zondag 19 augustus 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator eindtijd | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
07-08: Verwarring over wedstrijden
28-07: Jullie lopen te snel ( of te langzaam )? Vervolg.
20-07: Jullie lopen te snel?
12-07: De gehoorzame volgzame hardloper
26-06: Veranderingen stratenloopcircuit
13-06: De levensduur van hardloopwedstrijden
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 24-08: Hardloop3Daagse Ritthem
vr 24-08: 9e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge
za 25-08: Potatorun Axel
za 25-08: 32e Halve Marathon Westenschouwen
wo 29-08: Kreekloop Terneuzen
vr 31-08: Track Meeting Utrecht
za 01-09: 12e Kustloop Vrouwenpolder
zo 02-09: 30e Tilburg Ten Miles
za 08-09: d'Ossekoppenloop Ossenisse
za 08-09: 43e Run Winschoten
za 08-09: Avondbaanwedstrijd Hulst
vr 14-09: 23e Stadsloop Goes
za 15-09: Bosse Pielenloop Vogelwaarde
za 15-09: 15e Tielemanloop Middelharnis
vr 21-09: Vaart van Vlissingen
za 22-09: Bamisrun Kloosterzande
zo 23-09: 2e Kraaieloop Lewedorp
zo 23-09: 34e Dam tot Damloop Amsterdam
Recente uitslagen meer uitslagen
za 11-08: 15 van Wolphaartsdijk (111)
di 07-08: 6e Zomerloop Zuidzande
vr 03-08: 34e Strandloop Ouddorp
wo 01-08: 81e Boulevardloop Vlissingen (277)
di 31-07: 5e Zomerloop Nieuwvliet (144)
wo 25-07: 35e Bokaalloop Burgh-Haamstede (140)
di 24-07: 4e Zomerloop Groede (110)
wo 18-07: 39e Stratenloop Westkapelle (161)
di 17-07: 3e Zomerloop Retranchement (102)
wo 11-07: 8e Sportvissersloop Yerseke (236)
di 10-07: 2e Zomerloop Cadzand-Bad (46)
za 07-07: Ronde van Sint Kruis (25)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
11e Meidoornloop
Nisse, zaterdag 12 mei 2007 - Organisatie: Meidoornloop

15 km

1Koole NielsZoutelande8100:51:351eH
2Schrier MichelVlissingen8270:51:532eH
3Hofland RobinVlissingen7900:53:433eH
4Kok ErikArnemuiden8070:55:084eH
5Limbergen PeterGoes8610:55:245eH
6Wilde Jan deNisse8460:55:386eH
7Bruggeman RiniWilhelminadorp8230:55:587eH
8Vet Peter deWestdorpe7910:56:358eH
9Want Frank vdMiddelburg7870:57:189eH
10Male Gerard van derWestkapelle7710:57:3510eH
11Verbrugge Gert JanGoes8690:58:0611eH
12Posthuma GerardGoes7950:58:1212eH
13Verhage ArjoAagtekerke8710:58:5713eH
14Haren Patrick vanBergen op Zoom8301:00:2214eH
15Wieland NiekAxel7991:00:4415eH
16Wouters WimGoes8161:00:5416eH
17Schrier DavidVlissingen7981:01:4017eH
18Jonge Mario deGoes8501:02:1518eH
19Eversdijk KoKapelle8701:02:2619eH
20Dek MariusGoes7921:02:4020eH
21Beelen HuubGoes8751:02:4521eH
22Adriaanse HancoAagtekerke7961:03:0722eH
23Ton LeonieColijnsplaat7941:03:221eD
24Bostelaar BenitoSerooskerke8621:03:4623eH
25Lous HenkVlissingen8131:04:0124eH
26Linde Annet vdNisse8821:04:022eD
27Koole ChrisYerseke8241:04:0925eH
28Grim RudieHeinkenszand8511:04:2926eH
29Rafelaar Hans van deVlissingen7771:04:5027eH
30Everaert Jean-ClaudeHulst7751:04:5528eH
31Maartense Sjaan's-Heerenhoek8091:04:563eD
32Biesterbosch Stoffel Goes8601:05:1929eH
33Plessius Denniss-H Arendskerke8311:05:4530eH
34Rijke Ronald deMiddelburg8781:05:5031eH
35Roose WimGoes8021:06:0432eH
36Breen DannyGoes8721:06:1033eH
37Koole-Maat ChantalZoutelande7971:06:114eD
38Dekker JohanMiddelburg7721:06:2534eH
39Welle Hans van derMiddelburg8061:06:3635eH
40Ars JanRilland7861:06:3836eH
41Crucq AndreVlissingen8331:06:5737eH
42Klompe JohanWolphaartsdijk8081:07:4338eH
43Keijzer Jean-PierreGoes8121:08:1739eH
44Ernest GerVlissingen8731:08:3540eH
45Eppings MauriceMiddelburg8411:08:4041eH
46Jongeneel RobMiddelburg8451:08:4842eH
47Constandse NicoleMiddelburg8761:08:495eD
48Schurink PeterVlissingen8581:09:2343eH
49Raas LouLewedorp7741:09:3344eH
50Peijl Hans van derDomburg7851:09:4445eH
51Dingemanse WimGrijpskerke8431:09:5146eH
52Kroon Heide van deEllewoutsdijk8481:09:546eD
53Visser JulietteGoes8561:09:587eD
54Filius RijkVlissingen8571:10:4347eH
55Dekker Eije's-Gravnpolder8321:11:1748eH
56Wiltkam JanGoes7881:11:4449eH
57Maas Erwin van derOudelande8491:12:2750eH
58Bun RonaldMiddelburg8371:12:4051eH
59Sparrentak Evelien vanMiddelburg8681:13:048eD
60Verschuure LeonKloetinge8541:13:2452eH
61Verhulst PetraWestkapelle8351:13:289eD
62Rentmeester PeterYerseke8011:13:3153eH
63Westra MarianneGoes8831:13:3310eD
64Abbink HermanGoes8291:13:3954eH
65Meegen Pim vanGoes8171:13:4355eH
66Hoogedeure BoudieNisse8661:13:4856eH
67Nijzink HelmyNisse8281:13:5311eD
68Janse WimSouburg8251:14:0057eH
69Vogel AnjaMiddelburg8401:14:0012eD
70Pluijlaar HansKoudekerke8361:14:3658eH
71Geldof KoSouburg8531:14:5059eH
72Meester Jan-Kees deHansweert7781:15:0260eH
73Overloop Martin vanKapelle7731:15:0761eH
74Wattel SimonSerooskerke8521:15:2062eH
75Declercq HuquetteVlissingen8341:15:3513eD
76Fredriks Ruud's-Heerenhoek7801:15:5763eH
77Tramper RiaVlissingen8381:16:1214eD
78Konings NicoleMiddelburg8211:16:1315eD
79Prins FransLeidschendam8841:17:2464eH
80Karman PieterLewedorp8181:17:3165eH
81Koeman IlcoYerseke8001:18:1366eH
82Veen John vanMiddelburg8641:18:3867eH
83Westeinde Marco van 'tArnemuiden7791:19:5268eH
84Francke LeoOostkapelle8201:19:5669eH
85Wiedenhoff JanMiddelburg8141:20:4970eH
86Coomans DorienAagtekerke8421:21:1816eD
87Nooyer Ronnie deOostkapelle7931:21:5271eH
88Aerts SarijkeMiddelburg8811:22:2117eD
89Wilde Arjen deNisse8471:22:3972eH
90Scheers EvelineVlissingen7761:22:4718eD
91Kersten AnkieMiddelburg8151:23:2219eD
92Roose JanGoes8031:23:2673eH
93Cuijpers MarlieKapelle8051:24:3120eD
94Doorn Jan vanHeinkenszand8041:24:3474eH
95Alting TonNw St Joosland8551:24:3575eH
96Dalebout CorineKloetinge7831:25:0821eD
97Koole TonnyMiddelburg8111:25:1076eH
98Schagen Jan vanGoes8261:25:1877eH
99Koster Charl deHeinkenszand7891:25:3678eH
100Verhage ReginaMeliskerke8741:26:4422eD
101Rijke Jan deMiddelburg8791:27:1479eH
102Dries Fanny van deRotterdam7821:28:2823eD
103Dries Sjaak van deGoes7841:28:2980eH
104Karelse JanusKamperland8221:29:1281eH

7.5 km

1Vos Wilko deKattendijke26.211eH
2Rietveld Aart's-Gravenpolder26.452eH
3Jacobse LeonZoutelande26.503eH
4Driedijk QuirienHeinkenszand27.104eH
5Koster Bart deMiddelburg27.535eH
6Stroosnijder MartinKruiningen28.246eH
7Verhage PeterAagtekerke28.327eH
8Kok Marianne deLewedorp28.521eD
9Dellebeke RonSouburg28.538eH
10Wilde Rien deWilhelminadorp29.189eH
11Kok Sjaak deLewedorp29.3310eH
12Mol ThomasNisse29.3811eH
13Verheijen MielKortgene30.0512eH
14Nieuwenhuyse LeonardWaarde30.3513eH
15Dijk Joost vanGoes30.4514eH
16Regt Marc deGoes31.2915eH
17Temmerman PatrickKaprijke (B)31.4016eH
18Koning Martijn des-Heerenhoek32.1017eH
19Tavenier JanWolphaartsdijk32.4918eH
20Kraak EGoes32.5419eH
21Polderdijk WilmaDomburg33.002eD
22Oele JaapBiezelinge33.2820eH
23Belzen Ron vanDomburg33.5721eH
24Driedijk AdrieDriewegen34.0622eH
25Wilde Nadine deWilhelminadorp34.163eD
26Bentvelsen FransGoes34.3423eH
27Anrooij Marietta vanKapelle34.384eD
28Slabbekoorn RonGoes34.5824eH
29Nijsse KeesGoes35.0025eH
30Stel Michela vanYerseke35.375eD
31Stel Jack vanYerseke35.3826eH
32Willemsen HenriMiddelburg35.5827eH
33Rijk MarjankaNisse36.176eD
34Kortleven KeesWilhelminadorp36.2728eH
35Wijk Erik vanMiddelburg36.4129eH
36Lockefeir MandyNisse36.557eD
37Rocca EmmanuelEllewoutsdijk37.0030eH
38Noordijke AdriZierikzee37.0631eH
39Anrooij John vanKapelle37.1332eH
40Hooijer DirkWemeldinge37.1633eH
41Magnus KeesWolphaartsdijk37.3334eH
42Blaeij Vera deHeinkenszand37.488eD
43Wiskerke JannekeGoes38.369eD
44Goris RuudKloetinge38.3835eH
45Jongejan DaanKloetinge38.3936eH
46Krijnsen PeterNisse39.0237eH
47Jonge Mario deOvezande39.0838eH
48Lukaart KarinKapelle39.3710eD
49Schotanus ArjanMiddelburg39.3839eH
50Dam Esther van's-Heerenhoek40.0811eD
51Westveer LoekVlissingen40.1440eH
52Lokerse JaccoKapelle40.2141eH
53Dek MarlonGoes40.2212eD
54Vendrik EstherVlissingen40.2413eD
55Versluys AnnekeGoes40.3814eD
56Grutter HiddeHeinkenszand40.3915eD
57Weele Pieter van deWolphaartsdijk40.4042eH
58Boe AHeinkenszand40.4143eH
59Linde Wim van deGoes40.4544eH
60Verhaagen MargotMiddelburg40.5716eD
61Jopse KeesHeinkenszand40.5945eH
62Petukhova Juliya's-Gravenpolder41.0717eD
63Verburg KeesHansweert41.1446eH
64Bal HansGoes41.1747eH
65Boer BenjaminKalmthout B41.1848eH
66Tellekamp SjaakGoes41.1949eH
67Poot AnnemiekeMiddelburg41.2218eD
68Smallegange AndersonDriewegen41.2350eH
69Westeinde Alexandra van 't Kapelle41.4119eD
70Malcorps JeanetteMiddelburg41.4920eD
71Kootstra TheoWaarde42.0651eH
72Aerts HannaMiddelburg42.2321eD
73Braamse AnjoGoes42.5522eD
74Verheul MiekeGoes43.0923eD
75Verbeem JohanGoes43.1152eH
76Remijn AnitaKwadendamme43.4024eD
77Janse KarinGoes43.5325eD
78Weele Adrie van deOvezande44.0953eH
79Zonnevijlle AdrieKattendijke45.0754eH
80Sinke MachielKrabbendijke45.1555eH
81Rijk MarcelHeinkenszand45.4856eH
82Rijk JacquelineHeinkenszand45.4926eD
83Dek WillyGoes45.5427eD
84Schagen Mieke vanGoes48.1428eD
85Velde Margo in 'tKruiningen48.4629eD
86Meyer RinaHeinkenszand48.5130eD
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
12-05-2018 22e MeidoornloopNisseMeidoornloop0
13-05-2017 21e MeidoornloopNisseMeidoornloop0
08-05-2016 20e MeidoornloopNisseMeidoornloop1540
10-05-2015 19e MeidoornloopNisseMeidoornloop2362
11-05-2014 18e MeidoornloopNisseMeidoornloop2104
12-05-2013 17e MeidoornloopNisseMeidoornloop3589
13-05-2012 16e MeidoornloopNisseMeidoornloop3344
08-05-2011 15e MeidoornloopNisseMeidoornloop3149
09-05-2010 14e MeidoornloopNisseMeidoornloop2552
10-05-2009 13e MeidoornloopNisseMeidoornloop2761
10-05-2008 12e MeidoornloopNisseMeidoornloop1849
06-05-2006 10e MeidoornloopNisseMeidoornloop990
14-05-2005 9e MeidoornloopNisseMeidoornloop742

 
Laatste reacties:
Danny Meeus: Verwarring Over Wedstrijden..
Jan Roose: Verwarring Over Wedstrijden..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
17-08: 4e Goes on Track (45)
15-08: We All Love Running Zomergem (4)
30 km Leonie Ton (PR)2.07.25  V40
30 km Hans Minnaard (PR)3.00.18  M55
20 km John Guequierre (PR 1.11.47)1.46.17  M65
10 km Maurice Steketee (PR 41.35)42.29  M35
08-08: Internationale meeting Sint-Niklaas (3)
04-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo (2)
03-08: Track Meeting Utrecht (7)
28-07: Memorial Rasschaert Ninove (2)
14-07: Guldensporenmeeting Kortrijk (2)
13-07: Track Meeting Utrecht (2)
11-07: Gouden 3000m Ertvelde (2)
07-07: Arena Games Hilversum (3)
07-07: Chaamloop (2)
05-07: Track Meeting Rotterdam (3)
01-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem (5)
30-06: Brussels Grand Prix (1)
24-06: 35e Halve Marathon Roosendaal (104)
24-06: NK baan Senioren Utrecht (10)
24-06: Grote Prijs Lokeren (4)
23-06: Marathon Rond Sneek en Meer (6)
21-06: 19e Molenloop Stellendam (4)
Atletiek Zeeland © 2018