zaterdag 20 oktober 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator eindtijd | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
12-10: Het zwarte gat na de marathon.
10-10: Flandrien Willem van Schuerbeeck kwam, zag en overwon in 16e Kustmarathon
08-10: Belg Van Schuerbeeck soleert naar zege in Kustmarathon
05-10: Te hard van stapel lopen, vooral in de marathon, resulteert vaak in een domper
03-10: Poolse Kustmarathonwinnaar komt weer op vakantie
27-09: De “reactieterreur” van JaRo
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 20-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen
za 20-10: 57e Singelloop Middelburg
zo 21-10: 43e Amsterdam Marathon
vr 26-10: 3e Halloween Run Middelburg
za 27-10: 17e Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil
za 27-10: 7e Stelleplascross Heinkenszand
zo 28-10: 36e Marathon Brabant Etten-Leur
za 03-11: Appelloop Axel
za 03-11: 33e Moerschanscross Hulst
zo 04-11: 8e Trail By The Sea Renesse
za 10-11: Jeff Thuy Memorial Heikant
za 10-11: 51e Mosselloop Westenschouwen
za 17-11: Juul Van De Walleloop Kieldrecht
za 17-11: 18e Hobbeldebobbelloop Zoutelande
za 24-11: 33e Elderschanscross Aardenburg
Recente uitslagen meer uitslagen
za 20-10: 57e Singelloop Middelburg
za 06-10: 16e Kustmarathon Zoutelande
vr 05-10: 11e Ladiesrun Zoutelande
za 29-09: 10 Miles Philippine (101)
vr 28-09: Pump-up Run 10k Middelburg (47)
zo 23-09: 2e Kraaieloop Lewedorp (51)
za 22-09: Bamisrun Kloosterzande (127)
vr 21-09: Vaart van Vlissingen (166)
za 15-09: 2e Bosse Pielenloop Vogelwaarde (79)
za 15-09: 15e Tielemanloop Middelharnis
vr 14-09: 23e Stadsloop Goes (188)
za 08-09: 5e d'Ossekoppenloop Ossenisse (133)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
Zeeuwse prestaties in 4e Tielemanloop
Middelharnis, zaterdag 29 september 2007 - Organisatie: Flakkee
10 km
001 Padmos Wim       Rockanje         902 0:32:58    1eHse
002 Fertoute Fouad   O Beijerland     908 0:33:02    2eHse
003 Preibisch Ralf   Sommelsdijk      916 0:33:23    1eH45
004 Postma Dennis    Hellevoetsluis   915 0:33:27    1eH35
005 Mol anton        O Beijerland     905 0:33:51    2eH35
006 Groot Richard de Schiedam         947 0:33:57    3eHse
007 Snoey Ab         Hellevoetsluis   926 0:34:08    3eH35
008 Hoeven Jan van   De Lier          502 0:34:39    4eH35
009 Schraven Remco   Hellevoetsluis   977 0:35:22    5eH35
010 Zalm William v d Naaldwijk        531 0:35:28    6eH35
011 Hoeven Leo v d   O Beijerland     525 0:35:48    2eH45
012 Wijk Danny van   Hellevoetsluis   993 0:36:07    7eH35
013 Hoek Jaap        Goedereede       911 0:37:10    3eH45
014 Wijk Manix van   O Beijerland     527 0:37:20    8eH35
015 Bloois Kees van  Oud Beijerland   929 0:37:27    4eH45
016 Bok Jaap vd      Middelharnis     889 0:37:42    5eH45
017 Tijl Rene        Brielle          934 0:37:45    4eHse
018 Berendsen Hans   Heenvliet        566 0:37:47    9eH35
019 Jong Doeke de    DeLier           883 0:37:49    1eH55
020 Blok Martien     Oostvoorne       969 0:37:52    1eH50
021 Dijk Arie van    Sommelsdijk      943 0:38:07    2eH55
022 Huisman          O Tonge          555 0:38:27    3eH55
023 Ast Jaap van     Dirksland        997 0:38:37    6eH45
024 Abman Piet       Oud Vossemeer    935 0:38:45    7eH45
025 Kweekel Jaap     Hellevoetsluis   996 0:38:48   10eH35
026 Blom Hans        Numansdorp       882 0:38:52   11eH35
027 Penning Peter    Hellevoetsluis   933 0:38:54    2eH50
028 Tuk Erik         Brielle          579 0:39:05    1eHtr
029 Baan Perry vd    Nw Tonge         545 0:39:08    2eHtr
030 Manewyk Lindsay  s-Gravenzande    516 0:39:14    1eDse
031 Stuurman Mark    O Beijerland     520 0:39:20   12eH35
032 Maink Bram       Sommelsdijk      587 0:39:24    8eH45
033 Karsbergen Ruud  Oude Tonge       948 0:39:37    9eH45
034 Visser W         Ouddorp          574 0:39:41    4eH55
035 Graaf Ed de      Spijkenisse      886 0:39:45    3eH50
036 Fest P           Sommelsdijk      512 0:39:48    3eHtr
037 Biesheuvel Peter Hellevoetsluis   546 0:39:55   10eH45
038 Zoon Herbert     Dirksland        561 0:40:02    4eHtr
039 Polder Kor vd    Vierpolders      981 0:40:05    5eH55
040 Croes Don        Brielle          986 0:40:12   13eH35
041 Bos Arjen van de Vlaardingen      938 0:40:26   14eH35
042 Starink Ronald   Stellendam       928 0:40:31   15eH35
043 Kweekel Jan      Hellevoetsluis   983 0:40:33   16eH35
044 Paasse Nico      Middelharnis     511 0:40:38    5eHtr
045 Sponselee Chiel  Hellevoetsluis   952 0:40:44    5eHse
046 Valk Ton         Brielle          967 0:40:49    4eH50
047 Nienen Bertil va Hellevoetsluis   885 0:41:00   11eH45
048 Hessels Tom      HoogeZwaluwe     528 0:41:17    1eH60
049 Graaf Ferry de   Hellevoetsluis   990 0:41:31   17eH35
050 Ast Liesbeth van Dirksland        995 0:41:33    1eD45
051 Barendrecht Rob  Hellevoetsluis   939 0:41:36   12eH45
052 Kempen Paul van  Middelharnis     956 0:41:40   13eH45
053 Snoek Karl       Spijkenisse      518 0:41:44    6eHtr
054 Ende Carin vd    s-Gravenzande    532 0:41:47    1eD35
055 Klaasse Leo      Hellevoetsluis   973 0:41:49    5eH50
056 Walstra Thijs    Hellevoetsluis   957 0:41:52   14eH45
057 MarynissenRini   Roosendaal       578 0:41:54    2eH60
058 Leeuwen Riet v   Hellevoetsluis   893 0:41:56    1eD50
059 SlingerlandJacqu Hellevoetsluis   523 0:41:59    7eHtr
060 Groen Roland     Brielle          909 0:42:01   18eH35
061 Winter Anthony d Brielle          961 0:42:07   15eH45
062 Beek Ruud van    Spijkenisse      897 0:42:10    6eH50
063 Schreuders Henk  Sommelsdijk      904 0:42:12    7eH50
064 Groningen Leo v  Hoogvliet        881 0:42:21    6eH55
065 Jong Tanja de    Numansdorp       921 0:42:24    2eD35
066 Ouden Dennis v d Oude Tonge       585 0:42:26    8eHtr
067 Es Frans van     Rockanje         891 0:42:42    3eH60
068 Vroegindewey R   Den Bommel       505 0:42:47    9eHtr
069 Meel Peter van   Hellevoetsluis   894 0:42:51    7eH55
070 Springer Leon    Stellendam       592 0:42:54   16eH45
071 Troost arle      Geervliet        565 0:42:56    8eH50
072 Klein Adrie      Sommelsdijk      901 0:42:59   17eH45
073 Geloof A v't     Ouddorp          570 0:43:04   10eHtr
074 Reyen Ton van    Achthuizen       572 0:43:07   11eHtr
075 Toledo Timo van  Oostvoorne       958 0:43:09    6eHse
076 Poli Carlo       Hellevoetsluis   550 0:43:11   12eHtr
077 Wit Ed de        Hellevoetsluis   918 0:43:13    8eH55
078 Leban Miranda    Zwartewaal       949 0:43:15    2eDse
079 Zielst Leo van   Hellevoetsluis   917 0:43:16   19eH35
080 Leij Paul v der  Hellevoetsluis   953 0:43:17    7eHse
081 Knook Adre       Sommelsdijk      899 0:43:21    9eH50
082 Troost Th        Hellevoetsluis   540 0:43:25   20eH35
083 Markx Richard    Hellevoetsluis   896 0:43:27   21eH35
084 Klundert Theo vd Melissant        508 0:43:31   13eHtr
085 Zorge Wim        Dirksland        978 0:43:41    4eH60
086 Schreuders Els   Sommelsdijk      936 0:43:44    1eD55
087 Weijman Jan      Sommelsdijk      982 0:43:47    9eH55
088 Manewyk Petra v  s-Gravenzande    517 0:43:52    2eD50
089 Mannetje Marcel  Oostvoorne       965 0:44:14   18eH45
090 Band Harry vd    Oostvoorne       535 0:44:16   14eHtr
091 Renijl Arjan     Sommelsdijk      584 0:44:21   15eHtr
092 Rosbergen Wim    Brielle          515 0:44:27    5eH60
093 Monster Bart     Zuidland         922 0:44:35   10eH55
094 Beek Ron vd      Vlaardingen      534 0:44:38   16eHtr
095 Hoek Linda       Dirksland        575 0:44:42    3eDse
096 Schipper Robert  Brielle          542 0:44:47   22eH35
097 Eekelen Heleen v Numansdorp       971 0:44:50    2eD45
098 GroenendijkEsthe Rockanje         912 0:44:53    3eD35
099 Smolenaars Gert  Geervliet        920 0:44:59   11eH55
100 NieuwendijkWiljo Ouddorp          549 0:45:03   17eHtr
101 SundermeijerMarj O Beijerland     907 0:45:05    3eD50
102 Ligthart Tom     Rozenburg        556 0:45:08   18eHtr
103 Mol D            Achthuizen       571 0:45:09   19eHtr
104 Dieleman Marco   Sommelsdijk      569 0:45:12   20eHtr
105 Kroon Jan        Ouddorp          548 0:45:19   21eHtr
106 Lagendijk R      Numansdorp       586 0:45:28   22eHtr
107 Putten Jan van   Herkingen        950 0:45:33   12eH55
108 Groef Daan vd    Den Bommel       544 0:45:42   23eHtr
109 Mastenbroek Jos  Hellevoetsluis   887 0:45:47   23eH35
110 Tanis Theo       Middelharnis     514 0:45:50   24eHtr
111 Orselen Sandra v Zuidland         890 0:45:52    4eDse
112 Goeij Gerrit de  Hellevoetsluis   536 0:45:56   19eH45
113 Benschop Henk J  Hellevoetsluis   895 0:45:58    8eHse
114 Sloots Joek      Hellevoetsluis   924 0:46:03    6eH60
115 Dupon Leo        Hoogvliet        979 0:46:06   10eH50
116 Berrevoets Steef Bruinisse        501 0:46:14   25eHtr
117 Hoeve Anne ten   Oostvoorne       522 0:46:16   26eHtr
118 Michielsen Ad    Numansdorp       972 0:46:18   24eH35
119 Tanis Marco      Ouddorp          580 0:46:20   27eHtr
120 Bestman Lennard  Herkingen        562 0:46:22   28eHtr
121 Hey Laury        Middelharnis     503 0:46:24    5eDse
122 Zuiderwijk Aad   Hellevoetsluis   892 0:46:25   20eH45
123 Hoek Daan        Dirksland        573 0:46:27   29eHtr
124 Wageningen Ton v Hellevoetsluis   980 0:46:29    7eH60
125 Klundert Gerda v Melissant        884 0:46:39    4eD35
126 Braber Jannie de Oude Tonge       552 0:46:43    4eD50
127 Koster Cor       Sommelsdijk      513 0:46:45   30eHtr
128 TimmermansNathal Spijkenisse      975 0:46:49    6eDse
129 Ruttinger Sandra Dirksland        989 0:46:50    7eDse
130 Zwart Arjo       Brielle          913 0:46:53   13eH55
131 Melisant Arnold  Middelharnis     963 0:46:57    8eH60
132 Joustra Annet    Herkingen        551 0:47:42    1eDtr
133 Snel Kitty       Oostvoorne       927 0:47:44    5eD35
134 GroeneveltHerman Dordrecht        903 0:47:46    9eH60
135 Klem Corne       Middelharnis     900 0:47:50    9eHse
136 Elve Rien        Middelharnis     946 0:47:52   11eH50
137 Broek Suzan v d  Brielle          962 0:47:54    6eD35
138 Leeuw v W Ron de Zuidland         994 0:47:59   21eH45
139 Zwoll Juravan    Middelharnis     906 0:48:15   10eH60
140 Smit Greetje     Kerkwerve        888 0:48:34    2eD55
141 Vree Eline       Oud Beijerland   937 0:48:39    8eDse
142 Langbroek Johan  Dirksland        564 0:48:41   31eHtr
143 Leusink Henk     Abbenbroek       923 0:48:55   22eH45
144 Kros Ferry       Hellevoetsluis   974 0:48:59   25eH35
145 BlankensteinUlri Sommelsdijk      998 0:49:14    3eD45
146 Buter Marco      Spark            999 0:49:16   11eH60
147 Tolman Ruurd     Spijkenisse      563 0:49:18   14eH55
148 Bonjer Patricia  Hellevoetsluis   559 0:49:26    2eDtr
149 Snoek Corrie     Spijkenisse      519 0:49:31    3eDtr
150 Woudenberg Tim   Sommelsdijk      951 0:49:47   26eH35
151 Disser Paul      Hellevoetsluis   547 0:49:49   32eHtr
152 Nieuwland H      Sommelsdijk      537 0:49:55   33eHtr
153 Jacobs Andre     Sommelsdijk      538 0:49:57   34eHtr
154 Roest Erik       Sommelsdijk      593 0:50:00   35eHtr
155 Lageweg Reja     Geervliet        930 0:50:03    5eD50
156 Noordijke Adrie  Zierikzee        504 0:50:06   12eH60
157 SimonisPatrick   Vlissingen       529 0:50:09   10eHse
158 Knop Herman      Bruinisse        506 0:50:44   36eHtr
159 Alders Nathalie  Herkingen        510 0:51:04    7eD35
160 MommersteegSjaak Utrecht          582 0:51:15   37eHtr
161 Helden Ronald v  Spijkenisse      945 0:51:18   27eH35
162 Notenboom Sandra Brielle          539 0:51:32    4eDtr
163 Moll Fred        Brielle          541 0:51:34   38eHtr
164 Touw Ineke       Vierpolders      576 0:51:36    5eDtr
165 Jonker Roos      Herkingen        509 0:51:47    4eD45
166 Halleen Luc      Barendrecht      590 0:51:56   39eHtr
167 Louter           Spijkenisse      591 0:51:58    6eDtr
168 Maas Henk        Rijsoord         526 0:51:59   15eH55
169 TielemanDanielle Goedereede       987 0:52:18    9eDse
170 Heezen Pedro van Rhoon            984 0:52:24   28eH35
171 Bos Carla        Middelharnis     955 0:52:30    6eD50
172 Machielse bPeter Hellevoetsluis   583 0:52:32   40eHtr
173 Snijder Lauw     Sommelsdijk      960 0:52:35   29eH35
174 Machielse Ingrid Hellevoetsluis   581 0:52:50    7eDtr
175 Houweling Bas    Brielle          932 0:53:33   13eH60
176 Ouden Yolanda d  Herkingen        988 0:53:36   10eDse
177 Buizert Dionne   Hellevoetsluis   553 0:53:46    8eDtr
178 Bruinaars Leo    Hellevoetsluis   964 0:54:48   16eH55
179 Zuilen Maranke v Dirksland        898 0:55:17   11eDse
180 Gevaert Henk     Hellevoetsluis   558 0:55:20   41eHtr
181 Gravenaad Rene   Hellevoetsluis   560 0:55:22   42eHtr
182 Kampen Anton van Oude Tonge       910 0:55:32   12eH50
183 Kerst            Hellevoetsluis   577 0:55:37   43eHtr
184 Vree Michiel     s-Gravendeel     931 0:56:05   30eH35
185 Vermeer Kees     Zwartewaal       524 0:56:34   44eHtr
186 GrootenboerJeane Sommelsdijk      968 0:56:37    5eD45
187 Vervloet Angelo  Sommelsdijk      521 0:56:40    9eDtr
188 Lodder Angeliek  St ah Haringvlie 533 0:57:23   10eDtr
189 CoolbergenMarlee Sommelsdijk      507 0:57:33   11eDtr
190 Tieleman Sjaan   Melissant        985 0:57:39    3eD55
191 Jongeneel Mate   Hellevoetsluis   588 0:57:42   45eHtr
192 Leeuw v W Arjan  Sommelsdijk      940 0:58:43   17eH55
193 Jepsen Doris     Brielle          554 0:59:40   12eDtr
194 Dee Lily         St ah Haringvlie 567 1:03:27   13eDtr
195 Putte Annemarie  SDt ah Haringvli 568 1:03:29   14eDtr
196 Epker Anneke     Hellevoetsluis   589 1:05:25   15eDtr
197 Remmerden Yvonne Hellevoetsluis   557 1:05:28   16eDtr 

5 km
001 Vermeulen Gerard Brielle          491 0:21:47    1eHtr         
002 Bavel Adrie van  Oud Gastel       493 0:23:37    2eHtr         
003 Stuut Ed         Hellevoetsluis   484 0:23:52    3eHtr         
004 Slijkhuis Lea    Middelharnis     495 0:25:07    1eDtr         
005 Tuns Gerard      Middelharnis     482 0:25:10    4eHtr         
006 Bakker Cees      Dirksland        487 0:25:56    5eHtr         
007 Stip             Brielle          476 0:26:02    6eHtr         
008 Troost Marloes   Stellendam       480 0:26:27    2eDtr         
009 Peeman Maikel    Sommelsdijk      483 0:26:39    7eHtr         
010 Troost Manon     Stellendam       479 0:26:53    3eDtr         
011 VlietlanderGomme Stellendam       489 0:27:01    8eHtr         
012 Troost Sanne     Stellendam       481 0:27:32    4eDtr         
013 Prenger Roely    Domburg          485 0:27:34    5eDtr         
014 Bakker Peter de  Dirksland        499 0:27:53    9eHtr         
015 Slijkhuis Florie Middelharnis     494 0:28:10    6eDtr         
016 NoordermeerRemco Zwartewaal       477 0:29:02   10eHtr         
017 Aphas Normen     Brielle          478 0:29:05   11eHtr         
018 Matop PH         Hellevoetsluis   486 0:31:08   12eHtr         
019 Schellevis Krist Middelharnis     497 0:31:39    7eDtr         
020 Schellevis Trix  Middelharnis     496 0:32:45    8eDtr         
021 Gilst M van      Middelharnis     498 0:33:29    9eDtr         
022 Leeuwen Petra va Goedereede       490 0:34:10   10eDtr         
023 Breen C          Ouddorp          488 0:34:12   11eDtr         
024 Becker Joyce     Sommelsdijk      492 0:37:00   12eDtr      
Opmerking binnen een week naar aeromad@zeelandnet.nl
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
15-09-2018 15e TielemanloopMiddelharnisFlakkee0
16-09-2017 14e TielemanloopMiddelharnisFlakkee0
24-09-2016 13e TielemanloopMiddelharnisFlakkee442
19-09-2015 12e TielemanloopMiddelharnisFlakkee1162
20-09-2014 11e TielemanloopMiddelharnisFlakkee1082
21-09-2013 10e TielemanloopMiddelharnisFlakkee1235
22-09-2012 9e TielemanloopMiddelharnisFlakkee1733
24-09-2011 8e TielemanloopSommelsdijkFlakkee1425
18-09-2010 7e TielemanloopMiddelharnisFlakkee1469
26-09-2009 6e TielemanloopSommelsdijkFlakkee1770
27-09-2008 5e TielemanloopSommelsdijkFlakkee1016
16-09-2006 3e TielemanloopMiddelharnisFlakkee3996
04-09-2004 1e TielemanloopMiddelharnisFlakkee2620

 
Laatste reactie:
Jan Roose: Het Zwarte Gat Na De Marathon...
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
14-10: 35e Marathon Eindhoven (10)
14-10: Linker Oevert marathon Antwerpen (5)
10 km Maurice Steketee (PR 41.35)47.07  M35
halve Rinus van de Woestijne (PR 1.28.50)1.40.19  M35
halve Marije Besuijen (PR 1.45.31)1.56.12  V40
marath Crum van der Linden (PR 2.56.12)3.16.57  Mse
marath Ingrid IJsebaert (PR 3.10.27)3.44.08  V50
07-10: 33e Singelloop Breda (41)
23-09: 34e Dam tot Damloop Amsterdam (24)
23-09: Vestingloop Willemstad (21)
23-09: Berenloop Beernem (5)
16-09: Berlin marathon Berlijn (4)
09-09: Quikrun Roosendaal (7)
09-09: Halve Marathon Oostland Pijnacker (5)
09-09: Flanders Field Marathon Ieper (4)
09-09: Münster marathon (4)
08-09: WK 100 km Sveti Martin na Muri (2)
08-09: 43e Run Winschoten (3)
02-09: 30e Tilburg Ten Miles (30)
01-09: Halve Marathon Evergem (6)
01-09: Memorial Polspoel Vilvoorde (1)
31-08: Track Meeting Utrecht (4)
28-08: 10km van Groot Steenbergen (3)
23-08: 3000m Meeting Rotterdam (3)
Recente video(s)
Atletiek Zeeland © 2018