donderdag 23 januari 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
18-01: Nog dieper graven over het meten van afstand met GPS door deelnemers
03-01: Nogmaals over vermeende PR's en onzorgvuldig gemeten afstanden
28-12: Wel of geen PR op Tien Mijl in Barendrecht?
18-12: De hardloopnieuwsresten van 2019
27-11: Concurrentie bij het hardlopen
14-11: JARO crossen 2011 – 2021
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 25-01: 6e Scheldesport cross Westdorpe
zo 26-01: 50e Mastbos Cross Breda
zo 26-01: 7e Winterloop Terhole
za 01-02: 22e Rammekensloop Ritthem
zo 02-02: 29e Midwinter Halve Marathon Cadzand
za 08-02: Erpelkappersloop Axel
za 08-02: Grevelingen cross Bruinisse
zo 09-02: 43e Groet uit Schoorl Run
za 15-02: 15e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen
za 22-02: Halve Marathon Axel
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad
Recente uitslagen meer uitslagen
za 18-01: Dow trimloop Terneuzen (88)
za 11-01: Berlaerloop Koewacht (105)
za 11-01: 48e Deltacross Westenschouwen (288)
zo 05-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen (107)
za 04-01: Jeff Thuy Memorial Heikant (182)
za 04-01: 59e Wallenloop Goes (163)
di 31-12: 2e Natuurloop Nieuwvliet (127)
di 31-12: Tankloop Westkapelle (398)
za 28-12: Eindejaarscross Axel (170)
do 26-12: 18e Kerstloop Dishoek (550)
za 21-12: 20e Aagtekerke Run (570)
za 21-12: 2e IGA Natuurloop Axel (68)
za 14-12: Steense Rattenloop Sint Jansteen (81)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

24e Stadsloop

Goes, vrijdag 13 september 2019 - Organisatie: AV'56
8 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Mels LambregsThor24.44minMse   19.407  3:065.39-
2  Patrick de VosAV'5625.01minMse   19.187  3:085.33+0:17
3  Soufiyan el BourabiaM.R.T.25.03minMse   19.162  3:085.32+0:19
4  Bart van TrigtPhanos25.19minMse   18.960  3:105.27+0:35
5  Yunis StitanDelta Sport25.25minMse   18.885  3:115.25+0:41
6  Erwin HarmesGonzalez Running25.30minM35   18.824  3:115.23+0:46
7  Wouter GoossensAalst25.54minMse   18.533  3:145.15+1:10
8  Abraham MehariAV'5626.46minMse   17.933  3:214.98+2:02
9  Boris de BruijnAV'5627.09minM35   17.680  3:244.91+2:25
10   Eric WolfertAV'5627.27minMse   17.486  3:264.86+2:43
11  Chris SteenbakkerAV'5627.30minMse   17.455  3:264.85+2:46
12  Tom VerbeekAV'5627.36minMse   17.391  3:274.83+2:52
13  Arnoud RijkAV'5627.40minMse   17.349  3:284.82+2:56
14  Yann SinkeAV'5628.03minMse   17.112  3:304.75+3:19
15  Peter MeeuwsenKrabbendijke28.13minMse   17.011  3:324.73+3:29
16  Crum van der LindenOost-Souburg28.20minMse   16.941  3:334.71+3:36
17  Johan KarelseAV'5628.22minM45   16.921  3:334.70+3:38
18  John ArensmanFlakkee28.27minMse   16.872  3:334.69+3:43
19  Mohammed MecaniquiIntersp/Megafit/PutterM28.30minMse   16.842  3:344.68+3:46
20  Peter BalkenendeAV'5628.40minM50   16.744  3:354.65+3:56
21  Wilko de VosAV'5629.13minM55   16.429  3:394.56+4:29
22  ??29.16minMse   16.401  3:404.56+4:32
23  Bart VerhaegheKapelle-Biezelinge29.38minM35   16.198  3:424.50+4:54
24  John NieuwenhuizeAV'5629.43minM35   16.153  3:434.49+4:59
25  Rob van 't VeenAV'5629.47minM40   16.116  3:434.48+5:03
26  Jarno KooijmanAV'5629.55minMse   16.045  3:444.46+5:11
27  Wolter VosMiddelburg30.00minM50   16.000  3:454.44+5:16
28  Remon RijkAV'5630.09minMse   15.920  3:464.42+5:25
29  Johan SpruitAV'5630.11minMse   15.903  3:464.42+5:27
30  Jeroen JanseKapelle-Biezelinge30.14minMse   15.877  3:474.41+5:30
31  Lion BaasDynamica30.22minM40   15.807  3:484.39+5:38
32  Wouter SchetsAV'5630.29minMse   15.746  3:494.37+5:45
33  Berry SimonseAV'5630.51minM45   15.559  3:514.32+6:07
34  Rico de PutterIntersp/Megafit/PutterM30.53minMse   15.542  3:524.32+6:09
35  Antoine KunstZeeland Running30.55minMse   15.526  3:524.31+6:11
36  Rene LindenberghTilburg30.57minMse   15.509  3:524.31+6:13
37  William OtteGoes31.04minMse   15.451  3:534.29+6:20
38  Mattheo MoerlandZeeland Running31.07minMse   15.426  3:534.28+6:23
39  Ruben BoutensMiddelburg31.28minMse   15.254  3:564.24+6:44
40  Ype KerkstraZeeland Running31.30minMse   15.238  3:564.23+6:46
41  Jaco KleinjanGoes31.33minMse   15.214  3:574.23+6:49
42  Richard de VliegerDe Vlieger31.38minMse   15.174  3:574.21+6:54
43  Coen van der WekkenGoes31.41minMse   15.150  3:584.21+6:57
44  Jan Willem MeeuwseAV'5631.43minM55   15.134  3:584.20+6:59
45  Chris FlipseGoes31.45minMse   15.118  3:584.20+7:01
46  Patrick RijkDriewegen31.47minMse   15.102  3:584.20+7:03
47  Mirthe OverkampDynamica31.49minVse   15.086  3:594.19+7:05
48  Gijsbert ElstgeestAV'5631.52minM45   15.063  3:594.18+7:08
49  Remie OpeneerAV'5632.28minM40   14.784  4:044.11+7:44
50  Andre MeijersAV'5632.31minM45   14.762  4:044.10+7:47
51  Ingrid van BaalRoosendaal32.34minVse   14.739  4:044.09+7:50
52  Eric van EijkerenWilhelmindorp32.36minMse   14.724  4:054.09+7:52
53  Wybrand BoonstraOstrea Lyceum32.38minMse   14.709  4:054.09+7:54
54  Stefan MesuKapelle-Biezelinge32.41minMse   14.686  4:054.08+7:57
55  Patrick OnderdijkSyntess Software32.47minMse   14.642  4:064.07+8:03
56  Derk AlsemaKloetinge32.53minMse   14.597  4:074.05+8:09
57  Adriaan van de Vreede??32.55minMse   14.582  4:074.05+8:11
58  Petra BruijnsSpado32.57minVse   14.568  4:074.05+8:13
59  Danmar DeesAV'5633.11minM45   14.465  4:094.02+8:27
60  Rinus PaardekooperAV'5633.15minM60   14.436  4:094.01+8:31
61  Harry HilgermanLoopgroep BM33.17minMse   14.422  4:104.01+8:33
62  Martin PruijsersMiddelburg33.22minM50   14.386  4:104.00+8:38
63  Durby MeijboomVlissingen33.24minVse   14.371  4:113.99+8:40
64  Bas DaalmanGoes33.35minMse   14.293  4:123.97+8:51
65  Alex LakkeGoes33.38minMse   14.272  4:123.96+8:54
66  Leo de LeeuwPWG33.43minMse   14.236  4:133.95+8:59
67  Baukje DoedeeDriewegen33.45minVse   14.222  4:133.95+9:01
68  Jan de WildeAV'5633.48minM60   14.201  4:143.94+9:04
69  Annette BevelanderAV'5633.51minVse   14.180  4:143.94+9:07
70  Maron GosensSchipper Accountants33.55minMse   14.152  4:143.93+9:11
71  Sjaak BrouwerDynamica34.02minM50   14.104  4:153.92+9:18
72  Leon VermeulenSchipper Accountants34.05minMse   14.083  4:163.91+9:21
73  Martin van der MaasGoes34.08minM35   14.063  4:163.91+9:24
74  Werner HelmichKapelle-Biezelinge34.10minM45   14.049  4:163.90+9:26
75  Wim WoutersAV'5634.12minM65   14.035  4:173.90+9:28
76  Kees de RooijYerseke34.15minMse   14.015  4:173.89+9:31
77  Harry ChristiaanseAV'5634.27minM55   13.933  4:183.87+9:43
78  Emiel GoudzwaardSyntess Software34.33minMse   13.893  4:193.86+9:49
79  Martijn LavooijZeeland Running34.45minMse   13.813  4:213.84+10:01
80  Marco OlivierVlissingen34.57minM45   13.734  4:223.81+10:13
81  Niels GoudGoes35.04minMse   13.688  4:233.80+10:20
82  Janco FaasseOostkapelle35.07minMse   13.669  4:233.80+10:23
83  Rene GoetheerWolfaartsdijk35.10minMse   13.649  4:243.79+10:26
84  Edwin SlabbekoornRoosendaal35.13minMse   13.630  4:243.79+10:29
85  Bram WezenbergLoopgroep BM35.15minMse   13.617  4:243.78+10:31
86  Esther de KoningZeeland Running D135.17minVse   13.604  4:253.78+10:33
87  Jan-Pieter BevelanderWEA Zierikzee35.20minMse   13.585  4:253.77+10:36
88  Sten ReujersePWG35.23minMse   13.566  4:253.77+10:39
89  Corina WisseHuijbergen35.28minVse   13.534  4:263.76+10:44
90  Erick VermeiHeinkenszand35.30minM60   13.521  4:263.76+10:46
91  Anco BauerGoes35.37minMse   13.477  4:273.74+10:53
92  Elizabeth SchroeversPWG D335.42minVse   13.445  4:283.73+10:58
93  Arjen BerrevoetsWEA Zierikzee35.44minMse   13.433  4:283.73+11:00
94  Raymon van BelzenZLM35.47minMse   13.414  4:283.73+11:03
95  Vera ClaassenGoes35.49minVse   13.402  4:293.72+11:05
96  Maroeska ArsAV'5635.52minV40   13.383  4:293.72+11:08
97  Mark JoziasseLoopgroep BM35.54minMse   13.370  4:293.71+11:10
98  Jos de KosterFocus Fit35.56minMse   13.358  4:303.71+11:12
99  Miel VerheijenSyntess Software35.58minMse   13.346  4:303.71+11:14
100  Renate de ReusDynamica36.02minVse   13.321  4:303.70+11:18
101  Enrico KraakDe Vlieger36.04minMse   13.309  4:313.70+11:20
102  Rudi RijkOstrea Lyceum36.07minMse   13.290  4:313.69+11:23
103  Jos PutVlissingen36.26minM55   13.175  4:333.66+11:42
104  Lisa KapteijnAV'5636.28minVse   13.163  4:343.66+11:44
105  Hans TramperZeeland Running36.30minMse   13.151  4:343.65+11:46
106  Danny de LeeuwPWG36.35minMse   13.121  4:343.64+11:51
107  Nigel SandifortDe Vlieger36.39minMse   13.097  4:353.64+11:55
108  Alexander van KeulenAV'5636.42minMse   13.079  4:353.63+11:58
109  Esma GuiguiAV'5636.47minVse   13.049  4:363.62+12:03
110  Erik van RemortelPWG37.00minMse   12.973  4:383.60+12:16
111  Daniel ViergeverOstrea Lyceum37.08minMse   12.926  4:393.59+12:24
112  Lennard ZuidwegYerseke37.10minMse   12.915  4:393.59+12:26
113  Bart van de VeldeWEA Zierikzee37.18minMse   12.869  4:403.57+12:34
114  Jeroen van HooijdonkFocus Fit37.25minMse   12.829  4:413.56+12:41
115  Edith van DijkeZeeland Running D237.36minVse   12.766  4:423.55+12:52
116  Andre KramerAV'5637.38minMse   12.755  4:423.54+12:54
117  Anne-Marie VerschuureAV'5637.46minVse   12.710  4:433.53+13:02
118  Marlou EckhardtAV'5637.49minVse   12.693  4:443.53+13:05
119  Jasmijn van DierenZeeland Running D237.55minVse   12.659  4:443.52+13:11
120  Michel MeeuwseSchipper Accountants38.04minMse   12.609  4:463.50+13:20
121  Paul VermeulenFocus Fit38.10minMse   12.576  4:463.49+13:26
122  Mieke ValkAV'5638.13minV35   12.560  4:473.49+13:29
123  Patty FranseSchipper Accountants D38.20minVse   12.522  4:483.48+13:36
124  Floor van LamoenGoes38.24minM50   12.500  4:483.47+13:40
125  Rocco MeleGoes38.27minMse   12.484  4:483.47+13:43
126  Jan van der PlasLoopgroep BM38.34minMse   12.446  4:493.46+13:50
127  Remco KapteijnKapelle-Biezelinge38.41minM45   12.408  4:503.45+13:57
128  Sjoerd BarendsIntersp/Megafit/PutterM38.43minMse   12.398  4:503.44+13:59
129  Janien OverveldPWG D338.45minVse   12.387  4:513.44+14:01
130  Jan van WingerdenGoes38.52minM60   12.350  4:523.43+14:08
131  Stefan de KoeijerSchipper Accountants38.55minMse   12.334  4:523.43+14:11
132  Richard KlapGoes39.11minMse   12.250  4:543.40+14:27
133  Alexander BevelanderWEA Zierikzee39.14minMse   12.234  4:543.40+14:30
134  Bianca SteijnPWG D339.18minVse   12.214  4:553.39+14:34
135  Ko van DammeSchipper Accountants39.22minMse   12.193  4:553.39+14:38
136  Hans MinnaardAV'5639.24minM55   12.183  4:563.38+14:40
137  Ingrid KoenenAV'5639.26minVse   12.172  4:563.38+14:42
138  Hans WestveerKruiningen39.33minM55   12.137  4:573.37+14:49
139  Peter VerburgGoes39.36minMse   12.121  4:573.37+14:52
140  Anne de KoeijerSchipper Accountants D39.39minVse   12.106  4:573.36+14:55
141  Jolanda MaasAV'5639.41minV35   12.096  4:583.36+14:57
142  Bram van EenenaamNieuw-& Sint Joosland39.44minMse   12.081  4:583.36+15:00
143  Esther van SluijsAV'5639.49minV45   12.055  4:593.35+15:05
144  Corne van LomwelOost-Souburg39.53minMse   12.035  4:593.34+15:09
145  Sarien WisseHoogerheide39.55minVse   12.025  4:593.34+15:11
146  Jan DaleboutKapelle-Biezelinge39.57minMse   12.015  5:003.34+15:13
147  Rosalie ElenbaasScherpenisse40.12minVse   11.940  5:023.32+15:28
148  Marie-Jose JanseAV'5640.15minMse   11.925  5:023.31+15:31
149  Niek HespSyntess Software40.24minMse   11.881  5:033.30+15:40
150  Wim RooseAart Stigter40.27minM65   11.867  5:033.30+15:43
151  Marco van 't WesteindeAV'5640.39minMse   11.808  5:053.28+15:55
152  Tony NoyaGoes40.43minMse   11.789  5:053.27+15:59
153  Arthur StijnsDynamica40.45minM70   11.779  5:063.27+16:01
154  Krista de KamZeeland Running D240.48minVse   11.765  5:063.27+16:04
155  Corine JanseIntersp/Megafit/Putter240.50minVse   11.755  5:063.27+16:06
156  Sandra van de ValkKrabbendijke41.05minVse   11.684  5:083.25+16:21
157  Belinda van 't WesteindeAV'5641.19minVse   11.618  5:103.23+16:35
158  Debby ElstgeestAV'5641.22minVse   11.604  5:103.22+16:38
159  Amanda ReingoudtPWG D341.24minVse   11.594  5:113.22+16:40
160  Frits van BorrendamMiddelburg41.27minMse   11.580  5:113.22+16:43
161  Peter CastelGoes41.34minM55   11.548  5:123.21+16:50
162  Coriene OverduinIntersp/Megafit/Putter341.53minVse   11.460  5:143.18+17:09
163  Heino van EekelenSchipper Accountants41.56minMse   11.447  5:153.18+17:12
164  Melissa de LeeuwAV'5642.07minVse   11.397  5:163.17+17:23
165  Jacqueline MeijersAV'5642.14minV45   11.365  5:173.16+17:30
166  Iris VermeuAV'5642.19minVse   11.343  5:173.15+17:35
167  Marjolein KraaijeveldIntersp/Megafit/Putter242.45minVse   11.228  5:213.12+18:01
168  Arianne LukasseDe Vlieger42.47minVse   11.219  5:213.12+18:03
169  Ad MullerGoes42.49minMse   11.211  5:213.11+18:05
170  Manuel HoezenGoes42.52minMse   11.198  5:223.11+18:08
171  Bert BakkerOstrea Lyceum42.55minMse   11.184  5:223.11+18:11
172  Hanneke GosensSchipper Accountants D43.11minVse   11.115  5:243.09+18:27
173  Iris CooneHulst43.20minVse   11.077  5:253.08+18:36
174  Marc VeenhovenAxel43.24minMse   11.060  5:263.07+18:40
175  Jacqueline de BondtGoes43.27minV55   11.047  5:263.07+18:43
176  Marieke BrooijmansBergen op Zoom43.41minVse   10.988  5:283.05+18:57
177  Rob BeelenZLM43.45minMse   10.971  5:283.05+19:01
178  Hans ReijersePWG44.05minMse   10.888  5:313.02+19:21
179  Harold BilKloetinge44.15minMse   10.847  5:323.01+19:31
180  Arjan ZuidwegSchipper Accountants44.23minMse   10.815  5:333.00+19:39
181  Marius LeendertseKapelle-Biezelinge44.28minM65   10.795  5:343.00+19:44
182  Emma de KoeijerAV'5644.38minVse   10.754  5:352.99+19:54
183  Lenneke RuijsinkAV'5644.41minV35   10.742  5:352.98+19:57
184  Marielle SimonseAV'5644.47minV45   10.718  5:362.98+20:03
185  Silvana CiarelliGoes44.49minV55   10.710  5:362.98+20:05
186  Irene van IeperenKapelle-Biezelinge44.58minVse   10.675  5:372.97+20:14
187  Herman AbbinkGoes45.00minM60   10.667  5:382.96+20:16
188  Sigrid EpkerMiddelburg45.20minVse   10.588  5:402.94+20:36
189  Jurgen AertsenGoes45.23minMse   10.577  5:402.94+20:39
190  Lucien MaatIntersp/Megafit/PutterM45.34minMse   10.534  5:422.93+20:50
191  Gisela NijsseOud-Sabbinge45.40minVse   10.511  5:432.92+20:56
192  Angela BauerGoes45.42minVse   10.503  5:432.92+20:58
193  Ruurt van der WelGoes45.53minMse   10.461  5:442.91+21:09
194  Rianne VerschuureAV'5646.15minVse   10.378  5:472.88+21:31
195  Janneke van de VeldeSchipper Accountants D47.44minVse   10.056  5:582.79+23:00
196  Saskia van den BergIntersp/Megafit/Putter149.29minVse   9.700  6:112.69+24:45
197  Liesbeth BodeAV'5649.50minVse   9.632  6:142.68+25:06
198  Ghadisha MarcosIntersp/Megafit/Putter150.13minVse   9.559  6:172.66+25:29
199  Sasha HooijerIntersp/Megafit/Putter150.15minVse   9.552  6:172.65+25:31
200  Arianne JansenIntersp/Megafit/Putter354.14minVse   8.851  6:472.46+29:30
201  Miranda op 't HofIntersp/Megafit/Putter354.17minVse   8.842  6:472.46+29:33
202  Natascha BruelIntersp/Megafit/Putter354.20minVse   8.834  6:482.45+29:36
203  Mirjam van der MaleOstrea Lyceum57.38minVse   8.329  7:122.31+32:54
204  Nikata HulskenGoes57.41minVse   8.321  7:132.31+32:57
Mannen: 141 (69.12%) => M35=5 - M40=3 - M45=8 - M50=5 - M55=7 - M60=5 - M65=3 - M70=1 - Mse=104
Vrouwen: 63 (30.88%) => V35=3 - V40=1 - V45=3 - V55=2 - Vse=54

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

8 km

2019Mels Lambregs24:44Patrick de Vos25:01Soufiyan el Bourabia25:03Mirthe Overkamp31:49204
2018Tim van den Broeke24:42Mels Lambregts24:45Job de Feijter24:59Monique Verschuure29:05188
2017Ronnie Overgaauw25:12Patrick de Vos25:34Stefan Schrier26:32Monique Verschuure29:40159
2016Huub van Noorden25:31Martijn de Kok26:30Patrick de Vos26:41Laurey van den Berge29:16173
2015Erwin Harmes24:56Martijn de Kok25:39Ralph Wiessner26:29Anjolie Engels29:16264
2014Colin Bekers24:29Martijn de Kok25:02Erwin Harmes25:05Laurey van den Berge28:46277
2013Tommy Staal25:04Martijn de Kok25:45Wouter van Caspel26:29Laurey van den Berge28:31302
2012Tim Pleijte24:47Neal Bouterse25:32Martijn de Kok25:43Anjolie Engels28:04299

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.276 seconden nodig om deze lijst met 204 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Niels Veldman: Nog Dieper Graven Over Het Met..
Cor Muller: Nog Dieper Graven Over Het Met..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
19-01: Kievitloop Bergen op Zoom (11)
12-01: 48e Halve van Egmond  (21)
22-12: Kerstloop Barendrecht (6)
15-12: Kievitloop Bergen op Zoom (4)
15-12: 14e Spark marathon Spijkenisse (22)
08-12: 31e Bruggenloop Rotterdam (85)
08-12: Marathon Vientiane (2)
01-12: Surpriseloop Halsteren (4)
01-12: Montferland Run s-Heerenberg (1)
Atletiek Zeeland © 2020