donderdag 19 juli 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator eindtijd | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
12-07: De gehoorzame volgzame hardloper
26-06: Veranderingen stratenloopcircuit
13-06: De levensduur van hardloopwedstrijden
08-06: De laatste Lepraloop!
28-05: Organiseren met de nieuwe privacywet
27-05: Erwin Adan en Anjolie Engels sterksten in Halve van Renesse
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
di 24-07: 4e Zomerloop Groede
wo 25-07: 35e Bokaalloop Burgh-Haamstede
vr 27-07: 45e Noormannenloop Westkapelle
za 28-07: Memorial Rasschaert Ninove
di 31-07: 5e Zomerloop Nieuwvliet
wo 01-08: 81e Boulevardloop Vlissingen
vr 03-08: 34e Strandloop Ouddorp
vr 03-08: Track Meeting Utrecht
za 04-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo
di 07-08: 6e Zomerloop Zuidzande
za 11-08: 15 van Wolphaartsdijk
vr 17-08: 4e Goes on Track
Recente uitslagen meer uitslagen
wo 18-07: 39e Stratenloop Westkapelle
di 17-07: 3e Zomerloop Retranchement
wo 11-07: 8e Sportvissersloop Yerseke (236)
di 10-07: 2e Zomerloop Cadzand-Bad (46)
za 07-07: Ronde van Sint Kruis (25)
wo 04-07: 29e Stratenloop Zoutelande (192)
di 03-07: 1e Zomerloop IJzendijke (74)
vr 15-06: 10e Lepraloop Oostkapelle (95)
vr 08-06: 10e Griffioenloop Middelburg (149)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
18e Inkelcross
Kruiningen, zaterdag 23 oktober 2010 - Organisatie: AV'56
    Heren Se      9030m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Klerk        Joost de   80 148 Leiden Atl 29:55 
002 Harmes       Erwin      81 121 Dynamica   30:00 
003 Pagter       Kevin de   87 142 Dynamica   31:05 
004 Kok          Martijn de 82 115 Dynamica   31:12 
005 Francke      Jesper     88 131 Dynamica   32:13 
006 Hoosemans    Ruud       82 114 Dynamica   32:15 
007 Arensman     Johnny     88 149 Flakkee    34:13 
008 Wolfert      Eric       90 111 Flakkee    34:22 
009 Pollemans    Peter      85 151 Flakkee    35:48 
010 Westerweele  Henrik     80 123 Dynamica   36:14 
011 Smit         Chris de   79 139 RKHAV      36:53 
012 Nieuwenhuize Laurent    85 156 AV'56      39:12 
013 Neels        Jan        67 140 AV'56      47:36 
   
    Heren 35      9030m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Hofland      Robin      67 122 Dynamica   32:56 
002 Melissant    Andre      72 150 Flakkee    33:30 
003 Jaeger       Edwin de   72 125 RKHAV      33:36 
004 Balkenende   Peter      66 136 AV'56      33:41 
005 Verbrugge    Gert-Jan   67 104 AV'56      33:44 
006 Verhage      Arjo       69 106 Dynamica   33:55 
007 Goossen      Erik       71 128 Scheldespo 34:10 
008 Peeman       Erik       64 135 Flakkee    34:43 
009 Alphen       Edwin van  71 124 Dynamica   35:53 
010 Keeken       Rick van   66 100 AV'56      36:50 
011 Kapteijn     Remco      72 102 AV'56      37:18 
   
    Heren 45      9030m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Luteyn       Sjaak      57 107 Loopgroep  32:11 
002 Kerkhof      Henk       63 143 vn         33:19 
003 Vos          Wilco de   63 130 AV'56      33:28 
004 Staal        Archie     64 110 DeltaSport 33:58 
005 Leng         Edward de  62 119 Dynamica   34:01 
006 Bouwens      Fer        60 108 AV'56      34:03 
007 Mourik       Piet van   63 127 DeltaSport 34:28 
008 Broeke       Rian v d   61 116 Dynamica   35:40 
009 Vader        Peter      61 126 DeltaSport 36:12 
010 Spaan        Heero      62 138 Dordrecht  36:20 
011 Luitwieler   Jacky      61 120 Dynamica   38:02 
012 Dellebeke    Ron        58 118 Dynamica   38:27 
013 Abbink       Herman        145 AV'56      40:57 
014 Remortel     Eric       56 158 Dynamica   41:52 
015 Lous         Henk          152 Dynamica   46:59 
   
    Heren 55      7325m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Herder       Theo den   52 313 AV'56      28:16 
002 Tempelaar    Wim        52 307 Dynamica   30:08 
003 Smit         Eddy       48 310 DeltaSport 30:28 
004 Vermeulen    Charles    49 314 vn         30:37 
005 Crucq        Andre      52 309 Dynamica   30:54 
006 Jonge        Wim de     49 304 AV'56      31:15 
007 Roose        Wim        51 302 Loopgr A S 32:41 
008 Kramer       Acronius   52 317 AV'56      32:54 
009 Gabriels     Henk       52 315 Spado      33:15 
010 Pol          Kees v d   46 300 AV'56      34:06 
011 Beier        Piet       48 311 Dynamica   35:09 
012 Roose        Jan        50 303 Loopgr A S 37:59 
   
    Heren 65      7325m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Joosse       Rinus      39 301 AV'56      33:17 
002 Gruiter      Karel v d  45 306 Dynamica   34:39 
003 Noordijk     Adri       41 312 vet Ned    37:07 
004 Pluijlaar    Hans       36 316 Dynamica   40:41 
005 Rijke        Bram de    33 308 Dynamica   43:33 
   
    Heren KC      2905m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Boutense     Sebastiaan 94 929 Scheldespo 10:57 
002 Danschutter  Coen de    90 913 DeltaSport 11:46 
003 Wolf         Wijnand de 85 921 AV'56      11:48 
004 Suij         Joris      95 928 Scheldespo 12:33 
005 Tange        Marcel     91 132 ??         12:42 
006 Munck        Erik de    82 920 Scheldespo 13:54 
   
    Heren KCm     2905m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Heikoop      Sebastiaan 69 911 DeltaSport 10:18 
002 Stolk        Edwin      75 901 Flakkee    10:24 
003 Bos          Michel v d 64 912 DeltaSport 10:27 
004 Postma       Angelo     72 931 Scheldespo 10:38 
005 Wilde        Rien de    60 922 AV'56      11:19 
006 Bruin        Marcel de  66 908 RKHAV      11:30 
007 Geluk        Jos        58 926 DeltaSport 11:33 
008 Zeeuw        Alwin de   70 918 Scheldespo 11:38 
009 Platteeuw    Albert     65 915 Scheldespo 11:44 
010 Zaman        Jacques    61 916 Scheldespo 11:50 
011 Murre        Walther    67 925 Scheldespo 11:59 
012 Veen         Jaap v d   67 917 Scheldespo 12:04 
013 Rijk         Revelino   70 902 Dynamica   12:20 
014 Lauwers      Peter      65 909 RKHAV      12:28 
015 Konings      Aswin      66 924 Dynamica   12:38 
016 Louter       Willem     63 910 RKHAV      12:52 
017 Pluijlaar    Joost      63 923 Dynamica   12:58 
018 Heijnen      Alex       59 914 DeltaSport 13:06 
019 Hoffman      Glenn      58 919 Scheldespo 13:45 
   
    Dames se      5620m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Anrooy       Lindy van  96 057 AV'56      23:33 
002 Hey          Laurey     89 050 Flakkee    24:15 
003 Wilde        Nadine de  88 058 Velp       25:07 
004 Sonke        Ilona         060 AV'56      26:13 
   
    Dames 35      5620m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Goole        Saskia     70 056 AV'56      23:48 
002 Anrooij      Marietta v 67 051 AV'56      24:50 
003 Verhage      Regina     63 061 Dynamica   30:34 
   
    Dames 45      5620m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Overveld     Jeanine    61 059 Thor       24:41 
002 Westerweele  Ellie      51 053 Dynamica   27:51 
003 Smit         Greetje    50 054 DeltaSport 29:37 
004 Kleven       Lenie van  53 055 av Vet Ned 31:35 
   
    Dames KC      1945m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Aper         Aniek      89 904 RKHAV      07:38 
   
    Dames kcm     1945m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Nijs         Margot de  63 907 RKHAV      08:32 
002 Beule        Karin de   69 906 RKHAV      09:50 
003 Vos          Lyda       72 927 Dynamica   10:10 
004 Bruin        Astrid de  68 905 RKHAV      11:22 
005 Ruiter       Leonoor    62 900 Scheldespo 11:43 
   
    Jongens A-92/93 5620m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Brouwer      Job de     92 042 RKHAV      18:35 
002 Dam          Jan van    98 046 Dynamica   22:44 
003 Bouten       Alexander  92 043 Dynamica   25:48 
   
    Jongens B-94/95 3910m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Broeke       Tim van de 95 007 Dynamica   13:54 
002 Balkenende   Luuk       95 009 AV'56      14:04 
003 Pluijlaar    Dion       95 006 Dynamica   14:30 
004 Meijers      Daan       95 008 Dynamica   15:04 
005 Jones        Lyam       95 010 Scheldespo 15:19 
006 Brink        Dorus v d  95 005 Scheldespo 15:25 
007 Ruiter       Stijn      95 001 Scheldespo 17:27 
   
    Jongens C-96/97 2905m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Kreek        Kris de    97 525 Scheldespo 10:42 
002 Verstraate   Wouter     97 488 Dynamica   11:00 
003 Vos          Patrick de 96 404 AV'56      11:11 
004 Geluk        Tijs       96 436 DeltaSport 11:28 
005 Anrooy       Franklin v 97 402 AV'56      11:42 
006 Leng         Finn de    97 486 Dynamica   12:01 
007 Kardux       Jop        97 406 Flakkee    12:40 
008 Harinck      Gino       96 485 Dynamica   12:54 
009 Ruff         Liam       96 531 DeltaSport 13:21 
010 Hillebrand   Joel       97 435 DeltaSport 13:34 
011 Sies         Marten     96 538 Flakkee    13:48 
012 Wondergem    Jelle      97 487 Dynamica   14:17 
   
    Jongens D-98/99 1945m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Verhage      Joram      99 494 Dynamica   07:21 
002 Bos          Nout v d   98 432 DeltaSport 07:34 
003 Houtzager    Matthias   98 434 DeltaSport 07:42 
004 Ridder       Rens de    99 491 Dynamica   07:43 
005 Blom         Taco       99 539 AV'56      07:52 
006 Liere        Daan van   99 476 AV'56      08:00 
007 Nederpelt    Niels van  99 407 Flakkee    08:10 
008 Gotzenberger Marijn     98 533 Flakkee    08:16 
009 Balkenende   Bart       98 534 AV'56      08:21 
010 Harinck      Sergio     99 496 Dynamica   08:23 
011 Huigh        Floris     98 423 Wielingen  08:30 
012 Stee         Jeroen van 99 495 Dynamica   08:36 
013 Heikoop      Jasper     98 433 DeltaSport 08:48 
014 Minderhoud   Lukas      99 493 Dynamica   08:50 
015 Tolhoek      Ezra       99 521 DeltaSport 08:53 
016 Rozinga      Jochem     99 477 AV'56      09:10 
017 Dierkx       Mike       99 450 Scheldespo 09:30 
   
    Jongens PA2-00   980m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Veen         Robin v d  00 451 Scheldespo 03:39 
002 Peeman       Maikel     00 529 Flakkee    03:42 
003 Berger       Rutger     00 445 DeltaSport 03:44 
004 Bos          Toine v d  00 446 DeltaSport 03:54 
005 Kloosterman  Emiel      00 530 Dynamica   04:07 
006 Heijnen      Ruben      00 448 DeltaSport 04:13 
007 Flikweert    Stefan        537 AV'56      04:19 
008 Lavooij      Stijn      00 473 AV'56      04:20 
009 Heijmans     Nick       00 412 RKHAV      04:26 
010 Daalen       Joel van   00 474 AV'56      04:28 
011 Konings      Sylvan     00 499 Dynamica   04:33 
012 Roelands     Jesse      00 411 RKHAV      04:37 
013 Lindhout     Siem       00 447 DeltaSport 04:39 
014 Marteijn     Vincent    00 497 Dynamica   04:41 
015 Voorde       Bodhi v d  00 460 Scheldespo 06:21 
   
    Jongens PA1-01   980m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Leng         Paavo de   01 504 Dynamica   03:59 
002 Houwelingen  Paul van   01 502 Dynamica   04:10 
003 Roos         Matthijs   01 405 Flakkee    04:23 
004 Schillings   Felix      01 505 Dynamica   04:31 
005 Stee         Sander van 01 506 Dynamica   04:34 
006 Nieulande    Thomas v   01 503 Dynamica   04:44 
007 Eveleens     Fedde      01 514 AV'56      04:53 
008 Lauwers      Noah       01 409 RKHAV      05:58 
   
    Jongens PB-02    980m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Kapteijn     Stef       02 468 AV'56      03:47 
002 Nooyer       Lucian de  02 508 Dynamica   04:11 
003 Schets       Wouter     02 524 Kapelle    04:19 
004 Verbrugge    Mees       02 465 AV'56      04:29 
005 Jansen       Thijs      02 464 AV'56      04:48 
006 Zeeuw        Nathan de  02 452 Scheldespo 04:55 
007 Belt         Luca van d 02 513 Dynamica   05:16 
   
    Jongens PC-03    980m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Tolhoek      Tristan    03 519 DeltaSport 04:26 
002 Westen       Luc van    03 462 AV'56      05:12 
003 Kramer       Sven       03 461 AV'56      05:32 
004 Harthoorn    Lukas      04 527 Kapelle    05:35 
005 Geer         Boaz v d   03 511 Dynamica   05:53 
006 Arens        Firn       05 535 Kruiningen 06:37 
   
    Meisjes A-92/93 1945m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Platteeuw    Esther     92 449 Scheldespo 11:55 
002 Kerkhove     Shirley    93 459 Scheldespo 12:09 
003 Ridder       Joanne de  92 540 Dynamica   12:47 
   
    Meisjes B-94/95 1465m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Mourik       Sanne van  94 424 DeltaSport 07:55 
002 Flipse       Danielle   94 522 AV'56      07:58 
003 Freijzer     Elke       95 478 RKHAV      08:13 
004 Rie          Vere van   94 422 RKHAV      09:26 
005 Beule        Kylie de   94 541 RKHAV      09:41 
   
    Meisjes C-96/97  980m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Brink        Tessa v d  97 482 Scheldespo 07:19 
002 Sprenkels    Maureen    97 453 Scheldespo 07:46 
003 Baas         Kirsten    97 427 DeltaSport 07:56 
004 Mourik       Emma van   96 425 DeltaSport 08:02 
005 Brouwer      Fieke de   97 417 RKHAV      08:07 
006 IJsebaert    Sara       96 421 RKHAV      08:18 
007 Mendonca     Britt de   97 426 DeltaSport 08:55 
008 Mol          Denise     97 489 Dynamica   09:44 
009 Bruin        Nathalie d 97 418 RKHAV      10:48 
   
    Meisjes D-98/99  980m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Kreek        Maaik de   99 456 Scheldespo 06:00 
002 Boutens      Amber      99 457 Scheldespo 06:02 
003 Murre        Caya       98 481 Scheldespo 06:05 
004 Mendonca     Tess de    98 428 DeltaSport 06:23 
005 Ravia        Demi       99 431 DeltaSport 06:26 
006 Dirkzwager   Ilse       99 430 DeltaSport 06:28 
007 Slabbekoorn  Femke      98 518 AV'56      06:31 
008 Bruin        Manon de   98 413 RKHAV      06:32 
009 Rijk         Celina     98 490 Dynamica   06:43 
010 Mol          Melanie    99 492 Dynamica   06:46 
011 Veen         Stephanie  98 454 Scheldespo 06:57 
012 Ruiter       Simone     98 479 Scheldespo 07:06 
013 Koster       Leoniek    98 516 AV'56      07:10 
014 Francke      Suzie      99 429 DeltaSport 07:25 
015 Proost       Jennifer   98 517 AV'56      08:28 
   
    Meisjes PA2-00  980m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Zeeuw        Mirthe de  00 458 Scheldespo 03:59 
002 Sande        Michelle v 00 515 AV'56      04:11 
003 Ravia        Anne       00 444 DeltaSport 04:25 
004 Dekker       Nicole     00 443 DeltaSport 04:33 
005 Bolle        Esther     00 472 AV'56      05:06 
006 Rozinga      Robin      00 480 AV'56      05:25 
007 Hemelaar     Anouk      00 410 RKHAV      05:36 
   
    Meisjes PA1-01  980m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Kaagman      Ceacillia  01 507 Dynamica   04:14 
002 Heikoop      Iris       01 441 DeltaSport 04:18 
003 Daalen       Evy van    01 469 AV'56      04:28 
004 Dronkers     Sterre     01 471 AV'56      04:51 
005 Blommaert    Jamie      67 470 AV'56      04:56 
006 Harthoorn    Patrick    02 528 Kapelle    05:10 
007 Janson       Sascha     01 501 Dynamica   05:16 
008 Doel         Caroline v 01 442 DeltaSport 05:44 
   
    Meisjes PB-02   980m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Anrooij      Shirin van 02 403 AV'56      04:06 
002 Klinken      Anique van 02 440 DeltaSport 04:32 
003 Geldof       Jasmijn    02 510 Dynamica   04:36 
004 Hemelaar     Maaike     02 408 RKHAV      04:41 
005 Tohoek       Yara       02 520 DeltaSport 04:41 
006 Mummik       Lisanne    02 526 Kapelle    05:00 
007 Bun          Parel      02 509 Dynamica   05:04 
008 Erdtseick    Saranya    02 400 Dynamica   05:19 
009 Proost       Daphne     02 467 AV'56      06:13 
   
    Meisjes PC-03   980m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Houtzager    Ruchama    03 437 DeltaSport 04:14 
002 Daalen       Tamar van  03 463 AV'56      04:45 
003 Fertoute     Elaine     03 438 DeltaSport 04:51 
004 Kaagman      Rosanne    03 512 Dynamica   04:53 
005 Arens        Maureen    03 536 Kruiningen 04:58 
006 Schets       Tessa      04 523 Kapelle    05:08 
007 Fertoute     Lilian     05 532 DeltaSport 05:22 
   
    Heren tr     
    naam                   geb stn club       tijd
001 Noorden      Huub van   88 154 Yerseke    32:08 
002 Harthoorn    Maarten    75 134 Kapelle    35:00 
003 Tissink      Martijn    85 157 Tilburg    35:06 
004 Arens        Edwin      69 137 Kruiningen 35:11 
005 Ridder       Cor de     70 141 Arnemuiden 37:09 
006 Berge        Perry v d  72 109 ??         37:11 
007 Noorden      Bart van   65 113 ??         37:47 
008 Goud         Pieter     79 155 Oostdijk   40:10 
009 Abbink       Pim           146 Goes       40:59 
010 Boonman      Joost      63 112 ??         43:05 
011 Kaan         Jan        57 147 Rilland    43:56 
012 Houtekamer   Rien          159 Waarde     45:30 
013 Hamer                      153 Yerseke    46:23 
014 Hoepen       Steven van 69 103 ??         47:21 
015 Bakker       Gertjan    70 101 ??         48:16
  Reacties o.v.v. startnummer binnen een week naar aeromad@zeelandnet.nl
  
   HSe      H4A-crosscompetitie            Ink Moe Eld Kus Del Fin Pal bon tot  w
 1 Harmes       Erwin      121 Dynamica    150                         15 0165  1
 2 Pagter       Kevin de   142 Dynamica    141                         15 0156  1
 3 Kok          Martijn de 115 Dynamica    133                         15 0148  1
 4 Francke      Jesper     131 Dynamica    126                         15 0141  1
 5 Hoosemans    Ruud       114 Dynamica    120                         15 0135  1
 6 Arensman     Johnny     149 Flakkee     115                         15 0130  1
 7 Wolfert      Eric       111 Flakkee     111                         15 0126  1
 8 Pollemans    Peter      151 Flakkee     107                         15 0122  1
 9 Westerweele  Henrik     123 Dynamica    103                         15 0118  1
10 Smit         Chris de   139 RKHAV       100                         15 0115  1
11 Nieuwenhuize Laurent    156 AV'56       097                         15 0112  1
12 Neels        Jan        140 AV'56       094                         15 0109  1
13 Maldegem     Andre van  105 Dynamica    001                         15 0016  1
   starts  13
  
   H35      H4A-crosscompetitie            Ink Moe Eld Kus Del Fin Pal bon tot  w
 1 Hofland      Robin      122 Dynamica    150                         15 0165  1
 2 Melissant    Andre      150 Flakkee     141                         15 0156  1
 3 Jaeger       Adwin de   125 RKHAV       133                         15 0148  1
 4 Balkenende   Peter      136 AV'56       126                         15 0141  1
 5 Verbrugge    Gert-Jan   104 AV'56       120                         15 0135  1
 6 Verhage      Arjo       106 Dynamica    115                         15 0130  1
 7 Goossen      Erik       128 Scheldesport111                         15 0126  1
 8 Peeman       Erik       135 Flakkee     107                         15 0122  1
 9 Alphen       Adwin van  124 Dynamica    103                         15 0118  1
10 Keeken       Rick van   100 AV'56       100                         15 0115  1
11 Kapteijn     Remco      102 AV'56       097                         15 0112  1
   starts  11
  
   H45      H4A-crosscompetitie            Ink Moe Eld Kus Del Fin Pal bon tot  w
 1 Luteyn       Sjaak      107 Loopgroep PK150                         15 0165  1
 2 Vos          Wilco de   130 AV'56       141                         15 0156  1
 3 Staal        Archie     110 DeltaSport  133                         15 0148  1
 4 Leng         Edward de  119 Dynamica    126                         15 0141  1
 5 Bouwens      Fer        108 AV'56       120                         15 0135  1
 6 Mourik       Piet van   127 DeltaSport  115                         15 0130  1
 7 Broeke       Rian v d   116 Dynamica    111                         15 0126  1
 8 Vader        Peter      126 DeltaSport  107                         15 0122  1
 9 Luitwieler   Jacky      120 Dynamica    103                         15 0118  1
10 Dellebeke    Ron        118 Dynamica    100                         15 0115  1
11 Abbink       Herman     145 AV'56       097                         15 0112  1
12 Remortel     Eric       158 Dynamica    094                         15 0109  1
13 Lous         Henk       152 Dynamica    091                         15 0106  1
   starts  13
  
   H55      H4A-crosscompetitie            Ink Moe Eld Kus Del Fin Pal bon tot  w
 1 Herder       Theo den   313 AV'56       150                         15 0165  1
 2 Tempelaar    Wim        307 Dynamica    141                         15 0156  1
 3 Smit         Eddy       310 DeltaSport  133                         15 0148  1
 4 Crucq        Andre      309 Dynamica    126                         15 0141  1
 5 Jonge        Wim de     304 AV'56       120                         15 0135  1
 6 Roose        Wim        302 Loopgr A Sti115                         15 0130  1
 7 Kramer       Acronius   317 AV'56       111                         15 0126  1
 8 Pol          Kees v d   300 AV'56       107                         15 0122  1
 9 Beier        Piet       311 Dynamica    103                         15 0118  1
10 Roose        Jan        303 Loopgr A Sti100                         15 0115  1
   starts  10
  
   H65      H4A-crosscompetitie            Ink Moe Eld Kus Del Fin Pal bon tot  w
 1 Joosse       Rinus      301 AV'56       150                         15 0165  1
 2 Gruiter      Karel v d  306 Dynamica    141                         15 0156  1
 3 Noordijk     Adri       312 vet Ned     133                         15 0148  1
 4 Pluijlaar    Hans       316 Dynamica    126                         15 0141  1
 5 Rijke        Bram de    308 Dynamica    120                         15 0135  1
   starts  5
  
   HKC      H4A-crosscompetitie            Ink Moe Eld Kus Del Fin Pal bon tot  w
 1 Boutense     Sebastiaan 929 Scheldesport150                         15 0165  1
 2 Danschutter  Coen de    913 DeltaSport  141                         15 0156  1
 3 Wolf         Wijnand de 921 AV'56       133                         15 0148  1
 4 Suij         Joris      928 Scheldesport126                         15 0141  1
 5 Munck        Erik de    920 Scheldesport120                         15 0135  1
   starts  5
  
   HKCm     H4A-crosscompetitie            Ink Moe Eld Kus Del Fin Pal bon tot  w
 1 Heikoop      Sebastiaan 911 DeltaSport  150                         15 0165  1
 2 Stolk        Edwin      901 Flakkee     141                         15 0156  1
 3 Bos          Michel v d 912 DeltaSport  133                         15 0148  1
 4 Postma       Angelo     931 Scheldesport126                         15 0141  1
 5 Wilde        Rien de    922 AV'56       120                         15 0135  1
 6 Bruin        Marcel de  908 RKHAV       115                         15 0130  1
 7 Geluk        Jos        926 DeltaSport  111                         15 0126  1
 8 Zeeuw        Alwin de   918 Scheldesport107                         15 0122  1
 9 Platteeuw    Albert     915 Scheldesport103                         15 0118  1
10 Zaman        Jacques    916 Scheldesport100                         15 0115  1
11 Murre        Walther    925 Scheldesport097                         15 0112  1
12 Veen         Jaap v d   917 Scheldesport094                         15 0109  1
13 Rijk         Revelino   902 Dynamica    091                         15 0106  1
14 Lauwers      Peter      909 RKHAV       088                         15 0103  1
15 Konings      Aswin      924 Dynamica    086                         15 0101  1
16 Louter       Willem     910 RKHAV       084                         15 0099  1
17 Pluijlaar    Joost      923 Dynamica    082                         15 0097  1
18 Heijnen      Alex       914 DeltaSport  080                         15 0095  1
19 Hoffman      Glenn      919 Scheldesport078                         15 0093  1
   starts  19
  
   Dse      H4A-crosscompetitie            Ink Moe Eld Kus Del Fin Pal bon tot  w
 1 Anrooy       Lindy van  057 AV'56       150                         15 0165  1
 2 Hey          Laurey     050 Flakkee     141                         15 0156  1
 3 Sonke        Ilona      060 AV'56       133                         15 0148  1
   starts  3
  
   D35      H4A-crosscompetitie            Ink Moe Eld Kus Del Fin Pal bon tot  w
 1 Goole        Saskia     056 AV'56       150                         15 0165  1
 2 Anrooij      Marietta v 051 AV'56       141                         15 0156  1
 3 Verhage      Regina     061 Dynamica    133                         15 0148  1
   starts  3
  
   D45      H4A-crosscompetitie            Ink Moe Eld Kus Del Fin Pal bon tot  w
 1 Westerweele  Ellie      053 Dynamica    150                         15 0165  1
 2 Smit         Greetje    054 DeltaSport  141                         15 0156  1
 3 Kleven       Lenie van  055 av Vet Ned  133                         15 0148  1
   starts  3
  
   DKC      H4A-crosscompetitie            Ink Moe Eld Kus Del Fin Pal bon tot  w
 1 Aper         Aniek      904 RKHAV       150                         15 0165  1
   starts  1
  
   Dkcm     H4A-crosscompetitie            Ink Moe Eld Kus Del Fin Pal bon tot  w
 1 Nijs         Margot de  907 RKHAV       150                         15 0165  1
 2 Beule        Karin de   906 RKHAV       141                         15 0156  1
 3 Vos          Lyda       927 Dynamica    133                         15 0148  1
 4 Bruin        Astrid de  905 RKHAV       126                         15 0141  1
 5 Ruiter       Leonoor    900 Scheldesport120                         15 0135  1
   starts  5
  
   JA-92/93 H4A-crosscompetitie            Ink Moe Eld Kus Del Fin Pal bon tot  w
 1 Brouwer      Job de     042 RKHAV       150                         15 0165  1
 2 Dam          Jan van    046 Dynamica    141                         15 0156  1
 3 Bouten       Alexander  043 Dynamica    133                         15 0148  1
   starts  3
  
   JB-94/95 H4A-crosscompetitie            Ink Moe Eld Kus Del Fin Pal bon tot  w
 1 Broeke       Tim van de 007 Dynamica    150                         15 0165  1
 2 Balkenende   Luuk       009 AV'56       141                         15 0156  1
 3 Pluijlaar    Dion       006 Dynamica    133                         15 0148  1
 4 Meijers      Daan       008 Dynamica    126                         15 0141  1
 5 Jones        Lyam       010 Scheldesport120                         15 0135  1
 6 Brink        Dorus v d  005 Scheldesport115                         15 0130  1
 7 Ruiter       Stijn      001 Scheldesport111                         15 0126  1
 8 Luteijn      Arjen      002 Wielingen   001                         15 0016  1
   starts  8
  
   JC-96/97 H4A-crosscompetitie            Ink Moe Eld Kus Del Fin Pal bon tot  w
 1 Kreek        Kris de    525 Scheldesport150                         15 0165  1
 2 Verstraate   Wouter     488 Dynamica    141                         15 0156  1
 3 Vos          Patrick de 404 AV'56       133                         15 0148  1
 4 Geluk        Tijs       436 DeltaSport  126                         15 0141  1
 5 Anrooy       Franklin v 402 AV'56       120                         15 0135  1
 6 Leng         Finn de    486 Dynamica    115                         15 0130  1
 7 Kardux       Jop        406 Flakkee     111                         15 0126  1
 8 Harinck      Gino       485 Dynamica    107                         15 0122  1
 9 Ruff         Liam       531 DeltaSport  103                         15 0118  1
10 Hillebrand   Joel       435 DeltaSport  100                         15 0115  1
11 Sies         Marten     538 Flakkee     097                         15 0112  1
12 Wondergem    Jelle      487 Dynamica    094                         15 0109  1
   starts  12
  
   JD-98/99 H4A-crosscompetitie            Ink Moe Eld Kus Del Fin Pal bon tot  w
 1 Verhage      Joram      494 Dynamica    150                         15 0165  1
 2 Bos          Nout v d   432 DeltaSport  141                         15 0156  1
 3 Houtzager    Matthias   434 DeltaSport  133                         15 0148  1
 4 Ridder       Rens de    491 Dynamica    126                         15 0141  1
 5 Blom         Taco       539 AV'56       120                         15 0135  1
 6 Liere        Daan van   476 AV'56       115                         15 0130  1
 7 Nederpelt    Niels van  407 Flakkee     111                         15 0126  1
 8 Gotzenberger Marijn     533 Flakkee     107                         15 0122  1
 9 Balkenende   Bart       534 AV'56       103                         15 0118  1
10 Harinck      Sergio     496 Dynamica    100                         15 0115  1
11 Huigh        Floris     423 Wielingen   097                         15 0112  1
12 Stee         Jeroen van 495 Dynamica    094                         15 0109  1
13 Heikoop      Jasper     433 DeltaSport  091                         15 0106  1
14 Minderhoud   Lukas      493 Dynamica    088                         15 0103  1
15 Tolhoek      Ezra       521 DeltaSport  086                         15 0101  1
16 Rozinga      Jochem     477 AV'56       084                         15 0099  1
17 Dierkx       Mike       450 Scheldesport082                         15 0097  1
   starts  17
  
   JPA2-00  H4A-crosscompetitie            Ink Moe Eld Kus Del Fin Pal bon tot  w
 1 Veen         Robin v d  451 Scheldesport150                         15 0165  1
 2 Peeman       Maikel     529 Flakkee     141                         15 0156  1
 3 Berger       Rutger     445 DeltaSport  133                         15 0148  1
 4 Bos          Toine v d  446 DeltaSport  126                         15 0141  1
 5 Kloosterman  Emiel      530 Dynamica    120                         15 0135  1
 6 Heijnen      Ruben      448 DeltaSport  115                         15 0130  1
 7 Flikweert    Stefan     537 AV'56       111                         15 0126  1
 8 Lavooij      Stijn      473 AV'56       107                         15 0122  1
 9 Heijmans     Nick       412 RKHAV       103                         15 0118  1
10 Daalen       Joel van   474 AV'56       100                         15 0115  1
11 Konings      Sylvan     499 Dynamica    097                         15 0112  1
12 Roelands     Jesse      411 RKHAV       094                         15 0109  1
13 Lindhout     Siem       447 DeltaSport  091                         15 0106  1
14 Marteijn     Vincent    497 Dynamica    088                         15 0103  1
15 Voorde       Bodhi v d  460 Scheldesport086                         15 0101  1
   starts  15
  
   JPA1-01  H4A-crosscompetitie            Ink Moe Eld Kus Del Fin Pal bon tot  w
 1 Leng         Paavo de   504 Dynamica    150                         15 0165  1
 2 Houwelingen  Paul van   502 Dynamica    141                         15 0156  1
 3 Roos         Matthijs   405 Flakkee     133                         15 0148  1
 4 Schillings   Felix      505 Dynamica    126                         15 0141  1
 5 Stee         Sander van 506 Dynamica    120                         15 0135  1
 6 Nieulande    Thomas v   503 Dynamica    115                         15 0130  1
 7 Eveleens     Fedde      514 AV'56       111                         15 0126  1
 8 Lauwers      Noah       409 RKHAV       107                         15 0122  1
   starts  8
  
   JPB-02   H4A-crosscompetitie            Ink Moe Eld Kus Del Fin Pal bon tot  w
 1 Kapteijn     Stef       468 AV'56       150                         15 0165  1
 2 Nooyer       Lucian de  508 Dynamica    141                         15 0156  1
 3 Verbrugge    Mees       465 AV'56       133                         15 0148  1
 4 Jansen       Thijs      464 AV'56       126                         15 0141  1
 5 Zeeuw        Nathan de  452 Scheldesport120                         15 0135  1
 6 Belt         Luca van d 513 Dynamica    115                         15 0130  1
   starts  6
  
   JPC-03   H4A-crosscompetitie            Ink Moe Eld Kus Del Fin Pal bon tot  w
 1 Tolhoek      Tristan    519 DeltaSport  150                         15 0165  1
 2 Westen       Luc van    462 AV'56       141                         15 0156  1
 3 Kramer       Sven       461 AV'56       133                         15 0148  1
 4 Geer         Boaz v d   511 Dynamica    126                         15 0141  1
   starts  4
  
   MA-92/93 H4A-crosscompetitie            Ink Moe Eld Kus Del Fin Pal bon tot  w
 1 Platteeuw    Esther     449 Scheldesport150                         15 0165  1
 2 Kerkhove     Shirley    459 Scheldesport141                         15 0156  1
 3 Ridder       Joanne de  540 Dynamica    133                         15 0148  1
   starts  3
  
   MB-94/95 H4A-crosscompetitie            Ink Moe Eld Kus Del Fin Pal bon tot  w
 1 Mourik       Sanne van  424 DeltaSport  150                         15 0165  1
 2 Flipse       Danielle   522 AV'56       141                         15 0156  1
 3 Freijzer     Elke       478 RKHAV       133                         15 0148  1
 4 Rie          Vere van   422 RKHAV       126                         15 0141  1
 5 Beule        Kylie de   541 RKHAV       120                         15 0135  1
   starts  5
  
   MC-96/97 H4A-crosscompetitie            Ink Moe Eld Kus Del Fin Pal bon tot  w
 1 Brink        Tessa v d  482 Scheldesport150                         15 0165  1
 2 Sprenkels    Maureen    453 Scheldesport141                         15 0156  1
 3 Baas         Kirsten    427 DeltaSport  133                         15 0148  1
 4 Mourik       Emma van   425 DeltaSport  126                         15 0141  1
 5 Brouwer      Fieke de   417 RKHAV       120                         15 0135  1
 6 IJsebaert    Sara       421 RKHAV       115                         15 0130  1
 7 Mendonca     Britt de   426 DeltaSport  111                         15 0126  1
 8 Mol          Denise     489 Dynamica    107                         15 0122  1
 9 Bruin        Nathalie d 418 RKHAV       103                         15 0118  1
   starts  9
  
   MD-98/99 H4A-crosscompetitie            Ink Moe Eld Kus Del Fin Pal bon tot  w
 1 Kreek        Maaik de   456 Scheldesport150                         15 0165  1
 2 Boutens      Amber      457 Scheldesport141                         15 0156  1
 3 Murre        Caya       481 Scheldesport133                         15 0148  1
 4 Mendonca     Tess de    428 DeltaSport  126                         15 0141  1
 5 Ravia        Demi       431 DeltaSport  120                         15 0135  1
 6 Dirkzwager   Ilse       430 DeltaSport  115                         15 0130  1
 7 Slabbekoorn  Femke      518 AV'56       111                         15 0126  1
 8 Bruin        Manon de   413 RKHAV       107                         15 0122  1
 9 Rijk         Celina     490 Dynamica    103                         15 0118  1
10 Mol          Melanie    492 Dynamica    100                         15 0115  1
11 Veen         Stephanie  454 Scheldesport097                         15 0112  1
12 Ruiter       Simone     479 Scheldesport094                         15 0109  1
13 Koster       Leoniek    516 AV'56       091                         15 0106  1
14 Francke      Suzie      429 DeltaSport  088                         15 0103  1
15 Proost       Jennifer   517 AV'56       086                         15 0101  1
   starts  15
  
   MPA2-00 H4A-crosscompetitie            Ink Moe Eld Kus Del Fin Pal bon tot  w
 1 Zeeuw        Mirthe de  458 Scheldesport150                         15 0165  1
 2 Sande        Michelle v 515 AV'56       141                         15 0156  1
 3 Ravia        Anne       444 DeltaSport  133                         15 0148  1
 4 Dekker       Nicole     443 DeltaSport  126                         15 0141  1
 5 Bolle        Esther     472 AV'56       120                         15 0135  1
 6 Rozinga      Robin      480 AV'56       115                         15 0130  1
 7 Hemelaar     Anouk      410 RKHAV       111                         15 0126  1
   starts  7
  
   MPA1-01 H4A-crosscompetitie             Ink Moe Eld Kus Del Fin Pal bon tot  w
 1 Kaagman      Ceacillia  507 Dynamica    150                         15 0165  1
 2 Heikoop      Iris       441 DeltaSport  141                         15 0156  1
 3 Daalen       Evy van    469 AV'56       133                         15 0148  1
 4 Dronkers     Sterre     471 AV'56       126                         15 0141  1
 5 Blommaert    Jamie      470 AV'56       120                         15 0135  1
 6 Janson       Sascha     501 Dynamica    115                         15 0130  1
 7 Doel         Caroline v 442 DeltaSport  111                         15 0126  1
   starts  7
  
   MPB-02  H4A-crosscompetitie             Ink Moe Eld Kus Del Fin Pal bon tot  w
 1 Anrooij      Shirin van 403 AV'56       150                         15 0165  1
 2 Klinken      Anique van 440 DeltaSport  141                         15 0156  1
 3 Geldof       Jasmijn    510 Dynamica    133                         15 0148  1
 4 Hemelaar     Maaike     408 RKHAV       126                         15 0141  1
 5 Tohoek       Yara       520 DeltaSport  120                         15 0135  1
 6 Bun          Parel      509 Dynamica    115                         15 0130  1
 7 Erdtseick    Saranya    400 Dynamica    111                         15 0126  1
 8 Proost       Daphne     467 AV'56       107                         15 0122  1
   starts  8
  
   MPC-03  H4A-crosscompetitie             Ink Moe Eld Kus Del Fin Pal bon tot  w
 1 Houtzager    Ruchama    437 DeltaSport  150                         15 0165  1
 2 Daalen       Tamar van  463 AV'56       141                         15 0156  1
 3 Fertoute     Elaine     438 DeltaSport  133                         15 0148  1
 4 Kaagman      Rosanne    512 Dynamica    126                         15 0141  1
 5 Fertoute     Lilian     532 DeltaSport  120                         15 0135  1
   starts  5

totaal  223 starts
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
02-12-2017 25e InkelcrossKruiningenAV'560
03-12-2016 24e InkelcrossKruiningenAV'561231
05-12-2015 23e InkelcrossKruiningenAV'561664
06-12-2014 22e InkelcrossKruiningenAV'562119
14-12-2013 21e InkelcrossKruiningenAV'562306
28-01-2012 19e InkelcrossKruiningenAV'561862
08-12-2012 20e InkelcrossKruiningenAV'562238
24-10-2009 17e InkelcrossKruiningenAV'561696
15-11-2008 16e InkelcrossKruiningenAV'56901
17-11-2007 15e InkelcrossKruiningenAV'561273
21-10-2006 14e InkelcrossKruiningenAV'561150
22-10-2005 13e InkelcrossKruiningenAV'56815
30-10-2004 12e InkelcrossKruiningenAV'56806
25-10-2003 11e InkelcrossKruiningenAV'56620
26-10-2002 10e InkelcrossKruiningenAV'56693
27-09-2001 9e InkelcrossKruiningenAV'56680
28-10-2000 8e InkelcrossKruiningenAV'56753
30-10-1999 7e InkelcrossKruiningenAV'56671
31-10-1998 6e InkelcrossKruiningenAV'56775

 
Laatste reactie:
Jan Roose: De Levensduur Van Hardloopweds..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
14-07: Guldensporenmeeting Kortrijk (2)
1500 m Chris de Smit (PR 4.29.70)4.38.26  M35
800 m Wouter Verstraate (PR 1.58.48)1.58.99  Mse
13-07: Track Meeting Utrecht (2)
800 m Viktor Beelen (PR 2.05.32)2.07.80  Mse
100 m Mariska Bun (PR 12.11)12.42  Vse
11-07: Gouden 3000m Ertvelde (2)
07-07: Arena Games Hilversum (3)
07-07: Chaamloop (2)
05-07: Track Meeting Rotterdam (3)
01-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem (5)
30-06: Brussels Grand Prix (1)
24-06: NK baan Senioren Utrecht (10)
24-06: Grote Prijs Lokeren (4)
24-06: 35e Halve Marathon Roosendaal (104)
23-06: Marathon Rond Sneek en Meer (6)
21-06: 19e Molenloop Stellendam (4)
20-06: Avondbaanwedstrijd Vlissingen (25)
17-06: Dwars door Geel (1)
16-06: NK A/B-junioren Emmeloord (7)
16-06: 31e Bavoloop Rijsbergen (9)
14-06: Track Meeting Dordrecht (2)
13-06: Hardloopgala Gilze (9)
12-06: Avondbaanwedstrijd Terneuzen (24)
09-06: 47e Gouden Spike Leiden (1)
09-06: Baanwedstrijd Zierikzee (14)
09-06: 36e Nationale Lenteloop Papendrecht (2)
08-06: Nijmegen Global Athletics (3)
06-06: Pagnevaartloop Oudenbosch (4)
03-06: NK Masters Gouda (1)
03-06: 8e Brabantse Wal Marathon Bergen op Zoom (43)
02-06: Van Goghloop Zundert (3)
02-06: Putbosmeeting Oordegem (10)
01-06: Track Meeting Utrecht (5)
27-05: Halve Marathon Hoogvliet (1)
27-05: 28e Leiden Marathon (25)
26-05: 9e IFAM Outdoor Oordegem (5)
21-05: Pinksterwedstrijd Hulst (13)
21-05: Memorial Vertommen-Cuddy Duffel (9)
Atletiek Zeeland © 2018