zondag 19 januari 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
18-01: Nog dieper graven over het meten van afstand met GPS door deelnemers
03-01: Nogmaals over vermeende PR's en onzorgvuldig gemeten afstanden
28-12: Wel of geen PR op Tien Mijl in Barendrecht?
18-12: De hardloopnieuwsresten van 2019
27-11: Concurrentie bij het hardlopen
14-11: JARO crossen 2011 – 2021
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 25-01: 6e Scheldesport cross Westdorpe
zo 26-01: 50e Mastbos Cross Breda
za 01-02: 22e Rammekensloop Ritthem
zo 02-02: 29e Midwinter Halve Marathon Cadzand
za 08-02: Erpelkappersloop Axel
za 08-02: Grevelingen cross Bruinisse
zo 09-02: 43e Groet uit Schoorl Run
za 15-02: 15e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen
za 22-02: Halve Marathon Axel
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad
Recente uitslagen meer uitslagen
za 11-01: Berlaerloop Koewacht (105)
za 11-01: 48e Deltacross Westenschouwen
zo 05-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen
za 04-01: 59e Wallenloop Goes
za 04-01: Jeff Thuy Memorial Heikant (182)
di 31-12: Tankloop Westkapelle (398)
di 31-12: 2e Natuurloop Nieuwvliet
za 28-12: Eindejaarscross Axel (170)
do 26-12: 18e Kerstloop Dishoek (550)
za 21-12: 20e Aagtekerke Run (570)
za 21-12: 2e IGA Natuurloop Axel (68)
za 14-12: Steense Rattenloop Sint Jansteen (81)
za 07-12: 27e Inkelcross Kruiningen (131)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

22e Halve Marathon

Westenschouwen, zaterdag 30 augustus 2008 - Organisatie: Delta Sport
Halve marathon >>> Zeeuws record staat met 1.01.54 vanaf 03-04-1993 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Wim PadmosRockanje1.19.17minM40   15.966  3:454.44522
2  Tim Pleijte (PR 1.07.30) Dynamica1.19.53minMse   15.846  3:474.40505
3  Arjan Beije (PR 1.13.48) Delta Sport1.21.21minM35   15.561  3:514.32466
4  Ronnie Overgaauw (PR 1.13.10) Zoutelande1.22.04minMse   15.425  3:534.28448
5  Tom GrootSommelsdijk1.23.31minMse   15.157  3:584.21411
6  Wilko de Vos (PR 1.12.04) AV'561.23.43minM45   15.121  3:584.20406
7  Erik Kok (PR 1.18.16) Dynamica1.24.47minM35   14.930  4:014.15381
8  John Ravia (PR 1.20.14) Delta Sport1.25.16minM35   14.846  4:024.12369
9  Hannuel Kramer (PR)Dynamica1.25.16minMse   14.846  4:024.12369
10  Wim Besuijen (PR 1.14.20) Dynamica1.26.23minM55   14.654  4:064.07344
11  André MelissantSommelsdijk1.26.53minM35   14.570  4:074.05333
12  Jan ZuidwegSommelsdijk1.26.53minM50   14.570  4:074.05333
13  Rinus Witte (PR 1.19.12) Dynamica1.27.05minM45   14.536  4:084.04328
14  Bart Verkaart (PR 1.21.07) Delta Sport1.27.15minM35   14.508  4:084.03325
15  Edwin de Jaeger (PR 1.17.34) RKHAV1.27.20minM35   14.494  4:084.03323
16  Pascal BodsonStabroek1.27.22minM35   14.489  4:084.02322
17  Jaap van der BokSommelsdijk1.27.29minM45   14.470  4:094.02320
18  Huub van Noorden (PR 1.13.55) Yerseke1.27.49minMse   14.415  4:104.00313
19  Peter Balkenende (PR 1.21.35) AV'561.27.58minM40   14.390  4:104.00309
20  Rian van den Broeke (PR 1.09.21) Dynamica1.28.16minM45   14.341  4:113.98303
21  Adriaan van Keulen (PR 1.17.58) Middelburg1.28.21minMse   14.328  4:113.98301
22  Marco Ottjes (PR 1.19.26) RKHAV1.28.23minM35   14.322  4:113.98301
23  Adriaan Coppoolse (PR 1.24.26) Vlissingen1.28.29minM35   14.306  4:123.97298
24  Carel SlijkhuisSpirit1.28.46minM45   14.260  4:123.96293
25  Peter van Limbergen (PR 1.18.02) AV'561.29.20minM35   14.170  4:143.94281
26  Fer Bouwens (PR 1.26.21) Zierikzee1.29.29minM45   14.146  4:143.93278
27  Rini NefsOlympia Halsteren1.29.51minMse   14.088  4:163.91271
28  Wilco de Schipper (PR 1.20.23) Dynamica1.30.00minM45   14.065  4:163.91268
29  Gert van der Vinden (PR 1.22.46) Biggekerke1.30.06minM40   14.049  4:163.90266
30  Wim van RuivenLoopgroep PK1.30.21minM45   14.011  4:173.89261
31  Ronald OttoSpado1.30.45minMse   13.949  4:183.87253
32  Giel Joziasse (PR 1.23.58) AV'561.30.49minM45   13.939  4:183.87252
33  Jacob SchroeversArnemuiden1.30.51minM40   13.933  4:183.87251
34  Quierien Driedijk (PR)Heinkenszand1.30.57minM35   13.918  4:193.87249
35  Archie Staal (PR 1.25.05) Delta Sport1.31.20minM40   13.860  4:203.85242
36  Wim van Dijke (PR 1.23.24) Dynamica1.31.20minM45   13.860  4:203.85242
37  Dennis Dijst (debuut) Scharendijke1.31.57minM40   13.767  4:223.82230
38  Christophe Ginos-Gravenhage1.32.16minM45   13.719  4:223.81224
39  Peter PenningPallas '931.32.28minM50   13.690  4:233.80221
40  Jacco Schroevers (PR 1.25.56) Dynamica1.32.39minM35   13.663  4:233.80218
41  Gilles Geschiere (PR 1.22.49) Meliskerke1.32.51minM35   13.633  4:243.79214
42  Jan van GentSpirit1.33.06minM50   13.597  4:253.78210
43  JaapJan Ritsema (PR 1.21.56) Dynamica1.33.08minM35   13.592  4:253.78209
44  Theo den Herder (PR 1.23.09) AV'561.33.20minM55   13.563  4:253.77205
45  Niels Goudswaard (PR 1.18.06) Zierikzee1.33.41minM35   13.512  4:263.75199
46  Laurens van der Haven (PR 1.23.48) AV'561.33.42minM40   13.510  4:263.75199
47  Peter KaljouwVeteranen Nederland1.33.45minM45   13.502  4:273.75198
48  Ron DijkhuizenZoetermeer1.33.53minM50   13.483  4:273.75196
49  Rein-Jan Elenbaas (PR 1.23.51) Goes1.34.02minMse   13.462  4:273.74193
50  Leo de Bruijn (PR 1.28.38) Oostkapelle1.34.02minM40   13.462  4:273.74193
51  Jurjen Swiers (PR 1.31.51) Vlissingen1.34.08minM40   13.447  4:283.74192
52  Ingrid IJsebaert (PR 1.25.44) Hulst1.34.14minV40   13.433  4:283.73396
53  Tom de Koster (PR 1.29.20) Hulst1.34.25minMse   13.407  4:293.72187
54  Gert-Jan Verbrugge (PR 1.21.33) Goes1.34.33minM40   13.388  4:293.72185
55  Marius Besuijen (PR 1.16.47) Dynamica1.34.45minM45   13.360  4:293.71182
56  Leon Loeve (PR 1.29.49) Delta Sport1.34.47minMse   13.355  4:303.71181
57  Remco SchravenVoorne Atletiek1.34.48minM40   13.353  4:303.71181
58  John Guequierre (PR 1.17.01) Dynamica1.34.58minM55   13.329  4:303.70178
59  Erwin Harmes (PR 1.09.12) Dynamica1.35.10minMse   13.301  4:313.69175
60  Han van Achterberg (PR 1.26.44) Delta Sport1.35.17minM45   13.285  4:313.69173
61  Ronald ValkenburgAtverni1.35.36minMse   13.241  4:323.68168
62  Jacco Ringelberg (debuut) Goes1.35.37minMse   13.239  4:323.68168
63  Jan KeijzersSprint1.35.43minM65   13.225  4:323.67166
64  Adriaan de SchipperOlympus '701.35.52minM45   13.204  4:333.67164
65  Marcel Hassink (PR)Goes1.36.00minM45   13.186  4:333.66162
66  Wim Huibregtse (PR 1.33.46) Westkapelle1.36.06minM40   13.172  4:333.66160
67  Cor de Ridder (PR 1.25.56) Arnemuiden1.36.07minM35   13.170  4:333.66160
68  Roland DonkerPAC1.36.08minM50   13.168  4:333.66160
69  Leo Dalebout (PR 1.28.20) Dynamica1.36.14minM45   13.154  4:343.65158
70  Huub Beelen (PR 1.29.20) AV'561.36.39minM45   13.097  4:353.64152
71  Maurice de Landmeter (debuut) Serooskerke1.36.46minMse   13.081  4:353.63150
72  Jan-Joris Jooss (PR 1.29.07) Goes1.36.50minMse   13.072  4:353.63149
73  Dave Ruissen (PR 1.34.06) Oost-Souburg1.37.01minM50   13.048  4:363.62146
74  Armand StolkSpirit1.37.09minM50   13.030  4:363.62144
75  Jan Rombout (PR 1.30.10) Dynamica1.37.20minM40   13.005  4:373.61142
76  Wim Wouters (PR 1.17.00) AV'561.37.23minM50   12.999  4:373.61141
77  Anita Joziasse (PR 1.30.18) AV'561.37.24minV45   12.996  4:373.61331
78  George LobéRotterdam1.37.45minM45   12.950  4:383.60136
79  Leon de Munnik (PR 1.32.25) Delta Sport1.37.51minM35   12.937  4:383.59134
80  Sylvia DingemansHaag Atletiek1.37.52minV55   12.934  4:383.59322
81  Kees FrankenSpado1.38.02minM45   12.912  4:393.59132
82  Piet van Mourik (PR 1.26.15) Delta Sport1.38.22minM45   12.869  4:403.57127
83  Henri van RaemdonckLoopgroep PK1.38.31minM40   12.849  4:403.57125
84  Paul Houweling (PR 1.34.14) Kloetinge1.39.00minM35   12.786  4:423.55119
85  Anne ZijderveldLoopgroep PK1.39.01minVse   12.784  4:423.55300
86  Pieter Wisse (PR 1.27.40) Biggekerke1.39.05minM40   12.776  4:423.55118
87  Michel de Ruijsscher (PR 1.28.26) Wielingen1.39.26minM35   12.731  4:433.54113
88  Andrea van der SluijsSommelsdijk1.39.27minV35   12.729  4:433.54292
89  Marc Rommers (PR 1.30.37) Dynamica1.39.29minM40   12.724  4:433.53113
90  Robert Kraaijenbrink (PR 1.27.41) Delta Sport1.39.30minM40   12.722  4:433.53112
91  Peter WitkanHoek van Holland1.39.50minM50   12.680  4:443.52108
92  Remco Kapteijn (PR 1.29.51) AV'561.40.01minM35   12.656  4:443.52106
93  Maurice Steketee (PR 1.36.11) Middelburg1.40.01minMse   12.656  4:443.52106
94  Jos Boot (PR 1.34.55) Zoutelande1.40.04minM50   12.650  4:453.51105
95  Rob Jeras (PR 1.36.15) Middelburg1.40.17minM40   12.623  4:453.51103
96  Veerman (debuut) Ovezande1.40.28minM35   12.600  4:463.50100
97  Raymond Gerrits (PR)Middelburg1.40.37minMse   12.581  4:463.4998
98  Wim Dingemanse (PR 1.36.54) Grijpskerke1.40.51minM45   12.552  4:473.4996
99  Chris Koole (PR 1.29.28) AV'561.41.10minM40   12.513  4:483.4892
100  Johan de Wolf (PR 1.39.21) Vlissingen1.41.22minM40   12.488  4:483.4790
101  Jan Blom (PR)Koudekerke1.41.23minM50   12.486  4:483.4789
102  Ferry Goedhart (PR 1.40.31) Oost-Souburg1.41.29minMse   12.473  4:493.4688
103  Hans Vis (PR 1.40.31) s-Gravenpolder1.41.45minM40   12.441  4:493.4685
104  Teun Monsters-Gravendeel1.41.48minM35   12.435  4:503.4585
105  Leo Zuidweg (PR)Middelburg1.41.52minM40   12.427  4:503.4584
106  Martijn Lindenberg (PR 1.30.42) Middelburg1.41.54minMse   12.422  4:503.4584
107  Henk van der Poel (PR 1.33.58) Westkapelle1.42.07minM50   12.396  4:503.4481
108  Michel Bekink (PR 1.26.19) Goes1.42.13minM35   12.384  4:513.4480
109  Tiny de WitDelta Sport1.42.16minM60   12.378  4:513.4480
110  Rini Quist (PR)Heinkenszand1.42.19minM55   12.372  4:513.4479
111  Jos Janse (PR 1.32.12) Dynamica1.42.23minM35   12.364  4:513.4378
112  Pieter Lindenbergh (PR)Goes1.42.27minM40   12.356  4:513.4378
113  Peter Dekker (PR 1.31.14) Koudekerke1.42.34minM35   12.342  4:523.4376
114  Fred Bastemeijer (PR 1.36.17) Delta Sport1.42.40minM60   12.330  4:523.4275
115  Erik Malcorps (PR 1.37.34) Middelburg1.42.51minM45   12.308  4:523.4273
116  Klaas Houterman (PR 1.36.54) Westkapelle1.42.55minM35   12.300  4:533.4273
117  Theo Geleijn (debuut) Middelburg1.43.13minM50   12.264  4:543.4170
118  Carel Schott (PR 1.37.15) Dreischor1.43.35minM45   12.221  4:553.3966
119  Rob Jongeneel (PR 1.38.58) Middelburg1.43.45minM40   12.201  4:553.3964
120  Alexander Dekker (PR 1.28.21) Oostkapelle1.43.56minMse   12.179  4:563.3863
121  Rob Wattel (PR)Serooskerke1.44.04minM45   12.164  4:563.3861
122  Erwin van WijkHendrik-Ido-Ambacht1.44.05minM40   12.162  4:563.3861
123  Ronnie Krocké (PR 1.32.30) Oost-Souburg1.44.24minM50   12.125  4:573.3758
124  Harry BouwhuisBreda1.44.28minM55   12.117  4:573.3758
125  Wesley BoumanSpijkenisse1.44.33minMse   12.108  4:573.3657
126  Freddy Blaas (PR 1.35.51) Aagtekerke1.44.35minMse   12.104  4:573.3657
127  Stan NefsOlympia Halsteren1.44.36minM40   12.102  4:573.3656
128  Ronald Moerland (PR 1.36.06) Burgh-Haamstede1.44.37minM40   12.100  4:583.3656
129  Karel van de Gruiter (PR 1.32.11) Dynamica1.44.39minM60   12.096  4:583.3656
130  Andre Crucq (PR 1.36.37) Dynamica1.44.40minM55   12.094  4:583.3656
131  Henri Willemsen (debuut) Middelburg1.44.45minM40   12.084  4:583.3655
132  Jan Bostelaar (PR 1.35.00) Dynamica1.44.50minM55   12.075  4:583.3554
133  Aad van Poppel (PR 1.40.47) Delta Sport1.44.52minM55   12.071  4:583.3554
134  Fred de Bree (PR 1.38.45) Zoutelande1.45.10minM60   12.037  4:593.3451
135  Adrie Janse (PR 1.31.59) Arnemuiden1.45.21minM45   12.016  5:003.3450
136  Stefan de Jonge (PR 1.44.22) Scharendijke1.45.29minMse   12.000  5:003.3349
137  Bram Nortier (PR)Burgh-Haamstede1.45.36minM35   11.987  5:003.3348
138  Monique Allefs (PR 1.34.19) RKHAV1.45.42minV40   11.976  5:013.33188
139  Henk Lous (PR 1.28.33) Dynamica1.45.56minM50   11.949  5:013.3245
140  Fatima Goncalves (PR 1.35.41) Middelburg1.45.58minV35   11.946  5:013.32184
141  Hennie de Koster (PR 1.41.00) Zierikzee1.46.28minM45   11.890  5:033.3041
142  Leo de Rijke (PR 1.36.11) Vlissingen1.46.35minM40   11.877  5:033.3040
143  Willian Boot (PR 1.35.15) Serooskerke1.46.43minM40   11.862  5:033.2939
144  Cyril van SchijndelDelft1.46.53minM35   11.843  5:043.2937
145  Arjen de Vos (PR 1.42.49) Delta Sport1.46.57minM40   11.836  5:043.2937
146  Frans Vogel (PR 1.38.06) Middelburg1.46.59minM40   11.832  5:043.2937
147  Rinus Joosse (PR 1.19.50) AV'561.47.01minM65   11.829  5:043.2936
148  Jan Geluk (PR 1.35.50) Delta Sport1.47.03minM55   11.825  5:043.2836
149  Corné AartsBergen op Zoom1.47.26minM40   11.783  5:063.2734
150  Robert Metske (debuut) Tholen1.47.29minMse   11.777  5:063.2733
151  Peter Stroo (PR 1.45.22) Serooskerke1.47.31minM50   11.774  5:063.2733
152  Maarten JacobsArnhem1.47.34minM35   11.768  5:063.2733
153  Dick van GevelenBergen op Zoom1.47.34minMse   11.768  5:063.2733
154  Kees Siereveld (PR)Arnemuiden1.47.49minM45   11.741  5:073.2631
155  Ruud Fredriks (PR 1.35.59) s-Heerenhoek1.48.02minM50   11.717  5:073.2529
156  Janneke van der Linde (PR 1.43.09) Delta Sport1.48.03minV40   11.715  5:073.25155
157  Coby Louwerse (PR 1.47.26) Veere1.48.06minV45   11.710  5:073.25154
158  Jacques UysSpirit1.48.08minM35   11.706  5:083.2529
159  Richard Polderdijk (PR 1.36.44) Kortgene1.48.10minM40   11.703  5:083.2529
160  Maroula Imkamp?1.48.13minV45   11.697  5:083.25152
161  Wim Huurman (PR 1.42.32) AV'561.48.19minM50   11.687  5:083.2528
162  Peter VerhageOuddorp1.48.28minM45   11.670  5:083.2427
163  Johan Lodder (debuut) Kapelle-Biezelinge1.48.35minM40   11.658  5:093.2426
164  Joost SturkenboomSpark1.48.47minM45   11.636  5:093.2325
165  Mark Geuze (PR 1.35.33) Middelburg1.48.50minM40   11.631  5:103.2324
166  Dick NebbelingNieuwegein1.48.56minM55   11.620  5:103.2324
167  René van der Veer (debuut) Serooskerke1.49.05minM35   11.604  5:103.2223
168  Aad KooijmanEnergie1.49.21minM45   11.576  5:113.2221
169  Andre van den Ende (PR 1.38.49) Nisse1.49.30minM50   11.560  5:113.2121
170  Ton Feddes (PR 1.32.31) Brouwershaven1.50.07minM45   11.496  5:133.1917
171  Michel Sinke (PR 1.41.15) Middelburg1.50.10minM35   11.490  5:133.1917
172  Michel DobbelmanMiddelburg1.50.11minM35   11.489  5:133.1917
173  Pieter Wielhouwer (PR 1.45.19) Wilhelminadorp1.50.25minM35   11.464  5:143.1816
174  Mark Mulder (PR 1.43.51) s-Heer Arendskerke1.50.27minM40   11.461  5:143.1816
175  Roel Zwier (PR 1.43.35) Zierikzee1.50.29minM40   11.457  5:143.1816
176  Maurice Eppings (PR 1.37.42) Middelburg1.50.35minM45   11.447  5:143.1815
177  Marietta van Anrooij (PR 1.38.42) AV'561.50.55minV40   11.413  5:153.17118
178  Martin Kempe (PR 1.42.55) Delta Sport1.50.58minMse   11.407  5:163.1713
179  Martin de Visser (PR 1.41.24) Middelburg1.51.04minM40   11.397  5:163.1713
180  Jean-Antoin van de RijzenHuijbergen1.51.13minM35   11.382  5:163.1612
181  Erwin Bos (PR 1.44.28) Dreischor1.51.15minM35   11.378  5:163.1612
182  Marco Kamstra (PR 1.47.41) Arnemuiden1.51.38minM35   11.339  5:173.1511
183  Leo LuijkVeteranen Nederland1.51.50minM65   11.319  5:183.1410
184  Teun NoordhoekSpirit1.52.15minM55   11.277  5:193.138
185  Adrie Mathijssen (PR 1.22.08) AV'561.52.27minM55   11.257  5:203.138
186  Juliëtte Visser (debuut) AV'561.52.52minV45   11.215  5:213.1297
187  Harrie Smeekens (PR 1.48.08) Goes1.52.52minM50   11.215  5:213.126
188  Lou Raas (PR 1.41.48) Lewedorp1.52.57minM45   11.207  5:213.116
189  Fred BijlBergschenhoek1.53.07minM45   11.191  5:223.116
190  Joost Liefbroer (PR 1.39.29) Oost-Souburg1.53.18minMse   11.173  5:223.105
191  Joyce DijkhuizenZoetermeer1.53.21minV40   11.168  5:223.1092
192  Ingrid Koene (PR 1.38.21) AV'561.53.24minV45   11.163  5:233.1091
193  Kees de Visser (PR 1.38.13) Aagtekerke1.53.27minM40   11.158  5:233.105
194  Nico Meijer (PR 1.53.01) Grijpskerke1.53.27minM45   11.158  5:233.105
195  Kees de Nooijer (PR 1.42.28) Aagtekerke1.53.30minM50   11.153  5:233.104
196  Jan de Carpentier (PR 1.35.09) Goes1.53.34minM50   11.146  5:233.104
197  Jacko de Ridder (PR 1.49.48) Arnemuiden1.53.47minMse   11.125  5:243.094
198  Rob CramaVeteranen Nederland1.53.56minM50   11.110  5:243.093
199  Chtistophe Van Den BosStrombeek-Bever1.53.57minMse   11.109  5:243.093
200  Jos Grootjans (PR 1.32.18) Westkapelle1.53.59minM50   11.106  5:243.083
201  Theo van de KlundertStelle Runners1.54.08minM45   11.091  5:253.083
202  Pieter Karman (PR)Lewedorp1.54.32minM50   11.052  5:263.072
203  Peter SchurleinHeilbronn1.54.54minM45   11.017  5:273.062
204  Roel Latuheru (PR 1.38.46) Middelburg1.54.59minM35   11.009  5:273.062
205  Eugene Louwerse (PR 1.47.12) Middelburg1.55.02minM50   11.004  5:273.061
206  Ruud de Wolf (PR 1.54.01) Vlissingen1.55.25minM40   10.968  5:283.051
207  Hans PardoenHalsteren1.55.45minM50   10.936  5:293.041
208  Gerard Rommers (PR 1.48.34) Dynamica1.55.49minM65   10.930  5:293.04-
209  Jan Kamphorst (PR 1.50.54) Middelburg1.55.57minM40   10.917  5:303.03-
210  Dirk KorteBuggenhout (BEL)1.55.57minM50   10.917  5:303.03-
211  Han van Sighem (PR 1.40.46) Delta Sport1.56.00minM50   10.913  5:303.03-
212  Theo Zoontjens (PR 1.43.15) Koudekerke1.56.34minM60   10.859  5:323.02-
213  Niek Tramper (PR 1.48.08) Middelburg1.57.12minM55   10.801  5:333.00-
214  André Davidse (PR 1.43.21) Middelburg1.57.27minM40   10.778  5:342.99-
215  Martin van Overloop (PR 1.52.41) Kapelle-Biezelinge1.57.39minM50   10.759  5:352.99-
216  Lucas van de Voorde (PR 1.37.32) RKHAV1.57.46minM45   10.749  5:352.99-
217  Arjan van CappellenRotterdam1.57.48minMse   10.746  5:352.98-
218  Hans Loeve (debuut) Kapelle-Biezelinge1.57.58minM55   10.731  5:352.98-
219  Gerda van de KlundertSommelsdijk1.57.59minV40   10.729  5:362.9850
220  Cor Duinhouwer (PR 1.35.27) Delta Sport1.58.13minM60   10.708  5:362.97-
221  Peter van Stee (PR 1.53.12) Lewedorp1.58.14minM35   10.706  5:362.97-
222  Izaak van de Ketterij (PR)Arnemuiden1.58.21minM40   10.696  5:372.97-
223  Daan Fonteine (PR)Delta Sport1.58.44minM70   10.661  5:382.96-
224  Mirjam Kloet (PR 1.47.30) Arnemuiden1.59.14minV35   10.617  5:392.9541
225  Roman LitzbarskyWulfrath1.59.23minM55   10.603  5:402.95-
226  Henny de Jonge (PR)Delta Sport1.59.29minV50   10.594  5:402.9439
227  Albert WijtingSpijkenisse1.59.44minM45   10.572  5:412.94-
228  Niels de Water (PR 1.48.33) Loopgroep Aart Stigter2.00.05minMse   10.541  5:422.93-
229  Ronald Bun (PR 1.46.16) Middelburg2.00.17minM45   10.524  5:422.92-
230  Joke de Koster (PR 1.52.14) Delta Sport2.00.19minV50   10.521  5:422.9234
231  Abby de Kam (PR 1.59.26) Vlissingen2.00.22minM35   10.517  5:422.92-
232  HanssenGeleen2.00.24minM45   10.514  5:422.92-
233  Rien BeijeBest2.00.35minM55   10.498  5:432.92-
234  Linda BlommersEnergie2.00.37minV45   10.495  5:432.9232
235  Herman Abbink (PR 1.42.02) AV'562.00.55minM50   10.469  5:442.91-
236  Lenie van Kleven (PR 1.42.04) Vlissingen2.01.26minV55   10.424  5:452.9027
237  Gerald Rozemeijer (PR 1.56.30) Goes2.01.27minM45   10.423  5:452.90-
238  Jan van der Maas (PR 1.56.54) Burgh-Haamstede2.01.54minM60   10.384  5:472.88-
239  Vincent van Dijk (PR 1.48.04) Middelburg2.01.58minM55   10.379  5:472.88-
240  Patrick Vogel (PR 1.33.38) Middelburg2.02.24minM40   10.342  5:482.87-
241  Willem LugtenburgBrielle2.02.52minM45   10.303  5:492.86-
242  Kees de Leeuw (PR 1.57.02) Oost-Souburg2.03.07minM60   10.282  5:502.86-
243  Huguette Declercq (PR 1.29.51) Dynamica2.03.38minV60   10.239  5:522.8416
244  Gerda van VlietStolwijk2.03.49minV40   10.224  5:522.8415
245  Nico Verheul (PR 1.59.14) Wielingen2.03.58minM55   10.211  5:532.84-
246  Adrie Jakobsen (PR 1.47.10) Biggekerke2.04.17minM50   10.185  5:532.83-
247  Jeroen Hage (PR 1.39.32) Dynamica2.04.57minM40   10.131  5:552.81-
248  Bram de Rijke (PR 1.46.00) Dynamica2.05.03minM75   10.123  5:562.81-
249  Patrick Bliek (PR 1.58.04) Goes2.05.06minM40   10.119  5:562.81-
250  Genja BoudewijnOuderkerk aan den Ijssel2.05.33minV45   10.082  5:572.809
251  Eric van der LindenSpado2.06.03minM45   10.042  5:582.79-
252  Bert van TilburgNieuwerkerk2.06.09minM35   10.034  5:592.79-
253  Edith KnibbeOuderkerk aan den Ijssel2.07.43minV45   9.911  6:032.753
254  Marco Mandemaker (PR 1.47.58) s-Gravenpolder2.07.44minM40   9.910  6:032.75-
255  Ada Geuze (PR 1.30.57) Middelburg2.08.22minVse   9.861  6:052.742
256  Jolanda BurgsGoes2.08.35minV35   9.845  6:062.732
257  Jan Neels (PR 1.49.28) Yerseke2.08.39minM40   9.839  6:062.73-
258  Ellen SteinebachRozenburg2.08.41minV40   9.837  6:062.732
259  Paul SteinebachRozenburg2.08.42minM40   9.836  6:062.73-
260  Sjaak de Ridder (PR 2.06.43) Arnemuiden2.08.51minM40   9.824  6:062.73-
261  Ruud PeetersBergen op Zoom2.08.52minM40   9.823  6:062.73-
262  Laura Anton (debuut) Zoutelande2.09.57minVse   9.741  6:102.71-
263  Edgar Angelini (PR 1.56.13) Koudekerke2.10.29minM40   9.701  6:112.69-
264  Judith Dekkers (debuut) Goes2.10.29minV40   9.701  6:112.69-
265  Marion Leenpoel (PR 2.05.05) Kamperland2.10.34minV45   9.695  6:112.69-
266  Sarijke Aerts (PR 2.04.59) Middelburg2.10.34minV50   9.695  6:112.69-
267  Hans Tramper (PR 1.49.09) Goes2.10.48minM40   9.678  6:122.69-
268  Peter EigenraamMaassluis2.10.59minV40   9.664  6:132.68-
269  Vanessa van Stijn (debuut) Middelburg2.11.00minVse   9.663  6:132.68-
270  Erik Michielsen (PR 2.01.31) Vlissingen2.11.25minM40   9.632  6:142.68-
271  Folkert Kasemier (PR 1.53.04) Zierikzee2.11.37minM50   9.618  6:142.67-
272  Hans Wijkhuijs (PR 2.04.04) Meliskerke2.12.06minMse   9.583  6:162.66-
273  John HarthoornGoes2.12.22minM35   9.563  6:162.66-
274  Tycho KuntzeAmstelveen2.12.44minM35   9.537  6:172.65-
275  Heinz MayerLudwigsburg2.12.47minM40   9.533  6:182.65-
276  Wietse Haak (PR 2.08.54) Kortgene2.13.03minM50   9.514  6:182.64-
277  Kees Blankenburgh (PR 2.00.51) Middelburg2.13.05minM40   9.512  6:182.64-
278  Winny Dierks (PR 2.04.46) Grijpskerke2.14.18minV35   9.426  6:222.62-
279  Andre Kramer (PR 1.38.54) Yerseke2.15.09minM35   9.366  6:242.60-
280  Marco van 't Westeinde (PR 1.43.39) Arnemuiden2.15.38minM35   9.333  6:262.59-
281  Lenie VonkSchiedam2.16.38minV50   9.265  6:292.57-
282  Martin van den Bosch (debuut) Bruinisse2.17.32minMse   9.204  6:312.56-
283  Eline Aerts (PR 1.57.17) Middelburg2.19.10minVse   9.096  6:362.53-
284  Cees van de BerkHilvarenbeek2.19.19minM60   9.086  6:362.52-
285  Klaus Schelb?2.19.48minM35   9.055  6:382.52-
286  Lianne Wijsman (PR 1.56.15) Delta Sport2.20.44minV40   8.995  6:402.50-
287  Jos Mol (debuut) s-Heer Arendskerke2.21.15minM45   8.962  6:422.49-
288  Esther van Sluijs (PR 1.48.04) Kloetinge2.21.49minVse   8.926  6:432.48-
289  Lyda Vos (PR 2.21.03) Lewedorp2.23.47minV35   8.804  6:492.45-
290  Bas Hoogesteger (debuut) Vlissingen2.23.50minM55   8.801  6:492.44-
291  Sjaak Maljaars (debuut) s-Gravenpolder2.31.37minM40   8.349  7:112.32-
292  Arjan de Leeuw van WeeSommelsdijk2.32.31minM55   8.300  7:142.31-
Mannen: 253 (86.64%) => M35=46 - M40=58 - M45=46 - M50=34 - M55=20 - M60=9 - M65=4 - M70=1 - M75=1 - Mse=34
Vrouwen: 39 (13.36%) => V35=6 - V40=11 - V45=9 - V50=4 - V55=2 - V60=1 - Vse=6

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

halve marathon

2019Tim Pleijte1:11:20Erwin Adan1:15:04Jozias Boone1:17:49Monica Sanderse1:25:48368
2018Erwin Harmes1:13:02Floris Willeboordse1:15:54Ricardo Sint Nicolaas1:17:04Monique Verschuure1:23:42352
2017Erwin Harmes1:11:31Tim van den Broeke1:15:10Eric Wolfert1:16:26Sabine van de Reijt1:23:42392
2016Tim Pleijte1:11:57Martijn de Kok1:13:31Paul Visser1:15:38Amy Van den Broek1:28:06366
2015Erwin Harmes1:11:18Remy Vasseur1:14:37Adriaan van Keulen1:19:29Monique Verschuure1:30:36192
2014Martijn de Kok1:13:43Dennis Postma1:19:06Remy Vasseur1:20:44Anjolie Engels1:23:37188
2013Tim Pleijte1:12:44Ronnie Overgaauw1:13:10Adriaan van Keulen1:18:22Anjolie Engels1:26:34293
2012Martijn de Kok1:15:21Michel Schrier1:16:45Tjitte van den Buys1:17:09Claudia van Rijn1:20:19223
2011Martijn de Kok1:15:53Huub van Noorden1:16:35Alwin Vermeulen1:16:48Anjolie Engels1:26:25303
2010Pascal van Troost1:12:13Arjan Beije1:16:26Remy Vasseur1:19:51Martine Lust1:33:21233
2009Alwin Vermeulen1:16:14Perry Vermeulen1:16:42Theo Stelling1:16:46Marlies Kort1:23:03255
2008Wim Padmos1:19:17Tim Pleijte1:19:53Arjan Beije1:21:21Ingrid IJsebaert1:34:14292
2007Wim Padmos1:12:07Sepp Thomas1:14:30Niels Koole1:15:57Leonie Ton1:32:14349
2006Ralf Preibisch1:13:29Niels Koole1:16:10Miquel van Tongeren1:17:14Daniella van Dulst1:32:33268
2005Arjan Beije1:14:36Alwin Vermeulen1:15:59Sepp Vermeulen1:17:41Willemien de Nooijer1:40:40202
2004Arjan Beije1:14:59Sepp Vermeulen1:18:25Philip Vermoens1:19:35Francien Mooijekind1:40:08191
2003Arjan Beije1:15:41Erik Goossen1:18:47Rachid Guigui1:18:58Marlies Kort1:23:57200
2002Alwin Vermeulen1:12:43Niels Koole1:14:07Erik Goossen1:15:15Marlies Kort1:20:14145
2001Arjan Beije1:21:22Sepp Vermeulen1:22:50Wim Vos1:23:47Marlies Kort1:24:3075
2000Alwin Vermeulen1:13:38Jan Willem Schaar1:15:41Patrick Snijders1:17:44Marlies Kort1:25:4729
1999Niels Koole1:11:56Miquel van Tongeren1:14:03John Matthijsse1:15:09Marlies Kort1:29:16152
1998Niels Koole1:12:45Jack Govers1:13:16Alwin Vermeulen1:13:23Ellie Westerweele1:36:4843
1997Niels Koole1:13:56Pieter Heggen1:14:30Alwin Vermeulen1:14:57Esther Schilt1:26:4544
1996Kees van Helmond1:16:00Han van de Weck1:16:28Wim Besuijen1:17:21Esther Schilt1:24:2957
1995Miquel van Tongeren1:15:33Hans van de Weck1:15:43Peter de Jongh1:16:17Carlien Harms1:31:5330
1994Jan de Wilde1:14:56Han van der Weck1:15:38Ron Jongeneel1:16:45Tony Versavel1:35:4959
1993René Evers1:13:31Jan Hoek1:13:38Jan de Wilde1:14:04Nellie van Horssen1:34:3263
1992Peter Jansen1:13:06Jan Hoek1:14:11Leo de Leeuw1:15:15Nellie van Horssen1:34:1661
1991Peter Jansen1:13:06Kees van Koeveringe1:14:57Ton van 't Veer1:15:53Nellie van Horssen1:33:3140
1990Rian van den Broeke1:12:26Jan de Wilde1:14:25Kees van Koeveringe1:15:50Lia Gonzalez1:29:3854
1989Peter Louwerse1:15:44Han van der Weck1:17:23Pieter van Horssen1:18:00Ellie Westerweele1:32:4350
1988Erwin Nederlof1:12:07Jan van Laarhoven1:14:43Johan de Vlieger1:15:29Ankie Rommens1:33:4337
1987Simon Blom1:17:18Robert Boer1:17:58Jaap Oele1:18:42Andere afstand3

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 6.025 seconden nodig om deze lijst met 292 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

1Gert Jan Schol1961Maassluis40:59
2Arie Spakman1940Delfzijl41:30
3Bert Sander1970Utrecht54:15
4van de Berge1972Nieuwe Tonge54:22
5Jan van Drongelen1962Hulst1:00:24
6Kroot1969Eindhoven1:02:26
7Caio de Graaf1972Burgh Haamstede1:03:03
8Gert-Jan van 't Kloost1967Utrecht1:04:26
9Kees Dorreman1963Zierikzee1:04:42
10Piet Schijf1955Halsteren1:04:48
11Sjaak Tange1961Yerseke1:04:53
12Adrie van Bavel1962Oud-Gastel1:06:21
13Co de Feijter1963Zierikzee1:07:04
14Henk Sandee1946Kamperland1:07:10
15André Kort1962Kerkwerve1:07:48
16Patrick Knappers1969Wouw1:08:52
17Hans Hoogstrate1969Bergen op Zoom1:08:53
18Marijn Kroot1968Burgh Haamstede1:10:19
19Henk Tennekes1954Utrecht1:12:35
20Janus Karelse1942Kamperland1:13:19
21Daan Bolle1989Zierikzee1:16:01
22Steef Verver1959Brielle1:18:32
23Henk Kortlever1960Zierikzee1:19:40
24Hennie Ravensteijn1940Burgh Haamstede1:26:03
25Menno Baart1969Midelburg1:33:39
 
VTR11, TRIMLOOP 11 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Martine Kramer1960Maassluis40:58
2Erica Bouman1955Rozenburg42:06
3Marsha Harmes1983Vlissingen49:26
4Esther van der Schee1981Zierikzee49:27
5Wilma Polderdijk1968Domburg57:55
6Elma Sandee1971IJsselstein1:05:59
7Nel van Ouwerkerk1955Leiden1:06:09
8Liesbeth Dorreman1968Zierikzee1:06:49
9Krista Voorham1972Burgh Haamstede1:08:43
10Elna Stroo1960Serooskerke Walchere1:10:47
11Elly Schuitert1969Schore1:18:20
12Annemieke van Uden1974Hellevoetsluis1:18:36
13Cocky Blom Maas1956Koudekerke1:22:13
MTR6, TRIMLOOP 6 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Joan de Visser1988Aagtekerke27:27
2Luuk Balkenende1995Goes27:56
3Patrick de Vos1996Kattendijke29:44
4Martin van Nieulande1964Nieuw en Sint Joosla30:53
5Jack van Aspert1953Middelburg32:00
6Sven de Vos1996Zierikzee33:43
7Herman Kreeft1947Gilze34:23
8Peter Brouwer1953Ede Gld34:54
9Christianne Janse1984Zoutelande35:43
10Bart Hoogenboom1946Noordwelle36:36
11Rien Petersen1948Harderwijk39:53
12Piet Gerritsen1933Den Haag44:48
13Patrick van Haren1967Bergen op Zoom54:20
14Max Matulessy1953Vlissingen57:15
15Jules Geirnaerdt1964Arnemuiden1:03:05
 
VTR6, TRIMLOOP 6 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Esther Vermuë1988Lewedorp26:28
2Astrid den Herder1985Biezelinge29:43
3Leonie Ton1975Colijnsplaat29:58
4Maaike Payet1983Dinteloord36:54
5Francis Helmig1981Dinteloord37:08
6Mieke van Velthoven1964Kerkwerve37:52
7Esther Mondt1980Rotterdam37:54
8Mirjam de Gelder1985Burgh Haamstede38:34
9Ria Fredriks1956's Heerenhoek38:55
10Lovke Heijmans1981Renesse39:17
11Susan van den Hof1972Utrecht39:57
12Fleur van Roon1994Ellemeet40:45
13Wendy Roodnat1978Burgh Haamstede41:15
14Van't Veer1969Driebruggen41:16
15Diana Petersen1976Ellemeet41:17
16M. van Keulen1981Middelburg45:42
17Robertien van 't Kloos1967Utrecht46:22
18Evelinne Huige1966Burgh Haamstede1:07:00

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
12-01: 48e Halve van Egmond  (21)
22-12: Kerstloop Barendrecht (6)
15-12: Kievitloop Bergen op Zoom (4)
15-12: 14e Spark marathon Spijkenisse (22)
08-12: 31e Bruggenloop Rotterdam (85)
08-12: Marathon Vientiane (2)
01-12: Surpriseloop Halsteren (4)
01-12: Montferland Run s-Heerenberg (1)
24-11: Marathon San Sebastian (9)
Atletiek Zeeland © 2020