zondag 16 juni 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
10-06: Hardloopschema’s
03-06: Het bloed kruipt, maar het moet wel leuk blijven
17-05: Nieuwe kampioenen dankzij ketonenbier
02-05: Weinig hardloopnieuws
11-04: De belangrijkste kilometer
04-04: Crossen in Zeeland
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 21-06: Track Meeting Utrecht
vr 21-06: 11e Griffioenloop Middelburg
za 22-06: Rondje Veerse Meer Middelburg
zo 23-06: Grote Prijs Lokeren
zo 23-06: 36e Halve Marathon Roosendaal
di 02-07: Boulevardloop IJzendijke
wo 03-07: 30e Stratenloop Zoutelande
di 09-07: 2e Zomerloop Nieuwvliet
wo 10-07: 9e Sportvissersloop Yerseke
vr 12-07: Track Meeting Utrecht
za 13-07: Guldensporenmeeting Kortrijk
di 16-07: 3e Zomerloop Retranchement
wo 17-07: 40e Stratenloop Westkapelle
Recente uitslagen meer uitslagen
za 15-06: Loop voor MS Westkapelle
vr 14-06: 8e Schellachloop Middelburg
wo 12-06: 3e Hoek Run (61)
vr 07-06: 19e Stadsloop Middelburg
wo 29-05: 11e Stadsloop Biervliet (162)
vr 24-05: 4e Gaperloop Gapinge (243)
zo 19-05: 9e Halve van Renesse (492)
za 18-05: Krammer Run Bruinisse (93)
za 18-05: Lenteloop Terneuzen (93)
za 11-05: 23e Meidoornloop Nisse (349)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
7e Worstel en kom boven loop
Wolphaartsdijk, zondag 26 mei 2019 - Organisatie: Worstel en kom boven
9.9 km
001 Sinke Yann           Wolphaartsdijk   104 0:40:51    1eMan   
002 Vos Wilko de         Kattendijke      119 0:40:57    2eMan   
003 Poortvliet Raoul     s-Heerenhoek     106 0:42:38    3eMan   
004 Hollebrandse Jeroen  Etten Leur       113 0:44:11    4eMan   
005 Elsacker Jan van     wolphaartsdijk   121 0:44:41    5eMan   
006 Baas Lion            Vlissingen       097 0:45:11    6eMan   
007 Koning Martijn de    Heinkenszand     102 0:45:16    7eMan   
008 Rentmeester Maurice                   098 0:46:33    8eMan   
009 Beelen Huub          Goes             111 0:47:38    9eMan   
010 Koning Esther de     Heinkenszand     103 0:47:57    1eVrouw 
011 Traas Marijn         Heinkenszand     105 0:48:25   10eMan   
012 Toonder Arne den     Ovezande         115 0:48:45   11eMan   
013 Tramper Hans         Goes             114 0:49:21   12eMan   
014 Goetheer Rene        Wolphaartsdijk   099 0:49:48   13eMan   
015 Ars Maroeske         Goes             107 0:50:16    2eVrouw 
016 Ruissen Martijn      O Sabbinge       100 0:52:05   14eMan   
017 Eenennaam Bram van   Nw St Joosland   109 0:53:36   15eMan   
018 Kloosterman Kees     Wolphaartsdijk   122 0:53:43   16eMan   
019 Kraker Adrie de      Kapelle          112 0:53:50   17eMan   
020 Antwerpen Chris van  Goes             116 0:53:57   18eMan   
021 Kramer Acronies      Goes             117 0:55:23   19eMan   
022 Lomwel Corne van     Souburg          108 0:55:38   20eMan   
023 Stijns Arthur        Oudelande        101 0:56:28   21eMan   
024 Vermaire Sonet       Vlissingen       096 0:57:51    3eVrouw 
025 Waterman Claudia     Wolphaartsdijk   110 0:58:03    4eVrouw 
026 Dalebout Jan         Biezelinge       118 1:01:44   22eMan   

6.6 km
001 Bastiaanse Bart      B o Zoom         201 0:26:45    1eMan   
002 Dellebeke Ron        Souburg          209 0:31:20    2eMan   
003 Bauer Anco           Goes             206 0:33:54    3eMan   
004 Manten Willen-Jan    s-Gravenpolder   203 0:34:34    4eMan   
005 Goedegebuure Andre   s-HHendrikskinde 211 0:35:33    5eMan   
006 Hendrikse Ellen      Wolphaartsdijk   212 0:35:35    1eVrouw 
007 Moort Iris van       B o Zoom         202 0:36:08    2eVrouw 
008 Waterham Jarno       Wophaartsdijk    213 0:36:16    6eMan   
009 Westeinde Danny v't  Vlissingen       208 0:39:02    7eMan   
010 Bauer Angela         Goes             205 0:41:31    3eVrouw 
011 Wagenaar Marco       Goes             210 0:41:33    8eMan   
012 Eenennaam Nick van   Nw St Joosland   204 0:42:01    9eMan   
013 Katsman Wouter       Wolphaartsdijk   214 0:44:48   10eMan   
014 Lavooij Martijn      Goes             222 0:46:29   11eMan   
015 Kraker Monique de    Kapelle          207 0:46:42    4eVrouw 

3.3 km
001 Nijsse Gisela        O Sabbinge       420 0:19:34    1eVrouw 
002 Koelewijn Justin     O Sabbinge       421 0:21:48    1eMan   
003 Steutel Sanara       O Sabbinge       422 0:21:59    2eVrouw 

1.5 km
001 Koning Nikki de      Heinkenszand     178 0:06:22    1emeisje
002 Koning Meike de      Heinkenszand     179 0:07:22    2emeisje
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
06-05-2018 6e Worstel en kom boven loopWolphaartsdijkWorstel en kom boven0
07-05-2017 5e Worstel en kom boven loopWolphaartsdijkWorstel en kom boven0
22-05-2016 4e Worstel en kom boven loopWolphaartsdijkWorstel en kom boven1108
17-05-2015 3e Worstel en kom boven loopWolphaartsdijkWorstel en kom boven1416
18-05-2014 2e Worstel en kom boven loopWolphaartsdijkWorstel en kom boven1359
21-04-2013 1e Worstel en kom boven loopWolphaartsdijkWorstel en kom boven1357

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
15-06: Nijmegen Global Athletics (3)
5000 m Patrick de Vos (PR)15.41.02  Mse
1500 m Yunis Stitan (PR 3.55.57)3.59.34  Mse
1500 m Bezuayehu Petersen (PR)4.04.90  JoA
13-06: Track Meeting Dordrecht (3)
3000 m Bart van Trigt (PR 9.02.32)9.04.19  Mse
3000 m Abraham Mehari (PR 9.34.69)9.36.18  JoA
3000 m Wouter Schets (PR)9.52.12  JoB
10-06: Pinksterwedstrijd Hulst (10)
08-06: 37e Lenteloop Papendrecht (1)
08-06: 48e Gouden Spike Leiden (3)
08-06: Memorial Jos Verstockt Lier (1)
02-06: 9e Brabantse Wal Marathon Bergen op Zoom (52)
01-06: Baanwedstrijd Zierikzee (18)
01-06: Putbosmeeting Oordegem (4)
30-05: Harry Schulting Games Vught (1)
28-05: Avondbaanwedstrijd Terneuzen (9)
26-05: Rock 'n' Roll Marathon Liverpool (6)
25-05: 10e IFAM Outdoor Oordegem (6)
24-05: Track Meeting Utrecht (4)
19-05: Leiden Marathon (10)
18-05: Ter Specke Bokaal Lisse (1)
18-05: Marathon Helsinki (5)
16-05: Avondbaanwedstrijd Naaldwijk (3)
15-05: Avondbaanwedstrijd Dongen (1)
12-05: Great Breweries Marathon Puurs (11)
11-05: Memorial Vertommen-Cuddy Duffel (3)
09-05: Track Meeting Barendrecht (5)
07-05: Avondbaanwedstrijd Terneuzen (12)
05-05: 2e Omloop van het Meetjesland Sint-Laureins (5)
03-05: Avondbaanwedstrijd Zierikzee (34)
03-05: Track Meeting Utrecht (4)
01-05: Knokke 10 KM (8)
01-05: Tungri Run Tongeren (1)
01-05: Belgisch Studenten Kampioenschap Oordegem (1)
28-04: Antwerp 10 Miles & Marathon Antwerpen (34)
28-04: London Marathon Londen (1)
18-04: 3000m Meeting Oud-Beijerland (10)
Atletiek Zeeland © 2019