vrijdag 6 december 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
27-11: Concurrentie bij het hardlopen
14-11: JARO crossen 2011 – 2021
31-10: De handrem
09-10: Tim Pleijte beste in Zeeuws onderonsje in 17e Kustmarathon
07-10: Zeeuws veldloopseizoen van start op Stelleplas
03-10: Hardlopen als een dressuurpaard
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 07-12: Aflossingsmarathon Terneuzen
za 07-12: 27e Inkelcross Kruiningen
za 14-12: Steense Rattenloop Sint Jansteen
zo 15-12: 14e Spark marathon Spijkenisse
za 21-12: 20e Aagtekerke Run
za 21-12: 2e IGA Natuurloop Axel
do 26-12: 18e Kerstloop Dishoek
za 28-12: Eindejaarscross Axel
di 31-12: 39e Sylvestercross Soest
di 31-12: Tankloop Westkapelle
di 31-12: 2e Natuurloop Nieuwvliet
za 04-01: Jeff Thuy Memorial Heikant
za 04-01: 59e Wallenloop Goes
zo 05-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 01-12: Jules Unlimitedloop Breskens
za 30-11: Scheldesportloop Terneuzen (105)
za 30-11: Grand Slam Vlissingen
zo 24-11: 20e Zakloop Nisse (527)
za 23-11: 34e Elderschanscross Aardenburg (107)
za 16-11: 19e Hobbeldebobbelloop Zoutelande (345)
za 16-11: Juul Van De Walleloop Nieuw-Namen (95)
zo 10-11: Natuurloop Cadzand-Bad (73)
za 09-11: Jeff Thuy Memorial Heikant (105)
za 09-11: 52e Mosselloop Westenschouwen (324)
za 02-11: 34e Moerschanscross Hulst (109)
za 02-11: Appelloop Axel (94)
za 26-10: Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil (78)
za 26-10: 8e Stelleplascross Heinkenszand (76)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Krammer Run

Bruinisse, zaterdag 18 mei 2019 - Organisatie: Krammer Run
10 km >>> Zeeuws record staat met 28.20 vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Maikel PeemanSommelsdijk33.04minMse   18.145  3:185.04718
2  Ricardo Sint NicolaasOude-Tonge33.57minMse   17.673  3:244.91654
3  Martijn de Kok (PR 32.05) Heinkenszand35.06minM35   17.094  3:314.75575
4  Eric WolfertSommelsdijk36.23minMse   16.491  3:384.58494
5  Crum van der Linden (PR 35.18) Oost-Souburg37.36minMse   15.957  3:464.43422
6  Jan-Willem Roelse (PR 36.31) Goes39.08minMse   15.332  3:554.26339
7  Jan-Joris Jooss (debuut) Goes42.55minMse   13.981  4:183.88174
8  Walter JansenZoetermeer43.13minMse   13.884  4:193.86163
9  Jaco Rip (PR 40.41) Scherpenisse44.15minM40   13.559  4:263.77129
10  Fred RaaymakersSteenbergen45.27minMse   13.201  4:333.6794
11  Peter Koopman (PR)Krabbendijke45.30minMse   13.187  4:333.6693
12  Cees WubbenNaaldwijk46.20minMse   12.950  4:383.6072
13  Corne den Otter (PR)Nieuwerkerk46.45minMse   12.834  4:413.5763
14  Foeke Roukema (PR 41.30) Bruinisse46.55minMse   12.789  4:423.5559
15  Martin Kempe (PR 46.01) Bruinisse47.35minM40   12.609  4:463.5046
16  Jan-Peter BevelanderSint-Maartensdijk47.43minMse   12.574  4:463.4943
17  Robbert van der Helm (PR 41.47) Bruinisse47.47minMse   12.557  4:473.4942
18  Jan Noom (PR 46.21) Scherpenisse47.53minMse   12.530  4:473.4840
19  Adri Koole (PR 42.07) Serooskerke47.56minM65   12.517  4:483.4839
20  Johan StoutenBurgh-Haamstede48.13minMse   12.444  4:493.4635
21  Marco SpaansGoes48.54minMse   12.270  4:533.4124
22  Koen de Vries (PR 45.29) Vlissingen49.22minM60   12.154  4:563.3819
23  Ciska Rob-ButterColijnsplaat50.50minVse   11.803  5:053.2896
24  Carinda MeermanTholen52.05minVse   11.520  5:133.2068
25  Tjerk OomenUtrecht52.40minMse   11.392  5:163.16-
26  Tom van der Heijden (PR)Middelburg52.46minMse   11.371  5:173.16-
27  Frits Burger (PR 49.10) Zierikzee53.28minMse   11.222  5:213.12-
28  Robert Metske (PR 43.52) Tholen53.45minMse   11.163  5:233.10-
29  Elly CoolsHemiksem53.56minVse   11.125  5:243.0936
30  Rainier Zweep (PR 54.00) Kamperland54.03minMse   11.101  5:243.08-
31  Leona Olree (PR 48.57) Bruinisse54.32minVse   11.002  5:273.0627
32  Frank BrandsmaCulemborg54.53minMse   10.932  5:293.04-
33  Jaco van der VeldeMiddelharnis55.09minMse   10.879  5:313.02-
34  Maarten StoutenOosterland55.41minMse   10.775  5:342.99-
35  Dick Aarden (PR 49.37) Vlissingen55.44minMse   10.766  5:342.99-
36  Esther MaliepaardOude-Tonge56.18minVse   10.657  5:382.969
37  Veronica JansenBergen op Zoom56.47minVse   10.566  5:412.946
38  Lena Kleingeld (PR 54.00) Vlissingen57.49minVse   10.378  5:472.881
39  Maarten ZuurmondGoedereede58.30minMse   10.256  5:512.85-
40  Evert-Jan van WeenenNieuw-Tonge58.50minMse   10.198  5:532.83-
41  Jenneke van Opijnen (debuut) Bruinisse59.03minVse   10.161  5:542.82-
42  Ada de Rijke (PR)Bruinisse59.05minVse   10.155  5:552.82-
43  Adrienne VoorthuizenMiddelharnis59.32minVse   10.078  5:572.80-
44  Henriette Kempe (PR 54.25) Bruinisse1.02.04minVse   9.667  6:122.69-
45  Andrea Stouten (PR 54.56) Bruinisse1.02.07minVse   9.659  6:132.68-
46  Simone Hanzen (PR 54.24) Bruinisse1.02.09minVse   9.654  6:132.68-
47  Wim Matsinger (PR 1.00.07) Bruinisse1.02.11minMse   9.649  6:132.68-
48  Esther KievitBruinisse1.02.14minVse   9.641  6:132.68-
49  Renee van de VeldeSchuddebeurs1.02.46minVse   9.559  6:172.66-
50  Karin van der WeeleNieuwerkerk1.03.52minVse   9.395  6:232.61-
51  Leo Rijnberg (debuut) Oosterland1.03.55minMse   9.387  6:242.61-
52  Bettina Berrevoets (PR 1.02.50) Bruinisse1.04.26minVse   9.312  6:272.59-
53  Steef Berrevoets (PR 41.43) Bruinisse1.04.29minM50   9.305  6:272.58-
54  Jeanine Witkamps-Heerenhoek1.04.51minVse   9.252  6:292.57-
55  Cathalijne Moisons-Heerenhoek1.04.53minVse   9.247  6:292.57-
56  Ben de NeefMiddelharnis1.05.08minMse   9.212  6:312.56-
57  Chantal SchipperPoortvliet1.05.15minVse   9.195  6:322.55-
58  Annemiek van EijkPoortvliet1.05.18minVse   9.188  6:322.55-
59  Diana Koopman (PR)Krabbendijke1.05.24minVse   9.174  6:322.55-
60  Helma VisKamperland1.12.46minVse   8.246  7:172.29-
61  Marja van Veen (PR 1.06.16) Middelburg1.12.49minVse   8.240  7:172.29-
Mannen: 37 (60.66%) => M35=1 - M40=2 - M50=1 - M60=1 - M65=1 - Mse=31
Vrouwen: 24 (39.34%) => Vse=24
5.5 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Eric-Paul BoetersMiddelharnis19.44minMse   16.723  3:354.65-
2  Patrick GiljamNieuwerkerk20.50minMse   15.840  3:474.40+1:06
3  Pieter KlemSommelsdijk21.13minMse   15.554  3:514.32+1:29
4  Zedie JoppeDirksland22.22minMse   14.754  4:044.10+2:38
5  Liselore van NunenHerkingen23.11minVse   14.234  4:133.95+3:27
6  Rick van HofwegenVlissingen24.18minMse   13.580  4:253.77+4:34
7  Pepijn KlemSommelsdijk24.29minMse   13.479  4:273.74+4:45
8  Monique van de KetterijVlissingen24.50minVse   13.289  4:313.69+5:06
9  Iwan StoutenBurgh-Haamstede26.20minMse   12.532  4:473.48+6:36
10  Erik HoutepenGoes26.27minMse   12.476  4:493.47+6:43
11  Madeleine RommersMiddelburg26.31minVse   12.445  4:493.46+6:47
12  Marlous NooiAmsterdam27.39minVse   11.935  5:023.32+7:55
13  Ellen KarsbergenRotterdam28.26minVse   11.606  5:103.22+8:42
14  Ruud KarsbergenOude-Tonge28.28minMse   11.593  5:113.22+8:44
15  Tijs BoorsmaAmsterdam29.21minMse   11.244  5:203.12+9:37
16  Tijmen KeesmaatUtrecht29.23minMse   11.231  5:213.12+9:39
17  Annelien bij de VaateSerooskerke31.41minVse   10.416  5:462.89+11:57
18  Gisela NijsseOud-Sabbinge32.02minVse   10.302  5:492.86+12:18
19  Esra de ZeeuwRotterdam32.12minVse   10.248  5:512.85+12:28
20  Gommert VlielanderStellendam32.15minMse   10.233  5:522.84+12:31
21  Jim BrinkmanRoosendaal33.25minMse   9.875  6:052.74+13:41
22  Sylvia van der StoelNieuw-Tonge34.08minVse   9.668  6:122.69+14:24
23  Agnes van WeenenNieuw-Tonge34.10minVse   9.659  6:132.68+14:26
24  Sofie de WaalBruinisse34.22minVse   9.602  6:152.67+14:38
25  Petra KokCulemborg34.44minVse   9.501  6:192.64+15:00
26  Astrid HoevenaarsCulemborg34.47minVse   9.487  6:192.64+15:03
27  Bertine van HeemstNieuw-Tonge34.55minVse   9.451  6:212.63+15:11
28  Jan VroegeNieuw-Tonge35.31minMse   9.291  6:272.58+15:47
29  Kees van TienhovenSpijkenisse35.34minMse   9.278  6:282.58+15:50
30  Sanne PosthumaMiddelharnis35.40minVse   9.252  6:292.57+15:56
31  Marjoleine Kramers-Heerenhoek36.03minVse   9.154  6:332.54+16:19
32  Lindi GeelhoedSommelsdijk40.35minVse   8.131  7:232.26+20:51
Mannen: 15 (46.88%) => Mse=15
Vrouwen: 17 (53.13%) => Vse=17

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 1.303 seconden nodig om deze lijst met 93 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
01-12: Surpriseloop Halsteren (4)
10 km Ronald Geertse (PR 39.02)40.25  Mse
10 km Colin Harmsen Van Der Vliet (PR 40.41)43.47  M35
10 km Sjef Goris (PR 40.53)43.59  M55
5 km Jaco Rip (PR 19.32)19.42  M40
01-12: Montferland Run s-Heerenberg (1)
15 km Wouter Jansen (PR 46.47)48.30  Mse
24-11: Marathon San Sebastian (9)
marath Arthur van Aartsen (PR 3.18.18)3.32.20  M45
marath Maurice Steketee (PR 3.51.31)3.53.03  M35
marath Hans Minnaard (PR 3.12.22)4.07.25  M55
halve Loura Kleinepier (debuut)1.33.55  Vse
halve Marije Besuijen (PR 1.45.31)1.49.05  V40
halve John Guequierre (PR 1.17.01)1.51.17  M65
halve Sebastian Nijssen (PR 2.06.22)2.06.27  M45
10 km Jos Janse (PR 40.27)49.41  M45
10 km Wim Jobse (PR 55.29)58.36  Mse
17-11: Kievitloop Bergen op Zoom (7)
17-11: Marathon Kasterlee  (3)
17-11: 36e Zevenheuvelenloop Nijmegen (109)
17-11: Marathon Palermo (3)
11-11: Halve Marathon Deinze-Aalter  (5)
03-11: 14e Drechtstadloop Dordrecht (11)
03-11: New York City Marathon  (7)
03-11: Marathon Nice (1)
03-11: Marathon Porto (1)
27-10: 37e Marathon Brabant Etten-Leur (83)
27-10: Frankfurt Marathon  (1)
20-10: 44e Amsterdam Marathon  (24)
14-10: Kermisloop Putte (4)
13-10: Rondje Seppe Bosschenhoofd (5)
13-10: Marathon Chicago (1)
13-10: 36e Marathon Eindhoven  (14)
13-10: 4 Mijl van Groningen  (2)
13-10: Marathon Köln  (2)
Atletiek Zeeland © 2019