donderdag 14 november 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
31-10: De handrem
09-10: Tim Pleijte beste in Zeeuws onderonsje in 17e Kustmarathon
07-10: Zeeuws veldloopseizoen van start op Stelleplas
03-10: Hardlopen als een dressuurpaard
23-09: Veldloopbijeenkomst
13-09: Buuten Lope? Hoe mooi is Walcheren?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 16-11: Juul Van De Walleloop Kieldrecht
za 16-11: 19e Hobbeldebobbelloop Zoutelande
zo 17-11: 36e Zevenheuvelenloop Nijmegen
za 23-11: 34e Elderschanscross Aardenburg
zo 24-11: Warandeloop Tilburg
zo 24-11: 20e Zakloop Nisse
za 30-11: Grand Slam Vlissingen
za 30-11: Scheldesportloop Terneuzen
zo 01-12: Jules Unlimitedloop Breskens
za 07-12: Aflossingsmarathon Terneuzen
za 07-12: 27e Inkelcross Kruiningen
za 14-12: Steense Rattenloop Sint Jansteen
zo 15-12: 14e Spark marathon Spijkenisse
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 10-11: Natuurloop Cadzand-Bad
za 09-11: Jeff Thuy Memorial Heikant (105)
za 09-11: 52e Mosselloop Westenschouwen
za 02-11: Appelloop Axel (94)
za 02-11: 34e Moerschanscross Hulst (109)
za 26-10: Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil (78)
za 26-10: 8e Stelleplascross Heinkenszand (76)
za 19-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen (121)
za 19-10: 58e Singelloop Middelburg (108)
za 05-10: Clingse Bosloop Clinge
za 05-10: 17e Kustmarathon Zoutelande (1421)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

45e Singelloop

Middelburg, zaterdag 28 oktober 2006 - Organisatie: Dynamica
6.7 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Kevin de PagterDynamica22.38minMse   17.761  3:234.93-
2  Tim PleijteDynamica22.39minMse   17.748  3:234.93+0:01
3  Michel SchrierDynamica22.47minMse   17.644  3:244.90+0:09
4  Robin HoflandDynamica22.49minMse   17.619  3:244.89+0:11
5  Edwin StolkSommelsdijk23.00minMse   17.478  3:264.86+0:22
6  Rutger VeermanWielingen23.10minMse   17.353  3:274.82+0:32
7  Franky BeljaarsDynamica23.33minM35   17.070  3:314.74+0:55
8  Lion van LuijkDynamica23.47minM35   16.903  3:334.70+1:09
9  Marc RiemensDynamica23.55minMse   16.808  3:344.67+1:17
10  Michel van den BosDelta Sport24.00minM35   16.750  3:354.65+1:22
11  Adrie FaesDynamica24.23minM35   16.487  3:384.58+1:45
13  Jan van VaardegemDynamica24.39minM35   16.308  3:414.53+2:01
14  Paul SterrenburgMiddelburg24.41minMse   16.286  3:414.52+2:03
15  Sjaak BrouwerDynamica24.43minM35   16.264  3:414.52+2:05
16  John OverweelDynamica24.45minM50   16.242  3:424.51+2:07
17  Arjo VerhageAagtekerke24.58minM35   16.101  3:444.47+2:20
18  Gerard van de MaleWestkapelle25.00minM35   16.080  3:444.47+2:22
19  Rinus WitteDynamica25.02minM35   16.059  3:444.46+2:24
20  Pieter van HorssenDynamica25.08minM50   15.995  3:454.44+2:30
22  Wim BesuijenDynamica25.35minM50   15.713  3:494.36+2:57
23  Richard ReijnhoutAV'5625.39minMse   15.673  3:504.35+3:01
24  Hannuel KramerDynamica25.40minMse   15.662  3:504.35+3:02
25  Wim van DijkeDynamica25.42minM35   15.642  3:504.35+3:04
26  Wibo VerstraateWestkapelle25.51minM35   15.551  3:514.32+3:13
27  Frank van de WantMiddelburg25.57minMse   15.491  3:524.30+3:19
28  Hans SchrierVlissingen26.04minM50   15.422  3:534.28+3:26
29  Hanco AdriaanseAagtekerke26.07minM35   15.392  3:544.28+3:29
30  Anjolie EngelsDynamica26.27minVse   15.198  3:574.22+3:49
31  Kees JoosseMiddelburg26.29minM35   15.179  3:574.22+3:51
32  Dexter KnightsMiddelburg26.31minMse   15.160  3:574.21+3:53
33  Jurjen SwiersVlissingen26.39minM35   15.084  3:594.19+4:01
34  Harmen BultenAagtekerke27.05minMse   14.843  4:034.12+4:27
35  Henk LousVlissingen27.33minM35   14.592  4:074.05+4:55
36  Alex VanwallegehemVeldegem27.38minMse   14.548  4:074.04+5:00
37  Freddy BlaasOostkapelle27.39minMse   14.539  4:084.04+5:01
38  Leo de BruijnOostkapelle27.42minM35   14.513  4:084.03+5:04
39  Ad VermeulenMiddelburg27.44minM35   14.495  4:084.03+5:06
40  Ronald de RijkeDynamica27.46minMse   14.478  4:094.02+5:08
41  John GuequierreDynamica27.49minM50   14.452  4:094.01+5:11
42  Wim StevelsDynamica27.59minM35   14.366  4:113.99+5:21
43  George TaalOostkapelle28.02minM50   14.340  4:113.98+5:24
44  Kees de VisserAagtekerke28.17minM35   14.213  4:133.95+5:39
45  Ron DellebekeDynamica28.20minM35   14.188  4:143.94+5:42
46  Joost PluijlaarDynamica28.22minM35   14.172  4:143.94+5:44
47  Andre DavidseMiddelburg28.25minM35   14.147  4:143.93+5:47
48  Peter van den BosseGrijpskerke28.27minM35   14.130  4:153.93+5:49
49  Lein LievenseDynamica28.30minM50   14.105  4:153.92+5:52
50  Karel van de GruiterDynamica28.32minM60   14.089  4:163.91+5:54
51  Jurriaan VogelDynamica28.34minMse   14.072  4:163.91+5:56
52  Benito BostelaarDynamica28.39minMse   14.031  4:173.90+6:01
53  Bram WitteDynamica28.53minM35   13.918  4:193.87+6:15
54  Chris KooleYerseke29.03minM35   13.838  4:203.84+6:25
55  Jochem BoschlooLewedorp29.13minMse   13.759  4:223.82+6:35
56  Rinus RiemensBiggekerke29.15minM50   13.744  4:223.82+6:37
57  Hans WoutersAV'5629.31minM35   13.619  4:243.78+6:53
58  Eric OskamDynamica29.33minM35   13.604  4:253.78+6:55
59  Aart van LuijkDynamica29.52minM35   13.460  4:273.74+7:14
60  Rein SwintDynamica29.56minM60   13.430  4:283.73+7:18
61  Niels de WaterMiddelburg30.06minMse   13.355  4:303.71+7:28
62  Frans PieterseMiddelburg30.09minM50   13.333  4:303.70+7:31
63  Rijk FiliusVlissingen30.12minM50   13.311  4:303.70+7:34
64  Adrie JanseMiddelburg30.14minM35   13.297  4:313.69+7:36
65  Tim van den BroekeDynamica30.17minJoB   13.275  4:313.69+7:39
66  Piet BeijerMiddelburg30.20minM50   13.253  4:323.68+7:42
67  Baukje DoedeeDriewegen30.31minVse   13.173  4:333.66+7:53
68  Kees MarcusseDynamica30.37minM60   13.130  4:343.65+7:59
69  Ron van BelzenDomburg30.44minM50   13.080  4:353.63+8:06
70  Ronald BunMiddelburg30.47minM35   13.059  4:363.63+8:09
71  Nicole ConstandseDynamica30.49minVse   13.045  4:363.62+8:11
72  Hugo PoortvlietDynamica30.56minM60   12.996  4:373.61+8:18
73  Peter WisseAagtekerke30.58minMse   12.982  4:373.61+8:20
74  Suzanne GeschiereDynamica31.00minV35   12.968  4:383.60+8:22
75  Maarten DobbelaerVlissingen31.02minMse   12.954  4:383.60+8:24
76  Aswin KoningsDynamica31.05minM35   12.933  4:383.59+8:27
77  Rob MolMiddelburg31.13minM60   12.878  4:403.58+8:35
78  Anja VogelMiddelburg31.26minV35   12.789  4:413.55+8:48
79  Andre HollestelleDomburg31.28minM35   12.775  4:423.55+8:50
80  Erwin van der MaasGoes31.35minMse   12.728  4:433.54+8:57
81  Johan TreurnietMiddelburg31.43minM35   12.675  4:443.52+9:05
82  Jacqueline van VlietMiddelburg31.47minV35   12.648  4:453.51+9:09
84  Rudi van de DriesHeinkenszand31.53minM35   12.608  4:463.50+9:15
85  Jaap LuitwielerDynamica31.55minM50   12.595  4:463.50+9:17
86  Ellie WesterweeleDynamica31.57minV35   12.582  4:463.50+9:19
87  Marten WesterweeleVlissingen31.59minM50   12.569  4:463.49+9:21
88  Huguette DeclercqDynamica32.02minV35   12.549  4:473.49+9:24
89  Lenie van KlevenVlissingen32.08minV35   12.510  4:483.48+9:30
90  Jan van de VlietMiddelburg32.14minM35   12.472  4:493.46+9:36
91  Martijn LindenbergAV'5632.20minMse   12.433  4:503.45+9:42
92  Peter KerstenMiddelburg32.24minM35   12.407  4:503.45+9:46
93  Jan LindenbergMiddelburg32.28minM50   12.382  4:513.44+9:50
94  Leo FranckeOostkapelle32.44minM35   12.281  4:533.41+10:06
95  Michel PoortvlietMiddelburg32.47minMse   12.262  4:543.41+10:09
96  John WellemenHeinkenszand32.50minM35   12.244  4:543.40+10:12
97  Ronald VerdurmenMiddelburg33.15minM35   12.090  4:583.36+10:37
98  Gunter GiesPSV Bonn33.18minM35   12.072  4:583.35+10:40
99  Hans PluijlaarDynamica33.28minM60   12.012  5:003.34+10:50
100  Willy van GimstDomburg33.35minM60   11.970  5:013.33+10:57
101  Anton SchoenmakerDynamica33.43minM60   11.923  5:023.31+11:05
102  de Visser PeetersDynamica33.49minV35   11.888  5:033.30+11:11
103  Kees ZuyderveldtHoogerheide34.02minM60   11.812  5:053.28+11:24
104  Bram de RijkeDynamica34.10minM60   11.766  5:063.27+11:32
105  Sjaak TangeYerseke34.28minM35   11.663  5:093.24+11:50
106  Hans van de PeijlDomburg34.41minM35   11.591  5:113.22+12:03
107  Chris Koppejans-Gravenpolder35.27minM35   11.340  5:173.15+12:49
108  Willem KleijnGrijpskerke35.47minM35   11.234  5:203.12+13:09
109  Janus KarelseKamperland36.05minM60   11.141  5:233.09+13:27
110  Erwin JanssenOost-Souburg36.41minM35   10.959  5:293.04+14:03
111  Theo KootstraWaarde37.05minM60   10.840  5:323.01+14:27
112  Willemijn van DijkMiddelburg37.16minVse   10.787  5:343.00+14:38
113  Sebastian NijssenMiddelburg37.19minMse   10.773  5:342.99+14:41
114  Esther BesuijenPapendrecht37.23minVse   10.753  5:352.99+14:45
115  Jennifer BeatonEngeland37.30minV35   10.720  5:362.98+14:52
116  Nel VerhoevenDynamica38.04minV35   10.560  5:412.93+15:26
117  Ilse JanssenDynamica38.30minVse   10.442  5:452.90+15:52
118  Hannie CorbijnOostkapelle39.12minV35   10.255  5:512.85+16:34
119  Igor HarteBorssele40.14minM35   9.992  6:002.78+17:36
120  Machiel SinkeKrabbendijke41.39minM50   9.652  6:132.68+19:01
121  Adje BurgersMiddelburg42.11minM35   9.530  6:182.65+19:33
Mannen: 101 (85.59%) => M35=47 - M50=16 - M60=12 - Mse=26
Vrouwen: 16 (13.56%) => V35=10 - Vse=6
Div: 4 (3.39%) => 0JoB=1 - Jon=3

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

6.7 km

2019Tim van den Broeke20:52Erwin Harmes21:55Nick Jacobs22:30Leonie Ton27:06108
2018Tim van den Broeke20:53Jeroen Kramer21:25Erwin Harmes21:52Anjolie Engels25:28109
2017Erwin Harmes21:20Jeroen Kramer21:51Yunis Stitan22:11Marijke de Visser25:23110
2016Erwin Harmes21:28Wilco Boogaard23:45Rens de Ridder23:49Baukje Doedee27:44134
2015Erwin Harmes21:50Mels Lambregts22:25John Arensman23:53Anjolie Engels24:44130
2014Erwin Harmes20:54Ronnie Overgaauw22:09Tim van den Broeke22:27Carolien van de Kreeke26:51166
2013Erwin Adan21:51Martijn de Kok22:06Tim van den Broeke22:32Carolien van de Kreeke27:34166
2012Hicham El Barouki20:59Floris Willeboordse21:21Tim van den Broeke21:40Eva Boonman28:26171
2011Michel Schrier21:27Erwin Harmes21:31Sebastien Schletterer22:31Marianne de Kok25:28171
2010Ronnie Overgaauw21:51Marcel Mangnus22:01Jesper Francke22:07Leonie Ton28:00154
2009Wim Nieuwkerk21:40Wim van Sparrentak22:59Huub van Noorden23:12Lisette Antheunisse28:13155
2008Tim Pleijte21:53Alex van Tilburg22:49Edward Geertse22:55Chantal Koole26:37137
2007Niels Koole22:22Kevin de Pagter23:03Gert Jan Smit23:35Marianne de Kok26:26121
2006Kevin de Pagter22:38Tim Pleijte22:39Michel Schrier22:47Anjolie Engels26:27121

6.25 km

2005Niels Koole20:36Rutger Veerman20:53Samuel Naday21:25Sandra de Block24:42136

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.193 seconden nodig om deze lijst met 118 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
11-11: Halve Marathon Deinze-Aalter  (5)
halve Wim van Sparrentak (PR 1.14.32)1.20.47  M50
halve Maurice Steketee (PR 1.36.11)1.41.40  M35
halve John Guequierre (PR 1.17.01)1.51.07  M65
halve Hans Minnaard (PR 1.39.20)1.52.34  M55
halve Piet Beijer (PR 1.46.43)2.02.23  M70
03-11: 14e Drechtstadloop Dordrecht (11)
03-11: New York City Marathon  (7)
marath Floris Willeboordse (PR)2.30.01  Mse
marath Jorim de Boks (PR 2.54.08)2.55.42  Mse
marath Jesse Beijer (PR)2.59.35  Mse
marath Robert Carol (PR 3.15.57)3.47.58  M55
marath Suzanne van Elsacker (PR)3.54.18  Vse
marath Jan-Willem Roelse (PR 3.41.04)3.58.06  Mse
marath Wim Dingemanse (PR 3.06.11)4.10.28  M55
03-11: Marathon Nice (1)
marath Rudie Hogervorst (PR 3.41.38)3.50.19  M50
03-11: Marathon Porto (1)
marath Leendert van de Ven (PR 3.18.23)3.45.23  M55
27-10: 37e Marathon Brabant Etten-Leur (83)
27-10: Frankfurt Marathon  (1)
20-10: 44e Amsterdam Marathon  (24)
14-10: Kermisloop Putte (4)
13-10: Rondje Seppe Bosschenhoofd (5)
13-10: Marathon Chicago (1)
13-10: 36e Marathon Eindhoven  (13)
13-10: 4 Mijl van Groningen  (2)
13-10: Marathon Köln  (2)
06-10: 34e Singelloop Breda  (35)
06-10: Loch Ness Marathon Inverness (5)
06-10: Marathon Perth (1)
06-10: Singelloop Utrecht (3)
28-09: Halve van Katwijk  (2)
22-09: 35e Dam tot Damloop Amsterdam (1)
22-09: Berenloop Beernem (10)
20-09: Track Meeting Wageningen (2)
Atletiek Zeeland © 2019