woensdag 21 augustus 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
21-08: Hardlopen met bewuste wandelpauzes
09-08: Voor de 10e keer Kapelsedagloop
01-08: Train eens mee met de M.R.T.
17-07: Mijn naam is haas en ik weet…..
08-07: Hanteer eens limieten
02-07: From Dusk Till Dawn - Rondje Veerse Meer
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 23-08: Hardloop3Daagse Groot-Valkenisse
za 24-08: Allonsius Sport Meeting Huizingen
za 24-08: 33e Halve Marathon Westenschouwen
wo 28-08: Kreekloop Terneuzen
vr 30-08: 10e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge
vr 30-08: Track Meeting Utrecht
zo 01-09: 31e Tilburg Ten Miles
za 07-09: Baanwedstrijd Hulst
za 07-09: Bosse Pielenloop Vogelwaarde
za 07-09: 13e Kustloop Vrouwenpolder
vr 13-09: Avondbaanwedstrijd Vlissingen
vr 13-09: 24e Stadsloop Goes
za 14-09: d'Ossekoppenloop Ossenisse
zo 15-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad
vr 20-09: Wemeldingeloop
za 21-09: Halve Marathon van Tholen
za 21-09: Bamisrun Kloosterzande
zo 22-09: 2e Vaart van Vlissingen
zo 22-09: 35e Dam tot Damloop Amsterdam
zo 22-09: 3e Kraaieloop Lewedorp
Recente uitslagen meer uitslagen
za 10-08: 15 van Wolphaartsdijk (154)
vr 09-08: 35e Strandloop Ouddorp
di 06-08: 6e Zomerloop Zuidzande (103)
wo 31-07: 82e Boulevardloop Vlissingen (290)
di 30-07: 5e Zomerloop Cadzand-Bad (104)
wo 24-07: 36e Bokaalloop Burgh-Haamstede (109)
di 23-07: 4e Zomerloop Groede (102)
wo 17-07: 40e Stratenloop Westkapelle (192)
di 16-07: 3e Zomerloop Retranchement (87)
za 13-07: Ronde van Sint Kruis (37)
wo 10-07: 9e Sportvissersloop Yerseke (250)
di 09-07: 2e Zomerloop Nieuwvliet (158)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

2e Kustmarathon

Zoutelande, zaterdag 2 oktober 2004 - Organisatie: Kustmarathon
Marathon >>> Zeeuws record staat met 2.12.22 vanaf 08-04-1989 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Sebastien Schletterer (PR 2.20.38) Middelburg2.46.50MSe   15.175  3:574.22597
2  Wim PadmosRockanje2.47.32MSe   15.112  3:584.20588
3  Theo Rabout (PR 2.43.39) Zuidzande2.51.58MSe   14.722  4:054.09533
4  Ed van DijkPoortugaal2.52.59MSe   14.636  4:064.07521
5  Niels Koole (PR 2.26.47) Middelburg2.53.59MSe   14.551  4:074.04509
6  Sepp Vermeulen (PR 2.22.36) Koewacht2.56.29M40   14.345  4:113.98479
7  Floris Jan Koole (PR)Middelburg2.59.43MSe   14.087  4:163.91443
8  Guido VroemenLeusden3.00.14MSe   14.047  4:163.90437
9  Arjan Beije (PR 2.41.30) Burgh-Haamstede3.02.09MSe   13.899  4:193.86417
10  Wim van Sparrentak (PR 2.41.38) Middelburg3.03.01MSe   13.833  4:203.84407
11  Marlies Kort (PR 2.47.14) Zierikzee3.03.14VSe   13.817  4:213.84405
12  Jan de Wilde (PR 2.29.02) Hoedekenskerke3.03.15M40   13.816  4:213.84405
13  Jan ZuidwegMelissant3.05.30M50   13.648  4:243.79381
14  Pieter HeggenZuidland3.05.47MSe   13.627  4:243.79379
15  Andre VerweiUtrecht3.07.32MSe   13.500  4:273.75361
16  Ronald SchutGeldrop3.07.40MSe   13.490  4:273.75360
17  Marc Riemens (PR 2.55.01) Middelburg3.10.29MSe   13.291  4:313.69332
18  Rens Bostelaar (PR 2.50.17) Koudekerke3.15.27M40   12.953  4:383.60286
19  Sjaak Brouwer (PR 2.53.31) Middelburg3.15.59M40   12.918  4:393.59282
20  Franky Beljaars (PR 2.41.57) Vlissingen3.18.24M40   12.761  4:423.54261
21  Gerard Posthuma (PR 2.57.54) Goes3.18.28M40   12.756  4:423.54260
22  Rian van den Broeke (PR 3.09.50) Vlissingen3.19.01M40   12.721  4:433.53256
23  Johan de Vlieger (PR 2.29.07) Vlissingen3.19.22M40   12.699  4:433.53253
24  Peter Witkam (PR 2.59.03) Hoek van Holland3.19.54M40   12.665  4:443.52248
25  Robin Hofland (PR 2.52.43) Vlissingen3.20.19MSe   12.638  4:453.51245
26  Bruno BusschotsWillebroek3.21.35M40   12.559  4:473.49235
27  Pascal van NordenGouda3.21.57MSe   12.536  4:473.48232
28  Ton van Os (PR 3.18.26) Tholen3.22.07MSe   12.526  4:473.48230
29  Rinus Witte (PR 2.52.47) Middelburg3.23.06M40   12.465  4:493.46223
30  Bart de Koster (PR 2.49.44) Middelburg3.23.45MSe   12.426  4:503.45217
31  Edward de Leng (PR 2.49.44) Biggekerke3.25.03M40   12.347  4:523.43207
32  Marius Besuijen (PR 2.43.21) Sint Laurens3.25.18M40   12.332  4:523.43206
33  Bram de Visser (PR 3.03.34) Middelburg3.25.38M40   12.312  4:523.42203
34  Jaap van de Bok (PR 3.15.38) Middelharnis3.27.10M40   12.221  4:553.39192
35  Giel Joziasse (PR 2.59.43) Goes3.27.39M40   12.192  4:553.39188
36  Simon LuckettHaarlem3.27.48M40   12.183  4:553.38187
37  Thomas FolchertsGapinge3.28.09MSe   12.163  4:563.38185
38  Wim NoortDen Haag3.29.21MSe   12.093  4:583.36176
39  Ad PolakPrinsenbeek3.29.33M40   12.082  4:583.36175
40  Nico de LigtHellevoetsluis3.29.43M40   12.072  4:583.35174
41  John Ravia (PR 2.48.23) Zierikzee3.29.47MSe   12.068  4:583.35173
42  Ingrid IJsebaert (PR 3.10.27) Hulst3.29.50V35   12.065  4:583.35173
43  Paul JasperseAntwerpen3.29.56MSe   12.060  4:593.35172
44  Richard ZandvlietMoerstraten3.30.01MSe   12.055  4:593.35172
45  Rien Balkenende (debuut) Middelburg3.30.20M40   12.037  4:593.34170
46  Hanco Adriaanse (PR 3.29.23) Aagtekerke3.30.22MSe   12.035  4:593.34169
47  Erik Poppe (PR 3.03.05) Biggekerke3.30.45MSe   12.013  5:003.34167
48  Marc MoonsDessel3.31.05M40   11.994  5:003.33164
49  Carlo van Immerseel (debuut) Hulst3.31.13MSe   11.986  5:003.33164
50  Adriaan ProvoostDomburg3.31.20M40   11.980  5:013.33163
51  Dirk M SlimmenVollenhove3.31.38M50   11.963  5:013.32161
52  Jos Boot (PR 3.26.31) Zoutelande3.32.16M40   11.927  5:023.31157
53  Peter SchepensLochristi3.33.04M40   11.882  5:033.30151
54  Wouter Hamelinck (debuut) Destelbergen3.33.05MSe   11.881  5:033.30151
55  Anton LamperTegelen3.33.16M40   11.871  5:033.30150
56  John Guequierre (PR 2.47.28) Middelburg3.33.20M50   11.867  5:033.30150
57  Boukje KlaverObdam3.33.31V35   11.857  5:043.29148
58  Peter Wilbrink (PR 3.29.11) Zierikzee3.33.35M40   11.853  5:043.29148
59  Jon van Caspel (PR 3.16.06) Vlissingen3.33.42M40   11.847  5:043.29147
60  Danielle van DulstSommelsdijk3.33.52V35   11.838  5:043.29146
61  Cees de VriesZeist3.34.24M50   11.808  5:053.28143
62  Bert van Gorsel (PR)Vlissingen3.35.07M40   11.769  5:063.27138
63  Jan Bart Jasperse (PR 3.24.07) Vlissingen3.35.10M40   11.766  5:063.27138
64  Jaap Jasperse (PR 3.05.11) Vlissingen3.35.23M50   11.754  5:063.27137
65  GertJan GroningenCothen3.35.36MSe   11.743  5:073.26135
66  Michael AllisonMortsel3.35.49M40   11.731  5:073.26134
67  Sjacco Joziasse (PR 2.47.03) Koudekerke3.36.07MSe   11.715  5:073.25132
68  Leo Dalebout (PR 3.29.57) Gapinge3.36.33M40   11.691  5:083.25130
69  Frans Daalman (PR 3.32.26) Breskens3.36.35M50   11.689  5:083.25130
70  Kees de Winter (PR 3.02.48) Goes3.36.49M40   11.677  5:083.24128
71  Fred van Es (PR 3.21.27) Domburg3.36.59MSe   11.668  5:093.24127
72  Johan van de BurgOegstgeest3.37.42M40   11.629  5:103.23123
73  Johan Schut (PR 3.37.20) Vlissingen3.38.06M40   11.608  5:103.22121
74  Cor HamelsDordrecht3.38.49MSe   11.570  5:113.21117
75  Tonny Poortvliet (PR)Oost-Souburg3.38.51M40   11.568  5:113.21116
76  Danny BrobbelVlaardingen3.38.53MSe   11.566  5:113.21116
77  Andre KoeslagAmerstfoort3.38.55M50   11.565  5:113.21116
78  Peter Balkenende (PR 2.55.50) Goes3.39.28MSe   11.536  5:123.20113
79  Ron DijkhuizenZoetermeer3.39.42M50   11.523  5:123.20112
80  Maus DielemanAmsterdam3.39.51M50   11.516  5:133.20111
81  Fons Schelfhout (PR 3.19.43) Goes3.40.08M50   11.501  5:133.19109
82  Jan van Vaardegem (PR 3.30.50) Westkapelle3.41.21MSe   11.438  5:153.18103
83  Herman de SorbieVorselaar3.41.43M50   11.419  5:153.17101
84  Ronnie Krocke (PR 3.40.43) Oost-Souburg3.42.31M40   11.378  5:163.1697
85  Karin Bastian (PR)Middelburg3.42.51VSe   11.361  5:173.1695
86  Max Matulessy (PR 3.36.09) Vlissingen3.43.01M50   11.352  5:173.1594
87  Peter ModdermanUlrum3.43.05M50   11.349  5:173.1594
88  Etienne den ToomZoetermeer3.43.34MSe   11.324  5:183.1591
89  Marie SnijdersHaarsteeg3.43.37M50   11.322  5:183.1491
90  Piet van Mourik (PR 3.06.31) Ouwerkerk3.43.45M40   11.315  5:183.1490
91  Cor Muller (PR 2.55.54) Renesse3.44.18M60   11.287  5:193.1488
92  Wim Besuijen (PR 2.37.59) Middelburg3.45.32M50   11.225  5:213.1282
93  John BouwensAlphen a/d Rijn3.45.40M40   11.219  5:213.1281
94  Han Gerritsen (PR 3.22.27) Hulst3.45.44M60   11.215  5:213.1281
95  Alexander VerhulstWestkapelle3.46.51MSe   11.160  5:233.1076
96  Jack JansenHoogerheide3.47.30M40   11.128  5:233.0973
97  Wim Wouters (PR 2.55.56) Kruiningen3.47.35M50   11.124  5:243.0972
98  Jack van Aspert (PR 3.18.27) Middelburg3.48.18M50   11.089  5:253.0869
99  Jan van KatwijkRhoon3.48.32M40   11.078  5:253.0868
100  Johan SperberWaalwijk3.48.48M50   11.065  5:253.0767
101  Johan Jumelet (PR)Zierikzee3.48.51M50   11.063  5:253.0767
102  Chris FakkeldijAlmere3.48.54M50   11.060  5:253.0766
103  Jurrien KuipersVeenendaal3.49.15MSe   11.043  5:263.0765
104  Hans Corbijn (PR 3.14.59) Oostkapelle3.50.12M40   10.998  5:273.0561
105  Karel van de Gruiter (PR 3.39.42) Arnemuiden3.50.13M50   10.997  5:273.0561
106  Jan Guiljam (PR 2.48.44) Wemeldinge3.50.59M40   10.961  5:283.0458
107  Johan de JongApeldoorn3.51.33MSe   10.934  5:293.0456
108  Rene Florisse (PR 3.19.51) Middelburg3.51.42MSe   10.927  5:293.0455
109  Wout van den Berg (PR)Bruinisse3.52.26M40   10.892  5:313.0352
110  Peter de Waal (PR 3.43.53) Middelburg3.52.28M40   10.891  5:313.0352
111  Bert LemmensRijen3.52.33M40   10.887  5:313.0252
112  Peter van der KruijsWeert3.53.21M40   10.849  5:323.0149
113  Wim van Dijke (PR 3.01.13) Vlissingen3.53.27M40   10.845  5:323.0148
114  Wim Vos (PR 2.37.58) Oostkapelle3.53.43M40   10.832  5:323.0147
115  Seth Dijkstra (PR 3.29.16) Middelburg3.53.46MSe   10.830  5:323.0147
116  Kees de Pagter (PR 3.33.22) Westkapelle3.54.00M40   10.819  5:333.0146
117  Lia Gonzalez (PR 2.53.24) Veere3.54.40V35   10.788  5:343.0044
118  Jan Kees van de LeekDriehuis3.54.44MSe   10.785  5:343.0044
119  Peter HoncoopRijen3.54.46M40   10.784  5:343.0044
120  Henk Lous (PR 3.28.59) Vlissingen3.55.17M40   10.760  5:352.9942
121  Ronald de Waal (PR 3.23.11) Terneuzen3.55.29M40   10.751  5:352.9941
122  Leon Bisschops (PR 3.31.40) Middelburg3.55.31MSe   10.750  5:352.9941
123  Wim van RuivenOud Beijerland3.55.56M40   10.731  5:352.9840
124  Wil Pluijgers (debuut) Vlissingen3.56.04M40   10.725  5:362.9839
125  Henk LenderinkEde3.56.06M50   10.723  5:362.9839
126  Michiel Michels (PR 3.25.48) Middelburg3.56.08MSe   10.721  5:362.9839
127  Hans Nooijer (PR 3.10.11) Middelburg3.56.16M40   10.715  5:362.9839
128  Michael StegersRösrath3.56.28MSe   10.706  5:362.9738
129  Marc Rommers (PR 3.39.21) Vlissingen3.56.59MSe   10.683  5:372.9736
130  Jaap HoekGoedereede3.57.14M40   10.672  5:372.9636
131  Anton van de GroefStellendam3.57.15MSe   10.671  5:372.9636
132  Martin de Regt (PR)Kapelle-Biezelinge3.57.19MSe   10.668  5:372.9635
133  Jan Geluk (PR)Schuddebeurs3.57.29M50   10.661  5:382.9635
134  Hans Pels (PR 3.46.22) Rheinfelden3.57.35M40   10.656  5:382.9635
135  Hans JalinkSpijkenisse3.57.43M50   10.650  5:382.9634
136  Ruud KokApeldoorn3.57.46M40   10.648  5:382.9634
137  Johan NieuwboerDelft3.57.49M40   10.646  5:382.9634
138  vrouw??3.57.50V35   10.645  5:382.9634
139  Jaap de Blaeij (PR)Wolphaartsdijk3.57.52M50   10.643  5:382.9634
140  Richard van de Wege (PR 3.14.49) Vlissingen3.57.53MSe   10.643  5:382.9634
141  Frans HettemaWijchen3.58.12M50   10.628  5:392.9533
142  Huber Vermeulen (PR 3.05.12) Vlissingen3.58.22M40   10.621  5:392.9532
143  Adri Koole (PR 3.04.31) Serooskerke3.58.24M50   10.620  5:392.9532
144  Dwight Maanster (debuut) Bruinisse3.58.36MSe   10.611  5:392.9531
145  Rinus Reijngoudt (PR 3.20.43) Terneuzen3.58.51M40   10.600  5:402.9431
146  Ron GiesenMiddelburg3.58.59M40   10.594  5:402.9430
147  Hugo Poortvliet (PR 3.57.28) Arnemuiden3.59.20M60   10.578  5:402.9429
148  Hugo HoogeveenAmsterdam3.59.26MSe   10.574  5:402.9429
149  Jaco Balkenende (PR 3.47.50) Vrouwenpolder3.59.31MSe   10.570  5:412.9429
150  Hans SpaansArnhem3.59.35M40   10.567  5:412.9429
151  George Taal (PR 3.26.04) Oostkapelle4.00.23M50   10.532  5:422.9326
152  Martin StevensZwolle4.00.25MSe   10.530  5:422.9326
153  Henk Kasper (PR)Wemeldinge4.00.46M40   10.515  5:422.9225
154  Joop Lasseur (PR 3.11.28) Bruinisse4.00.48M60   10.514  5:422.9225
155  Wout Visser (PR 3.28.40) Ouddorp4.00.56M50   10.508  5:432.9225
156  Thijs van HeugtenWeert4.01.10M50   10.498  5:432.9224
157  Erik Malcorps (PR 3.44.23) Middelburg4.01.16M40   10.493  5:432.9124
158  Herman Kuijer (PR 3.09.49) Terneuzen4.01.31M40   10.483  5:432.9123
159  Bert BackOost-Souburg4.01.35M40   10.480  5:442.9123
160  Ebe Blaauw (PR 3.29.41) Terneuzen4.01.51M50   10.468  5:442.9123
161  Nathalie MosbachMiddelburg4.02.00V35   10.462  5:442.9122
162  Carl van de BurgBoskoop4.02.10M40   10.454  5:442.9022
163  Adrie DemmersBest4.02.21M40   10.446  5:452.9021
164  Bernard van de BergLeusden4.02.38M40   10.434  5:452.9021
165  Roland Sulkers (PR 4.00.19) Oost-Souburg4.02.44MSe   10.430  5:452.9020
166  Daan van de Broek (PR)Dirksland4.02.46M50   10.429  5:452.9020
167  Ulrich WalterKemmern D4.02.53M40   10.424  5:452.9020
168  Huib Struijk (PR 3.29.32) Middelburg4.02.54MSe   10.423  5:452.9020
169  Gert DedelMiddelburg4.03.06M40   10.414  5:462.8920
170  Jan van der Linde (PR 2.59.45) Oostburg4.03.18M50   10.406  5:462.8919
171  vEkenstein AlberdaStaphorst4.03.27M50   10.399  5:462.8919
172  Piet de Zeeuw (PR 3.42.03) Terneuzen4.04.20M40   10.362  5:472.8817
173  Eugene Louwerse (PR 4.01.38) Middelburg4.04.31M50   10.354  5:482.8816
174  Frank van Boxtel (PR 4.04.29) Vlissingen4.04.34M40   10.352  5:482.8816
175  Kees Denissen (PR 3.58.28) Middelburg4.04.56M40   10.336  5:482.8716
176  John ZopfiEindhoven4.05.31MSe   10.312  5:492.8614
177  Atoine Pieters (PR)Vlissingen4.05.40M40   10.305  5:492.8614
178  Frans den OuterOud Beijerland4.05.54M40   10.296  5:502.8614
179  Henk HarenbergEibergen4.06.04M40   10.289  5:502.8613
180  Job VerkaikAlmere4.06.06MSe   10.287  5:502.8613
181  Rudi Ravia (PR 3.19.06) Zierikzee4.06.33M40   10.269  5:512.8512
182  Mari PinxtenMichielsgestel4.06.45M40   10.260  5:512.8512
183  Richard van Belzen (PR 3.17.42) Serooskerke4.06.48MSe   10.258  5:512.8512
184  Hans de Groote (debuut) Cadzand4.07.46M40   10.218  5:522.8410
185  Leen HarkesBoskoop4.08.23M50   10.193  5:532.839
186  Leon GoorDordrecht4.08.30M40   10.188  5:532.839
187  Fred de Bree (PR 3.27.29) Zoutelande4.09.02M50   10.166  5:542.828
188  John Davidse (PR 3.09.39) Middelburg4.09.25M40   10.150  5:552.828
189  Henry BinkWaalwijk4.09.40MSe   10.140  5:552.827
190  Jan Verjaal (PR 4.04.14) Middelburg4.09.51M50   10.133  5:552.817
191  Pieter SchippersMaassluis4.09.52M40   10.132  5:552.817
192  Leen Cornelisse (PR 3.44.17) Middelburg4.09.54M50   10.131  5:552.817
193  Jan de Vries (PR 3.25.53) Biggekerke4.10.00M50   10.127  5:552.817
194  Jeroen Pluijmert (PR 3.32.42) Middelburg4.10.09MSe   10.121  5:562.817
195  Andre DokmanZoetermeer4.10.22M40   10.112  5:562.816
196  Angelina Fondse (PR 4.04.10) Vlissingen4.10.26VSe   10.109  5:562.816
197  Frank van de Vliet (PR 3.59.16) Schuddebeurs4.10.29M40   10.107  5:562.816
198  Jos Lampert (PR 3.26.23) Koudekerke4.10.31M40   10.106  5:562.816
199  Edwin van WijkBurgh-Haamstede4.10.32M40   10.105  5:562.816
200  Adrie Jakobse (PR)Biggekerke4.10.35M40   10.103  5:562.816
201  Wim van de Kreeke (PR 4.07.50) Wilhelminadorp4.10.46M50   10.096  5:572.806
202  Arno Schiewold (PR)Vlissingen4.11.19M40   10.074  5:572.805
203  Rianca Poppe (PR)Biggekerke4.11.41V35   10.059  5:582.795
204  Fred Hendrikse (PR 3.16.40) Koudekerke4.11.43MSe   10.058  5:582.795
205  Pieter Verhage (PR)Westkapelle4.12.12M50   10.038  5:592.794
206  Corina KrohnGrerenbroich4.12.27VSe   10.029  5:592.794
207  Don SchoonenbergNijmegen4.12.31V35   10.026  5:592.784
208  Henk van de Poel (PR 3.17.37) Westkapelle4.12.32M40   10.025  5:592.784
209  Ge KaptijnAlphen ad Rijn4.12.38M40   10.021  5:592.784
210  Cor VerhoevenGiessenburg4.12.40M40   10.020  5:592.784
211  Aad SpruitRotterdam4.12.41M40   10.019  5:592.784
212  Theo de Koning (PR 4.06.57) Bruinisse4.13.05MSe   10.003  6:002.783
213  Lennard van DammeMaastricht4.13.13M40   9.998  6:002.783
214  Hemmie van de SluisKapelle-Biezelinge4.13.19M50   9.994  6:002.783
215  Paul DhuyvetterMiddelburg4.13.58M40   9.969  6:012.773
216  Sjaak van de LindenHoofddorp4.14.02M40   9.966  6:012.772
217  Frans PeetersBelfeld4.14.06M50   9.963  6:012.772
218  Hans Verhage (PR 4.09.29) Kapelle-Biezelinge4.15.30M40   9.909  6:032.751
219  Frits Broos (PR 3.48.45) Middelburg4.15.36M40   9.905  6:032.751
220  Gertjan NieuwekampMiddelburg4.15.45MSe   9.899  6:042.751
221  Arnold van de KraanDelft4.16.14M40   9.880  6:042.741
222  Henk Barentsen (PR 3.13.50) Oost-Souburg4.16.26M40   9.873  6:052.741
223  Peter Ingelse (PR 3.25.18) Middelburg4.16.55M40   9.854  6:052.741
224  Suzanne Geschiere (PR 3.40.36) Middelburg4.17.04V35   9.848  6:062.741
225  Wim van Keulen (PR)Biggekerke4.17.17M40   9.840  6:062.73-
226  Martin van Overloop (PR 3.51.24) Kapelle-Biezelinge4.17.19M40   9.839  6:062.73-
227  Arjan IJselsteijnRidderkerk4.17.21M40   9.838  6:062.73-
228  Dick Hoogesteger (PR 3.17.24) Heinkenszand4.17.27MSe   9.834  6:062.73-
229  Theo DenkersMaasland4.17.33M50   9.830  6:062.73-
230  Herman EuvermanZwolle4.17.56M50   9.815  6:072.73-
231  Cees Cornu (PR)Middelburg4.17.57M40   9.815  6:072.73-
232  Johan Walpot (PR 3.58.08) Bruinisse4.18.02M40   9.812  6:072.73-
233  Jan Waltz (PR 4.15.44) Rijen4.18.14M50   9.804  6:072.72-
234  Henk Hage (debuut) Spijkenisse4.18.34M40   9.791  6:082.72-
235  Hans van de Welle (PR 4.03.38) Middelburg4.19.18M40   9.764  6:092.71-
236  Frans WildenbeestSpijkenisse4.19.31M40   9.755  6:092.71-
237  Jan van ApeldoornAmsterdam4.19.33M50   9.754  6:092.71-
238  Andre van de Ende (PR 4.02.18) Nisse4.19.37M40   9.752  6:092.71-
239  Jan de Carpentier (PR 4.01.13) Goes4.19.38M40   9.751  6:092.71-
240  Jan Joosse (PR 4.14.18) Kapelle-Biezelinge4.20.02M40   9.736  6:102.70-
241  Maarten Klapwijk (PR)Middelburg4.20.18MSe   9.726  6:102.70-
242  Annet BoomEersel4.20.19V45   9.725  6:102.70-
243  Hanno de Hoon (PR 3.19.20) Terneuzen4.20.27M40   9.720  6:102.70-
244  Johan van de BergBergen op Zoom4.20.53M40   9.704  6:112.70-
245  Igna Becks (PR 4.07.28) Middelburg4.21.28V45   9.683  6:122.69-
246  Sigrid EickerGedern4.21.30V45   9.681  6:122.69-
247  Willem Schot (debuut) Vlissingen4.21.40M40   9.675  6:122.69-
248  Huub HelsenVenlo4.22.02M40   9.662  6:132.68-
249  Herman Abbink (PR 3.43.02) Goes4.22.12M40   9.656  6:132.68-
250  Lenie van Kleven (PR)Vlissingen4.22.35V45   9.642  6:132.68-
251  Andreas BuckleinRheinfelden D4.22.39MSe   9.639  6:132.68-
252  Kees Geertse (PR 4.12.17) Meliskerke4.22.42M40   9.637  6:142.68-
253  Willian Boot (PR 3.53.57) Serooskerke4.22.44MSe   9.636  6:142.68-
254  Leo KouyzerDen Haag4.22.45M40   9.635  6:142.68-
255  Kees de Kok (debuut) Wolphaartsdijk4.24.05M50   9.587  6:162.66-
256  Marco MuschDordrecht4.24.08MSe   9.585  6:162.66-
257  Cor de Ridder (PR 3.25.08) Arnemuiden4.24.11MSe   9.583  6:162.66-
258  Rinus Joosse (PR 2.54.09) Wilhelminadorp4.24.19M60   9.578  6:162.66-
259  Peter de Waal (PR 3.43.53) Westdorpe4.24.31M50   9.571  6:162.66-
260  Kees Marcusse (PR 3.02.50) Middelburg4.24.57M50   9.555  6:172.65-
261  Kees HeilApeldoorn4.25.02M40   9.552  6:172.65-
262  Kees Geuze (PR 3.28.11) Middelburg4.25.17M40   9.543  6:172.65-
263  Leon van de Broeke (debuut) Meliskerke4.25.32MSe   9.534  6:182.65-
264  Andreas HermansDusseldorf4.25.51MSe   9.523  6:182.65-
265  Lieven van Belzen (PR 3.28.38) Nieuw- en Sint Joosland4.26.05MSe   9.515  6:182.64-
266  Lena de Wilde (PR 3.47.48) Vlissingen4.26.13V45   9.510  6:192.64-
267  Arjen Jeras (PR 4.04.21) Middelburg4.26.32M40   9.499  6:192.64-
268  Tom RozenburgAmsterdam4.26.52MSe   9.487  6:192.64-
269  Udo LenzigJeulich4.26.59MSe   9.483  6:202.63-
270  Tony VonkNaaldwijk4.27.09MSe   9.477  6:202.63-
271  Andre Schog (PR 4.11.33) Kapelle-Biezelinge4.27.17MSe   9.472  6:202.63-
272  Rien Spee (debuut) Middelharnis4.27.25M40   9.467  6:202.63-
273  Marc FuhringRhoon4.29.01M40   9.411  6:232.61-
274  Leo Francke (PR 4.15.05) Oostkapelle4.29.43M40   9.387  6:242.61-
275  Kees de Voogd (PR 4.07.53) Meliskerke4.29.58M50   9.378  6:242.60-
276  Lou Raas (PR 3.57.22) Lewedorp4.30.05M40   9.374  6:242.60-
277  Hans Sinke (PR 4.15.15) Zoutelande4.30.10M50   9.371  6:242.60-
278  Jeroen HofstraBergschenhoek4.30.33MSe   9.358  6:252.60-
279  Bert WingerdenHuizen4.30.37M40   9.355  6:252.60-
280  Kobus Botman (PR 3.55.23) Middelburg4.30.39M50   9.354  6:252.60-
281  Toon LindenOost-Souburg4.30.50M40   9.348  6:252.60-
282  Simon van de LindenOost-Souburg4.30.52M50   9.347  6:252.60-
283  Hans van Boven (PR 3.43.36) Kapelle-Biezelinge4.30.56MSe   9.344  6:252.60-
284  Herman den BoerDen Haag4.31.33M50   9.323  6:262.59-
285  Els PriesterOostvoorne4.31.40V35   9.319  6:262.59-
286  Bas SneepOostvoorne4.31.42M40   9.318  6:262.59-
287  Geert-Jan Jobse (PR 3.25.54) Vlissingen4.31.44M40   9.317  6:262.59-
288  Patrick Bliek (PR 4.25.13) Goes4.32.10MSe   9.302  6:272.58-
289  Eric van de StarreRaamsdonkveer4.32.22M40   9.295  6:272.58-
290  Ger JanssenVenlo4.32.28M50   9.292  6:272.58-
291  Math KempsVenlo4.32.30M40   9.291  6:272.58-
292  Cock QualmRozenburg4.32.33MSe   9.289  6:282.58-
293  Erik Huiszoon (PR)Middelburg4.32.51MSe   9.279  6:282.58-
294  Joost Sprinkhuizen (PR 3.34.16) Nisse4.33.27M50   9.258  6:292.57-
295  Eddy Heerschop (debuut) Vlissingen4.33.34M40   9.254  6:292.57-
296  Izaak Huibregtse (PR 4.16.57) Westkapelle4.33.41M60   9.250  6:292.57-
297  Erik Grim (PR 4.09.47) Westkapelle4.33.42MSe   9.250  6:292.57-
298  Hans van de Rafelaar (PR)Vlissingen4.33.46M40   9.248  6:292.57-
299  Hans van Sluijs (PR)Middelburg4.33.50M50   9.245  6:292.57-
300  Dick Filius (PR 4.20.54) Kats4.34.36M40   9.220  6:302.56-
301  Willem MutzeHeerlen4.34.39M40   9.218  6:312.56-
302  Pieter Wielhouwer (PR 4.15.34) Wilhelminadorp4.34.44MSe   9.215  6:312.56-
303  Robbert RommyBarendrecht4.34.49M40   9.212  6:312.56-
304  Huguette Declercq (PR 3.21.15) Vlissingen4.35.13V55   9.199  6:312.56-
305  Fokke van de BoschRockanje4.35.35M40   9.187  6:322.55-
306  Nico SwaninkAerdenhout4.35.38M40   9.185  6:322.55-
307  Wilma Polderdijk (PR 3.55.43) Domburg4.36.02V35   9.172  6:332.55-
308  Jean Paul Mulder (PR 4.02.02) Vlissingen4.36.07MSe   9.169  6:332.55-
309  Willem van HaperenRoosendaal4.36.26M50   9.158  6:332.54-
310  Jaap WesthoffVlaardingen4.36.35M50   9.153  6:332.54-
311  Willem Boot (debuut) Goes4.37.12MSe   9.133  6:342.54-
312  Wilco van de AkkerGoes4.37.14MSe   9.132  6:342.54-
313  Wolfgang GauchelAken4.37.34MSe   9.121  6:352.53-
314  Dick van EsDen Haag4.37.45M60   9.115  6:352.53-
315  Jan van de EshofGeldrop4.37.53M60   9.111  6:352.53-
316  Piet ZeveringWeesp4.37.54M60   9.110  6:352.53-
317  Suzanne MaesMaasmechelen4.38.03V45   9.105  6:352.53-
318  Mario Matulessy (PR 4.23.30) Domburg4.38.41M40   9.085  6:362.52-
319  Rob HughesOosterhout4.38.43M50   9.083  6:362.52-
320  Ben Guequierre (PR)Oost-Souburg4.39.05M40   9.071  6:372.52-
321  Jan van de WielenArnhem4.39.07M60   9.070  6:372.52-
322  Jan van de BroekGeldermalsen4.39.35M40   9.055  6:382.52-
323  Jan Minderhoud (PR 4.13.53) Oostkapelle4.40.00M50   9.042  6:382.51-
324  Rinus Davidse (PR 3.49.06) Middelburg4.40.38M40   9.021  6:392.51-
325  Tonny de Ruijter (PR 3.19.55) Vlissingen4.40.59M50   9.010  6:402.50-
326  Peter Dekker (PR 3.16.34) Koudekerke4.41.25MSe   8.996  6:402.50-
327  Michel Bekink (PR 3.37.10) Goes4.41.53MSe   8.981  6:412.49-
328  Koen de Vries (PR 3.18.07) Middelburg4.42.08M40   8.973  6:412.49-
329  Wim Geschiere (PR 4.39.42) Middelburg4.42.10M40   8.972  6:412.49-
330  Bert de JongDen Haag4.42.35M50   8.959  6:422.49-
331  Durk Jan de BruinVogelenzang4.42.43M40   8.955  6:422.49-
332  Wilfried DuivenvoordeHoofddorp4.42.44M40   8.954  6:422.49-
333  Stephen TewsLeidschendam4.42.50M40   8.951  6:422.49-
334  Hans de Groot (PR)Middelburg4.42.59M40   8.946  6:422.49-
335  Wim de BruijneMiddelburg4.43.00M40   8.946  6:422.48-
336  Ronald van Velzen (PR 4.20.58) Oostkapelle4.43.03MSe   8.944  6:422.48-
337  Jaap de KamAmstelveen4.43.07M50   8.942  6:432.48-
338  Erik de WinterRozenburg4.44.14MSe   8.907  6:442.47-
339  Hans EtmanAssen4.44.40M40   8.894  6:452.47-
340  Herbert Kunst (PR 4.20.13) Middelharnis4.44.47M50   8.890  6:452.47-
341  Arnold MelissantMiddelharnis4.44.49M50   8.889  6:452.47-
342  Andre MelissantSommelsdijk4.44.51MSe   8.888  6:452.47-
343  Robbie van SinderenVlaardingen4.45.07MSe   8.880  6:452.47-
344  Henk NotenboomPijnacker4.45.40M40   8.862  6:462.46-
345  Huibert Verbruggen (PR 4.30.32) Middelburg4.46.52M50   8.825  6:482.45-
346  Robin Vogel (PR 3.32.30) Vlissingen4.47.10MSe   8.816  6:482.45-
347  Jan-Pieter van Beest (PR 4.40.47) Zierikzee4.47.45MSe   8.798  6:492.44-
348  Gerd EmondsEschweiler4.48.06M50   8.788  6:502.44-
349  A SteendijkGoes4.48.21M40   8.780  6:502.44-
350  Martijn SliedregtHeemstede4.48.54M40   8.763  6:512.43-
351  Erik van de LindenRotterdam4.49.33M40   8.744  6:522.43-
352  Piet HuibregtseWestkapelle4.49.35M50   8.743  6:522.43-
353  Rene de Dreu (PR 4.46.40) Nisse4.49.40M50   8.740  6:522.43-
354  Ko van Garderen (PR 4.26.19) Oostkapelle4.49.50MSe   8.735  6:522.43-
355  Wim van WingerdenRidderkerk4.50.06M60   8.727  6:532.42-
356  Jan Boogaard (debuut) Middelburg4.51.10M50   8.695  6:542.42-
357  Alexander Dekker (PR 3.26.04) Meliskerke4.51.37MSe   8.682  6:552.41-
358  Aart van Luijk (PR 4.19.12) Vlissingen4.51.39M40   8.681  6:552.41-
359  Betsy van GielsLepelstraat4.52.38V45   8.651  6:562.40-
360  Piet WolfDelft4.53.05M50   8.638  6:572.40-
361  Nico CramerHuizen4.53.07M40   8.637  6:572.40-
362  Cees van den Bulck (PR 2.47.40) Middelburg4.53.23M50   8.629  6:572.40-
363  Eberhard RieckSankt Augustin4.53.26M40   8.628  6:572.40-
364  Martin Jongepier (PR 4.01.54) Vlissingen4.54.19MSe   8.602  6:592.39-
365  Derk Roelofs (PR 4.24.54) Vlissingen4.54.43M40   8.590  6:592.39-
366  Robert van MeerWouwse Plantage4.54.46M50   8.589  6:592.39-
367  Martin van de Kaap (PR)Vlissingen4.55.18M40   8.573  7:002.38-
368  Sandra Priemis (PR)Renesse4.55.35V35   8.565  7:002.38-
369  Margreeth CapelleVeenendaal4.55.38V55   8.564  7:002.38-
370  Jaap van de PasOisterwijk4.56.07M60   8.550  7:012.37-
371  Lenie VonkSchiedam4.56.15V45   8.546  7:012.37-
372  Louis van de Guchte (debuut) Vlissingen4.57.07M40   8.521  7:022.37-
373  Johan Dane (debuut) Vlissingen4.57.10M40   8.519  7:032.37-
374  Ton EpskampAmstelveen4.57.29M50   8.510  7:032.36-
375  Marcel AnbeekVeenendaal4.57.41MSe   8.505  7:032.36-
376  Brigitta SluysWestkapelle4.58.02V35   8.495  7:042.36-
377  Niek Knol (PR 4.34.39) Koudekerke4.58.04M50   8.494  7:042.36-
378  Raymond Anthonise (PR 4.35.18) s-Gravenpolder4.58.17M40   8.488  7:042.36-
379  Sjaak SchipperGroningen4.58.49M50   8.472  7:052.35-
380  Peter PriesterOostvoorne4.59.38M40   8.449  7:062.35-
381  Sjaak de Ridder (PR 4.41.49) Arnemuiden5.00.17M40   8.431  7:072.34-
382  Peter Verhaar (PR 4.13.56) Wemeldinge5.00.36MSe   8.422  7:072.34-
383  Peter-Paul Stokvis (PR 4.01.04) Kortgene5.01.07M40   8.408  7:082.34-
384  Tony Duinkerke (PR 4.45.00) Goes5.01.08M50   8.407  7:082.34-
385  Ben SibonHengelo5.05.51M40   8.278  7:152.30-
386  Joop van der PuttenNieuw Vennep5.06.32M50   8.259  7:162.29-
387  Robert Eerland (PR 4.28.10) Oost-Souburg5.06.49MSe   8.252  7:162.29-
388  Cor ButterCallantsoog5.07.09M50   8.243  7:172.29-
389  Claudia AnbeekLeusden5.07.13VSe   8.241  7:172.29-
390  John Hendriks (PR 3.52.08) Zoutelande5.12.56M50   8.090  7:252.25-
391  Freddy WeemansHeinkenszand5.15.24M40   8.027  7:282.23-
392  Bastian Hamelink (PR 4.51.12) Terneuzen5.17.16M40   7.980  7:312.22-
393  Jan van de WerfOost-Souburg5.19.18M40   7.929  7:342.20-
394  Hans KoningLeimuiden5.22.49M40   7.843  7:392.18-
395  Joop Scheijbeler (PR 3.09.39) Middelburg5.27.23M50   7.733  7:462.15-
396  Rudy PerdonZoetermeer5.28.57M40   7.696  7:482.14-
397  Ruud Maartense (debuut) Goes5.29.45M40   7.678  7:492.13-
398  Jaap den ToomGoudriaan5.33.26M50   7.593  7:542.11-
399  Tonny Koole (PR 5.11.20) Middelburg5.34.00M50   7.580  7:552.11-
400  Monik van LoockVorselaar5.34.14V35   7.575  7:552.10-
401  Karin VaartEwijk5.54.00V45   7.152  8:231.99-
402  Theo KochiAssen6.30.00M60   6.492  9:151.80-
Mannen: 372 (92.54%) => M40=174 - M50=86 - M60=13 - MSe=99
Vrouwen: 30 (7.46%) => V35=14 - V45=9 - V55=2 - VSe=5

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

0 km

2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 5.669 seconden nodig om deze lijst met 402 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reactie:
Jan Roose: Train Eens Mee Met De M.R.T...
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
17-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo ( 3)
1500 m Wouter Verstraate (PR)4.08.24  Mse
1500 m Paavo de Leng (PR)4.12.64  JoA
1500 m Marijke de Visser (PR 4.15.55)4.23.55  Vse
09-08: Track Meeting Utrecht ( 2)
1500 m Marijke de Visser (PR 4.15.55)4.25.51  Vse
800 m Bezuayehu Petersen (PR 1.57.99)1.59.99  JoA
03-08: Memorial Rasschaert Ninove ( 1)
27-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem ( 4)
26-07: NK baan Senioren Den Haag ( 8)
21-07: Gentse Feesten Meeting 2)
13-07: Guldensporenmeeting Kortrijk ( 2)
12-07: Track Meeting Utrecht ( 2)
07-07: Gouden 3000m Ertvelde ( 4)
07-07: Gletscher Marathon Imst ( 1)
04-07: Track Meeting Rotterdam ( 3)
23-06: Grote Prijs Lokeren 6)
23-06: 36e Halve Marathon Roosendaal 34)
Atletiek Zeeland © 2019