maandag 22 juli 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
17-07: Mijn naam is haas en ik weet…..
08-07: Hanteer eens limieten
02-07: From Dusk Till Dawn - Rondje Veerse Meer
21-06: Was het nu eigenlijk wel een marathon?
10-06: Hardloopschema’s
03-06: Het bloed kruipt, maar het moet wel leuk blijven
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
di 23-07: 4e Zomerloop Groede
wo 24-07: 36e Bokaalloop Burgh-Haamstede
za 27-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem
di 30-07: 5e Zomerloop Cadzand-Bad
wo 31-07: 82e Boulevardloop Vlissingen
za 03-08: Memorial Rasschaert Ninove
di 06-08: 6e Zomerloop Zuidzande
vr 09-08: 35e Strandloop Ouddorp
vr 09-08: Track Meeting Utrecht
za 10-08: 15 van Wolphaartsdijk
za 17-08: Sabbinge Loop Oud-Sabbinge
za 17-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo
di 20-08: Avondbaanwedstrijd Terneuzen
vr 23-08: Hardloop3Daagse Groot-Valkenisse
za 24-08: Allonsius Sport Meeting Huizingen
za 24-08: 33e Halve Marathon Westenschouwen
Recente uitslagen meer uitslagen
wo 17-07: 40e Stratenloop Westkapelle
di 16-07: 3e Zomerloop Retranchement
za 13-07: Ronde van Sint Kruis
wo 10-07: 9e Sportvissersloop Yerseke (250)
di 09-07: 2e Zomerloop Nieuwvliet (158)
wo 03-07: 30e Stratenloop Zoutelande (200)
vr 21-06: 11e Griffioenloop Middelburg (105)
za 15-06: Loop voor MS Westkapelle (56)
vr 14-06: 8e Schellachloop Middelburg (144)
wo 12-06: 3e Hoek Run (61)
vr 07-06: 19e Stadsloop Middelburg (381)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
Boulevardloop
IJzendijke, dinsdag 2 juli 2019 - Organisatie: Wielingen
9.6 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/sec
1  Angelo van NevelZedelgem34.13Mse   16.834  3:344.68
2  Marnix van den BroeckeTerneuzen35.40Mse   16.150  3:434.49
3  Theo RaboutAardenburg36.12M45   15.912  3:464.42
4  Jeroen van de BroekeTerneuzen37.04Mse   15.540  3:524.32
5  Tom du PuyIJzendijke37.20Mse   15.429  3:534.29
6  Dimmy IvensSchoondijke37.33Mse   15.340  3:554.26
7  Robert VroonBreskens38.04M50   15.131  3:584.20
8  Francois van de BroeckeBreskens38.19M50   15.033  3:594.18
9  Tijs ScholAardenburg38.51Mse   14.826  4:034.12
10  Simon de FeijterBreskens41.08Mse   14.003  4:173.89
11  Esther VerhaegenSluis41.40Vse   13.824  4:203.84
12  Peter SlitsSluis41.40M50   13.824  4:203.84
13  Peter DryepondtDudzele41.57Mse   13.731  4:223.81
14  Paz boekhoutSint Kruis42.12Mse   13.649  4:243.79
15  Jaap van der VeenTerneuzen42.14M50   13.639  4:243.79
16  Twan TimmermansHoofdplaat42.34Mse   13.532  4:263.76
17  Ann De GrooteGentbrugge42.38Vse   13.511  4:263.75
18  Jos BoidinTerneuzen42.53Mse   13.432  4:283.73
19  Walther MurreZaamslag42.58M50   13.406  4:293.72
20  Alex ElfrinkBreskens43.14Mse   13.323  4:303.70
21  Bram GoethalsSchoondijke43.45Mse   13.166  4:333.66
22  Rik DielemanHoek45.42Mse   12.604  4:463.50
23  Marieke MullaertIJzendijke46.10Vse   12.477  4:493.47
24  Ebe BlaauwTerneuzen46.20M65   12.432  4:503.45
25  Joa EphraimAxel46.26Mse   12.405  4:503.45
26  Eric HensenAardenburg46.45Mse   12.321  4:523.42
27  Edwin de la RuelleKoewacht47.06M50   12.229  4:543.40
28  Maartje TimmersMiddelburg47.31Vse   12.122  4:573.37
29  Jack FolkersmaTerneuzen47.59Mse   12.004  5:003.33
30  Kimberley D'HooreSluis48.36Vse   11.852  5:043.29
31  Ronny SavelsWestkapelle50.38Mse   11.376  5:163.16
32  Sabine HerremerreKnokke-Heist51.19Vse   11.224  5:213.12
33  Amor MaertensNummer Een51.22Mse   11.213  5:213.11
34  Emanuela BrackeAxel53.15Vse   10.817  5:333.00
Mannen: 27 (79.41%) => M45=1 - M50=6 - M65=1 - Mse=19
Vrouwen: 7 (20.59%) => Vse=7

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2019Angelo van Nevel34:13Marnix van den Broecke35:40Theo Rabout36:12Esther Verhaegen41:4034
2017Sebastian Mahia32:02Sander Post32:05Davy Braekman34:16Esther Verhaegen40:1269
2015Bonnie Christoph36:26Angelo van Nevel38:15Peter Slits38:57Inge van Iwaarden-Quat57:2633

6.4 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/sec
1  Martijn KoxWestdorpe23.41M40   16.214  3:424.50
2  Arjen VersluysOostburg23.45Mse   16.168  3:434.49
3  Gijsbert FieretIJzendijke25.11Mse   15.248  3:564.24
4  Peter van WaesAardenburg26.48M55   14.328  4:113.98
5  Maurice SteketeeMiddelburg26.54M35   14.275  4:123.97
6  David MullaertBiervliet27.04Mse   14.187  4:143.94
7  Floris HuighSchoondijke27.06Mse   14.170  4:143.94
8  Rick GroosmanIJzendijke27.06Mse   14.170  4:143.94
9  Stijn VerstuyfZandstraat27.07Mse   14.161  4:143.93
10  Marc LauwersGrimbergen27.22Mse   14.032  4:173.90
11  Marjolein D'HondtIjzendijke28.49Vse   13.326  4:303.70
12  Carmen FoksIJzendijke29.15Vse   13.128  4:343.65
13  Marly de LijserIJzendijke29.35Vse   12.980  4:373.61
14  Ronny VersluijsZuidzande30.21Mse   12.652  4:453.51
15  Miriam van NoordenSchoondijke30.38Vse   12.535  4:473.48
16  Linda VermeulenSchoondijke30.40Vse   12.522  4:483.48
17  Johny den BestenBreskens30.41Mse   12.515  4:483.48
18  Ilona LipsOostburg30.42Vse   12.508  4:483.47
19  Rudie HogervorstAardenburg30.44M50   12.495  4:483.47
20  Pieter- Jan LanderwynOostburg30.49Mse   12.461  4:493.46
21  Bart de SmitBiervliet31.05Mse   12.354  4:513.43
22  Pol van de VijverKoewacht31.27Mse   12.210  4:553.39
23  John GuequierreMiddelburg32.06M65   11.963  5:013.32
24  Kim GyselSinaai-Waas32.30Vse   11.815  5:053.28
25  Matthieu VerleeSinaai-Waas32.31Mse   11.809  5:053.28
26  Piet BeijerMiddelburg33.10M70   11.578  5:113.22
27  Vincent KeijmelSchoondijke33.31Mse   11.457  5:143.18
28  Jacqueline MaasZuidzande34.00V50   11.294  5:193.14
29  Jan-Piet FlikweertOostburg34.03Mse   11.278  5:193.13
30  Anne-Marie ThomaesHoofdplaat34.06Vse   11.261  5:203.13
31  Artur KreusStolberg34.14Mse   11.217  5:213.12
32  Cindy DijkersBiervliet34.54Vse   11.003  5:273.06
33  Aafje van RemoortereBiervliet34.54Vse   11.003  5:273.06
34  Carla ZegersKoewacht35.00V50   10.971  5:283.05
35  Danny salomeBiervliet35.27Mse   10.832  5:323.01
36  Corinne MaertensNummer Een35.30Vse   10.817  5:333.00
37  Michel de MeijerCadzand35.52Mse   10.706  5:362.97
38  Kim FranckeTerneuzen35.59Vse   10.672  5:372.96
39  Marco MinderhoudNieuwvliet36.01Mse   10.662  5:382.96
40  Geeske HamelinkOostburg36.25Vse   10.545  5:412.93
41  Fred van de WinkelHeerlen37.19Mse   10.290  5:502.86
42  Maarten van DoeselaarBiervliet37.50Mse   10.150  5:552.82
43  Sara van DaleOostburg38.26Vse   9.991  6:002.78
44  Sheila FranckeTerneuzen38.36Vse   9.948  6:022.76
45  Daisy van de VeldeOostburg38.37Vse   9.944  6:022.76
46  Naara de FeijterIJzendijke40.13Vse   9.548  6:172.65
Mannen: 27 (58.7%) => M35=1 - M40=1 - M50=1 - M55=1 - M65=1 - M70=1 - Mse=21
Vrouwen: 19 (41.3%) => V50=2 - Vse=17

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2019Martijn Kox23:41Arjen Versluys23:45Gijsbert Fieret25:11Marjolein D'Hondt28:4946
2017Lorenzo d'Hont24:57Gijsbert Fieret25:01Bart van den Hemel25:32Sabine Vasseur28:0055
2015Kevin Strubbe23:54Theo Rabout24:41Marco de Feijter27:10Ronny Versluys30:2535


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.251 seconden nodig om deze lijst met 80 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
11-07-2017 BoulevardloopIJzendijkeWielingen0
07-07-2015 BoulevardloopIJzendijkeWielingen621
30-06-2009 Boulevardloop IJzendijkeWielingen1463
17-06-2008 30e Boulevardloop IJzendijkeWielingen1041

 
Laatste reactie:
Lion Baas: Mijn Naam Is Haas En Ik Weet…...
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
13-07: Guldensporenmeeting Kortrijk ( 2)
1500 m Noor Dekker (PR)4.37.36  Vse
800 m Mees Verbrugge (PR)2.05.08  JoB
12-07: Track Meeting Utrecht ( 2)
800 m Yunis Stitan (PR 1.53.38)1.56.67  Mse
400 mh Paavo de Leng (debuut)64.99  JoA
07-07: Gouden 3000m Ertvelde ( 4)
07-07: Gletscher Marathon Imst ( 1)
04-07: Track Meeting Rotterdam ( 3)
23-06: Grote Prijs Lokeren 6)
23-06: 36e Halve Marathon Roosendaal 34)
21-06: Track Meeting Utrecht ( 3)
19-06: Hardloopgala Gilze ( 2)
15-06: Maasdijkmarathon 1)
15-06: Nijmegen Global Athletics 3)
15-06: Baanwedstrijd Oostburg ( 10)
13-06: Track Meeting Dordrecht ( 3)
10-06: Pinksterwedstrijd Hulst ( 10)
08-06: 48e Gouden Spike Leiden ( 3)
08-06: Memorial Jos Verstockt Lier ( 1)
08-06: 37e Lenteloop Papendrecht ( 1)
02-06: 9e Brabantse Wal Marathon Bergen op Zoom ( 52)
01-06: Putbosmeeting Oordegem ( 4)
01-06: Baanwedstrijd Zierikzee ( 18)
30-05: Harry Schulting Games Vught ( 1)
28-05: Avondbaanwedstrijd Terneuzen ( 9)
26-05: Rock 'n' Roll Marathon Liverpool ( 6)
25-05: 10e IFAM Outdoor Oordegem ( 6)
24-05: Track Meeting Utrecht ( 4)
Atletiek Zeeland © 2019