zondag 18 augustus 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
09-08: Voor de 10e keer Kapelsedagloop
01-08: Train eens mee met de M.R.T.
17-07: Mijn naam is haas en ik weet…..
08-07: Hanteer eens limieten
02-07: From Dusk Till Dawn - Rondje Veerse Meer
21-06: Was het nu eigenlijk wel een marathon?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
zo 18-08: 3e Saeftinghe Run Paal
di 20-08: Avondbaanwedstrijd Terneuzen
vr 23-08: Hardloop3Daagse Groot-Valkenisse
za 24-08: Allonsius Sport Meeting Huizingen
za 24-08: 33e Halve Marathon Westenschouwen
wo 28-08: Kreekloop Terneuzen
vr 30-08: 10e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge
vr 30-08: Track Meeting Utrecht
zo 01-09: 31e Tilburg Ten Miles
za 07-09: Baanwedstrijd Hulst
za 07-09: Bosse Pielenloop Vogelwaarde
za 07-09: 13e Kustloop Vrouwenpolder
vr 13-09: Avondbaanwedstrijd Vlissingen
vr 13-09: 24e Stadsloop Goes
za 14-09: d'Ossekoppenloop Ossenisse
zo 15-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad
vr 20-09: Wemeldingeloop
za 21-09: Halve Marathon van Tholen
za 21-09: Bamisrun Kloosterzande
zo 22-09: 2e Vaart van Vlissingen
zo 22-09: 35e Dam tot Damloop Amsterdam
zo 22-09: 3e Kraaieloop Lewedorp
Recente uitslagen meer uitslagen
za 10-08: 15 van Wolphaartsdijk (154)
vr 09-08: 35e Strandloop Ouddorp
di 06-08: 6e Zomerloop Zuidzande (103)
wo 31-07: 82e Boulevardloop Vlissingen (290)
di 30-07: 5e Zomerloop Cadzand-Bad (104)
wo 24-07: 36e Bokaalloop Burgh-Haamstede (109)
di 23-07: 4e Zomerloop Groede (102)
wo 17-07: 40e Stratenloop Westkapelle (192)
di 16-07: 3e Zomerloop Retranchement (87)
za 13-07: Ronde van Sint Kruis (37)
wo 10-07: 9e Sportvissersloop Yerseke (250)
di 09-07: 2e Zomerloop Nieuwvliet (158)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

24e Stratenloop Domburg

Domburg, woensdag 14 juli 2004 - Organisatie: Dynamica
10 km >>> Zeeuws record staat met 28.20 vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Arjan Beije (PR 32.35) Delta Sport33.59Mse   17.656  3:244.90652
2  Miquel van Tongeren (PR 31.56) Dynamica34.20Mse   17.476  3:264.85627
3  Theo Rabout (PR 32.38) Wielingen34.30Mse   17.391  3:274.83616
4  Edwin StolkSommelsdijk34.35Mse   17.349  3:284.82610
5  Erik Goossen (PR 31.53) Scheldesport34.40Mse   17.308  3:284.81604
6  Mauricio Gonzalez (PR 28.20) Dynamica34.49M40   17.233  3:294.79594
7  Erik Cappon (PR)Wielingen34.52Mse   17.208  3:294.78591
8  Niels Koole (PR 31.43) Dynamica35.07Mse   17.086  3:314.75574
9  Robert van HeuvelHilversum35.14Mse   17.029  3:314.73567
10  Gerard Zitteren (PR)Thor36.08Mse   16.605  3:374.61509
11  Robin Hofland (PR 32.48) Dynamica36.23Mse   16.491  3:384.58494
12  Jan de Wilde (PR 32.16) AV'5636.29M40   16.446  3:394.57487
13  Franky Beljaars (PR 33.16) Dynamica36.39Mse   16.371  3:404.55477
14  Wilko de Vos (PR 33.54) AV'5636.42Mse   16.349  3:404.54474
15  Bart de Koster (PR 34.11) Dynamica36.47Mse   16.312  3:414.53469
16  Wim van Sparrentak (PR 34.04) Dynamica37.01Mse   16.209  3:424.50456
17  Wim Vos (PR 34.30) Dynamica37.03M40   16.194  3:424.50454
18  Gerard Posthuma (PR 35.49) AV'5637.05Mse   16.180  3:434.49452
19  Pieter KlemSommelsdijk37.22Mse   16.057  3:444.46435
20  Adrie Faes (PR 33.42) Dynamica37.29M40   16.007  3:454.45428
21  Martin Pruijsers (PR 37.08) Dynamica37.32Mse   15.986  3:454.44426
22  Leon Jacobse (PR 35.52) Dynamica37.56Mse   15.817  3:484.39403
23  Marc Riemens (PR 35.22) Dynamica38.00Mse   15.789  3:484.39399
24  Eddy Smit (PR 34.25) Delta Sport38.02M50   15.776  3:484.38398
25  Jan van Vaardegem (PR 35.42) Dynamica38.11Mse   15.714  3:494.36389
26  Marius Besuijen (PR 35.10) Dynamica38.15M40   15.686  3:504.36386
27  Andre MelissantSommelsdijk38.22Mse   15.639  3:504.34379
28  Sjaak Brouwer (PR 35.39) Dynamica38.45Mse   15.484  3:534.30359
29  Rian van den Broeke (PR 30.28) Dynamica38.50M40   15.451  3:534.29355
30  Wim Besuijen (PR 34.03) Dynamica38.57M50   15.404  3:544.28349
31  Bram de Visser (PR 38.16) Dynamica38.59M40   15.391  3:544.28347
32  Pieter van Horssen (PR 34.33) Dynamica39.07M50   15.339  3:554.26340
33  Wouter Jansen (PR 30.21) Dynamica39.26Mse   15.216  3:574.23324
34  Rinus Witte (PR 37.12) Dynamica39.29M40   15.196  3:574.22322
35  John Guequierre (PR 33.40) Dynamica39.31M50   15.183  3:574.22320
36  Johan de Vlieger (PR 35.16) Dynamica39.36M45   15.152  3:584.21316
37  John Ravia (PR 38.06) Delta Sport39.43Mse   15.107  3:584.20310
38  Joep RozendalBav39.45Mse   15.094  3:594.19309
39  Jordy Meerman (PR 38.50) Dynamica39.52Mse   15.050  3:594.18303
40  Erik Kok (PR 35.35) Arnemuiden39.54Mse   15.038  3:594.18302
41  Paul JaspersAntwerpen39.57Mse   15.019  4:004.17299
42  Hanco Adriaanse (PR)Aagtekerke39.59Mse   15.006  4:004.17298
43  Ron Dellebeke (PR 33.54) Dynamica40.02M40   14.988  4:004.16295
44  Bram Verhage (PR 38.11) Grijpskerke40.12M40   14.925  4:014.15287
45  Chantal Koole (PR 39.08) Dynamica40.26Vse   14.839  4:034.12276
46  Leo Dalebout (PR 40.02) Dynamica40.31M40   14.809  4:034.11273
47  Edward de Leng (PR 36.23) Dynamica40.39M40   14.760  4:044.10267
48  Archie Staal (PR 39.09) Delta Sport40.45Mse   14.724  4:054.09262
49  Johan Schut (PR 40.48) Vlissingen40.50M40   14.694  4:054.08258
50  Joop Lasseur (PR 39.10) Delta Sport40.53M60   14.676  4:054.08256
51  Laurens van der Haven (PR 38.14) AV'5640.54Mse   14.670  4:054.07255
52  Michiel Michels (debuut) Middelburg40.59Mse   14.640  4:064.07252
53  Lein Lievense (PR 39.46) Dynamica41.01M50   14.628  4:064.06250
54  Jesper Francke (PR 33.06) Dynamica41.12Mse   14.563  4:074.05242
55  Wibo Verstraate (PR 38.58) Westkapelle41.14M40   14.551  4:074.04241
56  Rob Wijnstekers (debuut) Oosterland41.15M40   14.545  4:084.04240
57  Seth Dijkstra (PR 39.14) Middelburg41.18Mse   14.528  4:084.04238
58  Willem de HartogZwijndrecht41.30M40   14.458  4:094.02230
59  Robert Kraaijenbrink (PR 40.40) Delta Sport41.39Mse   14.406  4:104.00223
60  Revelino Rijk (PR)Dynamica41.41Mse   14.394  4:104.00222
61  Eddie Pekaar (PR 37.45) Dynamica41.43M50   14.383  4:104.00221
62  Fer Bouwens (PR 38.17) Delta Sport41.48M40   14.354  4:113.99217
63  Wim Roose (PR 37.22) AV'5641.51M50   14.337  4:113.98215
64  Geert-Jan Jobse (PR)Dynamica41.56M40   14.308  4:123.97212
65  Giel Joziasse (PR 38.39) AV'5642.03M40   14.269  4:123.96207
66  Jos Boot (PR)Zoutelande42.08M40   14.241  4:133.96204
67  Jacky Luitwieler (PR 40.34) Dynamica42.10M40   14.229  4:133.95203
68  Hannuel Kramer (PR 36.37) Dynamica42.13Mse   14.212  4:133.95201
69  Lourens-Jan Hengst (PR 39.23) Aagtekerke42.15Mse   14.201  4:143.94199
70  Kees de Pagter (PR 41.42) Westkapelle42.17M40   14.190  4:143.94198
71  Karin Bastian (PR 36.20) Dynamica42.21Vse   14.168  4:143.94195
72  Tonny Poortvliet (PR 41.54) Oost-Souburg42.25M40   14.145  4:153.93193
73  Ad Vermeulen (PR)Middelburg42.27M40   14.134  4:153.93192
74  Hans de Nooijer (PR 39.35) Middelburg42.29M40   14.123  4:153.92190
75  Barend de Lange (PR)Vlissingen42.31Mse   14.112  4:153.92189
76  Simon van Niekerk (PR)Dynamica42.33Mse   14.101  4:153.92188
77  Willy Verbist (PR 40.20) Dynamica42.39M50   14.068  4:163.91184
78  Kees Geuze (PR)Middelburg42.41M40   14.057  4:163.90183
79  Karel van de Gruiter (PR 41.23) Dynamica42.44M55   14.041  4:163.90181
80  Frank van Boxtel (PR)Dynamica42.48M45   14.019  4:173.89178
81  Jon van Caspel (PR 39.01) Vlissingen42.53M40   13.991  4:173.89175
82  Adri Koole (PR 42.07) Dynamica42.59M50   13.959  4:183.88172
83  Cor de Ridder (PR 40.00) Arnemuiden43.13Mse   13.884  4:193.86163
84  Sander Zeijseink (PR 38.12) Dynamica43.15Mse   13.873  4:203.85162
85  Sjacco JoziasseKoudekerk43.22Mse   13.836  4:203.84158
86  Paul Noomen (PR 41.02) Delta Sport43.23M40   13.830  4:203.84158
87  Dieter PrintzenTV1860Erkelen43.26Mse   13.814  4:213.84156
88  Peter Limbergen (PR 35.27) Heinkenszand43.28Mse   13.804  4:213.83155
89  Bianca van Vuuren (PR 42.34) AV'5643.32Vse   13.783  4:213.83152
90  Arjo Verhage (PR 35.52) Dynamica43.37Mse   13.756  4:223.82150
91  Hans Corbijn (PR 41.11) Dynamica43.40M40   13.740  4:223.82148
92  Jack Smits (PR 42.43) Dynamica43.48M40   13.699  4:233.81143
93  Huib Struijk (PR 43.18) Middelburg43.52Mse   13.678  4:233.80141
94  Erik Malcorps (debuut) Middelburg44.00M40   13.636  4:243.79137
95  Thijs van DijkVlissingen44.02Mse   13.626  4:243.79136
96  Lia Gonzalez (PR 43.57) Dynamica44.04V35   13.616  4:243.78135
97  Piet van Mourik (PR 38.28) Delta Sport44.06M40   13.605  4:253.78134
98  Ad LampertSerooskerke44.17M40   13.549  4:263.76128
99  Rinus Riemens (PR)Biggekerke44.22M40   13.524  4:263.76125
100  Ronald de Rijke (PR 41.01) Dynamica44.27Mse   13.498  4:273.75123
101  Piet Beijer (PR 44.20) Dynamica44.30M50   13.483  4:273.75121
102  Gijs van MamenBarneveld44.32Mse   13.473  4:273.74120
103  Wim Provoost (PR 43.13) Delta Sport44.34M45   13.463  4:273.74119
104  Rein Swint (PR 43.58) Vlissingen44.36M60   13.453  4:283.74118
105  Rinus Joosse (PR 36.55) AV'5644.38M60   13.443  4:283.73117
106  Arjan Koole (PR)Vrouwenpolder44.39Mse   13.438  4:283.73117
107  Jaap Oele (PR 43.04) Kapelle-Biezelinge44.41M50   13.428  4:283.73116
108  Niek van Belzen (PR 41.21) Arnemuiden44.43Mse   13.418  4:283.73115
109  Harro Heijboer (PR 42.06) Delta Sport44.51Mse   13.378  4:293.72111
110  Willian Boot (PR)Serooskerke44.55Mse   13.358  4:303.71109
111  Jack van Aspert (PR 41.42) Dynamica44.57M45   13.348  4:303.71108
112  Dirk HeslingaGammerwolde Gr44.58M50   13.343  4:303.71108
113  Leo de Bruijn (PR 40.01) Oostkapelle45.00Mse   13.333  4:303.70107
114  Rob Mol (PR 40.06) Middelburg45.07M60   13.299  4:313.69103
115  Marc Rommers (PR 40.23) Vlissingen45.22Mse   13.226  4:323.6796
116  Peter Kesteloo (PR)Dynamica45.25Mse   13.211  4:333.6795
117  Kipte AkorikimoiMeliskerke45.39Mse   13.143  4:343.6589
118  Theo Simons (PR 41.26) Dynamica45.41M50   13.134  4:343.6588
119  Wim Dingemanse (PR)Grijpskerke45.45M40   13.115  4:353.6486
120  Jan Wagemakers (PR 43.27) Oostkapelle45.50M60   13.091  4:353.6484
121  Ronald van Velzen (debuut) Oostkapelle45.51Mse   13.086  4:353.6484
122  Wim van Dijke (PR)Vlissingen45.52M40   13.081  4:353.6383
123  Kees Marcusse (PR 43.19) Dynamica45.54M55   13.072  4:353.6383
124  Cobi LouwerseDynamica45.55V35   13.067  4:363.6382
125  Johan PoppeSint-Gilles-Waas45.57M40   13.058  4:363.6381
126  Erwin van de MaasWissenkerke45.59Mse   13.048  4:363.6280
127  Frans Vogel (PR 42.57) Middelburg46.01Mse   13.039  4:363.6280
128  Cor Schipper (PR 44.34) Dynamica46.02M40   13.034  4:363.6279
129  Toon van PeerThor46.03M50   13.029  4:363.6279
130  Rene Dekker (PR 45.58) Zoutelande46.10M40   12.996  4:373.6176
131  Andre Lems (PR 41.00) Delta Sport46.17M40   12.964  4:383.6073
132  Wilbert Koole (PR 43.45) Serooskerke46.19Mse   12.954  4:383.6072
133  Lieven van Belzen (PR)Nieuw- en Sint Joosland46.21Mse   12.945  4:383.6072
134  Eric Oskam (PR)Vlissingen46.23M40   12.936  4:383.5971
135  Gert Joziasse (PR 43.22) Middelburg46.25Mse   12.926  4:393.5970
136  Eddy Heerschop (debuut) Dynamica46.26M40   12.922  4:393.5970
137  Kees BoonAmersfoort46.27M40   12.917  4:393.5969
138  Elien Jobse (PR)Vlissingen46.30V35   12.903  4:393.5868
139  Ellie Westerweele (PR 41.51) Dynamica46.31V50   12.899  4:393.5868
140  Arjen Jeras (PR)Middelburg46.34M40   12.885  4:393.5867
141  Hugo Poortvliet (PR 42.51) Dynamica46.39M55   12.862  4:403.5765
142  Antoine van Goethem (PR 42.42) AV'5646.44Mse   12.839  4:403.5763
143  Leo Kats (PR 36.16) Dynamica47.02M40   12.757  4:423.5457
144  Ron YanseAV Veluwe47.22M40   12.667  4:443.5250
145  Cor Muller (PR 43.50) Delta Sport47.27M65   12.645  4:453.5148
146  Huguette Declercq (PR 41.10) Dynamica47.43V35   12.574  4:463.4943
147  Jack van Stel (PR 42.09) AV'5647.49Mse   12.548  4:473.4942
148  Suzanne Geschiere (PR 46.41) Dynamica48.05V35   12.478  4:493.4737
149  Gert-Jan de Glopper (PR 42.22) Delta Sport48.07Mse   12.470  4:493.4636
150  Chiel Grishaver (debuut) Thor48.09M45   12.461  4:493.4636
151  Roy van der Voort (PR 43.58) Dynamica48.19Mse   12.418  4:503.4533
152  Arie RozendaalSpirit48.22M40   12.405  4:503.4532
153  Marcel Richard (PR 47.31) Zoutelande48.29M50   12.375  4:513.4430
154  Wim Sies (PR 44.01) Dynamica48.33M55   12.358  4:513.4329
155  Alex Hendriks (debuut) Vlissingen48.36M40   12.346  4:523.4329
156  Jaap Luitwieler (PR 45.54) Dynamica48.42M50   12.320  4:523.4227
157  Hans van Sluijs (PR 44.40) Dynamica49.06M50   12.220  4:553.3922
158  Jacco Schroevers (PR 41.49) Dynamica49.20Mse   12.162  4:563.3819
159  Hans Pluijlaar (PR 43.08) Dynamica49.27M65   12.133  4:573.3718
160  Marcel Koole (debuut) Middelburg49.30Mse   12.121  4:573.3717
161  Jan Maranus (PR 48.42) Dynamica49.38M55   12.089  4:583.3615
162  Angelina Fondse (debuut) Vlissingen49.40Vse   12.081  4:583.3615
163  Rob Jeras (PR 46.56) Middelburg49.45Mse   12.060  4:593.3514
164  Piet Jan Landegent (PR 46.25) Delta Sport49.47M50   12.052  4:593.3514
165  Jan Wiedenhoff (PR 43.17) Middelburg49.50M60   12.040  4:593.3413
166  Sytze Stins (PR 45.53) Delta Sport49.56M50   12.016  5:003.3412
167  Andre Davidse (PR 44.26) Middelburg49.58Mse   12.008  5:003.3412
168  Wilma Polderdijk (PR 45.39) Dynamica50.00Vse   12.000  5:003.3312
169  Henk Barentsen (PR)Dynamica50.24M45   11.905  5:023.318
170  Jan Minderhoud (PR 38.49) Oostkapelle50.31M50   11.877  5:033.307
171  Wilco de Schipper (PR 35.57) Dynamica50.37M40   11.854  5:043.297
172  Anton SchoenmakersDynamica51.08M60   11.734  5:073.263
173  Ab Heijboer (PR 49.21) Delta Sport51.10M50   11.726  5:073.263
174  Wim van Sluijs (PR 47.19) Dynamica51.13M40   11.715  5:073.253
175  Joop Scheijbeler (PR 50.32) Delta Sport51.16M55   11.704  5:083.253
176  Theo Zoontjes (PR 48.18) Koudekerke51.18M50   11.696  5:083.253
177  RobertJan RoelofsNijkerk51.22Mse   11.681  5:083.242
178  Stephan MeijerOegstgeest51.24M40   11.673  5:083.242
179  Nicole Constandse (PR 46.18) Dynamica51.43Vse   11.602  5:103.221
180  Leo Francke (PR)Oostkapelle51.45M45   11.594  5:113.221
181  Lena de Wilde (PR 48.10) Vlissingen51.57V45   11.550  5:123.211
182  Ruud Maartense (debuut) Goes52.00Mse   11.538  5:123.211
183  Lenie van Kleven (PR 46.23) Vlissingen52.03V35   11.527  5:123.201
184  Marian van Dijk (PR 45.39) Dynamica52.13V35   11.491  5:133.19-
185  Aart van Luijk (PR 46.28) Dynamica53.07M40   11.296  5:193.14-
186  Marion Goossen (PR 50.44) Scheldesport53.23Vse   11.239  5:203.12-
187  Michela van Stel (PR 48.53) AV'5653.32V35   11.208  5:213.11-
188  Kees de Visser (PR 43.48) Aagtekerke54.22Mse   11.036  5:263.07-
189  Patrick SimonsDynamica54.48Mse   10.949  5:293.04-
190  Jan Roose (PR 46.53) Goes55.04M50   10.896  5:303.03-
191  Bram de Rijke (PR 46.57) Dynamica56.21M65   10.648  5:382.96-
192  Henk TemmeloUtrecht57.03M50   10.517  5:422.92-
193  Lenie Witjes (PR 54.25) Dynamica58.51Vse   10.195  5:532.83-
194  Machiel Sinke (PR 50.35) Krabbendijke59.15M50   10.127  5:562.81-
195  Henk Kortlever (PR 56.41) Delta Sport1.02.50M40   9.549  6:172.65-
196  Jan Kloet (PR 54.54) Burgh-Haamstede1.03.46M60   9.409  6:232.61-
Mannen: 178 (90.82%) => M40=53 - M45=7 - M50=25 - M55=6 - M60=8 - M65=3 - Mse=76
Vrouwen: 18 (9.18%) => V35=8 - V45=1 - V50=1 - Vse=8

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

10 km

2015Erwin Harmes32:35Martijn de Kok33:42Job de Feijter33:45Monique Verschuure40:12196
2014Erwin Harmes32:43Tim Pleijte34:09Huub van Noorden34:20Anjolie Engels38:34167
2013Tim Pleijte32:03Erwin Harmes32:54Martijn de Kok33:24Laurey van den Berge37:43220
2012Tim Pleijte33:02Martijn de Kok34:44Armand van der Smissen34:54Marianne de Kok39:18206
2011Erwin Harmes33:42Jesper Francke34:28Huub van Noorden34:29Anjolie Engels37:49262
2010Michel Schrier33:13Jesper Francke34:35Arjan Beije34:37Anjolie Engels38:34259
2009Michel Schrier32:15Tim Pleijte32:32Ronnie Overgaauw34:00Anjolie Engels37:54306
2008Wim Padmos33:13Michel Schrier33:26Arjan Beije33:28Sandra de Block41:17225
2007Wim Padmos33:30Michel Schrier33:46Peter Jongsma33:59Marianne de Kok40:14233
2006Wim Padmos33:48Peter Jongsma33:51Niels Koole33:56Sjaan Maartense43:09206
2005Wim Padmos33:15Arjan Beije33:20Niels Koole33:57Marianne de Kok41:20209
2004Arjan Beije33:59Miquel van Tongeren34:20Theo Rabout34:30Chantal Koole40:26196
2003Wim Padmos33:25Arjan Beije34:01Theo Rabout34:25Karin Bastian40:24162
2002Niels Koole33:18Arjan Beije33:41Rudi van de Lelie33:45Marlies Kort36:53104
2001Niels Koole34:53Jan de Bart35:03Theo Rabout35:09Edith Gerards42:05106
2000Ruud Woord32:58Mauricio Gonzalez33:26Alwin Vermeulen33:29Marlies Kort36:54121
1999John Vermeule31:47Neals Strik32:05Miquel van Tongeren33:35Marianne de Kok39:51108
1998John Vermeule31:28Dick van de Broek31:39Huub Maas33:10Eva Boonman43:41119

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 4.564 seconden nodig om deze lijst met 196 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reactie:
Jan Roose: Train Eens Mee Met De M.R.T...
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
17-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo ( 3)
1500 m Wouter Verstraate (PR)4.08.24  Mse
1500 m Paavo de Leng (PR)4.12.64  JoA
1500 m Marijke de Visser (PR 4.15.55)4.23.55  Vse
09-08: Track Meeting Utrecht ( 2)
1500 m Marijke de Visser (PR 4.15.55)4.25.51  Vse
800 m Bezuayehu Petersen (PR 1.57.99)1.59.99  JoA
03-08: Memorial Rasschaert Ninove ( 1)
27-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem ( 4)
26-07: NK baan Senioren Den Haag ( 8)
21-07: Gentse Feesten Meeting 2)
13-07: Guldensporenmeeting Kortrijk ( 2)
12-07: Track Meeting Utrecht ( 2)
07-07: Gouden 3000m Ertvelde ( 4)
07-07: Gletscher Marathon Imst ( 1)
04-07: Track Meeting Rotterdam ( 3)
23-06: Grote Prijs Lokeren 6)
23-06: 36e Halve Marathon Roosendaal 34)
21-06: Track Meeting Utrecht ( 3)
Atletiek Zeeland © 2019