zondag 20 oktober 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
09-10: Tim Pleijte beste in Zeeuws onderonsje in 17e Kustmarathon
07-10: Zeeuws veldloopseizoen van start op Stelleplas
03-10: Hardlopen als een dressuurpaard
23-09: Veldloopbijeenkomst
13-09: Buuten Lope? Hoe mooi is Walcheren?
06-09: MRT training in de praktijk
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
zo 20-10: 44e Amsterdam Marathon
za 26-10: Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil
za 26-10: 8e Stelleplascross Heinkenszand
zo 27-10: 37e Marathon Brabant Etten-Leur
za 02-11: Appelloop Axel
za 02-11: 34e Moerschanscross Hulst
za 09-11: Jeff Thuy Memorial Heikant
za 09-11: 52e Mosselloop Westenschouwen
zo 10-11: Natuurloop Retranchement
za 16-11: Juul Van De Walleloop Kieldrecht
za 16-11: 19e Hobbeldebobbelloop Zoutelande
zo 17-11: 36e Zevenheuvelenloop Nijmegen
za 23-11: 34e Elderschanscross Aardenburg
zo 24-11: Warandeloop Tilburg
zo 24-11: 20e Zakloop Nisse
Recente uitslagen meer uitslagen
za 19-10: 58e Singelloop Middelburg
za 05-10: Clingse Bosloop Clinge
za 05-10: 17e Kustmarathon Zoutelande (1421)
za 28-09: Ten Miles Philippine (70)
za 28-09: 16e Tielemanloop Middelharnis
zo 22-09: 2e Vaart van Vlissingen (151)
za 21-09: Halve Marathon van Tholen (164)
vr 20-09: Wemeldingeloop (87)
zo 15-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad (90)
za 14-09: 6e d'Ossekoppenloop Ossenisse (103)
vr 13-09: 24e Stadsloop Goes (204)
za 07-09: 13e Kustloop Vrouwenpolder (502)
za 07-09: Bosse Pielenloop Vogelwaarde (52)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Bamisrun

Kloosterzande, zaterdag 21 september 2019 - Organisatie: Bamisfeesten
11.3 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Gino van BroeckTemse42.37minMse   15.909  3:464.42-
2  Wim VercruyssenNieuw-Namen42.44minMse   15.866  3:474.41+0:07
3  Wim van SparrentakSint Laurens43.05minM45   15.737  3:494.37+0:28
4  Edwin de la RuelleKoewacht44.33minM50   15.219  3:574.23+1:56
5  Sander van DoornZaamslag45.50minM35   14.793  4:034.11+3:13
6  Jordy LeenknechtHulst46.49minM35   14.482  4:094.02+4:12
7  Andre VerdurmenKloosterzande50.32minMse   13.417  4:283.73+7:55
8  Jeroen van GoethemKloosterzande51.01minMse   13.290  4:313.69+8:24
9  Barry van MeeleKloosterzande51.33minMse   13.152  4:343.65+8:56
10  Dowy de WolfHulst52.17minMse   12.968  4:383.60+9:40
11  Coen DekkerZaamslag52.35minMse   12.894  4:393.58+9:58
12  Maurice SteketeeMiddelburg52.41minM35   12.869  4:403.57+10:04
13  Omar RoelsHulst52.44minMse   12.857  4:403.57+10:07
14  Natasja de BooijWalsoorden52.53minV45   12.821  4:413.56+10:16
15  William FaesKloosterzande52.55minMse   12.813  4:413.56+10:18
16  Robbert NeveKloosterzande54.10minMse   12.517  4:483.48+11:33
17  Eric van RemortelGoes54.44minM60   12.387  4:513.44+12:07
18  Alain LippensErtvelde55.40minMse   12.180  4:563.38+13:03
19  Eric van GoethemKloosterzande56.31minMse   11.996  5:003.33+13:54
20  Peter van den AbeeleKloosterzande56.34minMse   11.986  5:003.33+13:57
21  Marije BesuijenMiddelburg56.41minV40   11.961  5:013.32+14:04
22  Demi RoelsBreda57.00minVse   11.895  5:033.30+14:23
23  Frans VerwilligenHulst57.10minMse   11.860  5:043.29+14:33
24  Gert-Jan MenheereHulst57.25minMse   11.808  5:053.28+14:48
25  Rob de PagterRitthem57.52minMse   11.717  5:073.25+15:15
26  Jack FolkersmaTerneuzen59.08minMse   11.466  5:143.18+16:31
27  Wanda ZegersTerneuzen59.19minV45   11.430  5:153.18+16:42
28  Paul de BooijLamswaarde59.50minMse   11.331  5:183.15+17:13
29  Gyon VoetWalsoorden1.00.17minMse   11.247  5:203.12+17:40
30  Sjaak VroonlandLamswaarde1.00.20minMse   11.238  5:203.12+17:43
31  Piet PijpelinkTerneuzen1.00.28minMse   11.213  5:213.11+17:51
32  Stefaan de WertClinge1.00.35minMse   11.191  5:223.11+17:58
33  Alex van LeuvenSint Jansteen1.01.01minMse   11.112  5:243.09+18:24
34  Francoise Van WaterschootBreda1.02.14minVse   10.894  5:303.03+19:37
35  Wouter LeeraertKloosterzande1.03.10minMse   10.734  5:352.98+20:33
36  Arthur StijnsOudelande1.04.55minM70   10.444  5:452.90+22:18
37  Gieske de BruijnTerhole1.06.06minVse   10.257  5:512.85+23:29
38  Ellen van LeuvenBreda1.06.47minVse   10.152  5:552.82+24:10
39  Leo HoeksmaKoewacht1.07.11minMse   10.092  5:572.80+24:34
40  Philippe van GeertruyEkeren1.09.37minMse   9.739  6:102.71+27:00
41  Romain BolssensKieldrecht1.12.41minMse   9.328  6:262.59+30:04
42  Marco van MeeleKloosterzande1.14.03minMse   9.156  6:332.54+31:26
Mannen: 35 (83.33%) => M35=3 - M45=1 - M50=1 - M60=1 - M70=1 - Mse=28
Vrouwen: 7 (16.67%) => V40=1 - V45=2 - Vse=4

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

11.3 km

2019Gino van Broeck42:37Wim Vercruyssen42:44Wim van Sparrentak43:05Natasja de Booij52:5342

11.4 km

2018Job de Feijter37:07Mark Verhage40:20Edwin de la Ruelle41:20Ingrid IJsebaert50:0981

11.2 km

2017Sander d'Hont42:03Mark Verhage42:04Amor Maertens44:35Renate van Huffel52:1273
5.3 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Sander d'HontKuitaart18.16minMse   17.409  3:274.84-
2  Bryan RoosenboomZele18.57minMse   16.781  3:354.66+0:41
3  Timo d'HontKuitaart19.51minMse   16.020  3:454.45+1:35
4  Roy MaaijenKloosterzande20.13minMse   15.730  3:494.37+1:57
5  Dennis VlassenroodSint Jansteen20.40minM40   15.387  3:544.27+2:24
6  Noah RoelsHulst21.08minMse   15.047  3:594.18+2:52
7  Jeroen van DijkKloosterzande21.11minMse   15.012  4:004.17+2:55
8  Artjan LambertVogelwaarde21.18minMse   14.930  4:014.15+3:02
9  Erwin van BeljouwKloosterzande21.21minMse   14.895  4:024.14+3:05
10  Guus van BeljouwKloosterzande21.33minMse   14.756  4:044.10+3:17
11  Robert LafertinTerneuzen22.27minMse   14.165  4:143.93+4:11
12  Jordy AlvarezKuitaart23.22minMse   13.609  4:253.78+5:06
13  Tommy ValckxHulst24.15minMse   13.113  4:353.64+5:59
14  Simone van KerckhovenKloosterzande24.36minVse   12.927  4:383.59+6:20
15  Jimmy van DelftKloosterzande25.06minMse   12.669  4:443.52+6:50
16  Jesse van BunderKloosterzande25.25minMse   12.511  4:483.48+7:09
17  Bas ValckxHulst25.29minMse   12.479  4:483.47+7:13
18  Theo RoelsKloosterzande25.49minM60   12.318  4:523.42+7:33
19  Theo van der KraaijKloosterzande25.53minMse   12.286  4:533.41+7:37
20  Bennie BouterseTerneuzen26.09minMse   12.161  4:563.38+7:53
21  Bjorn de BetueSint Jansteen26.13minMse   12.130  4:573.37+7:57
22  Marco BaartLamswaarde26.40minMse   11.925  5:023.31+8:24
23  Jack de BooijHulst26.56minMse   11.807  5:053.28+8:40
24  John GuequierreMiddelburg27.08minM65   11.720  5:073.26+8:52
25  Michiel SchelfhoutKloosterzande27.12minMse   11.691  5:083.25+8:56
26  Peter VerlindenSluiskil27.14minM60   11.677  5:083.24+8:58
27  Ronald RoctusTerneuzen27.20minM55   11.634  5:093.23+9:04
28  Monique VervaetWalsoorden27.30minVse   11.564  5:113.21+9:14
29  Steven SmitKloosterzande27.33minMse   11.543  5:123.21+9:17
30  Margo HermansOssenisse28.35minVse   11.125  5:243.09+10:19
31  Pascale de SmitKloosterzande28.37minVse   11.112  5:243.09+10:21
32  Leander KlandermanKloosterzande28.44minMse   11.067  5:253.07+10:28
33  Ron SalomeKloosterzande28.58minMse   10.978  5:283.05+10:42
34  Els ZweistraTerneuzen29.22minV60   10.829  5:323.01+11:06
35  Eugenio AlvarezKloosterzande29.31minMse   10.774  5:342.99+11:15
36  Carla ZegersKoewacht29.57minV50   10.618  5:392.95+11:41
37  Sjoerd de GraafTerneuzen30.00minMse   10.600  5:402.94+11:44
38  Sebastian NijssenMiddelburg30.03minM45   10.582  5:402.94+11:47
39  Jacky DoomsSluiskil30.17minMse   10.501  5:432.92+12:01
40  Cindy van de BrandeWalsoorden30.20minVse   10.484  5:432.91+12:04
41  Jan van JoleKloosterzande30.51minMse   10.308  5:492.86+12:35
42  Maaike de RoeckKloosterzande30.53minVse   10.297  5:502.86+12:37
43  Lisette de Bakker MaljaarKloosterzande30.56minVse   10.280  5:502.86+12:40
44  Bernadette SalomeKloosterzande30.59minV50   10.264  5:512.85+12:43
45  Laura der WeduweKloosterzande31.12minVse   10.192  5:532.83+12:56
46  Wendeline RoctusKloosterzande31.14minVse   10.181  5:542.83+12:58
47  Karin VerasselKloosterzande31.36minVse   10.063  5:582.80+13:20
48  Nicole de NijsNoordstraat31.50minVse   9.990  6:002.77+13:34
49  Fleur SmitsKloosterzande32.12minVse   9.876  6:052.74+13:56
50  Petra HemelaarVogelwaarde32.16minVse   9.855  6:052.74+14:00
51  Marian van VorenTerneuzen32.32minVse   9.775  6:082.72+14:16
52  Ine de DeyneKemzeke32.48minVse   9.695  6:112.69+14:32
53  Nadine BaertKloosterzande33.16minVse   9.559  6:172.66+15:00
54  Diana de VosKloosterzande33.59minVse   9.358  6:252.60+15:43
55  Tamara de WolfHulst34.46minVse   9.147  6:342.54+16:30
56  Daphne BoddaertSint Jansteen34.47minVse   9.142  6:342.54+16:31
57  Mia van BelleVlissingen36.05minV65   8.813  6:482.45+17:49
58  Aime SamsonSint-Pauwels36.31minMse   8.708  6:532.42+18:15
59  Greta de VijlderSint-Gillis-Waas36.59minVse   8.598  6:592.39+18:43
Mannen: 35 (59.32%) => M40=1 - M45=1 - M55=1 - M60=2 - M65=1 - Mse=29
Vrouwen: 24 (40.68%) => V50=2 - V60=1 - V65=1 - Vse=20

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.135 seconden nodig om deze lijst met 101 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reactie:
Jan Roose: Crossen In Zeeland..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
14-10: Kermisloop Putte (4)
5 km Crum van der Linden (PR)17.07  Mse
5 km Hein van Uffelen (PR)20.22  Mse
5 km Emma van Mourik (PR)21.44  Vse
5 km Laurens Meeuwsen (PR 21.38)22.46  M55
13-10: Rondje Seppe Bosschenhoofd (5)
15 km Lion Baas (PR)1.00.39  M40
10 km Ferry Engel (PR 37.05)40.35  M55
10 km Andre Meijers (PR 42.14)43.38  M45
10 km Jacqueline Meijers (PR 54.04)56.44  V45
5 km Jaco Rip (PR 19.32)20.58  M40
13-10: Marathon Chicago (1)
marath Marlon Roels (PR)3.01.41  M45
13-10: 36e Marathon Eindhoven  (13)
13-10: 4 Mijl van Groningen  (2)
Vier M Tim van den Broeke (debuut)18.58  Mse
Vier M Marijke de Visser (PR)21.34  Vse
13-10: Marathon Köln  (2)
marath Fred van Es (PR)3.15.26  M50
marath Marcel van Delden (PR 3.19.18)3.40.29  M50
06-10: 34e Singelloop Breda  (35)
06-10: Loch Ness Marathon Inverness (5)
marath Emiel Flipse (PR 2.58.48)3.00.43  Mse
marath Anthony van den Berg (PR)3.16.52  M50
marath Jael van den Oever (PR)3.35.11  V40
marath Marko Verkaart (PR 3.44.41)3.52.50  M40
marath Nelleke Bosscha (PR 3.40.16)4.13.05  Vse
06-10: Marathon Perth (1)
marath Ingrid IJsebaert (PR 3.10.27)3.40.21  V50
06-10: Singelloop Utrecht (3)
10 km Floris Willeboordse (PR)31.08  Mse
10 km Ad Sluijter (PR)32.34  M35
10 km Marijke de Visser (PR)35.01  Vse
28-09: Halve van Katwijk  (2)
22-09: 35e Dam tot Damloop Amsterdam (1)
22-09: Berenloop Beernem (10)
20-09: Track Meeting Wageningen (2)
15-09: 40e Bikse Natuurmarathon Hilvarenbeek (6)
15-09: Door Dik en Dun Steenbergen (4)
14-09: 44e Run Winschoten  (1)
08-09: Marathon Munster (1)
08-09: Halve Marathon Oostland Pijnacker (1)
08-09: Quikrun Roosendaal (6)
07-09: Halve Marathon Evergem (11)
07-09: Kramp Run Varsseveld (1)
03-09: Baanwedstrijd Vlissingen (11)
01-09: 31e Tilburg Ten Miles  (29)
30-08: Track Meeting Utrecht (5)
29-08: Seuterloop s-Gravendeel (1)
24-08: Allonsius Sport Meeting Huizingen (1)
22-08: Baanwedstrijd Rotterdam (2)
Atletiek Zeeland © 2019