maandag 18 november 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
14-11: JARO crossen 2011 – 2021
31-10: De handrem
09-10: Tim Pleijte beste in Zeeuws onderonsje in 17e Kustmarathon
07-10: Zeeuws veldloopseizoen van start op Stelleplas
03-10: Hardlopen als een dressuurpaard
23-09: Veldloopbijeenkomst
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 23-11: 34e Elderschanscross Aardenburg
zo 24-11: Warandeloop Tilburg
zo 24-11: 20e Zakloop Nisse
za 30-11: Grand Slam Vlissingen
za 30-11: Scheldesportloop Terneuzen
zo 01-12: Jules Unlimitedloop Breskens
za 07-12: Aflossingsmarathon Terneuzen
za 07-12: 27e Inkelcross Kruiningen
za 14-12: Steense Rattenloop Sint Jansteen
zo 15-12: 14e Spark marathon Spijkenisse
za 21-12: 20e Aagtekerke Run
za 21-12: 2e IGA Natuurloop Axel
Recente uitslagen meer uitslagen
za 16-11: Juul Van De Walleloop Nieuw-Namen (95)
za 16-11: 19e Hobbeldebobbelloop Zoutelande
zo 10-11: Natuurloop Cadzand-Bad
za 09-11: Jeff Thuy Memorial Heikant (105)
za 09-11: 52e Mosselloop Westenschouwen (324)
za 02-11: 34e Moerschanscross Hulst (109)
za 02-11: Appelloop Axel (94)
za 26-10: Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil (78)
za 26-10: 8e Stelleplascross Heinkenszand (76)
za 19-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen (121)
za 19-10: 58e Singelloop Middelburg (108)
za 05-10: 17e Kustmarathon Zoutelande (1421)
za 05-10: Clingse Bosloop Clinge
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

15 van Wolphaartsdijk

Wolphaartsdijk, zaterdag 9 augustus 1997 - Organisatie: AV'56
15 km >>> Zeeuws record staat met 44.31 vanaf 18-08-1990 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Ronald SchutPSV45.48minMse   19.651  3:035.46971
2  Marti ten KateFortis46.32minMse   19.341  3:065.37931
3  Gerard KappertDaventria46.51minMse   19.210  3:075.34914
4  John Vermeule (PR 44.31) Middelburg47.38minMse   18.894  3:115.25873
5  Rachid Ben Meziane (PR 47.10) Delta Sport48.37minMse   18.512  3:145.14822
6  Geert DeruddereBelgi49.09minMse   18.311  3:175.09796
7  Irma Heeren (PR 49.20) Dynamica49.23minVse   18.225  3:185.061067
8  Victor MaliyHaag Atletiek49.39minM40   18.127  3:195.04771
9  Sepp Vermeulen (PR 46.38) Koewacht50.44minMse   17.740  3:234.93719
10  Danny PauwelijnBelgi51.04minMse   17.624  3:244.90703
11  Leo BrusselmansAC Dendermonde51.15minM40   17.561  3:254.88695
12  Jack GoversSpado51.18minMse   17.544  3:254.87692
13  Jan TorfsDiva51.39minM40   17.425  3:274.84676
14  Nadja WijenbergSchinnen52.02minVse   17.297  3:284.80935
15  Annemarie DanielsA.V.T52.18minVse   17.208  3:294.78922
16  Alwin Vermeulen (PR 48.47) AV'5652.29minMse   17.148  3:304.76638
17  Piet HopmansSpado52.35minM45   17.116  3:304.75634
18  Kristijna LoonenAAC52.57minVse   16.997  3:324.72891
19  Huub MaasThor53.29minMse   16.828  3:344.67595
20  Niels Koole (PR 47.10) Dynamica53.48minMse   16.729  3:354.65581
21  Joch DecaluweABAV Brugge53.51minMse   16.713  3:354.64579
22  Jan de Wilde (PR 48.54) AV'5654.03minMse   16.651  3:364.63570
23  Maarten van ErkelVeteranen Nederland54.13minMse   16.600  3:374.61563
24  Mieke HombergenPAC54.14minVse   16.595  3:374.61833
25  Marc TimmermanABAV Brugge54.20minMse   16.564  3:374.60559
26  Harry PollenPagasus54.24minM45   16.544  3:384.60556
27  Rob PrinsPAC54.25minM40   16.539  3:384.59555
28  Jaap van der BokSommelsdijk54.27minMse   16.529  3:384.59554
29  Anne van SchuppenHHR54.46minVse   16.433  3:394.56808
30  Geert RooseABAV Brugge54.51minMse   16.408  3:394.56537
31  Omar van NotenHera Belgi54.52minM50   16.403  3:394.56536
32  Hans van BeekAV'4755.01minMse   16.359  3:404.54530
33  Erica SouvereinAAC55.18minVse   16.275  3:414.52784
34  Jan Zuidweg (debuut) Sommelsdijk55.40minM40   16.168  3:434.49504
35  Rafik BoulabiSparta55.40minMse   16.168  3:434.49504
36  Linda MiloBelgi55.42minVse   16.158  3:434.49767
37  Carla BeurskensScopias55.47minVse   16.134  3:434.48764
38  Jan WijkPAC56.08minM40   16.033  3:454.45486
39  Daniel BisschopABAV Brugge56.12minM40   16.014  3:454.45483
40  Corstiaan van OversteegARR Giesen56.24minM40   15.957  3:464.43476
41  Martin DellemanTyphoon56.27minMse   15.943  3:464.43474
42  Jorge ScheirensABAV Brugge56.39minMse   15.887  3:474.41466
43  Filip ScheirensABAV Brugge56.45minMse   15.859  3:474.41462
44  Johan DeleuABAV Brugge56.46minMse   15.854  3:474.40462
45  Erik Deijnen (PR 54.03) Dynamica57.00minMse   15.789  3:484.39453
46  Eef Kooman (debuut) Sommelsdijk57.09minM40   15.748  3:494.37447
47  Kees van Koeveringe (PR 49.07) Krabbendijke57.25minMse   15.675  3:504.35437
48  Wim Besuijen (PR 52.30) Dynamica57.30minM45   15.652  3:504.35434
49  Pieter van Horssen (PR 50.34) Dynamica57.36minM45   15.625  3:504.34431
50  Arnold Polderman (debuut) Scheldesport57.39minM40   15.611  3:514.34429
51  Wim van HeeswijkDAKunen57.42minM50   15.598  3:514.33427
52  Marianne de Kok (PR 57.05) Lewedorp57.45minVse   15.584  3:514.33680
53  Coen SchoutenPAC57.45minM45   15.584  3:514.33425
54  Paul BorgersVAC Belgi58.07minMse   15.486  3:524.30412
55  Peter GodschalkThor58.11minM40   15.468  3:534.30409
56  Arie VisserAvantri58.16minMse   15.446  3:534.29406
57  Jan OltsthoornPAC58.16minM45   15.446  3:534.29406
58  Ronald VeraartABAV Brugge58.22minMse   15.420  3:534.28403
59  Albert BarremaekerABAV Brugge58.33minM45   15.371  3:544.27396
60  Peter Ramsteijn (PR 51.25) Dynamica58.33minMse   15.371  3:544.27396
61  Yves GorgonABAV Brugge58.55minMse   15.276  3:564.24384
62  Addi SmetsersAV Oirschot58.56minM40   15.271  3:564.24383
63  Mart LindersDiomedon59.00minM45   15.254  3:564.24381
64  Adri GideonseDynamica59.02minM45   15.246  3:564.23380
65  Wout van BurgelSPARK59.14minM50   15.194  3:574.22373
66  Kees GoossensSpado59.17minMse   15.181  3:574.22371
67  Lion van DijkDynamica59.18minMse   15.177  3:574.22371
68  John VermeulenPAC59.21minMse   15.164  3:574.21369
69  Ivo MichielsABAV Brugge59.27minMse   15.139  3:584.21365
70  Piet Oostdijk (debuut) AV'5659.27minMse   15.139  3:584.21365
71  Kees de VriezePSV59.37minMse   15.096  3:584.19360
72  Pierre van SchiltKNAU59.38minMse   15.092  3:594.19359
73  Wilco Schipper (PR 57.35) Dynamica59.45minMse   15.063  3:594.18355
74  Jos JagersEnergie59.55minMse   15.021  4:004.17350
75  Barbara KampPAC59.57minVse   15.013  4:004.17593
76  John Guequierre (PR 54.01) Dynamica1.00.00minM45   15.000  4:004.17347
77  Yvan De SloovereABAV Brugge1.00.05minM50   14.979  4:004.16344
78  Henk van den HeuvelPAC1.00.07minM50   14.971  4:004.16343
79  Ivo CharlABAV Brugge1.00.11minMse   14.954  4:014.15341
80  Hilde SijmonsRCG/Trilok1.00.19minVse   14.921  4:014.14579
81  Jaap Oele (PR 50.05) AV'561.00.20minM45   14.917  4:014.14336
82  John BoerRon Clarke1.00.26minM40   14.892  4:024.14333
83  Luc ThiersABAV Brugge1.00.32minM40   14.868  4:024.13330
84  Wim Bruine de BruinVeteranen Nederland1.00.34minM55   14.860  4:024.13329
85  Geert van PouckeABAV Brugge1.00.44minMse   14.819  4:034.12323
86  Dick KoopsPAC1.00.49minMse   14.799  4:034.11321
87  Jorrit DekkersFortuna '671.00.51minMse   14.790  4:034.11320
88  Harry VerweyParthenon1.00.55minM40   14.774  4:044.10318
89  Wil van der LeeDaKunen1.00.56minM60   14.770  4:044.10317
90  Leo DamSommelsdijk1.00.57minM55   14.766  4:044.10317
91  Manna LukkienAV Zuidwal1.01.17minV35   14.686  4:054.08543
92  Harvy van Hauten (debuut) Hulst1.01.21minM55   14.670  4:054.07304
93  Rien van VlietVeteranen Nederland1.01.30minM40   14.634  4:064.07300
94  Roger GelaudeABAV Brugge1.01.34minM50   14.618  4:064.06297
95  John Overweel (PR 51.42) Dynamica1.02.06minM45   14.493  4:084.03281
96  Geerts SteyaertABAV Brugge1.02.13minMse   14.466  4:094.02278
97  Rob Geldof (PR)Dynamica1.02.15minMse   14.458  4:094.02277
98  Jan JacobsThor1.02.25minMse   14.419  4:104.01272
99  Peter Vader (PR)Delta Sport1.02.45minMse   14.343  4:113.98263
100  Paul van den BergVeteranen Nederland1.02.45minM45   14.343  4:113.98263
101  Kees van SluijsAV Altis1.03.02minM45   14.278  4:123.97255
102  Jos Brands (debuut) Delta Sport1.03.08minM45   14.256  4:133.96252
103  Frans Slooter (debuut) Sommelsdijk1.03.09minM55   14.252  4:133.96251
104  Piet BlomAchilles1.03.13minM50   14.237  4:133.95249
105  Leo van 't HofParthenon1.03.21minM45   14.207  4:133.95246
106  Piet VersleijenAV Spiridon1.03.27minM50   14.184  4:143.94243
107  Arthur VerbruggeSpado1.03.30minMse   14.173  4:143.94242
108  Leny van der PlasLeiden Atletiek1.03.50minV35   14.099  4:153.92453
109  Wijnand van OorschotAchilles1.04.08minM50   14.033  4:173.90225
110  Martin KnoopsPAC1.04.09minM40   14.030  4:173.90224
111  Jeannet WeeberHaag Atletiek1.04.17minV35   14.001  4:173.89438
112  Jacques Rodrigo (PR)RKHAV1.04.31minM40   13.950  4:183.87215
113  Daniel DemylleABAV Brugge1.04.44minM50   13.903  4:193.86209
114  Antoon VoermansSprint1.04.48minM55   13.889  4:193.86207
115  Siem HerlaarAV DEM1.04.53minM60   13.871  4:203.85205
116  Hans KoppersPAC1.05.11minM40   13.807  4:213.84198
117  Stan VerleysenVeteranen Nederland1.05.35minM60   13.723  4:223.81188
118  Riny GielenVeteranen Nederland1.05.48minV35   13.678  4:233.80389
119  Arno SandersFortuna '671.05.49minMse   13.674  4:233.80182
120  Jan van der Weijde (debuut) Kapelle-Biezelinge1.05.49minM50   13.674  4:233.80182
121  Jos van UdenFortuna '671.05.56minM40   13.650  4:243.79180
122  Karen Glerum (debuut) Unitas1.06.01minVse   13.633  4:243.79383
123  Karel van de Gruiter (PR 1.02.28) Dynamica1.06.09minM50   13.605  4:253.78174
124  Jos TakThor1.06.09minM40   13.605  4:253.78174
125  Hans WorselingVeteranen Nederland1.06.10minM40   13.602  4:253.78174
126  Jacques DeceuninckABAV Brugge1.06.12minM45   13.595  4:253.78173
127  Rien van BergenVeteranen Nederland1.06.18minM50   13.575  4:253.77171
128  Rein Swint (PR 57.39) Vlissingen1.06.21minM55   13.564  4:253.77170
129  Olivier DroissartABAV Brugge1.06.29minMse   13.537  4:263.76167
130  Willy Verbist (PR 49.55) Dynamica1.06.39minM45   13.503  4:273.75163
131  Marc VerfailleABAV Brugge1.06.47minM40   13.476  4:273.74160
132  Mari van HoutumFortuna '671.07.00minM45   13.433  4:283.73155
133  Ricardo BaptistePAC1.07.02minM40   13.426  4:283.73155
134  Peter GouwRRA Rotterdam1.07.02minMse   13.426  4:283.73155
135  Jan Goossens (debuut) RKHAV1.07.13minM40   13.390  4:293.72151
136  Marcel WintersLAAC Gent1.07.17minM40   13.376  4:293.72149
137  Rini OostvogelsAchilles1.07.33minM50   13.323  4:303.70143
138  Hans Pluijlaar (PR)Dynamica1.07.38minM60   13.307  4:313.70142
139  Toon van KuilitDJA Zundert1.07.40minM55   13.300  4:313.69141
140  Vicky HendrickxVAC Belgi1.07.56minV35   13.248  4:323.68326
141  A van GoethemAV'561.08.10minMse   13.203  4:333.67131
142  Piet van der EndtVeteranen Nederland1.08.18minM60   13.177  4:333.66128
143  Chantal Koole (PR 1.02.54) Zoutelande1.08.28minVse   13.145  4:343.65311
144  Wim SchoutenPAC1.08.40minM40   13.107  4:353.64121
145  Rinus PenningsFortuna '671.08.45minM40   13.091  4:353.64119
146  Huib BoonPAC1.08.49minM40   13.078  4:353.63118
147  Brigitte de VrieseRC Gent1.08.52minV35   13.069  4:353.63300
148  Paul KeukelaereABAV Brugge1.08.53minM40   13.066  4:363.63117
149  Mark van LijdenVeteranen Nederland1.08.58minMse   13.050  4:363.62115
150  Filip VandenbergeABAV Brugge1.09.00minMse   13.043  4:363.62114
151  Jan de GrootPAC1.09.18minM50   12.987  4:373.61109
152  Rob Mol (PR 55.10) Middelburg1.09.26minM50   12.962  4:383.60106
153  Rob DuijmDynamica1.09.36minM45   12.931  4:383.59103
154  Carlos Verbuyt (PR 1.03.45) Scheldesport1.09.41minM50   12.916  4:393.59102
155  Anton SchoenmakersDynamica1.09.53minM55   12.879  4:403.5898
156  Antonio VisserHaag Atletiek1.09.56minM40   12.869  4:403.5797
157  Daan van der Broek (debuut) Sommelsdijk1.10.13minM45   12.817  4:413.5693
158  Piet VerstijlenAVR'961.10.17minM50   12.805  4:413.5691
159  Ellie Westerweele (PR 1.02.29) Dynamica1.10.21minV45   12.793  4:413.55261
160  Adri Koole (PR 1.04.18) Dynamica1.10.34minM45   12.754  4:423.5487
161  Harry BoezerVeteranen Nederland1.10.38minM45   12.742  4:433.5486
162  Jan Geluk (PR)Delta Sport1.11.13minM45   12.637  4:453.5176
163  Marc HernouABAV Brugge1.11.18minM40   12.623  4:453.5175
164  Rene WijningsLoopgroep PK1.11.37minM60   12.567  4:463.4970
165  Giel DevilePAC1.11.56minM45   12.512  4:483.4866
166  J.A.TimmerVeteranen Nederland1.12.05minM40   12.486  4:483.4764
167  Huguette Declercq (PR 1.03.31) Dynamica1.12.06minV35   12.483  4:483.47218
168  Ria ZipproVeteranen Nederland1.12.17minV35   12.451  4:493.46214
169  Ger RompelbergAchilles Top1.12.23minMse   12.434  4:503.4559
170  Jan DekkerLoopgroep PK1.12.28minM50   12.420  4:503.4558
171  Dimthy BlomAchilles1.13.07minV35   12.309  4:523.42195
172  Marianne de SchipperThor1.13.25minV35   12.259  4:543.41189
173  Arie KoekFortuna '671.13.43minM40   12.209  4:553.3943
174  Loek Westveer (PR)Middelburg1.14.17minM50   12.116  4:573.3736
175  Levien van VlimmerenAchilles1.14.26minM50   12.091  4:583.3635
176  Steffie SeymorPAC1.14.46minV35   12.037  4:593.34161
177  Joop Scheijbeler (PR)Middelburg1.15.08minM50   11.979  5:013.3328
178  George DermulABAV Brugge1.15.20minM50   11.947  5:013.3226
179  Henk SteenbeekPAC1.15.28minM40   11.926  5:023.3125
180  Gre WenkerAAV'361.15.42minV35   11.889  5:033.30143
181  Hannie DevillePAC1.15.47minV35   11.876  5:033.30141
182  Raoul WolfsDe Keien1.16.04minMse   11.832  5:043.2920
183  Anita StoopAVS'901.16.13minV35   11.808  5:053.28133
184  Bram de Rijke (PR 1.06.34) Dynamica1.17.20minM60   11.638  5:093.2311
185  Lisette DevoogtABAV Brugge1.18.05minV35   11.526  5:123.20101
186  Kees de KloetAAV'361.18.13minm55   11.506  5:133.207
187  Ans van AmerongenVeteranen Nederland1.20.14minV35   11.217  5:213.1270
188  Lenie van Kleven (PR 1.15.34) Dynamica1.20.31minV35   11.178  5:223.1066
189  Hans OhlenrothDynamica1.21.23minM45   11.059  5:263.07-
190  Cees Hoogesteger (PR 55.52) AV'561.23.30minM60   10.778  5:342.99-
191  Lenie VonkVeteranen Nederland1.24.29minV35   10.653  5:382.9625
192  Ina van der BrinkPAC1.26.55minVse   10.355  5:482.8810
193  Romain van Hoecke (PR 1.07.51) Scheldesport1.27.06minM40   10.333  5:482.87-
194  Sylvain BouuaertABAV Brugge1.27.23minm55   10.299  5:502.86-
Mannen: 160 (82.47%) => M40=36 - M45=26 - M50=23 - M55=10 - M60=8 - Mse=57
Vrouwen: 34 (17.53%) => V35=18 - V45=1 - Vse=15

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

15 km

2019Maarten de Nys50:12Tim Pleijte50:18Christiaan Bosselaar50:23Samantha Luitwieler58:16131
2018Erwin Harmes50:30Martijn de Kok52:23Edwin de la Ruelle57:03Monica Sanderse59:4390
1997Ronald Schut45:48Marti ten Kate46:32Gerard Kappert46:51Irma Heeren49:23194

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.743 seconden nodig om deze lijst met 194 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jan Roose: De Belangrijkste Kilometer..
Jan Roose: De Belangrijkste Kilometer..
Jos den Hollander: De Belangrijkste Kilometer..
Jan Heshof: De Belangrijkste Kilometer..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
17-11: Marathon Kasterlee  (3)
marath Erwin Harmes (PR 2.29.50)2.38.55  M35
marath Johan van de Woestijne (PR 3.05.00)3.24.59  Mse
marath Marcel Adriaanse (PR 2.57.46)3.31.35  M45
17-11: 36e Zevenheuvelenloop Nijmegen (108)
11-11: Halve Marathon Deinze-Aalter  (5)
halve Wim van Sparrentak (PR 1.14.32)1.20.47  M50
halve Maurice Steketee (PR 1.36.11)1.41.40  M35
halve John Guequierre (PR 1.17.01)1.51.07  M65
halve Hans Minnaard (PR 1.39.20)1.52.34  M55
halve Piet Beijer (PR 1.46.43)2.02.23  M70
03-11: 14e Drechtstadloop Dordrecht (11)
03-11: New York City Marathon  (7)
03-11: Marathon Nice (1)
03-11: Marathon Porto (1)
27-10: 37e Marathon Brabant Etten-Leur (83)
27-10: Frankfurt Marathon  (1)
20-10: 44e Amsterdam Marathon  (24)
14-10: Kermisloop Putte (4)
13-10: Rondje Seppe Bosschenhoofd (5)
13-10: Marathon Chicago (1)
13-10: 36e Marathon Eindhoven  (14)
13-10: 4 Mijl van Groningen  (2)
13-10: Marathon Köln  (2)
06-10: 34e Singelloop Breda  (35)
06-10: Loch Ness Marathon Inverness (5)
06-10: Marathon Perth (1)
06-10: Singelloop Utrecht (3)
28-09: Halve van Katwijk  (2)
22-09: 35e Dam tot Damloop Amsterdam (1)
22-09: Berenloop Beernem (10)
20-09: Track Meeting Wageningen (2)
Atletiek Zeeland © 2019