dinsdag 21 mei 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
17-05: Nieuwe kampioenen dankzij ketonenbier
02-05: Weinig hardloopnieuws
11-04: De belangrijkste kilometer
04-04: Crossen in Zeeland
21-03: Komende jaren lopen we massaal de 5 km
18-03: KIKA-KWF Run
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 24-05: 4e Gaperloop Gapinge
vr 24-05: Track Meeting Utrecht
za 25-05: 10e IFAM Outdoor Oordegem
zo 26-05: 7e Worstel en kom boven loop Wolphaartsdijk
di 28-05: Avondbaanwedstrijd Terneuzen
wo 29-05: 11e Stadsloop Biervliet
do 30-05: Harry Schulting Games Vught
za 01-06: Putbosmeeting Oordegem
za 01-06: Baanwedstrijd Zierikzee
zo 02-06: 9e Brabantse Wal Marathon Bergen op Zoom
vr 07-06: 19e Stadsloop Middelburg
za 08-06: Memorial Jos Verstockt Lier
ma 10-06: Pinksterwedstrijd Hulst
wo 12-06: 3e Hoek Run
vr 14-06: 8e Schellachloop Middelburg
za 15-06: Baanwedstrijd Oostburg
za 15-06: Loop voor MS Westkapelle
vr 21-06: Track Meeting Utrecht
vr 21-06: 11e Griffioenloop Middelburg
za 22-06: Rondje Veerse Meer Middelburg
zo 23-06: Grote Prijs Lokeren
zo 23-06: 36e Halve Marathon Roosendaal
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 19-05: 9e Halve van Renesse
za 18-05: Lenteloop Terneuzen (93)
za 18-05: Krammer Run Bruinisse
za 11-05: 23e Meidoornloop Nisse (349)
zo 28-04: 8e Zwaakse Weel loop Kwadendamme (117)
za 27-04: Koningsloop Oostburg (24)
za 27-04: 44e Omloop van Menheerse Middelharnis
za 20-04: Sluitingsprijs SSP Westdorpe (95)
za 13-04: 11e Marathon Zeeuws-Vlaanderen Hulst (579)
vr 12-04: 8e Oranjemuidenloop Arnemuiden (79)
wo 10-04: Kika KWF Run Heinkenszand (123)
za 06-04: 13e Oosterscheldeloop Goes (193)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
Zeeuwse prestaties in 1e Tielemanloop
Middelharnis, zaterdag 4 september 2004 - Organisatie: Flakkee
Plts Naam                   GJ Vereniging/Woonplts     Tijd
---- ---------------------- -- -------------------- --------
     H SEN, WEDSTRIJD 15 KM
   1 Wim Padmos             66 Voorne Atletiek         49:19
   2 Gustave-Ombouma Ngoye     AV Gouda                50:33
   3 Sandor Bron            68 AV Gouda                50:53
   4 Fouad Fertoute         73 Spirit Oud Beijerlan    51:39
   5 Rob van der Want       65 Capelle aan den IJss    51:57
   6 Bas de Graaf           71 THOR                    54:14
   7 Gerard Droog           64 Rotterdam Atletiek      54:41
   8 Tom Pierik             76 De Koplopers            55:06
   9 Andre Melissant        72 Flakkee                 55:24
  10 Joop Helbers           77 Voorne Atletiek         56:17
  11 Wim van Sparrentak     69 Dynamica                56:20
  12 Harold van Balkom      70 Rotterdam Atletiek      57:50
  13 Cees Kruit             65 AV Gouda                58:46
  14 Rob Amen               65 Rotterdam Atletiek      59:24
  15 Herbert Zoon           71 Flakkee               1:00:18
  16 Michel Verheezen       68 Fortuna               1:01:07
  17 Jan Vermeulen          77 Rotterdam Atletiek    1:01:14
  18 Michael van Cleeff     84 PAC                   1:02:02
  19 Dennie Fransen         80 Waterweg              1:02:35
  20 Bert Nuninga           64 AV Passaat            1:07:15
  21 Lennart den Hoed       81 Parthenon             1:09:08
  22 Jurriën Hoogendoorn    66 Flakkee               1:11:12
  23 Richard IJpelaar       69 Flakkee               1:11:23
  24 Paul Salawan Bessie    65 Veteranen Nederland   1:13:27
  25 Edwin Voogd            69 Stelle Runners        1:13:52
  26 H Bezemer              65 Papendrecht           1:17:43
  27 Rene Burger            70                       1:21:29
  28 Richard Ockeloen       72                       1:27:40
  29 Patrick Simonis        74 Dynamica              1:31:12
  30 Valentijn Simonis      71 Voorne Atletiek       1:35:50

     D SEN, WEDSTRIJD 15 KM
   1 Luci van Engelen       65 Rotterdam Atletiek    1:00:26
   2 Annelies Postema       75 THOR                  1:04:15
   3 Daniella van Dulst     66 Flakkee               1:07:36
   4 Laura de Veth          72 Rotterdam Atletiek    1:09:25
   5 Marian Huisman         67 PAC                   1:21:59
   6 Nathalie Alders        70 Flakkee               1:25:48
   7 Christel Nuis          79 Parthenon             1:27:18
   8 Angelique Jansen       70 Loopgroep PK          1:31:46

     D40, WEDSTRIJD 15 KM
   1 Marjolijn Goos         61 Fortuna               1:08:15
   2 Jeanine van Overveld   61 THOR                  1:08:40
   3 Tanja de Jong          63 Spirit Oud Beijerlan  1:09:01
   4 Annick Heijnemans      64 THOR                  1:12:07
   5 Mieke Ketelaars        62 Fortuna               1:14:34
   6 A Bouman               64 PAC                   1:15:49
   7 Els Snippe             61 Veteranen Nederland   1:20:01
   8 Jacqueline Durinck-Boo 61 Parthenon             1:41:45

     D45, WEDSTRIJD 15 KM
   1 Francis Mulders        56 Rotterdam Atletiek    1:13:10
   2 Sonja Kipping vd Reest 58 Flakkee               1:13:23
   3 Myra van Altena        59 Flakkee               1:13:57
   4 Jannie Westerhout      55 AV Passaat            1:16:36
   5 Tony Versaevel-de Jong 55 Flakkee               1:17:26
   6 Marjan Bovill-Roubos   56 PAC                   1:20:12
   7 Lisette de Winter      57                       1:25:58
   8 Corry van 't Zelfde    58 Flakkee               1:26:32
   9 Henny de Jonge         55 Delta Sport           1:31:46

     D50, WEDSTRIJD 15 KM
   1 Greetje Smit           50 Delta Sport           1:11:42
   2 Marja Sundermeijer     54 Spirit Oud Beijerlan  1:12:02
   3 Els Schreuders         52 Flakkee               1:12:10
   4 Jannie Braber vd Reest 54 Flakkee               1:12:26
   5 Carla van Gemert       52 Loopgroep PK          1:20:42
   6 Yvonne Hijdra          52 Spark                 1:25:14
   7 Karin Bakker           53                       1:28:27

     H40, WEDSTRIJD 15 KM
   1 Benny Ceulemans        60 AV Standdaarbuiten      51:48
   2 Evert de Graaf         63 Rotterdam Atletiek      52:31
   3 A Mutsaars             62 AV Passaat              54:06
   4 Eric Kandel            60 Hercules                55:12
   5 R Fadis                64 Spark                   55:24
   6 Rob van Pelt           60 Dordrecht               55:30
   7 Henry Sunder           64 AV '40                  55:38
   8 Marius Besuyen         62 Dynamica                56:21
   9 Amriet Oemraw          60 Rotterdam Atletiek      56:48
  10 Leo van der Hoeve      62 Spirit Oud Beijerlan    56:48
  11 Erwin vd Jagt          63 Parthenon               58:30
  12 Heero Spaan            62 AV Passaat              58:35
  13 J vd Bok               61 Flakkee                 58:40
  14 Einar Tveter           59 Spark                   59:50
  15 Dick Snijders          60 Veteranen Nederland   1:01:52
  16 Bennie van Huizen      64 Flakkee               1:02:24
  17 Ronald Nieuwenstein    60 PAC                   1:02:53
  18 Martin Pronk           62 Fortuna               1:03:08
  19 Jan Wim Lether         60 AV Passaat            1:04:59
  20 John van Tol           64                       1:04:59
  21 Peter Smits            60 Fortuna               1:06:30
  22 J Tanis                60 Flakkee               1:07:16
  23 Bram Mourik            62 Flakkee               1:07:40
  24 Erik Boehle            63 Energie               1:07:42
  25 Luc Halleen            60 PAC                   1:09:37
  26 Bert Spek              59 PAC                   1:10:08
  27 Frank vd Ham           61 Rotterdam Atletiek    1:10:17
  28 P Kegel                64 PAC                   1:14:04
  29 Harry van der Knijff   64 Waterweg              1:15:55
  30 Gert Jan van der End   60 Fortuna               1:17:09
  31 Boudewijn Dijkstra     59 AV Gouda              1:17:25
  32 W Bosma                60 Spark                 1:27:37
  33 Ronald Doorewaard      60 Waterweg              1:29:55
  34 Ad Durinck             61 Parthenon             1:30:44

     H45, WEDSTRIJD 15 KM
   1 Eddy Wynants           58 Bouwel (BEL)            53:04
   2 Ernesto Gonzalez       56 PAC                     55:32
   3 Ad Onnink              57 Rotterdam Atletiek      56:12
   4 Cor Kuijvenhoven       58 De Koplopers            59:22
   5 Kees van Bloois        59 Spirit Oud Beijerlan  1:00:21
   6 G de Jong              55 PAC                   1:00:54
   7 Hans Gelderman         57 PAC                   1:00:58
   8 Ricardo Baptiste       55 PAC                   1:02:05
   9 Ton Romeijn            58 Spirit Oud Beijerlan  1:02:43
  10 Peter Penning          55 Veteranen Nederland   1:02:50
  11 Jose Hoppenbrouwers    59 PAC                   1:03:39
  12 M Spee                 55 Flakkee               1:04:04
  13 Charles Timmermans     57 Fortuna               1:04:29
  14 Peter Portzgen         57 PAC                   1:05:15
  15 Peter Knoope           58 Veteranen Nederland   1:05:30
  16 Martien Blok           55 Voorne Atletiek       1:05:39
  17 Leo Klaasse            56 Flakkee               1:05:55
  18 R Warmer               55 PAC                   1:05:55
  19 Jan Rozendaal          59 AV Gouda              1:07:04
  20 Henk Versteeg          58 AV Passaat            1:07:59
  21 John den Bakker        57                       1:08:56
  22 Paul Wobbe             55 Haag Atletiek         1:10:14
  23 Willem Korver          56 Voorne Atletiek       1:11:25
  24 Nico Alberts           55 PAC                   1:13:06
  25 Dick van Prooijen      56 Loopgroep PK          1:14:07
  26 Jan Bubbert            59 PAC                   1:14:48
  27 Paul van der Ham       55 Rotterdam Atletiek    1:15:13
  28 Roel de Loome          57 PAC                   1:15:27
  29 Sjaak Baris            57 PAC                   1:18:06
  30 Fred van Gent          56 Energie               1:18:14
  31 Gerrit de Goeij        59 Pallas '93            1:19:11
  32 Ton van der Steen      59 PAC                   1:21:46
  33 Hans van Meggelen      56                       1:24:25
  34 A vd Velde             54 Spijkenisse           1:27:34

     H50, WEDSTRIJD 15 KM
   1 Wim Besuijen           51 Dynamica                55:51
   2 Ronald Kolloffel       54 Waterweg                57:40
   3 Ron Koorevaar          52 De Koplopers            58:12
   4 Arie Schaar            51 Loopgroep PK          1:00:02
   5 J Olsthoorn            52 PAC                   1:00:04
   6 Nico van den Bos       51 AV Passaat            1:00:09
   7 J Guequierre           51 Dynamica              1:00:15
   8 L van Hoorn            49 PAC                   1:02:44
   9 Kees Smies             52 PAC                   1:05:21
  10 Rob Verhorst           52 PAC                   1:05:58
  11 Ton Valk               52 Voorne Atletiek       1:06:34
  12 Eddy Pekaar               Flakkee               1:06:57
  13 Jan Sikkema            52 De Koplopers          1:08:09
  14 Errol Seymonson        53 Veteranen Nederland   1:08:25
  15 Edwin Elve             53 Flakkee               1:08:34
  16 Ed de Wit              50 Voorne Atletiek       1:10:21
  17 Henk Maas              51 PAC                   1:11:16
  18 Calvin Ducreay         51 Hercules              1:11:44
  19 Huib Boon              53 Veteranen Nederland   1:11:47
  20 Nico Noorlander        53 Hendrik Ido Ambacht   1:13:04
  21 Manfred Jahnke         51 Flakkee               1:13:20
  22 Dick van Vliet         54 Loopservice.nl        1:13:43
  23 Teun Noordhoek         53 Spirit Oud Beijerlan  1:13:54
  24 Arie Booy              50 Loopgroep PK          1:14:25
  25 Jan de Vos             51 PAC                   1:15:04
  26 N van Riet             49 Voorne Atletiek       1:15:23
  27 Bart Bovenberg         53 Spirit Oud Beijerlan  1:19:08
  28 Ruurd Tolman           51 Sparta                1:21:34
  29 Joop vd Berg           50                       1:25:46
  30 Willem Stolk           53 PAC                   1:27:26

     H55, WEDSTRIJD 15 KM
   1 Eddy Smit              48 Kerkwerve               57:41
   2 Rien Oele              45 Fortuna                 59:49
   3 Albert Stehouwer       48 AV Passaat            1:01:25
   4 Herman Kool            49 PAC                   1:04:46
   5 Ed Kegge               48 PAC                   1:06:07
   6 Frans van Es           44 Voorne Atletiek       1:06:17
   7 Rien van Bergen        47 Veteranen Nederland   1:06:43
   8 L Drost                46 Spirit Oud Beijerlan  1:07:16
   9 Karel Oosthoek         46                       1:07:26
  10 Leo Groeneweg          48 Spirit Oud Beijerlan  1:07:30
  11 Ad Vink                47 Energie               1:07:43
  12 Peter van Soest        46 Rhoon                 1:10:24
  13 Koos Schaay            45 Veteranen Nederland   1:11:33
  14 Wim Zorge              47 Flakkee               1:13:23
  15 Arie den Hoed          49 Parthenon             1:14:57
  16 Arjo Zwart             48 Voorne Atletiek       1:16:02
  17 Jan Weijman            49 Flakkee               1:16:20
  18 Ton van Wageningen     46 Voorne Atletiek       1:17:26
  19 Jan Zuijdwijk          49 Spirit Oud Beijerlan  1:19:02
  20 Maarten Meinster       45 Veteranen Nederland   1:19:38
  21 Jan Groeneveld         46 Veteranen Nederland   1:19:55
  22 Fokke Lenten           46 Spijkenisse           1:21:34
  23 Ton Hoozemans          48 Rotterdam Atletiek    1:22:20
  24 Sjaak Bijloo           46 Schiedam              1:28:38
  25 Aad van Nieuwland      46                       1:29:29
  26 Pierre Mijnsbergen     46 PAC                   1:31:06

     H60, WEDSTRIJD 15 KM
   1 J Ruter                33 PAC                   1:02:11
   2 Aad van Galen          43 AV Gouda              1:12:27
   3 Adri Noordijke         41 Veteranen Nederland   1:19:56
   4 Simon Pleijsier        35 Waterweg              1:20:24
   5 Toon Rutjes            43 Loopgroep PK          1:20:56
   6 Wim Kapteyn            25 Veteranen Nederland   1:21:44
   7 Klaus Schneider        41 Spirit Oud Beijerlan  1:25:07
   8 H van Meerten          42 PAC                   1:25:19

     HPRES, PRESTATIE 15 KM
   1 Frans van Zijderveld   66 Numansdorp            1:07:46
   2 Jaap Tanis             49 Ouddorp Zh            1:08:11
   3 Jan de Jong            57 Hoogvliet Rotterdam   1:10:59
   4 Peter Maliepaard       59 Stellendam            1:13:23
   5 Peter Verhagen         63 Goedereede            1:13:49
   6 Marco Tanis            75 Ouddorp Zh            1:14:40
   7 Leen Tanis             53 Goedereede            1:16:21
   8 Frans Vriethoff        60 Spijkenisse           1:16:41
   9 Jura van Zwoll         47 Middelharnis          1:17:23
  10 Bert Terlouw           57 Bleskensgraaf         1:17:23
  11 Rob Hakfoort           64 Vlaardingen           1:18:42
  12 IJsbrand Koornneef        Rozenburg Zh          1:19:49
  13 Bram Tieleman          54 Hoogvliet Rotterdam   1:21:30
  14 Wim Elgers             53 Spijkenisse           1:22:25
  15 Ron de Leeuw van Weene 62 Zuidland              1:24:00
  16 Leo Bruinaars          51 Hellevoetsluis        1:26:15
  17 Ed Baas                57 Ridderkerk            1:32:33
  18 Arjan de Leeuw van Wee 51 Sommelsdijk           1:36:46
  19 Annemart Mastenbroek   70 Schiedam              1:41:28

     DPRES, PRESTATIE 15 KM
   1 Manuela vd Pijl        66 Lekkerkerk            1:45:13

     HFAM, FAMILIE RUN
   1 Gerard Vermeulen       48 Brielle                 17:07
   2 Sebastian Akkermans    89 Sommelsdijk             19:31
   3 Tim Huizer             88 Sommelsdijk             19:50
   4 Jesse Schreuders       87 Sommelsdijk             20:00
   5 Peter de Ruiter        78 Dordrecht               20:20
   6 Richard de Waal        84 Oude-Tonge              25:10
   7 Tony Knöps             55 Oude-Tonge              27:46

     DFAM, FAMILIE RUN
   1 Laurey Hey             89 Sommelsdijk             20:32
   2 Sandra van Orselen     78 Hellevoetsluis          20:54
   3 Jopke Schreuders       89 Sommelsdijk             22:54
   4 E Bouman               55 Rozenburg Zh            24:15
   5 Lenie Vonk             57 Schiedam                24:32
   6 Milou de Jong          87 Oude-Tonge              26:13
   7 Kitty den Bakker       62 Poortugaal              27:17
   8 Lea de Jong            61 Oude-Tonge              27:45
   9 Annie Bal              48 Melissant               31:12
  10 Helene van Dijk        57 Middelharnis            31:12
  11 Mayke Roovers          41 Oude-Tonge              34:15

     H600, JEUGD 600 MTR
   1 Sander Korteweg           Groen van Prinsterer     2:48
   2 Jesse Tjaard Pols         Dalton                   2:52
   3 Lex Tuinenberg                                     2:54
   4 Wiljam Hoek                                        2:57
   5 Niek Vreeze               Daltonschool             3:02
   6 Marijn Gotzenberger                                3:06

     D600, JEUGD 600 MTR
   1 Daphne Lodder                                      2:46
   2 Eva vd Weide              Daltonschool             2:50
   3 Merel Slui                                         2:59
   4 Marlou Huizer             Stadt ah Hvliet          3:04
   5 Eleni Charluias                                    3:07
   6 Elise vd Berge            Groen van Prinsterer     3:13

     H800, JEUGD 800 MTR
   1 Jim Quist                 J.C. van Gent            3:19
   2 Niels Besuyen                                      3:26
   3 Wouter Hoogervorst        Dalton school            3:29
   4 Sam Roest                 Bossche School           3:32
   5 Bram Tuinenburg           Bosseschool              3:33
   6 Birem de Bruijn           d'n Tuin                 3:34
   7 Koen Arendse              Bosseschool              3:35
   8 Fabian Oosterhof          S'dijk                   4:01

     D800, JEUGD 800 MTR
   1 Rosa Koopman              Dalton school            3:07
   2 Anneleen Kolijn           J.C. van Gent            3:12
   3 Lotte Taale                                        3:22
   4 Nelleke van Eck           Groen van Prinsterer     3:39
   5 Brenda vd Nieuwendijk     Groen van Prinsterer     3:40
   6 Robin van Delft           J.C. van Gent School     3:41
   7 Tamara Holten             Groen van Prinsterer     3:44
   8 Lisa Paasse                                        3:47
   9 Marloes Verhage                                    3:52
  10 Vera van Hulst            D'n Tuun                 3:56
  11 Kirsten Janssen           Dalton school            4:05
  12 Iris Jacobs               J.C. van Gent            4:10
  13 Dewi Nieuwland            J.C. van Gent School     4:14
  14 Esther Blok               J.C. van Gent            4:19
  15 Sandra Kasteleijn         D'n Tuun                 4:23
  16 Feriba                    D'n Tuun                 4:24
  17 Romy Sinan                J.C. van Gent            4:26

     H1000, JEUGD 1.000 MTR
   1 Davy Saghir               JC van Gent              3:46
   2 Djoel Hullegie            J.C. van Gent school     3:48

     D1000, JEUGD 1.000 MTR
   1 Manon Verhage                                      3:48
   2 Marloes Troost         94 Sommelsdijk              3:50
   3 Charlotte Verbeek         S'dijk                   3:51
   4 Jennifer Leentjes         Bosseschool              3:52
   5 Charelle Holleman         J.C. van Gent School     4:08
   6 Lisa Nieuwland            S'dijk                   4:18
   7 Maxime de Vlugt           J.C. van Gentschool      4:49
   8 Marloes Arendse           Bosseschool              6:10

     H2000, JEUGD 2.000 MTR
   1 Maikel vd Heiden          Sommelsdijk              6:22
   2 Gerben Jongejan           Sommelsdijk              6:41
   3 Jamie vd Steen            S'dijk                   7:44
   4 Bastiaan Pille         92 Sommelsdijk              8:35

     D2000, JEUGD 2.000 MTR
   1 Manon Troost              S'dijk                   8:48
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
15-09-2018 15e TielemanloopMiddelharnisFlakkee0
16-09-2017 14e TielemanloopMiddelharnisFlakkee0
24-09-2016 13e TielemanloopMiddelharnisFlakkee442
19-09-2015 12e TielemanloopMiddelharnisFlakkee1162
20-09-2014 11e TielemanloopMiddelharnisFlakkee1082
21-09-2013 10e TielemanloopMiddelharnisFlakkee1235
22-09-2012 9e TielemanloopMiddelharnisFlakkee1733
24-09-2011 8e TielemanloopSommelsdijkFlakkee1425
18-09-2010 7e TielemanloopMiddelharnisFlakkee1469
26-09-2009 6e TielemanloopSommelsdijkFlakkee1770
27-09-2008 5e TielemanloopSommelsdijkFlakkee1016
29-09-2007 4e TielemanloopMiddelharnisFlakkee1138
16-09-2006 3e TielemanloopMiddelharnisFlakkee3996

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
19-05: Leiden Marathon (10)
18-05: Ter Specke Bokaal Lisse (1)
1000 m Yunis Stitan (PR)2.28.68  Mse
18-05: Marathon Helsinki (5)
halve Ingrid Koene (PR 1.38.21)1.50.17  V55
halve John Guequierre (PR 1.17.01)1.55.51  M65
halve Gerrit Spaans (PR 1.38.53)1.56.12  M65
halve Ellie Spaans (PR 1.53.12)2.02.57  V60
marath Marius Besuijen (PR 2.43.21)3.23.52  M55
16-05: Avondbaanwedstrijd Naaldwijk (3)
1500 m Yunis Stitan (PR 3.55.57)3.57.58  Mse
1500 m Piet van Mourik (PR 4.51.63)5.22.34  M55
1500 m Emma van Mourik (PR 5.14.92)5.23.25  Vse
15-05: Avondbaanwedstrijd Dongen (1)
800 m Noor Dekker (PR)2.18.45  Vse
12-05: Great Breweries Marathon Puurs (11)
11-05: Memorial Vertommen-Cuddy Duffel (3)
09-05: Track Meeting Barendrecht (5)
07-05: Avondbaanwedstrijd Terneuzen (12)
05-05: 2e Omloop van het Meetjesland Sint-Laureins (5)
03-05: Avondbaanwedstrijd Zierikzee (34)
03-05: Track Meeting Utrecht (3)
01-05: Belgisch Studenten Kampioenschap Oordegem (1)
01-05: Tungri Run Tongeren (1)
01-05: Knokke 10 KM (8)
28-04: London Marathon Londen (1)
28-04: Antwerp 10 Miles & Marathon Antwerpen (34)
18-04: 3000m Meeting Oud-Beijerland (10)
14-04: Enschede Marathon (9)
13-04: Parkloop Schoonhoven (1)
07-04: Marathon Rotterdam (67)
07-04: Marathon Bonn (1)
06-04: 10e Wolvenloop Wachtebeke (5)
31-03: 10 van Halsteren (20)
31-03: 14e Venloop (18)
24-03: 31e Parelloop Brunssum (7)
23-03: Wegwedstrijd Naaldwijk (1)
Atletiek Zeeland © 2019