woensdag 20 november 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
14-11: JARO crossen 2011 – 2021
31-10: De handrem
09-10: Tim Pleijte beste in Zeeuws onderonsje in 17e Kustmarathon
07-10: Zeeuws veldloopseizoen van start op Stelleplas
03-10: Hardlopen als een dressuurpaard
23-09: Veldloopbijeenkomst
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 23-11: 34e Elderschanscross Aardenburg
zo 24-11: Warandeloop Tilburg
zo 24-11: 20e Zakloop Nisse
za 30-11: Grand Slam Vlissingen
za 30-11: Scheldesportloop Terneuzen
zo 01-12: Jules Unlimitedloop Breskens
za 07-12: Aflossingsmarathon Terneuzen
za 07-12: 27e Inkelcross Kruiningen
za 14-12: Steense Rattenloop Sint Jansteen
zo 15-12: 14e Spark marathon Spijkenisse
za 21-12: 20e Aagtekerke Run
za 21-12: 2e IGA Natuurloop Axel
Recente uitslagen meer uitslagen
za 16-11: 19e Hobbeldebobbelloop Zoutelande
za 16-11: Juul Van De Walleloop Nieuw-Namen (95)
zo 10-11: Natuurloop Cadzand-Bad
za 09-11: Jeff Thuy Memorial Heikant (105)
za 09-11: 52e Mosselloop Westenschouwen (324)
za 02-11: Appelloop Axel (94)
za 02-11: 34e Moerschanscross Hulst (109)
za 26-10: 8e Stelleplascross Heinkenszand (76)
za 26-10: Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil (78)
za 19-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen (121)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

58e Singelloop

Middelburg, zaterdag 19 oktober 2019 - Organisatie: Dynamica
6.7 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Tim van den BroekeDynamica20.52minMse   19.265  3:075.35-
2  Erwin HarmesMiddelburg21.55minM35   18.342  3:165.10+1:03
3  Nick JacobsThor22.30minM35   17.867  3:214.96+1:38
4  Ramil AbdelrahmanMiddelburg23.43minMse   16.950  3:324.71+2:51
5  Menno FrankenRoosendaal23.52minMse   16.844  3:344.68+3:00
6  Jorim BoksGonzalez Running24.09minMse   16.646  3:364.62+3:17
7  Jasper ZuidhofAV'5624.44minMse   16.253  3:414.51+3:52
8  Arjo VerhageDynamica24.47minM45   16.221  3:424.51+3:55
9  Matthijs CorbijnMiddelburg25.02minMse   16.059  3:444.46+4:10
10  Martijn BlommaertMiddelburg25.05minMse   16.027  3:454.45+4:13
11  Rene den HollanderAagtekerke25.26minMse   15.806  3:484.39+4:34
12  Wilco BoogaardDynamica25.45minM40   15.612  3:514.34+4:53
13  Jonathan BoonGonzalez Running25.55minM35   15.511  3:524.31+5:03
14  Manfred van den BroekeDynamica25.58minM45   15.481  3:534.30+5:06
15  Aart JoziasseMiddelburg26.07minM50   15.392  3:544.28+5:15
16  Ruben BoutensMiddelburg26.15minMse   15.314  3:554.25+5:23
17  Ronald GeertseSerooskerke26.35minM35   15.122  3:584.20+5:43
18  Jeroen van der MeideVlissingen26.46minM35   15.019  4:004.17+5:54
19  Jeroen de NoodDynamica26.50minM35   14.981  4:004.16+5:58
20  Hein van UffelenOost-Souburg26.52minMse   14.963  4:014.16+6:00
21  Bart de VisserSerooskerke26.55minM35   14.935  4:014.15+6:03
22  Rene JakobsenMiddelburg27.00minM50   14.889  4:024.14+6:08
23  Leonie TonAV'5627.06minV40   14.834  4:034.12+6:14
24  Bart van NoordenAV'5627.14minM50   14.761  4:044.10+6:22
25  Bram VerhageDynamica27.17minM55   14.734  4:044.09+6:25
26  Gijsbert ElstgeestAV'5627.20minM45   14.707  4:054.09+6:28
27  Heiko TomallaHuckelhove27.24minM45   14.672  4:054.08+6:32
28  Pascal van de VoordeMiddelburg27.32minM35   14.600  4:074.06+6:40
29  Timmy JacobsNieuw- en Sint Joosland27.36minMse   14.565  4:074.05+6:44
30  Berry SimonseAV'5627.48minM45   14.460  4:094.02+6:56
31  Martin PruijsersMiddelburg27.52minM50   14.426  4:104.01+7:00
32  Frank HoogstrateYerseke27.56minM35   14.391  4:104.00+7:04
33  Henk LousDynamica27.59minM60   14.366  4:113.99+7:07
34  Leonard SimonseWaarde28.02minMse   14.340  4:113.98+7:10
35  Lydia KleinjanGoes28.06minVse   14.306  4:123.97+7:14
36  Danmar DeesAV'5628.09minM45   14.281  4:123.97+7:17
37  Frank de JongeMiddelburg28.12minM35   14.255  4:133.96+7:20
38  Jordi PriorVlissingen28.15minM35   14.230  4:133.95+7:23
39  Sander DingemanseMiddelburg28.19minM35   14.197  4:143.94+7:27
40  Cor de RidderDynamica28.26minM45   14.138  4:153.93+7:34
41  Jonnathan DuinkerkeKapelle-Biezelinge28.53minMse   13.918  4:193.87+8:01
42  Stefan van EijkAxel28.57minMse   13.886  4:193.86+8:05
43  Edwin SchoeMiddelburg29.04minM35   13.830  4:203.84+8:12
44  Durby MeijboomVlissingen29.07minV35   13.807  4:213.84+8:15
45  Lizo KoppejanGoes29.10minM45   13.783  4:213.83+8:18
46  Michel WiersmaMiddelburg29.14minM35   13.751  4:223.82+8:22
47  Jos PutVlissingen29.18minM55   13.720  4:223.81+8:26
48  Rene GoetheerWolphaartsdijk29.41minM50   13.543  4:263.76+8:49
49  Emiel GoudzwaardKloetinge29.44minM35   13.520  4:263.76+8:52
50  Mirona de VrieMiddelburg29.48minV35   13.490  4:273.75+8:56
51  Maurice SteketeeMiddelburg29.51minM35   13.467  4:273.74+8:59
52  Niek van BelzenMiddelburg30.00minM55   13.400  4:293.72+9:08
53  Michael WentzlerLewedorp30.04minMse   13.370  4:293.71+9:12
54  Bennie de LoofVlissingen30.07minMse   13.348  4:303.71+9:15
55  Elizabeth SchroeversArnemuiden30.10minV35   13.326  4:303.70+9:18
56  Martijn de KoningHeinkenszand30.13minM35   13.304  4:313.70+9:21
57  Casper BaasDynamica30.16minM50   13.282  4:313.69+9:24
58  Thijs BorsboomMiddelburg30.45minM35   13.073  4:353.63+9:53
59  Michael VermaatOost-Souburg30.48minM40   13.052  4:363.63+9:56
60  Valesca LefeberMiddelburg30.53minVse   13.017  4:373.62+10:01
61  Rob JongeneelMiddelburg31.06minM55   12.926  4:393.59+10:14
62  Rene MoerlandYerseke31.13minM35   12.878  4:403.58+10:21
63  Arie van DijkSommelsdijk31.16minM65   12.857  4:403.57+10:24
64  Marlou EckhardtAV'5631.24minVse   12.803  4:413.56+10:32
65  Ron DellebekeDynamica31.46minM60   12.655  4:443.52+10:54
66  Johan de VisserVeere31.49minM35   12.635  4:453.51+10:57
67  Andre van den HoovenOost-Souburg31.55minM45   12.595  4:463.50+11:03
68  Lisa KapteijnAV'5631.58minMeB   12.576  4:463.49+11:06
69  Melvin van ZielstMiddelburg32.01minMse   12.556  4:473.49+11:09
70  Marije BesuijenDynamica32.05minV40   12.530  4:473.48+11:13
71  Stefan van den DriesGoes32.10minM35   12.497  4:483.47+11:18
72  Tianda Donker CurtiusMiddelburg32.16minVse   12.459  4:493.46+11:24
73  Dylan den HartogMiddelburg32.26minM35   12.395  4:503.44+11:34
74  Leo de RijkeVlissingen32.29minM50   12.376  4:513.44+11:37
75  Marcel BesuijenMiddelburg32.32minM45   12.357  4:513.43+11:40
76  Guido Barentsen32.43minMse   12.287  4:533.41+11:51
77  Eva van HoekDynamica32.46minV35   12.269  4:533.41+11:54
78  Cees DekkerMiddelburg32.50minM45   12.244  4:543.40+11:58
79  Bert DoedelMiddelburg32.53minM45   12.225  4:543.40+12:01
80  Vincent BarentsenMiddelburg32.56minM40   12.206  4:553.39+12:04
81  Louise de PooterMiddelburg33.14minVse   12.096  4:583.36+12:22
82  Veerle SmitsAV'5633.18minMeB   12.072  4:583.35+12:26
83  John GuequierreDynamica33.21minM65   12.054  4:593.35+12:29
84  Marc OvereemMiddelburg33.24minM50   12.036  4:593.34+12:32
85  Bram van EenennaamNieuw- en Sint Joosland33.35minM55   11.970  5:013.33+12:43
86  Jon van CaspelDynamica33.39minM60   11.947  5:013.32+12:47
87  Vincent van DijkDynamica33.45minM65   11.911  5:023.31+12:53
88  Jaap JanseDynamica33.53minM70   11.864  5:033.30+13:01
89  Piet BeijerDynamica33.56minM70   11.847  5:043.29+13:04
90  Rens DavidseMiddelburg34.04minM55   11.800  5:053.28+13:12
91  Paul BurgerOost-Souburg34.07minM45   11.783  5:063.27+13:15
92  Jan DaleboutKapelle-Biezelinge34.22minM55   11.697  5:083.25+13:30
93  Joanne de PagterDynamica34.48minVse   11.552  5:123.21+13:56
94  Dave LouwDynamica35.04minM65   11.464  5:143.18+14:12
95  Kobus BotmanDynamica35.19minM65   11.383  5:163.16+14:27
96  Nicole ZwemerVlissingen35.37minV35   11.287  5:193.14+14:45
97  Emmy van CaspelDynamica37.20minV65   10.768  5:342.99+16:28
98  Serena van den HoovenMiddelburg37.23minVse   10.753  5:352.99+16:31
99  Jan Besuijen37.26minM55   10.739  5:352.98+16:34
100  Johan DekkerMiddelburg37.39minM60   10.677  5:372.97+16:47
101  Janneke BoutensMiddelburg38.24minV55   10.469  5:442.91+17:32
102  Rene NijsseAV'5638.32minM55   10.433  5:452.90+17:40
103  Stephanus BostelaarMiddelburg38.46minM65   10.370  5:472.88+17:54
104  Benito BostelaarOost-Souburg38.49minM45   10.356  5:482.88+17:57
105  Sigrid EpkerMiddelburg39.08minV45   10.273  5:502.85+18:16
106  Tgeo SimonsDynamica39.15minM65   10.242  5:512.85+18:23
107  Oceane NijsseRilland39.37minVse   10.147  5:552.82+18:45
108  Gisela NijsseAV'5639.48minV55   10.101  5:562.81+18:56
Mannen: 87 (80.56%) => M35=22 - M40=3 - M45=14 - M50=8 - M55=9 - M60=4 - M65=7 - M70=2 - Mse=18
Vrouwen: 19 (17.59%) => V35=5 - V40=2 - V45=1 - V55=2 - V65=1 - Vse=8
Meisjes: 2 (1.85%) => MeB=2

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

6.7 km

2019Tim van den Broeke20:52Erwin Harmes21:55Nick Jacobs22:30Leonie Ton27:06108
2018Tim van den Broeke20:53Jeroen Kramer21:25Erwin Harmes21:52Anjolie Engels25:28109
2017Erwin Harmes21:20Jeroen Kramer21:51Yunis Stitan22:11Marijke de Visser25:23110
2016Erwin Harmes21:28Wilco Boogaard23:45Rens de Ridder23:49Baukje Doedee27:44134
2015Erwin Harmes21:50Mels Lambregts22:25John Arensman23:53Anjolie Engels24:44130
2014Erwin Harmes20:54Ronnie Overgaauw22:09Tim van den Broeke22:27Carolien van de Kreeke26:51166
2013Erwin Adan21:51Martijn de Kok22:06Tim van den Broeke22:32Carolien van de Kreeke27:34166
2012Hicham El Barouki20:59Floris Willeboordse21:21Tim van den Broeke21:40Eva Boonman28:26171
2011Michel Schrier21:27Erwin Harmes21:31Sebastien Schletterer22:31Marianne de Kok25:28171
2010Ronnie Overgaauw21:51Marcel Mangnus22:01Jesper Francke22:07Leonie Ton28:00154
2009Wim Nieuwkerk21:40Wim van Sparrentak22:59Huub van Noorden23:12Lisette Antheunisse28:13155
2008Tim Pleijte21:53Alex van Tilburg22:49Edward Geertse22:55Chantal Koole26:37137
2007Niels Koole22:22Kevin de Pagter23:03Gert Jan Smit23:35Marianne de Kok26:26121
2006Kevin de Pagter22:38Tim Pleijte22:39Michel Schrier22:47Anjolie Engels26:27121

6.25 km

2005Niels Koole20:36Rutger Veerman20:53Samuel Naday21:25Sandra de Block24:42136

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.194 seconden nodig om deze lijst met 108 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jan Roose: De Belangrijkste Kilometer..
Jan Roose: De Belangrijkste Kilometer..
Jos den Hollander: De Belangrijkste Kilometer..
Jan Heshof: De Belangrijkste Kilometer..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
17-11: Kievitloop Bergen op Zoom (4)
15 km Lion Baas (PR 1.00.39)1.01.34  M40
10 km Hein van Uffelen (PR)39.27  Mse
10 km Theo den Herder (PR 37.27)43.00  M65
10 km Peter Noordijke (PR)47.04  M55
17-11: Marathon Kasterlee  (3)
marath Erwin Harmes (PR 2.29.50)2.38.55  M35
marath Johan van de Woestijne (PR 3.05.00)3.24.59  Mse
marath Marcel Adriaanse (PR 2.57.46)3.31.35  M45
17-11: 36e Zevenheuvelenloop Nijmegen (108)
11-11: Halve Marathon Deinze-Aalter  (5)
halve Wim van Sparrentak (PR 1.14.32)1.20.47  M50
halve Maurice Steketee (PR 1.36.11)1.41.40  M35
halve John Guequierre (PR 1.17.01)1.51.07  M65
halve Hans Minnaard (PR 1.39.20)1.52.34  M55
halve Piet Beijer (PR 1.46.43)2.02.23  M70
03-11: 14e Drechtstadloop Dordrecht (11)
03-11: New York City Marathon  (7)
03-11: Marathon Nice (1)
03-11: Marathon Porto (1)
27-10: 37e Marathon Brabant Etten-Leur (83)
27-10: Frankfurt Marathon  (1)
20-10: 44e Amsterdam Marathon  (24)
14-10: Kermisloop Putte (4)
13-10: Rondje Seppe Bosschenhoofd (5)
13-10: Marathon Chicago (1)
13-10: 36e Marathon Eindhoven  (14)
13-10: 4 Mijl van Groningen  (2)
13-10: Marathon Köln  (2)
06-10: 34e Singelloop Breda  (35)
06-10: Loch Ness Marathon Inverness (5)
06-10: Marathon Perth (1)
06-10: Singelloop Utrecht (3)
28-09: Halve van Katwijk  (2)
22-09: 35e Dam tot Damloop Amsterdam (1)
22-09: Berenloop Beernem (10)
Atletiek Zeeland © 2019