woensdag 17 juli 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
08-07: Hanteer eens limieten
02-07: From Dusk Till Dawn - Rondje Veerse Meer
21-06: Was het nu eigenlijk wel een marathon?
10-06: Hardloopschema’s
03-06: Het bloed kruipt, maar het moet wel leuk blijven
17-05: Nieuwe kampioenen dankzij ketonenbier
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
wo 17-07: 40e Stratenloop Westkapelle
di 23-07: 4e Zomerloop Groede
wo 24-07: 36e Bokaalloop Burgh-Haamstede
za 27-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem
di 30-07: 5e Zomerloop Cadzand-Bad
wo 31-07: 82e Boulevardloop Vlissingen
za 03-08: Memorial Rasschaert Ninove
di 06-08: 6e Zomerloop Zuidzande
vr 09-08: 35e Strandloop Ouddorp
vr 09-08: Track Meeting Utrecht
za 10-08: 15 van Wolphaartsdijk
za 17-08: Sabbinge Loop Oud-Sabbinge
za 17-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo
di 20-08: Avondbaanwedstrijd Terneuzen
Recente uitslagen meer uitslagen
di 16-07: 3e Zomerloop Retranchement
za 13-07: Ronde van Sint Kruis
wo 10-07: 9e Sportvissersloop Yerseke
di 09-07: 2e Zomerloop Nieuwvliet
wo 03-07: 30e Stratenloop Zoutelande (200)
di 02-07: Boulevardloop IJzendijke (80)
vr 21-06: 11e Griffioenloop Middelburg (105)
za 15-06: Loop voor MS Westkapelle (56)
vr 14-06: 8e Schellachloop Middelburg (144)
wo 12-06: 3e Hoek Run (61)
vr 07-06: 19e Stadsloop Middelburg (381)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
13e Meidoornloop
Nisse, zondag 10 mei 2009 - Organisatie: Meidoornloop
15 km 
 001 Francke Jesper   Koudekerke       564 0:52:04    1eH 
 002 Tongeren Miquel  Middelburg       563 0:52:07    2eH 
 003 Vermeulen Alwin  Kwadendamme      489 0:52:17    3eH 
 004 Kok Erik de      Arnemuiden       476 0:55:06    4eH 
 005 Vasseur Remy     Vlissingen       574 0:55:30    5eH 
 006 Joziasse Sjacco  Koudekerke       567 0:56:22    6eH 
 007 Vos Wilko de     Kattendijke      547 0:56:26    7eH 
 008 Balkenende Peter Goes             536 0:56:28    8eH 
 009 Pagter Kevin de  Westkapelle      526 0:56:31    9eH 
 010 Wondergem Lous   Middelburg       584 0:56:43   10eH 
 011 Brouwer Sjaak    Middelburg       552 0:56:48   11eH 
 012 Witte Rinus      Middelburg       550 0:57:20   12eH 
 013 Verhage Arjo     Aagtekerke       602 0:58:29   13eH 
 014 Limbergen Peter  Goes             503 0:58:36   14eH 
 015 Verhage Bram     Aagtekerke       598 0:58:39   15eH 
 016 Kok Martijn de   Wolphaartsdijk   541 0:59:19   16eH 
 017 Raas Bas         Eindhoven        587 0:59:28   17eH 
 018 Engels Anjolie   Middelburg       505 0:59:35    1eD 
 019 Ritsema JaapJan  Middelburg       576 0:59:38   18eH 
 020 Wilde Jan de     Nisse            558 1:00:25   19eH 
 021 Boone Dave       Kruiningen       519 1:00:33   20eH 
 022 Baart Menno      Middelburg       495 1:01:38   21eH 
 023 Geschiere Gilles Meliskerke       453 1:01:41   22eH 
 024 Schrijver Albert Kapelle          511 1:01:46   23eH 
 025 Wouters Wim      Kruiningen       568 1:01:56   24eH 
 026 Kok Marianne de  Lewedorp         543 1:01:58    2eD 
 027 Lous Henk        Vlissingen       540 1:02:11   25eH 
 028 Joziasse Giel    Goes             554 1:02:52   26eH 
 029 Besuyen Wim      Middelburg       474 1:03:04   27eH 
 030 Haren Patrick v  Bergen op Zoom   565 1:03:57   28eH 
 031 Schelfhout Fons  Goes             483 1:04:02   29eH 
 032 Dellebeke Ron    Souburg          561 1:04:11   30eH 
 033 Geense Jan       Yerseke          469 1:04:17   31eH 
 034 Caspel Jon van   Vlissingen       537 1:05:12   32eH 
 035 Vermeulen Sjacco Heinkenszand     460 1:06:28   33eH 
 036 Pagter Rob de    Ritthem          548 1:07:03   34eH 
 037 Breen Danny      Goes             463 1:07:06   35eH 
 038 Alphen Edwin v   Vlissingen       468 1:07:14   36eH 
 039 Nebbeling Dick   Nieuwegein       509 1:07:31   37eH 
 040 Lindenbergh Paul Goes             470 1:07:36   38eH 
 041 Plessius Dennis  sH Arendskerke   504 1:07:54   39eH 
 042 Rijke Ronald de  Middelburg       630 1:08:29   40eH 
 043 Goole Saskia     Kapelle          553 1:08:33    3eD 
 044 Paalvast Michiel Veere            486 1:08:36   41eH 
 045 Toutenhoofd Vinc Westkapelle      607 1:08:42   42eH 
 046 Baan Leo de      Vlissingen       461 1:08:45   43eH 
 047 Boer Harm        Goes             604 1:08:47   44eH 
 048 Vis Hans         s'Gravenpolder   533 1:08:50   45eH 
 049 Krocke Ronnie    Souburg          600 1:09:32   46eH 
 050 Klompe Johan     Wolphaartsdijk   517 1:10:46   47eH 
 051 Ars Jan          Rilland          466 1:10:50   48eH 
 052 Stee Jos van     s'Gravenpolder   542 1:10:52   49eH 
 053 PaardekooperRinu Goes             492 1:10:54   50eH 
 054 Huurman Wim      Goes             626 1:10:56   51eH 
 055 ChristiaanseHarr Yerseke          475 1:11:05   52eH 
 056 Zuidweg Leo      Middelburg       459 1:11:11   53eH 
 057 Joosse Emiel     Breda            497 1:11:15   54eH 
 058 Joosse Jan       Kapelle          522 1:11:18   55eH 
 059 Rosendaal KeesJ  Goes             484 1:11:35   56eH 
 060 Grutter Peter    Heinkenszand     535 1:11:40   57eH 
 061 RentmeesterPeter Yerseke          472 1:11:46   58eH 
 062 Stel Jack van    Yerseke          557 1:12:10   59eH 
 063 Visser Juliette  Goes             621 1:12:12    4eD 
 064 Engelsman Ando d Middelburg       523 1:12:15   60eH 
 065 Griep Arjen      Goes             491 1:12:19   61eH 
 066 Minnaard Hans    Yerseke          457 1:12:33   62eH 
 067 Lodder Johan     Kapelle          452 1:12:52   63eH 
 068 ConstandseNicole Middelburg       585 1:12:55    5eD 
 069 LugtenburgWillem Brielle          582 1:13:14   64eH 
 070 Verbrugge Peter  Middelburg       465 1:13:21   65eH 
 071 Stroo Ronald     Middelburg       471 1:13:25   66eH 
 072 Ven Leendert v d Zoutelande       534 1:13:27   67eH 
 073 Roose Wim        Goes             507 1:13:29   68eH 
 074 Dekker Eije      s'Gravenpolder   583 1:13:32   69eH 
 075 Priem Arthur     Koudekerke       559 1:13:37   70eH 
 076 Boogaard Rob     Oostkapelle      458 1:13:43   71eH 
 077 Abbink Herman    Goes             512 1:14:29   72eH 
 078 Maranus Peter    Aagtekerke       528 1:14:47   73eH 
 079 Lemson Frans     Vlissingen       560 1:15:04   74eH 
 080 Tolhoek Piet     Yerseke          477 1:15:12   75eH 
 081 Delden Marcel v  Souburg          592 1:15:21   76eH 
 082 Coomans Dorien   Aagtekerke       610 1:15:27    6eD 
 083 Drijdijk Adrie   Driewegen        581 1:15:29   77eH 
 084 Leijden Mark van Goes             481 1:15:40   78eH 
 085 Jonge Hans de    Goes             478 1:15:43   79eH 
 086 Groot Danny de   Middelburg       493 1:16:00   80eH 
 087 GeschiereSuzanne Middelburg       551 1:16:03    7eD 
 088 Rommers Gerard   Vlissingen       595 1:16:05   81eH 
 089 Schipper Moniek  Heinkenszand     629 1:16:14    8eD 
 090 Noordijke Adri   Zierikzee        578 1:16:40   82eH 
 091 Klopmeijer Boris Domburg          588 1:17:06   83eH 
 092 Swint Nellie     Vlissingen       570 1:17:32    9eD 
 093 Swint Rein       Vlissingen       571 1:17:34   84eH 
 094 Slik Bart v d    Arnhem           454 1:17:49   85eH 
 095 Graaf Andre vd   s'H Abtskerke    513 1:17:55   86eH 
 096 Maas Erwin v d   Oudelande        555 1:18:05   87eH 
 097 Francke Conno    Gapinge          549 1:18:07   88eH 
 098 Raas Lou         Lewedorp         456 1:18:10   89eH 
 099 Bakx Nicole      Vlissingen       577 1:18:20   90eH 
 100 Berg Hans v d    Kloetinge        606 1:18:30   91eH 
 101 Cappon Maria     Goes             473 1:18:33   10eD 
 102 Boonman Joost    Yerseke          594 1:18:37   92eH 
 103 Dries Rudi v d   Heinkenszand     464 1:19:06   93eH 
 104 Caljouw Andre    Middelburg       529 1:19:12   94eH 
 105 Koning andre de  Goes             482 1:19:24   95eH 
 106 Nijzink Helmy    Nisse            525 1:19:28   11eD 
 107 Meegen Pim van   Goes             488 1:19:30   96eH 
 108 Berg Han vd      Lewedorp         257 1:19:31   97eH 
 109 Ciarelli Silvana Middelburg       524 1:19:50   12eD 
 110 Iperen Reynold v Kapelle          487 1:19:55   98eH 
 111 Humer Steff      Kattendijke      485 1:19:56   99eH 
 112 Karelse Wim      Schore           490 1:20:10  100eH 
 113 Maaren Pieter v  Middelburg       467 1:20:38  101eH 
 114 Schagen Jan van  Goes             597 1:20:54  102eH 
 115 Koster Huub      Arnemuiden       516 1:20:56  103eH 
 116 Hage Leo         Middelburg       539 1:21:16  104eH 
 117 Siereveld Jan    Middelburg       624 1:21:53  105eH 
 118 Kruitbosch Gert  Goes             620 1:21:56  106eH 
 119 Splunter Lennard Goes             603 1:21:57  107eH 
 120 Simons Marjo     Grijpskerke      520 1:22:02   13eD 
 121 Koster Charl de  Heinkenszand     544 1:22:04  108eH 
 122 Koppejan Ellen   Vlissingen       506 1:22:18   14eD 
 123 Tolhoek Johnny   Yerseke          479 1:22:41  109eH 
 124 Meester Jan-Kees Yerseke          527 1:22:45  110eH 
 125 Krijnsen P       Nisse            510 1:22:58  111eH 
 126 Soolsma Nancy    Middelburg       531 1:23:02   15eD 
 127 Both Jan Arend   Vlissingen       623 1:23:31  112eH 
 128 Minnaar Melissa  Kortgene         618 1:23:33   16eD 
 129 Vader Jeffrey    Domburg          580 1:24:35  113eH 
 130 Kuiper Marja     Souburg          579 1:24:45   17eD 
 131 Maranus Jan      Grijpskerke      538 1:25:01  114eH 
 132 Jong Matty de    Souburg          545 1:25:24   18eD 
 133 Verhage Regina   Meliskerke       605 1:27:04   19eD 
 134 PosthumusAngeliq Vlissingen       589 1:27:08   20eD 
 135 Posthumus Willem Oss              590 1:27:11  115eH 
 136 Vlaswinkel Louis Heinkenszand     614 1:27:35  116eH 
 137 Perk Annelies vd Westkapelle      615 1:28:23   21eD 
 138 Roose Jan        Goes             508 1:29:04  117eH 
 139 Goey Marissa de  Wolphaartsdijk   596 1:29:16   22eD 
 140 Witte Gilles de  Heinkenszand     575 1:30:18  118eH 
 141 Bartvelsen Frans Goes             496 1:31:00  119eH 
 142 Zeeuw Jaap de    Middelburg       498 1:31:05  120eH 
 143 Nobels Aldo      Goes             613 1:31:13  121eH 
 144 Dijk Marian van  Middelburg       532 1:31:18   23eD 
 145 RozendaalChristl Kapelle          622 1:31:23   24eD 
 146 Ganseman Carolin Kapelle          612 1:31:25   25eD 
 147 Haas Sebastiaan                   572 1:31:28  122eH 
 148 HoogestegerDick  Heinkenszand     455 1:31:44  123eH 
 149 Winter Rebecca d Ovezande         562 1:31:47   26eD 
 150 Vette Jenine     Goes             462 1:36:39  124eH 

7.5 km 
 001 Derveaux Kris    Oostende B       214 0:25:58    1eH 
 002 PaardekooperLars Goes             289 0:26:37    2eH 
 003 Kramer Hannuel   Koudekerke       280 0:26:53    3eH 
 004 Tissink Martijn  Kapelle          204 0:27:04    4eH 
 005 Bart Jan de      sh Abtskerke     281 0:29:02    5eH 
 006 Doorn G van      Goes             255 0:29:20    6eH 
 007 WesterweeleHenri Vlissingen       253 0:29:54    7eH 
 008 Vos Robin de     Kattendijke      546 0:30:19    8eH 
 009 Anrooy Franklin  Kapelle          210 0:30:36    9eH 
 010 Balkenende Luuk  Goes             235 0:30:40   10eH 
 011 Engels Anton     Middelburg       252 0:31:01   11eH 
 012 Helm Richard v d Goes             296 0:31:52   12eH 
 013 Vos Patrick de   Kattendijke      218 0:32:12   13eH 
 014 Linde Annet v d  Nisse            208 0:32:19    1eD 
 015 Lindenberg Jorn  Yerseke          259 0:32:24   14eH 
 016 Verschuure Moniq Yerseke          262 0:32:30    2eD 
 017 Frederiks Ruud   s'Heerenhoek     303 0:32:33   15eH 
 018 Vogel Patrick    Middelburg       205 0:32:46   16eH 
 019 Fara Willem      Breskens         256 0:33:06   17eH 
 020 Hoek Jan         Middelburg       514 0:33:26   18eH 
 021 Linde Jan v d    Oostburg         258 0:33:49   19eH 
 022 Tolhoek Antwan   Yerseke          285 0:33:53   20eH 
 023 Daalman Frans    Breskens         480 0:34:01   21eH 
 024 Dries Peter v d  Heinkenszand     228 0:34:03   22eH 
 025 DuifhuizenWolfga Kloetinge        192 0:34:05   23eH 
 026 Winter Kees de   Goes             302 0:34:15   24eH 
 027 Eppings Maurice  Middelburg       518 0:34:18   25eH 
 028 AnrooyMarietta v Kapelle          212 0:34:43    3eD 
 029 Langerak John    Meliskerke       601 0:34:57   26eH 
 030 Klomp Bas        Wolphaartsdijk   243 0:35:07   27eH 
 031 Openeer Remie    Goes             197 0:35:17   28eH 
 032 Karelse Ad       Biezelinge       185 0:35:22   29eH 
 033 Bruine Jan-Kees  Goes             239 0:35:24   30eH 
 034 Schepers Kim     Eindhoven        586 0:35:27    4eD 
 035 Hoondert William Heinkenszand     515 0:35:49   31eH 
 036 Koene Ingrid de  Yerseke          282 0:35:56    5eD 
 037 Wel Jack van     Goes             307 0:36:07   32eH 
 038 Stee Peter van   Lewedorp         501 0:36:10   33eH 
 039 Krijnsen Ivo     Hansweert        230 0:36:18   34eH 
 040 Drongelen Jan v  Grijpskerke      238 0:36:21   35eH 
 041 Anrooy John van  Kapelle          211 0:36:25   36eH 
 042 Polderdijk Wilma Domburg          611 0:36:27    6eD 
 043 Goole Georges    Zuiddorp         248 0:36:47   37eH 
 044 Prenger Roely    Domburg          187 0:37:04    7eD 
 045 Huurman Geertje  Goes             625 0:37:13    8eD 
 046 Smeenge Trijnie  Grijpskerke      215 0:37:29    9eD 
 047 Reijnhout Erik   Vlissingen       196 0:37:37   38eH 
 048 Raas Koen        Lewedorp         556 0:37:59   39eH 
 049 Lensen Dignus    Souburg          206 0:38:10   40eH 
 050 Schotanus Arjen  Middelburg       233 0:38:15   41eH 
 051 Dekker Tessa     s'Gravenpolder   224 0:38:48   10eD 
 052 Lockefeir Mandy  Nisse            237 0:38:53   11eD 
 053 Wattel Ina       Serooskerke      278 0:39:11   12eD 
 054 Wilde Renate de  Wilhelminadorp   247 0:39:13   13eD 
 055 Hoogenboom Bat   Noordwelle       223 0:39:15   42eH 
 056 Hintzen Jan      Lewedorp         203 0:39:17   43eH 
 057 Alphen Angela v  Vlissingen       291 0:39:20   14eD 
 058 Bree Jacqueline  Middelburg       207 0:39:21   15eD 
 059 Klaassen Roland  Middelburg       260 0:39:24   44eH 
 060 Troije Ronny de  Middelburg       236 0:39:26   45eH 
 061 Doorn Jan van    Heinkenszand     627 0:39:28   46eH 
 062 Schoon Petra     Driebergen       249 0:39:30   16eD 
 063 Jonge Mario de   Ovezande         617 0:39:42   47eH 
 064 Gabrielse Matty  Westkapelle      279 0:39:46   17eD 
 065 Joziasse Anouk   Goes             184 0:39:53   18eD 
 066 Koster Wilko de  Heinkenszand     220 0:40:04   48eH 
 067 Magnus JanWillem Wolphaartsdijk   250 0:40:15   49eH 
 068 Stel Michela van Yerseke          209 0:40:20   19eD 
 069 Sluis Danielle v Hansweert        182 0:40:25   20eD 
 070 SmallegangeAnder Kapelle          273 0:40:27   50eH 
 071 Craene Klaartje  Rotterdam        284 0:40:32   21eD 
 072 Joziasse Anita   Goes             227 0:40:34   22eD 
 073 Boer Jos de      Souburg          299 0:40:37   51eH 
 074 Zwaard Eric      Roosendaal       183 0:40:39   52eH 
 075 Boogaard Magda   Oostkapelle      301 0:40:46   23eD 
 076 Jong Jolanda de  s'Gravenpolder   213 0:40:48   24eD 
 077 Nijhuis Mandy    Goes             190 0:41:03   25eD 
 078 Linde Wim vd     Goes             283 0:41:19   53eH 
 079 Vette Ilona      Goes             261 0:41:25   26eD 
 080 Sluis Remy v d   Hansweert        181 0:41:32   54eH 
 081 Aerts Eline      Middelburg       240 0:41:49   27eD 
 082 Dorrepaal Edwin  Schore           221 0:41:54   55eH 
 083 Veerman Corine   Ovezande         180 0:42:07   28eD 
 084 Kootstra Theo    Waarde           271 0:42:14   56eH 
 085 Boek Boran       sh Arendskerke   306 0:42:17   57eH 
 086 Meulenberg Hilde sH Abtskerke     188 0:42:21   29eD 
 087 Slootweg Maria   Bilthoven        288 0:42:23   30eD 
 088 Aerts Sarijke    Middelburg       242 0:42:25   31eD 
 089 Dries Diana  vd  Heinkenszand     293 0:42:36   32eD 
 090 Loo Marcel van   Kloetinge        593 0:43:01   58eH 
 091 Verheul Mieke    Goes             234 0:43:04   33eD 
 092 Sinke Wiebeke    Goes             294 0:43:06   34eD 
 093 Geus Petra de    Heinkenszand     194 0:43:23   35eD 
 094 RentmeesterMoniq Heinkenszand     295 0:43:26   36eD 
 095 Verburg Kees     Hansweert        229 0:43:28   59eH 
 096 Mombarg Anechien Middelburg       502 0:43:32   37eD 
 097 Vette J          Goes             298 0:43:38   60eH 
 098 Hoeven Carolien  Koudekerke       274 0:43:40   38eD 
 099 UijtdenhaagRogie Lewedorp         200 0:43:43   61eH 
 100 Pieters Iris     Goes             290 0:43:48   39eD 
 101 Braamse Anja     Goes             297 0:43:49   40eD 
 102 Bliek C v d      Goes             272 0:43:59   62eH 
 103 Polderman Renee  Hansweert        231 0:44:28   41eD 
 104 Twaan Verena de  Goes             292 0:44:38   42eD 
 105 As Sacha van     Heinkenszand     222 0:44:44   43eD 
 106 Rijke Jan de     Middelburg       246 0:45:31   63eH 
 107 Aerts Hanna      Breda            241 0:45:52   44eD 
 108 Belt Trudi       Vlissingen       494 0:45:56   45eD 
 109 Relyveld Bianca  Lewedorp         216 0:46:10   46eD 
 110 UijtdehaagJeanin Lewedorp         201 0:46:21   47eD 
 111 Maljaars Sjaak   s'Gravenpolder   244 0:46:37   64eH 
 112 Slik Jan v d     Goes             304 0:46:40   65eH 
 113 Huiskamp Rachel  Heinkenszand     277 0:46:51   66eH 
 114 Habraken T       Kattendijke      265 0:47:22   67eH 
 115 Karelse Janus    Kamperland       219 0:47:25   68eH 
 116 Blaak Rijnie     Goes             286 0:47:30   48eD 
 117 Meyer Rina       Heinkenszand     225 0:47:48   49eD 
 118 Karelse Rebecca  Biezelinge       186 0:47:51   50eD 
 119 Paauw Christa    Goes             191 0:47:53   51eD 
 120 Wolf Evelien de  Vlissingen       254 0:48:02   52eD 
 121 Braamse Mirjam   Heinkenszand     226 0:48:20   53eD 
 122 Weele Henny v d  Vlissingen       305 0:48:29   54eD 
 123 Wijs Carien      Wolphaartsdijk   189 0:49:11   55eD 
 124 Boot             Wolphaartsdijk   300 0:49:13   69eH 
 125 Schagen Mieke v  Goes             287 0:50:15   56eD 
 126 Veld Margo in't  Kruiningen       217 0:50:24   57eD 
 127 Wattel Lianne    Domburg          195 0:50:28   58eD 
 128 Knuit Zippora    Hansweert        232 0:50:30   59eD 
 129 Visser Yvonne    s'Heerenhoek     202 0:51:25   60eD 
 130 Pop Davy         Heinkenszand     276 0:52:25   70eH 
 131 Drijdijk Marcel  Heinkenszand     275 0:52:27   71eH 
 132 Maljaars Anita   s'Gravenpolder   245 0:53:56   61eD 
 133 Freijsen Emiel   Kapellen B       251 1:02:59   72eH 
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
11-05-2019 23e MeidoornloopNisseMeidoornloop0
12-05-2018 22e MeidoornloopNisseMeidoornloop0
13-05-2017 21e MeidoornloopNisseMeidoornloop0
08-05-2016 20e MeidoornloopNisseMeidoornloop1540
10-05-2015 19e MeidoornloopNisseMeidoornloop2362
11-05-2014 18e MeidoornloopNisseMeidoornloop2104
12-05-2013 17e MeidoornloopNisseMeidoornloop3589
13-05-2012 16e MeidoornloopNisseMeidoornloop3344
08-05-2011 15e MeidoornloopNisseMeidoornloop3149
09-05-2010 14e MeidoornloopNisseMeidoornloop2552
10-05-2008 12e MeidoornloopNisseMeidoornloop1849
12-05-2007 11e MeidoornloopNisseMeidoornloop1482
06-05-2006 10e MeidoornloopNisseMeidoornloop990
14-05-2005 9e MeidoornloopNisseMeidoornloop742

 
Laatste reactie:
Jan Roose: Hardloopschema’s..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
13-07: Guldensporenmeeting Kortrijk (2)
1500 m Noor Dekker (PR)4.37.36  Vse
800 m Mees Verbrugge (PR)2.05.08  JoB
12-07: Track Meeting Utrecht (2)
800 m Yunis Stitan (PR 1.53.38)1.56.67  Mse
400 mh Paavo de Leng (PR)64.99  JoA
07-07: Gouden 3000m Ertvelde (4)
07-07: Gletscher Marathon Imst (1)
04-07: Track Meeting Rotterdam (3)
23-06: 36e Halve Marathon Roosendaal (34)
23-06: Grote Prijs Lokeren (6)
21-06: Track Meeting Utrecht (3)
19-06: Hardloopgala Gilze (2)
15-06: Baanwedstrijd Oostburg (10)
15-06: Maasdijkmarathon (1)
15-06: Nijmegen Global Athletics (3)
13-06: Track Meeting Dordrecht (3)
10-06: Pinksterwedstrijd Hulst (10)
08-06: Memorial Jos Verstockt Lier (1)
08-06: 37e Lenteloop Papendrecht (1)
08-06: 48e Gouden Spike Leiden (3)
02-06: 9e Brabantse Wal Marathon Bergen op Zoom (52)
01-06: Putbosmeeting Oordegem (4)
01-06: Baanwedstrijd Zierikzee (18)
30-05: Harry Schulting Games Vught (1)
28-05: Avondbaanwedstrijd Terneuzen (9)
26-05: Rock 'n' Roll Marathon Liverpool (6)
25-05: 10e IFAM Outdoor Oordegem (6)
24-05: Track Meeting Utrecht (4)
19-05: Leiden Marathon (10)
Atletiek Zeeland © 2019