zaterdag 25 mei 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
17-05: Nieuwe kampioenen dankzij ketonenbier
02-05: Weinig hardloopnieuws
11-04: De belangrijkste kilometer
04-04: Crossen in Zeeland
21-03: Komende jaren lopen we massaal de 5 km
18-03: KIKA-KWF Run
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 25-05: 10e IFAM Outdoor Oordegem
zo 26-05: 7e Worstel en kom boven loop Wolphaartsdijk
di 28-05: Avondbaanwedstrijd Terneuzen
wo 29-05: 11e Stadsloop Biervliet
do 30-05: Harry Schulting Games Vught
za 01-06: Putbosmeeting Oordegem
za 01-06: Baanwedstrijd Zierikzee
zo 02-06: 9e Brabantse Wal Marathon Bergen op Zoom
vr 07-06: 19e Stadsloop Middelburg
za 08-06: Memorial Jos Verstockt Lier
ma 10-06: Pinksterwedstrijd Hulst
wo 12-06: 3e Hoek Run
vr 14-06: 8e Schellachloop Middelburg
za 15-06: Baanwedstrijd Oostburg
za 15-06: Loop voor MS Westkapelle
vr 21-06: Track Meeting Utrecht
vr 21-06: 11e Griffioenloop Middelburg
za 22-06: Rondje Veerse Meer Middelburg
zo 23-06: Grote Prijs Lokeren
zo 23-06: 36e Halve Marathon Roosendaal
Recente uitslagen meer uitslagen
vr 24-05: 4e Gaperloop Gapinge
zo 19-05: 9e Halve van Renesse
za 18-05: Krammer Run Bruinisse (93)
za 18-05: Lenteloop Terneuzen (93)
za 11-05: 23e Meidoornloop Nisse (349)
zo 28-04: 8e Zwaakse Weel loop Kwadendamme (117)
za 27-04: Koningsloop Oostburg (24)
za 27-04: 44e Omloop van Menheerse Middelharnis
za 20-04: Sluitingsprijs SSP Westdorpe (95)
za 13-04: 11e Marathon Zeeuws-Vlaanderen Hulst (579)
vr 12-04: 8e Oranjemuidenloop Arnemuiden (79)
wo 10-04: Kika KWF Run Heinkenszand (123)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
2e Griffioenloop
Middelburg, vrijdag 7 mei 2010 - Organisatie: Dynamica
10 km 
 001 Bouterse Neal    Middelburg       540 0:35:39    1eH 
 002 Harmes Erwin     Nw St Joosland   457 0:35:42    2eH 
 003 Koster Bart de   Middelburg       658 0:37:10    3eH 
 004 Ritsema Jaap Jan Middelburg       657 0:37:49    4eH 
 005 Vinden Gert v d  Biggekerke       547 0:38:29    5eH 
 006 Verhage Bram     Aagtekerke       549 0:39:01    6eH 
 007 Schaap Rob       Vlissingen       448 0:39:21    7eH 
 008 Wattel Adriaan   Middelburg       476 0:39:31    8eH 
 009 Want Frank v d   Middelburg       441 0:40:14    9eH 
 010 Wisse Pieter     Biggekerke       461 0:40:26   10eH 
 011 Hollander Rene d Meliskerke       451 0:41:06   11eH 
 012 Besuijen Marius  St Laurens       546 0:41:14   12eH 
 013 Aartsen Arthur v Middelburg       669 0:41:22   13eH 
 014 Kion Theo        Ouderkerk ad Y   670 0:42:25   14eH 
 015 Pouwelse Arthur  Middelburg       444 0:42:37   15eH 
 016 Dijkstra Seth    Middelburg       653 0:42:49   16eH 
 017 Belzen Niek van  Axel             468 0:42:56   17eH 
 018 Janse Jos        Middelburg       439 0:43:11   18eH 
 019 AdriaanseGertJan Vlissingen       673 0:43:29   19eH 
 020 Pagter Rob de    Ritthem          447 0:43:33   20eH 
 021 Sinke Michel     Middelburg       664 0:43:36   21eH 
 022 Rijke Leo de     Vlissingen       548 0:43:38   22eH 
 023 Vries Martijn de Middelburg       471 0:43:47   23eH 
 024 Geerse Jeroen    Middelburg       477 0:43:54   24eH 
 025 Willemsen Ronald Kamperland       463 0:44:02   25eH 
 026 Guequierre John  Middelburg       652 0:44:04   26eH 
 027 Geschiere Reinco Serooskerke      462 0:44:09   27eH 
 028 Konings Aswin    Middelburg       452 0:44:12   28eH 
 029 Linden Ben v d   Vlissingen       474 0:44:16   29eH 
 030 Rombout Jan      Zoutelande       454 0:44:33   30eH 
 031 Gerrits Raymond  Middelburg       545 0:44:36   31eH 
 032 Stroo Ronald     Middelburg       567 0:45:06   32eH 
 033 Jongeneel Rob    Middelburg       459 0:45:46   33eH 
 034 Geuze kees       Middelburg       453 0:45:49   34eH 
 035 Becht Henk       Lepelstraat      458 0:46:37   35eH 
 036 DaalhuizenMark   Aagtekerke       443 0:47:11   36eH 
 037 Hage Leo         Middelburg       442 0:47:19   37eH 
 038 Jeras Bert       Middelburg       464 0:47:27   38eH 
 039 Poortvliet Sico  Middelburg       654 0:47:32   39eH 
 040 Luijk Aart van   Vlissingen       460 0:47:42   40eH 
 041 GeschiereSuzanne St Laurens       655 0:47:52    1eD 
 042 Garderen Ko v    Middelburg       450 0:48:10   41eH 
 043 Bostelaar Jan    Westkapelle      449 0:48:21   42eH 
 044 Ridderhof Michel Middelburg       470 0:48:25   43eH 
 045 Rande Maurits vd Middelburg       539 0:49:29   44eH 
 046 Kok Frank de     Middelburg       550 0:49:50   45eH 
 047 Ingelse Coen     Middelburg       467 0:50:02   46eH 
 048 Rommers Gerard   Vlissingen       475 0:50:37   47eH 
 049 Besuijen Marije  Middelburg       478 0:51:38    2eD 
 050 Gillissen Ralph  Middelburg       659 0:52:21   48eH 
 051 Veerhoek Ralph   Middelburg       666 0:52:25   49eH 
 052 BlankenburghKees Middelburg       455 0:52:43   50eH 
 053 Sandee Henk      Kamperland       445 0:52:47   51eH 
 054 Elewout Els van  Middelburg       665 0:53:31    3eD 
 055 Tramper Niek     Middelburg       479 0:53:36   52eH 
 056 Poortvliet Hugo  Arnemuiden       469 0:53:39   53eH 
 057 Helleman Geesje  Middelburg       667 0:53:42    4eD 
 058 Veenker Eefje    Middelburg       668 0:53:44    5eD 
 059 Pieterse Frans   Middelburg       674 0:54:21   54eH 
 060 Lievense WimPaul Middelburg       675 0:54:30   55eH 
 061 Kootstra Theo    Waarde           651 0:55:05   56eH 
 062 Rijke Bram de    Middelburg       656 0:55:08   57eH 
 063 Visser Mariah    Middelburg       472 0:55:41    6eD 
 064 PaardekooperRinu Goes             466 0:55:49   58eH 
 065 PaardekooperMira Goes             465 0:55:52    7eD 
 066 RingenaldusAnton Middelburg       661 0:56:51   59eH 
 067 WezepoelMargriet Meliskerke       663 0:57:06    8eD 
 068 Ridder Carlo de  Arnemuiden       456 0:58:00   60eH 
 069 Hoppe Erica      Middelburg       555 0:58:21    9eD 
 070 Kion Trisca      Ouderkerk ad Y   671 1:03:16   10eD

5 km 
 001 Adan Erwin       Middelburg       217 0:17:02    1eH 
 002 Korte Willem de  Aagtekerke       212 0:17:43    2eH 
 003 Eijzeren Harmen  Meliskerke       254 0:18:22    3eH 
 004 Wisse Pieter     Biggekerke       245 0:18:38    4eH 
 005 Liebrand Boris   Eindhoven        251 0:19:28    5eH 
 006 LindenbergMartij Middelburg       223 0:19:47    6eH 
 007 Steketee Maurice Middelburg       225 0:20:17    7eH 
 008 Sijp Dinant      Kapelle          208 0:20:34    8eH 
 009 Besuijen Ivo     Middelburg       231 0:20:50    9eH 
 010 Visser Martin de Middelburg       446 0:20:55   10eH 
 011 Harinck Sergio   Souburg          234 0:21:06   11eH 
 012 Belzen Bjorn van Kapelle          207 0:21:49   12eH 
 013 Bouten Alexander Middelburg       224 0:22:25   13eH 
 014 Ridder Joanne de Arnemuiden       243 0:22:31    1eD 
 015 Bos Stefan       Middelburg       259 0:22:38   14eH 
 016 Hunnik Melvin    Wissenkerke      209 0:22:46   15eH 
 017 Kalkhoven Boaz   Middelburg       219 0:22:50   16eH 
 018 Lange Kees de    Middelburg       242 0:23:06   17eH 
 019 Tuinstra Jurjen  Middelburg       220 0:23:22   18eH 
 020 Harinck Rene     Souburg          236 0:23:24   19eH 
 021 Kam Etien de     Koudekerke       253 0:23:44   20eH 
 022 Liere Jurrien v  Kapelle          206 0:23:58   21eH 
 023 Faes Ben         Nw St Joosland   248 0:24:59   22eH 
 024 Kalkhoven Ronald Middelburg       218 0:25:32   23eH 
 025 Harinck Gino     Souburg          235 0:25:38   24eH 
 026 Davidse Ko       Oostkapelle      226 0:25:40   25eH 
 027 Jongeneel Robin  Middelburg       247 0:25:43   26eH 
 028 Jobse Wim        Veere            256 0:25:56   27eH 
 029 Theune Wendy     Vlissingen       237 0:26:16    2eD 
 030 Grozema Marco    Vlissingen       238 0:26:18   28eH 
 031 Pouwelse Charlie Middelburg       255 0:26:37   29eH 
 032 Louws Walter     Aagtekerke       230 0:26:45   30eH 
 033 Kleven Mariette  Middelburg       210 0:27:03    3eD 
 034 Vermeulen Ada    Middelburg       205 0:27:19    4eD 
 035 Bosselaar Vivian Middelburg       262 0:27:44    5eD 
 036 NijssenSebastiaa Vlissingen       221 0:27:49   31eH 
 037 HollebrandseLind Middelburg       232 0:28:00    6eD 
 038 Ronde Samuel vd  Middelburg       257 0:28:16   32eH 
 039 Mecking Sylvia   Middelburg       241 0:28:19    7eD 
 040 Poortvliet Zimry Middelburg       216 0:29:20   33eH 
 041 Hoek Joukje      Middelburg       215 0:29:50    8eD 
 042 Heijt Huib       Middelburg       214 0:29:53   34eH 
 043 ChristiaandeHarr Middelburg       246 0:29:57   35eH 
 044 Filius Arianne   Koudekerke       252 0:30:00    9eD 
 045 ChristiaanseMoni Nw St Joosland   249 0:30:02   10eD 
 046 Visser Jessica   Middelburg       258 0:30:06   11eD 
 047 Klerk Jet de     Middelburg       233 0:30:17   12eD 
 048 Wisse Mirjam     Biggekerke       244 0:30:20   13eD 
 049 Coenen Carla     Middelburg       228 0:30:30   14eD 
 050 VersluisNicolett Middelburg       229 0:30:33   15eD 
 051 Heijde Axel v d  Middelburg       222 0:30:36   36eH 
 052 Davidse Simone   Oostkapelle      227 0:31:48   16eD 
 053 Becht Jolanda    Lepelstr         250 0:31:53   17eD 
 054 ChristiaanseCeli Middelburg       260 0:32:04   18eD 
 055 Wullaert Rachel  Middelburg       261 0:32:08   19eD 
 056 Sinke Machiel    Krabbendijke     650 0:32:14   37eH 
 057 StoltinkIrveline Middelburg       213 0:32:17   20eD

1,5 km 
 001 Verhage Joram    Vlissingen       165 0:05:41    1eH 
 002 Ridder Rens de   Arnemuiden       159 0:06:01    2eH 
 003 Graaf Roan de    Middelburg       155 0:06:57    3eH 
 004 Jeras Timo       Middelburg       157 0:06:58    4eH 
 005 Verstraaten Emma Westkapelle      158 0:07:19    1eD 
 006 Wisse Marie      Biggekerke       160 0:08:04    2eD 
 007 Graaf Julia de   Middelburg       156 0:08:09    3eD 
 008 Hoppe Joel       Middelburg       239 0:08:26    5eH 
 009 Pool Marijn      Middelburg       150 0:09:40    6eH 
 010 Chapelier Milan  Vlissingen       240 0:10:33    7eH 
 011 Liebrand Teun    Eindhoven        166 0:12:40    8eH 
 012 Liebrand Anne    Eindhoven        168 0:12:42    4eD 
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
08-06-2018 10e GriffioenloopMiddelburgDynamica0
19-05-2017 9e GriffioenloopMiddelburgDynamica0
20-05-2016 8e GriffioenloopMiddelburgDynamica1089
08-05-2015 7e GriffioenloopMiddelburgDynamica1636
09-05-2014 6e GriffioenloopMiddelburgDynamica1884
10-05-2013 5e GriffioenloopMiddelburgDynamica2181
11-05-2012 4e GriffioenloopMiddelburgDynamica1893
06-05-2011 3e GriffioenloopMiddelburgDynamica2070
27-03-2009 1e GriffioenloopMiddelburgDynamica1903

 
Laatste reactie:
Jan Roose: Nieuwe Kampioenen Dankzij Keto..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
24-05: Track Meeting Utrecht (4)
3000 m Bart van Trigt (PR)9.02.32  Mse
3000 m Rik van Laarhoven (PR 8.32.14)9.25.47  M40
3000 m Marijke de Visser (PR 9.18.24)9.27.06  Vse
800 m Aniek Aper (PR 2.14.18)2.17.71  Vse
19-05: Leiden Marathon (10)
18-05: Marathon Helsinki (5)
18-05: Ter Specke Bokaal Lisse (1)
16-05: Avondbaanwedstrijd Naaldwijk (3)
15-05: Avondbaanwedstrijd Dongen (1)
12-05: Great Breweries Marathon Puurs (11)
11-05: Memorial Vertommen-Cuddy Duffel (3)
09-05: Track Meeting Barendrecht (5)
07-05: Avondbaanwedstrijd Terneuzen (12)
05-05: 2e Omloop van het Meetjesland Sint-Laureins (5)
03-05: Avondbaanwedstrijd Zierikzee (34)
03-05: Track Meeting Utrecht (4)
01-05: Tungri Run Tongeren (1)
01-05: Knokke 10 KM (8)
01-05: Belgisch Studenten Kampioenschap Oordegem (1)
28-04: Antwerp 10 Miles & Marathon Antwerpen (34)
28-04: London Marathon Londen (1)
18-04: 3000m Meeting Oud-Beijerland (10)
14-04: Enschede Marathon (9)
13-04: Parkloop Schoonhoven (1)
07-04: Marathon Rotterdam (67)
07-04: Marathon Bonn (1)
06-04: 10e Wolvenloop Wachtebeke (5)
31-03: 14e Venloop (18)
31-03: 10 van Halsteren (20)
Atletiek Zeeland © 2019