woensdag 23 mei 2018 | Home | Bestenlijsten | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
18-05: Hardlopen in de Zeeuwse media
30-04: Hardloopadviezen
21-04: Erwin Harmes wint Marathon Zeeuws-Vlaanderen
09-04: Gezocht: gunstige dag voor marathon
19-03: Progressie boeken als hardloper
18-03: Jubileumeditie Zwinstedenloop prooi voor Diaz Rodriguez
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 25-05: 7e Schellachloop Middelburg
za 26-05: 9e IFAM Outdoor Oordegem
zo 27-05: 28e Leiden Marathon
zo 27-05: 8e Halve van Renesse
wo 30-05: Hoek Run
vr 01-06: 3e Gaperloop Gapinge
vr 01-06: Track Meeting Utrecht
za 02-06: Putbosmeeting Oordegem
za 02-06: Ladiesrun Goes
do 07-06: Avondbaanwedstrijd Zierikzee
vr 08-06: 10e Griffioenloop Middelburg
za 09-06: Allonsius Sport Meeting Huizingen
za 09-06: 36e Nationale Lenteloop Papendrecht
za 09-06: 47e Gouden Spike Leiden
di 12-06: Avondbaanwedstrijd Terneuzen
vr 15-06: 10e Lepraloop Oostkapelle
za 16-06: 31e Bavoloop Rijsbergen
wo 20-06: Avondbaanwedstrijd Vlissingen
do 21-06: 19e Molenloop Stellendam
za 23-06: Zeeuwse kampioenschappen Oostburg
zo 24-06: Grote Prijs Lokeren
zo 24-06: 35e Halve Marathon Roosendaal
Recente uitslagen meer uitslagen
vr 18-05: 18e Stadsloop Middelburg
za 12-05: 22e Meidoornloop Nisse (325)
wo 09-05: 10e Stadsloop Biervliet (135)
zo 06-05: Worstel en kom boven loop Wolphaartsdijk (47)
za 05-05: Vrijgezellenloop Vlissingen (30)
vr 27-04: 43e Omloop van Menheerse Middelharnis
vr 27-04: Koningsloop Oostburg
zo 22-04: 7e Zwaakse Weel loop Kwadendamme (66)
za 21-04: 10e Marathon Zeeuws-Vlaanderen Hulst (505)
vr 20-04: 7e Oranjemuidenloop Arnemuiden (88)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
17e Kustcross
Vlissingen, zaterdag 25 februari 2006 - Organisatie: Dynamica
Foto's Frans Dekkers Foto's Arjan Schotanus
    Heren 20  10 km  
    naam                   geb stn club        tijd
001 Klerk        Joost      80 265 Phanos     41:17 
002 Vasseur      Remy       81 185 Dynamica   41:57 
003 Pagter       Kevin de   87 254 Dynamica   42:15 
004 Rabout       Theo       73 103 Wielingen  43:01 
005 Sparrentak   Wim van    69 270 Dynamica   43:04 
006 Veerman      Rutger     80 294 Wielingen  43:51 
007 Dewilde      Michael    79 239 Eeklo      44:07 
008 Riemens      Marc       68 292 Dynamica   44:28 
009 Koster       Bart de    67 266 Dynamica   45:32 
010 Janse        Micha      74 115 Dynamica   45:36 
011 Hofland      Robin      67 165 Dynamica   46:01 
012 Hopmans      Jacq       67 229 Spado      46:26 
013 Vaardegem    Jan van    68 293 Dynamica   46:45 
014 Jacobse      Leon       82 267 Dynamica   47:51 
015 Verhage      Arjo       69 110 Dynamica   48:09 
016 Hengst       Laurens J  66 218 Aagtekerke 48:24 
017 Meulmeester  Manfred    69 154 Dynamica   49:29 
018 Adriaanse    Hanco      72 191 Aagtekerke 50:03 
019 Janse        Jos        71 227 Middelburg 50:43 
020 Linde        Erwin v d  75 188 Vlissingen 51:41 
021 Hollander    Pieter den 78 223 Pekelinge  52:50 
022 Ridder       Cor de     70 226 Arnemuiden 53:12 
023 Korstanje    Maurice    69 189 Vlissingen 59:05 
024 Wisse        Rico       90 224 Witte Menn 59:11 
025 Huibregtse   Aarnout    57 261 Westkapell 59:25 
026 Meulmeester  Rini de    66 187 Goes       59:37 
027 Maldegen     Sjacco     69 220 Gravenpold 59:42 
028 Walhout      Marco         216 Vlissingen 01:14 
029 Hollander    Kees den   68 225 Aagtekerke 02:27 
   
    Heren 40  10 km
    naam                   geb stn club        tijd
001 Cappon       Eric       66 104 Wielingen  42:39 
002 Beljaars     Franky     64 166 Dynamica   43:11 
003 Woord        Ruud       57 228 Thor       43:16 
004 Bruggeman    Rini       63 139 AV'56      45:11 
005 Lievens      Herman     57 180 Val Belgie 45:27 
006 Leng         Edward de  62 119 Dynamica   46:14 
007 Dijke        Wim van    63 117 Dynamica   46:32 
008 Groen        Jan        58 480 Berkel     46:54 
009 Eversdijk    Ko         57 138 AV'56      46:59 
010 Luijk        Lion van   61 123 Dynamica   47:43 
011 Jaspers      Erwin      65 222 Vitesse    48:29 
012 Augustijn    Marc       63 144 AV'56      49:19 
013 Mourik       Piet van   63 129 DeltaSport 49:52 
014 Luitwieler   Jacky      61 122 Dynamica   50:06 
015 Bouwens      Fer        60 127 DeltaSport 50:40 
016 Besuyen      Marius     67 160 Dynamica   50:59 
017 Caspel       Jon van    57 125 LPK        51:25 
018 Dellebeke    Ron        58 124 Dynamica   51:50 
019 Boonman      Arnold     63 149 RKHAV      52:06 
020 Beelen       Huub       59 142 AV'56      52:25 
021 Waeter       Bennie vd     235 Vlissingen 53:41 
022 Remortel     Eric van   56 141 AV'56      53:47 
023 Lous         Henk       58 221 Vlissingen 54:11 
024 Nahumury     Bas        59 240 Middelburg 54:18 
025 Voorde       Lucas v d  60 134 RKHAV      54:38 
026 Polak        Rob           217 Vlissingen 54:45 
027 Wouters      Hans       62 269 AV'56      56:05 
028 Boomsluiter  Hans       60 215 Grijpskerk 57:36 
029 Dykwel       Peter      62 219 Zaklopers  57:57 
030 Jacobs       Willy      61 232 Galder     59:23 
031 Pfister      Bas        62 213 Amsterdam  59:45 
032 Priem        Arthur     58 192 Koudekerke 01:51 
033 Nagtzaam     Pierre     59 231 MeerselDre 04:42 
034 Kuyck        Charl         234 Galder     05:14 
   
    Heren 50  8000m
    naam                   geb stn club        tijd
001 Zuidweg      Jan        54 494 Flakkee    35:16 
002 Horssen      Pieter van 49 302 Dynamica   37:07 
003 Besuyen      Wim        3  371 Dynamica   38:27 
004 Jacobs       Rene       49 335 Val Belgie 38:39 
005 Pol          Kees v d   46 315 AV'56      39:08 
006 Waesberghe   Jo van     46 311 RKHAV      39:17 
007 Gueqierre    John       51 370 Dynamica   40:33 
008 Jonge        Wim de     49 320 AV'56      41:15 
009 Slagter      Jan        54 479 Parthenon  41:20 
010 Koole        Adri       51 303 Dynamica   43:02 
011 Botman       Kobus      51 498 Dynamica   43:13 
012 Beijer       Piet       48 304 Dynamica   45:34 
013 Ruyter       Tonny de   48 491 Dynamica   46:17 
014 Meijde       Andre v d  54 301 Flakkee    46:22 
015 Klaaysen     Henk       46 478 Vlissingen 47:38 
016 Francke J    J             186 Vlissingen 50:26 
017 Nagelkerke   Ron        54 477 Heinkensza 53:30 
018 Pekaar       Eddie      50 336 Koudekerke 53:38 
019 Zoontjes     Theo       46 339 Vlissingen 02:12 
020 Kunst        Gijs          486 Oosterhout 04:47 
021 Ridder       Jaap de    50 481 Arnemuiden 05:11 
   
    Heren 60  8000m
    naam                   geb stn club        tijd
001 Gruiter      Karel v d  45 305 Dynamica   41:47 
002 Gerittsen    Han        55 312 RKHAV      42:09 
003 Swint        Rein       39 337 Vlissingen 43:19 
004 Marcusse     Kees       44 376 Dynamica   43:54 
005 Poortvliet   Hugo       44 306 Dynamica   45:51 
006 Pluylaar     Hans          325 Dynamica   48:46 
007 Rommers      Gerard     39 334 Vlissingen 50:24 
008 Schoenmakers Anton      40 307 Dynamica   50:30 
009 Verbeek      Piet       43 319 AV'56      50:32 
010 Linde        Wim vd     46 475 Goes       54:15 
011 Siereveld    Jan        42 476            55:01 
012 Rijke        Bram de    33 308 Dynamica   55:08 
013 Geerts       Pol        44 484 Meersel-Dr 02:41 
   
    Heren Kc  4000m
    naam                   geb stn club        tijd
001 Planting     Robert     81 236 Atilla     16:28 
002 Stolk        Edwin      75 111 Flakkee    17:22 
003 Reynhout     Richard    85 140 AV'56      18:03 
004 Beilo        Cesar      86 243 Vlissingen 18:06 
005 Klem         Pieter     5  112 Flakkee    18:08 
006 Veeken       Davey v d  87 136 RKHAV      18:27 
007 Francke      Geert      86 242 Vlissingen 18:48 
008 Schroevers   R          79 262 Vlissingen 19:00 
009 Aper         Tim        87 135 RKHAV      19:04 
010 Sterrenburg  Paul       86 233 Dynamica   19:13 
011 Westerweele  Henrik     80 756 Dynamica   19:55 
012 Murre        Walter     67 696 Scheldespo 21:49 
013 Boog         Bas van de 88 145 AV'56      22:48 
014 Wijnacker    Eric       85 190 Vlissingen 23:27 
015 Dobbelaere   Sander     87 237 Watervliet 43:45 
   
    Heren kcV 4000m
    naam                   geb stn club        tijd
001 Vos          Wim           754 Dynamica   16:55 
002 Vos          Wilko de   63 694 AV'56      18:41 
003 Smit         Eddy       48 310 DeltaSport 18:44 
004 Leeftink     Henk       64 105 Dynamica   19:30 
005 Pluijlaar    Joost      63 118 Dynamica   19:49 
006 Volleman     Roland     61 107 Scheldespo 19:58 
007 Zaman        Jacques    61 109 Scheldespo 21:53 
008 Jong         Ruud de    66 147 AV'56      22:19 
009 Engelaar     Jan        66 268 Wielingen  22:45 
010 Kayser       Leo        60 108 Scheldespo 23:30 
011 Knijff       Theo       61 697 Scheldespo 25:39 
   
    Dames 20  6000m
    naam                   geb stn club        tijd
001 Vanakova     Dominika      065 AV'56      29:25 
002 Hopmans      Marissa       084 Spado      29:25 
003 Koole Maat   Chantal    71 066 Dynamica   30:51 
004 Slingerland  Carina     71 085 AVHaaksber 36:10 
005 Meulmeester  Marcelle   77 079 Goes       42:02 
006 Malmberg     Annechien  78 086 Middelburg 44:00 
   
    Dames 35  6000m
    naam                   geb stn club        tijd
001 Maartense    Sjaan      55 059 AV'56      30:54 
002 Linde        Annet v d  70 057 AV'56      31:25 
003 Ysebaert     Ingrid     66 054 RKHAV      32:53 
004 Overveld     Jeanine v  61 080 Thor       34:33 
005 Fondse       Angelique  70 087 Vlissingen 35:19 
006 Kleven       Lenie van  53 047 VetNed zld 35:22 
007 Broek        Ellen vd   70 082 MeerselDre 38:43 
008 Dun          Toos v     51 081 Galder     40:42 
009 Jonge        Henny de   55 049 DeltaSport 41:39 
010 Jansen       Meri       65 083 Galder     41:44 
011 Brabander    Desiree de 66 076 Vlissingen 44:03 
   
    Dames Kc  2000m
    naam                   geb stn club        tijd
001 Wilde        Nadine de  88 724 AV'56      10:52 
002 Reijnhout    Sylvia     88 056 AV'56      11:25 
003 Loock        Chris van  54 077 Val Belgie 14:19 
   
    Dames kcV 2000m
    naam                   geb stn club        tijd
001 Aper         Ellen      60 052 RKHAV      11:21 
002 Smit         Greetje    50 050 DeltaSport 11:41 
003 Anrooy       Mariella   67 040 AV'56      13:01 
004 Pluym        Nicole     59 078 Val Belgie 14:18 
005 Voogt        Leonoor    62 751 Scheldespo 15:06 
006 Bouterse     Tina       62 041 Scheldespo 15:11 
   
    Jongens A   6000m
    naam                   geb stn club        tijd
001 Jansen       Wouter     87 023 Dynamica   26:29 
002 Francke      Jesper     88 022 Dynamica   26:57 
003 Kingma       Paul       88 021 Scheldespo 27:20 
004 Zeijseink    Sander     87 025 Dynamica   28:03 
005 Bout         Erik       87 020 Dynamica   33:02 
   
    Jongens B   4000m
    naam                   geb stn club        tijd
001 Luitwieler   Jermaine   89 004 Dynamica   18:46 
002 Fraeyenhove  Martijn v  90 010 Scheldespo 18:50 
003 Volleman     Quinten    90 001 Scheldespo 19:23 
004 Huybregtse   Danny      90 009 Trim       19:41 
005 Beelen       Viktor     90 006 AV'56      19:46 
006 Manahutu     Yoel       90 013 Dynamica   20:23 
007 Jonge        Sybren de  90 005 Dynamica   20:59 
008 Corne        Frank      89 017 Dynamica   23:36 
009 Mans         Michel     90 007 AV'56      26:14 
   
    Jongens C   3200m
    naam                   geb stn club        tijd
001 Exter        Niek den   92 508 Scheldespo 15:03 
002 Schoenmaker  Stefan     91 532 Dynamica   15:14 
003 Oosterhuis   Johan      92 770 Dynamica   15:25 
004 Voncken      Martin     91 507 Scheldespo 15:31 
005 Adan         Erwin      92 534 Dynamica   15:56 
006 Bakker       Frits      92 643 AV'56      16:22 
007 Luitwieler   Glenn      91 530 Dynamica   16:38 
008 Brouwer      Job de     92 617 RKHAV      16:40 
009 Paardekoper  Lars       92 641 AV'56      16:47 
010 Engelaar     Jordy         743 Wielingen  17:03 
011 Vos          Robin de   91 690 AV'56      17:13 
012 Botman       Robin      91 533 Dynamica   17:41 
013 Colpaert     Lars       92 646 AV'56      18:40 
014 Beije        Peter      91 642 AV'56      18:44 
015 Scholtens    Jan        92 689 RKHAV      24:53 
   
    Jongens D   2000m
    naam                   geb stn club        tijd
001 Roelofs      Milan      94 587 DeltaSport 09:27 
002 Vriendt      Xavier de     745 AV de Toek 09:35 
003 Vogel        Jurriaan   93 541 Dynamica   09:58 
004 Oosterhuis   Thomas     93 769 Dynamica   10:05 
005 Ceuster      Isaac de   94 735 Dynamica   10:21 
006 Witte        Dennis     94 544 Dynamica   10:24 
007 Thomaes      Jurgen     93 503 Wielingen  10:27 
008 Geijs        Joel       94 659 AV'56      10:37 
009 Bouterse     Sebastiaan 94 509 Scheldespo 10:48 
010 Szymanski    Victor     93 780 Scheldespo 10:57 
011 Elferink     Patrick    94 561 DeltaSport 11:07 
012 Geschiere    Robin      93 746 Dynamica   11:34 
013 Berlo        David van  93 537 Dynamica   11:37 
014 Beelen       Thomas     93 637 AV'56      11:39 
015 Belzen       Corne van  94 546 Dynamica   12:23 
016 Luteijn      Arjen      94 505 Wielingen  12:43 
017 Strikkers    Dylan      94 768 Dynamica   13:30 
   
    Jongens PA2 1200m
    naam                   geb stn club        tijd
001 Thomaes      Wouter     95 502 Wielingen  06:35 
002 Berg         Tom van de 95 577 DeltaSport 06:39 
003 Balkenende   Luuk       95 665 AV'56      06:44 
004 Bout         Remco      95 686 Dynamica   07:05 
005 Leestemaker  Wouter     95 629 AV'56      07:08 
006 Bemden       Edwin van  95 578 DeltaSport 07:25 
007 Heijnen      Noah       95 576 DeltaSport 07:28 
008 Flikweert    Stefan     95 575 DeltaSport 07:44 
009 Suy          Joris      95 685 Scheldespo 07:47 
010 Bakker       Joost      95 684 RKHAV      07:52 
011 Klompe       Bas        95 651 AV'56      07:57 
012 Ponnuthurai  David      95 548 Dynamica   08:06 
013 Pluijlaar    Dion       95 549 Dynamica   08:16 
014 Cauteren     Jordy van  95 609 RKHAV      08:23 
015 AkuokoMaclea Dwayn      15 631 AV'56      08:40 
016 Boxtel       Stijn van  95 913 Dynamica   08:43 
017 Verburg      Dylan      95 908 Dynamica   09:26 
   
    Jongens PA1 1200m
    naam                   geb stn club        tijd
001 Vos          Patrick de 96 680 AV'56      07:24 
002 Marinissen   Coenraad   96 682 Dynamica   07:27 
003 Sneyder      Eduard     96 028 Thor       07:52 
004 Moor         Roy de     96 604 RKHAV      08:05 
005 Janse        Rubin      96 912 Dynamica   08:22 
006 Roelans      Randy      96 606 RKHAV      08:31 
007 Leeftink     Wouter     96 668 Dynamica   08:33 
008 Magnus       Jan Willem 95 767 AV'56      09:02 
009 Bakker       Tomas      96 683 Dynamica   09:14 
010 Marinisse    Rick       96 910 Dynamica   09:53 
011 Moor         Colin de   96 605 RKHAV      10:35 
   
    Jongens PB  1200m
    naam                   geb stn club        tijd
001 Velde        Tjeerd van 97 567 DeltaSport 06:57 
002 Verstraate   Wouter     77 781 Dynamica   07:07 
003 Kreek        Kris de    97 513 Scheldespo 07:21 
004 Heupperman   Mike       97 652 Dynamica   07:30 
005 Waterschoot  Nigel van  97 597 RKHAV      07:35 
006 Hillebrand   Joel       97 568 DeltaSport 07:49 
007 Heese        Julian van 97 554 Dynamica   07:55 
008 Leng         Finn de    97 654 Dynamica   08:13 
009 Vink         Dylan      97 595 RKHAV      08:28 
010 Anrooy       Franklin v 97 650 AV'56      08:37 
011 Dijkers      Luuk       97 622 AV'56      08:45 
012 Berg         Dardan v d 97 906 Dynamica   09:04 
013 Voorde       Stijn van  97 596 RKHAV      10:39 
   
    Jongens PC  1200m
    naam                   geb stn club        tijd
001 Flikweert    Martijn    98 775 DeltaSport 07:40 
002 Malcontent   Jordy      98 672 RKHAV      08:18 
003 Kouijzer     Giel       98 591 RKHAV      08:54 
004 Berlo        Jesper van 98 556 Dynamica   09:33 
005 Balkenende   Bart       98 666 AV'56      09:51 
006 Ponnuthurai  Timoteus   98 557 Dynamica   11:32 
   
    Meisjes A   4000m
    naam                   geb stn club        tijd
geen deelnemers
   
    Meisjes B   2000m
    naam                   geb stn club        tijd
001 Aper         Aniek      89 618 RKHAV      10:01 
002 Hey          Laurey     89 529 Flakkee    10:19 
003 Hoebe        Evelien v  90 515 Scheldespo 11:04 
004 Antheunisse  Milou      89 019 Middelburg 13:49 
   
    Meisjes C   2000m
    naam                   geb stn club        tijd
001 Platteeuw    Esther     92 655 Scheldespo 08:35 
002 Klaassen     Bo         91 640 AV'56      10:50 
003 Volleman     Claire     92 517 Scheldespo 11:00 
004 Luteijn      Bianca     92 506 Wielingen  11:24 
005 Ysebaert     Eva        92 616 RKHAV      11:45 
006 Troost       Manon      91 721 Flakkee    12:11 
007 Cham         Isatou     91 648 AV'56      12:47 
008 Kayser       Liselot    91 516 Scheldespo 12:59 
009 Bout         Rianne     92 722 Dynamica   14:55 
010 Cauteren     Marisa van 91 720 RKHAV      16:32 
   
    Meisjes D   1200m
    naam                   geb stn club        tijd
001 Seitte       Jhemila    93 540 Dynamica   06:37 
002 Mourik       Sanne van  94 579 DeltaSport 06:40 
003 Velde        Annemiek v 93 581 DeltaSport 06:53 
004 Hout         Dascha v d 93 657 Scheldespo 06:57 
005 Murre        Annick     93 518 Scheldespo 07:09 
006 Snyder       Rozemarijn 94 824 Thor       07:22 
007 Doeleman     Hilde      94 582 DeltaSport 07:25 
008 Verhage      Christa    93 539 Dynamica   07:29 
009 Westende     Tess van t 93 757 Dynamica   07:54 
010 Knijff       Marthe     93 713 Scheldespo 07:56 
011 Notschaele   Tjitske    93 542 Dynamica   07:59 
012 Bakker       Madelon    93 610 RKHAV      08:01 
013 Murre        Joyce      94 519 Scheldespo 08:03 
014 Blommaert    Annelies   93 585 DeltaSport 08:05 
015 Flipse       Danielle   94 633 AV'56      08:07 
016 Oppeneer     Naomi      94 520 Scheldespo 08:09 
017 Waterschoot  Francoise  94 614 RKHAV      08:12 
018 Rasenberg    Ingrid     94 521 Scheldespo 08:14 
019 Bracke       Katrien    94 714 RKHAV      08:17 
020 Troost       Marloes    94 718 Flakkee    08:19 
021 Bun          Mariska    94 612 RKHAV      09:04 
022 Pannekoek    Jeanitha   94 584 DeltaSport 09:12 
023 Wielen       Natalie v  94 715 RKHAV      09:57 
024 Dreu         Rosanne de 93 639 AV'56      12:26 
   
    Meisjes PA2 1200m
    naam                   geb stn club        tijd
001 Gastel       Meike van  95 574 DeltaSport 06:58 
002 Hillebrand   Denise     95 712 Dynamica   07:42 
003 Pieters      Dionne     95 711 AV'56      07:47 
004 Grutter      Marloes    95 630 AV'56      07:55 
005 Freijzer     Elke       95 708 RKHAV      08:00 
006 Heuperman    Marissa    95 653 Dynamica   08:06 
007 Colpaert     Noortje    95 632 AV'56      08:37 
008 Scholtens    Nina       95 707 RKHAV      08:49 
009 Harding      Chayenne   95 501 Wielingen  08:54 
   
    Meisjes PA1 1200m
    naam                   geb stn club        tijd
001 Ysebaert     Sara       96 599 RKHAV      07:27 
002 Volleman     Valerie    96 525 Scheldespo 07:38 
003 Anrooy       Lindy van  96 626 AV'56      07:58 
004 Mourik       Emma van   96 570 DeltaSport 08:09 
005 Nijsse       Sanne      96 625 AV'56      08:11 
006 Ysebaert     Renee      96 598 RKHAV      08:47 
007 Lambregts    Lisa       96 528 Flakkee    09:27 
   
    Meisjes PB  1200m
    naam                   geb stn club        tijd
001 Mendonca     Britt de   97 565 DeltaSport 07:09 
002 Hillebrand   Esther     97 704 Dynamica   07:50 
003 Gastel       Mirthe van 97 566 DeltaSport 08:35 
004 Bouterse     Mariska    97 526 Scheldespo 09:14 
005 Jobse        Danique    97 661 Dynamica   09:24 
006 Vliet        Sara van d 97 564 DeltaSport 10:00 
007 Temmerman    Laura         738 Wielingen  10:16 
008 Goossen      H             739 Wielingen  10:19 
   
    Meisjes PC  1200m
    naam                   geb stn club        tijd
001 Murre        Caya       98 700 Scheldespo 08:24 
002 Es           Fraukje va 98 805 Flakkee    09:36 
003 Mendonca     Tess de    98 563 DeltaSport 09:55 
004 Es           AnneFleur  99 907 ?????      10:51
Reacties o.v.v. startnummer binnen een week naar aeromad@zeelandnet.nl

   H20  DELTA-crosscompetitie 05-06        Kru Hul Aar Wes Hoe Mid Vli bon tot  w
 1 Rabout       Theo       103 Wielingen   126 141 141 141 150 150 133 90 0813  7
 2 Riemens      Marc       292 Dynamica    120 126     111 126 126 115 80 0693  6
 3 Veerman      Rutger     294 Wielingen   133 111 120 103         120 75 0662  5
 4 Vaardegem    Jan van    293 Dynamica    111 107     094 120 120 100 80 0638  6
 5 Verkaart     Bart       130 DeltaSport  091 100 100 088 115 115     80 0601  6
 6 Kock         Jos de     137 RKHAV       097 103 107 097 111         75 0590  5
   starts  89
  
   H40  DELTA-crosscompetitie 05-06        Kru Hul Aar Wes Hoe Mid Vli bon tot  w
 1 Luteyn       Sjaak      102 LPK         150 150 150 150 150         75 0825  5
 2 Cappon       Eric       104 Wielingen   126 141 141     141 150 150 80 0803  6
 3 Luijk        Lion van   123 Dynamica    133 133 133     133 126 111 80 0738  6
 4 Dijke        Wim van    117 Dynamica    084 103 120 115 115 115 120 90 0675  7
 5 Leng         Edward de  119 Dynamica    107 115     091 120 120 126 80 0668  6
 6 Broeke       Rian v d   121 Dynamica    120 120     111 126 103     75 0655  5
 7 Bouwens      Fer        127 DeltaSport  088 100 115 086 100 111 097 90 0613  7
 8 Luitwieler   Jacky      122 Dynamica    074 084 103 094 111 107 100 90 0605  7
 9 Mourik       Piet van   129 DeltaSport  080 091     078 097 097 103 80 0548  6
10 Beelen       Huub       142 AV'56       072 086 111 084     094 084 80 0539  6
11 Dellebeke    Ron        124 Dynamica    068 080     072 086 091 088 80 0497  6
12 Boonman      Arnold     149 RKHAV       078 088     076 094     086 75 0497  5
13 Voorde       Lucas v d  134 RKHAV       063 078 097 070 088     080 80 0493  6
14 Waterschoot  Ron van    133 RKHAV       066 072 094 066 084         75 0457  5
   starts  144
  
   H50  DELTA-crosscompetitie 05-06        Kru Hul Aar Wes Hoe Mid Vli bon tot  w
 1 Zuidweg      Jan        494 Flakkee     150 150     150     150 150 75 0825  5
 2 Waesberghe   Jo van     311 RKHAV       126 141 150 141 150     120 80 0788  6
 3 Pol          Kees v d   315 AV'56       115 120 133 120 133 141 126 90 0743  7
 4 Jonge        Wim de     320 AV'56       107 115 126 103     126 111 80 0665  6
 5 Koole        Adri       303 Dynamica    111 107     097     120 107 75 0617  5
 6 Beijer       Piet       304 Dynamica    097 100 120 091 120     100 80 0617  6
 7 Meijde       Andre v d  301 Flakkee     088 094 111 080 111 107 094 90 0607  7
 8 Botman       Kobus      498 Dynamica    094 097 115 094     103 103 80 0592  6
 9 Sprinkhuizen Joost      321 AV'56           091 107 088 115 115     75 0591  5
   starts  85
  
   H60  DELTA-crosscompetitie 05-06        Kru Hul Aar Wes Hoe Mid Vli bon tot  w
 1 Gruiter      Karel v d  305 Dynamica    150 133 141 133 141 150 150 90 0822  7
 2 Lasseur      Joop       322 DeltaSport      150 150 150 150 133     75 0808  5
 3 Gerittsen    Han        312 RKHAV       141 141 133 126 133 141 141 90 0787  7
 4 Poortvliet   Hugo       306 Dynamica    133 126 126 120 126 126 126 90 0727  7
 5 Verbeek      Piet       319 AV'56       126 001 120 107 115 001 111 90 0669  7
 6 Rijke        Bram de    308 Dynamica    111 115 111 097 107 115 107 90 0649  7
 7 Schoenmakers Anton      307 Dynamica    115 120     100 111     115 75 0636  5
 8 Pluylaar     Hans       325 Dynamica        001     115 120 120 120 75 0551  5
   starts  58
  
   HKc  DELTA-crosscompetitie 05-06        Kru Hul Aar Wes Hoe Mid Vli bon tot  w
 1 Stolk        Edwin      111 Flakkee     150 150 150 150 150 150 150 90 0840  7
 2 Klem         Pieter     112 Flakkee     141 133 120 126 141 115 133 90 0764  7
 3 Reynhout     Richard    140 AV'56       133 126 133 133 133     141 80 0753  6
 4 Aper         Tim        135 RKHAV       120 111 126 120 126 141 120 90 0723  7
 5 Veeken       Davey v d  136 RKHAV       126 120 115     120     126 75 0682  5
 6 Westerweele  Henrik     756 Dynamica            107 115 115 133 111 75 0656  5
 7 Boog         Bas van de 145 AV'56       103 107 100 103 103 126 103 90 0632  7
 8 Maaren       Pieter van 290 Dynamica    115 103 097 100 097         75 0587  5
 9 Murre        Walter     696 Scheldesport    100 094 097 100     107 75 0573  5
   starts  69
  
   HkcV DELTA-crosscompetitie 05-06        Kru Hul Aar Wes Hoe Mid Vli bon tot  w
 1 Vos          Wilko de   694 AV'56               150 150 150 141 141 75 0807  5
 2 Vos          Wim        754 Dynamica            141 141 141 150 150 75 0798  5
 3 Smit         Eddy       310 DeltaSport  150 141 126 120 001 133 133 90 0773  7
 4 Engels       Anton      148 Dynamica    141 150 133 126 133         75 0758  5
 5 Volleman     Roland     107 Scheldesport133 133 120 115 115     115 80 0696  6
 6 Pluijlaar    Joost      118 Dynamica    111 115 107 107 126 126 120 90 0688  7
 7 Leeftink     Henk       105 Dynamica    115 126 115 111     115 126 80 0677  6
 8 Jong         Ruud de    147 AV'56       100 111 103 100     107 107 80 0608  6
 9 Zaman        Jacques    109 Scheldesport107     100 103 111     111 75 0607  5
10 Kayser       Leo        108 Scheldesport097 107         103 103 100 75 0585  5
11 Knijff       Theo       697 Scheldesport    103 097 097 100     097 75 0569  5
   starts  76
  
   D20  DELTA-crosscompetitie 05-06        Kru Hul Aar Wes Hoe Mid Vli bon tot  w
 1 Engels Wisse Anjolie    060 Haag Atl zld150 150 150 150 150         75 0825  5
 2 Vanakova     Dominika   065 AV'56       141 141 141 141 141 150 150 90 0813  7
   starts  18
  
   D35  DELTA-crosscompetitie 05-06        Kru Hul Aar Wes Hoe Mid Vli bon tot  w
 1 Maartense    Sjaan      059 AV'56       141 141 150 141 133 126 150 90 0813  7
 2 Ysebaert     Ingrid     054 RKHAV       150 150     133 150 150 133 80 0813  6
 3 Linde        Annet v d  057 AV'56           133 141 150 141 133 141 80 0786  6
 4 Kleven       Lenie van  047 VetNed zld  111 115 126 115 120 120 126 90 0697  7
 5 Jonge        Henny de   049 DeltaSport  107 111     107 115 115 120 80 0648  6
   starts  44
  
   DKc  DELTA-crosscompetitie 05-06        Kru Hul Aar Wes Hoe Mid Vli bon tot  w
 1 Herder       Astrid den 051 AV'56       150 150 150 150 150         75 0825  5
 2 Wilde        Nadine de  724 AV'56           141 141     141 150 150 75 0798  5
 3 Reijnhout    Sylvia     056 AV'56       133 126 126 141 126 141 141 90 0772  7
   starts  25
  
   DkcV DELTA-crosscompetitie 05-06        Kru Hul Aar Wes Hoe Mid Vli bon tot  w
 1 Aper         Ellen      052 RKHAV       141 141 141 150 150 150 150 90 0831  7
 2 Smit         Greetje    050 DeltaSport      126 133 141 141 141 141 80 0777  6
 3 Bouterse     Tina       041 Scheldesport120 115 115 133 126 133 120 90 0722  7
 4 Voogt        Leonoor    751 Scheldesport        120 126 133 126 126 75 0706  5
   starts  35
  
   JA   DELTA-crosscompetitie 05-06        Kru Hul Aar Wes Hoe Mid Vli bon tot  w
 1 Pagter       Kevin de   024 Dynamica    150 141 150 150 150 150     80 0830  6
 2 Jansen       Wouter     023 Dynamica    141 133 141 141 141 141 150 90 0804  7
 3 Kingma       Paul       021 Scheldesport126 115 120 133 133 133 133 90 0748  7
 4 Francke      Jesper     022 Dynamica    120 120 133 126 120 126 141 90 0736  7
 5 Zeijseink    Sander     025 Dynamica    133 126 126 120 126 120 126 90 0727  7
 6 Bout         Erik       020 Dynamica    115 111 115     111 115 120 80 0656  6
   starts  43
  
   JB   DELTA-crosscompetitie 05-06        Kru Hul Aar Wes Hoe Mid Vli bon tot  w
 1 Sandee       Yordi      003 Dynamica    150 141 141 150 150 150     80 0821  6
 2 Seitte       Noes       008 Dynamica    133 133 150 133 141 141     80 0778  6
 3 Luitwieler   Jermaine   004 Dynamica    126 115 133 126 133 133 150 90 0765  7
 4 Fraeyenhove  Martijn v  010 Scheldesport    150 126 141 126 126 141 80 0764  6
 5 Volleman     Quinten    001 Scheldesport141 120     120 120 120 133 80 0714  6
 6 Beelen       Viktor     006 AV'56       115 100 120 115 115 115 126 90 0681  7
 7 Jonge        Sybren de  005 Dynamica    111 103 115     111 107 115 80 0639  6
 8 Mans         Michel     007 AV'56       107 094 103     100 103 107 80 0600  6
   starts  64
  
   JC   DELTA-crosscompetitie 05-06        Kru Hul Aar Wes Hoe Mid Vli bon tot  w
 1 Exter        Niek den   508 Scheldesport150 150 150 150 150 150 150 90 0840  7
 2 Schoenmaker  Stefan     532 Dynamica    133 141 141 141 141 141 141 90 0795  7
 3 Adan         Erwin      534 Dynamica    141 133 133 133 126 120 120 90 0756  7
 4 Voncken      Martin     507 Scheldesport126 126 126 126 133 133 126 90 0734  7
 5 Bakker       Frits      643 AV'56       120 111 120 120 120 126 115 90 0696  7
 6 Vos          Robin de   690 AV'56           115 111 115 115 115 097 80 0651  6
 7 Brouwer      Job de     617 RKHAV       111 120     111 107 107 107 80 0636  6
 8 Luitwieler   Glenn      530 Dynamica    107 097 115 103 103 100 111 90 0629  7
 9 Boot         Tom        589 DeltaSport  103 103 107 107 111 103     80 0611  6
10 Beije        Peter      642 AV'56       100 094 091 086 097 094 088 90 0566  7
11 Botman       Robin      533 Dynamica    097 088 097         111 094 75 0562  5
   starts  100
  
   JD   DELTA-crosscompetitie 05-06        Kru Hul Aar Wes Hoe Mid Vli bon tot  w
 1 Staal        Tommy      586 DeltaSport  150 150 150 150     150     75 0825  5
 2 Roelofs      Milan      587 DeltaSport  141 115 133 141 150 141 150 90 0813  7
 3 Vogel        Jurriaan   541 Dynamica    133 141 141 133 141 126 141 90 0787  7
 4 Sandee       Django     538 Dynamica    120 133 126 111 133 115     80 0707  6
 5 Witte        Dennis     544 Dynamica    126 126 103 115 115 107 120 90 0692  7
 6 Bouterse     Sebastiaan 509 Scheldesport111 120 111 100 111 120 107 90 0663  7
 7 Geluk        Joost      562 DeltaSport  100 103     126 126 133     75 0663  5
 8 Thomaes      Jurgen     503 Wielingen   115 111 100 094 103 103 115 90 0637  7
 9 Geijs        Joel       659 AV'56       107 107 120         111 111 75 0631  5
10 Elferink     Patrick    561 DeltaSport  103 100 107 103 107     100 80 0600  6
11 Beelen       Thomas     637 AV'56       091 091 086 086 097 091 091 90 0551  7
12 Lange        Thijs de   634 AV'56       094 094 091 088 091 094     80 0544  6
13 Berlo        David van  537 Dynamica    088 084 082 082 094 088 094 90 0538  7
14 Belzen       Corne van  546 Dynamica    097     088 091     097 088 75 0536  5
15 Luteijn      Arjen      505 Wielingen   082 080 080 078         086 75 0481  5
   starts  123
  
   JPA2 DELTA-crosscompetitie 05-06        Kru Hul Aar Wes Hoe Mid Vli bon tot  w
 1 Thomaes      Wouter     502 Wielingen   150 150 150 150 141 141 150 90 0840  7
 2 Broeke       Tim van de 547 Dynamica    141 141 141 141 150 150     80 0803  6
 3 Berg         Tom van de 577 DeltaSport  133 133 133 133 133 120 141 90 0763  7
 4 Balkenende   Luuk       665 AV'56       120 126     126 120 126 133 80 0711  6
 5 Bout         Remco      686 Dynamica        120 126 120 126 133 126 80 0711  6
 6 Heijnen      Noah       576 DeltaSport  126 115 111 115 111     111 80 0658  6
 7 Leestemaker  Wouter     629 AV'56       107     120 107 103 115 120 80 0649  6
 8 Bemden       Edwin van  578 DeltaSport  115 097 097 111 094 103 115 90 0631  7
 9 Flikweert    Stefan     575 DeltaSport  111     107 100 097 111 107 80 0616  6
10 Pluijlaar    Dion       549 Dynamica    103 107 086 084 100 107 091 90 0598  7
11 Suy          Joris      685 Scheldesport    100 100 094 107     103 75 0579  5
12 Bakker       Joost      684 RKHAV           111 103 091 091     100 75 0571  5
13 Klompe       Bas        651 AV'56       100 094 088 088 088 097 097 90 0566  7
14 Goethem      Rick van   608 RKHAV       097 103 094 086 086 094     80 0554  6
15 AkuokoMaclea Dwayn      631 AV'56       094     091 082 084 100 086 80 0535  6
   starts  107
  
   JPA1 DELTA-crosscompetitie 05-06        Kru Hul Aar Wes Hoe Mid Vli bon tot  w
 1 Vos          Sven de    572 DeltaSport  150 141 150 150 150 150     80 0830  6
 2 Geluk        Tijs       559 DeltaSport  141 150 141 141 141 141     80 0794  6
 3 Vos          Patrick de 680 AV'56           133 126 133 133 103 150 80 0755  6
 4 Marinissen   Coenraad   682 Dynamica        126 115 126 126 133 141 80 0732  6
 5 Vries        Joshua de  511 Scheldesport133 115 120 115 115 100     80 0678  6
 6 Berlo        Yannick v  550 Dynamica    126 111 111 111 120 120     80 0668  6
 7 Moor         Roy de     604 RKHAV               107 103 107 115 133 75 0640  5
 8 Roelans      Randy      606 RKHAV       115 103 103     103     120 75 0619  5
 9 Bakker       Tomas      683 Dynamica        107 100 097 097 111 107 80 0602  6
10 Leeftink     Wouter     668 Dynamica    107 084 094 100     094 115 80 0590  6
11 Markenhof    Jorn       602 RKHAV       097 094 088 094 094 091     80 0550  6
12 Fabry        Maurice    512 Scheldesport111 088 086 091 091 088     80 0549  6
13 Moor         Colin de   605 RKHAV       094     084 088     086 100 75 0527  5
   starts  100
  
   JPB  DELTA-crosscompetitie 05-06        Kru Hul Aar Wes Hoe Mid Vli bon tot  w
 1 Velde        Tjeerd van 567 DeltaSport  141 141 150 150 150 150 150 90 0840  7
 2 Kreek        Kris de    513 Scheldesport133 150     141 133 133 133 80 0770  6
 3 Anrooy       Franklin v 650 AV'56       120 126 141 133 126 141 100 90 0757  7
 4 Waterschoot  Nigel van  597 RKHAV       150 133 133 115 120 126 120 90 0752  7
 5 Heupperman   Mike       652 Dynamica    126 120     126     120 126 75 0693  5
 6 Schot        Arne       569 DeltaSport  115     126 120 107 111     75 0654  5
 7 Hillebrand   Joel       568 DeltaSport  107 111 120 107     115 115 80 0648  6
 8 Leng         Finn de    654 Dynamica    111 115 115 111 115     107 80 0647  6
 9 Vink         Dylan      595 RKHAV       088 097     100 103     103 75 0566  5
10 Wekke        Sander vd  669 DeltaSport  094 100     094 097 100     75 0560  5
11 Voorde       Stijn van  596 RKHAV       082 088 103 097 094     091 80 0553  6
   starts  88
  
   JPC  DELTA-crosscompetitie 05-06        Kru Hul Aar Wes Hoe Mid Vli bon tot  w
 1 Malcontent   Jordy      672 RKHAV           150 150 133 133 141 141 80 0795  6
 2 Kouijzer     Giel       591 RKHAV       150 133 141 126 141 133 133 90 0788  7
 3 Berlo        Jesper van 556 Dynamica    133 115 120 115 120 126 126 90 0715  7
 4 Balkenende   Bart       666 AV'56       141 126     120 126 111 120 80 0713  6
   starts  42
  
   MA   DELTA-crosscompetitie 05-06        Kru Hul Aar Wes Hoe Mid Vli bon tot  w
   starts  1
  
   MB   DELTA-crosscompetitie 05-06        Kru Hul Aar Wes Hoe Mid Vli bon tot  w
 1 Hey          Laurey     529 Flakkee     150 150 141 150 141 141 141 90 0822  7
 2 Aper         Aniek      618 RKHAV       141 141 150     150 150 150 80 0821  6
 3 Hoebe        Evelien v  515 Scheldesport133 133 133 141 133 133 133 90 0763  7
   starts  23
  
   MC   DELTA-crosscompetitie 05-06        Kru Hul Aar Wes Hoe Mid Vli bon tot  w
 1 Platteeuw    Esther     655 Scheldesport150 150 150 150 150 150 150 90 0840  7
 2 Klaassen     Bo         640 AV'56       141 141 141 141 141 141 141 90 0795  7
 3 Kayser       Liselot    516 Scheldesport126 126 133 111 126 133 107 90 0734  7
 4 Volleman     Claire     517 Scheldesport133 133     133 120     133 75 0727  5
 5 Luteijn      Bianca     506 Wielingen   120 115 115 115 111 120 126 90 0686  7
 6 Cauteren     Marisa van 720 RKHAV           120 126 120 133     100 75 0674  5
 7 Troost       Manon      721 Flakkee         111 120 103 107 107 115 80 0640  6
 8 Ysebaert     Eva        616 RKHAV       100 107 103 097     115 120 80 0625  6
 9 Cham         Isatou     648 AV'56       103 097 111 100     111 111 80 0616  6
10 Bout         Rianne     722 Dynamica        094 100 094 103 103 103 80 0583  6
   starts  75
  
   MD   DELTA-crosscompetitie 05-06        Kru Hul Aar Wes Hoe Mid Vli bon tot  w
 1 Mourik       Sanne van  579 DeltaSport  126 120 120 150 150 141 141 90 0798  7
 2 Hout         Dascha v d 657 Scheldesport141 150 141 141 126 133 126 90 0796  7
 3 Seitte       Jhemila    540 Dynamica    133 141 133 133 133     150 80 0770  6
 4 Murre        Annick     518 Scheldesport120 111 126 107 120 126 120 90 0702  7
 5 Verhage      Christa    539 Dynamica    115     107 120     120 111 75 0648  5
 6 Doeleman     Hilde      582 DeltaSport  103 107     111 115 115 115 80 0643  6
 7 Velde        Annemiek v 581 DeltaSport  091 086 094 115 107 100 133 90 0639  7
 8 Jong         Jolanda 't 580 DeltaSport  107 115 100 103 103 107     80 0615  6
 9 Vlieger      Linda de   583 DeltaSport  100 103 103     111 111     75 0603  5
10 Flipse       Danielle   633 AV'56       094 100 088 097 094 103 088 90 0578  7
11 Deurinck     Gerlinde   522 Scheldesport097 097 097 094 097 097     80 0565  6
12 Vries        Layla de   656 Scheldesport111 094 074 088 076 094     80 0543  6
13 Es           Teuntje va 658 Dynamica    086 091 091 086 100 084     80 0534  6
14 Blommaert    Annelies   585 DeltaSport  080 068 086 100     082 091 80 0519  6
15 Murre        Joyce      519 Scheldesport070 076 072 080 088 088 094 90 0516  7
16 Waterschoot  Francoise  614 RKHAV       084 084 080     086 078 084 80 0498  6
17 Bakker       Madelon    610 RKHAV           088 084 084 066     097 75 0494  5
18 Knijff       Marthe     713 Scheldesport    082 070 078 082     103 75 0490  5
19 Notschaele   Tjitske    542 Dynamica    072 070 064 091     076 100 80 0489  6
20 Bun          Mariska    612 RKHAV       082 078 060 076 080 070 076 90 0482  7
21 Troost       Marloes    718 Flakkee         064 078 068 078 091 078 80 0473  6
22 Reale        Dominique  523 Scheldesport076 066 076 082 074 080     80 0468  6
23 Ysebaert     Maaike     615 RKHAV       078 074 058 072 084 074     80 0462  6
24 Oppeneer     Naomi      520 Scheldesport068 072     074 072 072 086 80 0456  6
25 Rasenberg    Ingrid     521 Scheldesport074 062 068 070 070     082 80 0444  6
26 Pannekoek    Jeanitha   584 DeltaSport  066 063 063 064 064 064 074 90 0422  7
27 Beule        Kylie de   611 RKHAV       064 059 061 063 068 068     80 0404  6
28 Bracke       Katrien    714 RKHAV           060 062     063 063 080 75 0403  5
29 Wielen       Natalie v  715 RKHAV           057 059 062 061     072 75 0386  5
   starts  200
  
   MPA2 DELTA-crosscompetitie 05-06        Kru Hul Aar Wes Hoe Mid Vli bon tot  w
 1 Gastel       Meike van  574 DeltaSport  150 150 150 150     150 150 80 0830  6
 2 Blommaert    Aileen     573 DeltaSport  141 141     141 150 141     75 0789  5
 3 Pieters      Dionne     711 AV'56           115 126 133 141 133 133 80 0746  6
 4 Grutter      Marloes    630 AV'56       120 126 141 115 133 126 126 90 0742  7
 5 Hillebrand   Denise     712 Dynamica        111 133 111     115 141 75 0686  5
 6 Freijzer     Elke       708 RKHAV           120     120 126 111 120 75 0672  5
 7 Heuperman    Marissa    653 Dynamica    126 107     107     120 115 75 0650  5
 8 Colpaert     Noortje    632 AV'56       111 103     097 120     111 75 0617  5
 9 Scholtens    Nina       707 RKHAV           097 115 103 111 100 107 80 0616  6
10 Harding      Chayenne   501 Wielingen   107 094 120     107     103 75 0606  5
   starts  67
  
   MPA1 DELTA-crosscompetitie 05-06        Kru Hul Aar Wes Hoe Mid Vli bon tot  w
 1 Ysebaert     Sara       599 RKHAV       150 150 100 133 150 141 150 90 0831  7
 2 Mourik       Emma van   570 DeltaSport  141 133 150 150 141 150 126 90 0822  7
 3 Volleman     Valerie    525 Scheldesport133 141 133 141 126 126 141 90 0779  7
 4 Anrooy       Lindy van  626 AV'56       120 126 141 120 133 133 133 90 0756  7
 5 Nijsse       Sanne      625 AV'56       111 120 120 103 120 115 120 90 0685  7
 6 Slabbekoorn  Anouk      628 AV'56       115 115 115 111 111 120     80 0656  6
 7 Lambregts    Lisa       528 Flakkee         103 126 107     107 111 75 0629  5
 8 Ysebaert     Renee      598 RKHAV       107 100 107 097 107 100 115 90 0626  7
 9 Gasseling    Aniek      663 Dynamica    100 097 111 100 103 103     80 0597  6
10 Jong         Eugenie de 600 RKHAV       097 094 103 094     097     75 0560  5
   starts  77
  
   MPB  DELTA-crosscompetitie 05-06        Kru Hul Aar Wes Hoe Mid Vli bon tot  w
 1 Mendonca     Britt de   565 DeltaSport  150 150 150 150 150 150 150 90 0840  7
 2 Vliet        Sara van d 564 DeltaSport  120 141 141 141 133 141 115 90 0787  7
 3 Brouwer      Fieke de   592 RKHAV       133 133 133 126 111 107     80 0716  6
 4 Gastel       Mirthe van 566 DeltaSport  115 100 115 133     126 133 80 0702  6
 5 Hillebrand   Esther     704 Dynamica        120 120 111     133 141 75 0700  5
 6 Bouterse     Mariska    526 Scheldesport103 107 107     100 120 126 80 0643  6
 7 Murre        Luca       527 Scheldesport107 103 100 115 103 094     80 0608  6
   starts  74
  
   MPC  DELTA-crosscompetitie 05-06        Kru Hul Aar Wes Hoe Mid Vli bon tot  w
 1 Murre        Caya       700 Scheldesport    150 150     150 141 150 75 0816  5
 2 Mendonca     Tess de    563 DeltaSport  150 120 133 150 141 133 133 90 0797  7
 3 Bun          Femke      590 RKHAV       141 133 141 141 133         75 0764  5
   starts  29
   totaal  1856 starts
Reacties o.v.v. startnummer binnen een week naar aeromad@zeelandnet.nl
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
03-03-2018 29e KustcrossVlissingenDynamica0
04-03-2017 28e KustcrossVlissingenDynamica0
27-02-2016 27e KustcrossVlissingenDynamica1341
07-03-2015 26e KustcrossVlissingenDynamica1684
01-03-2014 25e KustcrossVlissingenDynamica2028
02-03-2013 24e KustcrossVlissingenDynamica1614
03-03-2012 23e KustcrossVlissingenDynamica2000
11-12-2010 22e KustcrossVlissingenDynamica1932
12-12-2009 21e KustcrossVlissingenDynamica1815
13-12-2008 20e KustcrossVlissingenDynamica939
17-02-2007 18e KustcrossVlissingenDynamica1454
15-12-2007 19e KustcrossVlissingenDynamica1406
19-02-2005 16e KustcrossVlissingenDynamica724
14-02-2004 15e KustcrossVlissingenDynamica783
15-02-2003 14e KustcrossVlissingenDynamica759
23-02-2002 13e KustcrossVlissingenDynamica847
24-02-2001 12e KustcrossVlissingenDynamica702
26-02-2000 11e KustcrossVlissingenDynamica762
20-02-1999 10e KustcrossVlissingenDynamica785

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
21-05: Memorial Vertommen-Cuddy Duffel (9)
3000 m Ronnie Overgaauw (PR 8.30.14)8.45.27  Mse
3000 m Bezuayehu Petersen (PR)8.51.67  JoB
1500 m Tim van den Broeke (PR)3.49.80  Mse
1500 m Franklin van Anrooij (PR)4.08.24  Mse
1500 m Chris de Smit (PR 4.30.67)4.34.17  M35
1500 m Wouter Schets (PR)4.34.93  JoB
1500 m Shirin van Anrooij (PR 4.30.89)4.42.84  MeB
800 m Bereket Petersen (PR)2.03.12  JoB
800 m Stef Kapteijn (PR 2.11.77)2.12.39  JoB
21-05: Pinksterwedstrijd Hulst (13)
19-05: Ter Specke Bokaal Lisse (3)
800 m Yunis Stitan (PR 1.53.38)1.56.61  Mse
400 m Pelle Gelderblom (PR 49.73)50.42  Mse
400 m Evan de Schrijver (PR 50.02)50.58  Mse
19-05: 7e Bokkenloop Sinaai (5)
10 EM Edwin de la Ruelle (PR 55.51)1.01.23  M50
10 EM Geert Waelput (PR)1.04.55  M45
10 EM Marnix van den Brande (PR)1.11.05  Mse
10 EM Philip Vioen (PR)1.12.50  Mse
10 EM Imo Jongepier (PR)1.33.03  M65
18-05: Track Meeting Wageningen (2)
5000 m Niek den Exter (PR)15.13.28  Mse
800 m Maaike de Kreek (PR 2.23.88)2.30.71  MeA
17-05: Track Meeting Barendrecht (6)
1000 m Hassan Mahamed (PR)2.51.08  JoA
1000 m Wouter Schets (PR 2.55.03)2.55.16  JoB
1000 m Shirin van Anrooij (PR)2.56.05  MeB
1000 m Franklin van Anrooij (PR 2.41.87)2.56.07  Mse
1000 m Aniek Aper (PR 2.57.17)2.59.62  Vse
1000 m Emma van Mourik (PR 3.16.31)3.30.90  Vse
16-05: Verkerkloop Zwijndrecht (4)
13-05: Marathon Tilburg (5)
12-05: Kaaienloop Oosterhout (3)
11-05: Track Meeting Utrecht (4)
10-05: 15 km van Standdaarbuiten (8)
10-05: Golden Tenloop Delft (2)
10-05: Harry Schulting Games Vught (12)
06-05: 1e Omloop van het Meetjesland Sint-Laureins (9)
01-05: Knokke 10 KM (4)
27-04: Vlietloop Oud-Gastel (4)
22-04: Antwerp 10 Miles & Marathon Antwerpen (11)
19-04: 3000m Meeting Oud-Beijerland (7)
15-04: Bergse Monumentenloop Bergen op Zoom (11)
14-04: 9e Wolvenloop Wachtebeke (7)
08-04: 38e Marathon Rotterdam (99)
08-04: Marathon Rome (1)
25-03: Halve marathon Lier (1)
25-03: 10 van Halsteren (13)
25-03: 13e Venloop (45)
Atletiek Zeeland © 2018