dinsdag 21 augustus 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator eindtijd | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
20-08: Strijd verwacht bij Stratenloop Kapelle
07-08: Verwarring over wedstrijden
28-07: Jullie lopen te snel ( of te langzaam )? Vervolg.
20-07: Jullie lopen te snel?
12-07: De gehoorzame volgzame hardloper
26-06: Veranderingen stratenloopcircuit
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 24-08: Hardloop3Daagse Ritthem
vr 24-08: 9e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge
za 25-08: Potatorun Axel
za 25-08: 32e Halve Marathon Westenschouwen
wo 29-08: Kreekloop Terneuzen
vr 31-08: Track Meeting Utrecht
za 01-09: 12e Kustloop Vrouwenpolder
zo 02-09: 30e Tilburg Ten Miles
za 08-09: d'Ossekoppenloop Ossenisse
za 08-09: 43e Run Winschoten
za 08-09: Avondbaanwedstrijd Hulst
vr 14-09: 23e Stadsloop Goes
za 15-09: Bosse Pielenloop Vogelwaarde
za 15-09: 15e Tielemanloop Middelharnis
vr 21-09: Vaart van Vlissingen
za 22-09: Bamisrun Kloosterzande
zo 23-09: 2e Kraaieloop Lewedorp
zo 23-09: 34e Dam tot Damloop Amsterdam
Recente uitslagen meer uitslagen
za 11-08: 15 van Wolphaartsdijk (111)
di 07-08: 6e Zomerloop Zuidzande
vr 03-08: 34e Strandloop Ouddorp
wo 01-08: 81e Boulevardloop Vlissingen (277)
di 31-07: 5e Zomerloop Nieuwvliet (144)
wo 25-07: 35e Bokaalloop Burgh-Haamstede (140)
di 24-07: 4e Zomerloop Groede (110)
wo 18-07: 39e Stratenloop Westkapelle (161)
di 17-07: 3e Zomerloop Retranchement (102)
wo 11-07: 8e Sportvissersloop Yerseke (236)
di 10-07: 2e Zomerloop Cadzand-Bad (46)
za 07-07: Ronde van Sint Kruis (25)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
22e Kustcross
Vlissingen, zaterdag 11 december 2010 - Organisatie: Dynamica
    Heren Se        9.3 km
    naam                   geb stn club       tijd
001 Nieuwkerk    Wim        81 182 avStandaar 30:01
002 Pleijte      Tim           188 Dynamica   31:05
003 Kok          Martijn de 82 115 Dynamica   31:42
004 Harmes       Erwin      81 121 Dynamica   31:53
005 Francke      Jesper     88 131 Dynamica   33:04
006 Maldegem     Andre van  80 105 Dynamica   33:21
007 Pollemans    Peter      85 151 Flakkee    34:10
008 Vos          Robin de   91 133 AV'56      35:27
009 Wolfert      Eric       90 111 Flakkee    35:37
010 Smit         Chris de   79 139 RKHAV      37:25
011 Botman       Robin         199 Dynamica   37:31
   
    Heren 35        9.3 km
    naam                   geb stn club       tijd
001 Depoorter    Yves       68 179 TV Zwin    33:06
002 Thuy         Benny      69 163 RKHAV      33:28
003 Balkenende   Peter      66 136 AV'56      34:52
004 Keeken       Rick van   66 100 AV'56      37:17
005 Meulmeester  Manfred    69 164 Dynamica   37:52
006 Hage         Jeroen     68 192 Dynamica   47:39
   
    Heren 45        9.3 km
    naam                   geb stn club       tijd
001 Luteyn       Sjaak      57 107 Loopgroep  33:01
002 Jong         Maarten de 61 190 Olympus    33:42
003 Vos          Wilco de   63 130 AV'56      33:57
004 Staal        Archie     64 110 DeltaSport 34:00
005 Mourik       Piet van   63 127 DeltaSport 35:04
006 Bouwens      Fer        60 108 AV'56      35:51
007 Besuien      Marius     62 165 Dynamica   36:51
008 Dellebeke    Ron        58 118 Dynamica   39:25
009 Lous         Henk          152 Dynamica   39:34
   
    Heren 55         6.6 km
    naam                   geb stn club       tijd
001 Herder       Theo den   52 313 AV'56      25:22
002 Jonge        Wim de     49 304 AV'56      28:13
003 Smit         Eddy       48 310 DeltaSport 28:46
004 Tempelaar    Wim        52 307 Dynamica   29:38
005 Botman       Kobus         326 Dynamica   31:24
006 Beier        Piet       48 311 Dynamica   31:36
007 Sluijs       Hans van   49 330 Dynamica   36:48
   
    Heren 65         6.6 km
    naam                   geb stn club       tijd
001 Lasseur      Joop       42 318 DeltaSport 26:19
002 Joosse       Rinus      39 301 AV'56      30:09
003 Gruiter      Karel v d  45 306 Dynamica   30:20
004 Pluijlaar    Hans       36 316 Dynamica   35:20
005 Noordijk     Adri       41 312 vet Ned    35:30
006 Rijke        Bram de    33 308 Dynamica   38:30
   
    Heren KC        2.6 km
    naam                   geb stn club       tijd
001 Tanis        Menno      88 951 AV'56      08:45
002 Jacobse      Leon       82 963 Dynamica   08:57
003 Hollander    Rene den   92 961 Meliskerke 09:16
004 Boutense     Sebastiaan 94 929 Scheldespo 09:33
005 Danschutter  Coen de    90 913 DeltaSport 09:46
006 Jacobse      Maurice    85 964 Dynamica   10:08
007 Suij         Joris      95 928 Scheldespo 10:45
008 Munck        Erik de    82 920 Scheldespo 11:26
009 Luteyn       Arjen      94 930 Wielingen  12:26
   
    Heren KCm       2.6 km
    naam                   geb stn club       tijd
001 Stolk        Edwin      75 901 Flakkee    08:48
002 Postma       Angelo     72 931 Scheldespo 08:51
003 Cappon       Erik       66 957 Wielingen  09:20
004 Zeeuw        Alwin de   70 918 Scheldespo 09:36
005 Geluk        Jos        58 926 DeltaSport 09:43
006 Leeftink     Henk       86 939 Dynamica   09:48
007 Bruin        Marcel de  66 908 RKHAV      09:50
008 Platteeuw    Albert     65 915 Scheldespo 09:51
009 Veen         Jaap v d   67 917 Scheldespo 09:55
010 Zaman        Jacques    61 916 Scheldespo 10:13
011 Lauwers      Peter      65 909 RKHAV      10:15
012 Block        Stefan de  74 936 RKHAV      10:17
013 Murre        Walther    67 925 Scheldespo 10:25
014 Konings      Aswin      66 924 Dynamica   10:47
015 Pluijlaar    Joost      63 923 Dynamica   10:58
016 Heijnen      Alex       59 914 DeltaSport 11:03
   
    Dames se        6.6 km
    naam                   geb stn club       tijd
001 Herder       Astrid den 85 067 AV'56      29:05
002 Hey          Laurey     89 050 Flakkee    29:58
   
    Dames 35        6.6 km
    naam                   geb stn club       tijd
001 Goole        Saskia     70 056 AV'56      28:11
002 Verhelst     Catharine     073 Knokke     30:40
003 Verhage      Regina     63 061 Dynamica   34:15
   
    Dames 45        6.6 km
    naam                   geb stn club       tijd
001 Balkenende   Christina  65 072 AV'56      32:06
002 Westerweele  Ellie      51 053 Dynamica   32:26
003 Damme        Marian van 65 065 RKHAV      34:19
004 Smit         Greetje    50 054 DeltaSport 34:31
005 Kleven       Lenie van  53 055 av Vet Ned 37:47
   
    Dames KC        2 km
    naam                   geb stn club       tijd
geen deelnemers
   
    Dames kcm       2 km
    naam                   geb stn club       tijd
001 Nijs         Margot de  63 907 RKHAV      08:48
002 Beule        Karin de   69 906 RKHAV      10:17
003 Vos          Lyda       72 927 Dynamica   10:28
004 Bruijn       Marja de   62 934 RKHAV      11:07
005 Bruin        Astrid de  68 905 RKHAV      11:47
006 Ruiter       Leonoor    62 900 Scheldespo 11:59
007 Heij         Jolanda    63 941 Flakkee    12:31
   
    Jongens A  92/93  6.6 km
    naam                   geb stn club       tijd
001 Wisse        Pieter        040 Dynamica   25:05
002 Vogel        Jurriaan   93 049 Dynamica   25:11
003 Vriendt      Xavier de  94 012 Scheldespo 25:19
004 Dam          Jan van    98 046 Dynamica   26:10
005 Bouten       Alexander  92 043 Dynamica   29:19
   
    Jongens B  94/95  4 km
    naam                   geb stn club       tijd
001 Broeke       Tim van de 95 007 Dynamica   13:43
002 Staal        Tommy      94 717 AV'56      13:51
003 Roelofs      Milan      94 014 AV'56      13:59
004 Balkenende   Luuk       95 009 AV'56      14:46
005 Pluijlaar    Dion       95 006 Dynamica   15:16
006 Jones        Lyam       95 010 Scheldespo 15:26
007 Meijers      Daan       95 008 Dynamica   15:53
008 Bannenberg   Jurre      95 702 Dynamica   16:18
009 Brink        Dorus v d  95 005 Scheldespo 17:17
010 Ruiter       Stijn      95 001 Scheldespo 17:57
011 Hees         Ricardo va    003 AV'56      18:12
   
    Jongens C  96/97  2.6 km
    naam                   geb stn club       tijd
001 Kreek        Kris de    97 525 Scheldespo 09:09
002 Velde        Tjeerd vd  97 669 DeltaSport 09:29
003 Vos          Patrick de 96 404 AV'56      09:38
004 Geluk        Tijs       96 436 DeltaSport 09:40
005 Harinck      Gino       96 485 Dynamica   09:45
006 Leng         Finn de    97 486 Dynamica   10:00
007 Leeftink     Wouter     96 662 Dynamica   10:02
008 Schot        Harmen     96 716 Dynamica   10:11
009 Welle        Marijn v d 96 714 Flakkee    11:01
010 Sies         Marten     96 538 Flakkee    11:19
011 Wondergem    Jelle      97 487 Dynamica   11:21
012 Vos          Sven de    96 712 DeltaSport 11:23
013 Hillebrand   Joel       97 435 DeltaSport 11:38
   
    Jongens D  98/99  2 km
    naam                   geb stn club       tijd
001 Verhage      Joram      99 494 Dynamica   07:53
002 Ridder       Rens de    99 491 Dynamica   08:10
003 Houtzager    Matthias   98 434 DeltaSport 08:14
004 Isi          Richard    99 551 Flakkee    08:22
005 Balkenende   Bart       98 534 AV'56      08:24
006 Harinck      Sergio     99 496 Dynamica   08:27
007 Slabbekoorn  Tim        98 692 Dynamica   08:33
008 Nederpelt    Niels van  99 407 Flakkee    08:51
009 Gotzenberger Marijn     98 533 Flakkee    08:56
010 Heemst       Jop        99 550 Flakkee    09:03
011 Liere        Daan van   99 476 AV'56      09:05
012 Minderhoud   Lukas      99 493 Dynamica   09:08
013 Dierkx       Mike       99 450 Scheldespo 09:23
014 Tolhoek      Ezra       99 521 DeltaSport 09:25
015 Stee         Jeroen van 99 495 Dynamica   09:32
016 Mastenbroek  Joost      99 715 Goes       10:01
   
    Jongens PA2 00    1 km
    naam                   geb stn club       tijd
001 Berger       Rutger     00 445 DeltaSport 04:00
002 Kloosterman  Emiel      00 530 Dynamica   04:06
003 Bos          Toine v d  00 446 DeltaSport 04:09
004 Jaeger       Jori de    00 687 RKHAV      04:20
005 Heijnen      Ruben      00 448 DeltaSport 04:27
006 Janse        Dennis     00 693 Dynamica   04:40
007 Heijmans     Nick       00 412 RKHAV      04:46
008 Konings      Sylvan     00 499 Dynamica   04:48
009 Daalen       Joel van   00 474 AV'56      04:53
010 Witte        Roy        00 710 Dynamica   04:58
011 Marteijn     Vincent    00 497 Dynamica   05:00
012 Roelands     Jesse      00 411 RKHAV      05:16
   
    Jongens PA1 01    1 km
    naam                   geb stn club       tijd
001 Leng         Paavo de   01 504 Dynamica   04:03
002 Brouwers     Mart       01 605 RKHAV      04:15
003 Schillings   Felix      01 505 Dynamica   04:34
004 Houwelingen  Paul van   01 502 Dynamica   04:35
005 Roos         Matthijs   01 405 Flakkee    04:44
006 Belfroid     Justin     01 705 Dynamica   04:51
007 Stee         Sander van 01 506 Dynamica   04:55
008 Nieulande    Thomas v   01 503 Dynamica   05:02
009 Pluymert     Bob        01 704 Dynamica   05:18
010 Lauwers      Noah       01 409 RKHAV      06:20
   
    Jongens PB  02    1 km
    naam                   geb stn club       tijd
001 Schets       Wouter     02 524 Kapelle    04:25
002 Nooyer       Lucian de  02 508 Dynamica   04:36
003 Jansen       Thijs      02 464 AV'56      04:54
004 Zeeuw        Nathan de  02 452 Scheldespo 05:12
005 Herwegh      Senne      02 607 RKHAV      05:18
006 Belt         Luca van d 02 513 Dynamica   05:20
007 Verheij      Daan       02 700 AV'56      05:38
008 Moerbeek     Kjelt      02 466 AV'56      06:42
   
    Jongens PC  03    1 km
    naam                   geb stn club       tijd
001 Tolhoek      Tristan    03 519 DeltaSport 04:42
002 Westen       Luc van    03 462 AV'56      05:36
003 Koster       Stefano de 04 578 Wielingen  06:02
004 Kramer       Sven       03 461 AV'56      06:14
   
    Meisjes A   92/93 2.6 km
    naam                   geb stn club       tijd
001 Velde        Annemiek v 93 674 DeltaSport 09:58
002 Visser       Marijke de    709 Dynamica   10:19
003 Platteeuw    Esther     92 449 Scheldespo 10:27
004 Verhage      Christa    93 484 Dynamica   10:55
   
    Meisjes B   94/95 2 km
    naam                   geb stn club       tijd
001 Mourik       Sanne van  94 424 DeltaSport 08:30
002 Flipse       Danielle   94 522 AV'56      08:43
003 Freijzer     Elke       95 478 RKHAV      08:46
004 Rie          Vere van   94 422 RKHAV      10:09
   
    Meisjes C   96/97 2 km
    naam                   geb stn club       tijd
001 Brink        Tessa v d  97 482 Scheldespo 08:08
002 Baas         Kristin    97 427 DeltaSport 08:12
003 Jong         Nienke     96 713 Olympus    08:16
004 Brouwer      Fieke de   97 417 RKHAV      08:19
005 Sprenkels    Maureen    97 453 Scheldespo 08:36
006 Mourik       Emma van   96 425 DeltaSport 08:38
007 IJsebaert    Sara       96 421 RKHAV      08:41
008 Dam          Julie van  97 419 RKHAV      08:53
009 Ysebaert     Renee      96 604 RKHAV      10:03
010 Bruin        Nathalie d 97 418 RKHAV      10:37
011 Nieuwendijk  Lotte van  97 673 DeltaSport 11:20
   
    Meisjes D   98/99 1 km
    naam                   geb stn club       tijd
001 Jones        Weaoby     99 455 Scheldespo 03:51
002 Maele        Jessie van 98 415 RKHAV      03:55
003 Kreek        Maaik de   99 456 Scheldespo 03:59
004 Boutens      Amber      99 457 Scheldespo 04:01
005 Weijens      Simone     98 672 AV'56      04:03
006 Ferket       Eva        98 414 RKHAV      04:13
007 Murre        Caya       98 481 Scheldespo 04:17
008 Brouwers     Floortje   99 599 RKHAV      04:29
009 Mendonca     Tess de    98 428 DeltaSport 04:31
010 Slabbekoorn  Femke      98 518 AV'56      04:32
011 Dirkzwager   Ilse       99 430 DeltaSport 04:34
012 Ravia        Demi       99 431 DeltaSport 04:36
013 Nachtegaal   Iggy       99 483 RKHAV      04:40
014 Bruijn       Anouk de   99 597 RKHAV      04:43
015 Bruin        Manon de   98 413 RKHAV      04:45
016 Thuy         Margot     99 600 RKHAV      05:02
017 Veen         Stephanie  98 454 Scheldespo 05:34
018 Francke      Suzie      99 429 DeltaSport 05:38
019 Proost       Jennifer   98 517 AV'56      05:39
   
    Meisjes PA2 00    1 km
    naam                   geb stn club       tijd
001 Zeeuw        Mirthe de  00 458 Scheldespo 04:15
002 Sande        Michelle v 00 515 AV'56      04:30
003 Dekker       Nicole     00 443 DeltaSport 04:33
004 Ravia        Anne       00 444 DeltaSport 04:37
005 Meijers      Emma       00 703 Dynamica   04:53
006 Bolle        Esther     00 472 AV'56      05:09
007 Vossen       Maaike van 00 608 RKHAV      05:17
008 Hemelaar     Anouk      00 410 RKHAV      05:50
   
    Meisjes PA1 01    1 km
    naam                   geb stn club       tijd
001 Daalen       Evy van    01 469 AV'56      04:41
002 Kaagman      Ceacillia  01 507 Dynamica   04:44
003 Dronkers     Sterre     01 471 AV'56      04:51
004 Lange        Nikita de  01 706 Dynamica   04:56
005 Blommaert    Jamie      67 470 AV'56      05:12
006 Koster       Florienne  01 586 Wielingen  05:28
007 Janson       Sascha     01 501 Dynamica   05:30
   
    Meisjes PB  02    1 km
    naam                   geb stn club       tijd
001 Klinken      Anique van 02 440 DeltaSport 04:45
002 Bun          Parel      02 509 Dynamica   04:58
003 Geldof       Jasmijn    02 510 Dynamica   05:01
004 Tohoek       Yara       02 520 DeltaSport 05:06
005 Coq          Louise le  02 679 Wielingen  05:10
006 Hemelaar     Maaike     02 408 RKHAV      05:22
007 Munnik       Lisanne    02 526 AV'56      05:27
008 Dorpel       Manon v d  02 701 AV'56      05:34
009 Proost       Daphne     02 467 AV'56      06:22
   
    Meisjes PC  03    1 km
    naam                   geb stn club       tijd
001 Houtzager    Ruchama    03 437 DeltaSport 04:40
002 Daalen       Tamar van  03 463 AV'56      05:04
003 Stevels      Marit      03 708 Dynamica   05:08
004 Kaagman      Rosanne    03 512 Dynamica   05:43
005 Schets       Tessa      04 523 Kapelle    05:56
006 Janse        Lizanne    03 707 Dynamica   06:27
   
    Heren tr      
    naam                   geb stn club       tijd
001 Lam          Dick       55 329 Delft      32:21
002 Francke      J          53 325 Vlissingen 32:32
003 Keulen       Adriaan v  80 180 Middelburg 33:09
004 Hoogenboom   Bart       46 328 DeltaSport 34:05
005 Ridder       Cor de     70 141 Arnemuiden 36:54
006 Grave        Herman de  74 201 Vlissingen 38:37
007 Franke       Geert      29 185 Vlissingen 39:17
008 Put          Jos        64 193 Vlissingen 39:37
009 Paardekooper Alexander  78 198 Oostkapell 40:33
010 Baan         Leo de     69 196 Vlissingen 40:40
011 Provoost     Ewald      71 194 Biggekerke 41:15
012 Mol          Johan      56 200 Ritthem    42:46
013 Geerse       Jeffrey       181 Vlissingen 42:49
014 Oskam        Eric       60 197 Dynamica   44:52
015 Joosse       Hans       53 184 Middelburg 45:59
016 Meyes        Ernst Dick 63 189 Vlissingen 46:45
017 Kerybin      Chris         203 Vlissingen 46:58
018 Ginneken     Pieter van 62 195 Bavel      47:42
019 Seters       Wim van    58 191 Vlissingen 50:01
   
    Dames tr      
    naam                   geb stn club       tijd
001 Vogel        Anja       61 071 Middelburg 31:14
002 Franken      Nicoline   59 074 Sprundel   32:24
003 Berge        Katinka vd 73 186 Serooskerk 42:52

Reacties o.v.v. startnummer binnen een week naar aeromad@zeelandnet.nl
  
   HSe          H4A-crosscompetitie        Ink Moe Eld Kus Del Fin Pal bon tot  w
 1 Kok          Martijn de 115 Dynamica    133 150 150 141             60 0634  4
 2 Harmes       Erwin      121 Dynamica    150 141 141 133             60 0625  4
 3 Wolfert      Eric       111 Flakkee     111 120 126 107             60 0524  4
 4 Maldegem     Andre van  105 Dynamica    001 126 133 120             60 0440  4
 5 Smit         Chris de   139 RKHAV       100     120 103             45 0368  3
 6 Francke      Jesper     131 Dynamica    126         126             30 0282  2
 7 Vos          Robin de   133 AV'56           115     111             30 0256  2
 8 Pollemans    Peter      151 Flakkee     107         115             30 0252  2
 9 Pleijte      Tim        188 Dynamica                150             15 0165  1
10 Pagter       Kevin de   142 Dynamica    141                         15 0156  1
11 Paardekooper Lars       162 AV'56           133                     15 0148  1
12 Hoosemans    Ruud       114 Dynamica    120                         15 0135  1
13 Arensman     Johnny     149 Flakkee     115                         15 0130  1
14 Boonman      David      174 Flakkee             115                 15 0130  1
15 Westerweele  Henrik     123 Dynamica    103                         15 0118  1
16 Botman       Robin      199 Dynamica                100             15 0115  1
17 Nieuwenhuize Laurent    156 AV'56       097                         15 0112  1
18 Neels        Jan        140 AV'56       094                         15 0109  1
   starts  35
  
   H35          H4A-crosscompetitie        Ink Moe Eld Kus Del Fin Pal bon tot  w
 1 Balkenende   Peter      136 AV'56       126 133 126 141             60 0586  4
 2 Keeken       Rick van   100 AV'56       100 107 111 133             60 0511  4
 3 Thuy         Benny      163 RKHAV           141 141 150             45 0477  3
 4 Jaeger       Edwin de   125 RKHAV       133 120 133                 45 0431  3
 5 Hofland      Robin      122 Dynamica    150 150                     30 0330  2
 6 Verbrugge    Gert-Jan   104 AV'56       120 126                     30 0276  2
 7 Wieland      Niek       161 Wielingen       115 120                 30 0265  2
 8 Verhage      Arjo       106 Dynamica    115     115                 30 0260  2
 9 Meulmeester  Manfred    164 Dynamica        103     126             30 0259  2
10 Alphen       Adwin van  124 Dynamica    103 111                     30 0244  2
11 Rabout       Theo       117 Wielingen           150                 15 0165  1
12 Melissant    Andre      150 Flakkee     141                         15 0156  1
13 Hage         Jeroen     192 Dynamica                120             15 0135  1
14 Goossen      Erik       128 Scheldesport111                         15 0126  1
15 Peeman       Erik       135 Flakkee     107                         15 0122  1
16 Slits        Peter      175 Wielingen           107                 15 0122  1
17 Kapteijn     Remco      102 AV'56       097                         15 0112  1
   starts  33
  
   H45          H4A-crosscompetitie        Ink Moe Eld Kus Del Fin Pal bon tot  w
 1 Luteyn       Sjaak      107 Loopgroep PK150 150 150 150             60 0660  4
 2 Mourik       Piet van   127 DeltaSport  115 133 120 126             60 0554  4
 3 Dellebeke    Ron        118 Dynamica    100 115 111 111             60 0497  4
 4 Lous         Henk       152 Dynamica    091 107 107 107             60 0472  4
 5 Vos          Wilco de   130 AV'56       141     141 141             45 0468  3
 6 Staal        Archie     110 DeltaSport  133     133 133             45 0444  3
 7 Leng         Edward de  119 Dynamica    126 141 126                 45 0438  3
 8 Bouwens      Fer        108 AV'56       120 120     120             45 0405  3
 9 Besuien      Marius     165 Dynamica        126 115 115             45 0401  3
10 Paardekooper Rinus      172 AV'56           111     001             30 0142  2
11 Broeke       Rian v d   116 Dynamica    111                         15 0126  1
12 Vader        Peter      126 DeltaSport  107                         15 0122  1
13 Luitwieler   Jacky      120 Dynamica    103                         15 0118  1
14 Waterschoot  Ron van    168 RKHAV           103                     15 0118  1
15 Abbink       Herman     145 AV'56       097                         15 0112  1
16 Remortel     Eric       158 Dynamica    094                         15 0109  1
17 Ruelle       Edwin de   169 RKHAV           001                     15 0016  1
   starts  40
  
   H55          H4A-crosscompetitie        Ink Moe Eld Kus Del Fin Pal bon tot  w
 1 Tempelaar    Wim        307 Dynamica    141 141 141 126             60 0609  4
 2 Jonge        Wim de     304 AV'56       115 115 133 141             60 0564  4
 3 Herder       Theo den   313 AV'56       150 150     150             45 0495  3
 4 Vermeulen    Charles    314 Kapelle VN  126 120 150                 45 0441  3
 5 Smit         Eddy       310 DeltaSport  133 126     133             45 0437  3
 6 Beier        Piet       311 Dynamica    100 107     115             45 0367  3
 7 Crucq        Andre      309 Dynamica    120 133 001                 45 0299  3
 8 Guequierre   John       320 Dynamica        111 126                 30 0267  2
 9 Linde        Jan v d    324 Wielingen           120                 15 0135  1
10 Botman       Kobus      326 Dynamica                120             15 0135  1
11 Roose        Wim        302 Loopgr A Sti111                         15 0126  1
12 Sluijs       Hans van   330 Dynamica                111             15 0126  1
13 Kramer       Acronius   317 AV'56       107                         15 0122  1
14 Pol          Kees v d   300 AV'56       103                         15 0118  1
15 Roose        Jan        303 Loopgr A Sti097                         15 0112  1
   starts  32
  
   H65          H4A-crosscompetitie        Ink Moe Eld Kus Del Fin Pal bon tot  w
 1 Pluijlaar    Hans       316 Dynamica    126 126 133 126             60 0571  4
 2 Rijke        Bram de    308 Dynamica    120 120 126 115             60 0541  4
 3 Lasseur      Joop       318 DeltaSport      150 150 150             45 0495  3
 4 Joosse       Rinus      301 AV'56       150     141 141             45 0477  3
 5 Gruiter      Karel v d  306 Dynamica    141 141     133             45 0460  3
 6 Noordijk     Adri       312 vet Ned     133         120             30 0283  2
 7 Poortvliet   Hugo       305 Dynamica        133                     15 0148  1
   starts  20
  
   HKC          H4A-crosscompetitie        Ink Moe Eld Kus Del Fin Pal bon tot  w
 1 Boutense     Sebastiaan 929 Scheldesport150 141 141 133             60 0625  4
 2 Danschutter  Coen de    913 DeltaSport  141 133 133 126             60 0593  4
 3 Suij         Joris      928 Scheldesport126 115 111 115             60 0527  4
 4 Munck        Erik de    920 Scheldesport120 103     111             45 0379  3
 5 Luteyn       Arjen      930 Wielingen       107 097 107             45 0356  3
 6 Tanis        Menno      951 AV'56               150 150             30 0330  2
 7 Koster       Jacco de   933 Wielingen       111 107                 30 0248  2
 8 Mangnus      Marcel     937 RKHAV           150                     15 0165  1
 9 Jacobse      Leon       963 Dynamica                141             15 0156  1
10 Wolf         Wijnand de 921 AV'56       133                         15 0148  1
11 Kerkhof      Michael    946 Flakkee         126                     15 0141  1
12 Koster       Tom de     945 RKHAV           120                     15 0135  1
13 Engelaar     Jordy      955 Wielingen           120                 15 0135  1
14 Jacobse      Maurice    964 Dynamica                120             15 0135  1
15 Waes         Peter      948 Wielingen           115                 15 0130  1
16 Lim          Endry      952 Scheldesport        103                 15 0118  1
17 Koeijer      Ewout de   958 Wielingen           100                 15 0115  1
   starts  32
  
   HKCm         H4A-crosscompetitie        Ink Moe Eld Kus Del Fin Pal bon tot  w
 1 Stolk        Edwin      901 Flakkee     141 126 150 150             60 0627  4
 2 Postma       Angelo     931 Scheldesport126 133 141 141             60 0601  4
 3 Zeeuw        Alwin de   918 Scheldesport107 115 126 126             60 0534  4
 4 Geluk        Jos        926 DeltaSport  111 111 115 120             60 0517  4
 5 Bruin        Marcel de  908 RKHAV       115 094 103 111             60 0483  4
 6 Platteeuw    Albert     915 Scheldesport103 103 107 107             60 0480  4
 7 Veen         Jaap v d   917 Scheldesport094 097 111 103             60 0465  4
 8 Zaman        Jacques    916 Scheldesport100 100 100 100             60 0460  4
 9 Murre        Walther    925 Scheldesport097 088 094 091             60 0430  4
10 Konings      Aswin      924 Dynamica    086 074 091 088             60 0399  4
11 Heijnen      Alex       914 DeltaSport  080 080 084 084             60 0388  4
12 Leeftink     Henk       939 Dynamica        107 120 115             45 0387  3
13 Heikoop      Sebastiaan 911 DeltaSport  150 141                     30 0321  2
14 Block        Stefan de  936 RKHAV           084 097 094             45 0320  3
15 Lauwers      Peter      909 RKHAV       088 086     097             45 0316  3
16 Bos          Michel v d 912 DeltaSport  133 150                     30 0313  2
17 Pluijlaar    Joost      923 Dynamica    082     086 086             45 0299  3
18 Cappon       Erik       957 Wielingen           133 133             30 0296  2
19 Louter       Willem     910 RKHAV       084 078 088                 45 0295  3
20 Wilde        Rien de    922 AV'56       120 120                     30 0270  2
21 Rijk         Revelino   902 Dynamica    091 091                     30 0212  2
22 Huigh        Johan      940 Wielingen       082 082                 30 0194  2
23 Hoffman      Glenn      919 Scheldesport078 076                     30 0184  2
24 Vries        Jeroen de  942 Wielingen       072                     15 0087  1
   starts  74
  
   Dse          H4A-crosscompetitie        Ink Moe Eld Kus Del Fin Pal bon tot  w
 1 Herder       Astrid den 067 AV'56           141 150 150             45 0486  3
 2 Hey          Laurey     050 Flakkee     141 150     141             45 0477  3
 3 Sonke        Ilona      060 AV'56       133 133 133                 45 0444  3
 4 Anrooy       Lindy van  057 AV'56       150                         15 0165  1
 5 Vlieger      Anne de    070 AV'56               141                 15 0156  1
 6 Waterschoot  Francoise  066 RKHAV           126                     15 0141  1
   starts  12
  
   D35          H4A-crosscompetitie        Ink Moe Eld Kus Del Fin Pal bon tot  w
 1 Goole        Saskia     056 AV'56       150 150 150 150             60 0660  4
 2 Verhage      Regina     061 Dynamica    133 133     141             45 0452  3
 3 Anrooij      Marietta v 051 AV'56       141 141                     30 0312  2
   starts  9
  
   D45          H4A-crosscompetitie        Ink Moe Eld Kus Del Fin Pal bon tot  w
 1 Westerweele  Ellie      053 Dynamica    150 141 150 141             60 0642  4
 2 Smit         Greetje    054 DeltaSport  141 133 133 126             60 0593  4
 3 Damme        Marian van 065 RKHAV           150 141 133             45 0469  3
 4 Kleven       Lenie van  055 av Vet Ned  133 126     120             45 0424  3
 5 Balkenende   Christina  072 AV'56                   150             15 0165  1
   starts  15
  
   DKC          H4A-crosscompetitie        Ink Moe Eld Kus Del Fin Pal bon tot  w
 1 Aper         Aniek      904 RKHAV       150 150 150                 45 0495  3
   starts  3
  
   Dkcm         H4A-crosscompetitie        Ink Moe Eld Kus Del Fin Pal bon tot  w
 1 Nijs         Margot de  907 RKHAV       150 150 150 150             60 0660  4
 2 Beule        Karin de   906 RKHAV       141 141 133 141             60 0616  4
 3 Vos          Lyda       927 Dynamica    133     141 133             45 0452  3
 4 Bruin        Astrid de  905 RKHAV       126     120 120             45 0411  3
 5 Ruiter       Leonoor    900 Scheldesport120     126 115             45 0406  3
 6 Bruijn       Marja de   934 RKHAV           133     126             30 0289  2
 7 Heij         Jolanda    941 Flakkee         126     111             30 0267  2
   starts  21
  
   JA  92/93    H4A-crosscompetitie        Ink Moe Eld Kus Del Fin Pal bon tot  w
 1 Dam          Jan van    046 Dynamica    141 133 141 126             60 0601  4
 2 Bouten       Alexander  043 Dynamica    133 126 126 120             60 0565  4
 3 Wisse        Pieter     040 Dynamica        141 150 150             45 0486  3
 4 Brouwer      Job de     042 RKHAV       150 150                     30 0330  2
 5 Vogel        Jurriaan   049 Dynamica            133 141             30 0304  2
 6 Vriendt      Xavier de  012 Scheldesport            133             15 0148  1
   starts  16
  
   JB  94/95    H4A-crosscompetitie        Ink Moe Eld Kus Del Fin Pal bon tot  w
 1 Balkenende   Luuk       009 AV'56       141 133 150 126             60 0610  4
 2 Pluijlaar    Dion       006 Dynamica    133 126 141 120             60 0580  4
 3 Jones        Lyam       010 Scheldesport120 120 126 115             60 0541  4
 4 Brink        Dorus v d  005 Scheldesport115 115 133 103             60 0526  4
 5 Ruiter       Stijn      001 Scheldesport111 111 120 100             60 0502  4
 6 Broeke       Tim van de 007 Dynamica    150 150     150             45 0495  3
 7 Roelofs      Milan      014 AV'56           141     133             30 0304  2
 8 Meijers      Daan       008 Dynamica    126         111             30 0267  2
 9 Hees         Ricardo va 003 AV'56               115 097             30 0242  2
10 Staal        Tommy      717 AV'56                   141             15 0156  1
11 Bannenberg   Jurre      702 Dynamica                107             15 0122  1
12 Luteijn      Arjen      002 Wielingen   001                         15 0016  1
   starts  32
  
   JC  96/97    H4A-crosscompetitie        Ink Moe Eld Kus Del Fin Pal bon tot  w
 1 Vos          Patrick de 404 AV'56       133 126 141 133             60 0593  4
 2 Geluk        Tijs       436 DeltaSport  126 111 126 126             60 0549  4
 3 Harinck      Gino       485 Dynamica    107 107 115 120             60 0509  4
 4 Leng         Finn de    486 Dynamica    115 103 107 115             60 0500  4
 5 Kreek        Kris de    525 Scheldesport150 133     150             45 0478  3
 6 Velde        Tjeerd vd  669 DeltaSport      141 133 141             45 0460  3
 7 Wondergem    Jelle      487 Dynamica    094 091 097 097             60 0439  4
 8 Leeftink     Wouter     662 Dynamica        120 120 111             45 0396  3
 9 Ruff         Liam       531 DeltaSport  103 097 103                 45 0348  3
10 Hillebrand   Joel       435 DeltaSport  100 094     091             45 0330  3
11 Verstraate   Wouter     488 Dynamica    141 150                     30 0321  2
12 Anrooy       Franklin v 402 AV'56       120 115                     30 0265  2
13 Sies         Marten     538 Flakkee     097         100             30 0227  2
14 Greef        Marijn de  677 Wielingen           150                 15 0165  1
15 Kardux       Jop        406 Flakkee     111                         15 0126  1
16 Janse        Rubin      691 Dynamica            111                 15 0126  1
17 Schot        Harmen     716 Dynamica                107             15 0122  1
18 Welle        Marijn v d 714 Flakkee                 103             15 0118  1
19 Thijs        Jasper     661 RKHAV           100                     15 0115  1
20 Wekken       Sander v d 697 DeltaSport          100                 15 0115  1
21 Vos          Sven de    712 DeltaSport              094             15 0109  1
   starts  49
  
   JD  98/99    H4A-crosscompetitie        Ink Moe Eld Kus Del Fin Pal bon tot  w
 1 Verhage      Joram      494 Dynamica    150 150 150 150             60 0660  4
 2 Houtzager    Matthias   434 DeltaSport  133 133 133 133             60 0592  4
 3 Ridder       Rens de    491 Dynamica    126 115 141 141             60 0583  4
 4 Harinck      Sergio     496 Dynamica    100 126 120 115             60 0521  4
 5 Balkenende   Bart       534 AV'56       103 107 115 120             60 0505  4
 6 Liere        Daan van   476 AV'56       115 103 126 097             60 0501  4
 7 Minderhoud   Lukas      493 Dynamica    088 088 091 094             60 0421  4
 8 Dierkx       Mike       450 Scheldesport082 086 094 091             60 0413  4
 9 Tolhoek      Ezra       521 DeltaSport  086 082 097 088             60 0413  4
10 Nederpelt    Niels van  407 Flakkee     111 111     107             45 0374  3
11 Gotzenberger Marijn     533 Flakkee     107 097     103             45 0352  3
12 Huigh        Floris     423 Wielingen   097 094 107                 45 0343  3
13 Stee         Jeroen van 495 Dynamica    094     103 086             45 0328  3
14 Heikoop      Jasper     433 DeltaSport  091 084 100                 45 0320  3
15 Bos          Nout v d   432 DeltaSport  141 141                     30 0312  2
16 Slabbekoorn  Tim        692 Dynamica            111 111             30 0252  2
17 Heemst       Jop        550 Flakkee         100     100             30 0230  2
18 Dorsselaer   Arjan van  416 RKHAV           080 088                 30 0198  2
19 Isi          Richard    551 Flakkee                 126             15 0141  1
20 Blom         Taco       539 AV'56       120                         15 0135  1
21 Simoen       Bryan      602 RKHAV           120                     15 0135  1
22 Biesbroeck   Maarten    603 RKHAV           091                     15 0106  1
23 Dobbelaar    Brent      698 Wielingen           086                 15 0101  1
24 Rozinga      Jochem     477 AV'56       084                         15 0099  1
25 Bierga       Papito     671 Wielingen       078                     15 0093  1
   starts  66
  
   JPA2 00      H4A-crosscompetitie        Ink Moe Eld Kus Del Fin Pal bon tot  w
 1 Berger       Rutger     445 DeltaSport  133 150 141 150             60 0634  4
 2 Heijnen      Ruben      448 DeltaSport  115 120 133 120             60 0548  4
 3 Heijmans     Nick       412 RKHAV       103 126 120 111             60 0520  4
 4 Daalen       Joel van   474 AV'56       100 111 111 103             60 0485  4
 5 Konings      Sylvan     499 Dynamica    097 107 100 107             60 0471  4
 6 Roelands     Jesse      411 RKHAV       094 103 103 094             60 0454  4
 7 Veen         Robin v d  451 Scheldesport150     150                 30 0330  2
 8 Kloosterman  Emiel      530 Dynamica    120         141             30 0291  2
 9 Bos          Toine v d  446 DeltaSport  126         133             30 0289  2
10 Jaeger       Jori de    687 RKHAV               126 126             30 0282  2
11 Lindhout     Siem       447 DeltaSport  091 133                     30 0254  2
12 Janse        Dennis     693 Dynamica            107 115             30 0252  2
13 Marteijn     Vincent    497 Dynamica    088         097             30 0215  2
14 Peeman       Maikel     529 Flakkee     141                         15 0156  1
15 Godeschalk   Davey      606 RKHAV           141                     15 0156  1
16 Noya         Midas      498 Dynamica        115                     15 0130  1
17 Damme        Teun van   681 Wielingen           115                 15 0130  1
18 Flikweert    Stefan     537 AV'56       111                         15 0126  1
19 Lavooij      Stijn      473 AV'56       107                         15 0122  1
20 Boonman      Arjan      564 RKHAV           100                     15 0115  1
21 Witte        Roy        710 Dynamica                100             15 0115  1
22 Louter       Ruud       686 RKHAV               097                 15 0112  1
23 Voorde       Bodhi v d  460 Scheldesport086                         15 0101  1
   starts  48
  
   JPA1 01      H4A-crosscompetitie        Ink Moe Eld Kus Del Fin Pal bon tot  w
 1 Leng         Paavo de   504 Dynamica    150 150 150 150             60 0660  4
 2 Nieulande    Thomas v   503 Dynamica    115 126 120 107             60 0528  4
 3 Lauwers      Noah       409 RKHAV       107 115 107 100             60 0489  4
 4 Brouwers     Mart       605 RKHAV           141 141 141             45 0468  3
 5 Houwelingen  Paul van   502 Dynamica    141     133 126             45 0445  3
 6 Roos         Matthijs   405 Flakkee     133 133     120             45 0431  3
 7 Schillings   Felix      505 Dynamica    126     115 133             45 0419  3
 8 Stee         Sander van 506 Dynamica    120     126 111             45 0402  3
 9 Pamelen      Jochem van 563 RKHAV           120 111                 30 0261  2
10 Belfroid     Justin     705 Dynamica                115             15 0130  1
11 Eveleens     Fedde      514 AV'56       111                         15 0126  1
12 Pluymert     Bob        704 Dynamica                103             15 0118  1
   starts  32
  
   JPB  02      H4A-crosscompetitie        Ink Moe Eld Kus Del Fin Pal bon tot  w
 1 Zeeuw        Nathan de  452 Scheldesport120 120 133 133             60 0566  4
 2 Nooyer       Lucian de  508 Dynamica    141 133     150             45 0469  3
 3 Herwegh      Senne      607 RKHAV           115 150 126             45 0436  3
 4 Moerbeek     Kjelt      466 AV'56           111 120 111             45 0387  3
 5 Kapteijn     Stef       468 AV'56       150 150                     30 0330  2
 6 Verbrugge    Mees       465 AV'56       133 141                     30 0304  2
 7 Jansen       Thijs      464 AV'56       126         141             30 0297  2
 8 Vries        Bram de    670 Wielingen       126 126                 30 0282  2
 9 Belt         Luca van d 513 Dynamica    115         120             30 0265  2
10 Rechter      Stijn de   685 RKHAV               141                 15 0156  1
11 Verheij      Daan       700 AV'56                   115             15 0130  1
   starts  25
  
   JPC  03      H4A-crosscompetitie        Ink Moe Eld Kus Del Fin Pal bon tot  w
 1 Westen       Luc van    462 AV'56       141 150 133 141             60 0625  4
 2 Tolhoek      Tristan    519 DeltaSport  150     150 150             45 0495  3
 3 Kramer       Sven       461 AV'56       133 141     126             45 0445  3
 4 Koster       Stefano de 578 Wielingen       133     133             30 0296  2
 5 Buren        Martijn va 688 Scheldesport        141                 15 0156  1
 6 Geer         Boaz v d   511 Dynamica    126                         15 0141  1
   starts  14
  
   MA   92/93   H4A-crosscompetitie        Ink Moe Eld Kus Del Fin Pal bon tot  w
 1 Velde        Annemiek v 674 DeltaSport      150 150 150             45 0495  3
 2 Kerkhove     Shirley    459 Scheldesport141 141 133                 45 0460  3
 3 Verhage      Christa    484 Dynamica        133 141 126             45 0445  3
 4 Platteeuw    Esther     449 Scheldesport150         133             30 0313  2
 5 Visser       Marijke de 709 Dynamica                141             15 0156  1
 6 Ridder       Joanne de  540 Dynamica    133                         15 0148  1
   starts  13
  
   MB   94/95   H4A-crosscompetitie        Ink Moe Eld Kus Del Fin Pal bon tot  w
 1 Mourik       Sanne van  424 DeltaSport  150 150 150 150             60 0660  4
 2 Flipse       Danielle   522 AV'56       141 141 133 141             60 0616  4
 3 Freijzer     Elke       478 RKHAV       133 133 141 133             60 0600  4
 4 Rie          Vere van   422 RKHAV       126 115 126 126             60 0553  4
 5 Beule        Kylie de   541 RKHAV       120 107 120                 45 0392  3
 6 Leuven       Ellen van  660 RKHAV           126                     15 0141  1
 7 Damme        Renate van 675 RKHAV           120                     15 0135  1
 8 Wouters      Jennifer   633 RKHAV           111                     15 0126  1
   starts  22
  
   MC   96/97   H4A-crosscompetitie        Ink Moe Eld Kus Del Fin Pal bon tot  w
 1 Baas         Kristin    427 DeltaSport  133 133 150 141             60 0617  4
 2 Sprenkels    Maureen    453 Scheldesport141 141 141 126             60 0609  4
 3 Brouwer      Fieke de   417 RKHAV       120 126 126 133             60 0565  4
 4 Mourik       Emma van   425 DeltaSport  126 120 133 120             60 0559  4
 5 IJsebaert    Sara       421 RKHAV       115 111 120 115             60 0521  4
 6 Brink        Tessa v d  482 Scheldesport150 150     150             45 0495  3
 7 Bruin        Nathalie d 418 RKHAV       103 094 097 103             60 0457  4
 8 Dam          Julie van  419 RKHAV           115 115 111             45 0386  3
 9 Ysebaert     Renee      604 RKHAV           097 107 107             45 0356  3
10 Nieuwendijk  Lotte van  673 DeltaSport      091 100 100             45 0336  3
11 Dorsselaer   Romy van   420 RKHAV           103 111                 30 0244  2
12 Mendonca     Britt de   426 DeltaSport  111 100                     30 0241  2
13 Es           Aisha van  555 Scheldesport    107 103                 30 0240  2
14 Mol          Denise     489 Dynamica    107                         15 0122  1
15 Boonman      Sanne      554 RKHAV           088                     15 0103  1
   starts  44
  
   MD   98/99   H4A-crosscompetitie        Ink Moe Eld Kus Del Fin Pal bon tot  w
 1 Boutens      Amber      457 Scheldesport141 133 133 126             60 0593  4
 2 Murre        Caya       481 Scheldesport133 120 120 111             60 0544  4
 3 Dirkzwager   Ilse       430 DeltaSport  115 111 107 097             60 0490  4
 4 Slabbekoorn  Femke      518 AV'56       111 107 111 100             60 0489  4
 5 Maele        Jessie van 415 RKHAV           150 150 141             45 0486  3
 6 Kreek        Maaik de   456 Scheldesport150 141     133             45 0469  3
 7 Bruin        Manon de   413 RKHAV       107 097 097 086             60 0447  4
 8 Weijens      Simone     672 AV'56           126 126 120             45 0417  3
 9 Veen         Stephanie  454 Scheldesport097 082 084 082             60 0405  4
10 Ferket       Eva        414 RKHAV           115 115 115             45 0390  3
11 Mendonca     Tess de    428 DeltaSport  126 100     103             45 0374  3
12 Proost       Jennifer   517 AV'56       086 070 080 078             60 0374  4
13 Brouwers     Floortje   599 RKHAV           103 100 107             45 0355  3
14 Rijk         Celina     490 Dynamica    103 094 094                 45 0336  3
15 Nachtegaal   Iggy       483 RKHAV           091 103 091             45 0330  3
16 Jones        Weaoby     455 Scheldesport        141 150             30 0321  2
17 Thuy         Margot     600 RKHAV           076 091 084             45 0296  3
18 Francke      Suzie      429 DeltaSport  088 080     080             45 0293  3
19 Ravia        Demi       431 DeltaSport  120         094             30 0244  2
20 Ruiter       Simone     479 Scheldesport094     086                 30 0210  2
21 Lauwers      Romy       598 RKHAV           088 088                 30 0206  2
22 Bruijn       Anouk de   597 RKHAV           086     088             30 0204  2
23 Mol          Melanie    492 Dynamica    100                         15 0115  1
24 Koster       Leoniek    516 AV'56       091                         15 0106  1
25 Nieuwendijk  Britt vd   668 DeltaSport      084                     15 0099  1
26 Greef        Lara de    678 Wielingen           082                 15 0097  1
27 Boone        Laura      657 RKHAV           078                     15 0093  1
28 Cooman       Charlotte  544 Scheldesport    074                     15 0089  1
29 Block        Emile de   667 RKHAV           072                     15 0087  1
   starts  75
  
   MPA2 00      H4A-crosscompetitie        Ink Moe Eld Kus Del Fin Pal bon tot  w
 1 Zeeuw        Mirthe de  458 Scheldesport150 150 150 150             60 0660  4
 2 Hemelaar     Anouk      410 RKHAV       111 126 120 107             60 0524  4
 3 Sande        Michelle v 515 AV'56       141 141     141             45 0468  3
 4 Dekker       Nicole     443 DeltaSport  126     141 133             45 0445  3
 5 Vossen       Maaike van 608 RKHAV           133 126 111             45 0415  3
 6 Bolle        Esther     472 AV'56       120     133 115             45 0413  3
 7 Ravia        Anne       444 DeltaSport  133         126             30 0289  2
 8 Meijers      Emma       703 Dynamica                120             15 0135  1
 9 Rozinga      Robin      480 AV'56       115                         15 0130  1
   starts  24
  
   MPA1 01      H4A-crosscompetitie        Ink Moe Eld Kus Del Fin Pal bon tot  w
 1 Daalen       Evy van    469 AV'56       133 133 150 150             60 0626  4
 2 Blommaert    Jamie      470 AV'56       120 126 133 120             60 0559  4
 3 Janson       Sascha     501 Dynamica    115 120 126 111             60 0532  4
 4 Heikoop      Iris       441 DeltaSport  141 150 141                 45 0477  3
 5 Kaagman      Ceacillia  507 Dynamica    150 141     141             45 0477  3
 6 Koster       Florienne  586 Wielingen       115 120 115             45 0395  3
 7 Dronkers     Sterre     471 AV'56       126         133             30 0289  2
 8 Doel         Caroline v 442 DeltaSport  111 111                     30 0252  2
 9 Lange        Nikita de  706 Dynamica                126             15 0141  1
   starts  26
  
   MPB  02      H4A-crosscompetitie        Ink Moe Eld Kus Del Fin Pal bon tot  w
 1 Geldof       Jasmijn    510 Dynamica    133 133 150 133             60 0609  4
 2 Hemelaar     Maaike     408 RKHAV       126 126 115 115             60 0542  4
 3 Munnik       Lisanne    526 AV'56       115 107 126 111             60 0519  4
 4 Klinken      Anique van 440 DeltaSport  141 141     150             45 0477  3
 5 Proost       Daphne     467 AV'56       103 100 111 103             60 0477  4
 6 Tohoek       Yara       520 DeltaSport  120     141 126             45 0432  3
 7 Bun          Parel      509 Dynamica    115 111     141             45 0412  3
 8 Anrooij      Shirin van 403 AV'56       150 150                     30 0330  2
 9 Coq          Louise le  679 Wielingen           133 120             30 0283  2
10 Luteyn       Veerle     610 RKHAV           107 120                 30 0257  2
11 Erdtseick    Saranya    400 Dynamica    107 103                     30 0240  2
12 Vossen       Daphne van 609 RKHAV           111                     15 0126  1
13 Dorpel       Manon v d  701 AV'56                   107             15 0122  1
14 Roos         Luca       664 RKHAV           100                     15 0115  1
15 Durinck      Ellen      684 RKHAV               001                 15 0016  1
   starts  37
  
   MPC  03      H4A-crosscompetitie        Ink Moe Eld Kus Del Fin Pal bon tot  w
 1 Daalen       Tamar van  463 AV'56       141 141 141 141             60 0624  4
 2 Houtzager    Ruchama    437 DeltaSport  150 150     150             45 0495  3
 3 Kaagman      Rosanne    512 Dynamica    126 133     126             45 0430  3
 4 Fertoute     Elaine     438 DeltaSport  133     150                 30 0313  2
 5 Fertoute     Lilian     532 DeltaSport  120     126                 30 0276  2
 6 Damma        Iza van    680 Wielingen           133                 15 0148  1
 7 Stevels      Marit      708 Dynamica                133             15 0148  1
 8 Durinck      Ilse       683 RKHAV               120                 15 0135  1
 9 Janse        Lizanne    707 Dynamica                120             15 0135  1
   starts  18
   totaal  867 starts
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
03-03-2018 29e KustcrossVlissingenDynamica0
04-03-2017 28e KustcrossVlissingenDynamica0
27-02-2016 27e KustcrossVlissingenDynamica1341
07-03-2015 26e KustcrossVlissingenDynamica1684
01-03-2014 25e KustcrossVlissingenDynamica2028
02-03-2013 24e KustcrossVlissingenDynamica1614
03-03-2012 23e KustcrossVlissingenDynamica2000
12-12-2009 21e KustcrossVlissingenDynamica1815
13-12-2008 20e KustcrossVlissingenDynamica939
15-12-2007 19e KustcrossVlissingenDynamica1406
17-02-2007 18e KustcrossVlissingenDynamica1454
25-02-2006 17e KustcrossVlissingenDynamica1192
19-02-2005 16e KustcrossVlissingenDynamica724
14-02-2004 15e KustcrossVlissingenDynamica783
15-02-2003 14e KustcrossVlissingenDynamica759
23-02-2002 13e KustcrossVlissingenDynamica847
24-02-2001 12e KustcrossVlissingenDynamica702
26-02-2000 11e KustcrossVlissingenDynamica762
20-02-1999 10e KustcrossVlissingenDynamica785

 
Laatste reactie:
Danny Meeus: Verwarring Over Wedstrijden..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
18-08: Memorial Jos Verstockt Lier (2)
5000 m Job de Feijter (PR)15.23.36  Mse
800 m Paavo de Leng (PR 2.03.76)2.04.95  JoB
17-08: 4e Goes on Track (45)
15-08: We All Love Running Zomergem (4)
30 km Leonie Ton (PR)2.07.25  V40
30 km Hans Minnaard (PR)3.00.18  M55
20 km John Guequierre (PR 1.11.47)1.46.17  M65
10 km Maurice Steketee (PR 41.35)42.29  M35
08-08: Internationale meeting Sint-Niklaas (3)
04-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo (2)
03-08: Track Meeting Utrecht (7)
28-07: Memorial Rasschaert Ninove (2)
14-07: Guldensporenmeeting Kortrijk (2)
13-07: Track Meeting Utrecht (2)
11-07: Gouden 3000m Ertvelde (2)
07-07: Chaamloop (2)
07-07: Arena Games Hilversum (3)
05-07: Track Meeting Rotterdam (3)
01-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem (5)
30-06: Brussels Grand Prix (1)
24-06: 35e Halve Marathon Roosendaal (104)
24-06: NK baan Senioren Utrecht (10)
24-06: Grote Prijs Lokeren (4)
23-06: Marathon Rond Sneek en Meer (6)
Atletiek Zeeland © 2018