donderdag 20 september 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator eindtijd | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
09-09: Tim Pleijte onderbreekt in 12e Kustloop zegereeks Erwin Harmes
04-09: Is mijn training iets voor jou?
01-09: Parcoursrecord voor Tim Pleijte in Kustloop Vrouwenpolder
28-08: Erwin Harmes wint na zoveelste solorace voor derde keer Halve Westenschouwen
07-08: Verwarring over wedstrijden
28-07: Jullie lopen te snel ( of te langzaam )? Vervolg.
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 21-09: Vaart van Vlissingen
za 22-09: Bamisrun Kloosterzande
zo 23-09: 2e Kraaieloop Lewedorp
zo 23-09: 34e Dam tot Damloop Amsterdam
vr 28-09: Pump-up Run 10k Middelburg
za 29-09: Ten Miles Philippine
vr 05-10: 11e Ladiesrun Zoutelande
za 06-10: Clingse Bosloop Kapellebrug
za 06-10: 16e Kustmarathon Zoutelande
zo 07-10: 33e Singelloop Breda
zo 14-10: 35e Marathon Eindhoven
za 20-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen
za 20-10: 57e Singelloop Middelburg
zo 21-10: 43e Amsterdam Marathon
Recente uitslagen meer uitslagen
za 15-09: 2e Bosse Pielenloop Vogelwaarde (79)
za 15-09: 15e Tielemanloop Middelharnis
vr 14-09: 23e Stadsloop Goes
za 08-09: 5e d'Ossekoppenloop Ossenisse (133)
za 01-09: 12e Kustloop Vrouwenpolder (486)
wo 29-08: Kreekloop Terneuzen (74)
zo 26-08: Lamsorenloop Lamswaarde (27)
zo 26-08: Hardloop3Daagse Ritthem
za 25-08: 32e Halve Marathon Westenschouwen (399)
vr 24-08: 9e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge (103)
za 11-08: 15 van Wolphaartsdijk (111)
di 07-08: 6e Zomerloop Zuidzande (71)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
41e Singelloop
Middelburg, zaterdag 2 november 2002 - Organisatie: Dynamica
001 SchlettererSebas AAC/Dyn          0:19:59  1eH20
002 Goossen Erik     Scheldesport     0:20:02  2eH20
003 Koole Niels      Dynamica         0:20:27  3eH20
004 Koster Bart      Dynamica         0:21:11  4eH20
005 Vermaat Ron      de L'oslopers    0:21:17  5eH20
006 WesterlakenHans  Energie          0:21:44  1eH40
007 Bruggeman Rini   AV'56            0:21:48  6eH20
008 Vos Wim          Dynamica         0:21:51  2eH40
009 Sparrentak Wim v Dynamica         0:21:53  7eH20
010 Smit Eddy        DeltaSport       0:21:54  1eH50
011 Hofland Robin    Dynamica         0:21:57  8eH20
012 Bostelaar Rens   Dynamica         0:22:00  3eH40
013 Geldof Marco     Dynamica         0:22:02  9eH20
014 Pruijsers Martin Dynamica         0:22:07  10eH20
015 Brouwer Sjaak    Dynamica         0:22:12  11eH20
016 Faes Adrie       Dynamica         0:22:18  4eH40
017 Deelen Corne     Eggenstein (Dld) 0:22:20  5eH40
018 Caspel Wouter v  Dynamica         0:22:32  12eH20
019 Jacobse Leon     Dynamica         0:22:46  13eH20
020 Jansen Micha     Dynamica         0:22:48  14eH20
021 Bekers Frans     Sprint           0:22:50  2eH50
022 Bastian Karin    Dynamica         0:22:54  1eD20
023 Vaardegem Jan v  Dynamica         0:22:56  15eH20
024 Pekaar Eddy      Dynamica         0:22:58  3eH50
025 Overweel John    Dynamica         0:23:08  4eH50
026 Wiebes Frank     Wilskracht       0:23:10  16eH20
027 Croon Michel     Phanos           0:23:15  17eH20
028 Poppe Erik       Dynamica         0:23:17  18eH20
029 Vader Peter      DeltaSport       0:23:20  6eH40
030 Ramsteyn Peter   Dynamica         0:23:22  19eH20
031 Roy Ron le       Dynamica         0:23:27  20eH20
032 Dellebeke Ron    Dynamica         0:23:29  7eH40
033 Hollander Jos de AV'56            0:23:31  21eH20
034 Witte Rinus      Middelburg       0:23:35  8eH40
035 Broeke Rian vd   Dynamica         0:23:45  9eH40
036 Klem Pieter      Flakkee          0:23:53  22eH20
037 Luitwieler Jacky Dynamica         0:23:55  10eH40
038 Wilde Rien de    AV'56            0:24:02  11eH40
039 Bertijn Coen     Dynamica         0:24:10  23eH20
040 Roose Wim        AV'56            0:24:12  5eH50
041 Lievense Lein    Dynamica         0:24:22  6eH50
042 Gerards Edith    Dynamica         0:24:26  2eD20
043 Visser Bram de   Dynamica         0:24:31  12eH40
044 Kraan Jurgen     Leiden Atl       0:24:40  24eH20
045 Boogaard Jos     Dynamica         0:24:51  7eH50
046 Wouters Hans     AV'56            0:24:56  13eH40
047 Dykstra Seth     LPK              0:24:58  25eH20
048 Davidse John     Dynamica         0:25:03  14eH40
049 Verbeek Christel Dynamica         0:25:05  3eD20
050 Verbist Willy    Dynamica         0:25:09  8eH50
051 Denissen Kees    Middelburg       0:25:13  15eH40
052 Dijke Buis       Arnemuiden       0:25:16  16eH40
053 Marcusse Kees    Dynamica         0:25:19  9eH50
054 Schoenmaker Rob  Dynamica         0:25:21  17eH40
055 Bostelaar Jan    Dynamica         0:25:23  10eH50
056 Maat Chantal     Dynamica         0:25:27  4eD20
057 Gruiter Karel vd Dynamica         0:25:31  11eH50
058 Stroo Andre      Dynamica         0:25:47  18eH40
059 Maartense Sjaan  AV'56            0:25:49  1eD35
060 Balkenende Rien  Middelburg       0:25:51  19eH40
061 Niekerk Simon v  Dynamica         0:25:53  26eH20
062 Mol Rob          Vet Ned          0:26:01  12eH50
063 Guequierre John  Dynamica         0:26:02  13eH50
064 Pijl Winnie vd   Vet ned          0:26:04  20eH40
065 Koole Adrie      Dynamica         0:26:12  14eH50
066 Gonzales Lia     Dynamica         0:26:18  2eD35
067 GonzalezMauricio Dynamica         0:26:20  21eH40
068 Sala Huug        Dynamica         0:26:27  22eH40
069 Adriaanse Hans   Middelburg       0:26:33  23eH40
070 Rouw Henk        Vet Ned          0:26:38  15eH50
071 Duvekot Harold   Dynamica         0:26:40  24eH40
072 Cornu Cees       Dynamica         0:26:42  25eH40
073 Steur Kees       Middelburg       0:26:46  26eH40
074 Cuje Rob         Dynamica         0:26:51  27eH40
075 Rijke Ronald     Dynamica         0:26:59  27eH20
076 Lampert Ad       Meliskerke       0:27:07  28eH40
077 Noordijke Adri   Vet Ned          0:27:10  1eH60
078 Pieterse Frans   Dynamica         0:27:18  29eH40
079 Caspel John v    LPK              0:27:21  30eH40
080 Aspert Jack v    Loopserv Nld     0:27:24  31eH40
081 Niekerk Andres   Utrecht          0:27:25  28eH20
082 Bulck Cees vd    Middelburg       0:27:30  16eH50
083 Guchte Evelien v Middelburg       0:27:41  5eD20
084 Ruyter Tonny de  Dynamica         0:27:45  17eH50
085 Hendriks Alex    Vlissingen       0:27:47  32eH40
086 Poortvliet Hugo  Dynamica         0:27:50  18eH50
087 Belzen Lieven v  St Joostland     0:27:51  33eH40
088 Geldof Ko        Oost Souburg     0:27:54  19eH50
089 Pluijlaar Hans   Dynamica         0:27:56  2eH60
090 Richard Marcel   Zoutelande       0:27:59  20eH50
091 Pluijlaar Joost  Dynamica         0:28:02  29eH20
092 Melse Rob        Middelburg       0:28:27  21eH50
093 SchoenmakerStefa Dynamica         0:29:01  30eH20
094 Geuquierre Ben   Souburg          0:29:26  34eH40
095 Geschiere Suzann Middelburg       0:29:29  3eD35
096 Maranus Jan      Grijpskerke      0:29:38  22eH50
097 Brouwer Adrie    Koudekerke       0:29:47  35eH40
098 Belzen Lieven v  St Joosland      0:29:49  31eH20
099 SchoenmakersAnto Dynamica         0:29:52  3eH60
100 Francke Leo      Oostkapelle      0:29:54  36eH40
101 Rijke Bram de    Dynamica         0:30:18  4eH60
102 Schipper Wilco d Dynamica         0:30:29  37eH40
103 Wilde Nadine de  AV'56            0:30:33  6eD20
104 Roose Jan        AV'56            0:30:52  23eH50
105 Jobse Elien      Vlissingen       0:31:00  4eD35
106 Kraker Lein de   Dynamica         0:31:01  24eH50
107 Oostinga Loes    Middelburg       0:31:04  5eD35
108 PluijlaarCirelle Dynamica         0:32:40  7eD20
109 Dijkstra Jo      Middelburg       0:33:17  5eH60
110 Schoenmaker Luci Vlissingen       0:33:28  38eH40
111 DemarteauMarijn  Startbaan        0:35:01  32eH20
112 Adriaanse Sylvia Middelburg       0:35:05  8eD20
113 Slagter Judith   Flakkee          0:35:11  9eD20
114 Ruborn Marlies   Middelburg       0:35:15  6eD35
115 Dekker Ina       Middelburg       0:35:17  7eD35
116 Verbruggen Huber Middelburg       0:36:14  25eH50
117 GoossensBarbara  Leiden           0:36:52  10eD20
118 Melio Conny      Phanos           0:36:53  8eD35
119 Lindenbergh Hans Goes             0:36:57  6eH60
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
21-10-2017 56e SingelloopMiddelburgDynamica0
22-10-2016 55e SingelloopMiddelburgDynamica1493
24-10-2015 54e SingelloopMiddelburgDynamica1874
25-10-2014 53e SingelloopMiddelburgDynamica2553
26-10-2013 52e SingelloopMiddelburgDynamica3435
27-10-2012 51e SingelloopMiddelburgDynamica3016
29-10-2011 50e SingelloopMiddelburgDynamica2870
30-10-2010 49e SingelloopMiddelburgDynamica3216
31-10-2009 48e SingelloopMiddelburgDynamica2680
25-10-2008 47e SingelloopMiddelburgDynamica1640
27-10-2007 46e SingelloopMiddelburgDynamica1803
28-10-2006 45e SingelloopMiddelburgDynamica1800
29-10-2005 44e SingelloopMiddelburgDynamica1250
06-11-2004 43e SingelloopMiddelburgDynamica964
01-11-2003 42e SingelloopMiddelburgDynamica812
03-11-2001 40e SingelloopMiddelburgDynamica1013
04-11-2000 39e SingelloopMiddelburgDynamica971
06-11-1999 38e SingelloopMiddelburgDynamica968
07-11-1998 37e SingelloopMiddelburgDynamica1028

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
16-09: Berlin marathon Berlijn (4)
marath Marlon Roels (PR)3.08.07  M45
marath Paola van Gilst (PR)3.09.15  V45
marath Ada Geuze (PR)3.17.39  V35
marath Michel Ridderhof (PR 3.19.10)3.24.00  M45
09-09: Quikrun Roosendaal (7)
09-09: Halve Marathon Oostland Pijnacker (5)
09-09: Flanders Field Marathon Ieper (4)
09-09: M√ľnster marathon (4)
08-09: 43e Run Winschoten (3)
08-09: WK 100 km Sveti Martin na Muri (2)
02-09: 30e Tilburg Ten Miles (30)
01-09: Halve Marathon Evergem (6)
01-09: Memorial Polspoel Vilvoorde (1)
31-08: Track Meeting Utrecht (4)
28-08: 10km van Groot Steenbergen (3)
23-08: 3000m Meeting Rotterdam (3)
18-08: Memorial Jos Verstockt Lier (2)
17-08: 4e Goes on Track (45)
15-08: We All Love Running Zomergem (4)
08-08: Internationale meeting Sint-Niklaas (3)
04-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo (2)
03-08: Track Meeting Utrecht (7)
28-07: Memorial Rasschaert Ninove (2)
Recente video(s)
Atletiek Zeeland © 2018