zondag 21 januari 2018 | Home | Bestenlijsten | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
31-12: Erwin Harmes en Marlies Kort domineren Tankloop
30-12: Yunis Stitan verrassende winnaar van 47e Kerstloop
23-12: Oegandees Aggrey Agaba wint 18e Aagtekerkerun
22-12: De beste stuurlui staan aan wal
21-12: Verslag van de 18e Aagtekerkerun
11-12: De ene crosser is de andere niet
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 27-01: 4e Scheldesport cross Westdorpe
za 27-01: Eugene Vink Memorial Westdorpe
za 03-02: 20e Rammekensloop Ritthem
za 03-02: Berlaerloop Koewacht
zo 04-02: Midwinter Marathon Apeldoorn
zo 04-02: 27e Midwinter Halve Marathon Cadzand
za 10-02: Erpelkappersloop Axel
za 10-02: 24e Grevelingen cross Bruinisse
zo 11-02: 41e Groet uit Schoorl Run
za 17-02: 13e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen
za 17-02: 25 km Scheldeloop Terneuzen
zo 18-02: 7e Kapellecross Kapelle-Biezelinge
za 24-02: Halve van Axel
zo 25-02: 3e Natuurloop Cadzand
Recente uitslagen meer uitslagen
za 13-01: 46e Deltacross Westenschouwen (247)
za 13-01: 20e Steense Rattenloop Sint Jansteen (123)
zo 07-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen (98)
za 06-01: Jeff Thuy Memorial Heikant (211)
za 06-01: 57e Wallenloop Goes (134)
vr 05-01: Ondoloop Sint Laurens (56)
zo 31-12: Tankloop Westkapelle (418)
zo 31-12: 2e Natuurloop Nieuwvliet (103)
za 30-12: Eindejaarscross Axel (217)
di 26-12: Kerstloop Dishoek (606)
za 16-12: 18e Aagtekerke Run (458)
za 16-12: Kriekeloop Clinge (110)
za 16-12: Stratenloop Menheerse Middelharnis
zo 10-12: Jules Unlimitedloop Breskens (50)
za 09-12: Halve Marathon Terneuzen (142)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
12e Inkelcross
Kruiningen, zaterdag 30 oktober 2004 - Organisatie: AV'56
naar klassement

H20  9030m
    naam            geb stn club        tijd
001 SchlettereSebast 72 206 AAC Middel 30:19
002 Beije Arjan      71 210 DeltaSport 30:27
003 Goossen Erik     71 202 Scheldespo 31:47
004 Cappon Erik      66 217 Wielingen  32:33
005 Wondergem Lous   80 220 Energie    32:53
006 Riemens Marc     69 213 Dynamica   34:04
007 Janse Micha      74 211 Dynamica   34:14
008 Pruijsers Martin 68 215 Dynamica   34:20
009 Kock Jos de      69 205 RKHAV      35:04
010 Kok Erik            216 Dynamica   35:37
011 Vaardegem Jan v  68 214 Dynamica   35:41
012 Dijkstra Seth    71 219 LPK        37:19
013 Limbergen Peter  73 207 AV'56      37:58
014 Rijke Ronald de  71 212 Dynamica   39:50
   
H40  9030m
    naam            geb stn club        tijd
001 Luteijn Sjaak    57 408 LPK        31:01
002 Woord Ruud       57 423 Thor       31:15
003 Wilde Jan de     57 420 AV'56      32:43
004 Achterberg Han   60 422 DeltaSport 33:43
005 Broeke Rian vd   61 414 Dynamica   33:53
006 Besuyen Marius   62 412 Dynamica   34:15
007 BoeverePatrick   65 218 Wielingen  34:35
008 Augustijn Marc   63 400 AV'56      34:39
009 Witte Rinus      62 413 Dynamica   35:09
010 Guiljam Jan      58 403 AV'56      35:32
011 Provoost Wim     55 411 DeltaSport 36:31
012 Bouwens fer         409 DeltaSport 36:34
013 Mourik Piet van  63 410 DeltaSport 36:57
014 Eversdijk Ko     57 401 AV'56      37:08
015 Luitwieler Jacky 61 415 Dynamica   37:16
016 Joziasse Giel    62 407 AV'56      37:38
017 Dellebeke Ron    58 417 Dynamica   37:54
018 Schipper Rinie   63 406 AV'56      38:20
   
H50  7325m
    naam            geb stn club        tijd
001 Smit Eddy        48 506 DeltaSport 27:19
002 Herder Theo den  52 500 AV'56      27:33
003 Pol Kees vd      46 502 AV'56      28:36
004 Pekaar Eddy      50 511 Dynamica   29:48
005 Guequierre John  51 510 Dynamica   29:53
006 Roose Wim        51 503 AV'56      30:01
007 Gruiter Karel vd 45 514 Dynamica   30:23
008 Matulessy Max    53 508 Dynamica   30:51
009 Verbiest Willy   49 516 Dynamica   31:07
010 Koole Adri       51 509 Dynamica   31:21
011 Jonge Wim de     49 501 AV'56      31:32
012 Rouw Henk        46 505 VetNed zld 31:33
013 Beijer Piet      48 512 Dynamica   32:39
014 LandegentPietJan 50 507 DeltaSport 34:37
015 Meijde Andre vd  54 504 Flakkee    35:02
016 Wattel Jan       47 515 Spiridon   36:05
017 Maranus Jan      46 513 Dynamica   37:05
   
H60  7325m
    naam            geb stn club        tijd
001 Lasseur Joop     42 603 DeltaSport 28:43
002 Joosse Rinus     39 600 AV'56      31:34
003 Poortvliet Hugo  44 604 Dynamica   32:10
004 Noordijke Adri   41 610 VetNed zld 33:16
005 Pluijlaar Hans   36 606 Dynamica   33:50
006 Villee Lou       43 609 AV'56      35:18
007 SchoenmakersAnto 40 605 Dynamica   35:35
008 Kortleve Kees    33 601 AV'56      36:53
009 Rijke Bram de    33 608 Dynamica   42:40
010 Berg Wim vd      34 602 AV'56      46:01
   
HKc  2905m
    naam            geb stn club        tijd
001 Quintelier Ben      319 Duffel     09:17
002 Caspel Wouter v  85 314 Energie    09:28
003 Stolk Edwin      75 329 Flakkee    09:44
004 ReijnhoutRichard 85 301 AV'56      09:55
005 Fioole PieterJan 79 333 PAC        10:00
006 Luteyn Jack      86 332 Wielingen  10:07
007 Meerman Pascal   75 324 Dynamica   10:11
008 Aper Tim         87 316 RKHAV      10:37
009 Hopmans Hylke    85 302 AV'56      10:38
010 Veeken Davey vd  87 315 RKHAV      11:04
011 Jong Ruud de     66 305 AV'56      12:55
   
HkcV 2905m
    naam            geb stn club        tijd
001 Engels Anton     62 318 Dynamica   10:22
002 Wilde Rien de    60 306 AV'56      10:50
003 Volleman Roland  61 310 Scheldespo 11:15
004 Schoenmaker Rob  58 326 Dynamica   11:19
005 Platteeuw Albert 65 309 Scheldespo 11:46
006 Pluijlaar Joost  63 325 Dynamica   12:41
   
D20  5620m
    naam            geb stn club        tijd
001 Wisse Anjolie    76 209 Haag Atl   20:30
002 VersluysFrederiq 69 203 Wielingen  21:38
003 Block Sandra de  82 204 RKHAV      22:09
004 Linde Annet vd   70 200 AV'56      26:26
005 Schipper Nuray   60 421 AV'56      29:14
006 Sloos Wanda      80 201 AV'56      29:24
   
D35  5620m
    naam            geb stn club        tijd
001 Declerq Huquette 45 418 Dynamica   26:20
002 Jager Hannie de  55 402 AV'56      26:52
003 Kleven Lenie van 53 419 VetNed zld 27:08
004 Stel Michela van 69 405 AV'56      29:08
   
DKc  1945m
    naam            geb stn club        tijd
001 Herder Astrid d  85 303 AV'56      07:34
002 Verdonk Marianne 86 312 Scheldespo 08:08
003 Vermaire Veerle  81 327 Dynamica   08:20
004 Sonke Ilona      86 300 AV'56      08:32
005 Becker Joyce     77 313 Flakkee    12:08
   
DkcV 1945m
    naam            geb stn club        tijd
001 Nijs Margot de   63 317 RKHAV      07:41
002 Aper Ellen       60 330 RKHAV      08:14
003 Smit Greetje     50 323 DeltaSport 08:28
004 Anrooy Marietta  67 304 AV'56      08:45
005 Jonge Hennie de  55 322 DeltaSport 09:33
006 Schoenmaker Olga 62 328 Dynamica   09:37
007 Jonge Mientje de 52 308 AV'56      09:47
008 Wilde Suus de    60 307 AV'56      09:50
009 Donk Wilma van   10 320 DeltaSport 10:35
   
JA   5620m
    naam            geb stn club        tijd
001 Jansen Wouter    87 763 Dynamica   20:50
002 Zeyseink Sander  87 766 Dynamica   21:20
003 Maaren Pieter v  87 765 Dynamica   26:05
   
JB   3910m
    naam            geb stn club        tijd
001 Kingma Paul      88 697 Scheldespo 14:25
002 Francke Jesper   88 762 Dynamica   14:42
003 Remijn Wout      89 696 AV'56      15:18
004 Sandee Yordi     91 742 Dynamica   15:22
005 LuitwielerJermai 89 757 Dynamica   15:34
006 Jongejan Gerben  88 773 Flakkee    15:59
007 Pieters Rinse    88 690 AV'56      16:24
008 Tanis Menno      88 695 AV'56      16:26
009 AkkermanSebastia 89 774 Flakkee    16:57
   
JC   2440m
    naam            geb stn club        tijd
001 FrayenhovenMarty 90 699 Scheldespo 08:46
002 Nuytinck Steven  91 672 AV'56      08:49
003 Zwolle Alex      90 673 AV'56      08:55
004 Mabelis Edwin    91 772 Wielingen  09:13
005 Volleman Quinten 90 698 Scheldespo 09:19
006 Seitte Noes      90 744 Dynamica   09:22
007 SchoenmakerStefa 91 743 Dynamica   09:26
008 Manuhutu Yoel    90 741 Dynamica   09:30
009 Luitwieler Glenn 91 756 Dynamica   09:42
010 Geljon Jurjen       759 Dynamica   09:50
011 Maljaars Maurits 91 851 Dynamica   10:00
012 Beelen Victor    90 667 AV'56      10:02
013 Vos Robin de     91 671 AV'56      10:05
014 Beije Peter      91 843 AV'56      10:12
015 Meel Angelo van  91 842 AV'56      12:08
016 Mans Michel      90 670 AV'56      12:26
   
JD   1945m
    naam            geb stn club        tijd
001 Exter Niek den   92 700 Scheldespo 07:14
002 Seitte Erwin     92 745 Dynamica   07:15
003 Bakker Frits     92 676 AV'56      07:20
004 Paardekoper Lars 92 675 AV'56      07:22
005 Roelse JanWillem 92 750 Dynamica   07:33
006 Sandee Django    93 751 Dynamica   07:36
007 Boot Tom         92 835 DeltaSport 07:38
008 Brouwer Job de   92 797 RKHAV      07:52
009 Burger Bas       93 747 Dynamica   08:02
010 Thomaes Jurgen   93 771 Wielingen  08:05
011 Engels Kjell     92 803 Duitsland  08:07
012 Colpaert Lars    92 686 AV'56      08:11
013 Beelen Thomas    93 678 AV'56      09:18
014 Boogaard Wessel     758 Dynamica   09:34
015 Jong Guus de     93 677 AV'56      09:40
016 Tiel Geert van   93 679 AV'56      09:42
017 Wagenaar Niek    93 680 AV'56      09:45
018 Scholtens Jan    92 798 RKHAV      10:32
   
    JPA2  950m
    naam            geb stn club        tijd
001 Staal Tommy      94 822 DeltaSport 03:20
002 BouterseSebastia 94 701 Scheldespo 03:39
003 Witte Dennis     94 734 Dynamica   03:41
004 Roelofs Milan    94 818 DeltaSport 03:48
005 Elferink Patrick 94 821 DeltaSport 03:52
006 Belzen Corne van 94 732 Dynamica   04:02
007 Lange Thijs de   94 666 AV'56      04:25
008 Meel Gianni van  94 668 AV'56      04:37
009 Maassen Ruben    94 819 DeltaSport 04:41
010 Bostelaar Melvin 94 754 Dynamica   04:43
011 Matthyssen Rowan 94 702 Scheldespo 04:50
012 Faasse Bas       94 820 DeltaSport 05:06
013 Luteyn Arjen     64 850 Wielingen  05:14
   
    JPA1  950m
    naam            geb stn club        tijd
001 Thomaes Wouter   95 770 Wielingen  03:43
002 Broeke Tim van d 95 727 Dynamica   03:46
003 Heijnen Noah     95 814 DeltaSport 03:50
004 Berg Tom van den 95 726 Dynamica   03:57
005 Balkenende Luuk  95 661 AV'56      04:06
006 Bakker Joost     95 792 RKHAV      04:13
007 LeestemakerWoute 95 653 AV'56      04:16
008 Gevaert Joost    95 846 AV'56      04:19
009 Pluijlaar Dion   95 730 Dynamica   04:21
010 Kort Tijmen      95 813 DeltaSport 04:23
011 Bemden Edwin van 95 812 DeltaSport 04:27
012 Veerman Sietse   95 815 DeltaSport 04:29
013 Suy Jorig        95 839 Scheldespo 04:32
014 Goethem Rick van 95 791 RKHAV      04:34
015 Lockefeer Aloys  95 729 Dynamica   04:53
   
    JPB   950m
    naam            geb stn club        tijd
001 Vos Sven de      96 809 DeltaSport 04:08
002 Roelse Steven    96 738 Dynamica   04:10
003 Vos Patrick de   96 659 AV'56      04:25
004 Vries Joshua     96 703 Scheldespo 04:28
005 Berlo Yannick v  96 737 Dynamica   04:31
006 Moor Roy de      96 787 RKHAV      04:36
007 Jong Sammy de    96 658 AV'56      04:48
008 Reijnhout Jeroen 96 663 AV'56      05:02
009 Moor Colin de    96 788 RKHAV      05:07
010 Fabry Maurice    96 704 Scheldespo 05:09
011 Bruyn Remco de   96 786 RKHAV      05:13
012 Gevaert Joep     95 847 AV'56      05:41
   
    JPC   950m
    naam            geb stn club        tijd
001 Anrooy Franklin  97 654 AV'56      04:22
002 Heuperman Mike   97 739 Dynamica   04:25
003 Velde Tjeerd vd  97 805 DeltaSport 04:28
004 Schot Arne       97 804 DeltaSport 04:46
   
    MA   2905m
    naam            geb stn club        tijd
001 Koppelaar Kelly  88 852 PARTHENON  11:59
   
    MB   1945m
    naam            geb stn club        tijd
001 Wilde Nadine de  88 694 AV'56      07:20
002 Vermeu Esther    88 693 AV'56      07:24
003 Hey Laurey       89 775 Flakkee    07:27
004 Wilde Renate de  89 689 AV'56      07:39
005 Reijnhout Sylvia 88 691 AV'56      08:30
006 Vroegop Evelien  89 688 AV'56      08:39
007 Oppeneer Manja   88 706 Scheldespo 08:57
008 Meel Nikki van   89 841 AV'56      09:16
   
    MC   1945m
    naam            geb stn club        tijd
001 Antheunisse Lot  91 849 Dynamica   07:42
002 Hoeve Evelien v  90 708 Scheldespo 07:49
003 Hondt Marjolein  90 801 RKHAV      07:52
004 Kayser Liselot   91 709 Scheldespo 08:02
005 Schot Willianne  90 837 DeltaSport 08:06
006 Klaassen Bo      91 674 AV'56      08:11
007 Haak Arlette     91 707 Scheldespo 08:23
008 Maassen Hanna    91 838 DeltaSport 08:26
009 PluijlaarCirelle 91 761 Dynamica   09:09
010 Kort Femke       91 833 DeltaSport 09:49
011 Troost Manon     91 776 Flakkee    09:52
012 Doeleman Evelien 91 832 DeltaSport 10:26
   
    MD   1465m
    naam            geb stn club        tijd
001 Platteeuw Esther 92 710 Scheldespo 05:35
002 Blommaert Kristy 92 831 DeltaSport 05:37
003 Pieters Iris     93 682 AV'56      05:45
004 Seitte Jhemila   93 752 Dynamica   05:48
005 Westende Tess v  93 753 Dynamica   06:01
006 Volleman Claire  92 711 Scheldespo 06:03
007 Gorp Iris van    92 683 AV'56      06:10
008 Murre Annick     93 716 Scheldespo 06:13
009 Bakker Madelon   93 799 RKHAV      06:21
010 Vries Layla de   93 714 Scheldespo 06:22
011 Jong Jolanda 't  93 824 DeltaSport 06:24
012 Jager Sindy de   92 713 AV'56      06:26
013 VeldeAnnemiek vd 93 826 DeltaSport 06:29
014 Mol Annejet      93 825 DeltaSport 06:31
015 Schot Paula      93 827 DeltaSport 06:33
016 Hout Dascha vd   93 715 Scheldespo 06:35
017 Danielse Michell 93 687 AV'56      06:44
018 Dreu Rosanne de  93 684 AV'56      06:47
019 BlommaertAnnelie 93 823 DeltaSport 06:50
020 BostelaarMichell 92 755 Dynamica   06:52
021 NotschaeleTjitsk 93 749 Dynamica   06:54
022 Jasperse Chloe   93 748 Dynamica   06:57
023 Leysen Jesy      93 800 RKHAV      07:00
024 Schot Mariska    93 828 DeltaSport 07:37
025 Zwolle Charlotte 93 685 AV'56      08:02
026 Vos Annemarie de 93 848 DeltaSport 08:57
   
    MPA2  980m
    naam            geb stn club        tijd
001 PazkowsAlexandra 94 669 AV'56      03:34
002 Mourik Sanne van 94 816 DeltaSport 03:38
003 Groot Ylana      94 720 Scheldespo 03:58
004 Vlieger Linda de 94 844 DeltaSport 04:03
005 Troost Marloes   94 777 Flakkee    04:14
006 Es Teuntje       94 733 Dynamica   04:16
007 Doeleman Hilde   94 817 DeltaSport 04:20
008 WaterschootFranc 94 796 RKHAV      04:22
009 Flipse Danielle  94 662 AV'56      04:24
010 Reale Domonique  94 721 Scheldespo 04:25
011 Bun Mariska      94 793 RKHAV      04:30
012 Ysebaert Maaike  94 845 RKHAV      04:31
013 Oppeneer Naomi   94 718 Scheldespo 04:39
014 Rasenberg Ingrid 94 719 Scheldespo 04:41
015 Murre Joyce      94 717 Scheldespo 04:49
016 Hillebranddenise 96 736 Dynamica   04:58
017 WielenNatalie vd 94 795 RKHAV      05:04
018 Beule Kylie de   94 794 RKHAV      05:12
   
    MPA1  980m
    naam            geb stn club        tijd
001 Gastel Meike van 95 810 DeltaSport 03:54
002 Blommaert Aileen 95 811 DeltaSport 04:08
003 Pieters Dionne   95 664 AV'56      04:29
004 Rasenberg Astrid 95 722 Scheldespo 04:47
005 HeupermanMarissa 95 728 Dynamica   04:51
006 Colpaert Noortje 95 665 AV'56      04:53
007 Grutter Marloes  95 652 AV'56      04:56
008 Wouters Jennifer 95 789 RKHAV      05:00
009 Engels Mare      95 802 Duitsland  05:02
010 GrandDanielle le 95 769 Wielingen  05:10
011 Scholtens Nina   95 790 RKHAV      05:16
012 Roelse Amber     95 731 Dynamica   05:18
013 Jansen Kirsten   95 778 Flakkee    05:20
014 Harding Chayenne 95 768 Wielingen  05:23
   
    MPB   980m
    naam            geb stn club        tijd
001 Ysebaert Sara    96 781 RKHAV      04:13
002 Volleman Valerie 96 723 Scheldespo 04:19
003 Mourik Emma van  96 806 DeltaSport 04:22
004 Anrooy Lindy van 96 656 AV'56      04:33
005 SlabbekoornAnouk 96 660 AV'56      04:38
006 Nijsse Sanne     96 655 AV'56      04:40
007 Bun Veerle       96 784 RKHAV      04:43
008 Gils Robin van   96 807 DeltaSport 04:45
009 Piessens Joanne  96 785 RKHAV      04:54
010 Ysebaert Renee   96 782 RKHAV      04:57
011 Schoe Martine    96 657 AV'56      04:59
012 Boonman Sanne    96 783 RKHAV      05:22
013 Gasseling Anniek 96 735 Dynamica   06:08
   
MPC   980m
    naam            geb stn club        tijd
001 Brouwer Fieke de 97 780 RKHAV      04:30
002 Lockefeer Lisane 97 740 Dynamica   04:40
003 Dorsselaer Romy  97 779 RKHAV      04:51
004 Murre Luca       97 725 Scheldespo 04:57
005 Weide Eva vd     97 840 Flakkee    05:02
006 Bouterse Mariska 97 724 Scheldespo 05:04
Klassement na 1 wedstrijd
  H20  Oranjewoud cross-c 04-05  Ink Moe Eld Del Bra Pal Kus bon tot  w
 1 SchlettereSebast 206 AAC Middel150                         15 0165  1
 2 Beije Arjan      210 DeltaSport141                         15 0156  1
 3 Goossen Erik     202 Scheldespo133                         15 0148  1
 4 Cappon Erik      217 Wielingen 126                         15 0141  1
 5 Riemens Marc     213 Dynamica  120                         15 0135  1
 6 Janse Micha      211 Dynamica  115                         15 0130  1
 7 Pruijsers Martin 215 Dynamica  111                         15 0126  1
 8 Kock Jos de      205 RKHAV     107                         15 0122  1
 9 Kok Erik         216 Dynamica  103                         15 0118  1
10 Vaardegem Jan v  214 Dynamica  100                         15 0115  1
11 Dijkstra Seth    219 LPK       097                         15 0112  1
12 Limbergen Peter  207 AV'56     094                         15 0109  1
13 Rijke Ronald de  212 Dynamica  091                         15 0106  1
   starts  13
  
   H40  Oranjewoud cross-c 04-05  Ink Moe Eld Del Bra Pal Kus bon tot  w
 1 Luteijn Sjaak    408 LPK       150                         15 0165  1
 2 Wilde Jan de     420 AV'56     141                         15 0156  1
 3 Achterberg Han   422 DeltaSport133                         15 0148  1
 4 Broeke Rian vd   414 Dynamica  126                         15 0141  1
 5 Besuyen Marius   412 Dynamica  120                         15 0135  1
 6 BoeverePatrick   218 Wielingen 115                         15 0130  1
 7 Augustijn Marc   400 AV'56     111                         15 0126  1
 8 Witte Rinus      413 Dynamica  107                         15 0122  1
 9 Guiljam Jan      403 AV'56     103                         15 0118  1
10 Provoost Wim     411 DeltaSport100                         15 0115  1
11 Bouwens fer      409 DeltaSport097                         15 0112  1
12 Mourik Piet van  410 DeltaSport094                         15 0109  1
13 Eversdijk Ko     401 AV'56     091                         15 0106  1
14 Luitwieler Jacky 415 Dynamica  088                         15 0103  1
15 Joziasse Giel    407 AV'56     086                         15 0101  1
16 Dellebeke Ron    417 Dynamica  084                         15 0099  1
17 Schipper Rinie   406 AV'56     082                         15 0097  1
18 Luijk Lion van   416 Dynamica  001                         15 0016  1
   starts  18
  
   H50  Oranjewoud cross-c 04-05  Ink Moe Eld Del Bra Pal Kus bon tot  w
 1 Smit Eddy        506 DeltaSport150                         15 0165  1
 2 Herder Theo den  500 AV'56     141                         15 0156  1
 3 Pol Kees vd      502 AV'56     133                         15 0148  1
 4 Pekaar Eddy      511 Dynamica  126                         15 0141  1
 5 Guequierre John  510 Dynamica  120                         15 0135  1
 6 Roose Wim        503 AV'56     115                         15 0130  1
 7 Gruiter Karel vd 514 Dynamica  111                         15 0126  1
 8 Matulessy Max    508 Dynamica  107                         15 0122  1
 9 Verbiest Willy   516 Dynamica  103                         15 0118  1
10 Koole Adri       509 Dynamica  100                         15 0115  1
11 Jonge Wim de     501 AV'56     097                         15 0112  1
12 Rouw Henk        505 VetNed zld094                         15 0109  1
13 Beijer Piet      512 Dynamica  091                         15 0106  1
14 LandegentPietJan 507 DeltaSport088                         15 0103  1
15 Meijde Andre vd  504 Flakkee   086                         15 0101  1
16 Maranus Jan      513 Dynamica  084                         15 0099  1
   starts  16
  
   H60  Oranjewoud cross-c 04-05  Ink Moe Eld Del Bra Pal Kus bon tot  w
 1 Lasseur Joop     603 DeltaSport150                         15 0165  1
 2 Joosse Rinus     600 AV'56     141                         15 0156  1
 3 Poortvliet Hugo  604 Dynamica  133                         15 0148  1
 4 Noordijke Adri   610 VetNed zld126                         15 0141  1
 5 Pluijlaar Hans   606 Dynamica  120                         15 0135  1
 6 Villee Lou       609 AV'56     115                         15 0130  1
 7 SchoenmakersAnto 605 Dynamica  111                         15 0126  1
 8 Kortleve Kees    601 AV'56     107                         15 0122  1
 9 Rijke Bram de    608 Dynamica  103                         15 0118  1
10 Berg Wim vd      602 AV'56     100                         15 0115  1
   starts  10
  
   HKc  Oranjewoud cross-c 04-05  Ink Moe Eld Del Bra Pal Kus bon tot  w
 1 Stolk Edwin      329 Flakkee   150                         15 0165  1
 2 ReijnhoutRichard 301 AV'56     141                         15 0156  1
 3 Luteyn Jack      332 Wielingen 133                         15 0148  1
 4 Meerman Pascal   324 Dynamica  126                         15 0141  1
 5 Aper Tim         316 RKHAV     120                         15 0135  1
 6 Hopmans Hylke    302 AV'56     115                         15 0130  1
 7 Veeken Davey vd  315 RKHAV     111                         15 0126  1
 8 Jong Ruud de     305 AV'56     107                         15 0122  1
   starts  8
  
   HkcV Oranjewoud cross-c 04-05  Ink Moe Eld Del Bra Pal Kus bon tot  w
 1 Engels Anton     318 Dynamica  150                         15 0165  1
 2 Wilde Rien de    306 AV'56     141                         15 0156  1
 3 Volleman Roland  310 Scheldespo133                         15 0148  1
 4 Schoenmaker Rob  326 Dynamica  126                         15 0141  1
 5 Platteeuw Albert 309 Scheldespo120                         15 0135  1
 6 Pluijlaar Joost  325 Dynamica  115                         15 0130  1
 7 Staal Archie     331 DeltaSport001                         15 0016  1
   starts  7
  
   D20  Oranjewoud cross-c 04-05  Ink Moe Eld Del Bra Pal Kus bon tot  w
 1 Wisse Anjolie    209 Haag Atl  150                         15 0165  1
 2 VersluysFrederiq 203 Wielingen 141                         15 0156  1
 3 Block Sandra de  204 RKHAV     133                         15 0148  1
 4 Linde Annet vd   200 AV'56     126                         15 0141  1
 5 Schipper Nuray   421 AV'56     120                         15 0135  1
 6 Sloos Wanda      201 AV'56     115                         15 0130  1
   starts  6
  
   D35  Oranjewoud cross-c 04-05  Ink Moe Eld Del Bra Pal Kus bon tot  w
 1 Declerq Huquette 418 Dynamica  150                         15 0165  1
 2 Jager Hannie de  402 AV'56     141                         15 0156  1
 3 Kleven Lenie van 419 VetNed zld133                         15 0148  1
 4 Stel Michela van 405 AV'56     126                         15 0141  1
   starts  4
  
   DKc  Oranjewoud cross-c 04-05  Ink Moe Eld Del Bra Pal Kus bon tot  w
 1 Herder Astrid d  303 AV'56     150                         15 0165  1
 2 Verdonk Marianne 312 Scheldespo141                         15 0156  1
 3 Vermaire Veerle  327 Dynamica  133                         15 0148  1
 4 Sonke Ilona      300 AV'56     126                         15 0141  1
 5 Becker Joyce     313 Flakkee   120                         15 0135  1
   starts  5
  
   DkcV Oranjewoud cross-c 04-05  Ink Moe Eld Del Bra Pal Kus bon tot  w
 1 Nijs Margot de   317 RKHAV     150                         15 0165  1
 2 Aper Ellen       330 RKHAV     141                         15 0156  1
 3 Smit Greetje     323 DeltaSport133                         15 0148  1
 4 Anrooy Marietta  304 AV'56     126                         15 0141  1
 5 Jonge Hennie de  322 DeltaSport120                         15 0135  1
 6 Schoenmaker Olga 328 Dynamica  115                         15 0130  1
 7 Jonge Mientje de 308 AV'56     111                         15 0126  1
 8 Wilde Suus de    307 AV'56     107                         15 0122  1
 9 Donk Wilma van   320 DeltaSport103                         15 0118  1
   starts  9
  
   JA   Oranjewoud cross-c 04-05  Ink Moe Eld Del Bra Pal Kus bon tot  w
 1 Jansen Wouter    763 Dynamica  150                         15 0165  1
 2 Zeyseink Sander  766 Dynamica  141                         15 0156  1
 3 Maaren Pieter v  765 Dynamica  133                         15 0148  1
   starts  3
  
   JB   Oranjewoud cross-c 04-05  Ink Moe Eld Del Bra Pal Kus bon tot  w
 1 Kingma Paul      697 Scheldespo150                         15 0165  1
 2 Francke Jesper   762 Dynamica  141                         15 0156  1
 3 Remijn Wout      696 AV'56     133                         15 0148  1
 4 Sandee Yordi     742 Dynamica  126                         15 0141  1
 5 LuitwielerJermai 757 Dynamica  120                         15 0135  1
 6 Jongejan Gerben  773 Flakkee   115                         15 0130  1
 7 Pieters Rinse    690 AV'56     111                         15 0126  1
 8 Tanis Menno      695 AV'56     107                         15 0122  1
 9 AkkermanSebastia 774 Flakkee   103                         15 0118  1
   starts  9
  
   JC   Oranjewoud cross-c 04-05  Ink Moe Eld Del Bra Pal Kus bon tot  w
 1 FrayenhovenMarty 699 Scheldespo150                         15 0165  1
 2 Nuytinck Steven  672 AV'56     141                         15 0156  1
 3 Zwolle Alex      673 AV'56     133                         15 0148  1
 4 Mabelis Edwin    772 Wielingen 126                         15 0141  1
 5 Volleman Quinten 698 Scheldespo120                         15 0135  1
 6 Seitte Noes      744 Dynamica  115                         15 0130  1
 7 SchoenmakerStefa 743 Dynamica  111                         15 0126  1
 8 Manuhutu Yoel    741 Dynamica  107                         15 0122  1
 9 Luitwieler Glenn 756 Dynamica  103                         15 0118  1
10 Geljon Jurjen    759 Dynamica  100                         15 0115  1
11 Maljaars Maurits 851 Dynamica  097                         15 0112  1
12 Beelen Victor    667 AV'56     094                         15 0109  1
13 Vos Robin de     671 AV'56     091                         15 0106  1
14 Beije Peter      843 AV'56     088                         15 0103  1
15 Meel Angelo van  842 AV'56     086                         15 0101  1
16 Mans Michel      670 AV'56     084                         15 0099  1
   starts  16
  
   JD   Oranjewoud cross-c 04-05  Ink Moe Eld Del Bra Pal Kus bon tot  w
 1 Exter Niek den   700 Scheldespo150                         15 0165  1
 2 Seitte Erwin     745 Dynamica  141                         15 0156  1
 3 Bakker Frits     676 AV'56     133                         15 0148  1
 4 Paardekoper Lars 675 AV'56     126                         15 0141  1
 5 Roelse JanWillem 750 Dynamica  120                         15 0135  1
 6 Sandee Django    751 Dynamica  115                         15 0130  1
 7 Boot Tom         835 DeltaSport111                         15 0126  1
 8 Brouwer Job de   797 RKHAV     107                         15 0122  1
 9 Burger Bas       747 Dynamica  103                         15 0118  1
10 Thomaes Jurgen   771 Wielingen 100                         15 0115  1
11 Colpaert Lars    686 AV'56     097                         15 0112  1
12 Beelen Thomas    678 AV'56     094                         15 0109  1
13 Boogaard Wessel  758 Dynamica  091                         15 0106  1
14 Jong Guus de     677 AV'56     088                         15 0103  1
15 Tiel Geert van   679 AV'56     086                         15 0101  1
16 Wagenaar Niek    680 AV'56     084                         15 0099  1
17 Scholtens Jan    798 RKHAV     082                         15 0097  1
   starts  17
  
   JPA2 Oranjewoud cross-c 04-05  Ink Moe Eld Del Bra Pal Kus bon tot  w
 1 Staal Tommy      822 DeltaSport150                         15 0165  1
 2 BouterseSebastia 701 Scheldespo141                         15 0156  1
 3 Witte Dennis     734 Dynamica  133                         15 0148  1
 4 Roelofs Milan    818 DeltaSport126                         15 0141  1
 5 Elferink Patrick 821 DeltaSport120                         15 0135  1
 6 Belzen Corne van 732 Dynamica  115                         15 0130  1
 7 Lange Thijs de   666 AV'56     111                         15 0126  1
 8 Meel Gianni van  668 AV'56     107                         15 0122  1
 9 Maassen Ruben    819 DeltaSport103                         15 0118  1
10 Bostelaar Melvin 754 Dynamica  100                         15 0115  1
11 Matthyssen Rowan 702 Scheldespo097                         15 0112  1
12 Faasse Bas       820 DeltaSport094                         15 0109  1
13 Luteyn Arjen     850 Wielingen 091                         15 0106  1
   starts  13
  
   JPA1 Oranjewoud cross-c 04-05  Ink Moe Eld Del Bra Pal Kus bon tot  w
 1 Thomaes Wouter   770 Wielingen 150                         15 0165  1
 2 Broeke Tim van d 727 Dynamica  141                         15 0156  1
 3 Heijnen Noah     814 DeltaSport133                         15 0148  1
 4 Berg Tom van den 726 Dynamica  126                         15 0141  1
 5 Balkenende Luuk  661 AV'56     120                         15 0135  1
 6 Bakker Joost     792 RKHAV     115                         15 0130  1
 7 LeestemakerWoute 653 AV'56     111                         15 0126  1
 8 Gevaert Joost    846 AV'56     107                         15 0122  1
 9 Pluijlaar Dion   730 Dynamica  103                         15 0118  1
10 Kort Tijmen      813 DeltaSport100                         15 0115  1
11 Bemden Edwin van 812 DeltaSport097                         15 0112  1
12 Veerman Sietse   815 DeltaSport094                         15 0109  1
13 Suy Jorig        839 Scheldespo091                         15 0106  1
14 Goethem Rick van 791 RKHAV     088                         15 0103  1
15 Lockefeer Aloys  729 Dynamica  086                         15 0101  1
   starts  15
  
   JPB  Oranjewoud cross-c 04-05  Ink Moe Eld Del Bra Pal Kus bon tot  w
 1 Vos Sven de      809 DeltaSport150                         15 0165  1
 2 Roelse Steven    738 Dynamica  141                         15 0156  1
 3 Vos Patrick de   659 AV'56     133                         15 0148  1
 4 Vries Joshua     703 Scheldespo126                         15 0141  1
 5 Berlo Yannick v  737 Dynamica  120                         15 0135  1
 6 Moor Roy de      787 RKHAV     115                         15 0130  1
 7 Jong Sammy de    658 AV'56     111                         15 0126  1
 8 Reijnhout Jeroen 663 AV'56     107                         15 0122  1
 9 Moor Colin de    788 RKHAV     103                         15 0118  1
10 Fabry Maurice    704 Scheldespo100                         15 0115  1
11 Bruyn Remco de   786 RKHAV     097                         15 0112  1
12 Gevaert Joep     847 AV'56     094                         15 0109  1
   starts  12
  
   JPC  Oranjewoud cross-c 04-05  Ink Moe Eld Del Bra Pal Kus bon tot  w
 1 Anrooy Franklin  654 AV'56     150                         15 0165  1
 2 Heuperman Mike   739 Dynamica  141                         15 0156  1
 3 Velde Tjeerd vd  805 DeltaSport133                         15 0148  1
 4 Schot Arne       804 DeltaSport126                         15 0141  1
   starts  4
  
   MA   Oranjewoud cross-c 04-05  Ink Moe Eld Del Bra Pal Kus bon tot  w
   starts  0
  
   MB   Oranjewoud cross-c 04-05  Ink Moe Eld Del Bra Pal Kus bon tot  w
 1 Wilde Nadine de  694 AV'56     150                         15 0165  1
 2 Vermeu Esther    693 AV'56     141                         15 0156  1
 3 Hey Laurey       775 Flakkee   133                         15 0148  1
 4 Wilde Renate de  689 AV'56     126                         15 0141  1
 5 Reijnhout Sylvia 691 AV'56     120                         15 0135  1
 6 Vroegop Evelien  688 AV'56     115                         15 0130  1
 7 Oppeneer Manja   706 Scheldespo111                         15 0126  1
 8 Meel Nikki van   841 AV'56     107                         15 0122  1
   starts  8
  
   MC   Oranjewoud cross-c 04-05  Ink Moe Eld Del Bra Pal Kus bon tot  w
 1 Antheunisse Lot  849 Dynamica  150                         15 0165  1
 2 Hoeve Evelien v  708 Scheldespo141                         15 0156  1
 3 Hondt Marjolein  801 RKHAV     133                         15 0148  1
 4 Kayser Liselot   709 Scheldespo126                         15 0141  1
 5 Schot Willianne  837 DeltaSport120                         15 0135  1
 6 Klaassen Bo      674 AV'56     115                         15 0130  1
 7 Haak Arlette     707 Scheldespo111                         15 0126  1
 8 Maassen Hanna    838 DeltaSport107                         15 0122  1
 9 PluijlaarCirelle 761 Dynamica  103                         15 0118  1
10 Kort Femke       833 DeltaSport100                         15 0115  1
11 Troost Manon     776 Flakkee   097                         15 0112  1
12 Doeleman Evelien 832 DeltaSport094                         15 0109  1
   starts  12
  
   MD   Oranjewoud cross-c 04-05  Ink Moe Eld Del Bra Pal Kus bon tot  w
 1 Platteeuw Esther 710 Scheldespo150                         15 0165  1
 2 Blommaert Kristy 831 DeltaSport141                         15 0156  1
 3 Pieters Iris     682 AV'56     133                         15 0148  1
 4 Seitte Jhemila   752 Dynamica  126                         15 0141  1
 5 Westende Tess v  753 Dynamica  120                         15 0135  1
 6 Volleman Claire  711 Scheldespo115                         15 0130  1
 7 Gorp Iris van    683 AV'56     111                         15 0126  1
 8 Murre Annick     716 Scheldespo107                         15 0122  1
 9 Bakker Madelon   799 RKHAV     103                         15 0118  1
10 Vries Layla de   714 Scheldespo100                         15 0115  1
11 Jong Jolanda 't  824 DeltaSport097                         15 0112  1
12 Jager Sindy de   713 AV'56     094                         15 0109  1
13 VeldeAnnemiek vd 826 DeltaSport091                         15 0106  1
14 Mol Annejet      825 DeltaSport088                         15 0103  1
15 Schot Paula      827 DeltaSport086                         15 0101  1
16 Hout Dascha vd   715 Scheldespo084                         15 0099  1
17 Danielse Michell 687 AV'56     082                         15 0097  1
18 Dreu Rosanne de  684 AV'56     080                         15 0095  1
19 BlommaertAnnelie 823 DeltaSport078                         15 0093  1
20 BostelaarMichell 755 Dynamica  076                         15 0091  1
21 NotschaeleTjitsk 749 Dynamica  074                         15 0089  1
22 Jasperse Chloe   748 Dynamica  072                         15 0087  1
23 Leysen Jesy      800 RKHAV     070                         15 0085  1
24 Schot Mariska    828 DeltaSport068                         15 0083  1
25 Zwolle Charlotte 685 AV'56     066                         15 0081  1
26 Vos Annemarie de 848 DeltaSport064                         15 0079  1
   starts  26
  
   MPA2 Oranjewoud cross-c 04-05  Ink Moe Eld Del Bra Pal Kus bon tot  w
 1 PazkowsAlexandra 669 AV'56     150                         15 0165  1
 2 Mourik Sanne van 816 DeltaSport141                         15 0156  1
 3 Groot Ylana      720 Scheldespo133                         15 0148  1
 4 Vlieger Linda de 844 DeltaSport126                         15 0141  1
 5 Troost Marloes   777 Flakkee   120                         15 0135  1
 6 Es Teuntje       733 Dynamica  115                         15 0130  1
 7 Doeleman Hilde   817 DeltaSport111                         15 0126  1
 8 WaterschootFranc 796 RKHAV     107                         15 0122  1
 9 Flipse Danielle  662 AV'56     103                         15 0118  1
10 Reale Domonique  721 Scheldespo100                         15 0115  1
11 Bun Mariska      793 RKHAV     097                         15 0112  1
12 Ysebaert Maaike  845 RKHAV     094                         15 0109  1
13 Oppeneer Naomi   718 Scheldespo091                         15 0106  1
14 Rasenberg Ingrid 719 Scheldespo088                         15 0103  1
15 Murre Joyce      717 Scheldespo086                         15 0101  1
16 Hillebranddenise 736 Dynamica  084                         15 0099  1
17 WielenNatalie vd 795 RKHAV     082                         15 0097  1
18 Beule Kylie de   794 RKHAV     080                         15 0095  1
   starts  18
  
   MPA1 Oranjewoud cross-c 04-05  Ink Moe Eld Del Bra Pal Kus bon tot  w
 1 Gastel Meike van 810 DeltaSport150                         15 0165  1
 2 Blommaert Aileen 811 DeltaSport141                         15 0156  1
 3 Pieters Dionne   664 AV'56     133                         15 0148  1
 4 Rasenberg Astrid 722 Scheldespo126                         15 0141  1
 5 HeupermanMarissa 728 Dynamica  120                         15 0135  1
 6 Colpaert Noortje 665 AV'56     115                         15 0130  1
 7 Grutter Marloes  652 AV'56     111                         15 0126  1
 8 Wouters Jennifer 789 RKHAV     107                         15 0122  1
 9 GrandDanielle le 769 Wielingen 103                         15 0118  1
10 Scholtens Nina   790 RKHAV     100                         15 0115  1
11 Roelse Amber     731 Dynamica  097                         15 0112  1
12 Jansen Kirsten   778 Flakkee   094                         15 0109  1
13 Harding Chayenne 768 Wielingen 091                         15 0106  1
   starts  13
  
   MPB  Oranjewoud cross-c 04-05  Ink Moe Eld Del Bra Pal Kus bon tot  w
 1 Ysebaert Sara    781 RKHAV     150                         15 0165  1
 2 Volleman Valerie 723 Scheldespo141                         15 0156  1
 3 Mourik Emma van  806 DeltaSport133                         15 0148  1
 4 Anrooy Lindy van 656 AV'56     126                         15 0141  1
 5 SlabbekoornAnouk 660 AV'56     120                         15 0135  1
 6 Nijsse Sanne     655 AV'56     115                         15 0130  1
 7 Bun Veerle       784 RKHAV     111                         15 0126  1
 8 Gils Robin van   807 DeltaSport107                         15 0122  1
 9 Piessens Joanne  785 RKHAV     103                         15 0118  1
10 Ysebaert Renee   782 RKHAV     100                         15 0115  1
11 Schoe Martine    657 AV'56     097                         15 0112  1
12 Boonman Sanne    783 RKHAV     094                         15 0109  1
13 Gasseling Anniek 735 Dynamica  091                         15 0106  1
   starts  13
  
   MPC  Oranjewoud cross-c 04-05  Ink Moe Eld Del Bra Pal Kus bon tot  w
 1 Brouwer Fieke de 780 RKHAV     150                         15 0165  1
 2 Lockefeer Lisane 740 Dynamica  141                         15 0156  1
 3 Dorsselaer Romy  779 RKHAV     133                         15 0148  1
 4 Murre Luca       725 Scheldespo126                         15 0141  1
 5 Weide Eva vd     840 Flakkee   120                         15 0135  1
 6 Bouterse Mariska 724 Scheldespo115                         15 0130  1
   starts  6
   totaal  281 starts

Reactie's ovv startnummer binnen een week naar aeromad@zeelandnet.nl

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
02-12-2017 25e InkelcrossKruiningenAV'560
03-12-2016 24e InkelcrossKruiningenAV'561231
05-12-2015 23e InkelcrossKruiningenAV'561664
06-12-2014 22e InkelcrossKruiningenAV'562119
14-12-2013 21e InkelcrossKruiningenAV'562306
28-01-2012 19e InkelcrossKruiningenAV'561862
08-12-2012 20e InkelcrossKruiningenAV'562238
23-10-2010 18e InkelcrossKruiningenAV'562032
24-10-2009 17e InkelcrossKruiningenAV'561696
15-11-2008 16e InkelcrossKruiningenAV'56901
17-11-2007 15e InkelcrossKruiningenAV'561273
21-10-2006 14e InkelcrossKruiningenAV'561150
22-10-2005 13e InkelcrossKruiningenAV'56815
25-10-2003 11e InkelcrossKruiningenAV'56620
26-10-2002 10e InkelcrossKruiningenAV'56693
27-09-2001 9e InkelcrossKruiningenAV'56680
28-10-2000 8e InkelcrossKruiningenAV'56753
30-10-1999 7e InkelcrossKruiningenAV'56671
31-10-1998 6e InkelcrossKruiningenAV'56775

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
14-01: 46e Halve van Egmond (14)
17-12: 12e Spark marathon Spijkenisse (11)
26-11: Halve Marathon Tarragona (1)
26-11: Firenze Marathon Florence (4)
Recente video(s)
Atletiek Zeeland © 2018