donderdag 26 april 2018 | Home | Bestenlijsten | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
26-04: Ropakustrun in Dishoek gaat zaterdag niet door
21-04: Erwin Harmes wint Marathon Zeeuws-Vlaanderen
09-04: Gezocht: gunstige dag voor marathon
19-03: Progressie boeken als hardloper
18-03: Jubileumeditie Zwinstedenloop prooi voor Diaz Rodriguez
10-03: Leonie Ton pakt Nederlands record op 100 km terug
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 27-04: 43e Omloop van Menheerse Middelharnis
za 05-05: Vrijgezellenloop Vlissingen
zo 06-05: Worstel en kom boven loop Wolphaartsdijk
wo 09-05: 10e Stadsloop Biervliet
vr 11-05: Track Meeting Utrecht
za 12-05: 22e Meidoornloop Nisse
vr 18-05: 18e Stadsloop Middelburg
za 19-05: Ter Specke Bokaal Lisse
ma 21-05: Pinksterwedstrijd Hulst
vr 25-05: 7e Schellachloop Middelburg
za 26-05: 9e IFAM Outdoor Oordegem
zo 27-05: 28e Leiden Marathon
zo 27-05: 8e Halve van Renesse
wo 30-05: Hoek Run
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 22-04: 7e Zwaakse Weel loop Kwadendamme
za 21-04: 10e Marathon Zeeuws-Vlaanderen Hulst
vr 20-04: 7e Oranjemuidenloop Arnemuiden
za 07-04: Sluitingsprijs SSP Westdorpe (84)
za 07-04: 12e Oosterscheldeloop Goes (185)
ma 02-04: Paas Kustloop Breskens (77)
za 31-03: 25 km van Hulst (186)
za 31-03: Vrijburgloop Vlissingen (85)
za 24-03: 7e Ronde van BRU Bruinisse (127)
za 24-03: 2e Dow trimloop Terneuzen (62)
zo 18-03: 25e Zwinstedenloop Sluis (307)
za 17-03: 51e Massaloop Oostkapelle (95)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
25 km van Hulst
Hulst, zaterdag 27 maart 2010 - Organisatie: RKHAV
25 km >> Zeeuws record staat met 1.16.01 uur vanaf 20-08-1988 op naam van John Vermeule <<
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Rik van Laarhoven (debuut)RKHAV1.30.41Mse   16.541  3:38
2  Chris VerbeeckStekene1.31.51M50   16.331  3:40
3  Wim van Sparrentak (PR 1.28.53)Sint-Laurens1.31.59M40   16.307  3:41
4  Koen van HavermaetLokeren1.32.45Mse   16.173  3:43
5  Michel KerstensBeerse1.33.42M45   16.009  3:45
6  Kristof RulDeinze1.34.34M35   15.862  3:47
7  Wilko de Vos (PR 1.29.38)Kattendijke1.35.04M45   15.778  3:48
8  Sjakko JoziasseKoudekerke1.36.33M40   15.536  3:52
9  Erik Goossen (PR)Terneuzen1.36.47M35   15.499  3:52
10  Patrick HembrechtSint-Gillis-Waas1.36.59M40   15.467  3:53
11  Frederic LesdamonNieuwkerken-Waas1.38.06M45   15.291  3:55
12  Ramazan BürgüKruibeke1.39.20Mse   15.101  3:58
13  Leo de Leeuw (PR 1.26.04)Wolphaartsdijk1.39.48M45   15.030  4:00
14  Jurgen SegersVeldhoven1.40.17M40   14.958  4:01
15  Govanni van der AASint-Niklaas1.40.20M35   14.950  4:01
16  Maurice van SpeybroeckErtvelde1.41.02M50   14.847  4:02
17  Edwin de Jaeger (PR 1.36.55)RKHAV1.41.10M35   14.827  4:03
18  Kris AdamsHemiksem1.41.30M40   14.778  4:04
19  Patrick RoelandSint-Niklaas1.41.34M45   14.769  4:04
20  Giel Joziasse (PR)Goes1.42.10M45   14.682  4:05
21  Mike van DerroostZottegem1.43.23Mse   14.509  4:08
22  Gunther MattensAalst1.44.07M40   14.407  4:10
23  Danny VersluysWatervliet1.45.39M40   14.198  4:14
24  Peter FranckNiel1.45.45M40   14.184  4:14
25  Frank Boerebach (PR 1.45.45)Hoek1.45.47M50   14.180  4:14
26  Philippe GroenwegheKortrijk1.45.48M50   14.178  4:14
27  Tom van de Voorde (PR 1.43.51)RKHAV1.45.49M35   14.175  4:14
28  Wim SchelfhoutSint-Pauwels1.46.24M35   14.098  4:15
29  Patrick MoensHamme1.48.12M45   13.863  4:20
30  Jan MartensEeklo1.48.39M45   13.806  4:21
31  Olivier RoelandsBrussel1.49.04M45   13.753  4:22
32  Manfred Meulmeester (PR 1.49.19)Vlissingen1.49.21M40   13.717  4:22
33  Rob HekelHoogerheide1.49.37M55   13.684  4:23
34  Kurt TaghonZomergem1.49.46M40   13.665  4:23
35  Adrie Janse (PR 1.48.47)Arnemuiden1.49.48M45   13.661  4:24
36  Tony DemaretSint-Kruis-Winkel1.49.58M40   13.640  4:24
37  John van TilburgHoogerheide1.50.04M45   13.628  4:24
38  Pascal de LetterAssenede1.50.37M35   13.560  4:25
39  Dirk van Bunder (debuut)Hulst1.51.03M40   13.507  4:27
40  Monique Allefs (PR)RKHAV1.51.09V40   13.495  4:27
41  Marlon Roels (PR 1.44.01)Terneuzen1.51.15M35   13.483  4:27
42  Anita Joziasse (PR)Goes1.51.31V45   13.451  4:28
43  Niek van Belzen (PR)Axel1.51.35M45   13.443  4:28
44  Ingrid Ijsebaert (PR 1.46.20) + (ZR Vrouwen 50)Hulst1.51.42V50   13.429  4:28
45  Rudy van DaeleSint-Niklaas1.51.42M45   13.429  4:28
46  Ludwig van Waterschoot (PR)Heikant1.52.10M50   13.373  4:29
47  Han Gerritsen (PR) + (ZR Mannen 65)Hulst1.52.28M65   13.337  4:30
48  Evert-Jan JoosseHulst1.52.39M45   13.316  4:30
49  Bart Tullenaar (debuut)Vlissingen1.52.43M45   13.308  4:31
50  Peter JordaensKapellen1.53.48M35   13.181  4:33
51  Rudy van LaerhovenStabroek1.53.48M35   13.181  4:33
52  Rudy MichielsOosterzelle1.54.03M40   13.152  4:34
53  Patrick TemmermanKaprijke1.54.13M45   13.133  4:34
54  Fons de Rijcke (PR 1.48.09)Kloosterzande1.54.23M45   13.114  4:35
55  Andy HuybensBeveren Waas1.54.34M35   13.093  4:35
56  Ray Cornips (debuut)Waterlandkerkje1.55.25M45   12.996  4:37
57  Benny Thuy (PR 1.40.46)RKHAV1.55.35M40   12.978  4:37
58  Stan Brooymans (PR)Terhole1.55.46M55   12.957  4:38
59  Carine van HulleErtvelde1.56.08V35   12.916  4:39
60  George Taal (PR 1.55.28)Oostkapelle1.56.08M55   12.916  4:39
61  Willem van der HeydenKieldrecht1.56.39M55   12.859  4:40
62  Carl van ImmerseelHulst1.57.39M40   12.750  4:42
63  Jos van Gremberghe (PR)Koewacht1.58.53M55   12.617  4:45
64  Leo HoeksHoogerheide1.58.58M45   12.609  4:46
65  Johan BrackeLochristi1.59.31M40   12.551  4:47
66  Ely CornelisLokeren1.59.53M55   12.512  4:48
67  Gunther de CockStekene1.59.53M40   12.512  4:48
68  Ronny D'HontStekene1.59.53M45   12.512  4:48
69  Joris CornetStekene1.59.53M40   12.512  4:48
70  Geert Waelput (PR 1.52.07)Vrasene2.00.01M35   12.498  4:48
71  Theo Roels (PR 1.54.12)Kloosterzande2.00.02M50   12.497  4:48
72  Tom de Koster (PR 1.47.26)RKHAV2.00.03Mse   12.495  4:48
73  Rony DhondtKemzeke2.00.05M50   12.491  4:48
74  Steven DujardinMoerbeke2.00.05M35   12.491  4:48
75  Kris VlyminckStekene2.00.07M45   12.488  4:48
76  Ron van Waterschoot (PR)RKHAV2.00.25M50   12.457  4:49
77  Berry Simonse (PR 1.53.47)Goes2.00.28M35   12.452  4:49
78  Paul SeghersHulst2.02.26M50   12.252  4:54
79  Toon Verwer (debuut)Sint Jansteen2.02.59M50   12.197  4:55
80  Jurgen Verstraeten (PR 1.56.13)Sint Jansteen2.03.25M45   12.154  4:56
81  Bart TimmermanLovendegem2.03.33M35   12.141  4:57
82  Hans Minnaard (PR)Yerseke2.03.40M50   12.129  4:57
83  Marc SteemanSint-Gillis-Waas2.04.15M35   12.072  4:58
84  Age Balt (debuut)Sint Jansteen2.04.39M45   12.034  4:59
85  Ferdie de Klerk (PR 1.59.31)Terneuzen2.05.32M60   11.949  5:01
86  Danny DebaereWaasmunster2.05.54M45   11.914  5:02
87  Dirk de BosscherLokeren2.05.55M45   11.913  5:02
88  Dominique GuilbertDestelbergen2.06.41M45   11.841  5:04
89  Wim GarmynAntwerpen2.07.03Mse   11.806  5:05
90  Leo Bracke (PR 1.51.48)Axel2.07.17M45   11.785  5:05
91  Philippe van GeertruyEkeren2.08.17M40   11.693  5:08
92  Victor HeylenSchoten2.10.56M70   11.456  5:14
93  Cees van GilsBreda2.12.24M55   11.329  5:18
94  Marc HaesZelzate2.12.25M55   11.328  5:18
95  Merel DoosscheAntwerpen2.13.24Vse   11.244  5:20
96  Rieke TonyErtvelde2.13.25M40   11.243  5:20
97  Olivieer VerhaegeLovendegem2.13.25Mse   11.243  5:20
98  Cecile BoelNieuwkerken-Waas2.13.40V60   11.222  5:21
99  Anne-Marie Thomaes (debuut)Hoofdplaat2.13.52V35   11.205  5:21
100  SjaakVroonland (PR 1.59.59)Lamswaarde2.13.53M50   11.204  5:21
101  Jan van Dorsselaer (debuut)Hulst2.13.54M50   11.202  5:21
102  Franck van Dorsselaer (PR)Hulst2.13.55M60   11.201  5:21
103  Aureel LippensWaarschoot2.14.09M60   11.182  5:22
104  Leo Hage (PR 2.12.20)Middelburg2.14.10M40   11.180  5:22
105  Rian Flikweert (PR 2.05.12)Middelburg2.14.10V45   11.180  5:22
106  Boy Saija (PR 2.12.43)Middelburg2.14.11M50   11.179  5:22
107  William VerdonckBeveren Waas2.16.53M65   10.958  5:29
108  Domien van Parijs (debuut)Westdorpe2.17.27M50   10.913  5:30
109  Els Zweistra (PR 2.16.18)Terneuzen2.17.50V50   10.883  5:31
110  Cor Zegers (PR 2.13.41)Terneuzen2.17.51M65   10.881  5:31
111  Frans Verwilligen (PR 1.53.59)Hulst2.17.53M55   10.879  5:31
112  Wim de LannoijAalter2.19.02M45   10.789  5:34
113  Marion Goossen (PR)Terneuzen2.19.14V35   10.773  5:34
114  Leo BungdensLokeren2.19.18M55   10.768  5:34
115  Hans van Sluijs (debuut)Middelburg2.27.11M60   10.191  5:53
116  Rudy van de VeldeWachtebeke2.28.16M45   10.117  5:56
117  Didier van den BulckGent2.29.53M40   10.008  6:00
118  Jens de WaelBeveren2.40.34Mse   9.342  6:25
Mannen: 108 (91.53%) => M35=16 - M40=22 - M45=29 - M50=15 - M55=10 - M60=4 - M65=3 - M70=1 - Mse=8
Vrouwen: 10 (8.47%) => V35=3 - V40=1 - V45=2 - V50=2 - V60=1 - Vse=1

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Sorini Kinerayl1:27:55Frederik Christiaens1:32:25Tommy Kinders1:33:37Adinda Vetsuypene1:56:35133
2017Joris de Schepper1:30:32Kristof de Rycke1:35:07Erwin van den Broeke1:38:35Cathy Poppe2:07:14109
2016Erwin Harmes1:27:22Wouter Decock1:30:11Sander Post1:35:12Veerle Hofman1:59:11125
2015Erwin van den Broeke1:35:40Maarten Dhollander1:35:48Francesco de Grootte1:36:05Elke Heirman1:46:46116
2014Remy Vasseur1:33:48Maarten van der Donck1:33:55Erwin van de Broeke1:36:44Leonie Ton1:49:56118
2012Sjaak Luteijn1:34:56Filip van Goethem1:36:26Patrck Hembrecht1:36:57Monique Allefs1:56:09109
2011Remy Vasseur1:31:53Luc Nolemans1:32:07Kris Meganck1:33:29Ingrid Ijsebaert1:57:06113
2010Rik van Laarhoven1:30:41Chris Verbeeck1:31:51Wim van Sparrentak1:31:59Monique Allefs1:51:09118
2009Bart Bleyaert1:27:45Wilko de Vos1:33:30Guy Houben1:33:53Ely Cornelis1:59:2694

12.8 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Wannes HendriksRetie47.07Mse   16.300  3:41
2  Eric LeersDeftinge47.38M40   16.123  3:43
3  Kurt SaerensLokeren48.34M40   15.813  3:48
4  Raf VervaetLokeren49.08M50   15.631  3:50
5  Dony VergouwenSint-Niklaas49.55M35   15.386  3:54
6  Marc VersheurenLokeren51.10M45   15.010  4:00
7  Patrick van RemortelHulst53.09M45   14.450  4:09
8  M. de JongeKemzeke56.33M55   13.581  4:25
9  Carlos WeemaesHulst57.46M45   13.295  4:31
10  Wilco FrankenKapellebrug58.47M35   13.065  4:36
11  Paul HeirmanLokeren59.03M60   13.006  4:37
12  Reggie BunSint Jansteen59.20M40   12.944  4:38
13  Eddy van de PolGrobbendonk59.29M50   12.911  4:39
14  Paul ObbelsNijlen59.41M60   12.868  4:40
15  Niki BogaertNieuwe Molen1.00.45Vse   12.642  4:45
16  Georges GooleZuiddorpe1.00.56M60   12.604  4:46
17  Hans CorbijnOostkapelle1.01.40M50   12.454  4:49
18  William GoossensKieldrecht1.01.46M55   12.434  4:50
19  Ronny WagenaerMelsele1.03.14M40   12.145  4:56
20  Jacky DumezSint Jansteen1.04.08M45   11.975  5:01
21  Joost Raeymaekers?1.04.13M40   11.960  5:01
22  E. MarcusAxel1.04.41M60   11.873  5:03
23  Romain BolssensKieldrecht1.04.56M55   11.828  5:04
24  Wim KintKloosterzande1.04.58M50   11.821  5:05
25  Jan de JongeDriewegen1.05.27M65   11.734  5:07
26  Jan NeelsYerseke1.05.38M40   11.701  5:08
27  Marian van DammeClinge1.05.55V45   11.651  5:09
28  Camos de WillomaseurAalter1.06.06M55   11.619  5:10
29  Eddy van BovenSchoonaarde1.06.21M55   11.575  5:11
30  Luc de VriezeDeinze1.06.38M40   11.526  5:12
31  Erik MeulMelsele1.06.38M60   11.526  5:12
32  Dave van GeelBurcht1.07.21Mse   11.403  5:16
33  Peter de PundertHulst1.07.33M55   11.369  5:17
34  Dagmar van EesveldeErtvelde1.07.35Vse   11.364  5:17
35  Lucien BroosBurcht1.09.14M55   11.093  5:25
36  Roland de BockWestdorpe1.09.47Mse   11.005  5:27
37  Mia ClijmansVosselaar1.09.49V40   11.000  5:27
38  Sandra van DorsselaerHulst1.09.57V40   10.979  5:28
39  Chantal NachtegaelHeikant1.09.59V45   10.974  5:28
40  Antoine MathysZevergem1.11.56M60   10.677  5:37
41  Fred VermeerRhoon1.16.58M50   9.978  6:01
42  Frank van AertselaereZwijndrecht1.17.01M50   9.972  6:01
43  Rita BijlZwijndrecht1.17.03M55   9.968  6:01
44  Els de GendtStekene1.19.53V35   9.614  6:14
45  Joy NachtegaelHeikant1.21.16Vse   9.450  6:21
46  Francoise van WaterschootHulst1.21.16Vse   9.450  6:21
47  Eva IjsebaertHulst1.21.16Vse   9.450  6:21
48  Hannie CorlijnOostkapelle1.21.56V50   9.373  6:24
Mannen: 37 (77.08%) => M35=2 - M40=7 - M45=4 - M50=6 - M55=8 - M60=6 - M65=1 - Mse=3
Vrouwen: 11 (22.92%) => V35=1 - V40=2 - V45=2 - V50=1 - Vse=5

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Jarne Verhaegen46:05Filip Mortier46:16Chris de Smit48:15Cathy Poppe57:5053
2017Job de Feijter44:16Rik van Laarhoven46:06Liam de Mey46:42Katrien van Geertsom56:5358
2016Thijs Verbeeck44:06Job de Feijter44:34Liam de Mey46:56Inge de Booij1:02:4546
2015Job de Feijter44:21Liam de Mey46:44Chris de Smit49:38Katrien van Geertsom1:03:2554
2014Rik van Laarhoven46:05Job de Feijter46:22Edwin de la Ruelle46:30Martine Boute57:4162
2012Patrick van Petegem43:02Bjorn Willems44:12Edwin de la Ruelle45:21Wendy Jonkheijm1:04:0855
2011Yves Vercammen45:24Kurt Saerens47:29Filip Mortier48:35Mieke de Wilde51:0663
2010Wannes Hendriks47:07Eric Leers47:38Kurt Saerens48:34Niki Bogaert1:00:4548

7.1 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Sebastiaan BouterseTerneuzen28.33Mse   14.921  4:01
2  Marcel de BruinRKHAV29.07M40   14.631  4:06
3  Bert VerbekeSint-Laureins29.41Mse   14.351  4:11
4  Aniek AperRKHAV30.36Vse   13.922  4:19
5  Sven van de VoordeRKHAV31.07Mse   13.690  4:23
6  Leo KaijserTerneuzen32.46M50   13.001  4:37
7  Michiel van MulderAntwerpen33.12M50   12.831  4:41
8  Roni de GeestSint-Pauwels33.35M55   12.685  4:44
9  Willem LouterRKHAV34.25M45   12.378  4:51
10  Roland ScheersBeveren35.02M50   12.160  4:56
11  Steve van der HaegenAntwerpen35.16M40   12.079  4:58
12  Linda VanrijckegemWaasmunster35.21V45   12.051  4:59
13  P. de WaalWestdorpe35.43M60   11.927  5:02
14  Mario SchockaertWetteren36.01M35   11.828  5:04
15  Marc GorisVosselaar36.03M45   11.817  5:05
16  Willem Jan de KoeijerAxel36.15M60   11.752  5:06
17  Juren van HimstSint-Gillis-Waas36.15M40   11.752  5:06
18  Leander van HaverElversele36.30M60   11.671  5:08
19  Werner FranssensMelsele36.55M60   11.540  5:12
20  Nancy SchachtBeveren Waas36.59V45   11.519  5:13
21  Herman SarneelSas van Gent38.40M60   11.017  5:27
22  Wendy van der VeekenZaamslag39.04V35   10.904  5:30
23  Marian van VorenTerneuzen39.05V55   10.900  5:30
24  Katrien BrackéHulst41.15Vse   10.327  5:49
25  Kylie de BeuleHeikant42.14Vse   10.087  5:57
26  Ann LommelenBeveren42.48V35   9.953  6:02
27  Gino MoorthamersBeveren Waas42.48M40   9.953  6:02
28  Anne van de VoordeHulst45.24V40   9.383  6:24
29  Ilse BrosensGent49.58Vse   8.526  7:02
30  Daniel de GeestAartselaar50.27M65   8.444  7:06
31  Anja van WaterschootHulst50.32V40   8.430  7:07
32  Greta de VylderSint-Gillis-Waas50.40M65   8.408  7:08
Mannen: 21 (65.63%) => M35=1 - M40=4 - M45=2 - M50=3 - M55=1 - M60=5 - M65=2 - Mse=3
Vrouwen: 11 (34.38%) => V35=2 - V40=2 - V45=2 - V55=1 - Vse=4

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2015Frederik de Backer25:59Matti Buysse28:46Jan van Bellen29:58Aniek Aper28:5120
2014Mark Verhage25:35Frederick de Bakker27:25Cristian Ojeda28:30Aniek Aper30:3728
2012Kristof de Smet25:52Steven Vyverman27:57Janco de Zeeuw28:34Anouska van Damme38:2622
2010Sebastiaan Bouterse28:33Marcel de Bruin29:07Bert Verbeke29:41Aniek Aper30:3632


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.234 seconden nodig om deze lijst met 198 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
31-03-2018 25 km van HulstHulstRKHAV0
25-03-2017 25 km van HulstHulstRKHAV0
26-03-2016 25 km van HulstHulstRKHAV1112
28-03-2015 25 km van HulstHulstRKHAV1592
29-03-2014 25 km van HulstHulstRKHAV2045
31-03-2012 25 km van HulstHulstRKHAV622
26-03-2011 25 km van HulstHulstRKHAV554
28-03-2009 25 km van HulstHulstRKHAV459
24-03-2007 25 km van HulstHulstRKHAV1305
25-03-2006 25 km van HulstHulstRKHAV1144
27-03-2004 25 km van HulstHulstRKHAV548

 
Laatste reactie:
Danny Meeus: Erwin Harmes Wint Marathon Zee..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
22-04: Antwerp 10 Miles & Marathon Antwerpen (11)
19-04: 3000m Meeting Oud-Beijerland (7)
15-04: Bergse Monumentenloop Bergen op Zoom (11)
14-04: 9e Wolvenloop Wachtebeke (7)
08-04: 38e Marathon Rotterdam (98)
08-04: Marathon Rome (1)
25-03: 10 van Halsteren (13)
25-03: Halve marathon Lier (1)
25-03: 13e Venloop (45)
18-03: 30e Parelloop Brunssum (9)
18-03: Utrecht Marathon (2)
18-03: 4e Stevensloop Nijmegen (4)
18-03: Scheveningen/Zandvoort strand marathon (3)
11-03: 44e CPC Loop Den Haag (85)
11-03: AttilaRun Tilburg (1)
10-03: Wegwedstrijd Rheine (1)
10-03: Dordtse Biesbosch halve marathon Dordrecht (5)
04-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (2)
Atletiek Zeeland © 2018