zondag 18 augustus 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
09-08: Voor de 10e keer Kapelsedagloop
01-08: Train eens mee met de M.R.T.
17-07: Mijn naam is haas en ik weet…..
08-07: Hanteer eens limieten
02-07: From Dusk Till Dawn - Rondje Veerse Meer
21-06: Was het nu eigenlijk wel een marathon?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
zo 18-08: 3e Saeftinghe Run Paal
di 20-08: Avondbaanwedstrijd Terneuzen
vr 23-08: Hardloop3Daagse Groot-Valkenisse
za 24-08: Allonsius Sport Meeting Huizingen
za 24-08: 33e Halve Marathon Westenschouwen
wo 28-08: Kreekloop Terneuzen
vr 30-08: 10e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge
vr 30-08: Track Meeting Utrecht
zo 01-09: 31e Tilburg Ten Miles
za 07-09: Baanwedstrijd Hulst
za 07-09: Bosse Pielenloop Vogelwaarde
za 07-09: 13e Kustloop Vrouwenpolder
vr 13-09: Avondbaanwedstrijd Vlissingen
vr 13-09: 24e Stadsloop Goes
za 14-09: d'Ossekoppenloop Ossenisse
zo 15-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad
vr 20-09: Wemeldingeloop
za 21-09: Halve Marathon van Tholen
za 21-09: Bamisrun Kloosterzande
zo 22-09: 2e Vaart van Vlissingen
zo 22-09: 35e Dam tot Damloop Amsterdam
zo 22-09: 3e Kraaieloop Lewedorp
Recente uitslagen meer uitslagen
za 10-08: 15 van Wolphaartsdijk (154)
vr 09-08: 35e Strandloop Ouddorp
di 06-08: 6e Zomerloop Zuidzande (103)
wo 31-07: 82e Boulevardloop Vlissingen (290)
di 30-07: 5e Zomerloop Cadzand-Bad (104)
wo 24-07: 36e Bokaalloop Burgh-Haamstede (109)
di 23-07: 4e Zomerloop Groede (102)
wo 17-07: 40e Stratenloop Westkapelle (192)
di 16-07: 3e Zomerloop Retranchement (87)
za 13-07: Ronde van Sint Kruis (37)
wo 10-07: 9e Sportvissersloop Yerseke (250)
di 09-07: 2e Zomerloop Nieuwvliet (158)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

36e Pannekoekloop

Westenschouwen, zaterdag 8 maart 2008 - Organisatie: Delta Sport
15 km >>> Zeeuws record staat met 44.31 vanaf 18-08-1990 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Michel Schrier (PR 47.21) Dynamica57.46Mse   15.580  3:514.33424
2  Theo Rabout (PR 48.40) Wielingen59.39Mse   15.088  3:594.19359
3  Erik Cappon (PR 52.35) Wielingen59.40M35   15.084  3:594.19358
4  Jack van GinnekenSpiridon1.00.31M45   14.872  4:024.13330
5  Patrick van Quekelberghe (debuut) Wielingen1.01.00M35   14.754  4:044.10315
6  Marc Riemens (PR 53.52) Dynamica1.01.05M35   14.734  4:044.09312
7  Léon Jacobse (PR)Dynamica1.01.26Mse   14.650  4:064.07302
8  Wilko de Vos (PR 51.11) AV'561.02.15M35   14.458  4:094.02277
9  Arjan Beije (PR 49.09) Delta Sport1.02.17M35   14.450  4:094.01276
10  Arjo Verhage (PR 56.45) Dynamica1.02.33M35   14.388  4:104.00268
11  Bert HederikBarendrecht1.02.49Mse   14.327  4:113.98261
12  Adriaan van Keulen (PR 57.54) Middelburg1.03.25Mse   14.192  4:143.94244
13  Aart Rietveld (PR 51.45) s-Gravenpolder1.03.43M45   14.125  4:153.92236
14  Jan van Vaardegem (PR 57.05) Dynamica1.03.48M35   14.107  4:153.92233
15  Sjacco Joziasse (PR 56.22) Koudekerke1.04.00Mse   14.063  4:163.91228
16  Erik Kok (PR 55.06) Dynamica1.04.11M35   14.022  4:173.90223
17  Erik Poppe (PR 55.43) Dynamica1.04.35M35   13.935  4:183.87213
18  Rinus Witte (PR 56.55) Dynamica1.04.57M45   13.857  4:203.85204
19  Rein-Jan Elenbaas (debuut) Goes1.05.07Mse   13.821  4:203.84199
20  Jurgen DanenAVO 19831.05.09Mse   13.814  4:213.84199
21  Gert van der Vinden (PR 1.04.24) Biggekerke1.05.21Mse   13.772  4:213.83194
22  Peter Balkenende (PR 55.53) Goes1.05.38Mse   13.713  4:233.81187
23  Wim Besuijen (PR 52.30) Dynamica1.05.53M55   13.661  4:243.79181
24  Lourens-Jan Hengst (PR 1.01.56) Aagtekerke1.05.58Mse   13.643  4:243.79179
25  Piet Wisse (PR 52.04) Aagtekerke1.06.03M35   13.626  4:243.79177
26  Annick BeckersKasterlee1.06.09V35   13.605  4:253.78174
27  Robin de Vos (PR 58.20) AV'561.06.20Mse   13.568  4:253.77170
28  Marius Besuijen (PR 55.01) Dynamica1.06.47M45   13.476  4:273.74160
29  Bart Verkaart (PR 59.50) Delta Sport1.06.49M35   13.470  4:273.74159
30  Fer Bouwens (PR 1.02.09) Delta Sport1.06.56M45   13.446  4:283.74157
31  Leon Loeve (PR 1.05.39) Burgh-Haamstede1.06.58Mse   13.440  4:283.73156
32  Bram Verhage (PR 58.39) Aagtekerke1.07.28Mse   13.340  4:303.71145
33  Cees Dijkman (PR 1.04.18) Burgh-Haamstede1.07.29Mse   13.337  4:303.70145
34  Van de BreeNieuwe-Tonge1.07.49Mse   13.271  4:313.69138
35  Ruud Hoosemans (PR 54.57) Dynamica1.08.34Mse   13.126  4:343.65123
36  Archie Staal (PR 1.01.51) Delta Sport1.08.48M35   13.081  4:353.63118
37  Joop Lasseur (PR 59.13) Delta Sport1.08.50M65   13.075  4:353.63118
38  Coen Nieuwenhuyzen (PR)Middelburg1.08.52Mse   13.069  4:353.63117
39  Ron NagtzaamPuttershoek1.08.57Mse   13.053  4:363.63115
40  Jan van SchendelScorpio1.09.18M45   12.987  4:373.61109
41  Frans Heijboer (PR 1.08.52) Poortvliet1.09.19Mse   12.984  4:373.61108
42  Charles Vermeulen (PR 1.08.04) Kapelle-Biezelinge1.09.46Mse   12.900  4:393.58100
43  Henk LousMiddelburg1.10.17Mse   12.805  4:413.5691
44  Edward Klunhaar (debuut) Veere1.10.29Mse   12.769  4:423.5588
45  Leo Dalebout (PR 1.05.20) Dynamica1.10.43M45   12.727  4:433.5484
46  Piet Westerweele (PR 51.57) Wielingen1.10.51M45   12.703  4:433.5382
47  Leon de Munnik (PR 1.05.52) Delta Sport1.11.02M35   12.670  4:443.5279
48  Leo de Bruijn (PR 1.08.54) Oostkapelle1.11.25Mse   12.602  4:463.5073
49  Peter Vader (PR 1.02.45) Delta Sport1.11.41M45   12.555  4:473.4969
50  Danny Breen (debuut) Goes1.12.17Mse   12.451  4:493.4661
51  Wim Tempelaar (PR 1.07.22) Dynamica1.12.33M55   12.405  4:503.4557
52  Jacco Schroevers (PR 1.10.31) Dynamica1.12.36M35   12.397  4:503.4457
53  R BoerRotterdam Atletiek1.12.41M35   12.382  4:513.4455
54  Nick VisserSint-Maartensdijk1.12.43Mse   12.377  4:513.4455
55  Huub Beelen (PR 1.01.13) AV'561.12.50M45   12.357  4:513.4353
56  Arjan KortelandPassaat1.13.39M45   12.220  4:553.3943
57  Kees de Nooijer (PR 1.11.43) Aagtekerke1.13.49Mse   12.192  4:553.3942
58  Han van Achterberg (PR 54.51) Delta Sport1.13.55M45   12.176  4:563.3840
59  Karel van de Gruiter (PR 1.02.28) Dynamica1.14.03M55   12.154  4:563.3839
60  Jos Janse (PR 1.03.42) Dynamica1.14.08M35   12.140  4:573.3738
61  Johan Walpot (PR)Bruinisse1.14.09Mse   12.138  4:573.3738
62  Dennis Plessius (PR 1.05.11) AV'561.14.20M35   12.108  4:573.3636
63  Rob Polak (PR 1.13.59) Vlissingen1.14.22Mse   12.102  4:573.3635
64  Peter van de Bosse (debuut) Grijpskerke1.14.24Mse   12.097  4:583.3635
65  Petra Verhulst (PR)Dynamica1.14.25V35   12.094  4:583.3635
66  Kobus Botman (PR 1.10.11) Dynamica1.14.26M55   12.091  4:583.3635
67  Quinten Meulblok (debuut) Burgh-Haamstede1.14.29Mse   12.083  4:583.3634
68  Martin de Visser (PR)Middelburg1.14.39Mse   12.056  4:593.3533
69  Kees de Visser (PR 1.10.16) Aagtekerke1.14.41Mse   12.051  4:593.3532
70  Marc de Regt (PR 1.11.09) AV'561.14.49M45   12.029  4:593.3431
71  Eric van Remortel (PR 1.04.40) AV'561.14.55M45   12.013  5:003.3430
72  Jaap Wondergem (PR 1.13.11) Middelburg1.14.59M60   12.003  5:003.3329
73  Asok JodhaAmsterdam1.15.15Mse   11.960  5:013.3227
74  Eddy MaandersScorpio1.15.18M55   11.952  5:013.3226
75  Niek Rijnberg (PR 1.09.33) Zuidzande1.15.21Mse   11.944  5:013.3226
76  Robert-Jan Provoost (PR 1.07.03) Domburg1.15.21Mse   11.944  5:013.3226
77  Foeke Roukema (PR)Bruinisse1.15.28Mse   11.926  5:023.3125
78  Andre Crucq (PR 1.06.04) Vlissingen1.15.46Mse   11.879  5:033.3022
79  André Polfliet (PR)Oost-Souburg1.15.47Mse   11.876  5:033.3022
80  Kees van den Pol (PR 54.38) AV'561.15.54M55   11.858  5:043.2921
81  Jan van der Linde (PR 1.11.15) Wielingen1.16.00M45   11.842  5:043.2920
82  Wim de Jonge (PR 1.09.54) AV'561.16.09M55   11.819  5:053.2819
83  Jesus Caeiro MouzoLoopgroep PK1.16.19M35   11.793  5:053.2818
84  Johan Dekker (PR 1.14.30) Middelburg1.16.22Mse   11.785  5:053.2718
85  Hans van de Peijl (debuut) Domburg1.16.27Mse   11.772  5:063.2717
86  John Kommer (PR 1.08.46) Delta Sport1.16.34M35   11.754  5:063.2716
87  Rob Jongeneel (PR 1.12.28) Middelburg1.16.36M35   11.749  5:063.2616
88  Erwin Harmes (PR 48.02) Dynamica1.17.01Mse   11.686  5:083.2513
89  Peter de Pagter (PR)Vlissingen1.17.31M45   11.610  5:103.2310
90  Henk WilleboortseZoutelande1.17.31Mse   11.610  5:103.2310
91  Ronald van den Berg (PR 1.15.06) Vlissingen1.17.36Mse   11.598  5:103.2210
92  Hennie de Koster (PR 1.13.18) Zierikzee1.17.40Mse   11.588  5:113.229
93  Ronald de Rijke (PR 1.03.51) Middelburg1.17.44Mse   11.578  5:113.229
94  Rinus Paardekooper (PR 1.06.32) Goes1.17.45Mse   11.576  5:113.229
95  Rein Swint (PR 57.39) Vlissingen1.17.49Mse   11.566  5:113.218
96  Kennard BestmanHerkingen1.18.04Mse   11.529  5:123.207
97  Steef Berrevoets (PR 1.07.06) Bruinisse1.18.14Mse   11.504  5:133.207
98  Cor Schipper (debuut) Middelburg1.18.16M45   11.499  5:133.196
99  Harmen van Eijzeren (debuut) Meliskerke1.18.18Mse   11.494  5:133.196
100  Piet Verhage (PR 1.15.10) Dynamica1.18.23M55   11.482  5:143.196
101  Laurey van den BergeNieuwe-Tonge1.18.31Vse   11.463  5:143.185
102  Jan Bostelaar (PR 1.09.04) Dynamica1.18.47M55   11.424  5:153.174
103  Hans van der Welle (PR 1.15.41) Middelburg1.18.55Mse   11.404  5:163.174
104  Maurice Eppings (PR 1.08.40) Middelburg1.18.58Mse   11.397  5:163.174
105  Tinny de Wit (PR 1.09.33) Delta Sport1.19.07M55   11.376  5:163.163
106  Fred Bastemeijer (PR 1.05.43) Delta Sport1.19.09M55   11.371  5:173.163
107  Irene Janse (PR)Zoutelande1.19.27Vse   11.328  5:183.152
108  Willem van der Weele (PR)Veere1.19.30Mse   11.321  5:183.142
109  Frans van ZijderveldNumansdorp1.19.41Mse   11.295  5:193.142
110  Lein Lievense (PR 57.22) Dynamica1.19.47M55   11.281  5:193.131
111  Jan Tavenier (debuut) Wolphaartsdijk1.20.05Mse   11.238  5:203.121
112  Ruud Fredriks (PR 1.07.08) s-Heerenhoek1.20.17Mse   11.210  5:213.111
113  Cor Muller (PR 1.03.01) Delta Sport1.20.23M65   11.196  5:223.111
114  Jan Ars (PR 58.10) Rilland1.20.28M65   11.185  5:223.11-
115  John de BontRaamsdonksveer1.20.35Mse   11.169  5:223.10-
116  Digna de Boer (PR 1.18.47) Delta Sport1.20.36V55   11.166  5:223.10-
117  G SchoutenPortugaal1.20.38Mse   11.162  5:233.10-
118  John HeilZoetermeer1.20.45Mse   11.146  5:233.10-
119  André Davidse (PR 1.19.24) Middelburg1.20.47Mse   11.141  5:233.09-
120  Marcel Drijdijk (PR 1.09.25) Heinkenszand1.20.49Mse   11.136  5:233.09-
121  Marietta van Anrooij (PR 1.09.38) AV'561.20.50V35   11.134  5:233.09-
122  Leo de Rijke (PR 1.14.16) Vlissingen1.20.52Mse   11.129  5:233.09-
123  Coby Louwerse (PR 1.19.39) Veere1.21.00M45   11.111  5:243.09-
124  Jos Boogaard (PR 1.03.41) Dynamica1.21.05M55   11.100  5:243.08-
125  Jean-Antoin van de RijzenSpado1.21.10M35   11.088  5:253.08-
126  Peter van Stee (PR 1.17.17) Lewedorp1.21.30Mse   11.043  5:263.07-
127  Eugene Louwerse (PR 1.16.06) Middelburg1.21.31M45   11.041  5:263.07-
128  Erwin Schell (PR 1.16.21) Delta Sport1.21.35M45   11.032  5:263.06-
129  Marco DielemanSommelsdijk1.21.44Mse   11.011  5:273.06-
130  Elly BurgeringRRZ1.21.55V45   10.987  5:283.05-
131  Simon Wattel (debuut) Serooskerke1.21.57Mse   10.982  5:283.05-
132  Koen de Vries (PR 1.14.16) Vlissingen1.22.04Mse   10.967  5:283.05-
133  Wilma Polderdijk (PR 1.10.16) Dynamica1.22.07V35   10.960  5:283.04-
134  Jan Geluk (PR 1.11.13) Delta Sport1.22.24M55   10.922  5:303.03-
135  Co de Feijter (PR 1.06.25) Delta Sport1.22.34M35   10.900  5:303.03-
136  Wout van de Berg (PR 1.11.19) Delta Sport1.22.45M45   10.876  5:313.02-
137  Wim Huurman (PR 1.10.56) Goes1.22.54Mse   10.856  5:323.02-
138  Adrie Drijdijk (PR 1.08.48) Driewegen1.23.01Mse   10.841  5:323.01-
139  Johan van de BoogaartTholen1.23.04Mse   10.835  5:323.01-
140  Nico ScheffersOosterhout1.23.05M45   10.832  5:323.01-
141  Ben van der Linden (debuut) Vlissingen1.23.07Mse   10.828  5:323.01-
142  Kees Siereveld (debuut) Arnemuiden1.23.12Mse   10.817  5:333.00-
143  Hugo Poortvliet (PR 1.10.15) Dynamica1.23.18M55   10.804  5:333.00-
144  Willem Faro (debuut) Breskens1.23.23Mse   10.794  5:343.00-
145  Frank van der Vliet (PR 1.20.31) Delta Sport1.23.25M45   10.789  5:343.00-
146  Ronnie Krocke (PR 1.06.46) Oost-Souburg1.23.28Mse   10.783  5:343.00-
147  Albert Repkos-Gravenhage1.23.30Mse   10.778  5:342.99-
148  Jan Willem Repko (PR 1.09.26) Vlissingen1.23.31Mse   10.776  5:342.99-
149  Peter BogersBergen op Zoom1.23.39M55   10.759  5:352.99-
150  Suzanne Geschiere (PR 1.15.25) Dynamica1.23.40V35   10.757  5:352.99-
151  Beb Thijs (debuut) Middelburg1.23.43Vse   10.751  5:352.99-
152  Rijk Filius (PR 1.08.52) Vlissingen1.23.47Mse   10.742  5:352.98-
153  Leo Francke (PR 1.21.20) Oostkapelle1.23.52Mse   10.731  5:352.98-
154  Jansen van RosendaalGoes1.23.57Mse   10.721  5:362.98-
155  Frans Bentvelsen (debuut) Goes1.24.00Mse   10.714  5:362.98-
156  Mark van Leijden (PR)Goes1.24.03Mse   10.708  5:362.97-
157  Leo Janse (PR 1.06.16) Middelburg1.24.04Mse   10.706  5:362.97-
158  Hans de Jonge (PR 1.07.03) Goes1.24.05Mse   10.704  5:362.97-
159  Marco Mandemaker (PR)s-Gravenpolder1.24.09Mse   10.695  5:372.97-
160  Greetje Smit (PR 1.03.28) Delta Sport1.24.12V55   10.689  5:372.97-
161  Arjen de Vos (PR 1.13.57) Zierikzee1.24.25Mse   10.661  5:382.96-
162  Ingrid Koene (PR 1.10.48) AV'561.24.26V35   10.659  5:382.96-
163  Jaap Glerum (debuut) Kapelle-Biezelinge1.24.53Mse   10.603  5:402.95-
164  Peter Schurink (PR 1.17.35) Vlissingen1.25.05Mse   10.578  5:402.94-
165  Lein de Kraker (PR 1.13.22) Middelburg1.25.18Mse   10.551  5:412.93-
166  René van den Hoven (debuut) Oost-Souburg1.25.29Mse   10.528  5:422.92-
167  Jan van Doorn (PR 1.07.20) AV'561.25.32M45   10.522  5:422.92-
168  Wim van de Kreeke (PR 56.09) Wilhelminadorp1.25.56M55   10.473  5:442.91-
169  Lena de Wilde (PR 1.16.24) Vlissingen1.25.59V45   10.467  5:442.91-
170  Ard WinkelmanOosterhout1.26.02Mse   10.461  5:442.91-
171  Gideon BouwmanRRZ1.26.09M55   10.447  5:452.90-
172  Richard Polderdijk (PR 1.11.12) Kortgene1.26.26Mse   10.413  5:462.89-
173  Marcel Richard (PR 1.16.29) Zoutelande1.26.32Mse   10.401  5:462.89-
174  Geertje Huurman (PR 1.22.17) Goes1.26.40Vse   10.385  5:472.88-
175  Ronald Sparnaaij (debuut) Zierikzee1.26.58Mse   10.349  5:482.87-
176  Peter Rentmeester (PR 1.19.04) Yerseke1.27.28Mse   10.290  5:502.86-
177  Harry Christiaanse (PR 1.11.09) Yerseke1.27.29Mse   10.288  5:502.86-
178  Edith MargadantPAC1.27.38V45   10.270  5:512.85-
179  Isto Knaap (PR 1.21.32) Goes1.27.56Mse   10.235  5:522.84-
180  Hans KlompeScorpio1.28.03M65   10.221  5:522.84-
181  Bert van de RuitOosterhout1.28.12Mse   10.204  5:532.83-
182  Jaap Hage (PR 1.21.44) Tholen1.28.14Mse   10.200  5:532.83-
183  Harm BakkerBest1.28.16Mse   10.196  5:532.83-
184  Wim Janse (debuut) Oost-Souburg1.28.29Mse   10.171  5:542.83-
185  Jaco Fluijt (PR 1.20.54) Zierikzee1.28.40Mse   10.150  5:552.82-
186  Ineke Tempelaar (PR 1.18.29) Vlissingen1.28.52V45   10.128  5:552.81-
187  Emile de Die (PR 1.18.48) Kortgene1.29.12Mse   10.090  5:572.80-
188  Dick Boone (PR 1.23.20) Kruiningen1.29.15Mse   10.084  5:572.80-
189  Rudy de Maaijer (PR 1.20.29) Zierikzee1.29.17Mse   10.080  5:572.80-
190  Huguette Declercq (PR 1.03.31) Dynamica1.29.38V55   10.041  5:592.79-
191  Henk Barentsen (PR 1.19.05) Oost-Souburg1.30.07Mse   9.987  6:002.77-
192  Wim Geschiere (debuut) Middelburg1.30.08Mse   9.985  6:012.77-
193  Kees Dorreman (debuut) Zierikzee1.30.12Mse   9.978  6:012.77-
194  Liesbeth Dorreman (PR 1.23.27) Zierikzee1.30.13Vse   9.976  6:012.77-
195  Hans Lang (PR 1.26.52) Noordgouwe1.30.14Mse   9.974  6:012.77-
196  Aart van Luijk (PR 1.11.42) Vlissingen1.30.26Mse   9.952  6:022.76-
197  Kees Traas (PR 1.20.49) Kapelle-Biezelinge1.30.29Mse   9.947  6:022.76-
198  Marco van 't Westeinde (PR 1.07.45) Arnemuiden1.30.33Mse   9.939  6:022.76-
199  Adri Noordijke (PR 1.13.22) Zierikzee1.30.59M65   9.892  6:042.75-
200  Nico Verheul (PR 1.28.22) Oostburg1.31.10Mse   9.872  6:052.74-
201  M ZonderopZoetermeer1.31.22Mse   9.850  6:052.74-
202  LP ZonderopZoetermeer1.31.22Mse   9.850  6:052.74-
203  Joop Scheijbeler (PR 1.15.08) Delta Sport1.31.55M55   9.791  6:082.72-
204  Fop Fonteijne (debuut) Burgh-Haamstede1.31.57Mse   9.788  6:082.72-
205  Peter de HaasOosterhout1.31.59Mse   9.784  6:082.72-
206  Lenie van Kleven (PR 1.15.34) Vlissingen1.32.29V45   9.731  6:102.70-
207  Marleen van Sighem (PR 1.20.56) Renesse1.32.33V35   9.724  6:102.70-
208  Ton NobelLekkerkerk1.32.41Mse   9.710  6:112.70-
209  Gerda van VlietBergambacht1.32.57Vse   9.683  6:122.69-
210  Ron Timmermans (PR 1.03.36) Dynamica1.33.14M35   9.653  6:132.68-
211  Erwin Houmes (PR)Vlissingen1.33.22Mse   9.639  6:132.68-
212  Marco OggelBest1.33.27Mse   9.631  6:142.68-
213  Nicol de MaaijerBreda1.33.56Vse   9.581  6:162.66-
214  John AnijsOosterhout1.34.34Mse   9.517  6:182.64-
215  Ab van de Vijver (PR 1.26.22) Zierikzee1.34.42Mse   9.504  6:192.64-
216  Ype Starreveld (PR 1.27.43) Zierikzee1.35.06Mse   9.464  6:202.63-
217  Jacqueline de Bree (PR 1.17.57) Middelburg1.35.16Vse   9.447  6:212.62-
218  Rinus Vermue (PR 1.27.30) Lewedorp1.35.41Mse   9.406  6:232.61-
219  Sandra Priemis (PR 1.19.23) Renesse1.36.14V35   9.352  6:252.60-
220  Ben SchipperStrijen1.36.32Mse   9.323  6:262.59-
221  Lyda Vos (PR 1.34.30) Lewedorp1.36.40Vse   9.310  6:272.59-
222  Rink Sipma (PR 1.33.11) Vrouwenpolder1.37.18Mse   9.250  6:292.57-
223  Henk Kortlever (PR 1.25.06) Delta Sport1.37.56M45   9.190  6:322.55-
224  Chris Werrij (debuut) Renesse1.39.16Mse   9.066  6:372.52-
225  Philip Luitwieler (PR 1.18.50) Goes1.39.18Mse   9.063  6:372.52-
226  Mario de Jonge (debuut) Ovezande1.39.38Mse   9.033  6:392.51-
227  Esther van den OeverLekkerkerk1.39.40Vse   9.030  6:392.51-
228  Jan Piet den Dekker (debuut) Breskens1.41.15Mse   8.889  6:452.47-
229  Frank Verschorre (PR 54.11) Breskens1.41.17Mse   8.886  6:452.47-
230  Henny de Jonge (PR 1.30.05) Delta Sport1.41.41V45   8.851  6:472.46-
231  Eelco KoemanYerseke1.42.40Mse   8.766  6:512.44-
232  Gerdien StarreveldZierikzee1.42.46Vse   8.758  6:512.43-
233  Jan van der GijpDordrecht1.43.28Mse   8.698  6:542.42-
234  Carolien van 't HoffLekkerkerk1.44.39Vse   8.600  6:592.39-
235  Bram de Rijke (PR 1.06.34) Dynamica1.46.31M65   8.449  7:062.35-
236  Nel NieuwerthLekkerkerk1.46.52Vse   8.422  7:072.34-
237  Matthijs van RoemburgOuwerkerk1.52.22Mse   8.009  7:292.22-
238  Han Reijnhout (PR 54.50) Middelburg2.04.49Mse   7.211  8:192.00-
Mannen: 208 (87.39%) => M35=23 - M45=25 - M55=19 - M60=1 - M65=6 - Mse=134
Vrouwen: 30 (12.61%) => V35=8 - V45=6 - V55=3 - Vse=13

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

15 km

2019Tim van den Broeke56:38Tim Pleijte56:38Yunis Stitan56:58Frédérique Burkin1:07:50183
2018Tim Pleijte56:43Eric Wolfert58:54Boris de Bruijn59:14Annick beckers1:13:56173
2017Adriaan van Keulen59:17Rob Musters1:00:11Michel Buijck1:00:29Annick Beckers1:14:11180
2016Erwin Adan58:26Joeri Versluis59:17Joeri Smit59:56Laurey van den Berge1:04:08133
2015Tommy Staal57:41Ralph Wiessner59:05Alwin Vermeulen59:41Isabel Lous1:11:56163
2014Wim Nieuwkerk57:37Michel Buijck1:02:38Bart Verkaart1:03:06Nadine de Wilde1:14:29208
2013Tommy Staal55:57Kas van Veen56:20Huub van Noorden58:46Annick Beckers1:09:50190
2012Adriaan van Keulen57:54Tjitte van den Buys57:56Arjan Beije58:06Leonie Ton1:09:04208
2011Michel Schrier56:59Jorrit Pels57:33Nap Hage1:00:04Marianne de Kok1:10:15196
2010Arjan Beije58:00Robert Planting58:00Wim van Sparrentak58:42Annick Beckers1:07:51184
2009Ronnie Overgaauw57:29Jean-Pierre Hoeboer57:45Arjan Beije58:34Annick Beckers1:05:21214
2008Michel Schrier57:46Theo Rabout59:39Erik Cappon59:40Annick Beckers1:06:09238
2007Jorrit Pels56:30Michel Schrier57:03Franky Beljaars58:06Leonie Ton1:07:23215
2006Jawad Bouazzoui54:11Hans van Beek54:23Peter Jongsma55:44Marleen van der Graaff1:06:36204
2005Jawad Bouazzaoui55:59Franky Beljaars57:18Arjan Beije57:51Marlies Kort1:03:41182
2004Arjan Beije56:46Erik Cappon59:17Sebastiaan Francke59:37Marlies Kort1:00:20175
2003Paul Verkleij55:47Arjan Beije56:55Jan de Bart57:14Marlies Kort1:01:04192
1999John Vermeule55:13Alwin Vermeulen55:59Anton van de Heuvel56:18Marlies Kort1:11:14239
1998Jim Svenoy55:11Frans Roelofs57:17Jan Zuidweg57:23Ellie Westerweele1:13:52205
7.5 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secachter
1  Franklin van AnrooijKapelle-Biezelinge33.32Mse   13.419  4:283.73-
2  Robin BotmanMiddelburg33.33Mse   13.413  4:283.73+0:01
3  Leonie TonColijnsplaat35.00Vse   12.857  4:403.57+1:28
4  Johan MolRitthem36.03Mse   12.483  4:483.47+2:31
5  Karin DrijdijkDriewegen37.23Vse   12.037  4:593.34+3:51
6  Martin van NieulandeNieuw- en Sint Joosland37.28Mse   12.011  5:003.34+3:56
7  Werner MannieRoosendaal37.41Mse   11.942  5:013.32+4:09
8  Bob BoekemaVeere38.04Mse   11.821  5:053.28+4:32
9  GillesseVlissingen38.57Mse   11.553  5:123.21+5:25
10  Richard OosseBurgh-Haamstede40.24Mse   11.139  5:233.09+6:52
11  John van TolZierikzee40.48Mse   11.029  5:263.06+7:16
12  Herman KnopBruinisse41.21Mse   10.883  5:313.02+7:49
13  René van DijkeNieuwerkerk41.24Mse   10.870  5:313.02+7:52
14  Martin OosseArnemuiden42.16Mse   10.647  5:382.96+8:44
15  Erik ReijnhoutVlissingen42.35Mse   10.568  5:412.94+9:03
16  Hans KrabbendamMiddelburg42.53Mse   10.494  5:432.91+9:21
17  Els de PagterVlissingen43.15Vse   10.405  5:462.89+9:43
18  Gré SchroeversMiddelburg43.16Vse   10.401  5:462.89+9:44
19  Regina VerhageMeliskerke43.27Vse   10.357  5:482.88+9:55
20  Jeffrey VaderDomburg43.32Mse   10.337  5:482.87+10:00
21  Roely PrengerDomburg43.33Vse   10.333  5:482.87+10:01
22  Sulija Petukhovas-Gravenpolder43.37Vse   10.317  5:492.87+10:05
23  Marga VerbijBergen op Zoom43.38Vse   10.313  5:492.86+10:06
24  Marga de BreeBergen op Zoom44.18Vse   10.158  5:542.82+10:46
25  Han van de BergLewedorp44.31Mse   10.109  5:562.81+10:59
26  Sandra DoggeHalsteren44.43Vse   10.063  5:582.80+11:11
27  Edith KnibbeOuderkerk a/d. IJssel44.49Vse   10.041  5:592.79+11:17
28  Marjolijn van DaalenNieuwdorp44.57Vse   10.011  6:002.78+11:25
29  Mark Mulders-Heer Arendskerke44.58Mse   10.007  6:002.78+11:26
30  Gre WondergemMiddelburg45.04Vse   9.985  6:012.77+11:32
31  Janus KarelseKamperland45.10Mse   9.963  6:012.77+11:38
32  Paul LeendersZierikzee45.14Mse   9.948  6:022.76+11:42
33  Wim van de LindeGoes45.45Mse   9.836  6:062.73+12:13
34  H AdriaanseBergen op Zoom46.06Mse   9.761  6:092.71+12:34
35  Jan van SchagenGoes46.12Mse   9.740  6:102.71+12:40
36  Jaap van de KasteeleBurgh-Haamstede46.13Mse   9.737  6:102.70+12:41
37  Irene BakkkerBest46.29Vse   9.681  6:122.69+12:57
38  Marga van de BroekeBreskens46.31Vse   9.674  6:122.69+12:59
39  Helene WanmakerBergen op Zoom46.40Vse   9.643  6:132.68+13:08
40  Wilco de BreeBergen op Zoom46.41Mse   9.639  6:132.68+13:09
41  M de BontRaamsdonksveer46.42Mse   9.636  6:142.68+13:10
42  Lenny van LambalgenAagtekerke47.44Vse   9.427  6:222.62+14:12
43  Theo KootstraWaarde49.08Mse   9.159  6:332.54+15:36
44  Carolien van DijckLekkerkerk50.10Vse   8.970  6:412.49+16:38
45  Andy van den BroekDreischor51.06Mse   8.806  6:492.45+17:34
Mannen: 27 (60%) => Mse=27
Vrouwen: 18 (40%) => Vse=18

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 4.453 seconden nodig om deze lijst met 283 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reactie:
Jan Roose: Train Eens Mee Met De M.R.T...
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
17-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo ( 3)
1500 m Wouter Verstraate (PR)4.08.24  Mse
1500 m Paavo de Leng (PR)4.12.64  JoA
1500 m Marijke de Visser (PR 4.15.55)4.23.55  Vse
09-08: Track Meeting Utrecht ( 2)
1500 m Marijke de Visser (PR 4.15.55)4.25.51  Vse
800 m Bezuayehu Petersen (PR 1.57.99)1.59.99  JoA
03-08: Memorial Rasschaert Ninove ( 1)
27-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem ( 4)
26-07: NK baan Senioren Den Haag ( 8)
21-07: Gentse Feesten Meeting 2)
13-07: Guldensporenmeeting Kortrijk ( 2)
12-07: Track Meeting Utrecht ( 2)
07-07: Gouden 3000m Ertvelde ( 4)
07-07: Gletscher Marathon Imst ( 1)
04-07: Track Meeting Rotterdam ( 3)
23-06: Grote Prijs Lokeren 6)
23-06: 36e Halve Marathon Roosendaal 34)
21-06: Track Meeting Utrecht ( 3)
Atletiek Zeeland © 2019