zondag 19 november 2017 Home | Bestenlijsten | Nieuws | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
11-11: 50e Mosselloop is prooi voor El Mouaziz
05-11: Erwin Harmes en Tim van den Broeke winnen Trail by the Sea
04-11: Tim van den Broeke winnaar Moerschanscross
04-11: Paola van Gilst: wat allemaal kan als je je niet laat beperken door je gedachten
03-11: 2018 overgangsjaar voor JARO
30-10: Driemaal is scheepsrecht in Marathon Brabant
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
zo 19-11: 34e Zevenheuvelenloop Nijmegen
za 25-11: 32e Elderschanscross Aardenburg
zo 26-11: 18e Zakloop Nisse
zo 26-11: 59e Warandeloop Tilburg
za 02-12: Aflossingsmarathon Terneuzen
za 02-12: 25e Inkelcross Kruiningen
za 09-12: Halve Marathon Terneuzen
zo 10-12: Jules Unlimitedloop Breskens
zo 10-12: Wintrloipe Middelburg
za 16-12: Kriekeloop Clinge
za 16-12: 18e Aagtekerke Run
zo 17-12: 12e Spark marathon Spijkenisse
Recente uitslagen meer uitslagen
za 18-11: 17e Hobbeldebobbelloop Zoutelande
zo 12-11: 1e Natuurloop Retranchement
za 11-11: 50e Mosselloop Westenschouwen (363)
za 11-11: Jeff Thuy Memorial Heikant (134)
zo 05-11: 7e Trail By The Sea Renesse (405)
za 04-11: Appelloop Axel (172)
za 04-11: 32e Moerschanscross Hulst (126)
za 28-10: 16e Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil (119)
za 21-10: 56e Singelloop Middelburg (110)
za 21-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen (136)
za 14-10: Bamisrun Kloosterzande (125)
za 07-10: Clingse Bosloop Kapellebrug (87)
za 07-10: 15e Kustmarathon Zoutelande (1431)
vr 06-10: 10e Ladiesrun Zoutelande
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
2e Ladiesrun
Zoutelande, vrijdag 2 oktober 2009 - Organisatie: Kustmarathon
10 km 
  1 Marianne de Kok      Lewedorp      494 0:42:26 
  2 Ilonka v d Hengel    Nijkerk       020 0:43:17 
  3 Annet van der Linde  Nisse         129 0:45:46 
  4 Irene Koole          Zoutelande    075 0:46:37 
  5 Monique Verschuure   Yerseke       143 0:47:59 
  6 Marly Neerbosch      Heerle        064 0:48:15 
  7 Fatima Goncalves     Middelburg    280 0:48:45 
  8 Wilma Polderdijk     Domburg       284 0:49:12 
  9 Annemiek v d Velde   Noordgouwe    278 0:49:20 
 10 Esmeralda Bostelaar  Middelburg    351 0:49:23 
 11 Dorien Vervenne      Goes          368 0:49:47 
 12 Miranda Geluk        Middelburg    393 0:49:50 
 13 Loes Oostinga        Middelburg    175 0:50:08 
 14 Marije Besuijen      Middelburg    492 0:50:41 
 15 Willemien Gijsbers   Deurne        108 0:50:47 
 16 Anja Vogel           Middelburg    193 0:51:00 
 17 Claudia Fritz        Middelburg    440 0:51:15 
 18 Eefke Vroemen        Leusden       113 0:51:27 
 19 Angela van Alphen    Vlissingen    080 0:51:43 
 20 Michela van Stel     Yerseke       082 0:51:45 
 21 Denise Zweedijk-Sinke Krabbendijke  297 0:52:04 
 22 Lisette de Schipper  Vlissingen    343 0:52:17 
 23 Dannielle Quadakkers Hoensbroek    325 0:52:25 
 24 Marianne Knijff      Philippine    382 0:52:28 
 25 Ine Boomsluiter      Grijpskerke   028 0:52:41 
 26 Marloes Bijl         Burgh Haamsted210 0:52:49 
 27 Corina van de Wege   Philippine    416 0:53:16 
 28 Wendy v 't Verlaat   Spijkenisse   272 0:53:24 
 29 Claudia Stroo        Halsteren     214 0:53:27 
 30 Roely Prenger        Domburg       159 0:53:30 
 31 Corry Cevaal         Souburg       399 0:53:59 
 32 Ruth Hoogwerf        Sint Laurens  258 0:54:04 
 33 Anouk Jozaisse       Goes          012 0:54:16 
 34 Liesbeth Dorreman    Zierikzee     454 0:54:18 
 35 Annelies van d Perk  Westkapelle   019 0:54:21 
 36 Jolanda in 't Anker-Ovaa Koudekerke    246 0:54:31 
 37 Trijnie Smeenge      Grijpskerke   488 0:54:34 
 38 Carianne Heikoop     Zierikzee     180 0:54:39 
 39 Judith Podt          Rotterdam     264 0:54:43 
 40 Christl Rozendaal    Kapelle       054 0:54:45 
 41 Mayke de Jong-Floresse Middelburg    150 0:55:06 
 42 Willeke Prevost      Heinkenszand  271 0:55:10 
 43 Regina Verhage       Meliskerke    040 0:55:31 
 44 Wiebeke Sinke        Goes          079 0:55:50 
 45 Sandra van der Valk  Oostdijk      257 0:55:53 
 46 Evelien de Wolf-Lievaart Vlissingen    261 0:56:04 
 47 Rachel v d Weel      Burgh Haamsted294 0:56:06 
 48 Marja Geschiere      Aagtekerke    033 0:56:08 
 49 Marleen van Rooijen  Middelburg    010 0:56:10 
 50 Jolanda Kraamer      Aagtekerke    248 0:56:12 
 51 Carola den Hartog    Middelburg    059 0:56:26 
 52 Ellen Koppejan       Vlissingen    324 0:56:29 
 53 Moniek van Opstal    Nijmegen      234 0:56:36 
 54 Krista Voorham       Burgh Haamsted194 0:56:58 
 55 Carla Horstink       Hengelo       290 0:57:08 
 56 Karin Lukaart        Kapelle       023 0:57:10 
 57 Christianne Duvekot  Vrouwenpolder 471 0:57:12 
 58 Henny de Jonge       Burgh Haamsted132 0:57:13 
 59 Anneke Janse         Middelburg    326 0:57:20 
 60 Froukje Don          Vlissingen    425 0:57:41 
 61 Anita van Ouwerkerk  Middelburg    118 0:57:43 
 62 Janneke Wiskerke     Goes          476 0:57:45 
 63 Daphne ZerbibJasperse Middelburg    111 0:57:47 
 64 Lia Hage             Middelburg    165 0:57:49 
 65 Marja Kuiper         Souburg       303 0:57:55 
 66 Maringe Vogel        Middelburg    510 0:58:01 
 67 Ans Mastbooms        Middelburg    239 0:58:03 
 68 Nancy Burger         Vlissingen    094 0:58:06 
 69 Adriana Melse        Aagtekerke    002 0:58:43 
 70 Elly Jansen          Ossendrecht   256 0:58:45 
 71 Matty de Jong        Souburg       076 0:58:47 
 72 Sanne Lastdrager     Middelburg    469 0:58:50 
 73 Marijke Dees         Hoek          411 0:58:54 
 74 Inge Marchand        Burgh Haamsted207 0:58:57 
 75 Jael van de Deug     Vlissingen    409 0:59:02 
 76 Ria Marchand         Burgh Haamsted206 0:59:05 
 77 Claudia van Sighem   Westkapelle   490 0:59:07 
 78 Bianca de Regt       Koudekerke    137 0:59:10 
 79 Didi Phil-Pluijgers  Vlissingen    301 0:59:12 
 80 Caroline Ganseman    Kapelle       044 0:59:14 
 81 Elsbeth Dingemanse   Gapinge       429 0:59:16 
 82 Carlien Nijdam       Burgh Haamsted238 0:59:19 
 83 Esther Vendrik       Vlissingen    179 0:59:21 
 84 Alexandra Westeinde  Kapelle       024 0:59:23 
 85 Magda Leijten        Burgh Haamsted202 0:59:25 
 86 Maureen den Hamer    Biervliet     341 0:59:26 
 87 Sandra Kerstens      Oegstgeest    358 0:59:28 
 88 Anniek Risseeuw      Vlissingen    419 0:59:30 
 89 Annemarie Contant    Middelburg    312 0:59:33 
 90 Miranda Ridderhof    Middelburg    006 0:59:36 
 91 Anja Schreijenberg   Biggekerke    077 0:59:40 
 92 Ellen de Jonge       Kattendijke   345 0:59:41 
 93 Magda Boogaard       Oostkapelle   043 0:59:43 
 94 Mariah Visser        Middelburg    362 0:59:45 
 95 Sonja van Eenenaam   Middelburg    174 0:59:48 
 96 Digna van der Baan   Vlissingen    220 0:59:53 
 97 Coline Coppoolse     Middelburg    142 0:59:55 
 98 Sylvia Maas          Middelburg    140 0:59:57 
 99 Stien van Belzen     Middelburg    032 0:59:59 
100 Thea van Schaik      Middelburg    148 1:00:02 
101 Hilde Meulenberg     s- H Abtskerke197 1:00:04 
102 Annemarie Simonse    Middelburg    101 1:00:26 
103 Judith de Looff      Arnhem        453 1:00:29 
104 Jacqueline Notschaele Arnemuiden    067 1:00:34 
105 Petra van Bleijswijk Renesse       018 1:00:37 
106 Jacqueline Baaijens  Arnemuiden    127 1:00:39 
107 Belinda v 't Westeinde Arnemuiden    383 1:00:42 
108 Marina Vendrik       Haarlem       181 1:00:46 
109 Heidi Bontius        Burgh Haamsted184 1:00:48 
110 Anja van Leerdam     Arnemuiden    096 1:00:50 
111 Mirelle Huiszoon     Arnemuiden    091 1:00:52 
112 Wendy Dolata         Burgh Haamsted489 1:00:55 
113 Ans Assink           Aalten        071 1:00:57 
114 Esther Kole          Kloetinge     481 1:00:59 
115 Sandra Passenier     Westkapelle   062 1:01:02 
116 Corrinne Dekker      Kapelle       379 1:01:06 
117 Ilse Kuijpers        Middelburg    166 1:01:08 
118 Hanna Aerts          Breda         452 1:01:11 
119 Anita Dalebout       Burgh Haamsted060 1:01:13 
120 Maayke Barkhuijsen   Middelburg    428 1:01:16 
121 Martha de Kam        Middelburg    099 1:01:18 
122 Anja de Haan         Dordrecht     125 1:01:20 
123 Anita Lukasse        Wemeldinge    069 1:01:22 
124 Sylvia Simons        Middelburg    022 1:01:24 
125 Sandra Cevaal        Nw St Joosland008 1:01:26 
126 Monique Hogenaar     Aagtekerke    015 1:01:27 
127 Natasja Jacobse      Middelburg    139 1:01:30 
128 Ciska Dijkers        Zoutelande    085 1:01:35 
129 Sacha van As         Heinkenszand  212 1:01:40 
130 Gree van Belzen      Middelburg    030 1:01:43 
131 Jeanette Breul       Ossendrecht   255 1:01:56 
132 Helga Boone          Middelburg    511 1:01:58 
133 Monika Tramper       Middelburg    266 1:01:59 
134 Caroline Geelhoed    Zoutelande    034 1:02:01 
135 Cornelleke Blok      Middelburg    444 1:02:03 
136 Ellen Stroo          Vlissingen    413 1:02:05 
137 Chery den Exter      Vlissingen    457 1:02:07 
138 Leny Luteijn         Oostburg      198 1:02:13 
139 Marjolein Sijmons    s-Gravenhage  394 1:02:16 
140 Marijke Visser       Aagtekerke    466 1:02:18 
141 Anda Passenier       Domburg       001 1:02:25 
142 Inge van Poort       Renesse       213 1:02:30 
143 Liv Legein-Oye       Vlissingen    263 1:02:33 
144 Marianne Verhulst    Westkapelle   192 1:02:35 
145 Annelies Meerman     Arnemuiden    098 1:02:37 
146 Dorien van Impelen   Middelburg    283 1:02:40 
147 Ana Lokerse-Strutz   Domburg       361 1:02:46 
148 Marleen Walhout      Westkapelle   074 1:02:48 
149 Anita Adriaanse      Westkapelle   199 1:02:50 
150 Hennie van de Sande  Westkapelle   145 1:02:51 
151 Willeke Dikken       Amersfoort    057 1:02:53 
152 Arianne Witteveen    Middelburg    332 1:02:55 
153 Marie-Jose Kroot     Burgh Haamsted226 1:02:57 
154 Eljo van Oeveren     Burg Haamstede318 1:03:01 
155 Maryska Nastaly      Vlissingen    439 1:03:04 
156 Caj Muntjewerf       Souburg       109 1:03:06 
157 Maja Dekker          Aagtekerke    329 1:03:07 
158 Cathy den Beer       Vlissingen    463 1:03:09 
159 Cobi Huibregtse      Goes          461 1:03:11 
160 Anita Wieles         Philippine    381 1:03:13 
161 Gerda Wattel         Middelburg    344 1:03:15 
162 Ellen van Leeuwen    Hellevoetsluis491 1:03:17 
163 Madelein Lampert     Koudekerke    061 1:03:19 
164 Lindy Huibregtse     Middelburg    417 1:03:20 
165 Martine Maat         Amsterdam     426 1:03:22 
166 Nanda Troost         Amersfoort    371 1:03:25 
167 Ingeborg Langerak    Meliskerke    388 1:03:33 
168 Carolien Wisse       Grijpskerke   038 1:03:35 
169 Corrie Baas-Huibrgtse Middelburg    486 1:03:39 
170 Christina v d Meule  Vlissingen    254 1:03:41 
171 Cindy te Ronde       Burgh Haamsted218 1:03:43 
172 Miriam van Langevelde Kruiningen    163 1:03:45 
173 Evelinne Huige       Burgh Haamsted211 1:03:48 
174 Petra van den Doel   Zierikzee     330 1:03:50 
175 Debby Dekker         s-Heerenhoek  007 1:03:52 
176 Ilona Vermue         s-Heerenhoek  004 1:03:54 
177 Danielle v d Sluis   Hansweert     363 1:03:56 
178 Kim Schaier          s-Gravenpolder418 1:03:58 
179 Annemiek van Noort   Goes          037 1:04:01 
180 Nathalie Flikweert   Zierikzee     448 1:04:03 
181 Anne Teunissen       Oostkapelle   084 1:04:10 
182 Anne Eijnwachter     Middelburg    190 1:04:13 
183 Miranda Lievense     Goes          042 1:04:15 
184 Sylvia Bazen         Arnemuiden    229 1:04:17 
185 Laura Louws          Zoutelande    472 1:04:20 
186 Carla Witkam         Ossendrecht   249 1:04:23 
187 Nelleke Janse        Domburg       087 1:04:26 
188 Rianne Verspui-Hopmans Ossendrecht   250 1:04:28 
189 Loes Cauwelaers      Ossendrecht   251 1:04:31 
190 Nellie Rijk          Brouwershaven 235 1:04:40 
191 Mieke Janse          Zonnemaire    230 1:04:42 
192 Petra Suijk          Den Helder    089 1:04:45 
193 Lotte van der Weijde Aagtekerke    401 1:04:46 
194 Tineke Verbaas       Vlissingen    053 1:05:03 
195 Deirdre Juising      Vlissingen    058 1:05:06 
196 Sonja Poppe          Kamperland    005 1:05:08 
197 Carola van Keulen    Meliskerke    286 1:05:17 
198 Joanne Quist         Burgh Haamsted317 1:05:19 
199 Silvia Verboom       Amersfoort    377 1:05:22 
200 Mieke van Kaam       Amersfoort    373 1:05:24 
201 Marieke de Korte     Amersfoort    372 1:05:31 
202 Elly Schuitert       Schore        117 1:05:40 
203 Karin Consemulder    Koudekerke    063 1:05:43 
204 Jeanne Oerlemans     Wolphaartsdijk045 1:05:47 
205 Rebecca de Winter    Ovezande      225 1:05:49 
206 Marijke de Waal      Middelburg    173 1:05:53 
207 Nicolet Geluk        Middelburg    116 1:05:56 
208 Janneke van Belzen   Arnemuiden    231 1:06:01 
209 Femke Bijlsma        Goes          298 1:06:08 
210 Ilona Vette          Goes          299 1:06:10 
211 Margaretha Lacour    Vlissingen    161 1:06:13 
212 Patricia v d Zande   Burgh Haamsted215 1:06:24 
213 Lucienne Koch        Zoutelande    445 1:06:27 
214 Colinda Dekker       Souburg       115 1:06:29 
215 Marleen van de Braamse Anjo Goes          035 1:06:32 
216 Colette de Jonge     Ovezande      407 1:06:35 
217 Lianne Scheers       Middelburg    171 1:06:38 
218 Mieke Verheul        Middelburg    313 1:06:41 
219 Mia Buddingh         Doetinchem    397 1:06:45 
220 Janine de Vos        Doetinchem    398 1:06:47 
221 Aafke Bongertman     Middelburg    106 1:06:49 
222 Nicole Pattenier     Oostkapelle   050 1:06:51 
223 Leonoor Ruiter       Terneuzen     025 1:06:53 
224 Marjan Suij          Terneuzen     282 1:06:55 
225 Tamara Klimovich     Minsk         509 1:06:57 
226 Jozina Dingemanse    Vlissingen    356 1:06:59 
227 Bianca Fransens      Spijkenisse   446 1:07:01 
228 Willemijn de Looff   Vlissingen    449 1:07:03 
229 Lenie van Vliet      Serooskerke   482 1:07:06 
230 Hennie van Eijbergen Vlissingen    410 1:07:23 
231 Monique Rijkse       Middelburg    134 1:07:26 
232 Francis Klink        Middelburg    136 1:07:28 
233 Jacquelinne Rijk     Heinkenszand  289 1:07:30 
234 Nina Kuijsten        Middelburg    473 1:07:32 
235 Marjan de Ridder-Belzen Arnemuiden    227 1:07:35 
236 Henriette Rijkse     Middelburg    222 1:07:39 
237 Anneke Ooms          Koudekerke    185 1:07:43 
238 Marijke v d Velde-Ooms Terneuzen     327 1:07:46 
239 Karin Wisse Serier   Middelburg    107 1:07:58 
240 Simone Verweij       Middelburg    300 1:08:06 
241 Angela Schellekes    Tilburg       072 1:08:08 
242 Annemiek van Noppen  Koudekerke    100 1:08:10 
243 Ines Paules          Middelburg    459 1:08:13 
244 Ans Dingemanse       Koudekerke    375 1:08:18 
245 Chantal Suur         Burgh Haamsted221 1:08:23 
246 Willy Lastdrager     Middelburg    468 1:08:28 
247 Liselore Sonius      Souburg       355 1:08:34 
248 Maaike Doorenbos     Middelburg    046 1:08:41 
249 Evelien van Keulen   Middelburg    164 1:08:44 
250 Marijke Soulimans    Hoofdplaat    196 1:08:47 
251 Petra Sytsma         Middelburg    376 1:09:14 
252 Judith Sol           Vlissingen    316 1:09:16 
253 Maaike de Munck      Middelburg    304 1:09:19 
254 Mirjam de la Chambre Terneuzen     169 1:09:21 
255 Adrie Klok           Middelburg    443 1:09:33 
256 Sandra Tuankotta     Middelburg    442 1:09:35 
257 Ageeth van Maldegem  Antwerpen B   367 1:09:51 
258 Annemarie Bijl       Vlaardingen   474 1:10:13 
259 Christa Paauwe       Goes          348 1:10:20 
260 Irene Tholenaars     Ridderkerke   296 1:10:24 
261 Wendy Dingemanse     Spijkenisse   433 1:10:29 
262 Nicole Serrarens     Hulst         031 1:10:31 
263 Alica Brasser        Biggekerke    295 1:10:42 
264 Anneke Sinke         Emmeloord     105 1:11:14 
265 Loes Meyjes          Vlissingen    126 1:11:22 
266 Carien du Pon        Goes          078 1:11:24 
267 Wendy Roodnat        Burgh Haamsted203 1:13:10 
268 Marjolein van Noort  Zoutelande    036 1:13:28 
269 Esther Nieboer       Vrouwenpolder 311 1:14:23 
270 Danielle Dubbeldam   Sluiskil      487 1:14:25 
271 Liesbeth Wijkhuis    Nw St Joosland112 1:15:01 
272 Margriet Breunisse   Amersfoort    387 1:15:07 
273 Anita Suijk          Oostkapelle   314 1:15:34 
274 Anne Jasperse        Middelburg    253 1:17:34 
275 Nicole Mekes         Westkapelle   365 1:18:30 
276 Debby Damen          Middelburg    240 1:19:01 
277 Yvonne de Visser-Burgh s'Heerenhoek  236 1:19:03 
278 Pamela Francke       Spijkenisse   430 1:19:28 
279 Marja van Assendelft Nijmegen      366 1:19:44 
280 Marjolein Mori       Amersfoort    380 1:33:59

5 km
  1 Tineke van Dort      Domburg       041 0:20:45
  2 Laura Wientjes       Bergen op Zoom216 0:20:58
  3 Christa Verhage      Souburg       498 0:22:50
  4 Anna Wientjes        Bergen op Zoom217 0:23:07
  5 Sara IJsebaert       Hulst         124 0:23:32
  6 Nicole Geelhoed      Zoutelande    385 0:23:35
  7 Tessa de Jonge       Middelburg    281 0:25:20
  8 Eva IJsebaert        Hulst         121 0:25:53
  9 Ilona Borst          Middelburg    404 0:26:11
 10 Joanne de Ridder     Arnemuiden    352 0:26:48
 11 Maria Slootweg       Bilthoven     265 0:27:02
 12 Maaike IJsebaert     Hulst         122 0:27:15
 13 Harriette Houmes     Middelburg    200 0:27:17
 14 Johanneke Wijkhuys   Meliskerke    349 0:27:31
 15 Jeanette Willemse    Serooskerke   152 0:27:35
 16 Renee IJsebaart      Hulst         123 0:27:38
 17 Sonja Huigh          Oostburg      133 0:28:01
 18 Mariette van Vliet   Vlissingen    070 0:28:06
 19 Nathalie Boone       Domburg       247 0:28:37
 20 Christina Peute      Domburg       320 0:28:39
 21 Paulette de Kraker   Arnemuiden    172 0:28:51
 22 Nanda de Leeuw       Rlland        293 0:28:53
 23 Evelien Koole        Serooskerke   026 0:28:55
 24 Evelien de Vries     Middelburg    048 0:29:11
 25 Jakolien Schreijenberg Tilburg       386 0:29:30
 26 Desiree Meijers      Veere         450 0:29:50
 27 Mariska Herwegh      Utrecht       378 0:29:52
 28 Linda Vos            Koudekerke    389 0:29:55
 29 Natasja Wisse        Domburg       339 0:30:00
 30 Marianne Mulder-Bardoul Domburg       479 0:30:02
 31 Ellen Hartman        s'Gravenhage  480 0:30:04
 32 Els van Zwieten-Bus  Zierikzee     427 0:30:06
 33 Ingrid Weijsefeld    Rhenen        462 0:30:11
 34 Rebecca Karelse      Kapelle       102 0:30:18
 35 Mirelle Mejers       Veere         424 0:30:28
 36 Franny van Iersel    Goes          088 0:31:03
 37 Marjolein Poleij     Kruiningen    331 0:31:06
 38 Ilse Nijsse          Ellewoutsdijk 408 0:31:08
 39 Mariette van Kleven  Middelburg    478 0:31:11
 40 Rachel van Til       Middelburg    243 0:31:13
 41 Mariska Filius       Serooskerke   414 0:31:15
 42 Rebecca Hanse        Noordwelle    485 0:31:18
 43 Lyan Moerland        Halsteren     262 0:31:23
 44 Jet de Klerk         Middelburg    151 0:31:28
 45 Janneke Jacobse      Serooskerke   162 0:31:40
 46 Jolanda Kikkert      Souburg       176 0:31:46
 47 Anette Bauer         Kruiningen    354 0:31:53
 48 Anita Bergman        Vlissingen    451 0:31:56
 49 Marianne Bink        Waalwijk      104 0:32:00
 50 Jeannette Huigh      Cadzand       183 0:32:02
 51 Dirma Verheul        Oostburg      241 0:32:04
 52 Jolanda Salomon      Pilippine     441 0:32:06
 53 Natasja Breijer      Serooskerke   160 0:32:08
 54 Marian de Nooijer    Arnemuiden    120 0:32:19
 55 Anne-May Barth       Bergen op Zoom422 0:32:21
 56 Ineke Noomen         Rotterdam     499 0:32:25
 57 Mieke van Schagen    Goes          245 0:32:45
 58 Sasja Sale           Domburg       392 0:32:47
 59 Marlies Pagter       Domburg       288 0:32:49
 60 Marisca Kasse        Westkapelle   092 0:32:51
 61 Michelle de la Chambre Terneuzen     170 0:32:53
 62 Marja van de Linde   Oostburg      189 0:32:55
 63 Dorien Poortvliet    Vlissingen    396 0:32:58
 64 Vaardegem Nederlof   Westkapelle   267 0:33:00
 65 Regina Kappeteijn    Middelburg    119 0:33:04
 66 De Bree              Vlissingen    168 0:33:07
 67 Irene Elderkamp      Souburg       437 0:33:12
 68 Sanja Landsbergen    Kapelle       359 0:33:14
 69 Mirella Braamse Vos  Goes          477 0:33:17
 70 Esther Coppoolse     Oostkapelle   319 0:33:24
 71 Marjolein Kramer     Oostkapelle   178 0:33:30
 72 Jolanda Schroevers   Westkapelle   090 0:33:58
 73 Renate Hendrikse     Vlissingen    144 0:34:04
 74 Jolanda van de Woestijne Aagtekerke    056 0:34:10
 75 Jolanda Vermeulen    Koewacht      470 0:34:13
 76 Marlene Zandee       Kapelle       357 0:34:24
 77 Saskia Geschiere     Oostkapelle   083 0:34:28
 78 Carineke Mix         Middelburg    496 0:34:34
 79 Jose Rasenberg       Wagenberg     039 0:34:43
 80 Yolanda Veldhuizen   Vlissingen    131 0:34:45
 81 Christy van Mastrigt Vlissingen    493 0:34:47
 82 Moira Tribouillard   Middelburg    177 0:34:50
 83 Ankie Wondergem      Oostkapelle   322 0:34:53
 84 Anita Hagen          Wilhelminadorp340 0:34:56
 85 Mieke Zoutewelle     Goes          455 0:35:01
 86 Susanne Zoutewelle   Goes          456 0:35:03
 87 Carlien Veen         Vlissingen    252 0:35:07
 88 Mirjam Pattenier     Serooskerke   052 0:35:11
 89 Ileana Hamelink      Oostdijk      484 0:35:16
 90 Angelique Rober      Vlissingen    068 0:35:38
 91 Wendy Vogel          Vlissingen    436 0:35:39
 92 Tamara Francke       Spijkenisse   432 0:35:52
 93 Eveline Hermsen      Koudekerke    338 0:36:21
 94 Antoinette Kievit    Rotterdam     128 0:36:24
 95 Margriet Koeveringen Oostdijk      483 0:36:50
 96 Joke de Neef Verspeek Scherpenisse  337 0:37:11
 97 Christine Wingelaar  Sirjansland   347 0:37:13
 98 Lian van Boxtel      Vlissingen    335 0:37:15
 99 Jolanda Noordijk     Bergen op Zoom334 0:37:17
100 Bianca Rozinga       Kapelle       460 0:37:23
101 Pia van Opdurp       Schoondijke   153 0:37:45
102 Jacqueline Pronk Wolders Renesse       431 0:37:48
103 Thea Tange           Vlissingen    495 0:38:15
104 Isa Bogaert          Antwerpen B   093 0:38:23
105 Heleen v d Broecke   Breskens      138 0:38:29
106 Sanne Versluis       Middelburg    016 0:44:34
107 Wilma Out            Vlissingen    011 0:44:51
108 Monique Versluis     Vlissingen    014 0:44:53
109 Dimphy Brunke        Vlissingen    017 0:44:54
110 Marjan Minderhoud    Steenbergen   333 0:48:23
111 Angelique vd Kerkhof Vlissingen    390 1:15:05
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
06-10-2017 10e LadiesrunZoutelandeKustmarathon0
30-09-2016 9e LadiesrunZoutelandeKustmarathon1078
02-10-2015 8e LadiesrunZoutelandeKustmarathon1351
03-10-2014 7e LadiesrunZoutelandeKustmarathon1805
04-10-2013 6e LadiesrunZoutelandeKustmarathon5977
05-10-2012 5e LadiesrunZoutelandeKustmarathon4724
30-09-2011 4e LadiesrunZoutelandeKustmarathon6484
01-10-2010 3e LadiesrunZoutelandeKustmarathon4770
03-10-2008 1e LadiesrunZoutelandeKustmarathon3496

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
19-11: 34e Zevenheuvelenloop Nijmegen (70)
05-11: Marathon Porto (3)
05-11: 21e Berenloop Terschelling (5)
05-11: Herbstlauf Bottrop (2)
29-10: 35e Marathon Brabant Etten-Leur (76)
29-10: 12e Drechtstadloop Dordrecht (10)
28-10: Marathon van Gent (8)
22-10: 10 van AVR Rucphen (6)
21-10: Typhoonloop Gorinchem (1)
15-10: Linker Oevert 1/2 marathon Antwerpen (12)
15-10: 42e Amsterdam Marathon (11)
08-10: Rondje Seppe Bosschenhoofd (5)
08-10: 34e Marathon Eindhoven (11)
08-10: 31e 4 Mijl van Groningen (1)
01-10: 32e Singelloop Breda (40)
01-10: Singelloop Utrecht (5)
24-09: Vestingloop Willemstad (8)
24-09: Berlin marathon Berlijn (2)
24-09: Wegwedstrijd Steenbergen (7)
17-09: 33e Dam tot Damloop Amsterdam (33)
Atletiek Zeeland © 2017