woensdag 20 november 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
14-11: JARO crossen 2011 – 2021
31-10: De handrem
09-10: Tim Pleijte beste in Zeeuws onderonsje in 17e Kustmarathon
07-10: Zeeuws veldloopseizoen van start op Stelleplas
03-10: Hardlopen als een dressuurpaard
23-09: Veldloopbijeenkomst
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 23-11: 34e Elderschanscross Aardenburg
zo 24-11: Warandeloop Tilburg
zo 24-11: 20e Zakloop Nisse
za 30-11: Grand Slam Vlissingen
za 30-11: Scheldesportloop Terneuzen
zo 01-12: Jules Unlimitedloop Breskens
za 07-12: Aflossingsmarathon Terneuzen
za 07-12: 27e Inkelcross Kruiningen
za 14-12: Steense Rattenloop Sint Jansteen
zo 15-12: 14e Spark marathon Spijkenisse
za 21-12: 20e Aagtekerke Run
za 21-12: 2e IGA Natuurloop Axel
Recente uitslagen meer uitslagen
za 16-11: 19e Hobbeldebobbelloop Zoutelande
za 16-11: Juul Van De Walleloop Nieuw-Namen (95)
zo 10-11: Natuurloop Cadzand-Bad
za 09-11: Jeff Thuy Memorial Heikant (105)
za 09-11: 52e Mosselloop Westenschouwen (324)
za 02-11: 34e Moerschanscross Hulst (109)
za 26-10: 8e Stelleplascross Heinkenszand (76)
za 26-10: Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil (78)
za 19-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen (121)
za 19-10: 58e Singelloop Middelburg (108)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Appelloop

Axel, zaterdag 2 november 2019 - Organisatie: Road Running Axel
19.3 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Mark VerhageAxel1.10.24minMse   16.449  3:394.57-
2  Erwin Van den BroekeAxel1.14.51minMse   15.471  3:534.30+4:27
3  Edwin de La RuelleKoewacht1.15.00minM50   15.440  3:534.29+4:36
4  Wim van SparrentakSint Laurens1.15.04minM45   15.426  3:534.29+4:40
5  Tom JanssensLokeren1.15.58minMse   15.244  3:564.23+5:34
6  Patrick HembrechtSint-Gilles-Waas1.17.12minMse   15.000  4:004.17+6:48
7  Stefan van de BroekeAxel1.24.05minMse   13.772  4:213.83+13:41
8  Filip Van GoethemSint-Gilles-Waas1.24.08minMse   13.764  4:223.82+13:44
9  Sharon BogaertStekene1.26.39minVse   13.364  4:293.71+16:15
10  Fons de RijckeKloosterzande1.27.38minMse   13.214  4:323.67+17:14
11  Evelien de VisserIJzendijke1.27.53minVse   13.177  4:333.66+17:29
12  Jan Van der HeydenOosterzele1.28.06minMse   13.144  4:343.65+17:42
13  Serge MartinuKoewacht1.29.44minMse   12.905  4:393.58+19:20
14  Patrick MichielsNieuw-Namen1.30.47minMse   12.756  4:423.54+20:23
15  Tom ErpelinckSint Jansteen1.31.25minMse   12.667  4:443.52+21:01
16  Stijn VermeerschDenderleeuw1.32.03minMse   12.580  4:463.49+21:39
17  Christophe DurrisZaamslag1.32.32minMse   12.514  4:483.48+22:08
18  Kees van der HeijdenVlissingen1.33.34minM55   12.376  4:513.44+23:10
19  Frank SchoofDestelbergen1.33.42minMse   12.359  4:513.43+23:18
20  Jos WynsHallaar1.34.02minMse   12.315  4:523.42+23:38
21  Peter ClaesSluiskil1.34.55minMse   12.200  4:553.39+24:31
22  Jan StrymesSint-Laureins1.36.00minMse   12.063  4:583.35+25:36
23  Eddy de CaluweOssenisse1.37.57minMse   11.822  5:053.28+27:33
24  Frans VerwilligenHulst1.38.52minMse   11.713  5:073.25+28:28
25  Frank BoerebachHoek1.38.57minMse   11.703  5:083.25+28:33
26  Marc van der MaleAxel1.40.59minMse   11.467  5:143.19+30:35
27  Piet PijpelinkTerneuzen1.41.05minMse   11.456  5:143.18+30:41
28  Herman van de GlindKloetinge1.44.10minMse   11.117  5:243.09+33:46
29  Pascal van HulleMaldegem1.44.32minMse   11.078  5:253.08+34:08
30  Roger MoonenWestdorpe1.44.50minMse   11.046  5:263.07+34:26
31  Carmen BogaertStekene1.45.24minVse   10.987  5:283.05+35:00
32  Marco WautersVogelwaarde1.48.30minMse   10.673  5:372.96+38:06
33  Ko de KoeyerZaamslag1.50.15minMse   10.503  5:432.92+39:51
34  Katinka van de GlindKloetinge1.58.02minV40   9.811  6:072.73+47:38
35  Toaftje TevernierBrugge1.58.07minMse   9.804  6:072.72+47:43
36  Gisela NijsseOud-Sabbinge2.02.55minVse   9.421  6:222.62+52:31
37  Carmen BogaertStekene2.03.39minVse   9.365  6:242.60+53:15
38  Rene NijsseOud-Sabbinge2.04.23minMse   9.310  6:272.59+53:59
39  Marnix de JongeGoes2.04.46minMse   9.281  6:282.58+54:22
40  Louis van der SteenGent2.09.01minMse   8.976  6:412.49+58:37
Mannen: 34 (85%) => M45=1 - M50=1 - M55=1 - Mse=31
Vrouwen: 6 (15%) => V40=1 - Vse=5

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

19.3 km

2019Mark Verhage1:10:24Erwin Van den Broeke1:14:51Edwin de La Ruelle1:15:00Sharon Bogaert1:26:3940

14.65 km

2018Jordi van Guyse50:43Tony Blan53:07Edwin de la Ruelle54:26Lydia Kleinjan1:09:0174

14.6 km

2017Pieter-Jan de Bosscher52:39Erwin van den Broeke54:59Sander van Doorn55:35Saskia Vercammen1:07:2579

13.8 km

2016Sander Post48:03Joris de Schepper48:38Jente Samson48:56Caudine Vlaminck1:05:4272
2015Francesco Degroote48:09Bart Bleyaert49:04Kevin Crudde51:21Martine Boute1:03:3782
2014Erwin van den Broeke50:44Sander Post51:14Edwin Arens52:40Astrid Verhage1:08:2385
13.5 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Didier VerleeHeikant53.06minMse   15.254  3:564.24-
2  Bert VerbekeSint-Laureins53.33minMse   15.126  3:584.20+0:27
3  Dennis van den BroekeAxel55.25minMse   14.617  4:064.06+2:19
4  Dennis VlassenroodSint Jansteen56.13minM40   14.409  4:104.00+3:07
5  Chris d'HoogeZaffelare56.17minMse   14.391  4:104.00+3:11
6  Tony DemaretSint-Kruis-Winkel56.45minMse   14.273  4:123.96+3:39
7  Heidi De PoorterGentbrugge57.56minVse   13.982  4:173.88+4:50
8  Patrick RoelandtSint-Niklaas59.38minMse   13.583  4:253.77+6:32
9  Paul HaertjensBoekhoute59.54minMse   13.523  4:263.76+6:48
10  Joakim van GasseSint-Pauwels1.01.34minMse   13.156  4:343.65+8:28
11  Maurice van SpeybroeckErtvelde1.01.56minMse   13.079  4:353.63+8:50
12  Bart van JoleTerneuzen1.02.22minMse   12.988  4:373.61+9:16
13  Danny VersluisWatervliet1.03.44minMse   12.709  4:433.53+10:38
14  Martin NoensKemzeke1.03.51minMse   12.686  4:443.52+10:45
15  Evert de RijkeHoek1.03.54minMse   12.676  4:443.52+10:48
16  Natasja de BooijWalsoorden1.05.22minV45   12.392  4:513.44+12:16
17  Jos PutVlissingen1.05.48minM55   12.310  4:523.42+12:42
18  Benny TorfsIlegem1.06.33minMse   12.171  4:563.38+13:27
19  Rudi de CaluweSas van Gent1.06.51minMse   12.117  4:573.37+13:45
20  Evert KuijkTerneuzen1.07.25minM50   12.015  5:003.34+14:19
21  Jochem de BeeldeSint-Niklaas1.07.36minMse   11.982  5:003.33+14:30
22  Maurice SteketeeMiddelburg1.08.00minM35   11.912  5:023.31+14:54
23  Luc KussneersRumst1.09.09minMse   11.714  5:073.25+16:03
24  Rony AdriaenssensLokeren1.09.20minMse   11.683  5:083.25+16:14
25  Djengo HagemanSint-Laureins1.09.26minMse   11.666  5:093.24+16:20
26  Richard WullemsAxel1.09.41minMse   11.624  5:103.23+16:35
27  Jaap ScheeleZaamslag1.09.45minMse   11.613  5:103.23+16:39
28  Michiel FieretTerneuzen1.10.02minMse   11.566  5:113.21+16:56
29  Leon van BavinchovenTerneuzen1.10.20minM50   11.517  5:133.20+17:14
30  Jan BoonmanAxel1.10.21minMse   11.514  5:133.20+17:15
31  Marc WelvaertOost-Eeklo1.10.31minMse   11.487  5:133.19+17:25
32  Willy MerckxStekene1.11.12minMse   11.376  5:163.16+18:06
33  Bennie BouterseTerneuzen1.11.27minMse   11.337  5:183.15+18:21
34  Tiny van DoeselaarAxel1.11.33minVse   11.321  5:183.14+18:27
35  Allan van AltenAxel1.11.36minM45   11.313  5:183.14+18:30
36  Willem IjmkerTerneuzen1.12.13minMse   11.216  5:213.12+19:07
37  Linda VinkAxel1.12.33minVse   11.165  5:223.10+19:27
38  Eddy WaelputStekene1.13.23minMse   11.038  5:263.07+20:17
39  Mia ClijmansVosselaar1.14.54minVse   10.814  5:333.00+21:48
40  Cedric de BeeldeSint-Niklaas1.16.08minMse   10.639  5:382.96+23:02
41  Johanna van AltenAxel1.17.09minVse   10.499  5:432.92+24:03
42  Jacqueline MeijersHoedekenskerke1.17.48minV45   10.411  5:462.89+24:42
43  Marc GorisVosselaar1.18.24minMse   10.332  5:482.87+25:18
44  Tom de RudderTemse1.18.29minMse   10.321  5:492.87+25:23
45  Leo HoeksmaKoewacht1.19.14minMse   10.223  5:522.84+26:08
46  Arlette HendrickxHallaar1.19.17minVse   10.217  5:522.84+26:11
47  Gre HendriksTerneuzen1.19.28minVse   10.193  5:532.83+26:22
48  Annelies RomboutKieldrecht1.20.21minVse   10.081  5:572.80+27:15
49  Didier van NieuwehuyzeAssenede1.20.24minMse   10.075  5:572.80+27:18
50  Rudy van de VeldeWachtebeke1.23.34minMse   9.693  6:112.69+30:28
51  Ine De DeyneKemzeke1.25.37minVse   9.461  6:212.63+32:31
52  Miranda BogaertZaamslag1.26.22minVse   9.379  6:242.61+33:16
53  Aime SamsonSint-Pauwels1.31.53minMse   8.816  6:482.45+38:47
54  Greta de VijlderSint-Gillis-Waas1.41.33minVse   7.976  7:312.22+48:27
Mannen: 41 (75.93%) => M35=1 - M40=1 - M45=1 - M50=2 - M55=1 - Mse=35
Vrouwen: 13 (24.07%) => V45=2 - Vse=11

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.175 seconden nodig om deze lijst met 94 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

7,9 KM

Plts   Naam                     Vereniging/Woonplts Uitsl  Categ  Tijd      Km/Uur Tijd/
-----  -------------------------------------------- ------ -----  --------  ------ -----
    1  Victor Geraedts          Zoetermeer              1e Man       28:06  16,868  3:33
    2  Andy Cocquyt             Zelzate                 2e Man       28:29  16,641  3:36
    3  Bryon rooseboom          Zele                    3e Man       28:51  16,430  3:39
    4  Marlon Roels             Terneuzen               4e Man       29:58  15,818  3:47
    5  Jan Rouwendaal           Vogelwaarde             5e Man       30:24  15,592  3:50
    6  Noach Roels                                      6e Man       31:53  14,867  4:02
    7  Filip van Hecke          Stekene                 7e Man       32:37  14,532  4:07
    8  Frederick de Backer      Waregem                 8e Man       33:22  14,206  4:13
    9  Robbert Neve             Kloosterzande           9e Man       33:54  13,982  4:17
   10  Robert Lafertin          Terneuzen              10e Man       34:01  13,934  4:18
   11  Luc Pierssens            St. Gillis Waas        11e Man       34:02  13,928  4:18
   12  Thierry de Caluwe        Terneuzen              12e Man       34:06  13,900  4:18
   13  Omar Roels               Hulst                  13e Man       34:13  13,853  4:19
   14  Guus Beljoum             Kloosterzande          14e Man       34:15  13,839  4:20
   15  Omar Hilaert             Westdorpe              15e Man       34:19  13,813  4:20
   16  Erwin van Beljouw        Kloosterzande          16e Man       34:41  13,667  4:23
   17  Davy de Wael             Hulst                  17e Man       35:02  13,530  4:26
   18  Bart Smet                Stekene                18e Man       35:23  13,396  4:28
   19  Leo Bracke               Axel                   19e Man       35:32  13,340  4:29
   20  Dick de Blade            Stekene                20e Man       35:50  13,228  4:32
   21  Irma Karahotka           Zottegem               21e Man       35:58  13,179  4:33
   22  Jos van Gremberghe       Stekene                22e Man       36:16  13,070  4:35
   23  Barrie Habbs             Spanje                 23e Man       37:07  12,771  4:41
   24  William Teerlinck        Stekene                24e Man       37:11  12,748  4:42
   25  Melina van Eetvelt       St. Pauwels             1e Vrouw     37:40  12,584  4:46
   26  Romain Geleyn            Klinge                 25e Man       37:43  12,567  4:46
   27  Gerwin Zegers            Zaamslag               26e Man       38:01  12,468  4:48
   28  Patrick de Sutter        Stekene                27e Man       38:03  12,457  4:48
   29  Jasper Kniff             Eindhoven              28e Man       38:10  12,419  4:49
   30  Mitza van er Poel        Vogelwaarde            29e Man       38:24  12,344  4:51
   31  Wendy Verschelden        Hamme                   2e Vrouw     38:58  12,164  4:55
   32  Dimitri Cuyvers          Stekene                30e Man       39:04  12,133  4:56
   33  Simone van Kerckhoven    Kloosterzande           3e Vrouw     39:24  12,030  4:59
   34  Theo van der Kraaij      Kloosterzande          31e Man       39:27  12,015  4:59
   35  Leo Kaijser              Terneuzen              32e Man       39:34  11,980  5:00
   36  Jack de Booij            Hulst                  33e Man       39:36  11,970  5:00
   37  Wanda Zegers             Terneuzen               4e Vrouw     39:39  11,955  5:01
   38  Sam Staes                Temse                  34e Man       40:07  11,816  5:04
   39  Marc Moerman             Zele                   35e Man       40:11  11,796  5:05
   40  Martin de Vos            Stekene                36e Man       41:01  11,556  5:11
   41  xaver Coucke             Temse                  37e Man       41:08  11,524  5:12
   42  Marianne Knijff                                  5e Vrouw     42:12  11,232  5:20
   43  Ludwig vanGeyte          Zele                   38e Man       42:21  11,192  5:21
   44  Anoucha Baute            Kaprijke                6e Vrouw     42:27  11,166  5:22
   45  Inge de Booij            Grauw                   7e Vrouw     42:35  11,131  5:23
   46  Katrien Bracke           Zoetermeer              8e Vrouw     42:49  11,070  5:25
   47  Petra Mel                Hengstdijk              9e Vrouw     43:09  10,985  5:27
   48  Jochem de Dijcker        Axel                   39e Man       43:23  10,926  5:29
   49  Daphe Boddaert           Sint-Jansteen          10e Vrouw     43:38  10,863  5:31
   50  Demi Roels               HULST                  11e Vrouw     43:54  10,797  5:33
   51  Yara Roels               Hulst                  12e Vrouw     43:55  10,793  5:33
   52  Bart Nys                 Meerdonk               40e Man       44:10  10,732  5:35
   53  Robby Winne              Westdorpe              41e Man       44:42  10,604  5:39
   54  Peter Scheele            Axel                   42e Man       44:44  10,596  5:39
   55  Johan Dekker             Middelburg             43e Man       45:09  10,498  5:42
   56  Chris Schelkens                                 44e Man       45:17  10,467  5:43
   57  Daan Dieleman            Zaamslag               45e Man       45:39  10,383  5:46
   58  Astrid Hamelink          Terneuzen              13e Vrouw     45:48  10,349  5:47
   59  Gilberte Scheldewaert    St. Amandsberg         14e Vrouw     46:11  10,263  5:50
   60  Didier vn den Bulcke     Gent                   46e Man       46:14  10,252  5:51
   61  Dagmar van Etsvelde      Ertvelde               15e Vrouw     46:15  10,249  5:51
   62  Wendy Wortman            Hengstdijk             16e Vrouw     47:20  10,014  5:59
   63  Yolanda Hobbs            Terneuzen              17e Vrouw     47:31   9,975  6:00
   64  Annick van deStraeten    Westdorpe              18e Vrouw     48:17   9,817  6:06
   65  Jan de Mits              Evergem                47e Man       48:19   9,810  6:06
   66  Heike Hamelink           Axel                   19e Vrouw     50:26   9,399  6:23
   67  Nicole van apmelen       ?                      20e Vrouw     50:28   9,392  6:23
   68  Alex Steyaert            Kaprijke               48e Man       50:58   9,300  6:27
   69  Peter Verlinden          Sluiskil               49e Man       50:59   9,297  6:27
   70  Lidy Jonker              Terneuzen              21e Vrouw     51:01   9,291  6:27
   71  Jacky Dooms              Sluiskil               50e Man       51:02   9,288  6:27
   72  Marjolein de Jonge       Breskens               22e Vrouw     52:04   9,104  6:35
   73  Kathleen van de Velde    Wachtebeke             23e Vrouw     52:48   8,977  6:41
   74  Ives Cortebeek           Stekene                51e Man       53:14   8,904  6:44
   75  Veerle van Remtergem     Sint-Kruis-Winkel      24e Vrouw     53:26   8,871  6:45
   76  Maria van Belle          Ertvelde               25e Vrouw     53:27   8,868  6:45
   77  Jeanine Wieland          Axel                   26e Vrouw     54:15   8,737  6:52
   78  Nancy Asselman           Moerbeke               52e Man       59:39   7,946  7:33
   79  Dominique van den Stele  Wachtebeke             27e Vrouw   1:02:15   7,614  7:52
   80  guido de Vliegher        Bachte-Maria- Leern    53e Man     1:03:11   7,502  7:59
   81  Georges Colman           Rupelmonde             54e Man     1:04:58   7,296  8:13
   82  Rita van Avermaet        Assenede               28e Vrouw   1:10:35   6,715  8:56
   83  Guy Gaelens              Gentbrugge             55e Man     1:11:54   6,592  9:06

 
Laatste reacties:
Jan Roose: De Belangrijkste Kilometer..
Jan Roose: De Belangrijkste Kilometer..
Jos den Hollander: De Belangrijkste Kilometer..
Jan Heshof: De Belangrijkste Kilometer..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
17-11: Kievitloop Bergen op Zoom (4)
15 km Lion Baas (PR 1.00.39)1.01.34  M40
10 km Hein van Uffelen (PR)39.27  Mse
10 km Theo den Herder (PR 37.27)43.00  M65
10 km Peter Noordijke (PR)47.04  M55
17-11: Marathon Kasterlee  (3)
marath Erwin Harmes (PR 2.29.50)2.38.55  M35
marath Johan van de Woestijne (PR 3.05.00)3.24.59  Mse
marath Marcel Adriaanse (PR 2.57.46)3.31.35  M45
17-11: 36e Zevenheuvelenloop Nijmegen (108)
11-11: Halve Marathon Deinze-Aalter  (5)
halve Wim van Sparrentak (PR 1.14.32)1.20.47  M50
halve Maurice Steketee (PR 1.36.11)1.41.40  M35
halve John Guequierre (PR 1.17.01)1.51.07  M65
halve Hans Minnaard (PR 1.39.20)1.52.34  M55
halve Piet Beijer (PR 1.46.43)2.02.23  M70
03-11: 14e Drechtstadloop Dordrecht (11)
03-11: New York City Marathon  (7)
03-11: Marathon Nice (1)
03-11: Marathon Porto (1)
27-10: 37e Marathon Brabant Etten-Leur (83)
27-10: Frankfurt Marathon  (1)
20-10: 44e Amsterdam Marathon  (24)
14-10: Kermisloop Putte (4)
13-10: Rondje Seppe Bosschenhoofd (5)
13-10: Marathon Chicago (1)
13-10: 36e Marathon Eindhoven  (14)
13-10: 4 Mijl van Groningen  (2)
13-10: Marathon Köln  (2)
06-10: 34e Singelloop Breda  (35)
06-10: Loch Ness Marathon Inverness (5)
06-10: Marathon Perth (1)
06-10: Singelloop Utrecht (3)
28-09: Halve van Katwijk  (2)
22-09: 35e Dam tot Damloop Amsterdam (1)
22-09: Berenloop Beernem (10)
Atletiek Zeeland © 2019