dinsdag 23 juli 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
17-07: Mijn naam is haas en ik weet…..
08-07: Hanteer eens limieten
02-07: From Dusk Till Dawn - Rondje Veerse Meer
21-06: Was het nu eigenlijk wel een marathon?
10-06: Hardloopschema’s
03-06: Het bloed kruipt, maar het moet wel leuk blijven
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
di 23-07: 4e Zomerloop Groede
wo 24-07: 36e Bokaalloop Burgh-Haamstede
vr 26-07: Pannekoekloop Overslag
za 27-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem
di 30-07: 5e Zomerloop Cadzand-Bad
wo 31-07: 82e Boulevardloop Vlissingen
za 03-08: Memorial Rasschaert Ninove
di 06-08: 6e Zomerloop Zuidzande
vr 09-08: 35e Strandloop Ouddorp
vr 09-08: Track Meeting Utrecht
za 10-08: 15 van Wolphaartsdijk
za 17-08: Sabbinge Loop Oud-Sabbinge
za 17-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo
di 20-08: Avondbaanwedstrijd Terneuzen
vr 23-08: Hardloop3Daagse Groot-Valkenisse
za 24-08: Allonsius Sport Meeting Huizingen
za 24-08: 33e Halve Marathon Westenschouwen
Recente uitslagen meer uitslagen
wo 17-07: 40e Stratenloop Westkapelle
di 16-07: 3e Zomerloop Retranchement
za 13-07: Ronde van Sint Kruis
wo 10-07: 9e Sportvissersloop Yerseke (250)
di 09-07: 2e Zomerloop Nieuwvliet (158)
wo 03-07: 30e Stratenloop Zoutelande (200)
di 02-07: Boulevardloop IJzendijke (80)
vr 21-06: 11e Griffioenloop Middelburg (105)
za 15-06: Loop voor MS Westkapelle (56)
vr 14-06: 8e Schellachloop Middelburg (144)
wo 12-06: 3e Hoek Run (61)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
37e Pannekoekloop
Westenschouwen, zaterdag 14 maart 2009 - Organisatie: Delta Sport
15 km >> Zeeuws record staat met 44.31 min. vanaf 18-08-1990 op naam van John Vermeule <<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/sec
1  Ronnie Overgaauw (PR 51.00)Dynamica57.29Mse   15.657  3:504.35
2  Jean-Pierre HoeboerSpado57.45M35   15.584  3:514.33
3  Arjan Beije (PR 49.09)Delta Sport58.34M35   15.367  3:544.27
4  Adriaan van Keulen (PR 57.54)Middelburg59.57Mse   15.013  4:004.17
5  Michel van den Bos (PR)Zierikzee1.00.49M45   14.799  4:034.11
6  Bert HederikavVN1.00.55M45   14.774  4:044.10
7  Erik Kok (PR 55.06)Dynamica1.01.26M35   14.650  4:064.07
8  Léon Jacobse (PR 1.01.26)Dynamica1.01.50Mse   14.555  4:074.04
9  Don JassiesRotterdam Atletiek1.01.52M45   14.547  4:074.04
10  Peter Balkenende (PR 55.53)AV'561.02.07M35   14.489  4:084.02
11  Arjo Verhage (PR 56.45)Dynamica1.02.43M35   14.350  4:113.99
12  John Ravia (PR 58.49)Delta Sport1.02.53M35   14.312  4:123.98
13  Patrick Tolhoek (debuut)Yerseke1.03.18M35   14.218  4:133.95
14  Adriaan Coppoolse (debuut)Vlissingen1.04.03M35   14.052  4:163.90
15  Peter Vader (PR 1.02.45)Delta Sport1.04.09M45   14.030  4:173.90
16  Cees Dijkman (PR)Burgh-Haamstede1.04.18M35   13.997  4:173.89
17  Fer Bouwens (PR 1.02.09)Zierikzee1.04.37M45   13.928  4:183.87
18  Piet van Mourik (PR)Delta Sport1.04.39M45   13.921  4:193.87
19  Marco Geldof (PR 54.38)Dynamica1.04.43M35   13.907  4:193.86
20  Henrik Westerweele (PR 57.00)Dynamica1.04.47Mse   13.892  4:193.86
21  Wim Besuijen (PR 52.30)Dynamica1.04.50M55   13.882  4:193.86
22  Kees van BlooisSpirit1.04.52M45   13.875  4:193.85
23  Mart MeijboomTyphoon1.05.16M35   13.790  4:213.83
24  Annick BeckersKasterlee1.05.21V35   13.772  4:213.83
25  Leon Loeve (PR)Scharendijke1.05.39Mse   13.709  4:233.81
26  Bram Verhage (PR 58.39)Dynamica1.06.50M45   13.466  4:273.74
27  John RosmolenSpirit1.06.54M55   13.453  4:283.74
28  Rian van den Broeke (PR 47.57)Dynamica1.07.03M45   13.423  4:283.73
29  René Jakobsen (PR 1.06.39)Middelburg1.07.04M35   13.419  4:283.73
30  Joop Lasseur (PR 59.13)Delta Sport1.07.05M65   13.416  4:283.73
31  G. JeremicZoetermeer1.07.18M45   13.373  4:293.71
32  Frank van der Want (PR)Middelburg1.07.28M35   13.340  4:303.71
33  Leo Janse (PR 1.06.16)Middelburg1.07.35M35   13.317  4:303.70
34  Cor de Ridder (PR)Arnemuiden1.07.45Mse   13.284  4:313.69
35  Henk-Jan Joosse (PR 55.37)Dynamica1.07.46M35   13.281  4:313.69
36  Jos Geluk (PR)Delta Sport1.07.56M45   13.248  4:323.68
37  Charles Vermeulen (PR)Kapelle-Biezelinge1.08.04M55   13.222  4:323.67
38  Leo Dalebout (PR 1.05.20)Dynamica1.08.13M45   13.193  4:333.66
39  Ron Dellebeke (PR 49.43)Dynamica1.08.35M45   13.123  4:343.65
40  Marius Besuijen (PR 55.01)Dynamica1.08.55M45   13.059  4:363.63
41  Frans Heijboer (PR 1.08.52)Poortvliet1.09.08M45   13.018  4:373.62
42  Eddy SneydersVosselaar1.09.11M45   13.009  4:373.61
43  Armand StolkSpirit1.09.15M45   12.996  4:373.61
44  Leon de Munnik (PR 1.05.52)Delta Sport1.09.24M35   12.968  4:383.60
45  Jan Willem Repko (PR)Vlissingen1.09.26M35   12.962  4:383.60
46  Leo de Bruijn (PR 1.08.54)Oostkapelle1.09.30M35   12.950  4:383.60
47  DielemanUtrecht1.09.33M55   12.940  4:383.59
48  Jaap van de Velde (PR)Serooskerke1.09.45M45   12.903  4:393.58
49  Pieter Poortvliet (debuut)Veere1.09.53Mse   12.879  4:403.58
50  Harro Heijboer (debuut)Delta Sport1.10.03Mse   12.848  4:403.57
51  Michel Bekink (PR 1.04.50)Goes1.10.27M35   12.775  4:423.55
52  Huub Beelen (PR 1.01.13)AV'561.10.33M45   12.757  4:423.54
53  Albert Repkos-Gravenhage1.10.45M35   12.721  4:433.53
54  John Kommer (PR 1.08.46)Delta Sport1.10.52M35   12.700  4:433.53
55  Joos Francke (PR 1.07.13)Biggekerke1.10.57M45   12.685  4:443.52
56  Eric van Remortel (PR 1.04.40)Goes1.11.10M45   12.646  4:453.51
57  Leonie Ton (PR 1.02.49)Delta Sport1.11.32Vse   12.582  4:463.49
58  Ronald Moerland (PR 1.11.11)Burgh-Haamstede1.11.54M35   12.517  4:483.48
59  Adriaan Walhout (PR 53.48)Middelburg1.13.10Mse   12.301  4:533.42
60  Hennie de Koster (PR)Zierikzee1.13.18M45   12.278  4:533.41
61  Arjen de Vos (PR)Delta Sport1.13.57M35   12.170  4:563.38
62  Jan van der Linde (PR 1.11.15)Wielingen1.13.59M55   12.165  4:563.38
63  Jan Bostelaar (PR 1.09.04)Dynamica1.14.11M55   12.132  4:573.37
64  Leo de Rijke (PR)Vlissingen1.14.16M35   12.118  4:573.37
65  Serge van Heiningen (PR 1.06.27)Vlissingen1.14.29M35   12.083  4:583.36
66  Rob Jongeneel (PR 1.12.28)Middelburg1.14.33M45   12.072  4:583.35
67  Ashok JodhaAmsterdam1.14.43M45   12.046  4:593.35
68  Adrie Janse (PR 1.08.42)Arnemuiden1.14.47M45   12.035  4:593.34
69  Arthur van Aartsen (PR 1.04.47)Middelburg1.14.52M35   12.021  4:593.34
70  Maurice Eppings (PR 1.08.40)Middelburg1.14.59M45   12.003  5:003.33
71  Ronald van den Berg (PR)Vlissingen1.15.06M35   11.984  5:003.33
72  Karel van de Gruiter (PR 1.02.28)Dynamica1.15.16M55   11.957  5:013.32
73  Nico BaasBleskensgraaf1.15.20M45   11.947  5:013.32
74  Jaap Janse (PR 1.13.53)Middelburg1.15.34M55   11.910  5:023.31
75  André Polfliet (PR 1.15.47)Oost-Souburg1.15.51Mse   11.866  5:033.30
76  Anne Kwist (PR 1.13.18)Spado1.15.52Vse   11.863  5:033.30
77  Marc van PeerVosselaar1.15.53M35   11.860  5:043.29
78  Wytze Veerman (debuut)Ovezande1.16.01M35   11.840  5:043.29
79  Dennis Plessius (PR 1.05.11)AV'561.16.47M35   11.721  5:073.26
80  Tanja de JongSpirit1.16.50V45   11.714  5:073.25
81  Henk van der Poel (PR 1.11.10)Westkapelle1.16.52M55   11.709  5:073.25
82  Dave Ruissen (PR 1.10.46)Oost-Souburg1.16.53M55   11.706  5:083.25
83  Kees de Nooijer (PR 1.11.43)Aagtekerke1.16.55M45   11.701  5:083.25
84  Fred Bastemeijer (PR 1.05.43)Delta Sport1.16.57M55   11.696  5:083.25
85  Daniël Zuiddam (PR 1.14.13)Middelburg1.16.59M45   11.691  5:083.25
86  Robert-Jan Provoost (PR 1.07.03)Domburg1.17.02M35   11.683  5:083.25
87  Niek RijnbergNederland1.17.03M35   11.681  5:083.24
88  Kees de Visser (PR 1.10.16)Aagtekerke1.17.05M35   11.676  5:083.24
89  Wim OosseHaelen1.17.06M45   11.673  5:083.24
90  Piet Verhage (PR 1.15.10)Dynamica1.17.13M65   11.656  5:093.24
91  Rein Swint (PR 57.39)Vlissingen1.17.18M65   11.643  5:093.23
92  Marietta van Anrooij (PR 1.09.38)AV'561.17.27V35   11.620  5:103.23
93  Peter Schurink (PR)Vlissingen1.17.35M45   11.600  5:103.22
94  Cis van NuetenVosselaar1.17.49M45   11.566  5:113.21
95  Hans van der Welle (PR 1.15.41)Middelburg1.17.50M45   11.563  5:113.21
96  Wim Huurman (PR 1.10.56)Goes1.17.52M45   11.558  5:113.21
97  Stefan de Jonge (debuut)Scharendijke1.17.56Mse   11.548  5:123.21
98  Rini Quist (PR 1.16.13)Heinkenszand1.17.56M55   11.548  5:123.21
99  Wim Bommeljé (PR 1.17.10)Vlissingen1.18.16M55   11.499  5:133.19
100  Jackie Koole (debuut)Koudekerke1.18.17M45   11.497  5:133.19
101  Piet van Vaardegem (PR 1.17.50)Westkapelle1.18.21M55   11.487  5:133.19
102  Richard Polderdijk (PR 1.11.12)Kortgene1.18.30M35   11.465  5:143.18
103  Piet Beijer (PR 1.08.33)Dynamica1.18.44M55   11.431  5:153.18
104  G. schoutenRotterdam1.18.45M45   11.429  5:153.17
105  Digna de Boer (PR 1.18.47)Delta Sport1.18.56V55   11.402  5:163.17
106  Willem van de WeelVeere1.18.59M55   11.395  5:163.17
107  Jos Boogaard (PR 1.03.41)Dynamica1.19.07M55   11.376  5:163.16
108  Kees van den Pol (PR 54.38)AV'561.19.11M55   11.366  5:173.16
109  Maurice Jacobse (debuut)Zoutelande1.19.28Mse   11.326  5:183.15
110  Wim LammersBleskensgraaf1.19.28M45   11.326  5:183.15
111  John Scheffers (PR 1.15.52)Nieuwerkerk1.19.34M45   11.311  5:183.14
112  Marly van NeerbosSpado1.19.36V35   11.307  5:183.14
113  Lieven van Belzen (PR 1.19.15)Middelburg1.19.38M55   11.302  5:193.14
114  Coby Louwerse (PR)Veere1.19.39V45   11.299  5:193.14
115  PeterPaul StokvisKortgene1.19.50M45   11.273  5:193.13
116  Marja SundermeijerSpirit1.19.54V55   11.264  5:203.13
117  Harry Aarnoudse (PR 1.18.23)Kerkwerve1.20.23M45   11.196  5:223.11
118  Jules GeirnaerdtGoes1.20.27M45   11.187  5:223.11
119  Frank van der Vliet (PR)Noordgouwe1.20.31M45   11.178  5:223.10
120  Ellie Westerweele (PR 1.02.29)Dynamica1.20.33V55   11.173  5:223.10
121  Peter Dijkwel (PR 1.19.14)S-Heer Arendskerke1.20.39M45   11.159  5:233.10
122  Anja Vogel (debuut)Middelburg1.20.52V45   11.129  5:233.09
123  Kees den Hollander (PR 1.05.56)Aagtekerke1.20.55M35   11.123  5:243.09
124  Erwin Schell (PR 1.16.21)Delta Sport1.21.09M45   11.091  5:253.08
125  Theo de Macker (PR 1.10.13)Burgh-Haamstede1.21.10M35   11.088  5:253.08
126  Jaco Fluijt (PR 1.20.54)Zierikzee1.21.15M35   11.077  5:253.08
127  Leo Francke (PR)Oostkapelle1.21.20M45   11.066  5:253.07
128  Juliëtte Visser (PR 1.09.39)AV'561.21.32V45   11.038  5:263.07
129  Co de Feijter (PR 1.06.25)Delta Sport1.21.33M45   11.036  5:263.07
130  Astrid Steijaert (PR 1.20.04)Oostburg1.21.45V45   11.009  5:273.06
131  Marion LampaertMaldegem1.22.05V45   10.964  5:283.05
132  Marco van 't Westeinde (PR 1.07.45)Arnemuiden1.22.27M35   10.916  5:303.03
133  Jan Geluk (PR 1.11.13)Delta Sport1.22.34M55   10.900  5:303.03
134  Eddy Musson (PR 1.14.28)IJzendijke1.22.56M55   10.852  5:323.01
135  Maaike KrimpenfortSpado1.23.22V35   10.796  5:333.00
136  Wim NuijtenBergen op Zoom1.23.23M45   10.794  5:343.00
137  Liesbeth Dorreman (PR)Zierikzee1.23.27V35   10.785  5:343.00
138  Hans Vermeulen (debuut)Goes1.23.29M55   10.781  5:342.99
139  yan MinderhoudOostkapelle1.23.43M55   10.751  5:352.99
140  Han van Sighem (PR 1.17.17)Renesse1.24.07M55   10.699  5:362.97
141  Peter van Stee (PR 1.17.17)Lewedorp1.24.12M35   10.689  5:372.97
142  Patrick Bliek (PR)Goes1.24.30M35   10.651  5:382.96
143  PietJan Platschorre (debuut)Kortgene1.24.32M45   10.647  5:382.96
144  Boris Klopmeijer (PR 1.17.50)Domburg1.24.52Mse   10.605  5:392.95
145  Hans Tramper (PR 1.14.49)Goes1.25.11M35   10.565  5:412.93
146  Geertje Huurman (PR 1.22.17)Goes1.25.20V45   10.547  5:412.93
147  Harm BakkerBest1.25.23M55   10.541  5:422.93
148  Kees Beenhakker (PR 1.25.07)Heinkenszand1.25.24M55   10.539  5:422.93
149  Wendy VerspeekBest1.25.25V35   10.537  5:422.93
150  Theo de Bie (PR 1.21.58)Kortgene1.25.36M35   10.514  5:422.92
151  Erik Michielsen (debuut)Vlissingen1.25.37M35   10.512  5:422.92
152  Jaap Hage (PR 1.21.44)Tholen1.26.21M45   10.423  5:452.90
153  Christianne Vermorken (debuut)Nieuwvliet1.26.26V45   10.413  5:462.89
154  Jules van Mulken (PR 1.19.57)Groede1.26.36M55   10.393  5:462.89
155  Adri Noordijke (PR 1.13.22)Zierikzee1.26.43M65   10.379  5:472.88
156  Marti van IerselBest1.27.00M45   10.345  5:482.87
157  Mirjam VerhagenBest1.27.01V45   10.343  5:482.87
158  rob VossBest1.27.02M35   10.341  5:482.87
159  Rudy de Maaijer (PR 1.20.29)Zierikzee1.27.05M45   10.335  5:482.87
160  johan van der lindenNieuw-Beijerland1.27.16M55   10.313  5:492.86
161  Luutsen DrostSpirit1.27.36M55   10.274  5:502.85
162  Jacko de Ridder (debuut)Arnemuiden1.27.51M35   10.245  5:512.85
163  Jeffrey Vader (PR 1.20.45)Domburg1.28.00M35   10.227  5:522.84
164  leo sinke (debuut)Veere1.28.06M45   10.216  5:522.84
165  Piet Jan Landegent (PR 1.15.03)Delta Sport1.28.12M55   10.204  5:532.83
166  lou raas (PR 1.19.03)Lewedorp1.28.28M45   10.173  5:542.83
167  Kors van BruinisseHeerjansdam1.28.31M45   10.168  5:542.82
168  rené van dijke (PR)Nieuwerkerk1.28.37M35   10.156  5:542.82
169  Wietse Haak (PR 1.26.58)Kortgene1.28.45M55   10.141  5:552.82
170  Bram de Rijke (PR 1.06.34) + (ZR Mannen 75)Dynamica1.28.58M75   10.116  5:562.81
171  Chris RosierBest1.29.18M65   10.078  5:572.80
172  Pim van Meegen (debuut)Goes1.29.20M45   10.075  5:572.80
173  Joop Scheijbeler (PR 1.15.08)Delta Sport1.29.48M55   10.022  5:592.78
174  Jan van Doorn (PR 1.07.20)AV'561.30.05M45   9.991  6:002.78
175  Ad JacobseArnemuiden1.30.40M45   9.926  6:032.76
176  Connie Huibregtse (PR 1.20.42)Delta Sport1.30.54V35   9.901  6:042.75
177  Marleen van Sighem (PR 1.20.56)Delta Sport1.30.58V45   9.894  6:042.75
178  Nicol de MaaijerBreda1.31.12Vse   9.868  6:052.74
179  Daan FonteineDelta Sport1.31.46M65   9.807  6:072.72
180  Annelies van der Perk (PR 1.18.14)Westkapelle1.32.25V35   9.739  6:102.71
181  Louisa MiechielsenVosselaar1.32.35V45   9.721  6:102.70
182  eric haestKasterlee1.32.36M45   9.719  6:102.70
183  Rink Sipma (PR)Vrouwenpolder1.33.11M35   9.658  6:132.68
184  Hannie de Nooijer (PR 1.28.47)Aagtekerke1.33.30V45   9.626  6:142.67
185  marion leenpoel (debuut)Kamperland1.33.48V45   9.595  6:152.67
186  tim nagelkerkeKloetinge1.34.10M55   9.558  6:172.65
187  Frank de WaalRotterdam1.34.12M35   9.554  6:172.65
188  Bets van GielsDiomedon1.34.17V45   9.546  6:172.65
189  Lyda Vos (PR)Lewedorp1.34.30V35   9.524  6:182.65
190  Ab van de Vijver (PR 1.26.22)Zierikzee1.34.44M55   9.500  6:192.64
191  Sjaak Wisse (debuut)Grijpskerke1.35.08M45   9.460  6:212.63
192  Hans Boomsluiter (debuut)Grijpskerke1.35.10M45   9.457  6:212.63
193  marjo simons (PR 1.22.02)Grijpskerke1.35.11V45   9.455  6:212.63
194  sjanie noordgraafKrimpen aan de IJssel1.35.21M45   9.439  6:212.62
195  genja boudewijnOuderkerk aan de Ijssel1.35.22V45   9.437  6:212.62
196  Mirjam de Gelder (debuut)Burgh-Haamstede1.35.42Vse   9.404  6:232.61
197  Regina Verhage (PR 1.28.00)Meliskerke1.36.04V45   9.368  6:242.60
198  Marco OggelBest1.36.21M35   9.341  6:252.59
199  edith KnibbeOuderkerk aan de Ijssel1.36.58V45   9.282  6:282.58
200  Eline Aerts (PR 1.18.27)Middelburg1.37.03Vse   9.274  6:282.58
201  Joke van de Kasteele (PR)Burgh-Haamstede1.37.13V45   9.258  6:292.57
202  Sarijke Aerts (PR 1.30.07)Middelburg1.37.14V55   9.256  6:292.57
203  Margot Verhaagen (debuut)Middelburg1.37.16V45   9.253  6:292.57
204  Sytze Stins (PR 1.09.56)Kortgene1.37.24M55   9.240  6:302.57
205  Theo Kootstra (PR)Waarde1.37.26M55   9.237  6:302.57
206  Evert de JongeBurgh-Haamstede1.38.31Mse   9.136  6:342.54
207  Henny de Jonge (PR 1.30.05)Delta Sport1.38.33V45   9.132  6:342.54
208  Wilbert Stadhouders (PR 1.36.15)Noordgouwe1.40.25M45   8.963  6:422.49
209  Leen GeschiereVught1.40.51M45   8.924  6:432.48
210  han van de berg (PR 1.25.17)Lewedorp1.43.31M45   8.694  6:542.42
211  Carlo de Ridder (debuut)Arnemuiden1.44.36Mse   8.604  6:582.39
212  ad de ridder (debuut)Arnemuiden1.47.34M45   8.367  7:102.32
213  Lian GebhardtavVN1.47.43V35   8.355  7:112.32
214  Hans den TurkNieuw-Vossemeer1.48.17M45   8.312  7:132.31
Mannen: 174 (81.31%) => M35=50 - M45=66 - M55=36 - M65=6 - M75=1 - Mse=15
Vrouwen: 40 (18.69%) => V35=10 - V45=21 - V55=4 - Vse=5

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2019Tim van den Broeke56:38Tim Pleijte56:38Yunis Stitan56:58Frédérique Burkin1:07:50183
2018Tim Pleijte56:43Eric Wolfert58:54Boris de Bruijn59:14Annick beckers1:13:56173
2017Adriaan van Keulen59:17Rob Musters1:00:11Michel Buijck1:00:29Annick Beckers1:14:11180
2016Erwin Adan58:26Joeri Versluis59:17Joeri Smit59:56Laurey van den Berge1:04:08133
2015Tommy Staal57:41Ralph Wiessner59:05Alwin Vermeulen59:41Isabel Lous1:11:56163
2014Wim Nieuwkerk57:37Michel Buijck1:02:38Bart Verkaart1:03:06Nadine de Wilde1:14:29208
2013Tommy Staal55:57Kas van Veen56:20Huub van Noorden58:46Annick Beckers1:09:50190
2012Adriaan van Keulen57:54Tjitte van den Buys57:56Arjan Beije58:06Leonie Ton1:09:04208
2011Michel Schrier56:59Jorrit Pels57:33Nap Hage1:00:04Marianne de Kok1:10:15196
2010Arjan Beije58:00Robert Planting58:00Wim van Sparrentak58:42Annick Beckers1:07:51184
2009Ronnie Overgaauw57:29Jean-Pierre Hoeboer57:45Arjan Beije58:34Annick Beckers1:05:21214
2008Michel Schrier57:46Theo Rabout59:39Erik Cappon59:40Annick Beckers1:06:09238
2007Jorrit Pels56:30Michel Schrier57:03Franky Beljaars58:06Leonie Ton1:07:23215
2006Jawad Bouazzoui54:11Hans van Beek54:23Peter Jongsma55:44Marleen van der Graaff1:06:36204
2005Jawad Bouazzaoui55:59Franky Beljaars57:18Arjan Beije57:51Marlies Kort1:03:41182
2004Arjan Beije56:46Erik Cappon59:17Sebastiaan Francke59:37Marlies Kort1:00:20175
2003Paul Verkleij55:47Arjan Beije56:55Jan de Bart57:14Marlies Kort1:01:04192
1999John Vermeule55:13Alwin Vermeulen55:59Anton van de Heuvel56:18Marlies Kort1:11:14239
1998Jim Svenoy55:11Frans Roelofs57:17Jan Zuidweg57:23Ellie Westerweele1:13:52205

7.5 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/sec
1  Franklin van AnrooijKapelle-Biezelinge31.21Mse   14.354  4:113.99
2  freek schuermanSteenbergen33.15Mse   13.534  4:263.76
3  Koen de VriesVlissingen35.20M45   12.736  4:433.54
4  Sanne van MourikOuwerkerk36.06Vse   12.465  4:493.46
5  Alex HeijnenBurgh-Haamstede36.21M45   12.380  4:513.44
6  René FrankeMiddelburg37.18M35   12.064  4:583.35
7  Acronius KramerGoes37.30M55   12.000  5:003.33
8  Marten WesterweeleVlissingen38.40M55   11.638  5:093.23
9  Tijs GelukNoordwelle39.33Mse   11.378  5:163.16
10  Erik ReijnhoutVlissingen39.54M45   11.278  5:193.13
11  adrie van bavelOud Gastel40.18M45   11.166  5:223.10
12  Pascal TournierRenesse40.22M35   11.148  5:233.10
13  André KortKerkwerve40.30M45   11.111  5:243.09
14  Hans KrabbendamMiddelburg40.33M45   11.097  5:243.08
15  Hilde DoelemanZierikzee40.57Vse   10.989  5:283.05
16  Adrie de VisserAagtekerke41.16M45   10.905  5:303.03
17  Arjan SchotanusMiddelburg41.47M45   10.770  5:342.99
18  arno obbinkBurgh-Haamstede42.01M35   10.710  5:362.98
19  Richard OosseBurgh-Haamstede42.10Mse   10.672  5:372.96
20  Jos TorremansVosselaar42.19M45   10.634  5:392.95
21  Mieke van VelthovenKerkwerve43.00V45   10.465  5:442.91
22  Juultje van der VeldenRenesse43.08Vse   10.433  5:452.90
23  Bart HoogenboomNoordwelle43.22M55   10.377  5:472.88
24  Wim VeerhoekRenesse43.57M45   10.239  5:522.84
25  Wim van de lindeGoes44.06M55   10.204  5:532.83
26  Lenno LouwerseGrijpskerke44.11M35   10.185  5:532.83
27  Ron VermorkenNieuwvliet44.22M45   10.143  5:552.82
28  Heidi BontiusBurgh-Haamstede44.27V35   10.124  5:562.81
29  Jeroen TerlouwMiddelburg44.32M35   10.105  5:562.81
30  Irene BakkerBest44.36V45   10.090  5:572.80
31  Lianne WijsmanZierikzee44.40V35   10.075  5:572.80
32  inge marchandBurgh-Haamstede45.00V35   10.000  6:002.78
33  wiebeke sinkeGoes45.25Vse   9.908  6:032.75
34  van den maagdenbergUtrecht45.34V55   9.876  6:052.74
35  Ria MarchandBurgh-Haamstede45.46V55   9.832  6:062.73
36  Petra van den DoelZierikzee46.08V35   9.754  6:092.71
37  Jan van der GijpDordrecht46.21M55   9.709  6:112.70
38  Evelinne HuigeBurgh-Haamstede46.55V35   9.591  6:152.66
39  Janus KarelseKamperland47.05M65   9.558  6:172.65
40  Marco Mandemakers-Gravenpolder47.12M35   9.534  6:182.65
41  Ton RekkersCapelle aan den IJssel47.13M65   9.531  6:182.65
42  Stien van BelzenMiddelburg47.17V45   9.517  6:182.64
43  Mieke VerheulGoes47.33V35   9.464  6:202.63
44  Anjo BraamseGoes48.17V35   9.320  6:262.59
45  greet verkeuvelKrimpen aan de Lek50.27V65   8.920  6:442.48
46  ts traasHeinkenszand52.23M65   8.591  6:592.39
47  Lianne WattelDomburg56.57Vse   7.902  7:362.19
48  Machiel SinkeKrabbendijke57.19M55   7.851  7:392.18
49  Ronald WillemsenKamperland1.16.37M45   5.873  0:131.63
Mannen: 31 (63.27%) => M35=6 - M45=12 - M55=6 - M65=3 - Mse=4
Vrouwen: 18 (36.73%) => V35=7 - V45=3 - V55=2 - V65=1 - Vse=5

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2019Haico Boer30:41Niels van Tuil32:05Jaco Kleinjan32:22Astrid Den Herder34:1964
2018Johan Spruit33:05Niels van Tuil33:39Mart Goudzwaard33:50Ilvia Hederik36:1167
2017Niels Goudswaard28:18Niels van Tuil31:00Robin van de Wege31:29Stephanie Vermeulen37:3981
2016Patrick de Vos28:15Franklin van Anrooij29:47Niels van Tuil32:23Ilvia Hederik34:2963
2015Pieter Wisse31:06Lars de Jongste32:30Niels van Tuil33:07Laurey van den Berge29:3798
2014Peter Klem31:13Stef Kapteijn33:30Simon Forde33:34Lisette Antheunisse36:1174
2013Léon Jacobse29:29Ron Dellebeke34:43Ad Goudswaard35:14Roely Prenger35:5080
2012Luuk Balkenende28:41Léon Jacobse29:46J de Graaf29:57Anne de Vlieger32:17103
2011Erik Cappon28:54Harmen van Eijzeren29:15René den Hollander29:55Annemiek van de Velde33:0962
2010Tim van den Broeke30:34Mathieu Weststrate30:53Luuk Balkenende32:03Lisette Antheunisse33:5680
2009Franklin van Anrooij31:21freek schuerman33:15Koen de Vries35:20Sanne van Mourik36:0649
2008Franklin van Anrooij33:32Robin Botman33:33Johan Mol36:03Leonie Ton35:0045
2007Tommy Staal29:05Lars Paardekooper29:16Wibo Verstraate31:20Bo Klaassen33:1869
2006Danny in het Veen26:48Richard Reijnhout30:04Wilko de Vos31:09Laurey van den Berge36:2137
2005Tommy Staal32:44H.S. Bale35:14Adrie de Jong36:12Elna Wisse40:0538


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 3.541 seconden nodig om deze lijst met 263 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
09-03-2019 47e PannekoekloopWestenschouwenDelta Sport0
10-03-2018 46e PannekoekloopWestenschouwenDelta Sport0
11-03-2017 45e PannekoekloopWestenschouwenDelta Sport0
12-03-2016 44e PannekoekloopWestenschouwenDelta Sport1348
14-03-2015 43e PannekoekloopWestenschouwenDelta Sport2019
08-03-2014 42e PannekoekloopBurgh-HaamstedeDelta Sport2991
09-03-2013 41e PannekoekloopBurgh-HaamstedeDelta Sport2937
10-03-2012 40e PannekoekloopBurgh-HaamstedeDelta Sport6515
12-03-2011 39e PannekoekloopBurgh-HaamstedeDelta Sport5058
13-03-2010 38e PannekoekloopBurgh-HaamstedeDelta Sport4081
08-03-2008 36e PannekoekloopWestenschouwenDelta Sport3236
10-03-2007 35e PannekoekloopWestenschouwenDelta Sport2573
11-03-2006 34e PannekoekloopWestenschouwenDelta Sport2111
12-03-2005 33e PannekoekloopWestenschouwenDelta Sport1624
13-03-2004 32e PannekoekloopWestenschouwenDelta Sport1808
08-03-2003 31e PannekoekloopWestenschouwenDelta Sport1945
09-03-2002 30e PannekoekloopWestenschouwenDelta Sport350
13-03-1999 27e PannekoekloopWestenschouwenDelta Sport2449
14-03-1998 26e PannekoekloopWestenschouwenDelta Sport2363

 
Laatste reactie:
Lion Baas: Mijn Naam Is Haas En Ik Weet…...
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
21-07: Gentse Feesten Meeting 2)
800 m Jasper Zuidhof (PR)1.59.07  Mse
800 m Noor Dekker (PR)2.14.25  Vse
13-07: Guldensporenmeeting Kortrijk ( 2)
1500 m Noor Dekker (PR)4.37.36  Vse
800 m Mees Verbrugge (PR)2.05.08  JoB
12-07: Track Meeting Utrecht ( 2)
800 m Yunis Stitan (PR 1.53.38)1.56.67  Mse
400 mh Paavo de Leng (debuut)64.99  JoA
07-07: Gouden 3000m Ertvelde ( 4)
07-07: Gletscher Marathon Imst ( 1)
04-07: Track Meeting Rotterdam ( 3)
23-06: Grote Prijs Lokeren 6)
23-06: 36e Halve Marathon Roosendaal 34)
21-06: Track Meeting Utrecht ( 3)
19-06: Hardloopgala Gilze ( 2)
15-06: Maasdijkmarathon 1)
15-06: Nijmegen Global Athletics 3)
15-06: Baanwedstrijd Oostburg ( 10)
13-06: Track Meeting Dordrecht ( 3)
10-06: Pinksterwedstrijd Hulst ( 10)
08-06: 48e Gouden Spike Leiden ( 3)
08-06: Memorial Jos Verstockt Lier ( 1)
08-06: 37e Lenteloop Papendrecht ( 1)
02-06: 9e Brabantse Wal Marathon Bergen op Zoom ( 52)
01-06: Putbosmeeting Oordegem ( 4)
01-06: Baanwedstrijd Zierikzee ( 18)
30-05: Harry Schulting Games Vught ( 1)
28-05: Avondbaanwedstrijd Terneuzen ( 9)
26-05: Rock 'n' Roll Marathon Liverpool ( 6)
25-05: 10e IFAM Outdoor Oordegem ( 6)
Atletiek Zeeland © 2019