dinsdag 22 oktober 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
09-10: Tim Pleijte beste in Zeeuws onderonsje in 17e Kustmarathon
07-10: Zeeuws veldloopseizoen van start op Stelleplas
03-10: Hardlopen als een dressuurpaard
23-09: Veldloopbijeenkomst
13-09: Buuten Lope? Hoe mooi is Walcheren?
06-09: MRT training in de praktijk
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 26-10: Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil
za 26-10: 8e Stelleplascross Heinkenszand
zo 27-10: 37e Marathon Brabant Etten-Leur
za 02-11: Appelloop Axel
za 02-11: 34e Moerschanscross Hulst
za 09-11: Jeff Thuy Memorial Heikant
za 09-11: 52e Mosselloop Westenschouwen
zo 10-11: Natuurloop Retranchement
za 16-11: Juul Van De Walleloop Kieldrecht
za 16-11: 19e Hobbeldebobbelloop Zoutelande
zo 17-11: 36e Zevenheuvelenloop Nijmegen
za 23-11: 34e Elderschanscross Aardenburg
zo 24-11: Warandeloop Tilburg
zo 24-11: 20e Zakloop Nisse
Recente uitslagen meer uitslagen
za 19-10: 58e Singelloop Middelburg
za 19-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen (121)
za 05-10: Clingse Bosloop Clinge
za 05-10: 17e Kustmarathon Zoutelande (1421)
za 28-09: Ten Miles Philippine (70)
za 28-09: 16e Tielemanloop Middelharnis
zo 22-09: 2e Vaart van Vlissingen (151)
za 21-09: Halve Marathon van Tholen (164)
za 21-09: Bamisrun Kloosterzande (101)
vr 20-09: Wemeldingeloop (87)
zo 15-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad (90)
za 14-09: 6e d'Ossekoppenloop Ossenisse (103)
vr 13-09: 24e Stadsloop Goes (204)
za 07-09: 13e Kustloop Vrouwenpolder (502)
za 07-09: Bosse Pielenloop Vogelwaarde (52)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Krammer Run

Bruinisse, zaterdag 18 mei 2019 - Organisatie: Krammer Run
10 km >>> Zeeuws record staat met 28.20 vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Maikel PeemanSommelsdijk33.04minMse   18.145  3:185.04718
2  Ricardo Sint NicolaasOude-Tonge33.57minMse   17.673  3:244.91654
3  Martijn de Kok (PR 32.05) Heinkenszand35.06minM35   17.094  3:314.75575
4  Eric WolfertSommelsdijk36.23minMse   16.491  3:384.58494
5  Crum van der Linden (PR 35.18) Oost-Souburg37.36minMse   15.957  3:464.43422
6  Jan-Willem Roelse (PR 36.31) Goes39.08minMse   15.332  3:554.26339
7  Jan-Joris Jooss (debuut) Goes42.55minMse   13.981  4:183.88174
8  Walter JansenZoetermeer43.13minMse   13.884  4:193.86163
9  Jaco Rip (PR 40.41) Scherpenisse44.15minM40   13.559  4:263.77129
10  Fred RaaymakersSteenbergen45.27minMse   13.201  4:333.6794
11  Peter Koopman (PR)Krabbendijke45.30minMse   13.187  4:333.6693
12  Cees WubbenNaaldwijk46.20minMse   12.950  4:383.6072
13  Corne den Otter (PR)Nieuwerkerk46.45minMse   12.834  4:413.5763
14  Foeke Roukema (PR 41.30) Bruinisse46.55minMse   12.789  4:423.5559
15  Martin Kempe (PR 46.01) Bruinisse47.35minM40   12.609  4:463.5046
16  Jan-Peter BevelanderSint-Maartensdijk47.43minMse   12.574  4:463.4943
17  Robbert van der Helm (PR 41.47) Bruinisse47.47minMse   12.557  4:473.4942
18  Jan Noom (PR 46.21) Scherpenisse47.53minMse   12.530  4:473.4840
19  Adri Koole (PR 42.07) Serooskerke47.56minM65   12.517  4:483.4839
20  Johan StoutenBurgh-Haamstede48.13minMse   12.444  4:493.4635
21  Marco SpaansGoes48.54minMse   12.270  4:533.4124
22  Koen de Vries (PR 45.29) Vlissingen49.22minM60   12.154  4:563.3819
23  Ciska Rob-ButterColijnsplaat50.50minVse   11.803  5:053.2896
24  Carinda MeermanTholen52.05minVse   11.520  5:133.2068
25  Tjerk OomenUtrecht52.40minMse   11.392  5:163.16-
26  Tom van der HeijdenMiddelburg52.46minMse   11.371  5:173.16-
27  Frits Burger (PR 49.10) Zierikzee53.28minMse   11.222  5:213.12-
28  Robert Metske (PR 43.52) Tholen53.45minMse   11.163  5:233.10-
29  Elly CoolsHemiksem53.56minVse   11.125  5:243.0936
30  Rainier Zweep (PR 54.00) Kamperland54.03minMse   11.101  5:243.08-
31  Leona Olree (PR 48.57) Bruinisse54.32minVse   11.002  5:273.0627
32  Frank BrandsmaCulemborg54.53minMse   10.932  5:293.04-
33  Jaco van der VeldeMiddelharnis55.09minMse   10.879  5:313.02-
34  Maarten StoutenOosterland55.41minMse   10.775  5:342.99-
35  Dick Aarden (PR 49.37) Vlissingen55.44minMse   10.766  5:342.99-
36  Esther MaliepaardOude-Tonge56.18minVse   10.657  5:382.969
37  Veronica JansenBergen op Zoom56.47minVse   10.566  5:412.946
38  Lena Kleingeld (PR 54.00) Vlissingen57.49minVse   10.378  5:472.881
39  Maarten ZuurmondGoedereede58.30minMse   10.256  5:512.85-
40  Evert-Jan van WeenenNieuw-Tonge58.50minMse   10.198  5:532.83-
41  Jenneke van Opijnen (debuut) Bruinisse59.03minVse   10.161  5:542.82-
42  Ada de Rijke (PR)Bruinisse59.05minVse   10.155  5:552.82-
43  Adrienne VoorthuizenMiddelharnis59.32minVse   10.078  5:572.80-
44  Henriette Kempe (PR 54.25) Bruinisse1.02.04minVse   9.667  6:122.69-
45  Andrea Stouten (PR 54.56) Bruinisse1.02.07minVse   9.659  6:132.68-
46  Simone Hanzen (PR 54.24) Bruinisse1.02.09minVse   9.654  6:132.68-
47  Wim Matsinger (PR 1.00.07) Bruinisse1.02.11minMse   9.649  6:132.68-
48  Esther KievitBruinisse1.02.14minVse   9.641  6:132.68-
49  Renee van de VeldeSchuddebeurs1.02.46minVse   9.559  6:172.66-
50  Karin van der WeeleNieuwerkerk1.03.52minVse   9.395  6:232.61-
51  Leo Rijnberg (debuut) Oosterland1.03.55minMse   9.387  6:242.61-
52  Bettina Berrevoets (PR 1.02.50) Bruinisse1.04.26minVse   9.312  6:272.59-
53  Steef Berrevoets (PR 41.43) Bruinisse1.04.29minM50   9.305  6:272.58-
54  Jeanine Witkamps-Heerenhoek1.04.51minVse   9.252  6:292.57-
55  Cathalijne Moisons-Heerenhoek1.04.53minVse   9.247  6:292.57-
56  Ben de NeefMiddelharnis1.05.08minMse   9.212  6:312.56-
57  Chantal SchipperPoortvliet1.05.15minVse   9.195  6:322.55-
58  Annemiek van EijkPoortvliet1.05.18minVse   9.188  6:322.55-
59  Diana Koopman (PR)Krabbendijke1.05.24minVse   9.174  6:322.55-
60  Helma VisKamperland1.12.46minVse   8.246  7:172.29-
61  Marja van Veen (PR 1.06.16) Middelburg1.12.49minVse   8.240  7:172.29-
Mannen: 37 (60.66%) => M35=1 - M40=2 - M50=1 - M60=1 - M65=1 - Mse=31
Vrouwen: 24 (39.34%) => Vse=24
5.5 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Eric-Paul BoetersMiddelharnis19.44minMse   16.723  3:354.65-
2  Patrick GiljamNieuwerkerk20.50minMse   15.840  3:474.40+1:06
3  Pieter KlemSommelsdijk21.13minMse   15.554  3:514.32+1:29
4  Zedie JoppeDirksland22.22minMse   14.754  4:044.10+2:38
5  Liselore van NunenHerkingen23.11minVse   14.234  4:133.95+3:27
6  Rick van HofwegenVlissingen24.18minMse   13.580  4:253.77+4:34
7  Pepijn KlemSommelsdijk24.29minMse   13.479  4:273.74+4:45
8  Monique van de KetterijVlissingen24.50minVse   13.289  4:313.69+5:06
9  Iwan StoutenBurgh-Haamstede26.20minMse   12.532  4:473.48+6:36
10  Erik HoutepenGoes26.27minMse   12.476  4:493.47+6:43
11  Madeleine RommersMiddelburg26.31minVse   12.445  4:493.46+6:47
12  Marlous NooiAmsterdam27.39minVse   11.935  5:023.32+7:55
13  Ellen KarsbergenRotterdam28.26minVse   11.606  5:103.22+8:42
14  Ruud KarsbergenOude-Tonge28.28minMse   11.593  5:113.22+8:44
15  Tijs BoorsmaAmsterdam29.21minMse   11.244  5:203.12+9:37
16  Tijmen KeesmaatUtrecht29.23minMse   11.231  5:213.12+9:39
17  Annelien bij de VaateSerooskerke31.41minVse   10.416  5:462.89+11:57
18  Gisela NijsseOud-Sabbinge32.02minVse   10.302  5:492.86+12:18
19  Esra de ZeeuwRotterdam32.12minVse   10.248  5:512.85+12:28
20  Gommert VlielanderStellendam32.15minMse   10.233  5:522.84+12:31
21  Jim BrinkmanRoosendaal33.25minMse   9.875  6:052.74+13:41
22  Sylvia van der StoelNieuw-Tonge34.08minVse   9.668  6:122.69+14:24
23  Agnes van WeenenNieuw-Tonge34.10minVse   9.659  6:132.68+14:26
24  Sofie de WaalBruinisse34.22minVse   9.602  6:152.67+14:38
25  Petra KokCulemborg34.44minVse   9.501  6:192.64+15:00
26  Astrid HoevenaarsCulemborg34.47minVse   9.487  6:192.64+15:03
27  Bertine van HeemstNieuw-Tonge34.55minVse   9.451  6:212.63+15:11
28  Jan VroegeNieuw-Tonge35.31minMse   9.291  6:272.58+15:47
29  Kees van TienhovenSpijkenisse35.34minMse   9.278  6:282.58+15:50
30  Sanne PosthumaMiddelharnis35.40minVse   9.252  6:292.57+15:56
31  Marjoleine Kramers-Heerenhoek36.03minVse   9.154  6:332.54+16:19
32  Lindi GeelhoedSommelsdijk40.35minVse   8.131  7:232.26+20:51
Mannen: 15 (46.88%) => Mse=15
Vrouwen: 17 (53.13%) => Vse=17

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 5.608 seconden nodig om deze lijst met 93 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jan Roose: Zeeuws Veldloopseizoen Van Sta..
Jan Roose: Crossen In Zeeland..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
20-10: 44e Amsterdam Marathon  (23)
14-10: Kermisloop Putte (4)
5 km Crum van der Linden (PR)17.07  Mse
5 km Hein van Uffelen (PR)20.22  Mse
5 km Emma van Mourik (PR)21.44  Vse
5 km Laurens Meeuwsen (PR 21.38)22.46  M55
13-10: Rondje Seppe Bosschenhoofd (5)
15 km Lion Baas (PR)1.00.39  M40
10 km Ferry Engel (PR 37.05)40.35  M55
10 km Andre Meijers (PR 42.14)43.38  M45
10 km Jacqueline Meijers (PR 54.04)56.44  V45
5 km Jaco Rip (PR 19.32)20.58  M40
13-10: Marathon Chicago (1)
marath Marlon Roels (PR)3.01.41  M45
13-10: 36e Marathon Eindhoven  (13)
13-10: 4 Mijl van Groningen  (2)
Vier M Tim van den Broeke (debuut)18.58  Mse
Vier M Marijke de Visser (PR)21.34  Vse
13-10: Marathon Köln  (2)
marath Fred van Es (PR)3.15.26  M50
marath Marcel van Delden (PR 3.19.18)3.40.29  M50
06-10: 34e Singelloop Breda  (35)
06-10: Loch Ness Marathon Inverness (5)
06-10: Marathon Perth (1)
06-10: Singelloop Utrecht (3)
28-09: Halve van Katwijk  (2)
22-09: 35e Dam tot Damloop Amsterdam (1)
22-09: Berenloop Beernem (10)
20-09: Track Meeting Wageningen (2)
15-09: 40e Bikse Natuurmarathon Hilvarenbeek (6)
15-09: Door Dik en Dun Steenbergen (4)
14-09: 44e Run Winschoten  (1)
08-09: Marathon Munster (1)
08-09: Halve Marathon Oostland Pijnacker (1)
08-09: Quikrun Roosendaal (6)
07-09: Halve Marathon Evergem (11)
07-09: Kramp Run Varsseveld (1)
03-09: Baanwedstrijd Vlissingen (11)
01-09: 31e Tilburg Ten Miles  (29)
30-08: Track Meeting Utrecht (5)
29-08: Seuterloop s-Gravendeel (1)
24-08: Allonsius Sport Meeting Huizingen (1)
Atletiek Zeeland © 2019