dinsdag 17 september 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
13-09: Buuten Lope? Hoe mooi is Walcheren?
06-09: MRT training in de praktijk
04-09: Nieuwe hardloopwedstrijd….. 1e Wemeldingeloop
21-08: Hardlopen met bewuste wandelpauzes
09-08: Voor de 10e keer Kapelsedagloop
01-08: Train eens mee met de M.R.T.
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 20-09: Wemeldingeloop
za 21-09: Halve Marathon van Tholen
za 21-09: Bamisrun Kloosterzande
zo 22-09: 2e Vaart van Vlissingen
zo 22-09: 35e Dam tot Damloop Amsterdam
zo 22-09: 3e Kraaieloop Lewedorp
za 28-09: Ten Miles Philippine
za 28-09: 16e Tielemanloop Middelharnis
za 05-10: Clingse Bosloop Clinge
za 05-10: 17e Kustmarathon Zoutelande
zo 06-10: 34e Singelloop Breda
zo 13-10: 36e Marathon Eindhoven
za 19-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen
za 19-10: 58e Singelloop Middelburg
zo 20-10: 44e Amsterdam Marathon
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 15-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad
za 14-09: 6e d'Ossekoppenloop Ossenisse (103)
vr 13-09: 24e Stadsloop Goes
za 07-09: 13e Kustloop Vrouwenpolder (516)
za 07-09: Bosse Pielenloop Vogelwaarde (52)
vr 30-08: 10e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge (138)
wo 28-08: Kreekloop Terneuzen (77)
zo 25-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
za 24-08: 33e Halve Marathon Westenschouwen (489)
zo 18-08: 3e Saeftinghe Run Paal (129)
za 10-08: 15 van Wolphaartsdijk (154)
vr 09-08: 35e Strandloop Ouddorp
di 06-08: 6e Zomerloop Zuidzande (103)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

8e Halve Marathon

Westenschouwen, zaterdag 27 augustus 1994 - Organisatie: Delta Sport
Halve marathon >>> Zeeuws record staat met 1.01.54 vanaf 03-04-1993 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Jan de Wilde (PR 1.11.20) AV'561.14.56minMse   16.893  3:334.69649
2  Han van der WeckAV Waterweg1.15.38minMse   16.737  3:354.65628
3  Ron JongeneelAAA1.16.45minMse   16.493  3:384.58594
4  Peter Louwerse (PR 1.11.36) Sp.1.17.21minMse   16.365  3:404.55577
5  Wim Besuijen (PR 1.14.20) Dynamo1.17.35minM40   16.316  3:414.53570
6  Wim de KoningFortuna1.18.58minMse   16.030  3:454.45531
7  Cor de JonghScorpio1.19.23minMse   15.946  3:464.43519
8  Jan Guiljam (PR 1.16.17) AV'561.19.30minMse   15.923  3:464.42516
9  Ron le Roy (PR 1.15.57) Atletica1.20.14minMse   15.777  3:484.38496
10  Jan van der VenFortuna1.20.56minMse   15.641  3:504.34477
11  Frank VerschorreLPK1.21.07minMse   15.605  3:514.33472
12  Pieter van Horssen (PR 1.13.20) Dynamo1.21.29minM40   15.535  3:524.32463
13  Rian van den Broeke (PR 1.09.21) Atletica1.22.00minMse   15.437  3:534.29449
14  Kees van HelmondScorpio1.22.13minMse   15.397  3:544.28444
15  Marinus de ManFortuna1.23.54minM40   15.088  3:594.19402
16  Karel LeeuwanghFortuna1.24.01minM50   15.067  3:594.19399
17  Leo DamVN1.24.20minM50   15.010  4:004.17392
18  Peter Vader (PR 1.23.58) Delta Sport1.24.29minMse   14.983  4:004.16388
19  Arjan Beije (PR 1.13.48) Delta Sport1.24.49minMse   14.925  4:014.15380
20  Sjaak de Kok (debuut) AV'561.25.09minMse   14.866  4:024.13372
21  Arie VisserAvantri1.25.16minMse   14.846  4:024.12369
22  Theo VerhagenRotterdam1.25.17minM40   14.843  4:034.12369
23  Antonio CangiLR1.25.19minMse   14.837  4:034.12368
24  Roy AcohenFortuna1.25.21minMse   14.831  4:034.12368
25  John VermeulenPAC1.25.32minMse   14.799  4:034.11363
26  Jan MarijnissenScorpio1.25.53minM40   14.739  4:044.09355
0  Kees van den Pol (PR 1.20.37) AV'561.26.19minM45   14.665  4:054.07345
-  Robert BoerRotterdam1.26.31minMse   14.631  4:064.06341
-  Rinus Joosse (PR 1.19.50) AV'561.29.26minM50   14.154  4:143.93279
57  Theo den Engelsman (PR 1.28.41) Delta Sport1.32.30minMse   13.685  4:233.80220
59  Wim Provoost (PR 1.25.33) Delta Sport1.32.45minMse   13.648  4:243.79216
62  Jos Geluk (PR 1.27.00) Delta Sport1.34.45minMse   13.360  4:293.71182
66  Gert Jan de Glopper (PR 1.31.23) Delta Sport1.35.21minMse   13.276  4:313.69172
-  Tony VersavelFlakkee1.35.49minVse   13.211  4:323.67184
80  Jos Brands (PR 1.27.35) Delta Sport1.37.02minMse   13.046  4:363.62146
82  Kees Verboom (PR)Nieuwerkerk1.38.00minMse   12.917  4:393.59132
-  Nellie van Horssen (PR 1.29.22) Dynamo1.38.35minV35   12.840  4:403.57138
85  Cor Muller (PR 1.27.39) Delta Sport1.38.37minMse   12.836  4:403.57124
-  Huguette Declercq (PR 1.29.51) Atletica1.39.27minV35   12.729  4:433.54126
-  Diny van der PasFortuna1.40.22minVse   12.612  4:453.50113
-  Nel PeursumVoorne Atletiek1.41.34minVse   12.463  4:493.4697
105  Adri Noordijke (PR 1.34.51) Zierikzee1.42.28minMse   12.354  4:513.4377
-  Caroline PepperRotterdam1.44.46minVse   12.083  4:583.3661
-  Murriel WillemsPallas1.45.39minVse   11.982  5:003.3352
119  Kees de WijsNieuwerkerk1.46.28minMse   11.890  5:033.3041
-  Mientje de Jonge (debuut) Dynamo1.47.03minV40   11.825  5:043.2840
125  Sytse Stins (PR 1.31.04) Delta Sport1.47.23minMse   11.788  5:053.2734
-  Martha SchruijerFortuna1.47.51minVse   11.737  5:073.2634
-  Monique AndriessePAC1.51.40minVse   11.336  5:183.1511
136  Koos Resoort (PR)Delta Sport1.54.20minM45   11.072  5:253.083
-  Erica KramerFortuna1.54.44minVse   11.033  5:263.062
-  Lize WuysterFortuna1.55.02minVse   11.004  5:273.061
-  Anja KomenBlauw Wit1.55.26minVse   10.966  5:283.051
137  Johan HendrikseDelta Sport1.55.26minMse   10.966  5:283.051
-  Annemarie van MeertenPAC1.57.16minVse   10.795  5:333.00-
-  Nell WijningsTHOR1.57.35minVse   10.766  5:342.99-
-  Mirjam HokkeRotterdam1.58.18minVse   10.700  5:362.97-
-  Corry van der LindenPoortugaal2.17.28minVse   9.208  6:312.56-
156  Jan Lekkerkerk (PR 2.13.49) Delta Sport2.22.42minM60   8.871  6:462.46-
Mannen: 42 (71.19%) => M40=5 - M45=2 - M50=3 - M60=1 - Mse=31
Vrouwen: 17 (28.81%) => V35=2 - V40=1 - Vse=14

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

halve marathon

2019Tim Pleijte1:11:20Erwin Adan1:15:04Jozias Boone1:17:49Monica Sanderse1:25:48368
2018Erwin Harmes1:13:02Floris Willeboordse1:15:54Ricardo Sint Nicolaas1:17:04Monique Verschuure1:23:42352
2017Erwin Harmes1:11:31Tim van den Broeke1:15:10Eric Wolfert1:16:26Sabine van de Reijt1:23:42392
2016Tim Pleijte1:11:57Martijn de Kok1:13:31Paul Visser1:15:38Amy Van den Broek1:28:06366
2015Erwin Harmes1:11:18Remy Vasseur1:14:37Adriaan van Keulen1:19:29Monique Verschuure1:30:36192
2014Martijn de Kok1:13:43Dennis Postma1:19:06Remy Vasseur1:20:44Anjolie Engels1:23:37188
2013Tim Pleijte1:12:44Ronnie Overgaauw1:13:10Adriaan van Keulen1:18:22Anjolie Engels1:26:34293
2012Martijn de Kok1:15:21Michel Schrier1:16:45Tjitte van den Buys1:17:09Claudia van Rijn1:20:19223
2011Martijn de Kok1:15:53Huub van Noorden1:16:35Alwin Vermeulen1:16:48Anjolie Engels1:26:25303
2010Pascal van Troost1:12:13Arjan Beije1:16:26Remy Vasseur1:19:51Martine Lust1:33:21233
2009Alwin Vermeulen1:16:14Perry Vermeulen1:16:42Theo Stelling1:16:46Marlies Kort1:23:03255
2008Wim Padmos1:19:17Tim Pleijte1:19:53Arjan Beije1:21:21Ingrid IJsebaert1:34:14292
2007Wim Padmos1:12:07Sepp Thomas1:14:30Niels Koole1:15:57Leonie Ton1:32:14349
2006Ralf Preibisch1:13:29Niels Koole1:16:10Miquel van Tongeren1:17:14Daniella van Dulst1:32:33268
2005Arjan Beije1:14:36Alwin Vermeulen1:15:59Sepp Vermeulen1:17:41Willemien de Nooijer1:40:40202
2004Arjan Beije1:14:59Sepp Vermeulen1:18:25Philip Vermoens1:19:35Francien Mooijekind1:40:08191
2003Arjan Beije1:15:41Erik Goossen1:18:47Rachid Guigui1:18:58Marlies Kort1:23:57200
2002Alwin Vermeulen1:12:43Niels Koole1:14:07Erik Goossen1:15:15Marlies Kort1:20:14145
2001Arjan Beije1:21:22Sepp Vermeulen1:22:50Wim Vos1:23:47Marlies Kort1:24:3075
2000Alwin Vermeulen1:13:38Jan Willem Schaar1:15:41Patrick Snijders1:17:44Marlies Kort1:25:4729
1999Niels Koole1:11:56Miquel van Tongeren1:14:03John Matthijsse1:15:09Marlies Kort1:29:16152
1998Niels Koole1:12:45Jack Govers1:13:16Alwin Vermeulen1:13:23Ellie Westerweele1:36:4843
1997Niels Koole1:13:56Pieter Heggen1:14:30Alwin Vermeulen1:14:57Esther Schilt1:26:4544
1996Kees van Helmond1:16:00Han van de Weck1:16:28Wim Besuijen1:17:21Esther Schilt1:24:2957
1995Miquel van Tongeren1:15:33Hans van de Weck1:15:43Peter de Jongh1:16:17Carlien Harms1:31:5330
1994Jan de Wilde1:14:56Han van der Weck1:15:38Ron Jongeneel1:16:45Tony Versavel1:35:4959
1993René Evers1:13:31Jan Hoek1:13:38Jan de Wilde1:14:04Nellie van Horssen1:34:3263
1992Peter Jansen1:13:06Jan Hoek1:14:11Leo de Leeuw1:15:15Nellie van Horssen1:34:1661
1991Peter Jansen1:13:06Kees van Koeveringe1:14:57Ton van 't Veer1:15:53Nellie van Horssen1:33:3140
1990Rian van den Broeke1:12:26Jan de Wilde1:14:25Kees van Koeveringe1:15:50Lia Gonzalez1:29:3854
1989Peter Louwerse1:15:44Han van der Weck1:17:23Pieter van Horssen1:18:00Ellie Westerweele1:32:4350
1988Erwin Nederlof1:12:07Jan van Laarhoven1:14:43Johan de Vlieger1:15:29Ankie Rommens1:33:4337
1987Simon Blom1:17:18Robert Boer1:17:58Jaap Oele1:18:42Andere afstand3

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 1.237 seconden nodig om deze lijst met 59 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reactie:
Jan Roose: Nieuwe Hardloopwedstrijd….. 1e..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
15-09: 40e Bikse Natuurmarathon Hilvarenbeek (6)
10 km Jack Suijkerbuijk (PR 42.35)49.26  M60
halve Bram Verhage (PR 1.26.01)1.34.12  M55
halve Maurice Steketee (PR 1.36.11)1.41.06  M35
marath Ingrid IJsebaert (PR 3.10.27)3.48.23  V50
marath Guy van Driessche (PR 3.19.20)3.48.23  M50
marath Robert Carol (PR 3.15.57)3.53.05  M50
15-09: Door Dik en Dun Steenbergen (4)
10 km Lion Baas (PR 38.59)39.49  M40
10 km Ronald Geertse (PR 39.02)44.36  M35
10 km Andre Meijers (PR 42.14)44.51  M45
10 km Jacqueline Meijers (PR 54.04)58.21  V45
08-09: Marathon Munster (1)
marath Marcel van Delden (PR 3.19.18)3.41.54  M50
08-09: Halve Marathon Oostland Pijnacker (1)
halve Heddie Nieuwdorp (PR 1.20.40)1.23.32  M60
08-09: Quikrun Roosendaal (6)
10 km Lion Baas (PR)38.59  M40
10 km Marco Olivier (PR)44.42  M45
10 km Nancy Koch (PR)48.12  Vse
10 km Rosette Verkaart (PR)50.09  V40
10 km Jacqueline Meijers (PR)54.04  V45
5 km Andre Meijers (PR)19.43  Mse
07-09: Halve Marathon Evergem (11)
07-09: Kramp Run Varsseveld (1)
5 km Tim van den Broeke (ZR + PR)14.37  Mse
03-09: Baanwedstrijd Vlissingen (11)
01-09: 31e Tilburg Ten Miles  (29)
30-08: Track Meeting Utrecht (5)
29-08: Seuterloop s-Gravendeel (1)
24-08: Allonsius Sport Meeting Huizingen (1)
22-08: Baanwedstrijd Rotterdam (2)
17-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo (3)
09-08: Track Meeting Utrecht (2)
03-08: Memorial Rasschaert Ninove (1)
27-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem (4)
26-07: NK baan Senioren Den Haag (8)
21-07: Gentse Feesten Meeting  (2)
Atletiek Zeeland © 2019