dinsdag 28 januari 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
18-01: Nog dieper graven over het meten van afstand met GPS door deelnemers
03-01: Nogmaals over vermeende PR's en onzorgvuldig gemeten afstanden
28-12: Wel of geen PR op Tien Mijl in Barendrecht?
18-12: De hardloopnieuwsresten van 2019
27-11: Concurrentie bij het hardlopen
14-11: JARO crossen 2011 – 2021
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 01-02: 22e Rammekensloop Ritthem
zo 02-02: 29e Midwinter Halve Marathon Cadzand
za 08-02: Erpelkappersloop Axel
za 08-02: Grevelingen cross Bruinisse
zo 09-02: 43e Groet uit Schoorl Run
za 15-02: 15e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen
za 22-02: Halve Marathon Axel
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen
Recente uitslagen meer uitslagen
za 25-01: 6e Scheldesport cross Westdorpe
za 18-01: Dow trimloop Terneuzen (88)
za 11-01: Berlaerloop Koewacht (105)
za 11-01: 48e Deltacross Westenschouwen (288)
zo 05-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen (107)
za 04-01: Jeff Thuy Memorial Heikant (182)
za 04-01: 59e Wallenloop Goes (163)
di 31-12: 2e Natuurloop Nieuwvliet (127)
za 28-12: Eindejaarscross Axel (170)
do 26-12: 18e Kerstloop Dishoek (550)
za 21-12: 20e Aagtekerke Run (570)
za 21-12: 2e IGA Natuurloop Axel (68)
za 14-12: Steense Rattenloop Sint Jansteen (81)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Tankloop

Westkapelle, dinsdag 31 december 2019 - Organisatie: Dynamica
19.57 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Erwin HarmesMiddelburg1.07.45minM35   17.331  3:284.81-
2  Jozias BooneGoes1.10.47minM35   16.589  3:374.61+3:02
3  Michel SchrierVlissingen1.10.53minM40   16.565  3:374.60+3:08
4  Peter BiewengaMiddelburg1.11.34minMse   16.407  3:394.56+3:49
5  Stefan SchrierVlissingen1.11.49minM35   16.350  3:404.54+4:04
6  Joeri VersluisMiddelburg1.14.26minM35   15.775  3:484.38+6:41
7  Crum van der LindenOost-Souburg1.14.52minMse   15.684  3:504.36+7:07
8  Remy VasseurVlissingen1.16.02minM35   15.443  3:534.29+8:17
9  Jesse BeijerMiddelburg1.16.34minMse   15.336  3:554.26+8:49
10  Monica SanderseVlissingen1.17.25minV35   15.167  3:574.21+9:40
11  Johan KarelseHeinkenszand1.18.04minM45   15.041  3:594.18+10:19
12  Edwin de la RuelleKoewacht1.18.16minM50   15.003  4:004.17+10:31
13  John NieuwenhuizeKloetinge1.18.21minM35   14.987  4:004.16+10:36
14  Christiaan MourikNieuw- en Sint Joosland1.21.15minMse   14.452  4:094.01+13:30
15  Jorrit BijlVlissingen1.21.27minMse   14.416  4:104.00+13:42
16  Rens de RidderArnemuiden1.21.30minMse   14.407  4:104.00+13:45
17  Lion BaasVlissingen1.21.35minM40   14.393  4:104.00+13:50
18  Erwin van SchaikMiddelburg1.21.37minMse   14.387  4:104.00+13:52
19  Neil TheissenKamperland1.22.05minMse   14.305  4:123.97+14:20
20  Jeffrey van AgtmaalOssendrecht1.22.44minMse   14.193  4:143.94+14:59
21  Rob SchaapVlissingen1.24.34minM60   13.885  4:193.86+16:49
22  Henk LousVlissingen1.25.02minM60   13.809  4:213.84+17:17
23  Ferry EngelHerkingen1.25.04minMse   13.803  4:213.83+17:19
24  Lynn LossieBergen op Zoom1.25.06minVse   13.798  4:213.83+17:21
25  Niels PicavetRumbeke1.25.14minMse   13.776  4:213.83+17:29
26  Jeroen de NoodMiddelburg1.25.26minM35   13.744  4:223.82+17:41
27  Erik MaranusWestkapelle1.25.28minM40   13.739  4:223.82+17:43
28  Jan LouwsMiddelburg1.25.36minM55   13.717  4:223.81+17:51
29  Tom de JongeBergen op Zoom1.25.47minMse   13.688  4:233.80+18:02
30  Martijn HoosemansVlissingen1.25.49minMse   13.683  4:233.80+18:04
31  Jonnathan DuinkerkeKapelle-Biezelinge1.26.16minMse   13.611  4:243.78+18:31
32  Goos de VisserAagtekerke1.26.25minMse   13.588  4:253.77+18:40
33  Nelleke BaldeGrijpskerke1.27.02minVse   13.491  4:273.75+19:17
34  Rob de PagterRitthem1.27.47minMse   13.376  4:293.72+20:02
35  Dennis de NooijerVlissingen1.28.15minMse   13.305  4:313.70+20:30
36  Samuel JobseAagtekerke1.28.19minMse   13.295  4:313.69+20:34
37  Marc de GrooteMiddelburg1.28.23minMse   13.285  4:313.69+20:38
38  Niels NachtegaalRoeselaere1.28.31minMse   13.265  4:313.68+20:46
39  Gerard de NooijerOost-Souburg1.28.46minM50   13.228  4:323.67+21:01
40  Robert CarolMiddelburg1.28.55minM55   13.206  4:333.67+21:10
41  Niek de RidderOost-Souburg1.29.03minMse   13.186  4:333.66+21:18
42  Wijnand VetteMiddelburg1.29.06minMse   13.178  4:333.66+21:21
43  Angela BuijckMiddelburg1.29.08minVse   13.174  4:333.66+21:23
44  Vincent ToutenhoofdWestkapelle1.29.10minMse   13.169  4:333.66+21:25
45  Michel BuijckMiddelburg1.29.13minM40   13.161  4:343.66+21:28
46  Arne de VisserAagtekerke1.29.34minMse   13.110  4:353.64+21:49
47  Jeroen SchepersRoosendaal1.30.13minMse   13.015  4:373.62+22:28
48  Sander DingemanseMiddelburg1.30.42minMse   12.946  4:383.60+22:57
49  Vicky WiessnerMiddelburg1.30.45minV45   12.939  4:383.59+23:00
50  Cor de RidderArnemuiden1.31.31minM45   12.830  4:413.56+23:46
51  Angelique JansenMiddelburg1.31.49minVse   12.789  4:423.55+24:04
52  Jesse MoelekerDomburg1.31.54minMse   12.777  4:423.55+24:09
53  Micha KamstraArnemuiden1.32.27minMse   12.701  4:433.53+24:42
54  Stefan de Weerdts-Heer Arendskerke1.32.43minMse   12.664  4:443.52+24:58
55  Pieter MoelkerKloetinge1.32.50minMse   12.648  4:453.51+25:05
56  Dennis HeilbronGrijpskerke1.32.55minM45   12.637  4:453.51+25:10
57  Reinier VanwouweSerooskerke1.32.58minMse   12.630  4:453.51+25:13
58  Valesca LefeberMiddelburg1.33.13minVse   12.596  4:463.50+25:28
59  Wendy WijnstraKapelle-Biezelinge1.33.28minVse   12.563  4:473.49+25:43
60  Michael VermaatOost-Souburg1.33.32minM40   12.554  4:473.49+25:47
61  Quinten KunstSerooskerke1.34.25minMse   12.436  4:493.45+26:40
62  Arthur van AartsenMiddelburg1.34.32minM45   12.421  4:503.45+26:47
63  Lineke SmitRijssen1.35.03minVse   12.353  4:513.43+27:18
64  Mirona van de VrieMiddelburg1.35.17minVse   12.323  4:523.42+27:32
65  Bert van GorselVlissingen1.35.24minMse   12.308  4:523.42+27:39
66  Annette BevelanderRilland1.35.48minVse   12.257  4:543.40+28:03
67  Niek van BelzenMiddelburg1.35.59minM55   12.233  4:543.40+28:14
68  Lars van der BeekHuijbergen1.36.07minMse   12.216  4:553.39+28:22
69  Erwin ClowtingVlissingen1.36.31minM60   12.166  4:563.38+28:46
70  Hans Gijzels-Heer Arendskerke1.36.40minMse   12.147  4:563.37+28:55
71  Oliver SperryMiddelburg1.36.54minMse   12.118  4:573.37+29:09
72  Steven HouwelingVrouwenpolder1.37.05minMse   12.095  4:583.36+29:20
73  Michael de JongVrouwenpolder1.37.30minMse   12.043  4:593.35+29:45
74  Pim KraanVlissingen1.37.34minMse   12.035  4:593.34+29:49
75  Koen de VriesVlissingen1.37.43minM60   12.016  5:003.34+29:58
76  Monique vd KetterijVlissingen1.38.08minVse   11.965  5:013.32+30:23
77  Marijn TraasHeinkenszand1.38.21minMse   11.939  5:023.32+30:36
78  Peter KoopmanKrabbendijke1.38.43minMse   11.895  5:033.30+30:58
79  Dike GrossouwKloetinge1.39.28minVse   11.805  5:053.28+31:43
80  Marco WautersVogelwaarde1.39.41minMse   11.779  5:063.27+31:56
81  Reinier van LeerdamArnemuiden1.39.51minMse   11.760  5:063.27+32:06
82  Wim DingemanseGrijpskerke1.39.55minM55   11.752  5:063.26+32:10
83  Kees VisserAagtekerke1.40.02minM50   11.738  5:073.26+32:17
84  James KerryVlissingen1.40.07minMse   11.728  5:073.26+32:22
85  Kristian HuismanMiddelburg1.40.24minMse   11.695  5:083.25+32:39
86  Bram LampertKoudekerke1.40.36minMse   11.672  5:083.24+32:51
87  Stijn VermeerschDenderleeuw1.40.43minMse   11.658  5:093.24+32:58
88  Sofie van den BosscheSint-Lievens1.40.46minVse   11.653  5:093.24+33:01
89  Wim BommeljeVlissingen1.40.49minMse   11.647  5:093.24+33:04
90  John LangerakMiddelburg1.41.09minMse   11.609  5:103.22+33:24
91  Aarnout HuibregtseWestkapelle1.41.11minMse   11.605  5:103.22+33:26
92  Adri KooleSerooskerke1.41.14minM65   11.599  5:103.22+33:29
93  Marc OvereemMiddelburg1.41.17minM50   11.593  5:113.22+33:32
94  Joep RoseboomVlissingen1.41.24minMse   11.580  5:113.22+33:39
95  Jesse KamstraArnemuiden1.41.40minMse   11.550  5:123.21+33:55
96  Marco KamstraArnemuiden1.41.43minMse   11.544  5:123.21+33:58
97  Pieter den HollanderSerooskerke1.41.45minMse   11.540  5:123.21+34:00
98  Matthijs van StratenVlissingen1.42.00minMse   11.512  5:133.20+34:15
99  Andre PolflietOost-Souburg1.42.07minMse   11.499  5:133.19+34:22
100  Elbert SimonseAagtekerke1.42.10minM35   11.493  5:133.19+34:25
101  Siem CornelisseArnemuiden1.42.22minM65   11.471  5:143.19+34:37
102  Alexander van KeulenKloetinge1.42.54minM45   11.411  5:153.17+35:09
103  Roland FlipseKoudekerke1.43.03minMse   11.394  5:163.17+35:18
104  Delfine RensonMiddelburg1.43.05minVse   11.391  5:163.16+35:20
105  Henk van der PoelWestkapelle1.43.23minM65   11.358  5:173.15+35:38
106  Age BaltHulst1.43.26minMse   11.352  5:173.15+35:41
107  Mart-Jan DelzenneKrabbendijke1.43.33minMse   11.339  5:173.15+35:48
108  Danny ArsOvezande1.43.48minMse   11.312  5:183.14+36:03
109  Revelino RijkOost-Souburg1.44.09minM45   11.274  5:193.13+36:24
110  Karin van NoordenVlissingen1.44.17minV45   11.260  5:203.13+36:32
111  Hans MinnaardYerseke1.44.41minM55   11.217  5:213.12+36:56
112  Erik BassieMiddelburg1.45.02minMse   11.179  5:223.11+37:17
113  Huug SteketeeEllewoutsdijk1.45.51minMse   11.093  5:253.08+38:06
114  Pieter WielhouwerWilhelminadorp1.46.12minMse   11.056  5:263.07+38:27
115  Joop AlbrunaaMiddelburg1.46.19minMse   11.044  5:263.07+38:34
116  Martin FranckeMiddelburg1.46.24minMse   11.036  5:263.07+38:39
117  Kees GeuzeMiddelburg1.47.42minMse   10.903  5:303.03+39:57
118  Imka de RidderWestkapelle1.48.28minVse   10.825  5:333.01+40:43
119  Jan-Rolf HendriksMiddelburg1.48.37minMse   10.810  5:333.00+40:52
120  Leo SteenbakkerVlissingen1.49.06minMse   10.763  5:342.99+41:21
121  Petra VerhulstWestkapelle1.49.26minV50   10.730  5:362.98+41:41
122  Tessja BernardDorburg1.50.07minVse   10.663  5:382.96+42:22
123  Richard KoopsDomburg1.50.11minMse   10.657  5:382.96+42:26
124  Jan BorraBiggekerke1.50.45minMse   10.602  5:402.95+43:00
125  Tono WondergemWestkapelle1.50.51minM55   10.593  5:402.94+43:06
126  Kasper van der HeidenSpaarne1.51.27minMse   10.536  5:422.93+43:42
127  Jeroen HageMiddelburg1.51.32minM50   10.528  5:422.92+43:47
128  Bram BrasserVlissingen1.51.38minMse   10.518  5:422.92+43:53
129  Erik CeulemansAagtekerke1.52.10minMse   10.468  5:442.91+44:25
130  Jan DaleboutKapelle-Biezelinge1.52.21minMse   10.451  5:442.90+44:36
131  Ton PietersMiddelburg1.52.53minMse   10.402  5:462.89+45:08
132  Jason WaskerMiddelburg1.52.58minMse   10.394  5:462.89+45:13
133  Marc RiemensMiddelburg1.53.00minM50   10.391  5:462.89+45:15
134  Andrea MoensOostkapelle1.53.05minVse   10.383  5:472.88+45:20
135  Lucienne SigmondOost-Souburg1.53.08minVse   10.379  5:472.88+45:23
136  Igna BecksMiddelburg1.55.20minV60   10.181  5:542.83+47:35
137  Dick HilberdinkVlissingen1.55.40minMse   10.152  5:552.82+47:55
138  Martijn BosBerkel Rodenrijs1.56.08minMse   10.111  5:562.81+48:23
139  Loretta DominicusKoudekerke1.56.26minVse   10.085  5:572.80+48:41
140  Rebecca van WinkelhofMiddelburg1.56.34minVse   10.073  5:572.80+48:49
141  Johanna CranenburghVrouwenpolder1.56.37minVse   10.069  5:582.80+48:52
142  Kobus BotmanMiddelburg1.56.42minM65   10.062  5:582.79+48:57
143  Rob van VeenMiddelburg2.01.05minMse   9.697  6:112.69+53:20
144  Jan SchotMiddelburg2.03.01minMse   9.545  6:172.65+55:16
145  Sigrid EpkerMiddelburg2.03.07minV50   9.537  6:172.65+55:22
146  Theo SimonsMiddelburg2.04.15minM65   9.450  6:212.63+56:30
147  Marijke MoesKoudekerke2.11.07minVse   8.955  6:422.49+3:22
Mannen: 120 (81.63%) => M35=8 - M40=5 - M45=6 - M50=6 - M55=6 - M60=4 - M65=5 - Mse=80
Vrouwen: 27 (18.37%) => V35=1 - V45=2 - V50=2 - V60=1 - Vse=21

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

19.57 km

2019Erwin Harmes1:07:45Jozias Boone1:10:47Michel Schrier1:10:53Monica Sanderse1:17:25147
2018Floris Willeboordse1:09:13Magnus Goediker1:13:20Ralph Wiessner1:14:11Monica Sanderse1:17:36142
2017Erwin Harmes1:06:24Martijn de Kok1:10:04Floris Willeboordse1:10:31Marlies Kort1:20:50133
2016Ronnie Overgaauw1:10:01Ralph Wiessner1:11:28Michel Schrier1:14:46Anjolie Engels1:17:40121
2015Rick Salome1:14:00Adriaan Walhout1:14:17Marco Geldof1:15:01Carolien van de Kreeke1:23:45130
2014Huub van Noorden1:07:49Ralph Wiessner1:11:54Wim van Sparrentak1:12:47Anjolie Engels1:18:11152

20 km

2013Tim Pleijte1:11:03Sebastien Schletterer1:11:40Wim Nieuwkerk1:12:06Anjolie Engels1:20:43165
2011Sebastien Schletterer1:10:39Wim Nieuwkerk1:10:39Michel Schrier1:10:39Anjolie Engels1:13:34158
10 km >>> Zeeuws record staat met 28.20 vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Jorim de Boks (PR 35.00) Middelburg37.29minMse   16.007  3:454.45428
2  Peter Meeuwsen (PR 37.06) Krabbendijke37.35minMse   15.965  3:464.43423
3  Thomas Wulffraat (PR)Terneuzen37.50minMse   15.859  3:474.41409
4  Eloy Raas (PR)Middelburg37.53minMse   15.838  3:474.40406
5  Johan Adriaanse (debuut) Middelburg37.56minMse   15.817  3:484.39403
6  Arjo Verhage (PR 35.52) Aagtekerke38.25minM50   15.618  3:514.34377
7  Eiken WeberNeustadt38.51minMse   15.444  3:534.29354
8  Rob van 't Veen (PR 37.11) Goes39.14minM40   15.293  3:554.25334
9  Carolien van de Kreeke (PR 38.36) Serooskerke40.15minV45   14.907  4:024.14522
10  Marinus Stroo (PR 38.59) Middelburg40.20minMse   14.876  4:024.13281
11  Adriaan Wattel (PR 38.19) Middelburg40.36minM35   14.778  4:044.11269
12  Rene Jakobsen (PR 38.04) Middelburg40.58minM50   14.646  4:064.07253
13  Jasper van Delft (debuut) Grijpskerke41.01minM45   14.628  4:064.06250
14  Ronald Geertse (PR 39.02) Serooskerke41.04minMse   14.610  4:064.06248
15  Rene Traas (PR 38.45) Kapelle-Biezelinge41.40minM50   14.400  4:104.00223
16  Bart VerhaegheWemeldinge41.44minMse   14.377  4:103.99220
17  Robert BeskensBreskens41.59minMse   14.291  4:123.97210
18  Michael TheissenBonn42.17minMse   14.190  4:143.94198
19  Marcel Sommeijer (PR 41.22) Oost-Souburg42.35minM45   14.090  4:163.91187
20  Peter Dekker (PR 39.23) Zoutelande42.59minM45   13.959  4:183.88172
21  Mart Goudzwaard (PR 43.02) Zonnemaire43.05minMse   13.926  4:193.87168
22  Wiebe Tolman (PR 41.43) Heinkenszand43.08minMse   13.910  4:193.86166
23  RoelfJan DuinAmsterdam43.19minMse   13.851  4:203.85160
24  Henrik Westerweele (PR 38.20) Vlissingen43.23minM35   13.830  4:203.84158
25  Bob Boekema (PR 44.15) Veere44.46minMse   13.403  4:293.72113
26  Niek Wattel (PR 44.17) Middelburg44.49minMse   13.388  4:293.72112
27  Wilko AnkerBreda44.58minMse   13.343  4:303.71108
28  Detlef SauerBerlin45.05minMse   13.309  4:313.70104
29  Durby Meijboom (PR 43.42) Vlissingen45.07minVse   13.299  4:313.69284
30  Timo DonzeMiddelburg45.14minMse   13.265  4:313.68100
31  Lizo Koppejan (debuut) Goes45.16minMse   13.255  4:323.6899
32  Henk Leeftink (PR 37.43) Oost-Souburg45.19minM55   13.240  4:323.6898
33  Timmy Jacobs (PR)Nieuw- en Sint Joosland45.25minMse   13.211  4:333.6795
34  Joris MaljaarsDordrecht45.29minMse   13.192  4:333.6693
35  Erik Goedhart (PR 44.35) Middelburg45.35minMse   13.163  4:343.6691
36  Gerard van der Male (PR 38.31) Westkapelle45.38minM55   13.148  4:343.6589
37  Paul van MeerGrijpskerke45.42minMse   13.129  4:343.6588
38  Stefan van den EijkAxel45.53minMse   13.077  4:353.6383
39  Julius SchlettererMiddelburg46.07minMse   13.010  4:373.6177
40  Sebastien Schletterer (debuut) Middelburg46.10minM45   12.996  4:373.6176
41  Erwin WeeningRilland46.12minMse   12.987  4:373.6175
42  Lars van ZweietenRotterdam46.15minMse   12.973  4:383.6074
43  Matthias Bassie (PR 44.25) Vlissingen46.17minMse   12.964  4:383.6073
44  Bram de NijsMiddelburg46.19minMse   12.954  4:383.6072
45  Christian Jobse (debuut) Middelburg46.22minMse   12.940  4:383.5971
46  Bo de Muijnck (debuut) Heinkenszand46.24minVse   12.931  4:383.59233
47  Maurice Steketee (PR 41.35) Middelburg46.27minM35   12.917  4:393.5969
48  Bram Verhage (PR 38.11) Aagtekerke46.32minM55   12.894  4:393.5867
49  Ronnie Louwerse (PR 46.18) Middelburg46.45minMse   12.834  4:413.5763
50  Henny Strating (PR 46.14) Kamperland46.48minV50   12.821  4:413.56218
51  Bartjan Volmer (PR)Arnemuiden46.51minMse   12.807  4:413.5661
52  Laus de Ridder (PR 45.37) Vlissingen46.53minM55   12.798  4:413.5560
53  Casper Baas (PR 43.15) Middelburg46.56minM50   12.784  4:423.5559
54  Gerben van der Bliek (PR 38.22) Goes46.59minMse   12.770  4:423.5558
55  Leon Vermeulen (PR 45.21) Wemeldinge47.01minMse   12.761  4:423.5457
56  Peter Noordijke (PR)Goes47.03minMse   12.752  4:423.5456
57  Mark Passenier (PR 46.39) Westkapelle47.05minMse   12.743  4:433.5456
58  Guillaume de Jonge (PR 44.53) Oost-Souburg47.10minM45   12.721  4:433.5354
59  Marc Rommers (PR 40.23) Vlissingen47.13minM50   12.707  4:433.5353
60  Leon KloetAagtekerke47.15minMse   12.698  4:443.5352
61  Silvester SarneelGouda47.18minMse   12.685  4:443.5251
62  Jochem Bargeman (PR 41.35) Middelburg47.20minM40   12.676  4:443.5251
63  Andre Lous (PR 45.48) Westkapelle47.22minMse   12.667  4:443.5250
64  Martin Pruijsers (PR 37.08) Middelburg47.29minM50   12.636  4:453.5148
65  John Overweel (PR 35.33) Middelburg47.35minM65   12.609  4:463.5046
66  Leo Dalebout (PR 40.02) Gapinge47.39minM60   12.592  4:463.5045
67  Thijs MaljaarsOostkapelle47.46minMse   12.561  4:473.4942
68  Michael Wentzler (PR 47.32) Lewedorp47.49minMse   12.548  4:473.4942
69  Wouter ClaassenDeventer47.57minMse   12.513  4:483.4839
70  Michel Barbe (debuut) Yerseke48.00minMse   12.500  4:483.4738
71  Joel LouwerseMiddelburg48.02minMse   12.491  4:483.4738
72  Gertd ThomeKoblenz48.09minMse   12.461  4:493.4636
73  Elianne Touw (debuut) Oostkapelle48.12minVse   12.448  4:493.46170
74  Rick KoorevaarVlissingen48.18minMse   12.422  4:503.4533
75  Nicolette Malcorps (debuut) Oost-Souburg48.23minVse   12.401  4:503.44164
76  Mark Allemekinders (PR 44.17) Heinkenszand48.25minMse   12.392  4:513.4431
77  Ad PolakWuustwezel48.28minMse   12.380  4:513.4431
78  Robin van den BroekeZoutelande48.30minMse   12.371  4:513.4430
79  Martin de Nooijer (PR 47.50) Vlissingen48.36minMse   12.346  4:523.4329
80  Rene Goetheer (PR 44.13) Wolphaartsdijk48.39minM50   12.333  4:523.4328
81  Robert-Jan Provoost (PR 41.13) Domburg48.42minMse   12.320  4:523.4227
82  Jeroen van Wallenburg (PR)Domburg48.45minM35   12.308  4:533.4227
83  Johannes HusBreda48.48minMse   12.295  4:533.4226
84  Fred WinkelColijnsplaat48.51minMse   12.282  4:533.4125
85  Jaap Flikweert (PR 47.02) Nieuwerkerk48.53minM60   12.274  4:533.4125
86  Erik-Maximilaan GansMuenster48.56minMse   12.262  4:543.4124
87  Peter Maranus (PR 45.40) Aagtekerke48.59minMse   12.249  4:543.4023
88  Erwin CamphensWachtebeke49.02minMse   12.237  4:543.4023
89  Sjaak Brouwer (PR 35.39) Vlissingen49.04minM55   12.228  4:543.4022
90  Eli Verhage (debuut) Veere49.07minMse   12.216  4:553.3922
91  Maikel BoelemaEnschede49.16minMse   12.179  4:563.3820
92  Kees den Hollander (PR 39.25) Dreischor49.20minMse   12.162  4:563.3819
93  Paul HulshoffEindhoven49.20minMse   12.162  4:563.3819
94  Jack Smits (PR 42.43) Oost-Souburg49.28minM55   12.129  4:573.3717
95  Ilona Harten (PR 47.22) Oost-Souburg49.33minV45   12.109  4:573.36129
96  Eugene Fagg (debuut) Vlissingen49.40minMse   12.081  4:583.3615
97  Duncan BlachmanWestkapelle50.01minMse   11.996  5:003.3312
98  Arjen Houmes (PR 46.09) Westkapelle50.03minMse   11.988  5:003.3311
99   NieuwemhagseBoudewynOostdijk50.06minMse   11.976  5:013.3311
100  Jackie Minderhoud (PR)Westkapelle50.09minMse   11.964  5:013.3210
101  Dennis van der Linden (PR 48.33) Vlissingen50.14minMse   11.944  5:013.3210
102  Johan de Vlieger (PR 35.16) Vlissingen50.16minM60   11.936  5:023.329
103  Jesper de Vlieger (debuut) Vlissingen50.18minMse   11.928  5:023.319
104  Michel Meeuwse (PR)Vlissingen50.21minMse   11.917  5:023.319
105  Johan Treurniet (debuut) Middelburg50.23minMse   11.909  5:023.318
106  Piet Moes (PR 42.24) Koudekerke50.25minM65   11.901  5:033.318
107  Jan Donze (debuut) Middelburg50.28minMse   11.889  5:033.308
108  Stefan van den Dries (PR)Goes50.30minMse   11.881  5:033.307
109  Johan de Visser (PR)Veere50.50minMse   11.803  5:053.285
110  Enrico Joziasse (PR 49.31) Middelburg50.54minMse   11.788  5:053.275
111  Bart TreurnietMiddelburg50.57minMse   11.776  5:063.274
112  Stephan DoringRemscheid51.05minMse   11.746  5:073.264
113  Robin Davidse (debuut) Middelburg51.07minMse   11.738  5:073.264
114  Ron Dellebeke (PR 33.54) Oost-Souburg51.17minM60   11.700  5:083.253
115  Stephan WillemsenWestkapelle51.32minMse   11.643  5:093.232
116  John Provoost (PR 45.34) Domburg52.00minMse   11.538  5:123.211
117  Kees Kuzee (PR 48.11) Middelburg52.08minMse   11.509  5:133.201
118  Theo Engel (PR 47.05) Zierikzee52.11minMse   11.498  5:133.191
119  Nils PilgrimBielefeld52.14minMse   11.487  5:133.19-
120  Tara Schuilwerve (PR 50.57) Middelburg52.16minVse   11.480  5:143.1964
121  Niels de JongGoes52.19minMse   11.469  5:143.19-
122  Marjan de WachterWachtebeke52.21minVse   11.461  5:143.1863
123  Marcel Richard (PR 47.31) Zoutelande52.23minM65   11.454  5:143.18-
124  Gerrit Spaans (PR 43.59) Goes52.25minM65   11.447  5:153.18-
125  Jeffrey van de Ven (debuut) Zoutelande52.27minMse   11.439  5:153.18-
126  Frans van de Berge (debuut) Kapelle-Biezelinge52.30minMse   11.429  5:153.17-
127  Ellie Spaans (PR 50.07) Goes52.32minV60   11.421  5:153.1759
128  Rob ArendsWageningen52.35minMse   11.410  5:163.17-
129  Geesje Helleman (PR)Middelburg52.41minVse   11.389  5:163.1657
130  Johan Rijkeboer (PR 49.42) Middelburg52.46minMse   11.371  5:173.16-
131  Rene Cornelisse (debuut) Vlissingen52.48minMse   11.364  5:173.16-
132  Ron de Wolf (PR 47.53) Oostkapelle52.50minMse   11.356  5:173.15-
133  Morien Janse (PR)Domburg52.52minVse   11.349  5:173.1553
134  Peter Verburg (PR 52.34) Goes52.55minMse   11.339  5:183.15-
135  Marloes Roelse (PR 50.06) Westkapelle52.57minVse   11.331  5:183.1552
136  Ad den Dekker (PR 49.49) Kapelle-Biezelinge52.59minMse   11.324  5:183.15-
137  Marten bij de Vaate (debuut) Kapelle-Biezelinge53.02minMse   11.314  5:183.14-
138  Martin van Ieperen (PR 52.20) Kapelle-Biezelinge53.04minMse   11.307  5:183.14-
139  Isabel Capelle (PR)Middelburg53.08minVse   11.292  5:193.1449
140  Jacco Schroevers (PR 39.24) Middelburg53.11minM50   11.282  5:193.13-
141  Claudia van Sighem (PR 49.48) Westkapelle53.14minVse   11.271  5:193.1347
142  Leon Joosse (PR 51.04) Middelburg53.14minMse   11.271  5:193.13-
143  Adrie van Belzen (PR 46.20) Westkapelle53.17minM50   11.261  5:203.13-
144  Paul Burger (PR)Oost-Souburg53.19minMse   11.254  5:203.13-
145  Pieter de Gaaij (PR 52.52) Middelburg53.22minMse   11.243  5:203.12-
146  Christian van Leeuwen (PR)Vlissingen53.24minMse   11.236  5:203.12-
147  Alwin SchotZierikzee53.26minMse   11.229  5:213.12-
148  Sharad van Roggen (PR)Middelburg53.29minMse   11.218  5:213.12-
149  Elvera Alewijnse (PR)Oost-Souburg53.31minVse   11.211  5:213.1142
150  Joey Leijnse (PR)Middelburg53.33minMse   11.204  5:213.11-
151  Cor Schipper (PR 44.34) Middelburg53.35minM60   11.198  5:223.11-
152  Aron DonzeMiddelburg53.37minMse   11.191  5:223.11-
153  Cherry Strating (PR 51.54) Kamperland53.44minVse   11.166  5:223.1039
154  Rino Weug (PR 50.12) Vlissingen53.47minMse   11.156  5:233.10-
155  Matthijs Bode (PR 50.26) Biggekerke53.49minMse   11.149  5:233.10-
156  Corne Dekker (PR 45.40) Oostkapelle53.53minMse   11.135  5:233.09-
157  Wim Huibregtse (PR 41.55) Westkapelle54.01minMse   11.108  5:243.09-
158  Leo de Rijke (PR 42.03) Vlissingen54.11minM50   11.074  5:253.08-
159  Rian Flikweert (PR 47.13) Middelburg54.16minV55   11.057  5:263.0731
160  Renate Moerland (PR 51.10) Arnemuiden54.20minVse   11.043  5:263.0730
161  Sarien WisseHoogerheide54.29minVse   11.013  5:273.0628
162  Rens ScheffersMiddelburg54.38minMse   10.982  5:283.05-
163  Guido Boone (debuut) Oost-Souburg54.42minMse   10.969  5:283.05-
164  Johan van Gelder (PR 50.05) Middelburg54.45minMse   10.959  5:293.04-
165  Carolien LousWestkapelle54.57minVse   10.919  5:303.0322
166  Leon van DorpHulst54.59minMse   10.912  5:303.03-
167  Piet Beijer (PR 44.20) Middelburg55.09minM70   10.879  5:313.02-
168  Wilbert Koole (PR 52.23) Oostkapelle55.11minMse   10.873  5:313.02-
169  Gekda AndringaZoutelande55.16minVse   10.856  5:323.0219
170  Lisanne EppingsMaastricht55.18minVse   10.850  5:323.0118
171  Maurice Eppings (PR 47.50) Zoutelande55.20minM55   10.843  5:323.01-
172  Kees Kloosterman (PR 46.58) Wolphaartsdijk55.23minMse   10.834  5:323.01-
173  Femke de Nooijer (PR)Vlissingen55.31minVse   10.808  5:333.0016
174  Arthur Stijns (PR 50.53) Oudelande55.34minM70   10.798  5:333.00-
175  Ciska Dijkers (PR 53.37) Zoutelande55.39minVse   10.782  5:342.9915
176  Hike CasparGevelsberg55.41minMse   10.775  5:342.99-
177  John SlabbekoornWemeldinge55.44minMse   10.766  5:342.99-
178  Chantal BrouwerOostkapelle55.54minVse   10.733  5:352.9813
179  Jeroen Raucamp (PR 53.57) Middelburg55.56minMse   10.727  5:362.98-
180  Jan GlerumKapelle-Biezelinge55.58minMse   10.721  5:362.98-
181  Jan Euser (PR 53.11) Veere56.01minM65   10.711  5:362.98-
182  Erik JansenWijchen56.04minMse   10.702  5:362.97-
183  Wim-Pieter Dijkers (PR 44.34) Zoutelande56.14minMse   10.670  5:372.96-
184  Peter van GelderenVlissingen56.20minMse   10.651  5:382.96-
185  Jeffrey Vader (PR 52.24) Domburg56.23minMse   10.641  5:382.96-
186  Fedor van der Hage (PR 55.53) Domburg56.27minMse   10.629  5:392.95-
187  Julia WeberTruisoort56.38minVse   10.594  5:402.947
188  Frits van Borrendam (debuut) Middelburg56.42minMse   10.582  5:402.94-
189  Francoise LuteynVlissingen56.46minVse   10.570  5:412.946
190  Frank NietfangelBorneim56.51minMse   10.554  5:412.93-
191  Gijs MeerdinkBiggekerke57.10minMse   10.496  5:432.92-
192  Stephan Jozwiak (PR 42.27) Vlissingen57.14minMse   10.483  5:432.91-
193  Janneke vanden BoschMiddelburg57.18minVse   10.471  5:442.913
194  Evelien de Wolf (PR 56.57) Oostkapelle57.32minVse   10.429  5:452.902
195   OelschlagerChristophMeinerzhagen57.44minMse   10.393  5:462.89-
196  Henrike Blokpoel (PR 52.05) Oost-Souburg57.50minVse   10.375  5:472.881
197  Nicole Henrar (PR 57.56) Koudekerke58.05minVse   10.330  5:492.871
198  Rieky de Kock (PR 55.30) Zoutelande58.21minVse   10.283  5:502.861
199  Dignus Lensen (PR 47.49) Oost-Souburg58.25minM60   10.271  5:512.85-
200  Regine Boogert (PR)Middelburg58.40minVse   10.227  5:522.84-
201  Cindy Raucamp (PR)Middelburg58.44minVse   10.216  5:522.84-
202  Anna KortstanjeDomburg58.50minVse   10.198  5:532.83-
203  Frank van Boxtel (PR 42.48) Vlissingen58.52minM60   10.193  5:532.83-
204  Ralf de NoodVlissingen59.00minMse   10.169  5:542.82-
205  Lukas HortsWuppertall59.19minMse   10.115  5:562.81-
206  Nele DoeringKeulen59.21minVse   10.110  5:562.81-
207  Marjolein Bouwense (PR)Middelburg59.24minVse   10.101  5:562.81-
208  Jon van Caspel (PR 39.01) Vlissingen59.26minM60   10.095  5:572.80-
209  Emmy van Caspel (PR 54.15) Vlissingen59.29minV65   10.087  5:572.80-
210  Johan Dekker (PR 42.17) Middelburg59.31minM60   10.081  5:572.80-
211  Chantal Hofstra (PR 50.21) Vlissingen59.37minVse   10.064  5:582.80-
212  Jace HofstraVlissingen59.40minMse   10.056  5:582.79-
213  Andrea den BoeftVlissingen59.51minVse   10.025  5:592.78-
214  Huib KosterArnemudien1.00.09minMse   9.975  6:012.77-
215  Maarten BoersEindhoven1.00.17minMse   9.953  6:022.76-
216  Kees Pouwelse (PR 53.00) Westkapelle1.00.25minMse   9.931  6:032.76-
217  Judith van BakergemVeere1.00.32minVse   9.912  6:032.75-
218  Harry Davidse (PR 54.09) Serooskerke1.00.36minMse   9.901  6:042.75-
219  Esther Coomans (debuut) Domburg1.00.39minVse   9.893  6:042.75-
220  Tea Tazelaar (PR 51.45) Middelburg1.00.55minV60   9.850  6:062.74-
221  Ulrich UphofMunchen1.01.14minMse   9.799  6:072.72-
222  Netty WesterbroekWestkapelle1.01.23minVse   9.775  6:082.72-
223  Mariska de Bat (PR 1.00.56) Kloetinge1.01.37minVse   9.738  6:102.70-
224  Marius Leendertse (PR 44.48) Kapelle-Biezelinge1.01.52minM65   9.698  6:112.69-
225  Bep Thijs (debuut) Middelburg1.01.57minVse   9.685  6:122.69-
226  Marian van Dijk (PR 45.39) Middelburg1.02.00minV50   9.677  6:122.69-
227  Willemijn BooneOostkapelle1.02.05minVse   9.664  6:132.68-
228  Ed Merison (PR 1.01.16) Zoutelande1.02.08minMse   9.657  6:132.68-
229  Els Gelok (PR 48.05) Vlissingen1.02.11minVse   9.649  6:132.68-
230  Sjoerd Wassink (PR 57.07) Vlissingen1.02.14minMse   9.641  6:132.68-
231  Serena vander Hooven (debuut) Middelburg1.02.24minVse   9.615  6:142.67-
232  Shannon MohlmannNieuw- en Sint Joosland1.02.37minVse   9.582  6:162.66-
233  Julia CrucqNieuw- en Sint Joosland1.02.40minVse   9.574  6:162.66-
234  Maaike WesterbekeDordrecht1.03.02minVse   9.519  6:182.64-
235  Miranda Weug (PR 57.03) Vlissingen1.03.49minVse   9.402  6:232.61-
236  Sonja Reurink (PR 55.54) Vlissingen1.03.52minVse   9.395  6:232.61-
237  Ernestine LahenMiddelburg1.04.29minVse   9.305  6:272.58-
238  Esther van der HeijdenTilburg1.04.37minVse   9.286  6:282.58-
239  Chantal Boonaerts (PR)Westkapelle1.04.40minVse   9.278  6:282.58-
240  Miranda BogaertZaamslag1.05.14minVse   9.198  6:312.55-
241  Ad BurgerVlissingen1.05.51minMse   9.112  6:352.53-
242  Hilda PijpersMiddelburg1.06.21minVse   9.043  6:382.51-
243  Diana Koopman (PR 1.05.24) Krabbendijke1.06.26minVse   9.032  6:392.51-
244  Rene de Dreu (PR)Nisse1.06.47minM65   8.984  6:412.50-
245  Danielle HofstraMiddelburg1.06.58minVse   8.960  6:422.49-
246  Debbie Hofstra (PR 1.05.25) Middelburg1.07.01minVse   8.953  6:422.49-
247  Susanne Roose (PR 51.45) Middelburg1.08.28minVse   8.763  6:512.43-
248  Anja BeronerRemscheid1.08.31minVse   8.757  6:512.43-
249  Hans van Sluijs (PR 44.40) Middelburg1.13.30minM70   8.163  7:212.27-
250  Dinja Moolenbroek (PR 55.59) Westkapelle1.23.53minVse   7.153  8:231.99-
251  Kees Moolenbroek (PR 1.02.01) Westkapelle1.23.56minMse   7.149  8:241.99-
Mannen: 184 (73.31%) => M35=4 - M40=2 - M45=5 - M50=10 - M55=7 - M60=9 - M65=7 - M70=3 - Mse=137
Vrouwen: 67 (26.69%) => V45=2 - V50=2 - V55=1 - V60=2 - V65=1 - Vse=59

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 5.188 seconden nodig om deze lijst met 398 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
19-01: Kievitloop Bergen op Zoom (11)
19-01: Marathon Funchal (1)
marath Renate van Huffel (PR)3.37.01  V40
12-01: 48e Halve van Egmond  (21)
22-12: Kerstloop Barendrecht (6)
15-12: Kievitloop Bergen op Zoom (4)
15-12: 14e Spark marathon Spijkenisse (22)
08-12: 31e Bruggenloop Rotterdam (85)
08-12: Marathon Vientiane (2)
01-12: Surpriseloop Halsteren (4)
01-12: Montferland Run s-Heerenberg (1)
Atletiek Zeeland © 2020