zondag 20 oktober 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
09-10: Tim Pleijte beste in Zeeuws onderonsje in 17e Kustmarathon
07-10: Zeeuws veldloopseizoen van start op Stelleplas
03-10: Hardlopen als een dressuurpaard
23-09: Veldloopbijeenkomst
13-09: Buuten Lope? Hoe mooi is Walcheren?
06-09: MRT training in de praktijk
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
zo 20-10: 44e Amsterdam Marathon
za 26-10: Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil
za 26-10: 8e Stelleplascross Heinkenszand
zo 27-10: 37e Marathon Brabant Etten-Leur
za 02-11: Appelloop Axel
za 02-11: 34e Moerschanscross Hulst
za 09-11: Jeff Thuy Memorial Heikant
za 09-11: 52e Mosselloop Westenschouwen
zo 10-11: Natuurloop Retranchement
za 16-11: Juul Van De Walleloop Kieldrecht
za 16-11: 19e Hobbeldebobbelloop Zoutelande
zo 17-11: 36e Zevenheuvelenloop Nijmegen
za 23-11: 34e Elderschanscross Aardenburg
zo 24-11: Warandeloop Tilburg
zo 24-11: 20e Zakloop Nisse
Recente uitslagen meer uitslagen
za 19-10: 58e Singelloop Middelburg
za 05-10: Clingse Bosloop Clinge
za 05-10: 17e Kustmarathon Zoutelande (1421)
za 28-09: Ten Miles Philippine (70)
za 28-09: 16e Tielemanloop Middelharnis
zo 22-09: 2e Vaart van Vlissingen (151)
za 21-09: Halve Marathon van Tholen (164)
za 21-09: Bamisrun Kloosterzande (101)
zo 15-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad (90)
za 14-09: 6e d'Ossekoppenloop Ossenisse (103)
vr 13-09: 24e Stadsloop Goes (204)
za 07-09: Bosse Pielenloop Vogelwaarde (52)
za 07-09: 13e Kustloop Vrouwenpolder (502)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Wemeldingeloop

Wemeldinge, vrijdag 20 september 2019 - Organisatie: JARO
5 km >>> Zeeuws record staat met 14.37 vanaf 07-09-2019 op naam van Tim van den Broeke <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Wouter Verstraate (PR 16.53) Gonzalez Running16.55minMse   17.734  3:234.93504
2  Abraham Mehari (PR 15.59) AV’5617.05minMse   17.561  3:254.88480
3  Crum van der Linden (PR 17.07) Dynamica17.12minMse   17.442  3:264.84464
4  Arnoud Rijk (PR)AV’5617.20minMse   17.308  3:284.81446
5  Tom Verbeek (PR 17.13) AV’5617.39minMse   16.997  3:324.72405
6  Marlon Roels (debuut) Scheldesport18.29minM45   16.231  3:424.51306
7  John Slabbekoorn (PR 17.58) Kapelle-Biezelinge18.45minM50   16.000  3:454.44277
8  Wilco Boogaard (PR 17.05) Dynamica18.50minM40   15.929  3:464.42268
9  Bart Verhaeghe (PR 18.16) AV’5618.57minM35   15.831  3:474.40256
10  Jarno Kooijman (PR 18.03) AV’5619.04minMse   15.734  3:494.37245
11  Martijn de Vries (PR)Middelburg19.31minM35   15.371  3:544.27202
12  Wout BuijsACSS19.32minMse   15.358  3:544.27201
13  Mirthe Overkamp (PR 19.25) Dynamica19.34minVse   15.332  3:554.26429
14  Lion Baas (PR 18.57) Dynamica19.45minM40   15.190  3:574.22182
15  Stefan Mesu (PR 19.51) Kapelle-Biezelinge19.58minMse   15.025  4:004.17164
16  Huub HieltjesSprint20.19minMse   14.766  4:044.10136
17  Petra BruijsSpado20.45minVse   14.458  4:094.02300
18  Pieter Goud (PR 19.28) Oostdijk20.50minM40   14.400  4:104.00101
19  Nathalie Slabbekoorn (PR 20.25) Kapelle-Biezelinge20.53minVse   14.366  4:113.99288
20  Leon Vermeulen (PR 20.56) Wemeldinge21.08minMse   14.196  4:143.9483
21  Dore Priester (debuut) Middelburg21.17minVse   14.096  4:153.92251
22  Chris Kole (PR 21.05) Wemeldinge21.49minMse   13.751  4:223.8248
23  Marco Olivier (PR 21.40) Vlissingen21.54minM45   13.699  4:233.8144
24  René Goetheer (PR 21.37) Wolphaartsdijk21.58minM50   13.657  4:243.7942
25  Ron Dellebeke (PR 20.01) Dynamica22.01minM60   13.626  4:243.7940
26  Marijke JacobsACSS22.17minVse   13.463  4:273.74169
27  Christian VogelaarYerseke22.29minMse   13.343  4:303.7123
28  Dennis Plessius (debuut) AV’5622.33minM45   13.304  4:313.7021
29  Jaap Jeremiasse (debuut) Wemeldinge22.40minMse   13.235  4:323.6818
30  Maroeska Ars (PR)AV’5622.41minV40   13.226  4:323.67141
31  Albert Karstanje (PR 21.17) Middelburg22.42minM60   13.216  4:323.6717
32  Rocco MeleAV’5623.20minMse   12.857  4:403.575
33  Mark Jan DuinkerkeWemeldinge23.24minMse   12.821  4:413.564
34  Karen ElenbaasGoes23.35minVse   12.721  4:433.5388
35  Wim de Jonge (PR 21.46) AV’5623.38minM65   12.694  4:443.532
36  André GoedegebureGoes23.40minMse   12.676  4:443.521
37  Pim de Jonge (debuut) Wemeldinge24.01minMse   12.491  4:483.471
38  Stefan de Koeijer (PR 22.33) Kapelle-Biezelinge24.07minM35   12.440  4:493.461
39  Arjan GoedegebureKapelle-Biezelinge24.09minMse   12.422  4:503.45-
40  Annemarie Verschuure (PR 23.07) AV’5624.12minV40   12.397  4:503.4458
41  Arno de Rijke (PR 22.51) s-Gravenpolder24.25minMse   12.287  4:533.41-
42  Hans Minnaard (debuut) AV’5624.29minM55   12.253  4:543.40-
43  Marc van OpstalWemeldinge24.30minMse   12.245  4:543.40-
44  Jan Dalebout (PR 23.50) Kapelle-Biezelinge24.39minMse   12.170  4:563.38-
45  Johan Rijkeboer (PR 24.12) Middelburg24.43minMse   12.138  4:573.37-
46  Luc van CadzandWemeldinge24.47minMse   12.105  4:573.36-
47  Marit SimonseAV’5624.48minVse   12.097  4:583.3635
48  Berry Simonse (PR 19.00) AV’5624.48minM45   12.097  4:583.36-
49  Sarien WisseHoogerheide24.49minVse   12.089  4:583.3634
50  Hans Westveer (PR 24.27) AV’5624.52minM55   12.064  4:583.35-
51  Wim RooseACSS25.00minMse   12.000  5:003.33-
52  Jos van Stee (PR 24.48) s-Gravenpolder25.02minM45   11.984  5:003.33-
53  Anne de Koeijer (PR 25.10) Kapelle-Biezelinge25.16minVse   11.873  5:033.3021
54  Paul Burger (PR)Oost-Souburg25.18minMse   11.858  5:043.29-
55  Lotte SpeeWemeldinge26.16minVse   11.421  5:153.173
56  Digna HoutekamerOostdijk26.20minVse   11.392  5:163.163
57  Peter SchouwenaarMiddelburg27.23minMse   10.956  5:293.04-
58  Rianne KoleWemeldinge27.31minVse   10.902  5:303.03-
59  Jacqueline de Bondt (PR 27.01) AV’5627.33minV55   10.889  5:313.02-
60  Marcel BonACSS27.57minMse   10.733  5:352.98-
61  Rob MallerZierikzee28.18minMse   10.601  5:402.94-
62  Emma VosKapelle-Biezelinge28.19minVse   10.594  5:402.94-
63  Rianne VerschuureAV'5628.20minVse   10.588  5:402.94-
64  Adrie MatthijssenAV’5628.33minMse   10.508  5:432.92-
65  Mariëlle Simonse (PR 25.38) AV’5628.34minV45   10.502  5:432.92-
66  Markus HoffmanSpiridon29.00minMse   10.345  5:482.87-
67  Jurgen AertssenAV’5629.02minMse   10.333  5:482.87-
68  Lotte Elstgeest (PR 25.38) AV’5629.06minVse   10.309  5:492.86-
69  Gijsbert Elstgeest (PR 19.32) AV’5629.06minM45   10.309  5:492.86-
70  Annemiek SchoutenWemeldinge29.42minVse   10.101  5:562.81-
71  Maria MoerlandWemeldinge29.54minVse   10.033  5:592.79-
72  Liesbeth BodeYerseke29.58minVse   10.011  6:002.78-
73  Rianne Nieuwenhuize (PR 28.00) Yerseke30.24minVse   9.868  6:052.74-
74  Theo Kootstra (PR 28.24) Waarde30.38minMse   9.793  6:082.72-
75  Nellie van VossenAV’5632.02minVse   9.365  6:242.60-
76  André van KeerACSS32.03minMse   9.360  6:252.60-
77  Niki TimmermanGoes32.21minVse   9.274  6:282.58-
78  Eline EversMiddelburg32.22minVse   9.269  6:282.57-
79  Dirk BuijsACSS32.56minMse   9.109  6:352.53-
80  Marjoleine KramerAV’5633.18minVse   9.009  6:402.50-
81  Mariët PekaarYerseke33.50minVse   8.867  6:462.46-
82  Angela van heldenYerseke33.51minVse   8.863  6:462.46-
83  Joke MallerZierikzee34.44minVse   8.637  6:572.40-
84  Robin de JongeWemeldinge34.54minVse   8.596  6:592.39-
85  Peter Verhaar (PR 26.09) Wemeldinge34.54minMse   8.596  6:592.39-
86  Mariëtte DesmedtACSS35.55minVse   8.353  7:112.32-
87  Anne OostvogelsACSS35.57minVse   8.345  7:112.32-
Mannen: 54 (62.07%) => M35=3 - M40=3 - M45=6 - M50=2 - M55=2 - M60=2 - M65=1 - Mse=35
Vrouwen: 33 (37.93%) => V40=2 - V45=1 - V55=1 - Vse=29

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 1.147 seconden nodig om deze lijst met 87 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reactie:
Jan Roose: Crossen In Zeeland..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
14-10: Kermisloop Putte (4)
5 km Crum van der Linden (PR)17.07  Mse
5 km Hein van Uffelen (PR)20.22  Mse
5 km Emma van Mourik (PR)21.44  Vse
5 km Laurens Meeuwsen (PR 21.38)22.46  M55
13-10: Rondje Seppe Bosschenhoofd (5)
15 km Lion Baas (PR)1.00.39  M40
10 km Ferry Engel (PR 37.05)40.35  M55
10 km Andre Meijers (PR 42.14)43.38  M45
10 km Jacqueline Meijers (PR 54.04)56.44  V45
5 km Jaco Rip (PR 19.32)20.58  M40
13-10: Marathon Chicago (1)
marath Marlon Roels (PR)3.01.41  M45
13-10: 36e Marathon Eindhoven  (13)
13-10: 4 Mijl van Groningen  (2)
Vier M Tim van den Broeke (debuut)18.58  Mse
Vier M Marijke de Visser (PR)21.34  Vse
13-10: Marathon Köln  (2)
marath Fred van Es (PR)3.15.26  M50
marath Marcel van Delden (PR 3.19.18)3.40.29  M50
06-10: 34e Singelloop Breda  (35)
06-10: Loch Ness Marathon Inverness (5)
marath Emiel Flipse (PR 2.58.48)3.00.43  Mse
marath Anthony van den Berg (PR)3.16.52  M50
marath Jael van den Oever (PR)3.35.11  V40
marath Marko Verkaart (PR 3.44.41)3.52.50  M40
marath Nelleke Bosscha (PR 3.40.16)4.13.05  Vse
06-10: Marathon Perth (1)
marath Ingrid IJsebaert (PR 3.10.27)3.40.21  V50
06-10: Singelloop Utrecht (3)
10 km Floris Willeboordse (PR)31.08  Mse
10 km Ad Sluijter (PR)32.34  M35
10 km Marijke de Visser (PR)35.01  Vse
28-09: Halve van Katwijk  (2)
22-09: 35e Dam tot Damloop Amsterdam (1)
22-09: Berenloop Beernem (10)
20-09: Track Meeting Wageningen (2)
15-09: 40e Bikse Natuurmarathon Hilvarenbeek (6)
15-09: Door Dik en Dun Steenbergen (4)
14-09: 44e Run Winschoten  (1)
08-09: Marathon Munster (1)
08-09: Halve Marathon Oostland Pijnacker (1)
08-09: Quikrun Roosendaal (6)
07-09: Halve Marathon Evergem (11)
07-09: Kramp Run Varsseveld (1)
03-09: Baanwedstrijd Vlissingen (11)
01-09: 31e Tilburg Ten Miles  (29)
30-08: Track Meeting Utrecht (5)
29-08: Seuterloop s-Gravendeel (1)
24-08: Allonsius Sport Meeting Huizingen (1)
22-08: Baanwedstrijd Rotterdam (2)
Atletiek Zeeland © 2019