vrijdag 24 januari 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
18-01: Nog dieper graven over het meten van afstand met GPS door deelnemers
03-01: Nogmaals over vermeende PR's en onzorgvuldig gemeten afstanden
28-12: Wel of geen PR op Tien Mijl in Barendrecht?
18-12: De hardloopnieuwsresten van 2019
27-11: Concurrentie bij het hardlopen
14-11: JARO crossen 2011 – 2021
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 25-01: 6e Scheldesport cross Westdorpe
zo 26-01: 50e Mastbos Cross Breda
zo 26-01: 7e Winterloop Terhole
za 01-02: 22e Rammekensloop Ritthem
zo 02-02: 29e Midwinter Halve Marathon Cadzand
za 08-02: Erpelkappersloop Axel
za 08-02: Grevelingen cross Bruinisse
zo 09-02: 43e Groet uit Schoorl Run
za 15-02: 15e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen
za 22-02: Halve Marathon Axel
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad
Recente uitslagen meer uitslagen
za 18-01: Dow trimloop Terneuzen (88)
za 11-01: Berlaerloop Koewacht (105)
za 11-01: 48e Deltacross Westenschouwen (288)
zo 05-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen (107)
za 04-01: Jeff Thuy Memorial Heikant (182)
za 04-01: 59e Wallenloop Goes (163)
di 31-12: Tankloop Westkapelle (398)
di 31-12: 2e Natuurloop Nieuwvliet (127)
za 28-12: Eindejaarscross Axel (170)
do 26-12: 18e Kerstloop Dishoek (550)
za 21-12: 20e Aagtekerke Run (570)
za 21-12: 2e IGA Natuurloop Axel (68)
za 14-12: Steense Rattenloop Sint Jansteen (81)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

16e Tielemanloop

Middelharnis, zaterdag 28 september 2019 - Organisatie: Flakkee
10 km
001 SintNicolaas Ricardo av Flakkee       289 0:33:38    1eMse-39
002 Arensman John        av Flakkee       251 0:36:03    2eMse-39
003 Goedhart Freek       Dirksland        274 0:36:28    3eMse-39
004 Koole Adriaan        Sommelsdijk      225 0:37:21    4eMse-39
005 Berendsen Hans       Pallas'93        243 0:37:57    1eH50-59
006 Waardenburg Richard  Pallas'93        295 0:38:00    1eM40-49
007 Berge Laurey van den av Flakkee       264 0:38:54    1eDse-39
008 Snoeij Ab            Pallas'93        234 0:39:03    2eH50-59
009 Boeters Eric-Paul    av Flakkee       266 0:39:22    5eMse-39
010 Wekken Noels van der Koplopers        297 0:39:33    6eMse-39
011 Groot Huib de        Leiden Atl       238 0:40:43    7eMse-39
012 White Thomas         Hellevoetsluis   298 0:40:48    3eH50-59
013 Bakker Cornelis      Fusion Team nl   262 0:41:08    8eMse-39
014 Peters Sander        Hellevoetsluis   285 0:41:37    2eM40-49
015 Eijken Mark van      av Flakkee       271 0:41:50    9eMse-39
016 Tanis Adriaan        Goedereede       292 0:42:13   10eMse-39
017 Kievit Chris         O Tonge          226 0:42:22   11eMse-39
018 Geertse Ronald       Serooskerke      229 0:42:35    3eM40-49
019 Klem Pieter          Sommelsdijk      230 0:42:50    4eM40-49
020 Goudzwaard Mart      Zonnemaire       275 0:42:52   12eMse-39
021 Leeuw John de        av Flakkee       259 0:42:55    4eH50-59
022 Vroegindeweij Addie  Melissant        237 0:42:59    5eM40-49
023 Hederik Ilvia        Energie          256 0:43:12    2eDse-39
024 Heshof Jan           Steenbergen      255 0:44:21    5eH50-59
025 Fest Paul            av Flakkee       224 0:44:30    1eH60-99
026 Buur Stefan          Spijkenisse      269 0:44:32    6eH50-59
027 Strating Henny       AV'56            291 0:45:07    1eD50-99
028 Vossen Rien van      Olympia          253 0:45:34    7eH50-59
029 Reijen Ton van       Achthuizen       252 0:45:41    2eH60-99
030 Pad-Blanker Ivonne   Spijkenisse      284 0:46:26    2eD50-99
031 Dijk Arie van        Sommelsdijk      227 0:46:32    3eH60-99
032 Bienefelt Hans       av Flakkee       245 0:47:05    8eH50-59
033 Klooster Jack van de Stellendam       279 0:47:28   13eMse-39
034 Lodder Adriaan       av Flakkee       280 0:47:37    9eH50-59
035 Bol Raa Frits        Stellerunners    233 0:48:01   10eH50-59
036 Zielst Leo van       Pallas'93        300 0:48:16   11eH50-59
037 Klaasse Leo          Spijkenisse      278 0:48:24    4eH60-99
038 Nagtegaal Kees       Sommelsdijk      240 0:48:52   12eH50-59
039 Bok Ronald v d       Goedereede       228 0:49:14    6eM40-49
040 Bonte Jos de         av Flakkee       267 0:49:27   14eMse-39
041 Paasse Arjen         Middelharnis     241 0:50:57    7eM40-49
042 Bavel Adrie van      Delta Sport      263 0:51:29   13eH50-59
043 Benschop Henk-Jan    TVS'90           247 0:51:46    8eM40-49
044 Kraaienbrink Gerard  Abbenbroek       246 0:51:48   14eH50-59
045 Verhage Rita         av Flakkee       294 0:52:03    3eD50-99
046 Biert Marc van       Sommelsdijk      258 0:52:44   15eMse-39
047 Velde Jaco van der   Middelharnis     257 0:53:02    9eM40-49
048 Lodder Jacqueline    av Flakkee       281 0:53:34    1eD40-49
049 Groot Bert de        av Flakkee       239 0:53:38   15eH50-59
050 Ronde Ilona de       Voorne Atl       288 0:53:49    2eD40-49
051 Wageningen Ton van   Voorne Atl       296 0:53:51    5eH60-99
052 Karsbergen Ellen     Rotterdam        276 0:54:17    3eDse-39
053 Karsbergen Ruud      O Tonge          277 0:54:20   16eH50-59
054 Don Bart             Ouddorp          254 0:54:58   17eH50-59
055 Pronk Annamarie      Sommelsdijk      248 0:55:59    3eD40-49
056 Eck John van         Energie          270 0:56:06   18eH50-59
057 Prinsen Justin       Sommelsdijk      286 0:56:21   10eM40-49
058 Visbeen Hendrik      Melissant        242 0:56:23   16eMse-39
059 Leeuw Miranda de     av Flakkee       260 0:57:26    4eD40-49
060 Jansen Cor           Melissant        236 0:58:00   17eMse-39
061 Hoogstad Esther      Melissant        235 0:58:02    4eDse-39
062 Bestman Michelle     Dirksland        265 0:58:07    5eD40-49
063 Klerk Annelies       Rotterdam        250 0:58:33    5eDse-39
064 Riet Nico van        Hellevoetsluis   249 0:58:36    6eH60-99
065 Geus Linda de        av Flakkee       273 0:58:39    6eDse-39
066 Verburg Ernesta      Dreischor        293 0:59:14    6eD40-49
067 Wolf Annamarie       Voorne Atl       299 0:59:30    7eDse-39
068 Veen Corien van      av Flakkee       231 1:02:29    7eD40-49
069 Zuilen Gerard van    av Flakkee       244 1:02:36   19eH50-59
070 Alders Nathalie      av Flakkee       232 1:04:47    8eD40-49

5 km
001 Vroegindeweij Ruben  Koplopers        029 0:19:44    1eH 5km 
002 Boutens Ruben        Middelburg       031 0:20:48    2eH 5km 
003 Joppe Zedie          av Flakkee       010 0:21:16    3eH 5km 
004 Leij Paul van der    Pallas'93        020 0:22:22    4eH 5km 
005 Rosmolen Cris        TVS'90           024 0:23:30    1eD 5km 
006 Melaard Martijn      O Tonge          013 0:23:38    5eH 5km 
007 Verhagen Peter       Stellerunners    019 0:24:06    6eH 5km 
008 Joppe Daphne         av Flakkee       009 0:24:54    2eD 5km 
009 Joppe Bert           av Flakkee       008 0:24:57    7eH 5km 
010 Reuijl Arjan         av Flakkee       016 0:24:59    8eH 5km 
011 Nimwegen Marco van   Dirksland        022 0:25:20    9eH 5km 
012 Eelvelt Simon        Hellevoetsluis   002 0:25:35   10eH 5km 
013 Tieleman Henkjan     av Flakkee       018 0:25:40   11eH 5km 
014 Giuliana Vona        Middelharnis     003 0:27:36   12eH 5km 
015 Bolle Leo            Middelharnis     001 0:27:40   13eH 5km 
016 Kroos Erwin          Middelharnis     012 0:27:41   14eH 5km 
017 Klijberg Arjen       Hellevoetsluis   011 0:27:44   15eH 5km 
018 Molenaar Marjolein   Sommelsdijk      014 0:28:33    3eD 5km 
019 Putte Bram van       av Flakkee       023 0:28:53   16eH 5km 
020 Jonker Roos          av Flakkee       028 0:29:02    4eD 5km 
021 Heemst Leon van      Nw Tonge         007 0:29:05   17eH 5km 
022 Hanse Janine         Zierikzee        005 0:30:06    5eD 5km 
023 Snijder Lauw         av Flakkee       030 0:31:15   18eH 5km 
024 Verhuost Mara        Delta Sport      021 0:31:57    6eD 5km 
025 Berrevoets Bettina   Delta Sport      027 0:31:58    7eD 5km 
026 Heemst Bertine van   Nw Tonge         006 0:32:18    8eD 5km 
027 Spoel Sylvia v d     av Flakkee       026 0:34:01    9eD 5km 
028 Stee Gerda van       Herkingen        025 0:35:35   10eD 5km 
029 Roelofs Willem       Hellevoetsluis   017 0:37:55   19eH 5km 

 
Laatste reacties:
Niels Veldman: Nog Dieper Graven Over Het Met..
Cor Muller: Nog Dieper Graven Over Het Met..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
19-01: Kievitloop Bergen op Zoom (11)
12-01: 48e Halve van Egmond  (21)
22-12: Kerstloop Barendrecht (6)
15-12: Kievitloop Bergen op Zoom (4)
15-12: 14e Spark marathon Spijkenisse (22)
08-12: 31e Bruggenloop Rotterdam (85)
08-12: Marathon Vientiane (2)
01-12: Surpriseloop Halsteren (4)
01-12: Montferland Run s-Heerenberg (1)
Atletiek Zeeland © 2020