woensdag 21 augustus 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
21-08: Hardlopen met bewuste wandelpauzes
09-08: Voor de 10e keer Kapelsedagloop
01-08: Train eens mee met de M.R.T.
17-07: Mijn naam is haas en ik weet…..
08-07: Hanteer eens limieten
02-07: From Dusk Till Dawn - Rondje Veerse Meer
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 23-08: Hardloop3Daagse Groot-Valkenisse
za 24-08: Allonsius Sport Meeting Huizingen
za 24-08: 33e Halve Marathon Westenschouwen
wo 28-08: Kreekloop Terneuzen
vr 30-08: 10e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge
vr 30-08: Track Meeting Utrecht
zo 01-09: 31e Tilburg Ten Miles
za 07-09: Baanwedstrijd Hulst
za 07-09: Bosse Pielenloop Vogelwaarde
za 07-09: 13e Kustloop Vrouwenpolder
vr 13-09: Avondbaanwedstrijd Vlissingen
vr 13-09: 24e Stadsloop Goes
za 14-09: d'Ossekoppenloop Ossenisse
zo 15-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad
vr 20-09: Wemeldingeloop
za 21-09: Halve Marathon van Tholen
za 21-09: Bamisrun Kloosterzande
zo 22-09: 2e Vaart van Vlissingen
zo 22-09: 35e Dam tot Damloop Amsterdam
zo 22-09: 3e Kraaieloop Lewedorp
Recente uitslagen meer uitslagen
za 10-08: 15 van Wolphaartsdijk (154)
vr 09-08: 35e Strandloop Ouddorp
di 06-08: 6e Zomerloop Zuidzande (103)
wo 31-07: 82e Boulevardloop Vlissingen (290)
di 30-07: 5e Zomerloop Cadzand-Bad (104)
wo 24-07: 36e Bokaalloop Burgh-Haamstede (109)
di 23-07: 4e Zomerloop Groede (102)
wo 17-07: 40e Stratenloop Westkapelle (192)
di 16-07: 3e Zomerloop Retranchement (87)
za 13-07: Ronde van Sint Kruis (37)
wo 10-07: 9e Sportvissersloop Yerseke (250)
di 09-07: 2e Zomerloop Nieuwvliet (158)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

22e Stratenloop Domburg

Domburg, woensdag 10 juli 2002 - Organisatie: Dynamica
10 km >>> Zeeuws record staat met 28.20 vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Niels Koole (PR 31.43) Dynamica33.18Mse   18.018  3:205.01701
2  Arjan Beije (PR 32.35) Delta Sport33.41Mse   17.813  3:224.95673
3  Rudi van de LelieJubbega33.45Mse   17.778  3:234.94668
4  Theo Rabout (PR 32.38) Dynamica33.51Mse   17.725  3:234.92661
5  Alwin Vermeulen (PR 31.58) AV'5633.57Mse   17.673  3:244.91654
6  Erik Goossen (PR 31.53) Scheldesport34.04Mse   17.613  3:244.89646
7  Piet WagemakersThor34.19Mse   17.484  3:264.86628
8  Jan de Bart (PR 32.07) AV'5634.26M40   17.425  3:274.84620
9  Ruud WoordThor34.34M40   17.358  3:274.82611
10  Remy Vasseur (PR 33.36) Dynamica35.02Mse   17.127  3:304.76580
11  Rachid Guigui (PR 33.46) AV'5635.08M40   17.078  3:314.74573
12  Ad OnninkRotterdam35.47M40   16.768  3:354.66531
13  Bart de Koster (PR 34.11) Dynamica35.53Mse   16.721  3:354.64525
14  Jan de Wilde (PR 32.16) AV'5636.07M40   16.613  3:374.61510
15  Wilko de Vos (PR 33.54) AV'5636.18Mse   16.529  3:384.59499
16  Eddy Smit (PR 34.25) Delta Sport36.25M50   16.476  3:394.58492
17  Franky Beljaars (PR 33.16) Vlissingen36.34Mse   16.408  3:394.56482
18  Marlies Kort (PR 35.26) AV'5636.53Vse   16.268  3:414.52463
19  John Overweel (PR 35.33) Dynamica36.55M50   16.253  3:424.51461
20  Rens Bostelaar (PR 34.57) Dynamica36.57M40   16.238  3:424.51459
21  Leon Jacobse (PR 35.52) Dynamica37.05Mse   16.180  3:434.49452
22  Wim Besuijen (PR 34.03) Dynamica37.16M50   16.100  3:444.47441
23  Bruno BusschotsWIBO Boom37.35M40   15.965  3:464.43423
24  Martin Pruijsers (PR 37.08) Dynamica38.05Mse   15.755  3:494.38395
25  Marius Besuijen (PR 35.10) Dynamica38.12M40   15.707  3:494.36388
26  Jan van VaardegenDynamica38.15Mse   15.686  3:504.36386
27  Marleen van Graaff (PR)Zierikzee38.25Vse   15.618  3:514.34377
28  Eddie Pekaar (PR 37.45) Dynamica38.29M50   15.591  3:514.33373
29  Marco Geldof (PR 35.31) Dynamica38.43Mse   15.497  3:524.30361
30  Pieter van Horssen (PR 34.33) Dynamica38.47M50   15.471  3:534.30357
31  Jordy Meerman (PR)Dynamica38.50Mse   15.451  3:534.29355
32  Peter Vader (PR 36.23) Delta Sport38.54M40   15.424  3:534.28351
33  Peter Ramsteijn (PR 32.32) Dynamica39.55Mse   15.031  4:004.18301
34  Wim Roose (PR 37.22) AV'5640.00M50   15.000  4:004.17297
35  Manfred Meulmeester (PR 38.48) Dynamica40.10Mse   14.938  4:014.15289
36  Hans GeltinkHengelo40.12M40   14.925  4:014.15287
37  Joop van TielDem Beverwijk40.28M40   14.827  4:034.12275
38  Archie Staal (PR 39.09) Delta Sport40.43Mse   14.736  4:044.09264
39  Lein Lievense (PR 39.46) Dynamica40.49M50   14.700  4:054.08259
40  Leo Dalebout (PR 40.02) Dynamica40.52M40   14.682  4:054.08257
41  Oliver LauffBeilstan40.55Mse   14.664  4:064.07255
42  Seth Dijkstra (PR 39.14) Middelburg41.04Mse   14.610  4:064.06248
43  Laurens van der Haven (PR 38.14) AV'5641.06Mse   14.599  4:074.06247
44  Coen Bertijn (PR)Dynamica41.27Mse   14.475  4:094.02232
45  Wilco de Schipper (PR 35.57) Dynamica41.29M40   14.464  4:094.02230
46  Ad Tierie (PR)Dynamica41.32M50   14.446  4:094.01228
47  Christel Verbeek (PR 39.18) Dynamica41.35Vse   14.429  4:104.01226
48  Adri Koole (PR)Dynamica42.07M50   14.246  4:133.96205
49  Chantal Koole (PR 39.08) Dynamica42.12Vse   14.218  4:133.95201
50  Sjaan Maartense (PR 40.30) AV'5642.21V45   14.168  4:143.94195
51  Henk Rouw (debuut) Kapelle-Biezelinge42.34M50   14.096  4:153.92187
52  Wim Huibregtse (PR 41.55) Westkapelle42.36Mse   14.085  4:163.91186
53  Bram de Visser (PR 38.16) Dynamica42.42M40   14.052  4:163.90182
54  Willy Verbist (PR 40.20) Dynamica42.44M50   14.041  4:163.90181
55  Max Matulessy (PR 42.36) Dynamica42.46M45   14.030  4:173.90180
56  Karel van de Gruiter (PR 41.23) Dynamica42.49M55   14.013  4:173.89178
57  Leo Kats (PR 36.16) Dynamica42.53M40   13.991  4:173.89175
58  Jos Boogaard (PR 41.31) Dynamica42.55M50   13.981  4:183.88174
59  Ronald de Rijke (PR 41.01) Dynamica43.00Mse   13.953  4:183.88171
60  Jan Bostelaar (PR 42.26) Dynamica43.15M50   13.873  4:203.85162
61  Hans Corbijn (PR 41.11) Dynamica43.19M40   13.851  4:203.85160
62  Jorrit de BoerOostburg43.34Mse   13.772  4:213.83151
63  Raymond ArratoonDynamica43.38Mse   13.751  4:223.82149
64  Gert-Jan de Glopper (PR 42.22) Delta Sport43.47Mse   13.704  4:233.81144
65  Danny Duinhouwer (debuut) Delta Sport43.51Mse   13.683  4:233.80142
66  F BisschopsMiddelburg43.53Mse   13.673  4:233.80141
67  Kees Marcusse (PR 43.19) Dynamica43.55M55   13.662  4:243.80140
68  Adrie DriedijkAV'5643.59M40   13.642  4:243.79137
69  Kees Geuze (PR 42.41) Middelburg44.02M40   13.626  4:243.79136
70  Ron Dellebeke (PR 33.54) Dynamica44.13M40   13.570  4:253.77130
71  Leo DamSommelsdijk44.26M60   13.503  4:273.75123
72  Rob Jongeneel (PR 43.28) Middelburg44.29Mse   13.488  4:273.75122
73  Jan Wagemakers (PR 43.27) Oostkapelle44.36M60   13.453  4:283.74118
74  Adri Noordijke (PR 44.06) Zierikzee44.47M60   13.398  4:293.72113
75  Antoine van Goethem (PR 42.42) AV'5645.04Mse   13.314  4:303.70105
76  Jacco Schroevers (PR 41.49) Dynamica45.07Mse   13.299  4:313.69103
77  HansPieter van NotDynamica45.15M40   13.260  4:323.68100
78  Hugo Poortvliet (PR 42.51) Dynamica45.31M55   13.182  4:333.6692
79  Cor Schipper (PR 44.34) Dynamica45.35M40   13.163  4:343.6691
80  Cees Cornu (PR)Dynamica45.42M45   13.129  4:343.6588
81  Jan Geluk (PR 45.36) Delta Sport45.55M50   13.067  4:363.6382
82  John van ElburgDynamica46.01M40   13.039  4:363.6280
83  Hotze SimonidesImpalaachten46.09M60   13.001  4:373.6176
84  Fred TimmermanHaren46.14M40   12.978  4:373.6074
85  Marius Leendertse (PR 44.48) AV'5646.19M50   12.954  4:383.6072
86  Piet Jan Landegent (PR)Delta Sport46.25M50   12.926  4:393.5970
87  Edwin MoretDynamica46.28Mse   12.912  4:393.5969
88  Erik DeynenDynamica46.40Mse   12.857  4:403.5764
89  Hans Bostelaar (PR 44.28) Dynamica47.03M60   12.752  4:423.5456
90  Chris WerryDelta Sport47.30M40   12.632  4:453.5147
91  Hans Pluijlaar (PR 43.08) Dynamica48.25M65   12.392  4:513.4431
92  Adrie Mathijssen (PR)AV'5649.07M50   12.216  4:553.3922
93  Marcel Richard (PR 47.31) Zoutelande49.16M40   12.179  4:563.3820
94  Ab Heijboer (PR)Delta Sport49.21M50   12.158  4:563.3819
95  Marcel Israel (debuut) Vlissingen49.37Mse   12.093  4:583.3616
96  Janus Karelse (PR 48.45) Kamperland50.16M50   11.936  5:023.329
97  Kirsten Schamle (debuut) Delta Sport51.16Vse   11.704  5:083.253
98  Bram de Rijke (PR 46.57) Dynamica51.42M65   11.605  5:103.221
99  Gilles de Witte (PR 50.10) AV'5654.31M60   11.006  5:273.06-
100  Jan Kloet (PR)Burgh-Haamstede54.54M60   10.929  5:293.04-
101  Machiel Sinke (PR 50.35) Krabbendijke56.00M50   10.714  5:362.98-
102  Henk Kortlever (PR)Delta Sport56.41M40   10.585  5:402.94-
103  Lenie van Kleven (PR 46.23) Vlissingen56.55V35   10.542  5:422.93-
104  Koos Resoort (PR 57.20) Delta Sport1.05.55M50   9.102  6:362.53-
Mannen: 97 (93.27%) => M40=26 - M45=2 - M50=21 - M55=3 - M60=7 - M65=2 - Mse=36
Vrouwen: 7 (6.73%) => V35=1 - V45=1 - Vse=5

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

10 km

2015Erwin Harmes32:35Martijn de Kok33:42Job de Feijter33:45Monique Verschuure40:12196
2014Erwin Harmes32:43Tim Pleijte34:09Huub van Noorden34:20Anjolie Engels38:34167
2013Tim Pleijte32:03Erwin Harmes32:54Martijn de Kok33:24Laurey van den Berge37:43220
2012Tim Pleijte33:02Martijn de Kok34:44Armand van der Smissen34:54Marianne de Kok39:18206
2011Erwin Harmes33:42Jesper Francke34:28Huub van Noorden34:29Anjolie Engels37:49262
2010Michel Schrier33:13Jesper Francke34:35Arjan Beije34:37Anjolie Engels38:34259
2009Michel Schrier32:15Tim Pleijte32:32Ronnie Overgaauw34:00Anjolie Engels37:54306
2008Wim Padmos33:13Michel Schrier33:26Arjan Beije33:28Sandra de Block41:17225
2007Wim Padmos33:30Michel Schrier33:46Peter Jongsma33:59Marianne de Kok40:14233
2006Wim Padmos33:48Peter Jongsma33:51Niels Koole33:56Sjaan Maartense43:09206
2005Wim Padmos33:15Arjan Beije33:20Niels Koole33:57Marianne de Kok41:20209
2004Arjan Beije33:59Miquel van Tongeren34:20Theo Rabout34:30Chantal Koole40:26196
2003Wim Padmos33:25Arjan Beije34:01Theo Rabout34:25Karin Bastian40:24162
2002Niels Koole33:18Arjan Beije33:41Rudi van de Lelie33:45Marlies Kort36:53104
2001Niels Koole34:53Jan de Bart35:03Theo Rabout35:09Edith Gerards42:05106
2000Ruud Woord32:58Mauricio Gonzalez33:26Alwin Vermeulen33:29Marlies Kort36:54121
1999John Vermeule31:47Neals Strik32:05Miquel van Tongeren33:35Marianne de Kok39:51108
1998John Vermeule31:28Dick van de Broek31:39Huub Maas33:10Eva Boonman43:41119

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 2.178 seconden nodig om deze lijst met 104 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reactie:
Jan Roose: Train Eens Mee Met De M.R.T...
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
17-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo ( 3)
1500 m Wouter Verstraate (PR)4.08.24  Mse
1500 m Paavo de Leng (PR)4.12.64  JoA
1500 m Marijke de Visser (PR 4.15.55)4.23.55  Vse
09-08: Track Meeting Utrecht ( 2)
1500 m Marijke de Visser (PR 4.15.55)4.25.51  Vse
800 m Bezuayehu Petersen (PR 1.57.99)1.59.99  JoA
03-08: Memorial Rasschaert Ninove ( 1)
27-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem ( 4)
26-07: NK baan Senioren Den Haag ( 8)
21-07: Gentse Feesten Meeting 2)
13-07: Guldensporenmeeting Kortrijk ( 2)
12-07: Track Meeting Utrecht ( 2)
07-07: Gouden 3000m Ertvelde ( 4)
07-07: Gletscher Marathon Imst ( 1)
04-07: Track Meeting Rotterdam ( 3)
23-06: Grote Prijs Lokeren 6)
23-06: 36e Halve Marathon Roosendaal 34)
Atletiek Zeeland © 2019