vrijdag 21 september 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator eindtijd | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
09-09: Tim Pleijte onderbreekt in 12e Kustloop zegereeks Erwin Harmes
04-09: Is mijn training iets voor jou?
01-09: Parcoursrecord voor Tim Pleijte in Kustloop Vrouwenpolder
28-08: Erwin Harmes wint na zoveelste solorace voor derde keer Halve Westenschouwen
07-08: Verwarring over wedstrijden
28-07: Jullie lopen te snel ( of te langzaam )? Vervolg.
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 21-09: Vaart van Vlissingen
za 22-09: Bamisrun Kloosterzande
zo 23-09: 2e Kraaieloop Lewedorp
zo 23-09: 34e Dam tot Damloop Amsterdam
vr 28-09: Pump-up Run 10k Middelburg
za 29-09: Ten Miles Philippine
vr 05-10: 11e Ladiesrun Zoutelande
za 06-10: Clingse Bosloop Kapellebrug
za 06-10: 16e Kustmarathon Zoutelande
zo 07-10: 33e Singelloop Breda
zo 14-10: 35e Marathon Eindhoven
za 20-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen
za 20-10: 57e Singelloop Middelburg
zo 21-10: 43e Amsterdam Marathon
vr 26-10: 3e Halloween Run Middelburg
Recente uitslagen meer uitslagen
vr 21-09: Vaart van Vlissingen
za 15-09: 2e Bosse Pielenloop Vogelwaarde (79)
za 15-09: 15e Tielemanloop Middelharnis
vr 14-09: 23e Stadsloop Goes
za 08-09: 5e d'Ossekoppenloop Ossenisse (133)
za 01-09: 12e Kustloop Vrouwenpolder (486)
wo 29-08: Kreekloop Terneuzen (74)
zo 26-08: Lamsorenloop Lamswaarde (27)
zo 26-08: Hardloop3Daagse Ritthem
za 25-08: 32e Halve Marathon Westenschouwen (399)
vr 24-08: 9e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge (103)
za 11-08: 15 van Wolphaartsdijk (111)
di 07-08: 6e Zomerloop Zuidzande (71)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
1e Sportvissersloop
Yerseke, zaterdag 10 juli 2010 - Organisatie: AV'56
10 EM 
 001 Sparrentak Wim van Dynamica         01:03:14   1eH35              
 002 Riemens Marc       Dynamica         01:05:44   2eH35              
 003 Harmes Erwin       Dynamica         01:05:53   1eHSe              
 004 Vos Wilko de       AV'56            01:07:32   3eH35              
 005 Boone Dave         AV'56            01:09:24   2eHSe              
 006 Vinden Gert v d    Biggekerke       01:10:06   4eH35              
 007 Harthoorn Maarten  Kapelle          01:11:37   3eHSe              
 008 Koole Chris        AV'56            01:14:16   5eH35              
 009 Besuijen Marius    Dynamica         01:15:03   6eH35              
 010 Verschuure Dennis  Yerseke          01:15:26   4eHSe              
 011 Herselman Jon      Kapelle          01:16:03   7eH35              
 012 Noorden Bart van   Yerseke          01:17:55   8eH35              
 013 Guequierre John    Dynamica         01:19:13   1eH50              
 014 Bakker Rody        Yerseke          01:19:16   5eHSe              
 015 Verhoeven Silvia   Achilles         01:20:40   1eD35              
 016 Sparrentak Evelien St Laurens       01:23:09   2eD35              
 017 Karelse Wim        Schore           01:24:32   2eH50              
 018 Huurman Wim        AV'56            01:24:39   3eH50              
 019 Geschiere Reinco   Serooskerke      01:24:42   9eH35              
 020 Hekken Jasper v    Den Haag         01:24:48   6eHSe              
 021 Jansen v Roosendaa AV'56            01:27:12  10eH35              
 022 Koene Ingrid       Yerseke          01:27:31   3eD35              
 023 Rentmeester Peter  Yerseke          01:28:18  11eH35              
 024 Dillen Jan van     Alblasserdam     01:28:23   4eH50              
 025 Minnaard Jan       Yerseke          01:29:04  12eH35              
 026 Zuijdweg Kees      Yerseke          01:29:12  13eH35              
 027 Nieuwenhuize John  Yerseke          01:31:09   7eHSe              
 028 Langevelde Jordan  Kruiningen       01:32:49   8eHSe              
 029 Kraker Adrie de    Kapelle          01:33:03  14eH35              
 030 Bos Ivar v d       Koudekerke       01:33:07  15eH35              
 031 Paardekooper Rinus AV'56            01:33:28   5eH50              
 032 Anrooij John van   AV'56            01:34:44  16eH35              
 033 Koster Huub        Arnemuiden       01:35:30   6eH50              
 034 Dorrepaal Edwin    Schore           01:36:31   9eHSe              
 035 Abbink Herman      AV'56            01:37:35   7eH50  

8 km 
 001 Ritsema Jaap Jan   Dynamica         00:32:30   1eH35              
 002 Verhage Arjo       Dynamica         00:34:32   2eH35              
 003 Guiljam Jan        lgr A S          00:34:45   1eH50              
 004 Geense Jan         Yerseke          00:37:00   2eH50              
 005 MeulmeesterManfred Dynamica         00:37:04   3eH35              
 006 Slabbekoorn John   Kapelle          00:37:22   4eH35              
 007 Tavenier Jan       Wolphaartsdijk   00:38:23   3eH50              
 008 Lindenberg Jorn    Yerseke          00:39:24   1eHSe              
 009 Tolhoek Piet       Yerseke          00:40:15   4eH50              
 010 Meeuwsen Laurens   Krabbendijke     00:40:18   5eH35              
 011 Roose Wim          lgr A Stigter    00:40:26   5eH50              
 012 Stel Jack van      AV'56            00:40:34   6eH35              
 013 Aspert Jack van    Dynamica         00:41:44   6eH50              
 014 Zoeteweij Jos      Yerseke          00:42:02   7eH35              
 015 Neels Jan          Yerseke          00:42:09   8eH35              
 016 Geschiere Suzanne  Dynamica         00:42:44   1eD35              
 017 Kwist Anne         Spado            00:42:57   1eDse              
 018 Ouwerkerk Boudewij Wilhelminadorp   00:43:36   9eH35              
 019 Houtekamer Peter   Krabbendijk      00:43:57   2eHSe              
 020 Stel Michaela van  AV'56            00:44:19   2eD35              
 021 Hamer Stehen       AV'56            00:46:25  10eH35              
 022 Iperen I van       AV'56            00:46:28  11eH35              
 023 Tolhoek Johnny     Yerseke          00:46:35  12eH35              
 024 NieuwenhuyseCather Yerseke          00:46:47   2eDse              
 025 Noordijke Adri     Zierikzee avVN   00:46:50   7eH50              
 026 Roose Jan          Lgr A Stigter    00:47:26   8eH50              
 027 Kramer A           Yerseke          00:47:35  13eH35              
 028 Deursen Annemieke  Road Runners     00:47:47   1eD50              
 029 Steketee Theo      Rilland          00:47:50   9eH50              
 030 Guijt Koos         Kapelle          00:48:32  14eH35              
 031 Verhage Regina     Meliskerke       00:49:05   3eD35              
 032 Kranendonk Jeroen  Zierikzee        00:49:31   3eHSe              
 033 Willemse Erik      Zierikzee        00:49:36   4eHSe              
 034 Graafmans Peter    Alphen nb        00:49:38  15eH35              
 035 Witkam Willeke     Den Haag         00:52:16   3eDse              
 036 Witkam Corrie      AV'56            00:52:18   2eD50              
 037 Eversdijk Wilma    Kapelle          00:52:39   3eD50                          
1,1 km jeugd 
 001 Kramer Rick        Yerseke          00:04:23   1eJje              
 002 SlabbekoornNathali Kapelle          00:04:24   1eMje              
 003 Minnard Robin      Yerseke          00:04:38   2eJje              
 004 Minnaard Martijn   Yerseke          00:05:26   3eJje              
 005 Harthoorn Patrick  Kapelle          00:05:30   4eJje              
 006 Harthoorn Lukas    Kapelle          00:07:24   5eJje
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
11-07-2018 8e Sportvissersloop YersekeAV'560
12-07-2017 7e Sportvissersloop YersekeAV'560
13-07-2016 6e Sportvissersloop YersekeAV'561581
24-06-2015 5e Sportvissersloop YersekeAV'561896
25-06-2014 4e Sportvissersloop YersekeAV'562533
26-06-2013 3e Sportvissersloop YersekeAV'562985
26-06-2012 2e Sportvissersloop YersekeAV'562525

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
16-09: Berlin marathon Berlijn (4)
marath Marlon Roels (PR)3.08.07  M45
marath Paola van Gilst (PR)3.09.15  V45
marath Ada Geuze (PR)3.17.39  V35
marath Michel Ridderhof (PR 3.19.10)3.24.00  M45
09-09: Quikrun Roosendaal (7)
09-09: Halve Marathon Oostland Pijnacker (5)
09-09: Flanders Field Marathon Ieper (4)
09-09: M√ľnster marathon (4)
08-09: WK 100 km Sveti Martin na Muri (2)
08-09: 43e Run Winschoten (3)
02-09: 30e Tilburg Ten Miles (30)
01-09: Halve Marathon Evergem (6)
01-09: Memorial Polspoel Vilvoorde (1)
31-08: Track Meeting Utrecht (4)
28-08: 10km van Groot Steenbergen (3)
23-08: 3000m Meeting Rotterdam (3)
18-08: Memorial Jos Verstockt Lier (2)
17-08: 4e Goes on Track (45)
15-08: We All Love Running Zomergem (4)
08-08: Internationale meeting Sint-Niklaas (3)
04-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo (2)
03-08: Track Meeting Utrecht (7)
28-07: Memorial Rasschaert Ninove (2)
Recente video(s)
Atletiek Zeeland © 2018