maandag 9 december 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
27-11: Concurrentie bij het hardlopen
14-11: JARO crossen 2011 – 2021
31-10: De handrem
09-10: Tim Pleijte beste in Zeeuws onderonsje in 17e Kustmarathon
07-10: Zeeuws veldloopseizoen van start op Stelleplas
03-10: Hardlopen als een dressuurpaard
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 14-12: Steense Rattenloop Sint Jansteen
zo 15-12: 14e Spark marathon Spijkenisse
za 21-12: 20e Aagtekerke Run
za 21-12: 2e IGA Natuurloop Axel
do 26-12: 18e Kerstloop Dishoek
vr 27-12: Snertloop Arnemuiden
za 28-12: Eindejaarscross Axel
di 31-12: 39e Sylvestercross Soest
di 31-12: Tankloop Westkapelle
di 31-12: 2e Natuurloop Nieuwvliet
za 04-01: Jeff Thuy Memorial Heikant
za 04-01: 59e Wallenloop Goes
zo 05-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen
za 11-01: Berlaerloop Koewacht
za 11-01: 48e Deltacross Westenschouwen
zo 12-01: 48e Halve van Egmond
Recente uitslagen meer uitslagen
za 07-12: 27e Inkelcross Kruiningen
zo 01-12: Jules Unlimitedloop Breskens
za 30-11: Grand Slam Vlissingen
za 30-11: Scheldesportloop Terneuzen (105)
zo 24-11: 20e Zakloop Nisse (527)
za 23-11: 34e Elderschanscross Aardenburg (107)
za 16-11: 19e Hobbeldebobbelloop Zoutelande (345)
za 16-11: Juul Van De Walleloop Nieuw-Namen (95)
zo 10-11: Natuurloop Cadzand-Bad (73)
za 09-11: Jeff Thuy Memorial Heikant (105)
za 09-11: 52e Mosselloop Westenschouwen (324)
za 02-11: 34e Moerschanscross Hulst (109)
za 02-11: Appelloop Axel (94)
za 26-10: Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil (78)
za 26-10: 8e Stelleplascross Heinkenszand (76)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

5e Zomerloop Cadzand-Bad

Cadzand-Bad, dinsdag 30 juli 2019 - Organisatie: Wielingen
9.6 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Mark VerhageAxel31.58minMse   18.019  3:205.01-
2  Steven De MuytLembeke33.31minMse   17.185  3:294.77+1:33
3  Angelo van NevelZedelgem34.47minMse   16.560  3:374.60+2:49
4  Erik CoppenZuidzande35.22minMse   16.287  3:414.52+3:24
5  Pieter StaelensOedelem36.32minMse   15.766  3:484.38+4:34
6  Patrick van MorrelgemSluis37.08minMse   15.512  3:524.31+5:10
7  Robert VroonBreskens37.14minM50   15.470  3:534.30+5:16
8  Stefaan VannesteJabbeke37.19minMse   15.435  3:534.29+5:21
9  Dimmy IvensSchoondijke37.21minMse   15.422  3:534.28+5:23
10  Marlon RoelsTerneuzen38.01minM45   15.151  3:584.21+6:03
11  Francois van de BroeckeBreskens38.38minM50   14.909  4:014.14+6:40
12  Ralf MoritzKeulen38.53minMse   14.814  4:034.11+6:55
13  Menno den DekkerTerneuzen39.07minMse   14.725  4:044.09+7:09
14  Dimitri TancreWevelgem40.02minMse   14.388  4:104.00+8:04
15  Tijs ScholAardenburg40.20minMse   14.281  4:123.97+8:22
16  Gert SchoorsAdegem40.26minMse   14.246  4:133.96+8:28
17  Gino GesselleBentille40.31minMse   14.216  4:133.95+8:33
18  Steven de NuytSijssele40.51minMse   14.100  4:153.92+8:53
19  Martijn DoolaegeBiervliet40.53minMse   14.089  4:163.91+8:55
20  Esther VerhaegenSluis40.56minVse   14.072  4:163.91+8:58
21  Paul HaertjensBoekhoute41.06minMse   14.015  4:173.89+9:08
22  Jaap van der VeenTerneuzen41.17minM50   13.952  4:183.88+9:19
23  Dwight van HulleIJzendijke41.22minMse   13.924  4:193.87+9:24
24  Patrick de BoevereAardenburg41.54minM50   13.747  4:223.82+9:56
25  Evelien de VisserIJzendijke41.56minVse   13.736  4:223.82+9:58
26  Twan TimmermansNummer Een42.38minMse   13.511  4:263.75+10:40
27  Frans DaalmanBreskens42.48minMse   13.458  4:283.74+10:50
28  Bram GoethalsSchoondijke43.11minMse   13.338  4:303.71+11:13
29  Tony JanseSas van Gent43.17minMse   13.308  4:313.70+11:19
30  Pas BoekhoutSint Kruis43.21minMse   13.287  4:313.69+11:23
31  Marieke MullaertIJzendijke43.38minVse   13.201  4:333.67+11:40
32  Wim WillemsBassevelde44.18minMse   13.002  4:373.61+12:20
33  Astrid VerhageZaamslag44.31minVse   12.939  4:383.59+12:33
34  Alco BrinkKampen44.44minMse   12.876  4:403.58+12:46
35  John MansveldersDeurne45.13minMse   12.739  4:433.54+13:15
36  Edwin RiemensAxel45.26minMse   12.678  4:443.52+13:28
37  Kevin de SmetTerneuzen45.27minMse   12.673  4:443.52+13:29
38  Bart CorstanjeHoek45.36minMse   12.632  4:453.51+13:38
39  Stephen van BerkelTilburg46.20minMse   12.432  4:503.45+14:22
40  Paul HoeijmansTilburg46.21minMse   12.427  4:503.45+14:23
41  Luc QuintensHoeke46.52minMse   12.290  4:533.41+14:54
42  Jack FolkersmaTerneuzen47.30minMse   12.126  4:573.37+15:32
43  Ebe BlaauwTerneuzen47.40minM65   12.084  4:583.36+15:42
44  Jelko SweegersBreskens47.49minMse   12.046  4:593.35+15:51
45  Hanneke StamVeenendaal48.11minVse   11.954  5:013.32+16:13
46  Kimberley d' HooreSluis48.16minVse   11.934  5:023.31+16:18
47  M.HanszenOud-Beijerland48.18minMse   11.925  5:023.31+16:20
48  Maartje TimmersMiddelburg48.39minVse   11.840  5:043.29+16:41
49  Ludo VerhaegeMerelbeke49.32minMse   11.629  5:103.23+17:34
50  Marc van der MaleAxel49.38minMse   11.605  5:103.22+17:40
51  Sabine HerremerreKnokke52.43minVse   10.926  5:293.04+20:45
52  Ilse NieskensTerneuzen54.17minVse   10.611  5:392.95+22:19
Mannen: 43 (82.69%) => M45=1 - M50=4 - M65=1 - Mse=37
Vrouwen: 9 (17.31%) => Vse=9

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

9.6 km

2019Mark Verhage31:58Steven De Muyt33:31Angelo van Nevel34:47Esther Verhaegen40:5652
2018Emardo de Rijck37:20Patrick van Morrelgem39:05Francois van de Broecke39:56Monique Nobus41:2919
2017Sebastien Mahia34:51Bert Van de Velde35:16Mark Verhage36:17Ingrid Ijsebaert46:4159
2015Tim Pleijte32:37Mark Verhage35:52Michel Buijck37:41Myrthe Faro44:1769
6.4 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Bert VerbekeSente23.02minMse   16.671  3:364.63-
2  Tim BuysseAssenede23.45minMse   16.168  3:434.49+0:43
3  Thomas KruisifikxAxel23.56minMse   16.045  3:444.46+0:54
4  Tom ErpelinckSint Jansteen24.04minMse   15.956  3:464.43+1:02
5  Arjen VersluijsOostburg24.40minMse   15.568  3:514.32+1:38
6  Gijsbert FieretIJzendijke24.56minMse   15.401  3:544.28+1:54
7  Rene IjzermanAmersfoort25.20minMse   15.158  3:584.21+2:18
8  Peter van WaesAardenburg26.44minM55   14.364  4:113.99+3:42
9  Stijn VerstuyfZandstraat26.52minMse   14.293  4:123.97+3:50
10  Peter dryepondtDudzele27.02minMse   14.205  4:133.95+4:00
11  Sjaak LuteijnOostburg27.12minM60   14.118  4:153.92+4:10
12  Rick GroosmanIJzendijke27.24minMse   14.015  4:173.89+4:22
13  Peter ForeDamme27.27minMse   13.989  4:173.89+4:25
14  Marco MoerlandArnemuiden27.29minMse   13.972  4:183.88+4:27
15  David MullaertBiervliet27.50minMse   13.796  4:213.83+4:48
16  Rudie HogervorstAardenburg28.03minMse   13.690  4:233.80+5:01
17  Thierry de CaluweTerneuzen28.06minMse   13.665  4:233.80+5:04
18  Johan van LeeuwBreskens28.09minMse   13.641  4:243.79+5:07
19  Rudi de CaluweSas van Gent28.11minMse   13.625  4:243.78+5:09
20  Patrick de SutterOostburg28.35minMse   13.434  4:283.73+5:33
21  Aafje van RemoortereBiervliet28.42minVse   13.380  4:293.72+5:40
22  Johan de FeijterOostburg28.45minMse   13.357  4:303.71+5:43
23  Carmen FaesIJzendijke29.40minVse   12.944  4:383.60+6:38
24  Kurt de MuytDamme30.37minMse   12.542  4:473.48+7:35
25  Ivan VerbekeSint-Laureins30.55minMse   12.420  4:503.45+7:53
26  Toine NeggersHuissen31.03minMse   12.367  4:513.44+8:01
27  Simone van KerckhovenKloosterzande31.05minVse   12.354  4:513.43+8:03
28  Ronny VersluijsZuidzande31.10minMse   12.321  4:523.42+8:08
29  Geert WeversAalten31.19minMse   12.262  4:543.41+8:17
30  S de WolfAardenburg31.33minMse   12.171  4:563.38+8:31
31  Arjen LuteijnOostburg32.26minMse   11.840  5:043.29+9:24
32  Eric van NevelKoolkerke32.29minMse   11.821  5:053.28+9:27
33  Michel de MeijerCadzand32.34minMse   11.791  5:053.28+9:32
34  Jacqueline MaasZuidzande32.35minV50   11.785  5:053.27+9:33
35  Rini FenijnNieuwvliet32.42minMse   11.743  5:073.26+9:40
36  Luc T'JampensLembeke33.01minMse   11.630  5:103.23+9:59
37  Roxanne BartelsePhilipine33.25minVse   11.491  5:133.19+10:23
38  Wessel PoppeKloosterzande33.55minMse   11.322  5:183.14+10:53
39  Ineke van MorrelgemSluis34.01minVse   11.289  5:193.14+10:59
40  Stephane WinteinLissewege34.21minMse   11.179  5:223.11+11:19
41  Cindy DijkersBiervliet35.55minVse   10.691  5:372.97+12:53
42  Karin den DekkerTerneuzen36.41minV45   10.468  5:442.91+13:39
43  Maarten van DoeselaarBiervliet36.42minMse   10.463  5:442.91+13:40
44  Stijn FenijnAmersfoort37.09minMse   10.336  5:482.87+14:07
45  Arsene van LaekenAssenede37.34minMse   10.222  5:522.84+14:32
46  Daisy van de VeldeOostburg37.38minVse   10.204  5:532.83+14:36
47  Annet de MaillieSluis37.42minVse   10.186  5:532.83+14:40
48  Cecile MullaertBiervliet37.44minVse   10.177  5:542.83+14:42
49  Marijntje BastiaansenIJzendijke39.43minVse   9.668  6:122.69+16:41
50  Rianne BastiaansenAardenburg39.44minVse   9.664  6:132.68+16:42
51  Arjenne BastiaansenGroede39.45minVse   9.660  6:132.68+16:43
52  Marjolein de JongeBreskens39.46minVse   9.656  6:132.68+16:44
Mannen: 37 (71.15%) => M55=1 - M60=1 - Mse=35
Vrouwen: 15 (28.85%) => V45=1 - V50=1 - Vse=13

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.228 seconden nodig om deze lijst met 104 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-12: 31e Bruggenloop Rotterdam (83)
01-12: Surpriseloop Halsteren (4)
10 km Ronald Geertse (PR 39.02)40.25  Mse
10 km Colin Harmsen Van Der Vliet (PR 40.41)43.47  M35
10 km Sjef Goris (PR 40.53)43.59  M55
5 km Jaco Rip (PR 19.32)19.42  M40
01-12: Montferland Run s-Heerenberg (1)
15 km Wouter Jansen (PR 46.47)48.30  Mse
24-11: Marathon San Sebastian (9)
17-11: Kievitloop Bergen op Zoom (7)
17-11: Marathon Kasterlee  (3)
17-11: 36e Zevenheuvelenloop Nijmegen (109)
17-11: Marathon Palermo (3)
11-11: Halve Marathon Deinze-Aalter  (5)
03-11: 14e Drechtstadloop Dordrecht (11)
03-11: New York City Marathon  (7)
03-11: Marathon Nice (1)
03-11: Marathon Porto (1)
27-10: 37e Marathon Brabant Etten-Leur (83)
27-10: Frankfurt Marathon  (1)
20-10: 44e Amsterdam Marathon  (24)
14-10: Kermisloop Putte (4)
13-10: Rondje Seppe Bosschenhoofd (5)
13-10: Marathon Chicago (1)
13-10: 36e Marathon Eindhoven  (14)
13-10: 4 Mijl van Groningen  (2)
13-10: Marathon Köln  (2)
Atletiek Zeeland © 2019