dinsdag 23 april 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
11-04: De belangrijkste kilometer
04-04: Crossen in Zeeland
21-03: Komende jaren lopen we massaal de 5 km
18-03: KIKA-KWF Run
08-03: Wie leerde de Zeeuwen hardlopen?
28-02: Langzame lopers zijn ook welkom, maar……..?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 27-04: Koningsloop Oostburg
za 27-04: 44e Omloop van Menheerse Ouddorp
zo 28-04: Antwerp 10 Miles & Marathon Antwerpen
zo 28-04: 8e Zwaakse Weel loop Kwadendamme
vr 03-05: Avondbaanwedstrijd Zierikzee
vr 03-05: Track Meeting Utrecht
di 07-05: Avondbaanwedstrijd Terneuzen
za 11-05: 23e Meidoornloop Nisse
za 18-05: Krammer Run Bruinisse
za 18-05: Lenteloop Terneuzen
za 18-05: Ter Specke Bokaal Lisse
za 18-05: 3e Strandloop voor Hoop Zoutelande
zo 19-05: Rondje Voorne Brielle
zo 19-05: 9e Halve van Renesse
vr 24-05: 4e Gaperloop Gapinge
za 25-05: 10e IFAM Outdoor Oordegem
zo 26-05: 7e Worstel en kom boven loop Wolphaartsdijk
di 28-05: Avondbaanwedstrijd Terneuzen
Recente uitslagen meer uitslagen
za 13-04: 11e Marathon Zeeuws-Vlaanderen Hulst
vr 12-04: 8e Oranjemuidenloop Arnemuiden
wo 10-04: Kika KWF Run Heinkenszand (123)
za 06-04: 13e Oosterscheldeloop Goes (193)
za 30-03: 25 km van Hulst (152)
za 23-03: 8e Ronde van BRU Bruinisse (120)
za 23-03: 2e Dow trimloop Terneuzen (59)
zo 17-03: 26e Zwinstedenloop Sluis (306)
za 16-03: Corn Boys Loop Sas van Gent (58)
za 16-03: 52e Massaloop Oostkapelle (139)
zo 10-03: 4e Natuurloop Retranchement (43)
za 09-03: 47e Pannekoekloop Westenschouwen (247)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
39e Singelloop
Middelburg, zaterdag 4 november 2000 - Organisatie: Dynamica
nr stn Naam             Gbj Club       Prest.
 1 Reijnierse Kim       61 Dynamica      20.05
 2 Klerk Joost de       80 AV'56         20.19
 3 Veerman Rutger       80 Wielingen     21.17
 4 Vasseur Remy         81 Dynamica      21.29
 5 Besuijen Marius      62 Dynamica      21.47
 6 Hofland Robin        67 Dynamica      21.51
 7 Posthuma Gerard      65 AV'56         22.09
 8 Goerts Joel          75 Dynamica      22.18
 9 Hollander Jos den    64 AV'56         22.50
10 Roy Ron le           63 Dynamica      22.58
11 Jakobsen Rene        69 Dynamica      23.03
12 Roose Sander         83 Dynamica      23.03
13 Wiessner Charles     62 Dynamica      23.11
14 Ars Jan              64 AV'56         23.51
15 Verhage Arjo         69 Dynamica      24.12
16 Joosse Henk-Jan      65 Dynamica      24.18
17 Luitwieler Jacky     61 Dynamica      24.20
18 Rijke Ronald de      71 Dynamica      24.40
19 Wouters Hans         61 AV'56         24.46
20 Dijkstra Seth        71 LPK           24.59

Sen. Vrouwen 
nr stn Naam             Gbj Club       Prest.
 1 Verbeek Christel     67 Dynamica      24.31
 
Vet. Mannen, 40+ 
nr stn Naam             Gbj Club       Prest.
 1 Luijk Lion v.        59 Dynamica      21.42
 2 Overweel John        51 Dynamica      21.59
 3 Guiljam Jan          58 AV'56         22.33
 4 Dellebeke Ron        58 Dynamica      23.29
 5 Roose Wim            51 AV'56         23.32
 6 Lievense Lein        50 Dynamica      23.57
 7 Schoenmaker Rob      58 Dynamica      24.28
 8 Leendertse Marius    51 AV'56         28.02
 
Vet. Mannen, 50+ 
nr stn Naam             Gbj Club       Prest.
 1 Smit Eddy            48 Delta SP.     22.29
 2 Horssen Pieter van   49 Dynamica      22.34
 3 Pekaar Eddie         50 AV'56         22.41
 4 Oele Jaap            50 AV'56         24.42
 5 Verbist Willy        49 Dynamica      25.04
 6 Bostelaar Jan        49 Dynamica      25.10
 7 Rouw Hendrik         46 Vet. Ned.     25.19
 8 Karel v.d. Gruiter      Dynamica      25.34
 9 Roose Jan            50 AV'56         29.02
10 Sluijs Hans v.       49 Dynamica      29.44
11 Sinke Machiel        47 Vet.Ned       32.23
12 Mol Rob              43 Vet. Ned.     40.51

Vet. Mannen, 60+ 
nr stn Naam             Gbj Club       Prest.
 1 Abuys Ron            40 VET.NED.      24.25
 2 Rijke Bram de        33 Dynamica      29.23
 1 Zee Wilma van        58 AV'56         25.36
 2 Maartense Sjaan      55 AV'56         25.50
 3 Louwerse Coby        61 Dynamica      28.12
 4 Smit Greetje         50 Delta SP.     30.28

Trimmers ,             
nr stn Naam             Gbj Club       Prest.
 1 Jasperse Jan Bart    61 trimmer       22.28
 2 Haven Laurens v.dr.  65 trimmer       23.39
 3 Stroo Andre          51 trimmer       24.54
 4 Dekker Johan         58 trimmer       24.56
 5 Janse Micha          74 trimmer       25.21
 6 Geuze Kees           56 trimmer       25.27
 7 Toutenhoofd Vincent  71 trimmer       25.30
 8 Denissen Kees        56 trimmer       25.34
 9 Dijke Buis           54 trimmer       26.20
10 Velsen Ronald v.     68 trimmer       26.26
11 Steur Kees           57 trimmer       26.33
12 Sande Hans v.der.    57 trimmer       26.53
13 Pieterse Frans       55 trimmer       26.55
14 Jongeneel Rob        64 trimmer       27.03
15 Pluygers Wil         56 trimmer       27.31
16 Heerschop Eddy       61 trimmer       27.53
17 Stroo Hans           61 trimmer       28.03
18 Pijl Winnie v.d.     55 trimmer       28.27
19 Spronsen Jaap v.     46 trimmer       28.40
20 Guchte Evelien v.d.  73 trimmer       28.45
21 Coppoolse Coby       59 trimmer       29.06
22 Sparrentak Wim v.    69 trimmer       29.22
23 Ta Ank               89 trimmer       29.28
24 Francke Leo          58 trimmer      29.46
25 Tange Chris          51 trimmer       29.51
26 Linde Wim v.d.       46 trimmer       29.56
27 Guequierre Ben       55 trimmer       31.12
28 Westveer Loek        45 trimmer       31.23
29 Dijkstra Joop        30 trimmer       31.27
30 Karelse Janus        42 trimmer       31.28
31 Sandee Jan           71 trimmer       31.40
32 Schaap Hans          44 trimmer       31.50
33 Luijk Aart v.        57 trimmer       31.53
34 Haar Jessica v.d.    77 trimmer       31.57
35 Kole Margo           59 trimmer       32.11
36 Lievense Lenie       52 trimmer       32.56
37 Verbruggen Huibert   52 trimmer       32.58
38 Kruijsse Remy        74 trimmer       37.35
39 Metz Angelique       75 trimmer       37.36
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
20-10-2018 57e SingelloopMiddelburgDynamica0
21-10-2017 56e SingelloopMiddelburgDynamica0
22-10-2016 55e SingelloopMiddelburgDynamica1493
24-10-2015 54e SingelloopMiddelburgDynamica1874
25-10-2014 53e SingelloopMiddelburgDynamica2553
26-10-2013 52e SingelloopMiddelburgDynamica3435
27-10-2012 51e SingelloopMiddelburgDynamica3016
29-10-2011 50e SingelloopMiddelburgDynamica2870
30-10-2010 49e SingelloopMiddelburgDynamica3216
31-10-2009 48e SingelloopMiddelburgDynamica2680
25-10-2008 47e SingelloopMiddelburgDynamica1640
27-10-2007 46e SingelloopMiddelburgDynamica1803
28-10-2006 45e SingelloopMiddelburgDynamica1800
29-10-2005 44e SingelloopMiddelburgDynamica1250
06-11-2004 43e SingelloopMiddelburgDynamica964
01-11-2003 42e SingelloopMiddelburgDynamica812
02-11-2002 41e SingelloopMiddelburgDynamica953
03-11-2001 40e SingelloopMiddelburgDynamica1013
06-11-1999 38e SingelloopMiddelburgDynamica968
07-11-1998 37e SingelloopMiddelburgDynamica1028

 
Laatste reactie:
Jan Roose: De Belangrijkste Kilometer..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
18-04: 3000m Meeting Oud-Beijerland (10)
14-04: Enschede Marathon (9)
13-04: Parkloop Schoonhoven (1)
07-04: Marathon Bonn (1)
07-04: Marathon Rotterdam (63)
06-04: 10e Wolvenloop Wachtebeke (5)
31-03: 10 van Halsteren (20)
31-03: 14e Venloop (18)
24-03: 31e Parelloop Brunssum (7)
23-03: Wegwedstrijd Naaldwijk (1)
17-03: Stevensloop Nijmegen (8)
17-03: Heuvelland marathon Maastricht (3)
10-03: AttilaRun Tilburg (3)
10-03: Halve van Oostvoorne (5)
10-03: Marato Barcelona (6)
09-03: Indoorwedstrijd Gent (1)
03-03: Marathon Tokyo (1)
Atletiek Zeeland © 2019