donderdag 18 oktober 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator eindtijd | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
12-10: Het zwarte gat na de marathon.
10-10: Flandrien Willem van Schuerbeeck kwam, zag en overwon in 16e Kustmarathon
08-10: Belg Van Schuerbeeck soleert naar zege in Kustmarathon
05-10: Te hard van stapel lopen, vooral in de marathon, resulteert vaak in een domper
03-10: Poolse Kustmarathonwinnaar komt weer op vakantie
27-09: De “reactieterreur” van JaRo
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 20-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen
za 20-10: 57e Singelloop Middelburg
zo 21-10: 43e Amsterdam Marathon
vr 26-10: 3e Halloween Run Middelburg
za 27-10: 17e Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil
za 27-10: 7e Stelleplascross Heinkenszand
zo 28-10: 36e Marathon Brabant Etten-Leur
za 03-11: Appelloop Axel
za 03-11: 33e Moerschanscross Hulst
zo 04-11: 8e Trail By The Sea Renesse
za 10-11: Jeff Thuy Memorial Heikant
za 10-11: 51e Mosselloop Westenschouwen
za 17-11: Juul Van De Walleloop Kieldrecht
za 17-11: 18e Hobbeldebobbelloop Zoutelande
Recente uitslagen meer uitslagen
za 06-10: 16e Kustmarathon Zoutelande
vr 05-10: 11e Ladiesrun Zoutelande
za 29-09: 10 Miles Philippine (101)
vr 28-09: Pump-up Run 10k Middelburg (47)
zo 23-09: 2e Kraaieloop Lewedorp (51)
za 22-09: Bamisrun Kloosterzande (127)
vr 21-09: Vaart van Vlissingen (166)
za 15-09: 2e Bosse Pielenloop Vogelwaarde (79)
za 15-09: 15e Tielemanloop Middelharnis
vr 14-09: 23e Stadsloop Goes (188)
za 08-09: 5e d'Ossekoppenloop Ossenisse (133)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
22e Moerschanscross
Hulst, zaterdag 3 november 2007 - Organisatie: RKHAV
    Heren 20  9360m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Raymaecker   Karl de    80 120 Waasland   30:42
002 Laarhoven    Rik van    78 118 RKHAV      31:12
003 Pleite       Tim        85 110 Dynamica   32:04
004 Jacobs       Leon       82 119 Dynamica   34:07
005 Kramer       Hannuel    79 113 Dynamica   35:05
006 Goethem      Maarten v  76 117 RKHAV      35:59
007 Wielande     Niek          143 trimmer    36:12
008 Vermeulen    Sven          131 trimmer    39:29
009 Koster       Tom           138 Trimmer    40:48
   
    Heren 35  9360m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Tongeren     Miquel v      137 Dynamica   32:08
002 Luteyn       Sjaak         133 Loopgroep  32:57
003 Otjes        Marco      69 112 RKHAV      33:43
004 Verhage      Arjo       69 108 Dynamica   33:58
005 Witte        Rinus      62 109 Dynamica   34:01
006 Leng         Edward de  62 907 Dynamica   34:04
007 Bos          Michel v d 64 101 DeltaSport 34:17
008 Broeke       Rian vd    61 104 Dynamica   34:44
009 Guyse        Rudy          128 Trimmer    34:59
010 Bouwens      Fer        60 125 DeltaSport 35:53
011 Staal        Archie     64 123 DeltaSport 35:56
012 Dijke        Wim           136 Dynamica   36:34
013 Mourik       Piet van   63 124 DeltaSport 36:42
014 Kock         Jos de        100 RKHAV      36:44
015 Vader        Peter         132 DeltaSport 36:46
016 Dellebeke    Ron        58 106 Dynamica   36:54
017 Beelen       Huub       59 102 AV'56      37:16
018 Geschiere    Gilles     69 116 ??         37:57
019 Luitwieler   Jacky      61 107 Dynamica   38:45
020 Meulmeester  Manfred    69 105 Dynamica   38:50
021 Francken     Wilco         139 trimmer    39:27
022 Voorde       Tom vd     97 130 RKHAV      39:51
023 Pluijlaar    Joost      63 114 Dynamica   40:13
024 Waterschoot  Ron van    60 103 RKHAV      40:41
025 Lous         Henk          135 Zld        40:43
026 Voorde       Lukas vd   2  111 RKHAV      40:46
027 Heijnen      Alex       59 127 DeltaSport 42:08
028 Drommelen    Jan van       643 crosscomp  42:17
029 Hooste       Ronny van  66 129 Volharding 42:54
030 Markenhof    Willem        134 RKHAV      43:43
031 Schell       Erwin      61 122 DeltaSport 44:13
032 Verstraeten  Erwin         140 trimmer    44:33
   
    Heren 50  7020m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Herder       Theo den   52 300 AV'56      26:26
002 Tempelaar    Wim        52 301 Dynamica   27:18
003 Smit         Eddy       48 313 DeltaSport 28:59
004 Vermeulen    Hans          314 AV'56      30:29
005 Beijer       Piet       48 302 Dynamica   31:41
006 Provoost     Stefan        141 Trimmer    46:36
   
    Heren 60  7020m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Waesberghe   Jo van     46 303 RKHAV      28:34
002 Pol          Kees v d   46 304 AV'56      30:14
003 Poortvliet   Hugo       44 306 Dynamica   31:58
004 Pluijlaar    Hans       36 310 Dynamica   34:11
005 Rijke        Bram de    33 307 Dynamica   36:51
006 Kootstra     Theo          142 Trimmer    50:47
   
    Heren Kc  3000m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Smit         Gert-Jan   77 918 AV'56      10:21
002 Postma       Angelo     72 921 Scheldespo 10:22
003 Verhage      Peter      81 919 Dynamica   11:00
004 Luitwieler   Jermaine   89 920 Dynamica   11:22
005 Westerweele  Henrik     80 934 Dynamica   11:29
006 Boog         Bas van de 88 917 AV'56      12:00
007 Bergsma      Alex          944 Nymegen    12:03
008 Block        Stefan de  74 935 RKHAV      12:28
009 Meijer       Arjan      80 922 Scheldespo 13:13
010 Mans         Michel     90 916 AV'56      13:41
011 Munck        Erik de    82 924 Scheldespo 14:05
012 Damme        Stefan van 84 923 Scheldespo 14:30
013 Thuy         Dennis     97 937 RKHAV      15:34
   
    Heren kcV 3000m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Vos          Wilko de   63 904 AV'56      10:49
002 Cornet       Joris      66 931 Volharding 11:36
003 Verstraate   Wibo       64 927 Dynamica   11:40
004 Leeftink     Henk       64 908 Dynamica   11:45
005 Platteeuw    Albert     65 909 Scheldespo 11:48
006 Verheijen    Miel       72 903 AV'56      11:52
007 Geluk        Jos        58 938 DeltaSport 12:09
008 Zaman        Jacques    61 912 Scheldespo 12:11
009 Blommaert    Gino       67 933 Volharding 12:13
010 Koutstaal    Koen          945 trimmer    12:57
011 Murre        Walther    67 913 Scheldespo 13:09
012 Bruin        Marcel de  66 906 RKHAV      13:15
013 Bouterse     Bennie        940 trimmer    13:18
014 Kayser       Leo        60 914 Scheldespo 13:26
015 Rasenberg    Ronald     65 910 Scheldespo 14:19
016 Knijff       Theo       61 911 Scheldespo 14:58
017 Fabry        Emile      66 915 Scheldespo 23:35
   
    Dames 20  4680m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Kok          Marianne d 71 045 Dynamica   17:36
002 Merckx       Els        88 049 Volharding 18:01
003 Block        Sandra de  82 048 RKHAV      18:06
004 Merckx       Marijke    87 050 Volharding 18:47
005 Wilde        Nadine de  88 042 AV'56      19:22
006 Roeyen       Cies van   88 051 Volharding 19:37
007 Verbeeck     Lisz       87 052 Volharding 20:31
008 Wilde        Renate de  89 041 AV'56      20:41
009 Antheunisse  Lisette    87 046 Dynamica   21:47
   
    Dames 35  4680m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Rasenberg    Petra      65 044 Scheldespo 19:44
002 Geschiere    Suzanne    64 043 Dynamica   21:12
003 Declercq     Huquette d 45 053 Dynamica   21:34
004 Kleven       Lenie van  53 054 VetNed zld 22:13
005 Allefs       Moniek        644 Trimmer    40:15
   
    Dames Kc  1900m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Herder       Astrid den 85 902 AV'56      07:15
002 Hese         Nathalie      942 Beveren    07:38
003 Crols        Sarah      85 939 Waasland   08:30
004 Sonke        Ilona      86 936 AV'56      08:39
005 Becker       Joyce      77 929 Flakkee    11:13
   
    Dames kcV 1900m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Nijs         Margot de  63 928 RKHAV      07:44
002 Anrooy       Marieta va 67 900 AV'56      07:52
003 Gremberghen  Ellen      60 932 RKHAV      08:33
004 Smit         Greetje    50 941 DeltaSport 08:50
005 Bruijn       Marja de   62 926 RKHAV      09:40
006 Bun          Marjan     64 901 RKHAV      09:41
007 Bruijn       Astrid de  68 925 RKHAV      10:39
008 Ruiter-Voogt Leonoor    62 930 Scheldespo 10:42
   
    Jongens A   6180m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Jongenelen   Koen       89 030 Volharding 22:12
002 Beelen       Viktor     90 031 AV'56      23:53
   
    Jongens B   3950m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Willems      Bjorn      91 013 Volharding 13:13
002 Exter        Niek den   92 007 Scheldespo 14:05
003 Vos          Robin de   91 005 AV'56      14:41
004 Voncken      Martin     91 009 Scheldespo 14:42
005 Bakker       Frits      92 004 AV'56      14:45
006 Brouwer      Job de     92 008 RKHAV      15:00
007 Looi         Patrick v  92 002 AV'56      15:06
008 Hoogenberg   Rafael     92 006 Scheldespo 15:16
009 Adan         Erwin      92 010 Dynamica   15:52
010 Raemdonck    Filip van  92 012 Volharding 16:49
011 Dobbelaer    Dimitri    12 014 Waasland   16:57
012 Colpaert     Lars       92 001 AV'56      18:23
   
    Jongens C   2450m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Staal        Tommy      94 843 DeltaSport 08:22
002 Roelofs      Milan      94 842 DeltaSport 08:42
003 Corvers      Tim        94 833 Waasland   08:49
004 Thierens     Sam        94 846 Waasland   08:54
005 Geluk        Joost      93 844 DeltaSport 09:05
006 Sandee       Django     93 837 Dynamica   09:09
007 Witte        Dennis     94 836 Dynamica   09:12
008 Vriendt      Xavier de  94 828 Scheldespo 09:20
009 Bouterse     Sebastiaan 94 830 Scheldespo 09:40
010 Beelen       Thomas     93 827 AV'56      09:42
011 Berlo        David van  93 835 Dynamica   09:44
012 Akershoek    Marco      93 622 Stellerunn 09:46
013 Rijke        Marijn de  93 845 DeltaSport 10:15
014 Dieleman     Cedric     93 834 Waasland   10:24
015 Raemdonck    Wim van    94 840 Volharding 10:26
016 Lange        Thijs de   94 826 AV'56      10:35
017 Hoogenberg   Roelof     92 829 Scheldespo 10:58
018 Roks         Mart       93 832 RKHAV      11:02
019 Luteyn       Arjen      94 831 Wielingen  12:01
   
    Jongens D   1900m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Langhendries Thomas     95 516 Beveren    06:37
002 Broeke       Tim van de 95 722 Dynamica   06:54
003 Rop          Pieter de  96 715 Waasland   06:59
004 Dobbelaer    Dieter     14 772 Waasland   07:06
005 Bos          Emiel v d  95 769 DeltaSport 07:13
006 Vierbergen   Wout       96 520 Beveren    07:16
007 Geluk        Tijs       96 764 DeltaSport 07:22
008 Bout         Remko      95 723 Dynamica   07:25
009 Gevaert      Joost      95 701 AV'56      07:37
010 Berg         Tom v d    95 768 DeltaSport 07:39
011 Wiele        Jeroen van 95 521 Volharding 07:41
012 Ponnuthurai  David      95 720 Dynamica   07:43
013 Brink        Dorus v d  95 706 Scheldespo 07:52
014 Hooft        Vincent v  96 716 Waasland   07:54
015 Pluijlaar    Dion       95 721 Dynamica   07:56
016 Maeckelbergh Arno       95 771 Waasland   07:58
017 Present      Jens       98 571 Waasland   08:00
018 Vos          Patrick de 96 702 AV'56      08:03
019 Leys         Mathias    96 517 Beveren    08:07
020 Jones        Lyam       95 704 Scheldespo 08:09
021 Berlo        David van  96 719 Dynamica   08:14
022 Heijnen      Noah       95 770 DeltaSport 08:25
023 Heyninck     Dries      95 718 Waasland   08:27
024 Vos          Sven de    96 762 DeltaSport 08:30
025 Bosman       Daan       96 515 Beveren    08:32
026 Martin       Tom        96 518 Beveren    08:34
027 Leeftink     Wouter     96 725 Dynamica   08:36
028 Suy          Joris      95 705 Scheldespo 08:38
029 Janse        Rubin      96 514 Dynamica   08:41
030 Steels       Mathijs    96 717 Waasland   08:49
031 Ruiter       Stijn      95 713 Scheldespo 08:53
032 Hooge        Robin d'   96 714 Waasland   08:59
033 Schot        Juri       96 767 DeltaSport 09:05
034 Vaete        Chiel byde 96 763 DeltaSport 09:07
035 Ruff         Liam       96 766 DeltaSport 09:19
036 Louter       Rob        96 712 RKHAV      09:24
037 Moor         Roy de     96 710 RKHAV      09:26
038 Bruijn       Remco de   96 709 RKHAV      09:33
039 Jansen       Matthijs   96 703 AV'56      09:36
040 Staut        Klaas      96 519 Beveren    10:19
041 Moor         Colin      96 711 RKHAV      10:22
042 Fabry        Maurice    96 707 Scheldespo 10:46
   
    Jongens PA2  950m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Verstraate   Wouter     97 540 Dynamica   03:14
002 Tinck        Gilles     97 535 Waasland   03:21
003 Kreek        Kris de    97 529 Scheldespo 03:25
004 Anrooy       Franklin v 97 527 AV'56      03:27
005 Velde        Tjeerd v d 97 537 DeltaSport 03:28
006 Uvyn         Yorick     97 550 Volharding 03:30
007 Vierbergen   Toon       97 545 Beveren    03:33
008 Wolf         Joost de   97 539 Dynamica   03:40
009 Biswane      Genaro     97 538 Dynamica   03:47
010 Schot        Arne       97 524 DeltaSport 03:48
011 Voorde       Sven v d   97 533 RKHAV      03:50
012 Staut        Tuur       97 544 Beveren    03:52
013 Vink         Dylan      97 532 RKHAV      03:54
014 Hillebrand   Joel       97 536 DeltaSport 03:56
015 Leng         Finn de    97 542 Dynamica   03:57
016 Symons       Xanter     97 549 Volharding 04:02
017 Vreeze       Niek de    97 526 Flakkee    04:08
018 Bulck        Maurits v     572 RKHAV      04:10
019 Steenbergen  Thomas     97 541 Dynamica   04:12
020 Dijkers      Luuk       97 528 AV'56      04:16
021 Voorde       Stijn vd   97 530 RKHAV      04:17
022 Cornet       Tom        97 548 Volharding 04:21
   
    Jongens PA1  950m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Rop          Michiel de 98 506 Waasland   03:23
002 Bussche      van den    96 522 Volharding 03:27
003 Bos          Nout van d 98 507 DeltaSport 03:29
004 Nicque       Marvin     98 570 Waasland   03:32
005 Nieuwenhove  Dries van  98 617 Waasland   03:34
006 Beck         Cedric     98 512 Beveren    03:36
007 Flikweert    Martijn    98 513 DeltaSport 03:41
008 Vercauteren  Sander     98 620 Waasland   03:43
009 Biesbroeck   Maarten    98 502 RKHAV      03:46
010 Houtzager    Matthias   98 508 DeltaSport 03:48
011 Fouw         Bas de     98 501 AV'56      03:51
012 Gelderblom   Pelle      98 509 DeltaSport 03:52
013 Huigh        Floris     98 556 Wielingen  03:54
014 Malcontent   Jordy      99 603 RKHAV      03:56
015 Vanderbulcke Frederick  98 505 Waasland   03:58
016 Ponnutherai  Timo       98 510 Dynamica   04:08
017 Moerbeek     Sven       98 500 AV'56      04:11
018 Vercauteren  Laurens    98 621 Waasland   04:18
019 Heyninck     Roel       98 504 Waasland   04:21
020 Berlo        Jesper van 98 511 Dynamica   04:29
021 Hooghe       Sergio d'  98 503 Waasland   04:44
   
    Jongens PB   950m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Staut        Cis        99 614 Beveren    03:40
002 Wiele        Robin van  99 615 Volharding 03:44
003 Locht        Cisse de   99 605 Waasland   03:48
004 Gnini        Soufian    99 608 Dynamica   03:52
005 Nederpelt    Niels van  99 602 Flakkee    03:56
006 Doel         Joost v d  99 607 DeltaSport 04:03
007 Martens      Dries      99 613 Beveren    04:05
008 Heemst       Jop van    99 601 Flakkee    04:07
009 Dorsselaer   Arjan van  99 616 RKHAV      04:10
010 Bogaert      Robin      99 610 Beveren    04:12
011 Beekman      Julian     99 609 Dynamica   04:17
012 Gyenes       Matyas     99 612 Beveren    04:20
013 Meer         Ruben van  99 606 DeltaSport 04:22
014 Fabry        Dominic    99 604 Scheldespo 04:41
015 Bock         Bavo de    99 611 Beveren    05:28
   
    Jongens PC   950m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Bos          Toine v d  00 655 DeltaSport 03:56
002 Nieuwenhuyze Stijn van  00 618 Waasland   04:01
003 Vierbergen   Kobe       00 660 Beveren    04:05
004 Louter       Ruud       00 651 RKHAV      04:07
005 Janse        Dennis     00 657 Dynamica   04:13
006 Vader        Damy       00 656 Dynamica   04:16
007 Roelands     Jesse      00 652 RKHAV      04:34
008 Esbroeck     Niels van  00 659 Beveren    04:37
009 Heijnen      Ruben      00 654 DeltaSport 04:43
010 Heymans      Nick       00 653 RKHAV      04:48
011 Bock         Niels de   00 658 Beveren    05:05
012 Dobbelaer    Twan       02 575 RKHAV      06:06
   
    Meisjes A   3000m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Aper         Aniek      89 802 RKHAV      11:56
002 Hey          Laurey     89 801 Flakkee    12:52
   
    Meisjes B   1900m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Platteeuw    Esther     92 755 Scheldespo 07:20
002 Luteyn       Bianca     92 756 Wielingen  07:23
003 Cauteren     Melissa v  91 757 RKHAV      07:35
004 Raemdonck    Veerle van 91 761 Volharding 07:41
005 Kayser       Liselot    91 754 Scheldespo 07:57
006 Ottjes       Brenda     92 747 RKHAV      08:19
007 Maris        Michelle   92 753 AV'56      08:26
008 Arends       Mirjam     91 760 Dynamica   08:28
009 IJsebaert    Eva        92 751 RKHAV      08:35
010 Troost       Manon      91 752 Flakkee    08:36
011 Bannani      Khaoula    92 758 Scheldespo 08:47
012 Pluijlaar    Cirelle    91 759 Dynamica   09:14
   
    Meisjes C   1900m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Bussens      Tine       93 744 Waasland   07:04
002 Coeckelbergh Fran       94 742 Waasland   07:11
003 Velde        Annemiek v 93 806 DeltaSport 07:18
004 Vlieger      Linda de   94 805 DeltaSport 07:20
005 Mourik       Sanne van  94 804 DeltaSport 07:27
006 Vanderbulcke Caroline   94 740 Waasland   07:45
007 Flipse       Danielle   94 730 AV'56      07:47
008 Verhage C    Christa    93 746 Dynamica   07:49
009 Vlieger      Charlotte  93 743 Waasland   08:05
010 Pieters      Iris       93 729 AV'56      08:12
011 Paszowska    Alexandra  94 731 AV'56      08:16
012 Leuven       Ann van    94 807 RKHAV      08:18
013 Schuilwerve  Tara          733 AV'56      08:21
014 Troost       Marloes    94 728 Flakkee    08:23
015 Waegenaer    Jolien     94 749 Volharding 08:43
016 Deurinck     Gerlinde   94 737 Scheldespo 08:45
017 Rie          Vere van   94 739 RKHAV      08:47
018 Murre        Anniek     93 735 Scheldespo 08:51
019 Beule        Kylie de   94 786 RKHAV      08:57
020 Knijff       Marthe     93 734 Scheldespo 09:01
021 Es           Teuntje v  94 745 Dynamica   09:03
022 Merkx        Melissa    94 748 Volharding 09:09
023 Doeleman     Hilde      94 803 DeltaSport 09:12
024 Waterschoot  Francoise  94 732 RKHAV      09:15
025 Rasenberg    Ingrid     94 736 Scheldespo 09:17
026 IJsebaert    Maaike     94 726 RKHAV      09:29
027 Troost       Sanne      94 727 Flakkee    09:31
   
    Meisjes D   1500m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Gastel       Meike van  95 866 DeltaSport 05:39
002 Keulenaer    Tina de    96 794 Waasalnd   05:43
003 Dort         Tineke van 96 799 Dynamica   05:54
004 Laenen       Sofie      96 861 Beveren    06:00
005 Eyxk         Sofie van  96 795 Waasland   06:05
006 Borghijs     Jolien     95 856 Volharding 06:08
007 Blommaert    Kim        95 855 Volharding 06:14
008 Blommaert    Aileen     95 865 DeltaSport 06:16
009 Gonzalez     Maureen    96 573 Dynamica   06:20
010 Raemdonck    Sofie van  95 860 Volharding 06:22
011 Corvers      Lisa       96 793 Waasland   06:24
012 IJsebaert    Sara       96 777 RKHAV      06:27
013 Dieleman     Liesbeth   95 797 Waasland   06:29
014 Phuang       Warany     96 619 Waasland   06:31
015 Strogova     Maria      96 787 Scheldespo 06:34
016 Anrooy       Lindy van  96 784 AV'56      06:36
017 Vandenbulcke Sarah      96 792 Waasland   06:38
018 Achter       Jill van   96 796 Waasland   06:40
019 Mourik       Emma van   96 864 DeltaSport 06:42
020 Boitselier   Loes de    96 853 Beveren    06:45
021 Lambregts    Lisa       96 778 Flakkee    06:47
022 Cerpentier   Mieke      95 857 Volharding 06:49
023 Sutherland   Rona       95 868 Waasland   06:51
024 Wouters      Jennifer   95 600 RKHAV      06:53
025 Suikers      Desley     96 852 Dynamica   06:55
026 Grutter      Marloes    95 783 AV'56      06:57
027 Clerck       Silke de   96 858 Volharding 06:59
028 Hillebrand   Denise     95 851 Dynamica   07:02
029 Freijzer     Elke       95 780 RKHAV      07:04
030 Duyse        Stephanie  95 859 Volharding 07:06
031 Ruiter       Evelien    96 791 Scheldespo 07:08
032 Dobbelaer    Jill de    96 867 Waasland   07:10
033 Ponnuthurai  Esther     96 798 Dynamica   07:13
034 Wouters      Jennifer      624 5          07:15
035 Colpaert     Noor       95 781 AV'56      07:17
036 Slabbekoorn  Anouk      96 785 AV'56      07:19
037 Pieters      Dionne     95 782 AV'56      07:22
038 aken         Jasmien v  96 854 Beveren    07:24
039 Berrevoets   Mirjam     96 863 DeltaSport 07:26
040 Smits        Anne          623 DeltaSport 07:28
041 Nachtegaal   Naomi      96 790 RKHAV      07:30
042 Harding      Chayenne   95 708 Wielingen  07:33
043 IJsebaert    Renee      96 776 RKHAV      07:39
044 Prins        Eva        96 779 Flakkee    07:41
045 Merckx       Laura      96 789 RKHAV      07:46
046 Nachtegael   Joy        96 788 RKHAV      08:35
047 Wolff        Roos de    95 862 Dynamica   08:51
   
    Meisjes PA2  950m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Brink        Tessa v d  97 580 Scheldespo 03:23
002 Moens        Lise       97 587 Waasland   03:31
003 Spenkels     Mareen     97 582 Scheldespo 03:34
004 Mendonca     Britt de   97 588 DeltaSport 03:37
005 Geynes       Nora       97 546 Beveren    03:41
006 Es           Aisha van  97 581 Scheldespo 03:44
007 Verhulst     Sidney     97 596 Beveren    03:47
008 Leybaert     Birgit     97 547 Beveren    03:52
009 Brouwer      Fieke de   97 583 RKHAV      03:55
010 Dorsselaer   Romy van   97 595 RKHAV      04:01
011 Hoose        Laura van  97 598 Volharding 04:04
012 Gastel       Mirthe van 97 589 DeltaSport 04:06
013 Raemdonck    Joke van   97 593 Volharding 04:08
014 Hillebrand   Esther     97 591 Dynamica   04:10
015 Bouterse     Mariska    97 578 Scheldespo 04:12
016 Vliet        Sarah v d     597 DeltaSport 04:15
017 Dellaert     Desiree    97 585 RKHAV      04:17
018 Slager       Neline     97 586 RKHAV      04:21
019 Wagenaer     Tine       97 594 Volharding 04:28
020 Duyse        Heleen van 97 592 Volharding 04:32
021 Murre        Luca       97 579 Scheldespo 04:36
022 Struik       Hannah     97 577 Flakkee    04:39
023 Bruin        Nathalie d 97 584 RKHAV      04:41
024 Doel         Sofie v d  97 590 DeltaSport 04:44
   
    Meisjes PA1  950m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Aerts        Paulien    98 567 Volharding 03:37
002 Akershoek    Jobine     98 576 Flakkee    03:52
003 Weijers      Simone     98 552 AV'56      03:55
004 Maele        Jesse van  98 558 RKHAV      03:57
005 Murre        Caya       98 554 Scheldespo 04:03
006 Keulenaer    Margo de   98 563 Waasland   04:11
007 Lauwers      Romy       98 561 RKHAV      04:16
008 Mendonca     Tess de    98 566 DeltaSport 04:21
009 Regt         Ewa de     98 553 AV'56      04:22
010 Glerum       Julia      98 525 DeltaSport 04:25
011 Houte        Janna van  98 568 Volharding 04:26
012 Broeck       Annemijn v 98 557 RKHAV      04:29
013 Es           Fraukje v  98 551 Flakkee    04:30
014 Bun          Femke      98 560 RKHAV      04:32
015 Ferket       Eva        98 562 RKHAV      04:34
016 Bruin        Manon de   98 559 RKHAV      04:36
017 Bijl         Naomi v d  98 564 DeltaSport 04:53
018 Verseput     Cleo       98 569 DeltaSport 04:56
019 Geschiere    Iris          625 Dynamica   05:04
020 Hoof         Hazel van  98 531 Waasland   05:20
021 Gurp         Jasmijn v  98 565 DeltaSport 05:34
   
    Meisjes PB   950m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Tinck        Justine    99 638 Waasland   03:39
002 Jones        Waeoby     98 555 Scheldespo 03:48
003 Boutens      Amber      99 630 Scheldespo 03:57
004 Kreek        Maaike de  99 629 Scheldespo 04:00
005 Hondt        Justien 'd 99 599 Beveren    04:14
006 Bruijn       Anouk de   99 631 RKHAV      04:16
007 Waterschoot  Sharon van 99 635 RKHAV      04:25
008 Pauw         Ciske de   99 627 Beveren    04:30
009 Kemp         Anouck v d 99 639 Volharding 04:32
010 Roelans      Anna-Lee   99 633 RKHAV      04:35
011 Dobbelaar    Kimberley  99 636 RKHAV      04:39
012 Riele        Cecile van 99 628 AV'56      04:41
013 Nachtegaal   Iggy       99 632 RKHAV      04:46
014 Es           Anne-Fleur 99 626 Flakkee    04:49
015 Hooghe       Jessica d' 99 637 Waasland   04:51
016 Bettens      Luca       99 642 Beveren    04:57
017 Nachtegaal   Mirthe     99 634 RKHAV      05:05
   
    Meisjes PC   950m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Cerpentier   Femke      00 682 Volharding 04:03
002 Blommaert    Flore      00 677 Waasland   04:22
003 Wymeersch    Jolien     00 681 Beveren    04:29
004 Beelen       Tine       00 683 Volharding 04:33
005 Bijl         Quinty van 00 678 DeltaSport 04:41
006 Noens        Lies       00 684 Volharding 05:11
007 Schell       Noa        00 679 DeltaSport 05:15
008 Voorde       Isa van de 00 676 RKHAV      05:20
Reactie's ovv startnummer binnen een week naar aeromad@zeelandnet.nl
   H20  DELTA-crosscompetitie   Hul Kru Aar Vli Wes Mid Wes bon tot  w
 1 Laarhoven    Rik van    118 RKHAV       150                         15 0165  1
 2 Pleite       Tim        110 Dynamica    141                         15 0156  1
 3 Jacobs       Leon       119 Dynamica    133                         15 0148  1
 4 Kramer       Hannuel    113 Dynamica    126                         15 0141  1
 5 Goethem      Maarten v  117 RKHAV       120                         15 0135  1
   starts  5
  
   H35  DELTA-crosscompetitie   Hul Kru Aar Vli Wes Mid Wes bon tot  w
 1 Tongeren     Miquel v   137 Dynamica    150                         15 0165  1
 2 Luteyn       Sjaak      133 Loopgroep PK141                         15 0156  1
 3 Otjes        Marco      112 RKHAV       133                         15 0148  1
 4 Verhage      Arjo       108 Dynamica    126                         15 0141  1
 5 Witte        Rinus      109 Dynamica    120                         15 0135  1
 6 Leng         Edward de  907 Dynamica    115                         15 0130  1
 7 Bos          Michel v d 101 DeltaSport  111                         15 0126  1
 8 Broeke       Rian vd    104 Dynamica    107                         15 0122  1
 9 Bouwens      Fer        125 DeltaSport  103                         15 0118  1
10 Staal        Archie     123 DeltaSport  100                         15 0115  1
11 Dijke        Wim        136 Dynamica    097                         15 0112  1
12 Mourik       Piet van   124 DeltaSport  094                         15 0109  1
13 Kock         Jos de     100 RKHAV       091                         15 0106  1
14 Vader        Peter      132 DeltaSport  088                         15 0103  1
15 Dellebeke    Ron        106 Dynamica    086                         15 0101  1
16 Beelen       Huub       102 AV'56       084                         15 0099  1
17 Luitwieler   Jacky      107 Dynamica    082                         15 0097  1
18 Meulmeester  Manfred    105 Dynamica    080                         15 0095  1
19 Voorde       Tom vd     130 RKHAV       078                         15 0093  1
20 Pluijlaar    Joost      114 Dynamica    076                         15 0091  1
21 Waterschoot  Ron van    103 RKHAV       074                         15 0089  1
22 Lous         Henk       135 Zld         072                         15 0087  1
23 Voorde       Lukas vd   111 RKHAV       070                         15 0085  1
24 Heijnen      Alex       127 DeltaSport  068                         15 0083  1
25 Markenhof    Willem     134 RKHAV       066                         15 0081  1
26 Schell       Erwin      122 DeltaSport  064                         15 0079  1
   starts  26
  
   H50  DELTA-crosscompetitie   Hul Kru Aar Vli Wes Mid Wes bon tot  w
 1 Herder       Theo den   300 AV'56       150                         15 0165  1
 2 Tempelaar    Wim        301 Dynamica    141                         15 0156  1
 3 Smit         Eddy       313 DeltaSport  133                         15 0148  1
 4 Vermeulen    Hans       314 AV'56       126                         15 0141  1
 5 Beijer       Piet       302 Dynamica    120                         15 0135  1
   starts  5
  
   H60  DELTA-crosscompetitie   Hul Kru Aar Vli Wes Mid Wes bon tot  w
 1 Waesberghe   Jo van     303 RKHAV       150                         15 0165  1
 2 Pol          Kees v d   304 AV'56       141                         15 0156  1
 3 Poortvliet   Hugo       306 Dynamica    133                         15 0148  1
 4 Pluijlaar    Hans       310 Dynamica    126                         15 0141  1
 5 Rijke        Bram de    307 Dynamica    120                         15 0135  1
   starts  5
  
   HKc  DELTA-crosscompetitie   Hul Kru Aar Vli Wes Mid Wes bon tot  w
 1 Smit         Gert-Jan   918 AV'56       150                         15 0165  1
 2 Postma       Angelo     921 Scheldesport141                         15 0156  1
 3 Verhage      Peter      919 Dynamica    133                         15 0148  1
 4 Luitwieler   Jermaine   920 Dynamica    126                         15 0141  1
 5 Westerweele  Henrik     934 Dynamica    120                         15 0135  1
 6 Boog         Bas van de 917 AV'56       115                         15 0130  1
 7 Block        Stefan de  935 RKHAV       111                         15 0126  1
 8 Meijer       Arjan      922 Scheldesport107                         15 0122  1
 9 Mans         Michel     916 AV'56       103                         15 0118  1
10 Munck        Erik de    924 Scheldesport100                         15 0115  1
11 Damme        Stefan van 923 Scheldesport097                         15 0112  1
12 Thuy         Dennis     937 RKHAV       094                         15 0109  1
   starts  12
  
   HkcV DELTA-crosscompetitie   Hul Kru Aar Vli Wes Mid Wes bon tot  w
 1 Vos          Wilko de   904 AV'56       150                         15 0165  1
 2 Verstraate   Wibo       927 Dynamica    141                         15 0156  1
 3 Leeftink     Henk       908 Dynamica    133                         15 0148  1
 4 Platteeuw    Albert     909 Scheldesport126                         15 0141  1
 5 Verheijen    Miel       903 AV'56       120                         15 0135  1
 6 Geluk        Jos        938 DeltaSport  115                         15 0130  1
 7 Zaman        Jacques    912 Scheldesport111                         15 0126  1
 8 Murre        Walther    913 Scheldesport107                         15 0122  1
 9 Bruin        Marcel de  906 RKHAV       103                         15 0118  1
10 Kayser       Leo        914 Scheldesport100                         15 0115  1
11 Rasenberg    Ronald     910 Scheldesport097                         15 0112  1
12 Knijff       Theo       911 Scheldesport094                         15 0109  1
13 Fabry        Emile      915 Scheldesport091                         15 0106  1
   starts  13
  
   D20  DELTA-crosscompetitie   Hul Kru Aar Vli Wes Mid Wes bon tot  w
 1 Kok          Marianne d 045 Dynamica    150                         15 0165  1
 2 Block        Sandra de  048 RKHAV       141                         15 0156  1
 3 Wilde        Nadine de  042 AV'56       133                         15 0148  1
 4 Wilde        Renate de  041 AV'56       126                         15 0141  1
 5 Antheunisse  Lisette    046 Dynamica    120                         15 0135  1
   starts  5
  
   D35  DELTA-crosscompetitie   Hul Kru Aar Vli Wes Mid Wes bon tot  w
 1 Rasenberg    Petra      044 Scheldesport150                         15 0165  1
 2 Geschiere    Suzanne    043 Dynamica    141                         15 0156  1
 3 Declercq     Huquette d 053 Dynamica    133                         15 0148  1
 4 Kleven       Lenie van  054 VetNed zld  126                         15 0141  1
   starts  4
  
   DKc  DELTA-crosscompetitie   Hul Kru Aar Vli Wes Mid Wes bon tot  w
 1 Herder       Astrid den 902 AV'56       150                         15 0165  1
 2 Sonke        Ilona      936 AV'56       141                         15 0156  1
 3 Becker       Joyce      929 Flakkee     133                         15 0148  1
   starts  3
  
   DkcV DELTA-crosscompetitie   Hul Kru Aar Vli Wes Mid Wes bon tot  w
 1 Nijs         Margot de  928 RKHAV       150                         15 0165  1
 2 Anrooy       Marieta va 900 AV'56       141                         15 0156  1
 3 Gremberghen  Ellen      932 RKHAV       133                         15 0148  1
 4 Smit         Greetje    941 DeltaSport  126                         15 0141  1
 5 Bruijn       Marja de   926 RKHAV       120                         15 0135  1
 6 Bun          Marjan     901 RKHAV       115                         15 0130  1
 7 Bruijn       Astrid de  925 RKHAV       111                         15 0126  1
 8 Ruiter-Voogt Leonoor    930 Scheldesport107                         15 0122  1
   starts  8
  
   JA   DELTA-crosscompetitie   Hul Kru Aar Vli Wes Mid Wes bon tot  w
 1 Beelen       Viktor     031 AV'56       150                         15 0165  1
 2 Doe          Junior 2   398 AV'56       002                         15 0002  1
 3 Doe          Junior1    399 AV'56       001                         15 0001  1
   starts  3
  
   JB   DELTA-crosscompetitie   Hul Kru Aar Vli Wes Mid Wes bon tot  w
 1 Exter        Niek den   007 Scheldesport150                         15 0165  1
 2 Vos          Robin de   005 AV'56       141                         15 0156  1
 3 Voncken      Martin     009 Scheldesport133                         15 0148  1
 4 Bakker       Frits      004 AV'56       126                         15 0141  1
 5 Brouwer      Job de     008 RKHAV       120                         15 0135  1
 6 Looi         Patrick v  002 AV'56       115                         15 0130  1
 7 Hoogenberg   Rafael     006 Scheldesport111                         15 0126  1
 8 Adan         Erwin      010 Dynamica    107                         15 0122  1
 9 Colpaert     Lars       001 AV'56       103                         15 0118  1
   starts  9
  
   JC   DELTA-crosscompetitie   Hul Kru Aar Vli Wes Mid Wes bon tot  w
 1 Staal        Tommy      843 DeltaSport  150                         15 0165  1
 2 Roelofs      Milan      842 DeltaSport  141                         15 0156  1
 3 Geluk        Joost      844 DeltaSport  133                         15 0148  1
 4 Sandee       Django     837 Dynamica    126                         15 0141  1
 5 Witte        Dennis     836 Dynamica    120                         15 0135  1
 6 Vriendt      Xavier de  828 Scheldesport115                         15 0130  1
 7 Bouterse     Sebastiaan 830 Scheldesport111                         15 0126  1
 8 Beelen       Thomas     827 AV'56       107                         15 0122  1
 9 Berlo        David van  835 Dynamica    103                         15 0118  1
10 Akershoek    Marco      622 Stellerunner100                         15 0115  1
11 Rijke        Marijn de  845 DeltaSport  097                         15 0112  1
12 Lange        Thijs de   826 AV'56       094                         15 0109  1
13 Hoogenberg   Roelof     829 Scheldesport091                         15 0106  1
14 Roks         Mart       832 RKHAV       088                         15 0103  1
15 Luteyn       Arjen      831 Wielingen   086                         15 0101  1
   starts  15
  
   JD   DELTA-crosscompetitie   Hul Kru Aar Vli Wes Mid Wes bon tot  w
 1 Broeke       Tim van de 722 Dynamica    150                         15 0165  1
 2 Bos          Emiel v d  769 DeltaSport  141                         15 0156  1
 3 Geluk        Tijs       764 DeltaSport  133                         15 0148  1
 4 Bout         Remko      723 Dynamica    126                         15 0141  1
 5 Gevaert      Joost      701 AV'56       120                         15 0135  1
 6 Berg         Tom v d    768 DeltaSport  115                         15 0130  1
 7 Ponnuthurai  David      720 Dynamica    111                         15 0126  1
 8 Brink        Dorus v d  706 Scheldesport107                         15 0122  1
 9 Pluijlaar    Dion       721 Dynamica    103                         15 0118  1
10 Vos          Patrick de 702 AV'56       100                         15 0115  1
11 Jones        Lyam       704 Scheldesport097                         15 0112  1
12 Berlo        David van  719 Dynamica    094                         15 0109  1
13 Heijnen      Noah       770 DeltaSport  091                         15 0106  1
14 Vos          Sven de    762 DeltaSport  088                         15 0103  1
15 Leeftink     Wouter     725 Dynamica    086                         15 0101  1
16 Suy          Joris      705 Scheldesport084                         15 0099  1
17 Janse        Rubin      514 Dynamica    082                         15 0097  1
18 Ruiter       Stijn      713 Scheldesport080                         15 0095  1
19 Schot        Juri       767 DeltaSport  078                         15 0093  1
20 Vaete        Chiel byde 763 DeltaSport  076                         15 0091  1
21 Ruff         Liam       766 DeltaSport  074                         15 0089  1
22 Louter       Rob        712 RKHAV       072                         15 0087  1
23 Moor         Roy de     710 RKHAV       070                         15 0085  1
24 Bruijn       Remco de   709 RKHAV       068                         15 0083  1
25 Jansen       Matthijs   703 AV'56       066                         15 0081  1
26 Moor         Colin      711 RKHAV       064                         15 0079  1
27 Fabry        Maurice    707 Scheldesport063                         15 0078  1
   starts  27
  
   JPA2 DELTA-crosscompetitie   Hul Kru Aar Vli Wes Mid Wes bon tot  w
 1 Verstraate   Wouter     540 Dynamica    150                         15 0165  1
 2 Kreek        Kris de    529 Scheldesport141                         15 0156  1
 3 Anrooy       Franklin v 527 AV'56       133                         15 0148  1
 4 Velde        Tjeerd v d 537 DeltaSport  126                         15 0141  1
 5 Wolf         Joost de   539 Dynamica    120                         15 0135  1
 6 Biswane      Genaro     538 Dynamica    115                         15 0130  1
 7 Schot        Arne       524 DeltaSport  111                         15 0126  1
 8 Voorde       Sven v d   533 RKHAV       107                         15 0122  1
 9 Vink         Dylan      532 RKHAV       103                         15 0118  1
10 Hillebrand   Joel       536 DeltaSport  100                         15 0115  1
11 Leng         Finn de    542 Dynamica    097                         15 0112  1
12 Vreeze       Niek de    526 Flakkee     094                         15 0109  1
13 Bulck        Maurits v  572 RKHAV       091                         15 0106  1
14 Steenbergen  Thomas     541 Dynamica    088                         15 0103  1
15 Dijkers      Luuk       528 AV'56       086                         15 0101  1
16 Voorde       Stijn vd   530 RKHAV       084                         15 0099  1
   starts  16
  
   JPA1 DELTA-crosscompetitie   Hul Kru Aar Vli Wes Mid Wes bon tot  w
 1 Bos          Nout van d 507 DeltaSport  150                         15 0165  1
 2 Flikweert    Martijn    513 DeltaSport  141                         15 0156  1
 3 Biesbroeck   Maarten    502 RKHAV       133                         15 0148  1
 4 Houtzager    Matthias   508 DeltaSport  126                         15 0141  1
 5 Fouw         Bas de     501 AV'56       120                         15 0135  1
 6 Gelderblom   Pelle      509 DeltaSport  115                         15 0130  1
 7 Huigh        Floris     556 Wielingen   111                         15 0126  1
 8 Malcontent   Jordy      603 RKHAV       107                         15 0122  1
 9 Ponnutherai  Timo       510 Dynamica    103                         15 0118  1
10 Moerbeek     Sven       500 AV'56       100                         15 0115  1
11 Berlo        Jesper van 511 Dynamica    097                         15 0112  1
   starts  11
  
   JPB  DELTA-crosscompetitie   Hul Kru Aar Vli Wes Mid Wes bon tot  w
 1 Gnini        Soufian    608 Dynamica    150                         15 0165  1
 2 Nederpelt    Niels van  602 Flakkee     141                         15 0156  1
 3 Doel         Joost v d  607 DeltaSport  133                         15 0148  1
 4 Heemst       Jop van    601 Flakkee     126                         15 0141  1
 5 Dorsselaer   Arjan van  616 RKHAV       120                         15 0135  1
 6 Beekman      Julian     609 Dynamica    115                         15 0130  1
 7 Meer         Ruben van  606 DeltaSport  111                         15 0126  1
 8 Fabry        Dominic    604 Scheldesport107                         15 0122  1
   starts  8
  
   JPC  DELTA-crosscompetitie   Hul Kru Aar Vli Wes Mid Wes bon tot  w
 1 Bos          Toine v d  655 DeltaSport  150                         15 0165  1
 2 Louter       Ruud       651 RKHAV       141                         15 0156  1
 3 Janse        Dennis     657 Dynamica    133                         15 0148  1
 4 Vader        Damy       656 Dynamica    126                         15 0141  1
 5 Roelands     Jesse      652 RKHAV       120                         15 0135  1
 6 Heijnen      Ruben      654 DeltaSport  115                         15 0130  1
 7 Heymans      Nick       653 RKHAV       111                         15 0126  1
 8 Dobbelaer    Twan       575 RKHAV       107                         15 0122  1
   starts  8
  
   MA   DELTA-crosscompetitie   Hul Kru Aar Vli Wes Mid Wes bon tot  w
 1 Aper         Aniek      802 RKHAV       150                         15 0165  1
 2 Hey          Laurey     801 Flakkee     141                         15 0156  1
   starts  2
  
   MB   DELTA-crosscompetitie   Hul Kru Aar Vli Wes Mid Wes bon tot  w
 1 Platteeuw    Esther     755 Scheldesport150                         15 0165  1
 2 Luteyn       Bianca     756 Wielingen   141                         15 0156  1
 3 Cauteren     Melissa v  757 RKHAV       133                         15 0148  1
 4 Kayser       Liselot    754 Scheldesport126                         15 0141  1
 5 Ottjes       Brenda     747 RKHAV       120                         15 0135  1
 6 Maris        Michelle   753 AV'56       115                         15 0130  1
 7 Arends       Mirjam     760 Dynamica    111                         15 0126  1
 8 IJsebaert    Eva        751 RKHAV       107                         15 0122  1
 9 Troost       Manon      752 Flakkee     103                         15 0118  1
10 Bannani      Khaoula    758 Scheldesport100                         15 0115  1
11 Pluijlaar    Cirelle    759 Dynamica    097                         15 0112  1
   starts  11
  
   MC   DELTA-crosscompetitie   Hul Kru Aar Vli Wes Mid Wes bon tot  w
 1 Velde        Annemiek v 806 DeltaSport  150                         15 0165  1
 2 Vlieger      Linda de   805 DeltaSport  141                         15 0156  1
 3 Mourik       Sanne van  804 DeltaSport  133                         15 0148  1
 4 Flipse       Danielle   730 AV'56       126                         15 0141  1
 5 Verhage C    Christa    746 Dynamica    120                         15 0135  1
 6 Pieters      Iris       729 AV'56       115                         15 0130  1
 7 Paszowska    Alexandra  731 AV'56       111                         15 0126  1
 8 Leuven       Ann van    807 RKHAV       107                         15 0122  1
 9 Schuilwerve  Tara       733 AV'56       103                         15 0118  1
10 Troost       Marloes    728 Flakkee     100                         15 0115  1
11 Deurinck     Gerlinde   737 Scheldesport097                         15 0112  1
12 Rie          Vere van   739 RKHAV       094                         15 0109  1
13 Murre        Anniek     735 Scheldesport091                         15 0106  1
14 Beule        Kylie de   786 RKHAV       088                         15 0103  1
15 Knijff       Marthe     734 Scheldesport086                         15 0101  1
16 Es           Teuntje v  745 Dynamica    084                         15 0099  1
17 Doeleman     Hilde      803 DeltaSport  082                         15 0097  1
18 Waterschoot  Francoise  732 RKHAV       080                         15 0095  1
19 Rasenberg    Ingrid     736 Scheldesport078                         15 0093  1
20 IJsebaert    Maaike     726 RKHAV       076                         15 0091  1
21 Troost       Sanne      727 Flakkee     074                         15 0089  1
   starts  21
  
   MD   DELTA-crosscompetitie   Hul Kru Aar Vli Wes Mid Wes bon tot  w
 1 Gastel       Meike van  866 DeltaSport  150                         15 0165  1
 2 Dort         Tineke van 799 Dynamica    141                         15 0156  1
 3 Blommaert    Aileen     865 DeltaSport  133                         15 0148  1
 4 Gonzalez     Maureen    573 Dynamica    126                         15 0141  1
 5 IJsebaert    Sara       777 RKHAV       120                         15 0135  1
 6 Strogova     Maria      787 Scheldesport115                         15 0130  1
 7 Anrooy       Lindy van  784 AV'56       111                         15 0126  1
 8 Mourik       Emma van   864 DeltaSport  107                         15 0122  1
 9 Lambregts    Lisa       778 Flakkee     103                         15 0118  1
10 Wouters      Jennifer   600 RKHAV       100                         15 0115  1
11 Suikers      Desley     852 Dynamica    097                         15 0112  1
12 Grutter      Marloes    783 AV'56       094                         15 0109  1
13 Hillebrand   Denise     851 Dynamica    091                         15 0106  1
14 Freijzer     Elke       780 RKHAV       088                         15 0103  1
15 Ruiter       Evelien    791 Scheldesport086                         15 0101  1
16 Ponnuthurai  Esther     798 Dynamica    084                         15 0099  1
17 Colpaert     Noor       781 AV'56       082                         15 0097  1
18 Slabbekoorn  Anouk      785 AV'56       080                         15 0095  1
19 Pieters      Dionne     782 AV'56       078                         15 0093  1
20 Berrevoets   Mirjam     863 DeltaSport  076                         15 0091  1
21 Smits        Anne       623 DeltaSport  074                         15 0089  1
22 Nachtegaal   Naomi      790 RKHAV       072                         15 0087  1
23 Harding      Chayenne   708 Wielingen   070                         15 0085  1
24 IJsebaert    Renee      776 RKHAV       068                         15 0083  1
25 Prins        Eva        779 Flakkee     066                         15 0081  1
26 Merckx       Laura      789 RKHAV       064                         15 0079  1
27 Nachtegael   Joy        788 RKHAV       063                         15 0078  1
28 Wolff        Roos de    862 Dynamica    062                         15 0077  1
   starts  28
  
   MPA2 DELTA-crosscompetitie   Hul Kru Aar Vli Wes Mid Wes bon tot  w
 1 Brink        Tessa v d  580 Scheldesport150                         15 0165  1
 2 Spenkels     Mareen     582 Scheldesport141                         15 0156  1
 3 Mendonca     Britt de   588 DeltaSport  133                         15 0148  1
 4 Es           Aisha van  581 Scheldesport126                         15 0141  1
 5 Brouwer      Fieke de   583 RKHAV       120                         15 0135  1
 6 Dorsselaer   Romy van   595 RKHAV       115                         15 0130  1
 7 Gastel       Mirthe van 589 DeltaSport  111                         15 0126  1
 8 Hillebrand   Esther     591 Dynamica    107                         15 0122  1
 9 Bouterse     Mariska    578 Scheldesport103                         15 0118  1
10 Vliet        Sarah v d  597 DeltaSport  100                         15 0115  1
11 Dellaert     Desiree    585 RKHAV       097                         15 0112  1
12 Slager       Neline     586 RKHAV       094                         15 0109  1
13 Murre        Luca       579 Scheldesport091                         15 0106  1
14 Struik       Hannah     577 Flakkee     088                         15 0103  1
15 Bruin        Nathalie d 584 RKHAV       086                         15 0101  1
16 Doel         Sofie v d  590 DeltaSport  084                         15 0099  1
   starts  16
  
   MPA1 DELTA-crosscompetitie   Hul Kru Aar Vli Wes Mid Wes bon tot  w
 1 Akershoek    Jobine     576 Flakkee     150                         15 0165  1
 2 Weijers      Simone     552 AV'56       141                         15 0156  1
 3 Maele        Jesse van  558 RKHAV       133                         15 0148  1
 4 Murre        Caya       554 Scheldesport126                         15 0141  1
 5 Lauwers      Romy       561 RKHAV       120                         15 0135  1
 6 Mendonca     Tess de    566 DeltaSport  115                         15 0130  1
 7 Regt         Ewa de     553 AV'56       111                         15 0126  1
 8 Glerum       Julia      525 DeltaSport  107                         15 0122  1
 9 Broeck       Annemijn v 557 RKHAV       103                         15 0118  1
10 Es           Fraukje v  551 Flakkee     100                         15 0115  1
11 Bun          Femke      560 RKHAV       097                         15 0112  1
12 Ferket       Eva        562 RKHAV       094                         15 0109  1
13 Bruin        Manon de   559 RKHAV       091                         15 0106  1
14 Bijl         Naomi v d  564 DeltaSport  088                         15 0103  1
15 Verseput     Cleo       569 DeltaSport  086                         15 0101  1
16 Geschiere    Iris       625 Dynamica    084                         15 0099  1
17 Gurp         Jasmijn v  565 DeltaSport  082                         15 0097  1
   starts  17
  
   MPB  DELTA-crosscompetitie   Hul Kru Aar Vli Wes Mid Wes bon tot  w
 1 Jones        Waeoby     555 Scheldesport150                         15 0165  1
 2 Boutens      Amber      630 Scheldesport141                         15 0156  1
 3 Kreek        Maaike de  629 Scheldesport133                         15 0148  1
 4 Bruijn       Anouk de   631 RKHAV       126                         15 0141  1
 5 Waterschoot  Sharon van 635 RKHAV       120                         15 0135  1
 6 Roelans      Anna-Lee   633 RKHAV       115                         15 0130  1
 7 Dobbelaar    Kimberley  636 RKHAV       111                         15 0126  1
 8 Riele        Cecile van 628 AV'56       107                         15 0122  1
 9 Nachtegaal   Iggy       632 RKHAV       103                         15 0118  1
10 Es           Anne-Fleur 626 Flakkee     100                         15 0115  1
11 Nachtegaal   Mirthe     634 RKHAV       097                         15 0112  1
   starts  11
  
   MPC  DELTA-crosscompetitie   Hul Kru Aar Vli Wes Mid Wes bon tot  w
 1 Bijl         Quinty van 678 DeltaSport  150                         15 0165  1
 2 Schell       Noa        679 DeltaSport  141                         15 0156  1
 3 Voorde       Isa van de 676 RKHAV       133                         15 0148  1
   starts  3
   totaal  292 starts
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
04-11-2017 32e MoerschanscrossHulstRKHAV0
05-11-2016 31e MoerschanscrossHulstRKHAV1249
07-11-2015 30e MoerschanscrossHulstRKHAV1907
01-11-2014 29e MoerschanscrossHulstRKHAV2386
02-11-2013 28e MoerschanscrossHulstRKHAV3244
03-11-2012 27e MoerschanscrossHulstRKHAV2390
05-11-2011 26e MoerschanscrossHulstRKHAV2065
06-11-2010 25e MoerschanscrossHulstRKHAV2180
07-11-2009 24e MoerschanscrossHulstRKHAV1642
01-11-2008 23e MoerschanscrossHulstRKHAV983
04-11-2006 21e MoerschanscrossHulstRKHAV1249
05-11-2005 20e MoerschanscrossHulstRKHAV912
13-11-2004 19e MoerschanscrossHulstRKHAV878
08-11-2003 18e MoerschanscrossHulstRKHAV815
09-11-2002 17e MoerschanscrossHulstRKHAV1083
10-11-2001 16e MoerschanscrossHulstRKHAV854
11-11-2000 15e MoerschanscrossHulstRKHAV805
13-11-1999 14e MoerschanscrossHulstRKHAV916
14-11-1998 13e MoerschanscrossHulstRKHAV752
08-11-1997 12e MoerschanscrossHulstRKHAV721

 
Laatste reactie:
Jan Roose: Het Zwarte Gat Na De Marathon...
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
14-10: 35e Marathon Eindhoven (10)
14-10: Linker Oevert marathon Antwerpen (5)
10 km Maurice Steketee (PR 41.35)47.07  M35
halve Rinus van de Woestijne (PR 1.28.50)1.40.19  M35
halve Marije Besuijen (PR 1.45.31)1.56.12  V40
marath Crum van der Linden (PR 2.56.12)3.16.57  Mse
marath Ingrid IJsebaert (PR 3.10.27)3.44.08  V50
07-10: 33e Singelloop Breda (41)
23-09: Berenloop Beernem (5)
23-09: 34e Dam tot Damloop Amsterdam (24)
23-09: Vestingloop Willemstad (21)
16-09: Berlin marathon Berlijn (4)
09-09: Quikrun Roosendaal (7)
09-09: Halve Marathon Oostland Pijnacker (5)
09-09: Flanders Field Marathon Ieper (4)
09-09: Münster marathon (4)
08-09: 43e Run Winschoten (3)
08-09: WK 100 km Sveti Martin na Muri (2)
02-09: 30e Tilburg Ten Miles (30)
01-09: Halve Marathon Evergem (6)
01-09: Memorial Polspoel Vilvoorde (1)
31-08: Track Meeting Utrecht (4)
28-08: 10km van Groot Steenbergen (3)
23-08: 3000m Meeting Rotterdam (3)
Recente video(s)
Atletiek Zeeland © 2018