dinsdag 22 oktober 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
09-10: Tim Pleijte beste in Zeeuws onderonsje in 17e Kustmarathon
07-10: Zeeuws veldloopseizoen van start op Stelleplas
03-10: Hardlopen als een dressuurpaard
23-09: Veldloopbijeenkomst
13-09: Buuten Lope? Hoe mooi is Walcheren?
06-09: MRT training in de praktijk
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 26-10: Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil
za 26-10: 8e Stelleplascross Heinkenszand
zo 27-10: 37e Marathon Brabant Etten-Leur
za 02-11: Appelloop Axel
za 02-11: 34e Moerschanscross Hulst
za 09-11: Jeff Thuy Memorial Heikant
za 09-11: 52e Mosselloop Westenschouwen
zo 10-11: Natuurloop Retranchement
za 16-11: Juul Van De Walleloop Kieldrecht
za 16-11: 19e Hobbeldebobbelloop Zoutelande
zo 17-11: 36e Zevenheuvelenloop Nijmegen
za 23-11: 34e Elderschanscross Aardenburg
zo 24-11: Warandeloop Tilburg
zo 24-11: 20e Zakloop Nisse
Recente uitslagen meer uitslagen
za 19-10: 58e Singelloop Middelburg
za 19-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen (121)
za 05-10: 17e Kustmarathon Zoutelande (1421)
za 05-10: Clingse Bosloop Clinge
za 28-09: Ten Miles Philippine (70)
za 28-09: 16e Tielemanloop Middelharnis
zo 22-09: 2e Vaart van Vlissingen (151)
za 21-09: Halve Marathon van Tholen (164)
za 21-09: Bamisrun Kloosterzande (101)
vr 20-09: Wemeldingeloop (87)
zo 15-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad (90)
za 14-09: 6e d'Ossekoppenloop Ossenisse (103)
vr 13-09: 24e Stadsloop Goes (204)
za 07-09: 13e Kustloop Vrouwenpolder (502)
za 07-09: Bosse Pielenloop Vogelwaarde (52)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

7e Worstel en kom boven loop

Wolphaartsdijk, zondag 26 mei 2019 - Organisatie: Worstel en kom boven
9.9 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Yann SinkeWolphaartsdijk40.51minMse   14.541  4:084.04-
2  Wilko de VosKattendijke40.57minM55   14.505  4:084.03+0:06
3  Raoul Poortvliets-Heerenhoek42.38minMse   13.933  4:183.87+1:47
4  Jeroen HollebrandseEtten-Leur44.11minMse   13.444  4:283.73+3:20
5  Jan van ElsackerWolphaartsdijk44.41minMse   13.294  4:313.69+3:50
6  Lion BaasVlissingen45.11minM40   13.146  4:343.65+4:20
7  Martijn de KoningHeinkenszand45.16minMse   13.122  4:343.65+4:25
8  Maurice RentmeesterWolphaartsdijk46.33minMse   12.760  4:423.54+5:42
9  Huub BeelenGoes47.38minM60   12.470  4:493.46+6:47
10  Esther de KoningHeinkenszand47.57minVse   12.388  4:513.44+7:06
11  Marijn TraasHeinkenszand48.25minMse   12.269  4:533.41+7:34
12  Arne den ToonderOvezande48.45minMse   12.185  4:553.38+7:54
13  Hans TramperGoes49.21minMse   12.036  4:593.34+8:30
14  Rene GoetheerWolphaartsdijk49.48minM50   11.928  5:023.31+8:57
15  Maroeska ArsGoes50.16minV40   11.817  5:053.28+9:25
16  Martijn RuissenOud-Sabbinge52.05minMse   11.405  5:163.17+11:14
17  Bram van EenennaamNieuw- en Sint Joosland53.36minMse   11.082  5:253.08+12:45
18  Kees KloostermanWolphaartsdijk53.43minMse   11.058  5:263.07+12:52
19  Adrie de KrakerKapelle-Biezelinge53.50minM55   11.034  5:263.07+12:59
20  Chris van AntwerpenGoes53.57minMse   11.010  5:273.06+13:06
21  Acronius KramerGoes55.23minM65   10.725  5:362.98+14:32
22  Corne van LomwelOost-Souburg55.38minMse   10.677  5:372.97+14:47
23  Arthur StijnsOudelande56.28minM70   10.519  5:422.92+15:37
24  Sonet VermaireVlissingen57.51minVse   10.268  5:512.85+17:00
25  Claudia WatermanWolphaartsdijk58.03minVse   10.233  5:522.84+17:12
26  Jan DaleboutKapelle-Biezelinge1.01.44minMse   9.622  6:142.67+20:53
Mannen: 22 (84.62%) => M40=1 - M50=1 - M55=2 - M60=1 - M65=1 - M70=1 - Mse=15
Vrouwen: 4 (15.38%) => V40=1 - Vse=3

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

9.9 km

2019Yann Sinke40:51Wilko de Vos40:57Raoul Poortvliet42:38Esther de Koning47:5726
2018Erwin Harmes35:02Joel Aafjes40:25Arnoud Rijk41:22Wendy van der Heide56:4026

10.5 km

2017Patrick de Vos36:02Peter van Limbergen39:19Wilko de Vos39:31Baukje Doedee44:2047
2016Luuk Balkenende36:56Laurent van Nieuwenhuijze37:14Peter Balkenende38:05Annemieke Hannewijk48:2550
2015Martijn de Kok34:37Ronnie Overgaauw34:52Alwin Vermeulen37:36Rian Flikweert49:4747
2014Alwin Vermeulen38:33Gerben van der Bliek39:08Wilko de Vos41:06Ilse Kraak55:3831
6.6 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Bart BastiaanseBergen op Zoom26.45minMse   14.804  4:034.11-
2  Ron DellebekeOost-Souburg31.20minM60   12.638  4:453.51+4:35
3  Anco BauerGoes33.54minMse   11.681  5:083.24+7:09
4  Willen-Jan Mantens-Gravenpolder34.34minMse   11.456  5:143.18+7:49
5  Andre Goedegebuures-Heer Hendrikskinderen35.33minMse   11.139  5:233.09+8:48
6  Ellen HendrikseWolphaartsdijk35.35minVse   11.129  5:233.09+8:50
7  Iris van MoortBergen op Zoom36.08minVse   10.959  5:283.04+9:23
8  Jarno WaterhamWolphaartsdijk36.16minMse   10.919  5:303.03+9:31
9  Danny van 't WesteindeVlissingen39.02minMse   10.145  5:552.82+12:17
10  Angela BauerGoes41.31minVse   9.538  6:172.65+14:46
11  Marco WagenaarGoes41.33minMse   9.531  6:182.65+14:48
12  Nick van EenennaamNieuw- en Sint Joosland42.01minMse   9.425  6:222.62+15:16
13  Wouter KatsmanWolphaartsdijk44.48minMse   8.839  6:472.46+18:03
14  Martijn LavooijGoes46.29minM45   8.519  7:032.37+19:44
15  Monique de KrakerKapelle-Biezelinge46.42minV50   8.480  7:052.36+19:57
Mannen: 11 (73.33%) => M45=1 - M60=1 - Mse=9
Vrouwen: 4 (26.67%) => V50=1 - Vse=3

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.309 seconden nodig om deze lijst met 41 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jan Roose: Zeeuws Veldloopseizoen Van Sta..
Jan Roose: Crossen In Zeeland..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
20-10: 44e Amsterdam Marathon  (23)
14-10: Kermisloop Putte (4)
5 km Crum van der Linden (PR)17.07  Mse
5 km Hein van Uffelen (PR)20.22  Mse
5 km Emma van Mourik (PR)21.44  Vse
5 km Laurens Meeuwsen (PR 21.38)22.46  M55
13-10: Rondje Seppe Bosschenhoofd (5)
15 km Lion Baas (PR)1.00.39  M40
10 km Ferry Engel (PR 37.05)40.35  M55
10 km Andre Meijers (PR 42.14)43.38  M45
10 km Jacqueline Meijers (PR 54.04)56.44  V45
5 km Jaco Rip (PR 19.32)20.58  M40
13-10: Marathon Chicago (1)
marath Marlon Roels (PR)3.01.41  M45
13-10: 36e Marathon Eindhoven  (13)
13-10: 4 Mijl van Groningen  (2)
Vier M Tim van den Broeke (debuut)18.58  Mse
Vier M Marijke de Visser (PR)21.34  Vse
13-10: Marathon Köln  (2)
marath Fred van Es (PR)3.15.26  M50
marath Marcel van Delden (PR 3.19.18)3.40.29  M50
06-10: 34e Singelloop Breda  (35)
06-10: Loch Ness Marathon Inverness (5)
06-10: Marathon Perth (1)
06-10: Singelloop Utrecht (3)
28-09: Halve van Katwijk  (2)
22-09: 35e Dam tot Damloop Amsterdam (1)
22-09: Berenloop Beernem (10)
20-09: Track Meeting Wageningen (2)
15-09: 40e Bikse Natuurmarathon Hilvarenbeek (6)
15-09: Door Dik en Dun Steenbergen (4)
14-09: 44e Run Winschoten  (1)
08-09: Marathon Munster (1)
08-09: Halve Marathon Oostland Pijnacker (1)
08-09: Quikrun Roosendaal (6)
07-09: Halve Marathon Evergem (11)
07-09: Kramp Run Varsseveld (1)
03-09: Baanwedstrijd Vlissingen (11)
01-09: 31e Tilburg Ten Miles  (29)
30-08: Track Meeting Utrecht (5)
29-08: Seuterloop s-Gravendeel (1)
24-08: Allonsius Sport Meeting Huizingen (1)
Atletiek Zeeland © 2019