg 1:06:54 1:06:52
221 Willy Lastdrager 61 Middelburg 1:07:02 1:06:49
222 Marijke de Visser 63 Middelburg 1:07:08 1:07:03
223 Hella van Middegaal 65 Huijbergen 1:07:11 1:06:50
224 Wendy Vermeulen 73 Kwadendamme 1:07:12 1:07:02
225 Willemijn de looff 87 Vlissingen 1:07:20 1:07:01
226 Judith Boonman 74 Kwadendamme 1:07:22 1:07:13
227 Colette de Jonge 73 Ovezande 1:07:25 1:07:09
228 Elly Jobse 67 Oostkapelle 1:07:26 1:06:59
229 Marieke de Vries 81 Zoutelande 1:07:28 1:07:17
230 Anne Eijnwachter 62 Dynamica 1:07:30 1:07:25
231 Wendy Vogel 73 Vlissingen 1:07:37 1:07:28
232 Angelique Rober 69 Vlissingen 1:07:38 1:07:27
233 Lindy Huibregtse 78 Middelburg 1:07:39 1:07:25
234 Naomi Kloet 89 Wolphaartsdijk 1:07:41 1:07:21
235 Carola van Keulen 72 Meliskerke 1:07:45 1:07:36
236 Lia Dobbelaar 64 Heinkenszand 1:07:48 1:07:33
237 Karin Körver 69 Middelburg 1:07:56 1:07:27
238 Janneke Jacobse 81 Serooskerke Walchere 1:07:58 1:07:41
239 Nella de Ridder 69 Middelburg 1:08:02 1:07:40
240 Marianne Scheers 55 Vrouwenpolder 1:08:05 1:07:52
241 Cecile van Exbroeck 60 Spado 1:08:06 1:07:45
242 Sanja Landsbergen 76 Kapelle 1:08:07 1:07:51
243 Astrid Everaard 72 Roosendaal 1:08:11 1:07:54
244 Suzanne Tissink-Zagers 76 Wemeldinge 1:08:12 1:07:55
245 Maja Dekker 71 Aagtekerke 1:08:13 1:08:09
246 Lenie van Vliet 50 Serooskerke Walchere 1:08:17 1:08:04
247 Marion Richard 85 Zoutelande 1:08:17 1:08:08
248 Janneke van Belzen 66 Arnemuiden 1:08:17 1:07:55
249 Miranda Lievense 68 Goes 1:08:24 1:08:14
250 Conny Provoost 62 Domburg 1:08:30 1:08:06
251 Maaike de Munck 71 Middelburg 1:08:37 1:08:15
252 Karin Wisse 60 Middelburg 1:08:41 1:08:18
253 Mariska de Bat 83 Goes 1:08:51 1:08:43
254 Anita Bergman 63 Vlissingen 1:08:51 1:08:33
255 Kobie van Haaften 80 Breda 1:09:09 1:08:42
256 Lian Alewijnse 69 Westkapelle 1:09:12 1:09:05
257 Annie Witkam 62 Ovezande 1:09:13 1:09:07
258 Marjan Boogaard 66 Middelburg 1:09:14 1:09:07
259 Yvonne de Visser 69 's-Heerenhoek 1:09:15 1:08:57
260 De Bree 70 Vlissingen 1:09:17 1:09:05
261 Koos de Kam 62 Wolphaartsdijk 1:09:20 1:09:00
262 Elma de Witte 68 Ritthem 1:09:21 1:09:13
263 Rianne Verhoeven 62 Kloetinge 1:09:25 1:09:01
264 Cobi Huibregtse 64 Goes 1:09:28 1:09:20
265 Marijke van de Velde-O 71 Terneuzen 1:09:31 1:09:06
266 Anneke Ooms 61 Koudekerke 1:09:32 1:09:07
267 Anita Lukasse 81 Wemeldinge 1:09:32 1:09:07
268 Monique Rijkse-francke 69 Middelburg 1:09:33 1:09:20
269 Francis Klink 73 Middelburg 1:09:33 1:09:20
270 Erna van Joden 62 Domburg 1:09:41 1:09:21
271 Marloes Ketting 83 Vlissingen 1:09:42 1:09:39
272 Nicole Sturm 76 Wemeldinge 1:09:51 1:09:28
273 Regina Kappetijn 66 Middelburg 1:10:10 1:09:49
274 Mieke van der Wijngaar 65 Middelburg 1:10:14 1:09:54
275 Gerda Wattel 72 Middelburg 1:10:14 1:09:54
276 Marjan de Ridder 64 Arnemuiden 1:10:24 1:09:59
277 Annemieke Wondergem   Koudekerke 1:10:26 1:10:17
278 Kitty den Hollander 77 Westkapelle 1:11:13 1:10:58
279 Natascha But 68 Middelburg 1:11:14 1:11:10
280 Loes Meyjes-de Queljoe 63 Vlissingen 1:11:16 1:11:06
281 Karin van Iersel 70 Ovezande 1:11:27 1:11:12
282 Ineke Noomen 79 Rotterdam 1:11:28 1:11:01
283 Emilie Sturm   Middelburg 1:11:34 1:11:22
284 Klaartje Nijssen 83 Middelburg 1:11:34 1:11:23
285 Bea Jobse 64 Oostkapelle 1:11:36 1:11:12
286 Fleur de kam 95 Wolphaartsdijk 1:11:40 1:11:21
287 Jessica Rijke 94 Wolphaartsdijk 1:11:41 1:11:20
288 Stefanie Lathe-Veen 65 Schliersee (GER) 1:11:43 1:11:33
289 Marjolein Krämer 83 Oostkapelle 1:11:44 1:11:18
290 Ciska de Buck 82 Biggekerke 1:11:45 1:11:18
291 Astrid Bakx 65 Nederland 1:12:03 1:11:33
292 Monique van Rooij 74 's-Gravenpolder 1:12:15 1:11:52
293 Saskia Roose 75 Oostkapelle 1:12:16 1:12:00
294 Gerda Franse 49 Vlissingen 1:12:17 1:11:55
295 Margaretha Lacour 57 Vlissingen 1:12:18 1:11:57
296 Mirjam den Outer 70 Westkapelle 1:12:23 1:12:08
297 Dimphy Brunke 54 Vlissingen 1:12:26 1:12:04
298 Harma Breuker 47 Dynamica 1:12:27 1:11:56
299 Miriam van den Broek 75 Vlissingen 1:12:33 1:12:19
300 Stefanie Dijkgraaf 80 Vlissingen 1:12:33 1:12:19
301 Liesbeth Baukema-de Wi 61 Oost-Souburg 1:12:46 1:12:33
302 Christy van Mastrigt 78 Vlissingen 1:12:46 1:12:33
303 Jacqueline Dingemanse 64 Grijpskerke 1:13:01 1:12:41
304 Annelies Kakes 64 Wolphaartsdijk 1:13:18 1:13:09
305 Charlotte de Kort 80 's-Heer Arendskerke 1:13:20 1:12:53
306 Jantine Joosse 79 's-Heer Arendskerke 1:13:24 1:12:57
307 Mariëlla Nederlof 77 Dynamica 1:13:25 1:12:53
308 Monique Verschuure 80 Yerseke 1:13:27 1:13:18
309 Friederike Strutz 76 Herne (GER) 1:13:29 1:13:13
310 Ilse Nijsse 73 Ellewoutsdijk 1:13:49 1:13:43
311 Ingrid Griep 70 Goes 1:14:04 1:13:40
312 Sandra Minneboo 70 Middelburg 1:14:04 1:13:40
313 Liesbeth Wijkhuijs 63 Nieuw en Sint Joosla 1:14:16 1:14:09
314 Jeannette van Glabbeek 69 Westkapelle 1:14:59 1:14:52
315 Laurence Chevreton 73 Yerseke 1:14:59 1:14:46
316 Mieke van Schagen 53 Goes 1:15:03 1:14:36
317 Susanne Roose 70 Middelburg 1:15:08 1:15:00
318 Carien du Pon 52 Goes 1:15:08 1:14:57
319 Jannie van Haaften 52 Kapelle 1:15:48 1:15:21
320 Anneke Janse 71 Middelburg 1:15:48 1:15:28
321 Jolanda Salomon-Traas 63 Philippine 1:16:10 1:16:02
322 Christel Hemelsoet 69 Kloosterzande 1:17:07 1:16:41
323 Elvira Wondergem 68 Ritthem 1:17:09 1:16:54
324 Mireille Cevaal 84 Middelburg 1:17:09 1:16:55
325 Carla Dagevos 62 Zoutelande 1:17:30 1:17:16
326 Leoni Dagevos 84 Kapelle 1:17:30 1:17:16
327 Tonneke van de Weterin 59 VAV 1:17:36 1:17:16
328 Carla Wijnberger 62 VAV 1:17:36 1:17:17
329 Anita Hagen 55 Wilhelminadorp 1:19:32 1:19:13
330 Kimmy Hanssen 86 Geleen 1:23:31 1:23:03
331 Gre Schuit 52 Arnemuiden 1:24:00 1:23:46
332 Marie-Chantal Inja 97 Wilhelminadorp 1:36:05 1:35:49
333 Conny Inja 65 Wilhelminadorp 1:36:06 1:35:50
 
VROUW, 5 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Christa Verhage   Nederland 23:23 23:18
2 Joanne de Ridder 92 Dynamica 24:46 24:45
3 Tineke van Dort 96 Dynamica 24:50 24:48
4 Sara IJsebaert 96 RK HAV 24:56 24:56
5 Shirin van Anrooij 02 AV '56 24:59 24:53
6 Lindy van Anrooij 96 AV '56 25:00 24:54
7 Emma van Mourik 96 Delta Sport 26:14 26:11
8 Sanne van Mourik 94 Delta Sport 26:27 26:24
9 Elke de Ridder 94 Arnemuiden 26:29 26:24
10 Tessa de Jonge 95 Middelburg 26:37 26:34
11 Maria Slootweg 54 Pijnenburg 27:48 27:48
12 Maria Cappon   Heinkenszand 28:21 28:10
13 Robin Roseboom 94 Vlissingen 28:24 28:03
14 Sherilyn van Belzen 92 Middelburg 29:05 28:55
15 Renee IJsebaert 96 RK HAV 29:06 29:04
16 Emmelou van Eijkelenbu 92 Middelburg 29:08 28:59
17 Maaike IJsebaert 94 RK HAV 29:24 29:23
18 Evelien de Leng-Krijge 66 Koudekerke 29:40 29:36
19 Françoise van Watersch 94 RK HAV 29:40 29:38
20 Lisa Bosteels 90 Serooskerke Walchere 29:43 29:33
21 Jozette Minderhoud 88 Westkapelle 29:44 29:31
22 Conzuela Brink-Navest 70 Vlissingen 30:01 29:59
23 Annemiek Paulusse 71 Oost-Souburg 30:10 29:59
24 Mirjam de Vries 82 Middelburg 31:06 30:54
25 Lucienne Koch 87 Zoutelande 31:07 30:49
26 Miranda Cijvat 71 Domburg 31:18 31:07
27 Hanneke Schoeman 74 Veenendaal 31:23 30:59
28 Anita van Splunter 69 Heerle 31:40 31:10
29 Stefanie Lathe-Veen 65 Schliersee (GER) 31:44 31:44
30 Daphne van Giesen 90 Middelburg 31:46 31:21
31 Fina Pattiruhu 61 Middelburg 31:46 31:21
32 Anja Vogel - de Koeije 65 Middelburg 31:46 31:20
33 Maringe Vogel 68 Middelburg 31:47 31:22
34 Angela Goedman 76 Zoutelande 32:00 31:41
35 Evelien Glas 78 Zoutelande 32:00 31:41
36 Willeke den Dikken 82 Amersfoort 32:03 31:43
37 Kitty Welleman 65 Heinkenszand 32:08 31:43
38 Suset Wouters 70 Oost-Souburg 32:11 32:01
39 Marga de Kraa 65 Vlissingen 32:11 32:07
40 Mayke de jong Florisse 69 Middelburg 32:16 31:51
41 Startnummer 7   Nederland 32:27 32:10
42 Ankie Luchtenberg 62 Barneveld 32:36 32:08
43 Hanny de Fijter 56 Barneveld 32:36 32:08
44 Caroline de Vaan 70 Zuiddorpe 32:39 32:30
45 Vera Story-volkers 68 Middelburg 32:40 32:29
46 Leonoor Ruiter 62 Scheldesport 32:40 32:31
47 Ingrid Weijsenfeld 63 Rhenen 32:40 32:19
48 Eline Ferdinandus   Vlissingen 32:40 32:24
49 Corinna Janse   Vlissingen 32:43 32:35
50 Milly Donze 70 Middelburg 32:44 32:39
51 Juliëtte de Visser-Dui 58 Domburg 32:46 32:22
52 Inge Roseboom 66 Vlissingen 32:48 32:25
53 Daniëlle de Bruijn   Vlissingen 32:55 32:49
54 Angelique Harinck   Vlissingen 32:55 32:50
55 Loanne Ruisch 72 Middelburg 33:01 32:46
56 Nel Baas 53 Nieuw en Sint Joosla 33:05 32:47
57 Marjolein van Hekke 68 Heinkenszand 33:06 32:38
58 Karin Lissenburg 74 Middelburg 33:09 32:54
59 Rachel Poortvliet 80 Dreischor 33:11 32:41
60 Petra Vos 69 Middelburg 33:11 32:49
61 Nicole Buijck 77 Biervliet 33:22 33:04
62 Jolanda Vermeulen 60 Koewacht 33:25 33:04
63 Monique vd Linden 67 Goes 33:26 33:20
64 Hannie Minderhoud 61 Westkapelle 33:31 33:08
65 Jessica Sardijn 70 Vlissingen 33:33 33:16
66 Ria Kwekkeboom 57 Nieuw en Sint Joosla 33:39 33:21
67 Jet de Klerk 56 Middelburg 33:43 33:17
68 Eline Francke 91 Gapinge 33:58 33:39
69 Angelique van de Gruit   Westkapelle 34:02 33:46
70 Christiane van der Res 61 Oostkapelle 34:03 33:59
71 Lijda Den Toonder 65 Vlissingen 34:07 33:45
72 Marjanne Verhage 68 Middelburg 34:17 34:03
73 Liseth van der Weele 79 Middelburg 34:17 34:02
74 Lindie Joosse 84 's-Heer Arendskerke 34:20 34:01
75 Marian de Nooijer 68 Arnemuiden 34:20 34:13
76 Marielle Cevaal 87 Nieuw en Sint Joosla 34:21 34:05
77 Gaby van Ruiten 72 Vlissingen 34:30 34:08
78 Danielle Sies 76 Vlissingen 34:31 34:24
79 Lisette de Kraa 97 Vlissingen 34:31 34:09
80 Evelien Fredriks 86 's-Heerenhoek 34:32 34:13
81 Ria Fredriks 56 's-Heerenhoek 34:32 34:13
82 Wendy Roodnat 78 Burgh Haamstede 34:35 34:18
83 Renate Strackx 76 Tilburg 34:36 34:12
84 Marinka Brasser 83 Domburg 34:49 34:26
85 Ilse Verhage 87 Tilburg 35:23 35:12
86 Monique Westendorp 74 Hoogland 35:31 35:02
87 Jaqueline Lous   Vlissingen 35:33 35:17
88 Mariëlle de Rijke 77 Zoutelande 35:41 35:37
89 Petra Francke 63 Zoutelande 35:54 35:47
90 Marthie Minderhoud 51 Domburg 35:56 35:33
91 Angelique Theune 64 Westkapelle 35:59 35:52
92 Anita van Ouwerkerk 63 Middelburg 36:09 36:07
93 Lena Leppers 61 VAV 36:13 35:55
94 Jose Rasenberg 64 Wagenberg 36:17 35:54
95 Ageeth Tieges 99 Spado 36:20 35:59
96 Jolanda de Nooijer 73 Arnemuiden 36:28 36:12
97 Jolanda Schroevers 73 Westkapelle 36:28 36:12
98 Netty Jonker 59 Barneveld 36:30 36:02
99 Laurina Schoe   Nederland 36:34 36:05
100 Ginia Arends 63 Middelburg 36:39 36:36
101 Joke de Neeff - Verspe 62 Scherpenisse 36:40 36:18
102 Lesley Wise 54 Zoutelande 36:49 36:37
103 Eveline Hermsen 69 Koudekerke 36:50 36:40
104 Addy de Bruijne 62 Vlissingen 36:54 36:30
105 Sylvia Bobber   Vlissingen 36:56 36:38
106 Roxane van den Berg 76 Vlissingen 36:57 36:38
107 Els Krijger 56 Baarn 37:10 37:00
108 Letty van Hoeflaken   Veenendaal 37:12 36:56
109 Nicole Dieleman 71 Oost-Souburg 37:25 37:07
110 Marjan Roling 61 Middelburg 37:41 37:13
111 Willy van Soest 50 VAV 37:48 37:33
112 Helma Sollie-Matze 76 Delfgauw 38:00 37:30
113 Jessica Jacobse 73 Oost-Souburg 38:02 37:37
114 Anita van de Plasse 68 Heinkenszand 38:05 37:40
115 Yolanda Remijn 68 Heinkenszand 38:09 37:56
116 Brigit du Crocq 72 Rotterdam 38:10 37:54
117 Liseth Draaisma 68 VAV 38:11 37:55
118 Marianne van Ommen 57 Vlissingen 38:20 38:01
119 Jessica Maas - Goovers   Nederland 38:31 38:19
120 Thea Tange 67 Vlissingen 38:39 38:32
121 Priscilla van Brakel 86 Brouwershaven 38:44 38:16
122 Liesbeth Pouwelse 61 Westkapelle 38:50 38:21
123 Marion Meerman 64 Vlissingen 38:57 38:33
124 Ivonne de Jonge 69 Heinkenszand 39:01 38:36
125 Marjan Boon 82 Goes 39:09 38:40
126 Annemarie Monster 57 Zuidland 39:09 38:40
127 Natasja Wisse 71 Domburg 39:09 38:39
128 Eline Cijsouw 72 Westkapelle 40:21 40:06
129 Corinne Langeveld 73 Goes 40:55 40:48
130 Denise Gunst 97 Yerseke 41:00 40:36
131 Sanne Versluis 87 Middelburg 43:44 43:23
132 Monique Versluis 57 Vlissingen 43:44 43:24
133 Maartje Meijers 66 Middelburg 1:04:35 1:04:07
134 Eline Bosdijk 76 Middelburg 1:05:20 1:05:16
135 Yolanda Veldhuizen 71 Vlissingen 1:09:58 1:09:55
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
05-10-2018 11e LadiesrunZoutelandeKustmarathon0
06-10-2017 10e LadiesrunZoutelandeKustmarathon0
30-09-2016 9e LadiesrunZoutelandeKustmarathon1078
02-10-2015 8e LadiesrunZoutelandeKustmarathon1351
03-10-2014 7e LadiesrunZoutelandeKustmarathon1805
04-10-2013 6e LadiesrunZoutelandeKustmarathon5977
05-10-2012 5e LadiesrunZoutelandeKustmarathon4724
30-09-2011 4e LadiesrunZoutelandeKustmarathon6484
02-10-2009 2e LadiesrunZoutelandeKustmarathon6239
03-10-2008 1e LadiesrunZoutelandeKustmarathon3496

 
Laatste reacties:
Rudy De Pauw: Zorgt EK Cross Voor Een Nieuwe..
Jan Roose: Het Zwarte Gat Na De Marathon...
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
21-10: 10 van AVR Rucphen (6)
10 km Ferry Engel (PR 37.05)37.47  M55
10 km Sven Vermeulen (PR 36.39)38.08  M40
10 km Adrie Faes (PR 33.42)38.13  M55
10 km Jaco Rip (PR 40.41)42.08  M40
10 km Rene Goetheer (PR)44.13  M50
5 km Esma Guigui (PR)22.19  Vse
21-10: 43e Amsterdam Marathon (24)
14-10: Linker Oevert marathon Antwerpen (5)
14-10: 35e Marathon Eindhoven (10)
07-10: 33e Singelloop Breda (41)
23-09: Berenloop Beernem (5)
23-09: Vestingloop Willemstad (21)
23-09: 34e Dam tot Damloop Amsterdam (24)
16-09: Berlin marathon Berlijn (4)
09-09: Flanders Field Marathon Ieper (4)
09-09: Münster marathon (4)
09-09: Quikrun Roosendaal (7)
09-09: Halve Marathon Oostland Pijnacker (5)
08-09: 43e Run Winschoten (3)
08-09: WK 100 km Sveti Martin na Muri (2)
02-09: 30e Tilburg Ten Miles (30)
01-09: Memorial Polspoel Vilvoorde (1)
01-09: Halve Marathon Evergem (6)
31-08: Track Meeting Utrecht (4)
28-08: 10km van Groot Steenbergen (3)
Recente video(s)
Atletiek Zeeland © 2018