woensdag 16 oktober 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
09-10: Tim Pleijte beste in Zeeuws onderonsje in 17e Kustmarathon
07-10: Zeeuws veldloopseizoen van start op Stelleplas
03-10: Hardlopen als een dressuurpaard
23-09: Veldloopbijeenkomst
13-09: Buuten Lope? Hoe mooi is Walcheren?
06-09: MRT training in de praktijk
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 19-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen
za 19-10: 58e Singelloop Middelburg
zo 20-10: 44e Amsterdam Marathon
za 26-10: Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil
za 26-10: 8e Stelleplascross Heinkenszand
zo 27-10: 37e Marathon Brabant Etten-Leur
za 02-11: Appelloop Axel
za 02-11: 34e Moerschanscross Hulst
za 09-11: Jeff Thuy Memorial Heikant
za 09-11: 52e Mosselloop Westenschouwen
zo 10-11: Natuurloop Retranchement
za 16-11: Juul Van De Walleloop Kieldrecht
za 16-11: 19e Hobbeldebobbelloop Zoutelande
zo 17-11: 36e Zevenheuvelenloop Nijmegen
Recente uitslagen meer uitslagen
za 05-10: Clingse Bosloop Clinge
za 05-10: 17e Kustmarathon Zoutelande
za 28-09: 16e Tielemanloop Middelharnis
za 28-09: Ten Miles Philippine (70)
zo 22-09: 2e Vaart van Vlissingen (151)
za 21-09: Halve Marathon van Tholen (164)
za 21-09: Bamisrun Kloosterzande (101)
vr 20-09: Wemeldingeloop (87)
zo 15-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad (90)
za 14-09: 6e d'Ossekoppenloop Ossenisse (103)
vr 13-09: 24e Stadsloop Goes (204)
za 07-09: Bosse Pielenloop Vogelwaarde (52)
za 07-09: 13e Kustloop Vrouwenpolder (502)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

2e Kustmarathon

Zoutelande, zaterdag 2 oktober 2004 - Organisatie: Kustmarathon
Marathon >>> Zeeuws record staat met 2.12.22 vanaf 08-04-1989 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Sebastien Schletterer (PR 2.20.38) Middelburg2.46.50minMSe   15.175  3:574.22597
2  Wim PadmosRockanje2.47.32minMSe   15.112  3:584.20588
3  Theo Rabout (PR 2.43.39) Zuidzande2.51.58minMSe   14.722  4:054.09533
4  Ed van DijkPoortugaal2.52.59minMSe   14.636  4:064.07521
5  Niels Koole (PR 2.26.47) Middelburg2.53.59minMSe   14.551  4:074.04509
6  Sepp Vermeulen (PR 2.22.36) Koewacht2.56.29minM40   14.345  4:113.98479
7  Floris Jan Koole (PR)Middelburg2.59.43minMSe   14.087  4:163.91443
8  Guido VroemenLeusden3.00.14minMSe   14.047  4:163.90437
9  Arjan Beije (PR 2.41.30) Burgh-Haamstede3.02.09minMSe   13.899  4:193.86417
10  Wim van Sparrentak (PR 2.41.38) Middelburg3.03.01minMSe   13.833  4:203.84407
11  Marlies Kort (PR 2.47.14) Zierikzee3.03.14minVSe   13.817  4:213.84639
12  Jan de Wilde (PR 2.29.02) Hoedekenskerke3.03.15minM40   13.816  4:213.84405
13  Jan ZuidwegMelissant3.05.30minM50   13.648  4:243.79381
14  Pieter HeggenZuidland3.05.47minMSe   13.627  4:243.79379
15  Andre VerweiUtrecht3.07.32minMSe   13.500  4:273.75361
16  Ronald SchutGeldrop3.07.40minMSe   13.490  4:273.75360
17  Marc Riemens (PR 2.55.01) Middelburg3.10.29minMSe   13.291  4:313.69332
18  Rens Bostelaar (PR 2.50.17) Koudekerke3.15.27minM40   12.953  4:383.60286
19  Sjaak Brouwer (PR 2.53.31) Middelburg3.15.59minM40   12.918  4:393.59282
20  Franky Beljaars (PR 2.41.57) Vlissingen3.18.24minM40   12.761  4:423.54261
21  Gerard Posthuma (PR 2.57.54) Goes3.18.28minM40   12.756  4:423.54260
22  Rian van den Broeke (PR 3.09.50) Vlissingen3.19.01minM40   12.721  4:433.53256
23  Johan de Vlieger (PR 2.29.07) Vlissingen3.19.22minM40   12.699  4:433.53253
24  Peter Witkam (PR 2.59.03) Hoek van Holland3.19.54minM40   12.665  4:443.52248
25  Robin Hofland (PR 2.52.43) Vlissingen3.20.19minMSe   12.638  4:453.51245
26  Bruno BusschotsWillebroek3.21.35minM40   12.559  4:473.49235
27  Pascal van NordenGouda3.21.57minMSe   12.536  4:473.48232
28  Ton van Os (PR 3.18.26) Tholen3.22.07minMSe   12.526  4:473.48230
29  Rinus Witte (PR 2.52.47) Middelburg3.23.06minM40   12.465  4:493.46223
30  Bart de Koster (PR 2.49.44) Middelburg3.23.45minMSe   12.426  4:503.45217
31  Edward de Leng (PR 2.49.44) Biggekerke3.25.03minM40   12.347  4:523.43207
32  Marius Besuijen (PR 2.43.21) Sint Laurens3.25.18minM40   12.332  4:523.43206
33  Bram de Visser (PR 3.03.34) Middelburg3.25.38minM40   12.312  4:523.42203
34  Jaap van de Bok (PR 3.15.38) Middelharnis3.27.10minM40   12.221  4:553.39192
35  Giel Joziasse (PR 2.59.43) Goes3.27.39minM40   12.192  4:553.39188
36  Simon LuckettHaarlem3.27.48minM40   12.183  4:553.38187
37  Thomas FolchertsGapinge3.28.09minMSe   12.163  4:563.38185
38  Wim NoortDen Haag3.29.21minMSe   12.093  4:583.36176
39  Ad PolakPrinsenbeek3.29.33minM40   12.082  4:583.36175
40  Nico de LigtHellevoetsluis3.29.43minM40   12.072  4:583.35174
41  John Ravia (PR 2.48.23) Zierikzee3.29.47minMSe   12.068  4:583.35173
42  Ingrid IJsebaert (PR 3.10.27) Hulst3.29.50minV35   12.065  4:583.35363
43  Paul JasperseAntwerpen3.29.56minMSe   12.060  4:593.35172
44  Richard ZandvlietMoerstraten3.30.01minMSe   12.055  4:593.35172
45  Rien Balkenende (debuut) Middelburg3.30.20minM40   12.037  4:593.34170
46  Hanco Adriaanse (PR 3.29.23) Aagtekerke3.30.22minMSe   12.035  4:593.34169
47  Erik Poppe (PR 3.03.05) Biggekerke3.30.45minMSe   12.013  5:003.34167
48  Marc MoonsDessel3.31.05minM40   11.994  5:003.33164
49  Carlo van Immerseel (debuut) Hulst3.31.13minMSe   11.986  5:003.33164
50  Adriaan ProvoostDomburg3.31.20minM40   11.980  5:013.33163
51  Dirk M SlimmenVollenhove3.31.38minM50   11.963  5:013.32161
52  Jos Boot (PR 3.26.31) Zoutelande3.32.16minM40   11.927  5:023.31157
53  Peter SchepensLochristi3.33.04minM40   11.882  5:033.30151
54  Wouter Hamelinck (debuut) Destelbergen3.33.05minMSe   11.881  5:033.30151
55  Anton LamperTegelen3.33.16minM40   11.871  5:033.30150
56  John Guequierre (PR 2.47.28) Middelburg3.33.20minM50   11.867  5:033.30150
57  Boukje KlaverObdam3.33.31minV35   11.857  5:043.29331
58  Peter Wilbrink (PR 3.29.11) Zierikzee3.33.35minM40   11.853  5:043.29148
59  Jon van Caspel (PR 3.16.06) Vlissingen3.33.42minM40   11.847  5:043.29147
60  Danielle van DulstSommelsdijk3.33.52minV35   11.838  5:043.29328
61  Cees de VriesZeist3.34.24minM50   11.808  5:053.28143
62  Bert van Gorsel (PR)Vlissingen3.35.07minM40   11.769  5:063.27138
63  Jan Bart Jasperse (PR 3.24.07) Vlissingen3.35.10minM40   11.766  5:063.27138
64  Jaap Jasperse (PR 3.05.11) Vlissingen3.35.23minM50   11.754  5:063.27137
65  GertJan GroningenCothen3.35.36minMSe   11.743  5:073.26135
66  Michael AllisonMortsel3.35.49minM40   11.731  5:073.26134
67  Sjacco Joziasse (PR 2.47.03) Koudekerke3.36.07minMSe   11.715  5:073.25132
68  Leo Dalebout (PR 3.29.57) Gapinge3.36.33minM40   11.691  5:083.25130
69  Frans Daalman (PR 3.32.26) Breskens3.36.35minM50   11.689  5:083.25130
70  Kees de Winter (PR 3.02.48) Goes3.36.49minM40   11.677  5:083.24128
71  Fred van Es (PR 3.15.26) Domburg3.36.59minMSe   11.668  5:093.24127
72  Johan van de BurgOegstgeest3.37.42minM40   11.629  5:103.23123
73  Johan Schut (PR 3.37.20) Vlissingen3.38.06minM40   11.608  5:103.22121
74  Cor HamelsDordrecht3.38.49minMSe   11.570  5:113.21117
75  Tonny Poortvliet (PR)Oost-Souburg3.38.51minM40   11.568  5:113.21116
76  Danny BrobbelVlaardingen3.38.53minMSe   11.566  5:113.21116
77  Andre KoeslagAmerstfoort3.38.55minM50   11.565  5:113.21116
78  Peter Balkenende (PR 2.55.50) Goes3.39.28minMSe   11.536  5:123.20113
79  Ron DijkhuizenZoetermeer3.39.42minM50   11.523  5:123.20112
80  Maus DielemanAmsterdam3.39.51minM50   11.516  5:133.20111
81  Fons Schelfhout (PR 3.19.43) Goes3.40.08minM50   11.501  5:133.19109
82  Jan van Vaardegem (PR 3.30.50) Westkapelle3.41.21minMSe   11.438  5:153.18103
83  Herman de SorbieVorselaar3.41.43minM50   11.419  5:153.17101
84  Ronnie Krocke (PR 3.40.43) Oost-Souburg3.42.31minM40   11.378  5:163.1697
85  Karin Bastian (PR)Middelburg3.42.51minVSe   11.361  5:173.16256
86  Max Matulessy (PR 3.36.09) Vlissingen3.43.01minM50   11.352  5:173.1594
87  Peter ModdermanUlrum3.43.05minM50   11.349  5:173.1594
88  Etienne den ToomZoetermeer3.43.34minMSe   11.324  5:183.1591
89  Marie SnijdersHaarsteeg3.43.37minM50   11.322  5:183.1491
90  Piet van Mourik (PR 3.06.31) Ouwerkerk3.43.45minM40   11.315  5:183.1490
91  Cor Muller (PR 2.55.54) Renesse3.44.18minM60   11.287  5:193.1488
92  Wim Besuijen (PR 2.37.59) Middelburg3.45.32minM50   11.225  5:213.1282
93  John BouwensAlphen a/d Rijn3.45.40minM40   11.219  5:213.1281
94  Han Gerritsen (PR 3.22.27) Hulst3.45.44minM60   11.215  5:213.1281
95  Alexander VerhulstWestkapelle3.46.51minMSe   11.160  5:233.1076
96  Jack JansenHoogerheide3.47.30minM40   11.128  5:233.0973
97  Wim Wouters (PR 2.55.56) Kruiningen3.47.35minM50   11.124  5:243.0972
98  Jack van Aspert (PR 3.18.27) Middelburg3.48.18minM50   11.089  5:253.0869
99  Jan van KatwijkRhoon3.48.32minM40   11.078  5:253.0868
100  Johan SperberWaalwijk3.48.48minM50   11.065  5:253.0767
101  Johan Jumelet (PR)Zierikzee3.48.51minM50   11.063  5:253.0767
102  Chris FakkeldijAlmere3.48.54minM50   11.060  5:253.0766
103  Jurrien KuipersVeenendaal3.49.15minMSe   11.043  5:263.0765
104  Hans Corbijn (PR 3.14.59) Oostkapelle3.50.12minM40   10.998  5:273.0561
105  Karel van de Gruiter (PR 3.39.42) Arnemuiden3.50.13minM50   10.997  5:273.0561
106  Jan Guiljam (PR 2.48.44) Wemeldinge3.50.59minM40   10.961  5:283.0458
107  Johan de JongApeldoorn3.51.33minMSe   10.934  5:293.0456
108  Rene Florisse (PR 3.19.51) Middelburg3.51.42minMSe   10.927  5:293.0455
109  Wout van den Berg (PR)Bruinisse3.52.26minM40   10.892  5:313.0352
110  Peter de Waal (PR 3.43.53) Middelburg3.52.28minM40   10.891  5:313.0352
111  Bert LemmensRijen3.52.33minM40   10.887  5:313.0252
112  Peter van der KruijsWeert3.53.21minM40   10.849  5:323.0149
113  Wim van Dijke (PR 3.01.13) Vlissingen3.53.27minM40   10.845  5:323.0148
114  Wim Vos (PR 2.37.58) Oostkapelle3.53.43minM40   10.832  5:323.0147
115  Seth Dijkstra (PR 3.29.16) Middelburg3.53.46minMSe   10.830  5:323.0147
116  Kees de Pagter (PR 3.33.22) Westkapelle3.54.00minM40   10.819  5:333.0146
117  Lia Gonzalez (PR 2.53.24) Veere3.54.40minV35   10.788  5:343.00175
118  Jan Kees van de LeekDriehuis3.54.44minMSe   10.785  5:343.0044
119  Peter HoncoopRijen3.54.46minM40   10.784  5:343.0044
120  Henk Lous (PR 3.28.59) Vlissingen3.55.17minM40   10.760  5:352.9942
121  Ronald de Waal (PR 3.23.11) Terneuzen3.55.29minM40   10.751  5:352.9941
122  Leon Bisschops (PR 3.31.40) Middelburg3.55.31minMSe   10.750  5:352.9941
123  Wim van RuivenOud Beijerland3.55.56minM40   10.731  5:352.9840
124  Wil Pluijgers (debuut) Vlissingen3.56.04minM40   10.725  5:362.9839
125  Henk LenderinkEde3.56.06minM50   10.723  5:362.9839
126  Michiel Michels (PR 3.25.48) Middelburg3.56.08minMSe   10.721  5:362.9839
127  Hans Nooijer (PR 3.10.11) Middelburg3.56.16minM40   10.715  5:362.9839
128  Michael StegersRösrath3.56.28minMSe   10.706  5:362.9738
129  Marc Rommers (PR 3.39.21) Vlissingen3.56.59minMSe   10.683  5:372.9736
130  Jaap HoekGoedereede3.57.14minM40   10.672  5:372.9636
131  Anton van de GroefStellendam3.57.15minMSe   10.671  5:372.9636
132  Martin de Regt (PR)Kapelle-Biezelinge3.57.19minMSe   10.668  5:372.9635
133  Jan Geluk (PR)Schuddebeurs3.57.29minM50   10.661  5:382.9635
134  Hans Pels (PR 3.46.22) Rheinfelden3.57.35minM40   10.656  5:382.9635
135  Hans JalinkSpijkenisse3.57.43minM50   10.650  5:382.9634
136  Ruud KokApeldoorn3.57.46minM40   10.648  5:382.9634
137  Johan NieuwboerDelft3.57.49minM40   10.646  5:382.9634
138  vrouw??3.57.50minV35   10.645  5:382.96156
139  Jaap de Blaeij (PR)Wolphaartsdijk3.57.52minM50   10.643  5:382.9634
140  Richard van de Wege (PR 3.14.49) Vlissingen3.57.53minMSe   10.643  5:382.9634
141  Frans HettemaWijchen3.58.12minM50   10.628  5:392.9533
142  Huber Vermeulen (PR 3.05.12) Vlissingen3.58.22minM40   10.621  5:392.9532
143  Adri Koole (PR 3.04.31) Serooskerke3.58.24minM50   10.620  5:392.9532
144  Dwight Maanster (debuut) Bruinisse3.58.36minMSe   10.611  5:392.9531
145  Rinus Reijngoudt (PR 3.20.43) Terneuzen3.58.51minM40   10.600  5:402.9431
146  Ron Giesen (PR)Middelburg3.58.59minM40   10.594  5:402.9430
147  Hugo Poortvliet (PR 3.57.28) Arnemuiden3.59.20minM60   10.578  5:402.9429
148  Hugo HoogeveenAmsterdam3.59.26minMSe   10.574  5:402.9429
149  Jaco Balkenende (PR 3.47.50) Vrouwenpolder3.59.31minMSe   10.570  5:412.9429
150  Hans SpaansArnhem3.59.35minM40   10.567  5:412.9429
151  George Taal (PR 3.26.04) Oostkapelle4.00.23minM50   10.532  5:422.9326
152  Martin StevensZwolle4.00.25minMSe   10.530  5:422.9326
153  Henk Kasper (PR)Wemeldinge4.00.46minM40   10.515  5:422.9225
154  Joop Lasseur (PR 3.11.28) Bruinisse4.00.48minM60   10.514  5:422.9225
155  Wout Visser (PR 3.28.40) Ouddorp4.00.56minM50   10.508  5:432.9225
156  Thijs van HeugtenWeert4.01.10minM50   10.498  5:432.9224
157  Erik Malcorps (PR 3.44.23) Middelburg4.01.16minM40   10.493  5:432.9124
158  Herman Kuijer (PR 3.09.49) Terneuzen4.01.31minM40   10.483  5:432.9123
159  Bert BackOost-Souburg4.01.35minM40   10.480  5:442.9123
160  Ebe Blaauw (PR 3.29.41) Terneuzen4.01.51minM50   10.468  5:442.9123
161  Nathalie MosbachMiddelburg4.02.00minV35   10.462  5:442.91133
162  Carl van de BurgBoskoop4.02.10minM40   10.454  5:442.9022
163  Adrie DemmersBest4.02.21minM40   10.446  5:452.9021
164  Bernard van de BergLeusden4.02.38minM40   10.434  5:452.9021
165  Roland Sulkers (PR 4.00.19) Oost-Souburg4.02.44minMSe   10.430  5:452.9020
166  Daan van de Broek (PR)Dirksland4.02.46minM50   10.429  5:452.9020
167  Ulrich WalterKemmern D4.02.53minM40   10.424  5:452.9020
168  Huib Struijk (PR 3.29.32) Middelburg4.02.54minMSe   10.423  5:452.9020
169  Gert DedelMiddelburg4.03.06minM40   10.414  5:462.8920
170  Jan van der Linde (PR 2.59.45) Oostburg4.03.18minM50   10.406  5:462.8919
171  vEkenstein AlberdaStaphorst4.03.27minM50   10.399  5:462.8919
172  Piet de Zeeuw (PR 3.42.03) Terneuzen4.04.20minM40   10.362  5:472.8817
173  Eugene Louwerse (PR 4.01.38) Middelburg4.04.31minM50   10.354  5:482.8816
174  Frank van Boxtel (PR 4.04.29) Vlissingen4.04.34minM40   10.352  5:482.8816
175  Kees Denissen (PR 3.58.28) Middelburg4.04.56minM40   10.336  5:482.8716
176  John ZopfiEindhoven4.05.31minMSe   10.312  5:492.8614
177  Atoine Pieters (PR)Vlissingen4.05.40minM40   10.305  5:492.8614
178  Frans den OuterOud Beijerland4.05.54minM40   10.296  5:502.8614
179  Henk HarenbergEibergen4.06.04minM40   10.289  5:502.8613
180  Job VerkaikAlmere4.06.06minMSe   10.287  5:502.8613
181  Rudi Ravia (PR 3.19.06) Zierikzee4.06.33minM40   10.269  5:512.8512
182  Mari PinxtenMichielsgestel4.06.45minM40   10.260  5:512.8512
183  Richard van Belzen (PR 3.17.42) Serooskerke4.06.48minMSe   10.258  5:512.8512
184  Hans de Groote (debuut) Cadzand4.07.46minM40   10.218  5:522.8410
185  Leen HarkesBoskoop4.08.23minM50   10.193  5:532.839
186  Leon GoorDordrecht4.08.30minM40   10.188  5:532.839
187  Fred de Bree (PR 3.27.29) Zoutelande4.09.02minM50   10.166  5:542.828
188  John Davidse (PR 3.09.39) Middelburg4.09.25minM40   10.150  5:552.828
189  Henry BinkWaalwijk4.09.40minMSe   10.140  5:552.827
190  Jan Verjaal (PR 4.04.14) Middelburg4.09.51minM50   10.133  5:552.817
191  Pieter SchippersMaassluis4.09.52minM40   10.132  5:552.817
192  Leen Cornelisse (PR 3.44.17) Middelburg4.09.54minM50   10.131  5:552.817
193  Jan de Vries (PR 3.25.53) Biggekerke4.10.00minM50   10.127  5:552.817
194  Jeroen Pluijmert (PR 3.32.42) Middelburg4.10.09minMSe   10.121  5:562.817
195  Andre DokmanZoetermeer4.10.22minM40   10.112  5:562.816
196  Angelina Fondse (PR 4.04.10) Vlissingen4.10.26minVSe   10.109  5:562.8191
197  Frank van de Vliet (PR 3.59.16) Schuddebeurs4.10.29minM40   10.107  5:562.816
198  Jos Lampert (PR 3.26.23) Koudekerke4.10.31minM40   10.106  5:562.816
199  Edwin van WijkBurgh-Haamstede4.10.32minM40   10.105  5:562.816
200  Adrie Jakobse (PR)Biggekerke4.10.35minM40   10.103  5:562.816
201  Wim van de Kreeke (PR 4.07.50) Wilhelminadorp4.10.46minM50   10.096  5:572.806
202  Arno Schiewold (PR)Vlissingen4.11.19minM40   10.074  5:572.805
203  Rianca Poppe (PR)Biggekerke4.11.41minV35   10.059  5:582.7986
204  Fred Hendrikse (PR 3.16.40) Koudekerke4.11.43minMSe   10.058  5:582.795
205  Pieter Verhage (PR)Westkapelle4.12.12minM50   10.038  5:592.794
206  Corina KrohnGrerenbroich4.12.27minVSe   10.029  5:592.7982
207  Don SchoonenbergNijmegen4.12.31minV35   10.026  5:592.7882
208  Henk van de Poel (PR 3.17.37) Westkapelle4.12.32minM40   10.025  5:592.784
209  Ge KaptijnAlphen ad Rijn4.12.38minM40   10.021  5:592.784
210  Cor VerhoevenGiessenburg4.12.40minM40   10.020  5:592.784
211  Aad SpruitRotterdam4.12.41minM40   10.019  5:592.784
212  Theo de Koning (PR 4.06.57) Bruinisse4.13.05minMSe   10.003  6:002.783
213  Lennard van DammeMaastricht4.13.13minM40   9.998  6:002.783
214  Hemmie van de SluisKapelle-Biezelinge4.13.19minM50   9.994  6:002.783
215  Paul DhuyvetterMiddelburg4.13.58minM40   9.969  6:012.773
216  Sjaak van de LindenHoofddorp4.14.02minM40   9.966  6:012.772
217  Frans PeetersBelfeld4.14.06minM50   9.963  6:012.772
218  Hans Verhage (PR 4.09.29) Kapelle-Biezelinge4.15.30minM40   9.909  6:032.751
219  Frits Broos (PR 3.48.45) Middelburg4.15.36minM40   9.905  6:032.751
220  Gertjan NieuwekampMiddelburg4.15.45minMSe   9.899  6:042.751
221  Arnold van de KraanDelft4.16.14minM40   9.880  6:042.741
222  Henk Barentsen (PR 3.13.50) Oost-Souburg4.16.26minM40   9.873  6:052.741
223  Peter Ingelse (PR 3.25.18) Middelburg4.16.55minM40   9.854  6:052.741
224  Suzanne Geschiere (PR 3.40.36) Middelburg4.17.04minV35   9.848  6:062.7464
225  Wim van Keulen (PR)Biggekerke4.17.17minM40   9.840  6:062.73-
226  Martin van Overloop (PR 3.51.24) Kapelle-Biezelinge4.17.19minM40   9.839  6:062.73-
227  Arjan IJselsteijnRidderkerk4.17.21minM40   9.838  6:062.73-
228  Dick Hoogesteger (PR 3.17.24) Heinkenszand4.17.27minMSe   9.834  6:062.73-
229  Theo DenkersMaasland4.17.33minM50   9.830  6:062.73-
230  Herman EuvermanZwolle4.17.56minM50   9.815  6:072.73-
231  Cees Cornu (PR)Middelburg4.17.57minM40   9.815  6:072.73-
232  Johan Walpot (PR 3.58.08) Bruinisse4.18.02minM40   9.812  6:072.73-
233  Jan Waltz (PR 4.15.44) Rijen4.18.14minM50   9.804  6:072.72-
234  Henk Hage (debuut) Spijkenisse4.18.34minM40   9.791  6:082.72-
235  Hans van de Welle (PR 4.03.38) Middelburg4.19.18minM40   9.764  6:092.71-
236  Frans WildenbeestSpijkenisse4.19.31minM40   9.755  6:092.71-
237  Jan van ApeldoornAmsterdam4.19.33minM50   9.754  6:092.71-
238  Andre van de Ende (PR 4.02.18) Nisse4.19.37minM40   9.752  6:092.71-
239  Jan de Carpentier (PR 4.01.13) Goes4.19.38minM40   9.751  6:092.71-
240  Jan Joosse (PR 4.14.18) Kapelle-Biezelinge4.20.02minM40   9.736  6:102.70-
241  Maarten Klapwijk (PR)Middelburg4.20.18minMSe   9.726  6:102.70-
242  Annet BoomEersel4.20.19minV45   9.725  6:102.7052
243  Hanno de Hoon (PR 3.19.20) Terneuzen4.20.27minM40   9.720  6:102.70-
244  Johan van de BergBergen op Zoom4.20.53minM40   9.704  6:112.70-
245  Igna Becks (PR 4.07.28) Middelburg4.21.28minV45   9.683  6:122.6948
246  Sigrid EickerGedern4.21.30minV45   9.681  6:122.6948
247  Willem Schot (debuut) Vlissingen4.21.40minM40   9.675  6:122.69-
248  Huub HelsenVenlo4.22.02minM40   9.662  6:132.68-
249  Herman Abbink (PR 3.43.02) Goes4.22.12minM40   9.656  6:132.68-
250  Lenie van Kleven (PR)Vlissingen4.22.35minV45   9.642  6:132.6845
251  Andreas BuckleinRheinfelden D4.22.39minMSe   9.639  6:132.68-
252  Kees Geertse (PR 4.12.17) Meliskerke4.22.42minM40   9.637  6:142.68-
253  Willian Boot (PR 3.53.57) Serooskerke4.22.44minMSe   9.636  6:142.68-
254  Leo KouyzerDen Haag4.22.45minM40   9.635  6:142.68-
255  Kees de Kok (debuut) Wolphaartsdijk4.24.05minM50   9.587  6:162.66-
256  Marco MuschDordrecht4.24.08minMSe   9.585  6:162.66-
257  Cor de Ridder (PR 3.25.08) Arnemuiden4.24.11minMSe   9.583  6:162.66-
258  Rinus Joosse (PR 2.54.09) Wilhelminadorp4.24.19minM60   9.578  6:162.66-
259  Peter de Waal (PR 3.43.53) Westdorpe4.24.31minM50   9.571  6:162.66-
260  Kees Marcusse (PR 3.02.50) Middelburg4.24.57minM50   9.555  6:172.65-
261  Kees HeilApeldoorn4.25.02minM40   9.552  6:172.65-
262  Kees Geuze (PR 3.28.11) Middelburg4.25.17minM40   9.543  6:172.65-
263  Leon van de Broeke (debuut) Meliskerke4.25.32minMSe   9.534  6:182.65-
264  Andreas HermansDusseldorf4.25.51minMSe   9.523  6:182.65-
265  Lieven van Belzen (PR 3.28.38) Nieuw- en Sint Joosland4.26.05minMSe   9.515  6:182.64-
266  Lena de Wilde (PR 3.47.48) Vlissingen4.26.13minV45   9.510  6:192.6434
267  Arjen Jeras (PR 4.04.21) Middelburg4.26.32minM40   9.499  6:192.64-
268  Tom RozenburgAmsterdam4.26.52minMSe   9.487  6:192.64-
269  Udo LenzigJeulich4.26.59minMSe   9.483  6:202.63-
270  Tony VonkNaaldwijk4.27.09minMSe   9.477  6:202.63-
271  Andre Schog (PR 4.11.33) Kapelle-Biezelinge4.27.17minMSe   9.472  6:202.63-
272  Rien Spee (debuut) Middelharnis4.27.25minM40   9.467  6:202.63-
273  Marc FuhringRhoon4.29.01minM40   9.411  6:232.61-
274  Leo Francke (PR 4.15.05) Oostkapelle4.29.43minM40   9.387  6:242.61-
275  Kees de Voogd (PR 4.07.53) Meliskerke4.29.58minM50   9.378  6:242.60-
276  Lou Raas (PR 3.57.22) Lewedorp4.30.05minM40   9.374  6:242.60-
277  Hans Sinke (PR 4.15.15) Zoutelande4.30.10minM50   9.371  6:242.60-
278  Jeroen HofstraBergschenhoek4.30.33minMSe   9.358  6:252.60-
279  Bert WingerdenHuizen4.30.37minM40   9.355  6:252.60-
280  Kobus Botman (PR 3.55.23) Middelburg4.30.39minM50   9.354  6:252.60-
281  Toon LindenOost-Souburg4.30.50minM40   9.348  6:252.60-
282  Simon van de LindenOost-Souburg4.30.52minM50   9.347  6:252.60-
283  Hans van Boven (PR 3.43.36) Kapelle-Biezelinge4.30.56minMSe   9.344  6:252.60-
284  Herman den BoerDen Haag4.31.33minM50   9.323  6:262.59-
285  Els PriesterOostvoorne4.31.40minV35   9.319  6:262.5921
286  Bas SneepOostvoorne4.31.42minM40   9.318  6:262.59-
287  Geert-Jan Jobse (PR 3.25.54) Vlissingen4.31.44minM40   9.317  6:262.59-
288  Patrick Bliek (PR 4.25.13) Goes4.32.10minMSe   9.302  6:272.58-
289  Eric van de StarreRaamsdonkveer4.32.22minM40   9.295  6:272.58-
290  Ger JanssenVenlo4.32.28minM50   9.292  6:272.58-
291  Math KempsVenlo4.32.30minM40   9.291  6:272.58-
292  Cock QualmRozenburg4.32.33minMSe   9.289  6:282.58-
293  Erik Huiszoon (PR)Middelburg4.32.51minMSe   9.279  6:282.58-
294  Joost Sprinkhuizen (PR 3.34.16) Nisse4.33.27minM50   9.258  6:292.57-
295  Eddy Heerschop (debuut) Vlissingen4.33.34minM40   9.254  6:292.57-
296  Izaak Huibregtse (PR 4.16.57) Westkapelle4.33.41minM60   9.250  6:292.57-
297  Erik Grim (PR 4.09.47) Westkapelle4.33.42minMSe   9.250  6:292.57-
298  Hans van de Rafelaar (PR)Vlissingen4.33.46minM40   9.248  6:292.57-
299  Hans van Sluijs (PR)Middelburg4.33.50minM50   9.245  6:292.57-
300  Dick Filius (PR 4.20.54) Kats4.34.36minM40   9.220  6:302.56-
301  Willem MutzeHeerlen4.34.39minM40   9.218  6:312.56-
302  Pieter Wielhouwer (PR 4.15.34) Wilhelminadorp4.34.44minMSe   9.215  6:312.56-
303  Robbert RommyBarendrecht4.34.49minM40   9.212  6:312.56-
304  Huguette Declercq (PR 3.21.15) Vlissingen4.35.13minV55   9.199  6:312.5614
305  Fokke van de BoschRockanje4.35.35minM40   9.187  6:322.55-
306  Nico SwaninkAerdenhout4.35.38minM40   9.185  6:322.55-
307  Wilma Polderdijk (PR 3.55.43) Domburg4.36.02minV35   9.172  6:332.5513
308  Jean Paul Mulder (PR 4.02.02) Vlissingen4.36.07minMSe   9.169  6:332.55-
309  Willem van HaperenRoosendaal4.36.26minM50   9.158  6:332.54-
310  Jaap WesthoffVlaardingen4.36.35minM50   9.153  6:332.54-
311  Willem Boot (debuut) Goes4.37.12minMSe   9.133  6:342.54-
312  Wilco van de AkkerGoes4.37.14minMSe   9.132  6:342.54-
313  Wolfgang GauchelAken4.37.34minMSe   9.121  6:352.53-
314  Dick van EsDen Haag4.37.45minM60   9.115  6:352.53-
315  Jan van de EshofGeldrop4.37.53minM60   9.111  6:352.53-
316  Piet ZeveringWeesp4.37.54minM60   9.110  6:352.53-
317  Suzanne MaesMaasmechelen4.38.03minV45   9.105  6:352.539
318  Mario Matulessy (PR 4.23.30) Domburg4.38.41minM40   9.085  6:362.52-
319  Rob HughesOosterhout4.38.43minM50   9.083  6:362.52-
320  Ben Guequierre (PR)Oost-Souburg4.39.05minM40   9.071  6:372.52-
321  Jan van de WielenArnhem4.39.07minM60   9.070  6:372.52-
322  Jan van de BroekGeldermalsen4.39.35minM40   9.055  6:382.52-
323  Jan Minderhoud (PR 4.13.53) Oostkapelle4.40.00minM50   9.042  6:382.51-
324  Rinus Davidse (PR 3.49.06) Middelburg4.40.38minM40   9.021  6:392.51-
325  Tonny de Ruijter (PR 3.19.55) Vlissingen4.40.59minM50   9.010  6:402.50-
326  Peter Dekker (PR 3.16.34) Koudekerke4.41.25minMSe   8.996  6:402.50-
327  Michel Bekink (PR 3.37.10) Goes4.41.53minMSe   8.981  6:412.49-
328  Koen de Vries (PR 3.18.07) Middelburg4.42.08minM40   8.973  6:412.49-
329  Wim Geschiere (PR 4.39.42) Middelburg4.42.10minM40   8.972  6:412.49-
330  Bert de JongDen Haag4.42.35minM50   8.959  6:422.49-
331  Durk Jan de BruinVogelenzang4.42.43minM40   8.955  6:422.49-
332  Wilfried DuivenvoordeHoofddorp4.42.44minM40   8.954  6:422.49-
333  Stephen TewsLeidschendam4.42.50minM40   8.951  6:422.49-
334  Hans de Groot (PR)Middelburg4.42.59minM40   8.946  6:422.49-
335  Wim de BruijneMiddelburg4.43.00minM40   8.946  6:422.48-
336  Ronald van Velzen (PR 4.20.58) Oostkapelle4.43.03minMSe   8.944  6:422.48-
337  Jaap de KamAmstelveen4.43.07minM50   8.942  6:432.48-
338  Erik de WinterRozenburg4.44.14minMSe   8.907  6:442.47-
339  Hans EtmanAssen4.44.40minM40   8.894  6:452.47-
340  Herbert Kunst (PR 4.20.13) Middelharnis4.44.47minM50   8.890  6:452.47-
341  Arnold MelissantMiddelharnis4.44.49minM50   8.889  6:452.47-
342  Andre MelissantSommelsdijk4.44.51minMSe   8.888  6:452.47-
343  Robbie van SinderenVlaardingen4.45.07minMSe   8.880  6:452.47-
344  Henk NotenboomPijnacker4.45.40minM40   8.862  6:462.46-
345  Huibert Verbruggen (PR 4.30.32) Middelburg4.46.52minM50   8.825  6:482.45-
346  Robin Vogel (PR 3.32.30) Vlissingen4.47.10minMSe   8.816  6:482.45-
347  Jan-Pieter van Beest (PR 4.40.47) Zierikzee4.47.45minMSe   8.798  6:492.44-
348  Gerd EmondsEschweiler4.48.06minM50   8.788  6:502.44-
349  A SteendijkGoes4.48.21minM40   8.780  6:502.44-
350  Martijn SliedregtHeemstede4.48.54minM40   8.763  6:512.43-
351  Erik van de LindenRotterdam4.49.33minM40   8.744  6:522.43-
352  Piet HuibregtseWestkapelle4.49.35minM50   8.743  6:522.43-
353  Rene de Dreu (PR 4.46.40) Nisse4.49.40minM50   8.740  6:522.43-
354  Ko van Garderen (PR 4.26.19) Oostkapelle4.49.50minMSe   8.735  6:522.43-
355  Wim van WingerdenRidderkerk4.50.06minM60   8.727  6:532.42-
356  Jan Boogaard (debuut) Middelburg4.51.10minM50   8.695  6:542.42-
357  Alexander Dekker (PR 3.26.04) Meliskerke4.51.37minMSe   8.682  6:552.41-
358  Aart van Luijk (PR 4.19.12) Vlissingen4.51.39minM40   8.681  6:552.41-
359  Betsy van GielsLepelstraat4.52.38minV45   8.651  6:562.40-
360  Piet WolfDelft4.53.05minM50   8.638  6:572.40-
361  Nico CramerHuizen4.53.07minM40   8.637  6:572.40-
362  Cees van den Bulck (PR 2.47.40) Middelburg4.53.23minM50   8.629  6:572.40-
363  Eberhard RieckSankt Augustin4.53.26minM40   8.628  6:572.40-
364  Martin Jongepier (PR 4.01.54) Vlissingen4.54.19minMSe   8.602  6:592.39-
365  Derk Roelofs (PR 4.24.54) Vlissingen4.54.43minM40   8.590  6:592.39-
366  Robert van MeerWouwse Plantage4.54.46minM50   8.589  6:592.39-
367  Martin van de Kaap (PR)Vlissingen4.55.18minM40   8.573  7:002.38-
368  Sandra Priemis (PR)Renesse4.55.35minV35   8.565  7:002.38-
369  Margreeth CapelleVeenendaal4.55.38minV55   8.564  7:002.38-
370  Jaap van de PasOisterwijk4.56.07minM60   8.550  7:012.37-
371  Lenie VonkSchiedam4.56.15minV45   8.546  7:012.37-
372  Louis van de Guchte (debuut) Vlissingen4.57.07minM40   8.521  7:022.37-
373  Johan Dane (debuut) Vlissingen4.57.10minM40   8.519  7:032.37-
374  Ton EpskampAmstelveen4.57.29minM50   8.510  7:032.36-
375  Marcel AnbeekVeenendaal4.57.41minMSe   8.505  7:032.36-
376  Brigitta SluysWestkapelle4.58.02minV35   8.495  7:042.36-
377  Niek Knol (PR 4.34.39) Koudekerke4.58.04minM50   8.494  7:042.36-
378  Raymond Anthonise (PR 4.35.18) s-Gravenpolder4.58.17minM40   8.488  7:042.36-
379  Sjaak SchipperGroningen4.58.49minM50   8.472  7:052.35-
380  Peter PriesterOostvoorne4.59.38minM40   8.449  7:062.35-
381  Sjaak de Ridder (PR 4.41.49) Arnemuiden5.00.17minM40   8.431  7:072.34-
382  Peter Verhaar (PR 4.13.56) Wemeldinge5.00.36minMSe   8.422  7:072.34-
383  Peter-Paul Stokvis (PR 4.01.04) Kortgene5.01.07minM40   8.408  7:082.34-
384  Tony Duinkerke (PR 4.45.00) Goes5.01.08minM50   8.407  7:082.34-
385  Ben SibonHengelo5.05.51minM40   8.278  7:152.30-
386  Joop van der PuttenNieuw Vennep5.06.32minM50   8.259  7:162.29-
387  Robert Eerland (PR 4.28.10) Oost-Souburg5.06.49minMSe   8.252  7:162.29-
388  Cor ButterCallantsoog5.07.09minM50   8.243  7:172.29-
389  Claudia AnbeekLeusden5.07.13minVSe   8.241  7:172.29-
390  John Hendriks (PR 3.52.08) Zoutelande5.12.56minM50   8.090  7:252.25-
391  Freddy WeemansHeinkenszand5.15.24minM40   8.027  7:282.23-
392  Bastian Hamelink (PR 4.51.12) Terneuzen5.17.16minM40   7.980  7:312.22-
393  Jan van de WerfOost-Souburg5.19.18minM40   7.929  7:342.20-
394  Hans KoningLeimuiden5.22.49minM40   7.843  7:392.18-
395  Joop Scheijbeler (PR 3.09.39) Middelburg5.27.23minM50   7.733  7:462.15-
396  Rudy PerdonZoetermeer5.28.57minM40   7.696  7:482.14-
397  Ruud Maartense (debuut) Goes5.29.45minM40   7.678  7:492.13-
398  Jaap den ToomGoudriaan5.33.26minM50   7.593  7:542.11-
399  Tonny Koole (PR 5.11.20) Middelburg5.34.00minM50   7.580  7:552.11-
400  Monik van LoockVorselaar5.34.14minV35   7.575  7:552.10-
401  Karin VaartEwijk5.54.00minV45   7.152  8:231.99-
402  Theo KochiAssen6.30.00minM60   6.492  9:151.80-
Mannen: 372 (92.54%) => M40=174 - M50=86 - M60=13 - MSe=99
Vrouwen: 30 (7.46%) => V35=14 - V45=9 - V55=2 - VSe=5

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

marathon

2018Willem van Schuerbeeck2:34:15Mohammed Oumaarir2:36:49Erwin Harmes2:40:10Liselotte van den Berg3:00:381436
2017Maciek Miereczko2:43:46Mohammed Oumaarir2:44:18Erwin Harmes2:45:13Melanie Spruyt3:17:081431
2016Tim Pleijte2:36:12Huub van Noorden2:42:05Mohamed Oumaarir2:42:41Radka Churanova3:05:301363
2015Hamid El Mouaziz2:29:50Mohamed Oumaarir2:31:40Erwin Harmes2:37:42Miriam van Reijen2:55:281493
2014Hamid El Mouaziz2:32:58Sebastien Schletterer2:33:34Dieter Brouckaert2:40:18Agnes Schipper3:07:221404
2013Huub van Noorden2:40:51Anthony Pochet2:42:03Remy Vasseur2:43:30Anjolie Engels3:11:321383
2012Hicham El Barouki2:29:55Nouredine Athamna2:34:43Anthony Pochet2:39:07Marlies Kort3:01:341413
2011Rik Wolswinkel2:50:07Remy Vasseur2:52:39Huub van Noorden2:52:58Ilonka van den Hengel3:16:351141
2010Nouredine Athamna2:33:50Sébastien Schletterer2:35:16Jos op 't Hoog2:47:33Ilonka van den Hengel3:13:301045
2009Sébastien Schletterer2:55:38Miquel van Tongeren2:56:12Bert Flier2:56:57Leonie Ton3:44:13853
2008Sébastien Schletterer2:46:54Bart de Berge2:47:16Niels Koole2:48:47Irma Heeren3:10:48861
2007Jan van der Marel2:40:25Wim Padmos2:42:45Theo Rabout2:50:18Petra Knops3:28:23795
2006Jan van der Marel2:51:40Niels Koole2:51:53Miquel van Tongeren2:55:31Martine Lust3:27:29552
2005Jan van der Marel2:48:01Niels Koole2:56:59Wouter Hamelink3:00:51Martine Lust3:34:36510
2004Sebastien Schletterer2:46:50Wim Padmos2:47:32Theo Rabout2:51:58Marlies Kort3:03:14402
2003Pieter Heggen2:55:57Frank Wiebes3:00:07Franky Beljaars3:00:13Edith Gerards3:33:44359

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 2.701 seconden nodig om deze lijst met 402 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reactie:
Jan Roose: Zeeuws Veldloopseizoen Van Sta..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
13-10: Rondje Seppe Bosschenhoofd (5)
15 km Lion Baas (PR)1.00.39  M40
10 km Ferry Engel (PR 37.05)40.35  M55
10 km Andre Meijers (PR 42.14)43.38  M45
10 km Jacqueline Meijers (PR 54.04)56.44  V45
5 km Jaco Rip (PR 19.32)20.58  M40
13-10: 36e Marathon Eindhoven  (13)
13-10: 4 Mijl van Groningen  (2)
Vier M Tim van den Broeke (debuut)18.58  Mse
Vier M Marijke de Visser (PR)21.34  Vse
13-10: Marathon Köln  (2)
marath Fred van Es (PR)3.15.26  M50
marath Marcel van Delden (PR 3.19.18)3.40.29  M50
06-10: 34e Singelloop Breda  (35)
06-10: Loch Ness Marathon Inverness (5)
marath Emiel Flipse (PR 2.58.48)3.00.43  Mse
marath Anthony van den Berg (PR)3.16.52  M50
marath Jael van den Oever (PR)3.35.11  V40
marath Marko Verkaart (PR 3.44.41)3.52.50  M40
marath Nelleke Bosscha (PR 3.40.16)4.13.05  Vse
06-10: Marathon Perth (1)
marath Ingrid IJsebaert (PR 3.10.27)3.40.21  V50
06-10: Singelloop Utrecht (3)
10 km Floris Willeboordse (PR)31.08  Mse
10 km Ad Sluijter (PR)32.34  M35
10 km Marijke de Visser (PR)35.01  Vse
28-09: Halve van Katwijk  (2)
22-09: 35e Dam tot Damloop Amsterdam (1)
22-09: Berenloop Beernem (10)
20-09: Track Meeting Wageningen (2)
15-09: 40e Bikse Natuurmarathon Hilvarenbeek (6)
15-09: Door Dik en Dun Steenbergen (4)
14-09: 44e Run Winschoten  (1)
08-09: Marathon Munster (1)
08-09: Halve Marathon Oostland Pijnacker (1)
08-09: Quikrun Roosendaal (6)
07-09: Halve Marathon Evergem (11)
07-09: Kramp Run Varsseveld (1)
03-09: Baanwedstrijd Vlissingen (11)
01-09: 31e Tilburg Ten Miles  (29)
30-08: Track Meeting Utrecht (5)
29-08: Seuterloop s-Gravendeel (1)
24-08: Allonsius Sport Meeting Huizingen (1)
22-08: Baanwedstrijd Rotterdam (2)
Atletiek Zeeland © 2019